Comsa Dan se retrage..probleme de servici..pe bune
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu "A" Ocna Sibiului editia a-IV-a - 9 Iulie 2016
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
La open situatia este neschimbata de aseara, iar la avansati lista de asteptare aproape s-a evaporat (aviz incepatorilor...)
Au intrat pe lista principala: Stoica Mihai, Mioveni; Dinu Gheorghe, București; Dumitru Lazar, Petrila (A) + Dorling Raul, Cisnadie (I).
Lista de asteptare O:
1. Mocean Dan, Cluj Napoca - - -
2. Chiru Sorin, Campina - - -
3. Bleoca Marius, Târnaveni - - -
4. Moldovan Cristian, Târnaveni - - -
5. Beltechi Dumitru, Victoria - - -
***
Lista de asteptare A:
1. Rus Nicolae, Oradea - - -
2. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
3. Petrov Dan, București - - -
***
Lista de asteptare I:
1. Candea Mario, Cisnadie - - -
2. Pribeagu Sebastian, Pitești - - -
3. Pruna George, Pitești - - -
4. Dicu Darius, Pitești - - -
5. Leanca Delia, Pitești - - -
6. Dima Alexia, Pitești - - -
7. Ene Diana, Pitești - - -
8. Dinescu Rares, Curtea de Argeș - - -
9. Movileanu Neculae, Brașov - - -
10. Stefan Patrick, Brașov - - -
11. Baiu Teodor, Brașov - - -
12. Movileanu Adrian, Brașov - - -
13. Glavan Radu, Timișoara - - -
14. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Pentru a evita situatia in care tabloul avansatilor ramane incomplet, se inscrie la avansati Tarlea Adrian - Deva
Multumesc.
O zi buna!
Comentariu
senior- 28.apr.2015
- 739
- Timișoara
- 44
Likes given: 14Likes received: 61
Buna ziua, se retrage cu regret Veres Adrian din Orastie de la incepatori, va multumesc!
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Dupa-masa au intrat pe listele principale:
La avansati:
Rus Nicolae, Oradea - - -
La incepatori:
Candea Mario, Cisnadie - - -
Pribeagu Sebastian, Pitești - - -
Pruna George, Pitești - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Bereszki Robert ..cu "parere de rau"..se retrage..din TârnaveniLama:Timo Boll Tricarbon OFF+
Pe spate: Tenergy 80
Pe fata.: Tenergy 64
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
La ceas de FRA-GER, STopânScrieri Ocna Sibiului, cum ar zice NoRo
Pe lista principala a incepatorilor intra si:
Dicu Darius, Pitești - - -
La terminarea inscrierilor, suntem 36+5+48+3+48+10 = 150 pe toate posibilele liste...FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
MTO16=27,71 (+0,60 fata de duminica la pranz)
MTA16=17,47 (-0,37 ...)
MTI16=9,80 (-0,11 ...)
Inscrieri Open - on 7/8/2016 at 8:30:41 AM
1. Sicoe Rodica, Cugir - 3 - 35.14 - OF
2. Toma Florin, Pitești - 9 - 31.7 - OW
3. Farkas Gabor, Targu Mureș - 25 - 31.19 - O
4. Macovei Liviu, Brașov - 16 - 29.23 - O
5. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 59 - 29.03 - O
6. Mocean Dan, Cluj Napoca - 17 - 28.81 - OL
7. Govoreanu Florin, Cisnadie - 14 - 28.13 - O
8. Sufletel Radu, Alba Iulia - 56 - 27.94 - OL
9. Andone Claudiu, Cugir - 57 - 27.28 - O
10. Capusan Sorin, Târnaveni - 221 - 27.11 - O
11. Daneliuc Gabi, Sibiu - 29 - 26.67 - O
12. Irsai Istvan, Targu Mureș - 111 - 25.94 - O
13. Farkas Bence, Targu Mureș - 73 - 25.39 - O
14. Migea Cornel, Sibiu - 92 - 23.86 - O
15. Aron Darie, Sibiu - 61 - 23.33 - O
16. Curut Gabriel, Timișoara - 119 - 22.6 - O
17. Popet Doru, Timișoara - 391 - 22.54 - O
18. Molnar Tihamer, Târnaveni - 310 - 22.25 - O
19. Kaposta Victor, Arad - 88 - 22.05 - O
20. Oprea Adrian, Lugoj - 129 - 21.83 - O
21. Pavel Calin, Hunedoara - 305 - 21.47 - O
22. Denes Ferenc, Praid - 97 - 21.38 - OW
23. Stanescu Raluca, Pitești - 343 - 20.45 - OJF
24. Padurariu Costel, Brașov - 108 - 20.07 - O
25. Somlea Darian, Cisnadie - 232 - 20.03 - O
26. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 263 - 20 - O
27. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 828 - 20 - O
28. Dabacan Dorin, Târnaveni - 435 - 19.96 - O
29. Benyovski Bela, Sibiu - 274 - 18.97 - AW
30. Dena Corneliu, Giurgiu - 143 - 18.55 - A
31. Iancu Sorin, Sibiu - 307 - 18 - A
32. Schiopulescu Ion, Lugoj - 397 - 17.71 - A
33. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 17.2 - AW
34. Matei Dumitru, Deva - 288 - 14.93 - AW
35. Farcasiu Florin, Alba Iulia - 602 - 14.72 - A
36. Rosu Adrian, Timișoara - 4002 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Bleoca Marius, Târnaveni - - -
2. Moldovan Cristian, Târnaveni - - -
3. Beltechi Dumitru, Victoria - - -
Inscrieri Avansati - on 07/07/2016 at 21:40:36
1. Barac Marius, Sibiu - 191 - 18.83 - AW
2. Pitac Ovidiu, Brașov - 275 - 18.68 - AW
3. Trocan Nicolae, Mioveni - 146 - 18.45 - AW
4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 216 - 18.31 - A
5. Antal Denes, Brașov - 157 - 18.22 - AW
6. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 335 - 18.13 - A
7. Beches Andrei, Sibiu - 306 - 18.03 - A
8. Weiss Simona, Cisnadie - 426 - 17.96 - AF
9. Ionica Maria, Pitești - 416 - 17.75 - AJF
10. Toader George, Agnita - 366 - 17.16 - A
11. Motorga Dorin, Targu Mureș - 314 - 16.67 - A
12. Veres Janos, Targu Mureș - 386 - 16.66 - A
13. Trocan Alexa, Mioveni - 459 - 16.41 - AF
14. Ivan Catalin, Fagaras - 372 - 16.36 - A
15. Stancalie Doru, Craiova - 252 - 16.28 - AW
16. Zedler Csaba, Agnita - 360 - 15.56 - AW
17. Fulop Attila, Aiud - 282 - 15.39 - A
18. Negrean Ioan, Sibiu - 353 - 15.28 - A
19. Bacanu Paulian, Brașov - 631 - 15.15 - A
20. Janosi Attila, Targu Mureș - 428 - 15.13 - A
21. Dinu Gheorghe, București - 283 - 14.83 - AW
22. Rizea Cristina, Pitești - 421 - 14.82 - AJF
23. Demeny Zoltan, Brașov - 482 - 14.58 - A
24. Cecan Vasile, Timișoara - 277 - 14.52 - A
25. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 568 - 14.39 - A
26. Cristea Virgil, Cugir - 477 - 13.97 - A
27. Pacurar Cosmin, Blaj - 471 - 13.94 - A
28. Stoica Mihai, Mioveni - 261 - 13.89 - AW
29. Zdrenghea Mircea, Orastie - 710 - 13.68 - A
30. Decean Darian, Sibiu - 479 - 13.59 - A
31. Suciu Iacob, Blaj - 548 - 13.39 - A
32. Barbulescu Dan, Sibiu - 627 - 13.25 - A
33. Dirlea Ioan, Aiud - 490 - 13.06 - AH
34. Pribeagu Claudiu, Pitești - 694 - 13.06 - A
35. Botea Fabian, Hunedoara - 513 - 12.5 - A
36. Ciky Cornel, Fagaras - 491 - 12.42 - AW
37. Botian Radu, Sibiu - 528 - 12.34 - A
38. Mureșanu Alex, Sibiu - 433 - 12.25 - A
39. Jichici Svetozar, Timișoara - 550 - 12.22 - A
40. Roseti Ionut, Lugoj - 557 - 11.86 - A
41. Ciucur Laurentiu, Sibiu - 908 - 11.35 - A
42. Kincses Jozsef, Praid - 1148 - 10.92 - A
43. Filea Adonis, Sibiu - 571 - 10.03 - A
44. Onet Nicolae, Sighișoara - 847 - 9 - A
45. Patrascu Dan, Sighișoara - 1178 - 8.75 - A
46. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 782 - 8.14 - A
47. Rus Nicolae, Oradea - 867 - 6.33 - A
48. Dumitru Lazar, Petrila - 3537 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Tobosaru Gheorghe, Brașov - - -
2. Petrov Dan, București - - -
3. Tarlea Adrian, Deva - - -
Inscrieri Incepatori - on 07/07/2016 at 22:19:02
1. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 790 - 11.82 - A
2. Morariu Marius, Sibiu - 803 - 11.39 - A
3. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - 804 - 11.25 - A
4. Luca Eugen, Aiud - 1062 - 10.56 - A
5. Soroiu Claudiu, Târnaveni - 962 - 10.55 - A
6. Georgescu Constantin, Orastie - 1051 - 10.15 - A
7. Postelnicu Mihai, Deva - 611 - 9.94 - A
8. Puiulet Iosif, Agnita - 1262 - 9.83 - A
9. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 689 - 9.25 - A
10. Oniga Paul, Blaj - 991 - 9.25 - A
11. Sabau Mircea, Târnaveni - 901 - 9.11 - A
12. Kis Istvan, Brașov - 573 - 9.05 - A
13. Zedler Iuliu, Blaj - 984 - 8.96 - AW
14. Banea Radu, Sibiu - 724 - 8.81 - A
15. Minica Rares, Giurgiu - 1652 - 8.5 - AJ
16. Mitrofan Petrica, Brașov - 654 - 8.44 - AW
17. Ciobanu Cosmin, Cristian SB - 838 - 8.25 - A
18. Pralea Constantin, Alba Iulia - 614 - 8 - AW
19. Jeler Nicolae, Orastie - 1154 - 7.75 - A
20. Dorling Raul, Cisnadie - 884 - 7.68 - AJ
21. Lolea Toma, Fagaras - 1180 - 7.58 - A
22. Bozosan Petre, Sibiu - 892 - 7.54 - A
23. Dumitrescu Sorin, Brașov - 682 - 7.5 - A
24. Dragomir Ioan, Cristian SB - 958 - 6.96 - AW
25. Csiki Alexandru, Târnaveni - 1253 - 6.95 - A
26. Farkas Zoltan, Ghindari - 1300 - 6.75 - A
27. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 1240 - 6.35 - A
28. Pica Horia, Fagaras - 1004 - 5.96 - A
29. Balla Peter, Toplita - 1601 - 5.92 - A
30. Hasa Davanian, Brașov - 1523 - 5.75 - A
31. Jeler Mihai, Orastie - 2361 - 5.75 - A
32. Loghin Florin, Brașov - 1371 - 5.55 - A
33. Rotariu Andrei, Sibiu - 1215 - 5.5 - A
34. Sursilov Constantin, București - 1819 - 5 - A
35. Valea Claudiu, Targu Mureș - 1907 - 5 - A
36. Pribeagu Sebastian, Pitești - 1005 - 4.96 - AJ
37. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 1131 - 4.82 - A
38. Pruna George, Pitești - 1115 - 4.7 - AJ
39. Somlea Codrin, Cisnadie - 1257 - 4.39 - A
40. Dicu Darius, Pitești - 1402 - 3.83 - AJ
41. Stancovici Bianca, Targu Mureș - 1464 - 3.75 - AF
42. Fratila Dan, Ocna Sibiului - 1922 - 3 - A
43. Purta Razvan, Sibiu - 1975 - 3 - A
44. Rus Alin, Baia Mare - 2730 - 2.75 - A
45. Pop Sabin, Targu Mureș - 2833 - 2.75 - A
46. Liliac Nicolae, Sighișoara - 4001 - 0 - A
47. Liliac Andra, Sighișoara - 4002 - 0 - A
48. Candea Mario, Cisnadie - 4004 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Leanca Delia, Pitești - - -
2. Ene Diana, Pitești - - -
3. Dinescu Rares, Curtea de Argeș - - -
4. Movileanu Neculae, Brașov - - -
5. Stefan Patrick, Brașov - - -
6. Baiu Teodor, Brașov - - -
7. Movileanu Adrian, Brașov - - -
8. Glavan Radu, Timișoara - - -
9. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
De pe lista de asteptare cu durere in suflet si lacrimi in ochi se retrage Beltechi Dumitru Victoria
Comentariu
maestru- 02.feb.2012
- 1695
- București
- 71
Likes given: 663Likes received: 1243
Este ora trei.Se prelungeste termenul-limita pt retrageri finale ? Pana la cat, va rog?
- - - Actualizat - - -
Daca nu...ma retrag si eu acum, daca DA cat mai asteptam retrageri ? Multumesc.
Comentariu
Tobosaru Gheorghe din Brașov
Ma retrag de pe lista de asteptare.Blade: Nittaku Acoustic;
FH: Butterfly Tenergy 05;
BH: Victas Stiff.
Comentariu
Postat în original de Zosim1 Vezi postDe pe lista de asteptare cu durere in suflet si lacrimi in ochi se retrage Beltechi Dumitru VictoriaLama:Timo Boll Tricarbon OFF+
Pe spate: Tenergy 80
Pe fata.: Tenergy 64
Comentariu
Postat în original de Gigi Spin Vezi postEste ora trei.Se prelungeste termenul-limita pt retrageri finale ? Pana la cat, va rog?
- - - Actualizat - - -
Daca nu...ma retrag si eu acum, daca DA cat mai asteptam retrageri ? Multumesc.Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
Pe spate: Tenergy 80
Pe fata.: Tenergy 64
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:06.Procesare...X
Comentariu