Nitu Victor- Slobozia-Open
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
TURNEU "A" CUPA FEET FEEL Odorheiu Secuiesc 30.01.2016 OPEN + AMATORI
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Kolbai Gyula din Miercurea Ciuc, la amatori.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
junior- 10.feb.2014
- 138
- Erd??szentgy??rgy, Mureș, Romania, Romania
- 50
Likes given: 1Likes received: 10organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Cu putina intarziere, dar voi ajunge la reuniunea de dupa-masa.
Tokos Pal / Odorheiu Secuiesc / open.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 685
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Inscrieri Open - on 2016.01.20. at 7:09:29
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
3. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
4. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
5. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
6. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
7. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
8. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
9. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
10. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
11. Marian Florin, Reghin - 153 - 20,94 - O
12. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
13. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
14. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
15. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
16. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
17. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
18. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
19. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
20. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
21. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
22. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
23. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
24. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
25. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
26. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
27. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
30. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
31. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
32. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
33. Tecuschi Dan, Brașov - 646 - 24,92 - OW
34. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
35. Rus Andrei, Brașov - 1124 - 21,75 - OW
36. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Vladoiu Gelu, Brașov - - -
2. Hutanu Alin, Brașov - - -
3. Corcoz Costin, Focșani - - -
4. Kaposta Victor, Arad - - -
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
6. Pop Danut, Dej - - -
7. Morosanu Vasile, Suceava - - -
8. Grigore Alexandru, Campina - - -
9. Nitu Victor, Slobozia - - -
10. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.20. at 7:10:53
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
2. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
3. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
4. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
5. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
6. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
7. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
8. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
9. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
10. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
11. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
12. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
13. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
14. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
15. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
16. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
17. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
18. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
19. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
21. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
22. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
23. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
24. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
25. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
26. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
27. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
28. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
29. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
30. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
31. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
32. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
33. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
34. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
35. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
36. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
37. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
38. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
39. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
40. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
41. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
42. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
43. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
44. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
45. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 842 - 8,11 - A
46. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
47. Pall Jozsef Attila, Sanpaul - 849 - 11,75 - A
48. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
49. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
50. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
51. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
52. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
53. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
54. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
55. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
56. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
57. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
58. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
59. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 1135 - 6,58 - AW
60. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
61. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
62. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
63. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
64. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
65. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
66. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
67. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
68. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
69. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
70. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
71. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
72. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mureșanu Alex, Sibiu - - -
2. Filea Adonis, Sibiu - - -
3. Beches Andrei, Sibiu - - -
4. Botian Radu, Sibiu - - -
5. Niculescu Marin, București - - -
6. Aberle Ildiko, Oradea - - -
7. Manitiu Florin, Sibiu - - -
8. Bulubasa Nicusor, Comănești - - -
9. Rosu Gabriel, Comănești - - -
10. Anastasiu Constantin, Comănești - - -
11. Darie Gabriel, Comănești - - -
12. Filip Dan, Comănești - - -
13. Iordache Catalin, Comănești - - -
14. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - - -
15. Nagy Istvan, Micfalau - - -
16. Marin Floricel, Brașov - - -
17. Popa Mircea, Brașov - - -
18. Padurariu Costel, Brașov - - -
19. Antal Denes, Brașov - - -
20. Pinzar Alin, Suceava - - -
21. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - - -
22. Pralea Marius, Botoșani - - -
23. Sass Imre, Miercurea Ciuc - - -
24. Balazs Aron, Corund - - -
25. Todor Jozsef, Corund - - -
26. Balazs Jozsef, Corund - - -
27. Pall Lajos, Corund - - -
28. Toader George, Agnita - - -
29. Puiulet Iosif, Agnita - - -
30. Eftimie Adrian, Agnita - - -
31. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
32. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
33. Samoila Florin, Sighișoara - - -
34. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
36. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
37. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
38. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
39. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
40. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
41. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
42. Lucic Corneliu, Suceava - - -
43. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
44. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - - -
45. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
46. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
47. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
48. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.
Comentariu
Din Brașov
Nitu Ioan - amatoriBlade: Nittaku Acoustic;
FH: Butterfly Tenergy 05;
BH: Victas Stiff.
Comentariu
organizator local- 02.feb.2010
- 1734
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Pall Attila din Sanpaul se retrage!Lemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
organizator local- 18.feb.2012
- 3369
- Vatra Dornei
- 58
Likes given: 344Likes received: 513
Postat în original de dan_tecuschi Vezi postSalut Feri,
Te rugam sa refaci lista la Open in functie de medie; multumim
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 685
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Postat în original de dan_tecuschi Vezi postSalut Feri,
Te rugam sa refaci lista la Open in functie de medie; multumim
- - - Actualizat - - -
Postat în original de marcu vasile Vezi postNumai la turnee A+ si turneul final in rest se face dupa locul ocupat in clasament a primului inscris primului servit.
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 685
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
- - - Actualizat - - -
Postat în original de tobyas69 Vezi postDin Brașov
Nitu Ioan - amatori
- - - Actualizat - - -
Inscrieri Open - on 2016.01.21. at 11:01:49
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
3. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
4. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
5. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
6. Tecuschi Dan, Brașov - 646 - 24,92 - OW
7. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
13. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
14. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
16. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
18. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
20. Rus Andrei, Brașov - 1124 - 21,75 - OW
21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
22. Marian Florin, Reghin - 153 - 20,94 - O
23. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
26. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
27. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Vladoiu Gelu, Brașov - - -
2. Hutanu Alin, Brașov - - -
3. Corcoz Costin, Focșani - - -
4. Kaposta Victor, Arad - - -
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
6. Pop Danut, Dej - - -
7. Morosanu Vasile, Suceava - - -
8. Grigore Alexandru, Campina - - -
9. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
10. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
11. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
12. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
13. Zedler Csaba, Agnita - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.21. at 11:38:11
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
2. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
3. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
4. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
5. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
6. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
7. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
8. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
9. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
10. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
11. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
12. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
13. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
14. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
15. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
16. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
17. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
18. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
19. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
20. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
21. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
22. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
23. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
24. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
25. Mureșanu Alex, Sibiu - 308 - 14,58 - A
26. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
27. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
28. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
29. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
30. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
31. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
32. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
33. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
34. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
35. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
36. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
37. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
38. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
39. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
40. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
41. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
42. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
43. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
44. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
45. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
46. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
47. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
48. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
49. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 842 - 8,11 - A
50. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
52. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
53. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
54. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
55. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 1135 - 6,58 - AW
56. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
57. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
58. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
59. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
60. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
61. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
62. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
63. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
64. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
65. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
66. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
67. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
68. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
69. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
70. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
71. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
72. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Filea Adonis, Sibiu - - -
2. Beches Andrei, Sibiu - - -
3. Botian Radu, Sibiu - - -
4. Niculescu Marin, București - - -
5. Aberle Ildiko, Oradea - - -
6. Manitiu Florin, Sibiu - - -
7. Bulubasa Nicusor, Comănești - - -
8. Rosu Gabriel, Comănești - - -
9. Anastasiu Constantin, Comănești - - -
10. Darie Gabriel, Comănești - - -
11. Filip Dan, Comănești - - -
12. Iordache Catalin, Comănești - - -
13. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - - -
14. Nagy Istvan, Micfalau - - -
15. Marin Floricel, Brașov - - -
16. Popa Mircea, Brașov - - -
17. Padurariu Costel, Brașov - - -
18. Antal Denes, Brașov - - -
19. Pinzar Alin, Suceava - - -
20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - - -
21. Pralea Marius, Botoșani - - -
22. Sass Imre, Miercurea Ciuc - - -
23. Balazs Aron, Corund - - -
24. Todor Jozsef, Corund - - -
25. Balazs Jozsef, Corund - - -
26. Pall Lajos, Corund - - -
27. Toader George, Agnita - - -
28. Puiulet Iosif, Agnita - - -
29. Eftimie Adrian, Agnita - - -
30. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
31. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
32. Samoila Florin, Sighișoara - - -
33. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
34. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
35. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
36. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
37. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
38. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
39. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
40. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
41. Lucic Corneliu, Suceava - - -
42. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
43. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - - -
44. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
45. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
46. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
47. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
48. Nitu ioan, Brașov - - -
49. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
50. Dragan Mihai, Bistrița - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.Ultima editare de denesferi; 21.ian.2016, 11:40.
Comentariu
Acum vreo 2 ani a participat la un turneu de B la Brașov
- - - Actualizat - - -
Postat în original de denesferi Vezi post- - - Actualizat - - -
Ar ajuta mult, daca ati scrie ca este nou.
- - - Actualizat - - -
Inscrieri Open - on 2016.01.21. at 11:01:49
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
3. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
4. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
5. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
6. Tecuschi Dan, Brașov - 646 - 24,92 - OW
7. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
13. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
14. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
16. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
18. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
20. Rus Andrei, Brașov - 1124 - 21,75 - OW
21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
22. Marian Florin, Reghin - 153 - 20,94 - O
23. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
26. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
27. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Vladoiu Gelu, Brașov - - -
2. Hutanu Alin, Brașov - - -
3. Corcoz Costin, Focșani - - -
4. Kaposta Victor, Arad - - -
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
6. Pop Danut, Dej - - -
7. Morosanu Vasile, Suceava - - -
8. Grigore Alexandru, Campina - - -
9. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
10. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
11. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
12. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
13. Zedler Csaba, Agnita - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.21. at 11:38:11
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
2. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
3. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
4. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
5. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
6. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
7. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
8. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
9. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
10. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
11. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
12. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
13. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
14. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
15. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
16. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
17. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
18. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
19. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
20. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
21. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
22. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
23. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
24. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
25. Mureșanu Alex, Sibiu - 308 - 14,58 - A
26. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
27. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
28. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
29. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
30. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
31. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
32. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
33. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
34. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
35. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
36. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
37. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
38. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
39. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
40. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
41. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
42. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
43. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
44. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
45. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
46. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
47. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
48. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
49. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 842 - 8,11 - A
50. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
52. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
53. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
54. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
55. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 1135 - 6,58 - AW
56. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
57. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
58. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
59. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
60. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
61. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
62. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
63. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
64. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
65. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
66. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
67. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
68. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
69. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
70. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
71. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
72. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Filea Adonis, Sibiu - - -
2. Beches Andrei, Sibiu - - -
3. Botian Radu, Sibiu - - -
4. Niculescu Marin, București - - -
5. Aberle Ildiko, Oradea - - -
6. Manitiu Florin, Sibiu - - -
7. Bulubasa Nicusor, Comănești - - -
8. Rosu Gabriel, Comănești - - -
9. Anastasiu Constantin, Comănești - - -
10. Darie Gabriel, Comănești - - -
11. Filip Dan, Comănești - - -
12. Iordache Catalin, Comănești - - -
13. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - - -
14. Nagy Istvan, Micfalau - - -
15. Marin Floricel, Brașov - - -
16. Popa Mircea, Brașov - - -
17. Padurariu Costel, Brașov - - -
18. Antal Denes, Brașov - - -
19. Pinzar Alin, Suceava - - -
20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - - -
21. Pralea Marius, Botoșani - - -
22. Sass Imre, Miercurea Ciuc - - -
23. Balazs Aron, Corund - - -
24. Todor Jozsef, Corund - - -
25. Balazs Jozsef, Corund - - -
26. Pall Lajos, Corund - - -
27. Toader George, Agnita - - -
28. Puiulet Iosif, Agnita - - -
29. Eftimie Adrian, Agnita - - -
30. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
31. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
32. Samoila Florin, Sighișoara - - -
33. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
34. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
35. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
36. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
37. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
38. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
39. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
40. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
41. Lucic Corneliu, Suceava - - -
42. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
43. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - - -
44. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
45. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
46. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
47. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
48. Nitu ioan, Brașov - - -
49. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
50. Dragan Mihai, Bistrița - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.Blade: Nittaku Acoustic;
FH: Butterfly Tenergy 05;
BH: Victas Stiff.
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Laszlo Robert / Miercurea Ciuc / amatori.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
junior- 05.mai.2008
- 65
- Sânpaul, Mureș
- 46
Likes given: 2Likes received: 0
Szakacs Marius, Sinpaul - amatoriFH: DHS Hurricane III Neo | lemn: ANDRO Treiber Z | RPB: BUTTERFLY Tenergy 80
Comentariu
deci pana la urma a ramas stabilit ca numarul participantilor la sectiune amatori sa fie de 96 ? Chiar si dupa ultimele actualizari vad ca se insista pe primii 72 de inscrisiJOOLA Zelebro
FH Joola Rhyzer Pro 45
BH Joola Rhyzer Pro 45
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 685
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Nu stiu cum sa fac inscrierile de la 72 la 96.
Initializare 96, limita inscrieri 96. 24 imi dispar din lista de asteptare, dar nu apar la inscrisi.
Este cineva amabil sa ma ajute ?
0740 055 530
- - - Actualizat - - -
Postat în original de denesferi Vezi post- - - Actualizat - - -
Ar ajuta mult, daca ati scrie ca este nou.
- - - Actualizat - - -
Inscrieri Open - on 2016.01.21. at 11:01:49
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
3. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
4. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
5. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
6. Tecuschi Dan, Brașov - 646 - 24,92 - OW
7. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
13. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
14. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
16. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
18. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
20. Rus Andrei, Brașov - 1124 - 21,75 - OW
21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
22. Marian Florin, Reghin - 153 - 20,94 - O
23. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
26. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
27. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Vladoiu Gelu, Brașov - - -
2. Hutanu Alin, Brașov - - -
3. Corcoz Costin, Focșani - - -
4. Kaposta Victor, Arad - - -
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
6. Pop Danut, Dej - - -
7. Morosanu Vasile, Suceava - - -
8. Grigore Alexandru, Campina - - -
9. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
10. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
11. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
12. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
13. Zedler Csaba, Agnita - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.21. at 20:45:38
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
2. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
3. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
4. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
5. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
6. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
7. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
8. Antal Denes, Brașov - 175 - 16,98 - AW
9. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
10. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
11. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
12. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
13. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
14. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
15. Rosu Gabriel, Comănești - 229 - 16,13 - A
16. Bulubasa Nicusor, Comănești - 230 - 16,1 - A
17. Popa Mircea, Brașov - 237 - 16,08 - AW
18. Padurariu Costel, Brașov - 195 - 16 - A
19. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
21. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
22. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
23. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
24. Marin Floricel, Brașov - 232 - 15,28 - AW
25. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
26. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
27. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
28. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
29. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
30. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
31. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
32. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
33. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
34. Mureșanu Alex, Sibiu - 308 - 14,58 - A
35. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
36. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
37. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
38. Filip Dan, Comănești - 784 - 13,5 - A
39. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
40. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
41. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
42. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
43. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
45. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
46. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
47. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
48. Filea Adonis, Sibiu - 575 - 11,92 - A
49. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
50. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
51. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
52. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
53. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
54. Anastasiu Constantin, Comănești - 763 - 10,17 - A
55. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
56. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
57. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
58. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
59. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
60. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
61. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
62. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
63. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
64. Pralea Marius, Botoșani - 596 - 9,05 - A
65. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
66. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
67. Darie Gabriel, Comănești - 674 - 8,14 - A
68. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 842 - 8,11 - A
69. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
70. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
71. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
72. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
73. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
74. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 1135 - 6,58 - AW
75. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
76. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
77. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
78. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
79. Iordache Catalin, Comănești - 1349 - 6,08 - A
80. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
81. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
82. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
83. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
84. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
85. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
86. Niculescu Marin, București - 1015 - 4,94 - AW
87. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
88. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
89. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
90. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
91. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
92. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
93. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
94. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
95. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Balazs Jozsef, Corund - - -
2. Pall Lajos, Corund - - -
3. Toader George, Agnita - - -
4. Puiulet Iosif, Agnita - - -
5. Eftimie Adrian, Agnita - - -
6. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
7. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
8. Samoila Florin, Sighișoara - - -
9. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
10. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
11. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
12. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
13. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
14. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
15. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
16. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
17. Lucic Corneliu, Suceava - - -
18. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
19. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - - -
20. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
21. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
22. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
23. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
24. Nitu ioan, nou - - -
25. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
26. Dragan Mihai, Bistrița - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.
Lipseste cineva, il caut maine seara.
- - - Actualizat - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.21. at 20:54:44
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
2. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
3. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
4. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
5. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
6. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
7. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
8. Antal Denes, Brașov - 175 - 16,98 - AW
9. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
10. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
11. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
12. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
13. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
14. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
15. Rosu Gabriel, Comănești - 229 - 16,13 - A
16. Bulubasa Nicusor, Comănești - 230 - 16,1 - A
17. Popa Mircea, Brașov - 237 - 16,08 - AW
18. Padurariu Costel, Brașov - 195 - 16 - A
19. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
21. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
22. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
23. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
24. Marin Floricel, Brașov - 232 - 15,28 - AW
25. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
26. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
27. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
28. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
29. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
30. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
31. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
32. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
33. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
34. Mureșanu Alex, Sibiu - 308 - 14,58 - A
35. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
36. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
37. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
38. Filip Dan, Comănești - 784 - 13,5 - A
39. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
40. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
41. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
42. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
43. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
45. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
46. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
47. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
48. Filea Adonis, Sibiu - 575 - 11,92 - A
49. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
50. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
51. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
52. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
53. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
54. Anastasiu Constantin, Comănești - 763 - 10,17 - A
55. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
56. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
57. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
58. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
59. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
60. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
61. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
62. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
63. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
64. Pralea Marius, Botoșani - 596 - 9,05 - A
65. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
66. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
67. Darie Gabriel, Comănești - 674 - 8,14 - A
68. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 842 - 8,11 - A
69. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
70. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
71. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
72. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
73. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
74. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 1135 - 6,58 - AW
75. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
76. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
77. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
78. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
79. Iordache Catalin, Comănești - 1349 - 6,08 - A
80. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
81. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
82. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
83. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
84. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
85. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
86. Niculescu Marin, București - 1015 - 4,94 - AW
87. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
88. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
89. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
90. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
91. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
92. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
93. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
94. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
95. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Balazs Jozsef, Corund - - -
2. Pall Lajos, Corund - - -
3. Toader George, Agnita - - -
4. Puiulet Iosif, Agnita - - -
5. Eftimie Adrian, Agnita - - -
6. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
7. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
8. Samoila Florin, Sighișoara - - -
9. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
10. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
11. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
12. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
13. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
14. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
15. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
16. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
17. Lucic Corneliu, Suceava - - -
18. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
19. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - - -
20. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
21. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
22. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
23. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
24. Nitu ioan, nou - - -
25. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
26. Dragan Mihai, Bistrița - - -
27. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
28. Szakacs Marius, Sanpaul - - -
- - - Actualizat - - -
Multumesc domnule Giosan pentru ajutor.Ultima editare de denesferi; 21.ian.2016, 19:29.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8018
- Brașov
Likes given: 1503Likes received: 2897
Macovei Liviu...Brașov...open
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 685
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Inscrieri Open - on 2016.01.22. at 16:24:32
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
3. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
4. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
5. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
6. Tecuschi Dan, Brașov - 646 - 24,92 - OW
7. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
13. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
14. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
16. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
18. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
20. Rus Andrei, Brașov - 1124 - 21,75 - OW
21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
22. Marian Florin, Reghin - 153 - 20,94 - O
23. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
26. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
27. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Vladoiu Gelu, Brașov - - -
2. Hutanu Alin, Brașov - - -
3. Corcoz Costin, Focșani - - -
4. Kaposta Victor, Arad - - -
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
6. Pop Danut, Dej - - -
7. Morosanu Vasile, Suceava - - -
8. Grigore Alexandru, Campina - - -
9. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
10. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
11. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
12. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
13. Zedler Csaba, Agnita - - -
14. Macovei Liviu, Brașov - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.22. at 16:20:33
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
2. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
3. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
4. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
5. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
6. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
7. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
8. Antal Denes, Brașov - 175 - 16,98 - AW
9. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
10. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
11. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
12. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
13. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
14. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
15. Rosu Gabriel, Comănești - 229 - 16,13 - A
16. Bulubasa Nicusor, Comănești - 230 - 16,1 - A
17. Popa Mircea, Brașov - 237 - 16,08 - AW
18. Padurariu Costel, Brașov - 195 - 16 - A
19. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
21. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
22. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
23. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
24. Marin Floricel, Brașov - 232 - 15,28 - AW
25. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
26. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
27. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
28. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
29. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
30. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
31. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
32. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
33. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
34. Mureșanu Alex, Sibiu - 308 - 14,58 - A
35. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
36. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
37. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
38. Filip Dan, Comănești - 784 - 13,5 - A
39. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
40. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
41. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
42. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
43. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
45. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
46. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
47. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
48. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
49. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
50. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
51. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
52. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
53. Anastasiu Constantin, Comănești - 763 - 10,17 - A
54. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
55. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
56. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
57. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
58. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
59. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
60. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
61. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
62. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
63. Pralea Marius, Botoșani - 596 - 9,05 - A
64. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
65. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
66. Darie Gabriel, Comănești - 674 - 8,14 - A
67. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 842 - 8,11 - A
68. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
69. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
70. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
71. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
72. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
73. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 1135 - 6,58 - AW
74. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
75. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
76. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
77. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
78. Iordache Catalin, Comănești - 1349 - 6,08 - A
79. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
80. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
81. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
82. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
83. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
84. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
85. Niculescu Marin, București - 1015 - 4,94 - AW
86. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
87. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
88. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
89. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
90. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
91. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
92. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
93. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
94. Todor Jozsef, Corund - 2503 - 0 - A
95. Balazs Jozsef, Corund - 3006 - 0 - A
96. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Pall Lajos, Corund - - -
2. Toader George, Agnita - - -
3. Puiulet Iosif, Agnita - - -
4. Eftimie Adrian, Agnita - - -
5. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
6. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
7. Samoila Florin, Sighișoara - - -
8. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
9. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
10. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
11. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
12. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
13. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
14. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
15. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
16. Lucic Corneliu, Suceava - - -
17. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
18. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - - -
19. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
20. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
21. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
22. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
23. Nitu ioan, nou - - -
24. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
25. Dragan Mihai, Bistrița - - -
26. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
27. Szakacs Marius, Sanpaul - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 22:49.Procesare...X
Comentariu