Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ București - Toptenis Arena 2-3 aprilie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Kantor Imre-Zoltan se retrage.

    Comentariu


    • Se înscrie din Timișoara la Open Verdet Adrian!!

      Comentariu


      • Buna seara!
        Am si eu o nelamurire:la inscrierea in cadrul unui turneu A+ se tine cont de locul din clasament sau de MP?Eu unul stiam ca la inscriere se tine cont de clasament si la alcatuirea grupelor inferioare se tine cont de MP,credeti ca m-ati putea lamuri in aceasta privinta?Multumesc frumos!

        Comentariu


        • Se inscrie la Open Cotca Dacian din Oradea

          Comentariu


          • Govoreanu Florin din Cisnadie - Open

            Comentariu


            • Postat în original de oprea florin Vezi post
              Am si eu o nelamurire:la inscrierea in cadrul unui turneu A+ se tine cont de locul din clasament sau de MP?Eu unul stiam ca la inscriere se tine cont de clasament si la alcatuirea grupelor inferioare se tine cont de MP
              Cu clasamentul aveti dreptate.
              Cu MP-ul insa depinde de decizia organizatorului, anuntata in primul post (poate sa fie MP sau traditionalul "dupa clasament").
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • Postat în original de oprea florin Vezi post
                Buna seara!
                Am si eu o nelamurire:la inscrierea in cadrul unui turneu A+ se tine cont de locul din clasament sau de MP?Eu unul stiam ca la inscriere se tine cont de clasament si la alcatuirea grupelor inferioare se tine cont de MP,credeti ca m-ati putea lamuri in aceasta privinta?Multumesc frumos!
                La turneele A+ se tine cont de clasament, dar, daca numarul de locuri este completat, prioritate au jucatorii cu punctaj corespunzator categoriei.
                In cazul lui Luca, se poate inscrie la categoria <12p sau poate va primi un wild card din partea organizatorilor.

                Comentariu


                • Postat în original de Dan2 Vezi post
                  La turneele A+ se tine cont de clasament, dar, daca numarul de locuri este completat, prioritate au jucatorii cu punctaj corespunzator categoriei.
                  In cazul lui Luca, se poate inscrie la categoria <12p sau poate va primi un wild card din partea organizatorilor.
                  Domnu Bodeanu,merg pe mana dumneavoastra de organizator cu mare experienta si iubitor de copii!

                  Comentariu


                  • Gheorghe Florin / București se transfera de pe lista de așteptare de la Avansati la începători

                    Comentariu


                    • Si sa inteleg ca noii veniti ca mine nu prea au sanse sa intre in acest concurs? Cand pot afla daca am sanse sa intru? Sa vin totusi sambata la sala? Si daca da, pe la ce ora?
                      Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                      Fh: Butterfly Glayzer
                      Bh: Butterfly Glayzer 09C

                      Comentariu


                      • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                        Si sa inteleg ca noii veniti ca mine nu prea au sanse sa intre in acest concurs? Cand pot afla daca am sanse sa intru? Sa vin totusi sambata la sala? Si daca da, pe la ce ora?
                        Sansele d-vs de participare pe lista sunt mici. Turneul incepatorilor va incepe la ora 13,30. Jucatorii inscrisi care nu se vor prezenta pana la acea ora pot fi inlocuiti cu jucatori prezenti la sala.

                        Comentariu


                        • Baldea Horia - București - Incepatori

                          Comentariu


                          • Se retrage Sisca Nicusor - incepatori
                            Nicu Sisca

                            Comentariu


                            • Fratila Robert-Filipesti Targ-Avansati
                              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                              BH:Stiga Energy Absorber

                              Comentariu


                              • Lukasz Klimas - Ploiești - Open

                                Comentariu


                                • Din Campina la open : GRIGORE ALEXANDRU

                                  Comentariu


                                  • Oana Acsinte - București - open

                                    Comentariu


                                    • Pribeagu Claudiu se retrage de la Avansati si se inscrie la INCEPATORI

                                      Comentariu


                                      • Balanean Mihai se retrage de la avansati si se inscrie la incepatori

                                        Comentariu


                                        • se retrage de la open-Vlase Gheorghe si Zelenciuc Serghei

                                          Comentariu


                                          • La categoria Avansati se inscriu din Curtea de Argeș:
                                            Stan Catalain
                                            Zavricescu Geo.
                                            Blade: Viscaria, FL
                                            fh: T05, 2,1 mm, black
                                            bh: T05, 2,1 mm, red

                                            Comentariu


                                            • se retrag de la incepatori, Chiriac Marius si Tocariu Sebastian,
                                              mult succes tuturor participantilor.

                                              Comentariu


                                              • Zoli Toth - incepatori

                                                Comentariu


                                                • din Galați - Zarinschi Catalin -open

                                                  Comentariu


                                                  • Cu mare parere de rau se retrage Gabriel Iacob - Iași de la avansati ( probleme de servici)
                                                    Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                                    FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                                    BH : Spinlord Sternenfall OX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X