Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

2016 Olympic Games, 06 - 17 Aug 2016, Rio de Janeiro, BRA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Ben Vezi post
    Mi-a dat ceva emotii Ma Long in semifinala, sta prost cu psihicul desi e o adevarata masinarie de tenis de masă, cred cu tarie ca e cel mai bun jucator de tenis de masă al tuturor timpurilor
    Corect! Asa zic si eu!
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

    Comentariu


    • Hei. Hei... Vedeti ca il bag pe Waldner la masa ....pret de vreo 4 decenii a mancat chinezi la micu' dejun


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Mizutani ZLC | MX-S

      Comentariu


      • 2016 Olympic Games, 06 - 17 Aug 2016, Rio de Janeiro, BRA

        Eu nu zic ca galbejitii nu sunt buni dar mai au paine de mancat pana sa ajunga la nivelul lui Waldner ,.. Dar da, sunt masinarii de pe alta planeta ..., urmariti pe youtube un documentar cum a inceput Suedia o strategie cu Walner and Co sa opreasca suprematia Chinei din acel moment. Este fabulos filmul tradus de un user din suedeza in engleza cu niste comentarii misto ale jucatirilor de atunci dar la varsta de acum !!! E piesa !


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Mizutani ZLC | MX-S

        Comentariu


        • Postat în original de Oktaw Marius
          Poți da un link cu documentarul? Mersi!

          Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
          [url][https://youtu.be/dJqYv_SFxzE/url]



          Sent from my iPad using Tapatalk
          Mizutani ZLC | MX-S

          Comentariu


          • Deci la ora 2.30 incep finalele pe Tvr2 !!! Vreau sa fiu sigur pt ca le pun la inregistrat ...


            Sent from my iPad using Tapatalk
            Mizutani ZLC | MX-S

            Comentariu


            • Incepe finala! In direct pe tvr2 si aici (pentru rezerva, in caz de reclame sau comentarii "misto") http://www.olympicstreams.me/table-t...am-online.html

              Comentariu


              • Ma Long e noul campion olimpic. Ma - Zhang 4 -0 !
                TRUST NO ONE !

                Comentariu


                • a castigat categoric!
                  tb alc t05/t05 fx

                  Comentariu


                  • Ma bucur ca nu mai trebuie sa mai postez nimic, chiar s-a lamurit controversa.
                    Blade: Viscaria, FL
                    fh: T05, 2,1 mm, black
                    bh: T05, 2,1 mm, red

                    Comentariu


                    • Postat în original de cristake Vezi post
                      Hei. Hei... Vedeti ca il bag pe Waldner la masa ....pret de vreo 4 decenii a mancat chinezi la micu' dejun


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Intradevar, e singurul NON-Chinez care a castigat jocurile olimpice, un jucator fabulos, dar tenisul de masa a evoluat foarte mult, cu jocul de atunci nu ar mai fi facut fata la viteza de acum

                      - - - Actualizat - - -

                      Postat în original de flash Vezi post
                      Ma bucur ca nu mai trebuie sa mai postez nimic, chiar s-a lamurit controversa.
                      S-a dovedit ce am zis, si totodata disputele intre fanii lui Ma long si Jike
                      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                      BH : Tenergy 05Fx
                      FH : Tenergy 05Fx

                      Comentariu


                      • Ma Long campion olimpic

                        Ma Long CHN a castigat titlul olimpic invingand in finala de azi noapte pe compatriotul sau Zhang Jike (cam apatic) cu 4-0 (12, 5, 4, 4), confirmand pronosticurile, la fel ca si in cazul lui Ding Ning la feminin.

                        - - - Actualizat - - -



                        - - - Actualizat - - -





                        - - - Actualizat - - -



                        - - - Actualizat - - -

                        Comentariu


                        • Zhnag Jike a fost otravit cu ceva prafuri somnifere. Este evident. ) Ca altfel .....
                          Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                          Comentariu


                          • Salut, Csabi. încă o dovadă că dacă vrei să știi, de pe internet afli și nu de la televizor. Am fost la Cluj, dar am avut examene si am călătorit mult peste tot prin jurul st?nii care se numește Europa.
                            Poți să știi!

                            Comentariu


                            • Azi joaca echipa ROMANIEI - Fete la ora 16.00 impotriva din echipei Coreea pe TVR 3
                              Mai exista o transmisie pe TVR 2, tenis de masă fete la ora 21.00...

                              - - - Actualizat - - -

                              Are cineva vreun link cu finala la baieti ?
                              Eu sper rusinea mea nu am mai stat sa vad finala live dupa meciul Samsonov - Mizutani, dar l-am inregistrat si intentionez sa il pun pe youtube dupa ce scot reclamele ... dar de vazut , as vrea sa il vad acum ? Cineva , cumva ?
                              Thx
                              Ultima editare de cristake; 12.aug.2016, 12:19.
                              Mizutani ZLC | MX-S

                              Comentariu


                              • Daca doriti sa (re)vedeti:


                                Blog de tenis de masă

                                Comentariu


                                • Acum direct pe tvr1
                                  Romania Corea de Sud

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                  Acum direct pe tvr1
                                  Romania Corea de Sud
                                  Eliza pierde primul meci cu 0 - 3

                                  Comentariu


                                  • Daniela Dodean Monteiro - Hyowon Suh (11-6, 11-9, 11-9 ) 3-0 !!!!

                                    Victorie !

                                    Romania - Corea 1-1

                                    HAI DODEAN !
                                    HAI BERNI !
                                    HAI SAMARA !
                                    HAI ROMANIA !
                                    Ultima editare de cristake; 12.aug.2016, 15:58.
                                    Mizutani ZLC | MX-S

                                    Comentariu


                                    • Daniela Dodean aduce egalarea . Bravo

                                      Comentariu


                                      • Hai Eliza,lupta pentru inca un set,sa egalam la 2,hai ca se poate!
                                        Hai Romania!
                                        I love table tennis !

                                        Comentariu


                                        • Choooo Eli!
                                          Hai Berni,nu te(ne) lasa chiar acum(1-0).....cho,cho,chooooo!

                                          Ahhhhhhh....ce dramatism ,pierde la avantaj...1-1!!!!Come on,Berni!

                                          Nu se poate!!!!!!ce ghinion!aceeasi placa,si...1-2 Berni.....Hai fetito ca se poate,provoac-o la atac ca poti s-o faci acolo pe contre!

                                          Chooooole...2-2 la seturi ...nu mai resist sa ma uit.......... merg la sala sa sufar in nestire ...Hai pustoaico,da-i bice!!!!
                                          Ultima editare de csabazedler; 12.aug.2016, 18:04.
                                          I love table tennis !

                                          Comentariu


                                          • Asa emotii nu am nici la meciurile mele
                                            Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                            BH : Tenergy 05Fx
                                            FH : Tenergy 05Fx

                                            Comentariu


                                            • Am revenit acasa,fara sa aflu deznodamantul (setul decisiv a lui Berni) cu Koreea!!!!Haideti,oameni buni..........dati-mi o veste buna,va rog!!!!!!!!!!
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • Dac-ar fi fost, n-ar fi fost nevoie sa intrebi ... totusi, mie mi-a placut cum a jucat.
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                  Dac-ar fi fost, n-ar fi fost nevoie sa intrebi ... totusi, mie mi-a placut cum a jucat.
                                                  Am (sub)inteles,Florine.Pacat,mare pacat!
                                                  In situatia data,haideti sa le sustinem in seara asta pe fetele de la handbal(cu Spania) si pe Horia si Florin la tenis..Hai Romania!

                                                  Choooooooooooooooooo,Romania!Chiar daca mingea e (un pic)mai mare ca la ping-pong,tot o victorie mare este (asta cu Spania,24-21 la handbal)pentru noi.
                                                  Hai Romaniaaaaaaaaaaa!
                                                  Ultima editare de csabazedler; 12.aug.2016, 21:09.
                                                  I love table tennis !

                                                  Comentariu


                                                  • YANG Haeun - SAMARA Elizabeta = 1-3 (-8, 7, -10, -9). KOR - ROU = 2-2
                                                    Pana la urma Beri a pierdut meciul decisiv cu SUH Hyowon KOR cu 2-3 (11, -12, -10, 9, -7). KOR - ROU = 3-2
                                                    Jun MIZUTANi JPN a castigat medalia de bronz la individual masc. invingandu-l pe Vladimir SAMSONOV BLR cu 4-1 (11-4,11-9,6-11,14-12,11-8 )

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X