Se retrage Szilagyi Bella de la amatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
TURNEU "A" CUPA FEET FEEL Odorheiu Secuiesc 30.01.2016 OPEN + AMATORI
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 21.mar.2011
- 683
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Inscrieri Open - on 2016.01.23. at 18:06:05
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
3. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
4. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
5. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
6. Tecuschi Dan, Brașov - 646 - 24,92 - OW
7. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
13. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
14. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
16. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
18. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
20. Rus Andrei, Brașov - 1124 - 21,75 - OW
21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
22. Marian Florin, Reghin - 153 - 20,94 - O
23. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
26. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
27. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Vladoiu Gelu, Brașov - - -
2. Hutanu Alin, Brașov - - -
3. Corcoz Costin, Focșani - - -
4. Kaposta Victor, Arad - - -
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
6. Pop Danut, Dej - - -
7. Morosanu Vasile, Suceava - - -
8. Grigore Alexandru, Campina - - -
9. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
10. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
11. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
12. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
13. Zedler Csaba, Agnita - - -
14. Macovei Liviu, Brașov - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.23. at 18:09:02
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
2. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
3. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
4. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
5. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
6. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
7. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
8. Antal Denes, Brașov - 175 - 16,98 - AW
9. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
10. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
11. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
12. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
13. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
14. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
15. Rosu Gabriel, Comănești - 229 - 16,13 - A
16. Bulubasa Nicusor, Comănești - 230 - 16,1 - A
17. Popa Mircea, Brașov - 237 - 16,08 - AW
18. Padurariu Costel, Brașov - 195 - 16 - A
19. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
21. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
22. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
23. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
24. Marin Floricel, Brașov - 232 - 15,28 - AW
25. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
26. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
27. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
28. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
29. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
30. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
31. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
32. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
33. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
34. Mureșanu Alex, Sibiu - 308 - 14,58 - A
35. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
36. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
37. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
38. Filip Dan, Comănești - 784 - 13,5 - A
39. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
40. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
41. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
42. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
43. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
45. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
46. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
47. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
48. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
49. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
50. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
51. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
52. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
53. Anastasiu Constantin, Comănești - 763 - 10,17 - A
54. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
55. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
56. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
57. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
58. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
59. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
60. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
61. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
62. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
63. Pralea Marius, Botoșani - 596 - 9,05 - A
64. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
65. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
66. Darie Gabriel, Comănești - 674 - 8,14 - A
67. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 842 - 8,11 - A
68. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
69. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
70. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
71. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
72. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
73. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
74. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
75. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
76. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
77. Iordache Catalin, Comănești - 1349 - 6,08 - A
78. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
79. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
80. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
81. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
82. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
83. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
84. Niculescu Marin, București - 1015 - 4,94 - AW
85. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
86. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
87. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
88. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
89. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
90. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
91. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
92. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
93. Todor Jozsef, Corund - 2503 - 0 - A
94. Pall Lajos, Corund - 2620 - 0 - A
95. Balazs Jozsef, Corund - 3006 - 0 - A
96. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Toader George, Agnita - - -
2. Puiulet Iosif, Agnita - - -
3. Eftimie Adrian, Agnita - - -
4. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
5. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
6. Samoila Florin, Sighișoara - - -
7. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
8. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
9. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
10. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
11. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
12. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
13. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
14. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
15. Lucic Corneliu, Suceava - - -
16. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
17. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - - -
18. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
19. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
20. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
21. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
22. Nitu ioan, nou - - -
23. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
24. Dragan Mihai, Bistrița - - -
25. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
26. Szakacs Marius, Sanpaul - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.
Vor fi 16 mese la 16 grupe (6) la amatori si 6 grupe la open.
Comentariu
Cu parere de rau sunt nevoit sa ma retrag.A aparut o problema de serviciu.La Odorhei am participat in ultimii ani la turnee foarte reusite.
Va urez succes in organizare.
In consecinta ,se retrage Mureșanu Alex-Amatori-Sibiu
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Ma retrag - Ciurca Ovidiu - Targu Mureș - amatori. Va doresc succes.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 683
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Inscrieri Open - on 2016.01.25. at 19:19:30
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
3. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
4. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
5. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
6. Tecuschi Dan, Brașov - 646 - 24,92 - OW
7. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
13. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
14. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
16. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
18. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
20. Rus Andrei, Brașov - 1124 - 21,75 - OW
21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
22. Marian Florin, Reghin - 153 - 20,94 - O
23. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
26. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
27. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Vladoiu Gelu, Brașov - - -
2. Hutanu Alin, Brașov - - -
3. Corcoz Costin, Focșani - - -
4. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
5. Pop Danut, Dej - - -
6. Morosanu Vasile, Suceava - - -
7. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
8. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
9. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
10. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
11. Zedler Csaba, Agnita - - -
12. Macovei Liviu, Brașov - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.25. at 19:20:10
1. Toader George, Agnita - 331 - 18,91 - A
2. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
3. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
4. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
5. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
6. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
7. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
8. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
9. Antal Denes, Brașov - 175 - 16,98 - AW
10. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
11. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
12. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
13. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
14. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
15. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
16. Rosu Gabriel, Comănești - 229 - 16,13 - A
17. Bulubasa Nicusor, Comănești - 230 - 16,1 - A
18. Popa Mircea, Brașov - 237 - 16,08 - AW
19. Padurariu Costel, Brașov - 195 - 16 - A
20. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
21. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
22. Marian Calin, Reghin - 417 - 15,43 - A
23. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
24. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
25. Marin Floricel, Brașov - 232 - 15,28 - AW
26. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
27. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
28. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
29. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
30. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
31. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
32. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
33. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
34. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
35. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
36. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
37. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
38. Filip Dan, Comănești - 784 - 13,5 - A
39. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
40. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
41. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
42. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
43. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
45. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
46. Capra Arthur, Vatra Dornei - 539 - 12,19 - A
47. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
48. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
49. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
50. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
51. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
52. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
53. Puiulet Iosif, Agnita - 808 - 10,46 - A
54. Anastasiu Constantin, Comănești - 763 - 10,17 - A
55. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
56. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
57. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
58. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
59. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
60. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
61. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
62. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
63. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
64. Pralea Marius, Botoșani - 596 - 9,05 - A
65. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
66. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
67. Darie Gabriel, Comănești - 674 - 8,14 - A
68. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
69. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
70. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
71. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
72. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
73. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
74. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
75. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
76. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
77. Iordache Catalin, Comănești - 1349 - 6,08 - A
78. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
79. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
80. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
81. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
82. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
83. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
84. Niculescu Marin, București - 1015 - 4,94 - AW
85. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
86. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
87. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
88. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
89. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
90. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
91. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
92. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
93. Todor Jozsef, Corund - 2503 - 0 - A
94. Pall Lajos, Corund - 2620 - 0 - A
95. Balazs Jozsef, Corund - 3006 - 0 - A
96. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Eftimie Adrian, Agnita - - -
2. Tipser Gabriel, Sighișoara - - -
3. Onet Nicolae, Sighișoara - - -
4. Samoila Florin, Sighișoara - - -
5. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
6. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
7. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
8. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
9. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
10. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
11. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
12. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
13. Lucic Corneliu, Suceava - - -
14. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
15. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
16. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
17. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
18. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
19. Nitu ioan, nou - - -
20. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
21. Dragan Mihai, Bistrița - - -
22. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
23. Szakacs Marius, Sanpaul - - -
24. Grecu Gheorghe, Bistrița - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8010
- Brașov
Likes given: 1493Likes received: 2885
Am fost rugat sa anunt retragerea de la open:
Tecuschi Dan...bv
Rus Andrei...bv
Comentariu
organizator local- 23.nov.2009
- 2311
- Agnita
- 64
Likes given: 233Likes received: 319
Am fost rugat sa-i retrag pe Puiulet Iosif si Eftimie Adrian-Agnita-Amatori....diverse probleme medicale.
Se retrage(in consecinta) si Zedler Csaba-Lista de asteptare Open.
Va dorim un turneu reusit!I love table tennis !
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 683
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Recomand pensiunea Lilla, cateva sute de metrii de la sala Fit.Feel.
http://travelminit.ro/ro/cazare/pens...FQ2eGwody9sA9A
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 683
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Inscrieri Open - on 2016.01.26. at 23:35:33
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Corcoz Costin, Focșani - 18 - 28,66 - OL
3. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
4. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
5. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
6. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
7. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23,58 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
13. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
14. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
16. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
18. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
20. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
21. Hutanu Alin, Brașov - 90 - 21,2 - O
22. Vladoiu Gelu, Brașov - 113 - 20,43 - OW
23. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
26. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
27. Munteanu Ion, Comănești - 234 - 19,81 - O
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Irsai Istvan, Targu Mureș - - -
2. Pop Danut, Dej - - -
3. Morosanu Vasile, Suceava - - -
4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
5. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
6. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
7. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
8. Macovei Liviu, Brașov - - -
9. Irimia Sorin, Moinesti - - -
10. Losoncz Laszlo, Dealu - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.26. at 23:30:23
1. Toader George, Agnita - 331 - 18,91 - A
2. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
3. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
4. Tipser Gabriel, Sighișoara - 273 - 18,63 - A
5. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
6. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 305 - 18,04 - A
7. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
8. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
9. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
10. Antal Denes, Brașov - 175 - 16,98 - AW
11. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
12. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
13. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
14. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
15. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
16. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
17. Rosu Gabriel, Comănești - 229 - 16,13 - A
18. Bulubasa Nicusor, Comănești - 230 - 16,1 - A
19. Popa Mircea, Brașov - 237 - 16,08 - AW
20. Padurariu Costel, Brașov - 195 - 16 - A
21. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
22. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
23. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
24. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
25. Marin Floricel, Brașov - 232 - 15,28 - AW
26. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
27. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
28. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
29. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
30. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
31. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
32. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
33. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
34. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
35. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
36. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
37. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
38. Filip Dan, Comănești - 784 - 13,5 - A
39. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
40. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
41. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
42. Samoila Florin, Sighișoara - 563 - 12,82 - A
43. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
44. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
45. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
46. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
47. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
48. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
49. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
50. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
51. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 771 - 10,67 - A
52. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
53. Onet Nicolae, Sighișoara - 686 - 10,25 - A
54. Anastasiu Constantin, Comănești - 763 - 10,17 - A
55. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
56. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
57. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
58. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
59. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
60. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
61. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
62. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
63. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
64. Pralea Marius, Botoșani - 596 - 9,05 - A
65. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
66. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
67. Darie Gabriel, Comănești - 674 - 8,14 - A
68. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
69. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
70. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
71. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
72. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
73. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
74. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
75. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
76. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
77. Iordache Catalin, Comănești - 1349 - 6,08 - A
78. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
79. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
80. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
81. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
82. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
83. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
84. Niculescu Marin, București - 1015 - 4,94 - AW
85. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
86. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
87. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
88. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
89. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
90. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
91. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
92. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
93. Todor Jozsef, Corund - 2503 - 0 - A
94. Pall Lajos, Corund - 2620 - 0 - A
95. Balazs Jozsef, Corund - 3006 - 0 - A
96. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Schuller Cristian, Sighișoara - - -
2. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - - -
3. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
4. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
5. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
6. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
7. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
8. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
9. Lucic Corneliu, Suceava - - -
10. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
11. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
12. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
13. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
14. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
15. Nitu ioan, nou - - -
16. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
17. Dragan Mihai, Bistrița - - -
18. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
19. Szakacs Marius, Sanpaul - - -
20. Grecu Gheorghe, Bistrița - - -
21. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - - -
22. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - - -
Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.
Comentariu
organizator local- 02.feb.2010
- 1732
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Se retrage Lorincz Ferenc Attila din SanpaulLemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
Se retrage Pal Zoltan din M-ciuc.Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
Backhand> Yasaka Raksa 9
Forehand> Yasaka Raksa 7
Comentariu
organizator local- 02.feb.2010
- 1732
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Se retrage Kulcsar Lorand din SanpaulLemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
senior- 21.mar.2011
- 683
- Praid, Romania
- 58
Likes given: 31Likes received: 22
Inscrieri Open - on 2016.01.28. at 5:36:17
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30,8 - O
2. Corcoz Costin, Focșani - 18 - 28,66 - OL
3. Muntean Alin, Târnaveni - 89 - 28,28 - O
4. Apian Florin, Bistrița - 29 - 27,77 - O
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - 125 - 25,81 - O
6. Capusan Sorin, Târnaveni - 249 - 25,67 - O
7. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
8. Oprea Nicolae, Brașov - 622 - 23,67 - O
9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
10. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23,05 - O
11. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 251 - 22,88 - OW
12. Pop Danut, Dej - 83 - 22,81 - O
13. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
14. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
15. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
16. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
17. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
18. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
19. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
20. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
22. Hutanu Alin, Brașov - 90 - 21,2 - O
23. Vladoiu Gelu, Brașov - 113 - 20,43 - OW
24. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
25. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
26. Nistor Florin, Comănești - 147 - 20,23 - O
27. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
28. Molnar Tihamer, Târnaveni - 421 - 19,68 - O
29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Morosanu Vasile, Suceava - - -
2. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
3. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
4. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
5. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
6. Macovei Liviu, Brașov - - -
7. Irimia Sorin Jr, Moinesti - - -
8. Losoncz Laszlo, Dealu - - -
Inscrieri Amatori - on 2016.01.28. at 5:17:32
1. Toader George, Agnita - 331 - 18,91 - A
2. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
3. Miko Istvan, Targu Mureș - 402 - 18,67 - AW
4. Tipser Gabriel, Sighișoara - 273 - 18,63 - A
5. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
6. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
7. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
8. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
9. Antal Denes, Brașov - 175 - 16,98 - AW
10. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
11. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 374 - 16,75 - A
12. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
13. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
14. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
15. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 287 - 16,22 - AW
16. Rosu Gabriel, Comănești - 229 - 16,13 - A
17. Bulubasa Nicusor, Comănești - 230 - 16,1 - A
18. Popa Mircea, Brașov - 237 - 16,08 - AW
19. Padurariu Costel, Brașov - 195 - 16 - A
20. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 328 - 15,94 - A
21. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
22. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
23. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
24. Marin Floricel, Brașov - 232 - 15,28 - AW
25. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
26. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 346 - 15,22 - A
27. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
28. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
29. Veres Janos, Targu Mureș - 354 - 15,08 - A
30. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
31. Motorga Dorin, Targu Mureș - 365 - 14,94 - A
32. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
33. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
34. Janosi Attila, Targu Mureș - 469 - 14,19 - A
35. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
36. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
37. Filip Dan, Comănești - 784 - 13,5 - A
38. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
39. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
40. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
41. Samoila Florin, Sighișoara - 563 - 12,82 - A
42. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
43. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
45. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
46. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
47. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
48. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
49. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
50. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
51. Onet Nicolae, Sighișoara - 686 - 10,25 - A
52. Anastasiu Constantin, Comănești - 763 - 10,17 - A
53. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
54. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
55. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 1152 - 10 - A
56. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
57. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
58. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
59. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
60. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
61. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
62. Pralea Marius, Botoșani - 596 - 9,05 - A
63. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
64. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
65. Darie Gabriel, Comănești - 674 - 8,14 - A
66. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
67. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 827 - 7,25 - A
68. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
69. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
70. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6,67 - A
71. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
72. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
73. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
74. Ilie Octavian Marius, Brașov - 1119 - 6,08 - A
75. Iordache Catalin, Comănești - 1349 - 6,08 - A
76. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
77. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
78. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
79. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
80. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
81. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
82. Niculescu Marin, București - 1015 - 4,94 - AW
83. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
84. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
85. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1380 - 3,92 - A
86. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - 1742 - 2,75 - A
87. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
88. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
89. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 2158 - 0 - A
90. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
91. Schuller Cristian, Sighișoara - 2337 - 0 - A
92. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
93. Todor Jozsef, Corund - 2503 - 0 - A
94. Pall Lajos, Corund - 2620 - 0 - A
95. Balazs Jozsef, Corund - 3006 - 0 - A
96. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
2. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
3. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
4. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
5. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
7. Lucic Corneliu, Suceava - - -
8. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
9. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
10. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
11. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
12. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
13. Nitu ioan, nou - - -
14. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
15. Dragan Mihai, Bistrița - - -
16. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
17. Szakacs Marius, Sanpaul - - -
18. Grecu Gheorghe, Bistrița - - -
19. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - - -
20. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - - -
21. Morar Liviu, Târnaveni - - -Ultima editare de denesferi; 28.ian.2016, 05:38.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 14:25.Procesare...X
Comentariu