Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sectiune speciala de tenis de masa pe www.sportlocal.ro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sectiune speciala de tenis de masa pe www.sportlocal.ro

    buna,
    numele meu este cristian china-birta si sunt administratorul portalului www.sportlocal.ro
    ne-am lansat abia de curand
    ne propunem promovarea sportului din judete, dar si a sporturilor care nu prea mai au loc in presa din cauza lui becali si a scandalurilor gen valiza
    tenisul de masa este, evident, unul din sporturile pe care ne propunem sa le promovam
    am creat o sectiune speciala de tenis de masă
    http://www.sportlocal.ro/sport-national/tenis-de-masa
    din pacate gasim prea putine informatii despre tenis de masă
    de aceea rugamintea noastra este sa ne ajutati cu informatii, stiri, foto si cu orice alte informatii care considerati ca ar fi bine sa apara pe sectiunea de tenis de masă de pe www.sportlocal.ro
    de asemenea vreau sa va spun ca fiecare club de tenis de masă poata sa aiba GRATUIT pagina sa speciala dedicata pe www.sportlocal.ro
    avem nevoie insa de infromatii despre cluburile respective pentru a putea realiza aceste pagini
    va stau la dispozitie pentru amanunte ori aici pe forum ori pe sportlocal(at)sportlocal.ro
    multumesc mult
    PS. Faptul ca un astfel de forum exista si este extrem de activ ma incurajeaza serios in initiativa mea de a promova si alte sporturi in afara de ultracelebrul fotbal. Pentru ca atata vreme cat exista oameni ca voi care sa ramana uniti in jurul unui atat de frumos sport, eu zic ca mai avem sperante pentru sportul romanesc in general. Va multumesc.

  • #2
    Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

    Daca ati putea promova asa un sport frumos si "elegant " ar fi nemaipomenit.
    Pe acest forum gasiti oameni unul si unul , de la doctori la someri care sint atrasi de acest sport.
    Zeci de oameni colinda tara cu masinile cu trenul cu ce pot si se intilnesc la concursuri .
    Stiu cazuri cind se strabat sute de Km pentru citeva meciuri care nu dureaza insumate mai mult de 40 minute , in schimb drumul dureaza 2 zile .Nu mai departe turneul de la Bistrița care a adunat aproape 150 oameni si cel putin 10-15 localitati .
    Succes in aceasta initiativa .
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

      asa este
      am avut ocazia sa vad in satu mare o asemenea competitie de copii
      m-au incantat la maximum
      tocmai asta e ideea care ne ajuta sa mergem inainte cu www.sportlocal.ro
      sa popularizam asa cum putem munca enorma a unor oameni pe care nu ii baga nimeni in seama
      sau, ma rog, aproape nimeni

      Comentariu


      • #4
        Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

        Domnule Sport Local, cea mai buna colaborare care ar puteasa o aiba site-ul D-vs cu site-ul nostru ar fi transmiterea a cat mai multe informatii, atat catre mass-media, cat si catre cititorii D-vs. Cele mi sigure si mai prompte informatii, cele mai bune fotografii, cele mai interesante povestioare le puteti gasi la organizatorii concursurilor care urmeaza sa inceapa. Luati-le adresele de pe site, cautati-i, trageti-i de limba, culegeti informatii de la ei, popularizati turneele. atat inainte cat si dupa desfasurarea lor si vom avea cu totii de castigat. Daca veti fi activi, cu siguranta ca si site-ul Dvs va avea de castigat, fiecare amaturist putand deveni un fidel al Sport Local. Suntem cu ochii pe D-vs si va uram succes!

        Comentariu


        • #5
          Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

          Intarim un pic cele spuse mai devreme :
          http://www.realitateabistrita.ro/index. ... 54&catid=7
          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
          Fete de palete tenis de masa
          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

            acuma ca v-am gasit clar ca suntem cu ochii pe voi

            Comentariu


            • #7
              Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

              merci de info
              http://www.sportlocal.ro/detaliu-stire/ ... nis-de-mas

              Comentariu


              • #8
                Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

                Pentru Sportlocal: la Bistrița, a inceput in 11 martie 2009 un campionat judetean de tenis de masă pe echipe. Competitia are loc in fiecare miercuri, la sala olimpica si se desfasoara in sistem Davis. Fiecare echipa are in componenta cate 2 jucatori. Pana acum sunt inscrise 20 echipe.
                Lemn: Xiom Solo
                FH: Joola Rhyzm-P
                BH: Joola Maxxx-P

                Comentariu


                • #9
                  Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

                  Vorba lui un prieten, in scurt timp o sa se ajunga sa se faca pe divizii, sau si mai bine sa se asocieze AMATuR cu FRTM
                  Bv baieti, felicitari

                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

                    Salut!
                    Sunt foarte incantat de ideea voastra si v-am trimis un mail pe adresa sportlocal(at)sportlocal.ro
                    Cu respect!
                    Gelu Popescu
                    www.tenismasa.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Sectiune speciala de tenis de masă pe www.sportlocal.ro

                      Postat în original de sportlocal
                      din pacate gasim prea putine informatii despre tenis de masă
                      de aceea rugamintea noastra este sa ne ajutati cu informatii, stiri, foto si cu orice alte informatii care considerati ca ar fi bine sa apara pe sectiunea de tenis de masă de pe http://www.sportlocal.ro
                      Ca o sugestie: vizitati viewforum.php?f=11
                      Gasiti aici "materiale" din belsug.
                      Lemn: Xiom Solo
                      FH: Joola Rhyzm-P
                      BH: Joola Maxxx-P

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X