Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Ocna Sibiului editia a-IV-a - 9 Iulie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nu pot sa mă abțin ...felicitări Aron Darie,la așa o companie selecta locul trei e OK

    Comentariu


    • Felicitari Darie

      Tapatalk-kal küldve az én SM-G920F-el

      Comentariu


      • Felicitări organizatorilor si câștigătorilor celor 3 categorii.

        Comentariu


        • Nicu Banu cu un prichindel! Imagini fantastice!!!
          Nicule, unde l-ai ascuns până acum?

          - - - Actualizat - - -

          încep să se schimbe vremurile. La același turneu, ambii agnitzeni l-au bătut pe Antal Denes. ...Ori ai renuntzat la iarbă, Antal bacsi...? ?nseamnă că nu-i totul pierdut nici pentru mine...

          Csaby Zedler câștigă grupa, atât în inferioare, cât și în superioare. Ce se-ntâmplă, Csaby-san? Ai băut din elixirul tineretzii? .....IAR?

          Comentariu


          • Mulțumesc organizatorilor, felicitări c?stigătorilor! Bravo Simiona! Iarba mea o aștern la picioarele tale, ai drumul deschis către open unde se pare că te așteaptă și Marius! Toată prețuirea pentru Cule, a zis că orice problemă avem să mergem la el. M-am dus cu problema mea: Nu mă lasă adversarii să-i bat , nu SARE mingea....A analizat problema și a rezolvat-o, timp de câteva ore am bătut bine... și din m?ini și din picioare apa de la lacuri, SARE bine acum...de la Brîncoveanu ieși dea dreptul alb! Merg și astăzi să ridic cupa...de bere!. Vă salut prieteni, toate cele bune vă doresc, să ne revedem sănătoși!

            Comentariu


            • Don Bello, continui sa ma uimesti ! Felicitari !
              Un mare bravo pentru performanta lui Ionut Roseti !
              Darie Aron, vad ca ti-au iesit bine socotelile. Felicitari !

              Comentariu


              • Felicitări Ionuț!!

                - - - Actualizat - - -

                Felicitări Adi!!Și la mai multe clasări pe podium la amândoi..

                Comentariu


                • diploma si medalie vor ajunge turneele viitoare la Toma Florin Pitești..si Oprea Adrian Lugoj..nu au mai stat la premiere
                  Ultima editare de cule; 10.iul.2016, 11:06.
                  Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                  Pe spate: Tenergy 80
                  Pe fata.: Tenergy 64

                  Comentariu


                  • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                    Bravo Ionut Roseti Locul 3 printre atatea vedete cu mp sub 12.
                    Felicitari Simona,felicitari Ionut.De retinut ca in inferioare,Ionut a invins-o pe Simona.Amandoi au fost favoritii mei.

                    Comentariu


                    • Postat în original de daviris Vezi post
                      Felicitari Simona,felicitari Ionut.De retinut ca in inferioare,Ionut a invins-o pe Simona.Amandoi au fost favoritii mei.
                      Nici un meci nu seamănă cu altul. I-a ?nvățat "iarba"....Bravo Simo!

                      Mr. Tomahawk

                      Comentariu


                      • Am developat si pozele .... iata-le ....
                        image upload with preview

                        - - - Actualizat - - -

                        S-a intamplat ceva de au aparut rotite unele imagini .... scuze ... da m-am prins, in noua forma de prezentare a imaginilor, sunt combinate dimensiunile pt. a intra 3 pe un rand. Sa incerc si cu spatii intre imagini ...
                        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                        FH: Butterfly - Dignics 80
                        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                        Comentariu


                        • Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor. As dori doar sa mentionez Oprea Adrian din Lugoj si nu Oprea Florin cum ati mentionat domnule Cule intr-un post anterior. Multumesc.

                          Comentariu


                          • Postat în original de joo saehyuk Vezi post
                            Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor. As dori doar sa mentionez Oprea Adrian din Lugoj si nu Oprea Florin cum ati mentionat domnule Cule intr-un post anterior. Multumesc.


                            Oboseala isi spune cuvantu..am remediat..culmea e ca pe diploma e corect trecut
                            Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                            Pe spate: Tenergy 80
                            Pe fata.: Tenergy 64

                            Comentariu


                            • Felicitari tuturor participantilor acestui frumos turneu, dar mai ales organizatoriilor care au facut tot posibilul ca noi sa avem toate conditiile necesare.Un turneu foarte bine organizat cu toate meciurile foarte stranse,jucatori foarte buni.Tin sa o felicit pe doamna Simona care dupa infrangerea din superioare cu mine si-a luat o bine meritata revansa.Felicitari si prietenului Rosseti semifinalistul cu care am jucat, a tinut de scor foarte bine dar pana la urma un pic de noroc m-a facut sa inving.Felicitari si Maestrului Csabi care,nu a fost tocmai in forma dar tin sa il felicit si sa ii multumesc pentru tot efortul depus, datorita lui am ajuns unde am ajuns si merita toata stima si respectul un om de milioane si un antrenor exceptional. Ne-am simtit bine si o sa revenim cu mare drag la Ocna Sibiului si editia urmatoare.

                              Comentariu


                              • Multumiri organizatorilor, am urmarit mai atent eforturile lor, sunt enorme , si au mai si participat la concurs! Felicitari premiantilor si tuturor invingatorilor ! Impresia cea mai placuta la acest turneu mi-au lasat-o veteranii si bobocii , imagini de neuitat ,unii abia depaseau masa in inaltime,ceilalti se aplecau ,cu greu,pentru a fi la nivel..Vestea cea mai buna, miscarea are viitorul asigurat !!
                                Ultima editare de ioan.dragomir64; 10.iul.2016, 11:42. Motiv: eroare
                                MAZUNOV-FL-109GR.
                                DONIC BLUEFIRE M2
                                DONIC BLUEFIRE M2

                                Comentariu


                                • Multumim organizatorilor pentru acest turneu


                                  FELICITĂRI SIMO

                                  Comentariu


                                  • Felicitari si tie George !

                                    Comentariu


                                    • Felicitări Cule pentru organizarea acestui turneu. Foarte reușit, o sala frumoasa si "aerisită", toalete curate, ... toate condițiile pentru a reveni la acest turneu! Am fost placut impresionat. Mersi!

                                      Mr. Tomahawk

                                      Comentariu


                                      • Turneu reusit ca de obicei la Ocna Sibiului , organizare excelenta - Nicu Banu se autodepaseste de la o editie la alta ( am remarcat "covorul" din pături de la geamuri ) , Pali face de toate ( si butoane si victorii la masa de joc ) , participantii joviali si "placuti la vorba si la fapta" ca de obicei , mici udati cu bere si sare cat cuprinde in lacurile pe care le-am vizitat dupa concurs . Felicitari celor medaliati la toate cele 3 categorii , dar in special Simonei Weiss - nu atat pentru victoria din turneu de care o stiam capabila , cat mai ales ca si-a demonstrat siesi ca poate atunci cand vrea sa doboare si ierbari . Am remarcat ca din primii 8 la avansati proportia soft - iarba e de 50-50% , dar finala a fost a softistilor ( probabil ca ierbarii si-au prezentat in fazele finale "iarba verde de acasa " si nu pirul ucigator ) . Toate bune si frumoase si sa ne revedem sanatosi la urmatoarele turnee .
                                        P.S. : sper sa va lipseasca pozele mele de la acest turneu - asa cum mi-a lipsit si mie aparatul de fotografiat ( o-i fi uituc sau varsta incepe sa isi spuna cuvantul ? ) .
                                        Ultima editare de marius1964; 10.iul.2016, 13:17.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
                                          Nici un meci nu seamănă cu altul. I-a ?nvățat "iarba"....Bravo Simo!

                                          Mr. Tomahawk
                                          Si George m-a invins in superioare mi-am luat revansa

                                          Comentariu


                                          • Felicitari Simo era si timpul!!!


                                            Bravo tuturor ....!.... ,,,Felicitari si organizatorilor!

                                            Comentariu


                                            • Felicitari Simona ! Un loc intai binemeritat, rodul unui joc de campioana !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Nelutzu Vezi post
                                                Felicitari Simona ! Un loc intai binemeritat, rodul unui joc de campioana !
                                                Multumesc ! Mi-ai fost de mare ajutor, mai ales cu socata mss.

                                                Comentariu


                                                • Felicitări lui Costel Georgescu și Ionuț Roseti! La mai mare!🏅🏅

                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari si pentru Roseti o surpriza buna !!!


                                                    pe Simona am vazut o prima data....

                                                    acum te am vazut si pe tine...... ,,,

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X