Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A DEJ - Cupa Somes, editia a 6-a - open si amatori - 23 iulie 2016
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Eliminatorii Amatori
1. Andreica Iulian
------------------------- Andreica Iulian 3-0
32. Bye
-------------------------------------------------- Bothazan Florin 2-3
17. Zdrenghea Mircea
------------------------- Bothazan Florin 1-3
16. Bothazan Florin
--------------------------------------------------------------------------- Bothazan Florin 3-2
9. Hodis Andrei
------------------------- Hodis Andrei 3-0
24. Bye
-------------------------------------------------- Hodis Andrei 3-0
25. Bye
------------------------- Georgescu Constantin 0-3
8. Georgescu Constantin
A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Catricicau Adrian 0-3
5. Muntean Mircea
------------------------- Muntean Mircea 3-0
28. Bye
-------------------------------------------------- Muntean Mircea 3-2
21. Onofrei Petru
------------------------- Horvath Mircea 0-3
12. Horvath Mircea
--------------------------------------------------------------------------- Catricicau Adrian 0-3
13. Damian Mircea
------------------------- Damian Mircea 3-1
20. Grecu Gheorghe
-------------------------------------------------- Catricicau Adrian 1-3
29. Bye
------------------------- Catricicau Adrian 0-3
4. Catricicau Adrian
3. Sava Petru
------------------------- Sava Petru 3-0
30. Bye
-------------------------------------------------- Ambrus Szilard 2-3
19. Spaller Tiberiu
------------------------- Ambrus Szilard 2-3
14. Ambrus Szilard
--------------------------------------------------------------------------- Damian Alin 0-3
11. Sabau Gheorghe
------------------------- Damian Alin 0-3
22. Damian Alin
-------------------------------------------------- Damian Alin 3-1
27. Bye
------------------------- Bumbu Pavel 0-3
6. Bumbu Pavel
B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Grosan Mircea 1-3
7. Fulop Attila
------------------------- Fulop Attila 3-0
26. Bye
-------------------------------------------------- Grosan Mircea 2-3
23. Bye
------------------------- Grosan Mircea 0-3
10. Grosan Mircea
--------------------------------------------------------------------------- Grosan Mircea 3-0
15. Koloman Todor
------------------------- Koloman Todor 3-0
18. Miclos Andrei
-------------------------------------------------- Koloman Todor 3-2
31. Bye
------------------------- Garaz Mircea 0-3
2. Garaz MirceaUltima editare de FlorinBN; 23.iul.2016, 18:03.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
5 de Mircea calificati la amatori. Si mai sunt 2 in grupa 5.
6xMircea.Ultima editare de mandelafree; 23.iul.2016, 15:54.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA 3-13-23-03-0412 CARPACI ALEXANDRU LUDUS 1-32-31-33-2143 POP DANUT DEJ 2-33-21-33-1234 DABACAN DORIN TARNAVENI 0-33-13-13-1325 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI 0-32-31-31-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 APIAN FLORIN BISTRITA 2-31-33-22-33-1242 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 3-23-03-03-03-0513 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 3-10-33-01-33-0334 BEICA FLORIN GHERLA 2-30-30-32-305 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 3-20-33-13-0326 TICALA VASILE VISEU 1-30-30-33-20-31
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI 3-01-32-33-23-0322 FARKAS BENCE TARGU MURES 0-33-03-21-33-1343 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 3-10-31-31-33-024 POP ZOLTAN DEJ 3-22-33-13-03-0415 GALBAN CALIN VISEU 2-33-13-10-33-0336 POP STEFAN Zalău 0-31-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAPUSAN SORIN TARNAVENI 3-13-23-13-13-0512 MOLDOVAN OVIDIU SIGHETU MARMATIEI 1-33-03-23-20-3323 TICALA VASILE JR VISEU 2-30-31-33-11-314 CIURE ALIN BAIA MARE 1-32-33-13-13-1335 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA 1-32-31-31-33-116 GALIU MIHAI BRASOV 0-33-03-11-31-324Ultima editare de FlorinBN; 23.iul.2016, 17:10.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Calificati in superioare - Open
1 Simion Boby Dabacan Dorin Pop Danut Carpaci Alexandru 2 Teleki Zsolt Bleoca Marius Moldovan Alexandru Apian Florin 3 Pop Zoltan Moldovan Cristian Galban Calin Farkas Bence 4 Capusan Sorin Moldovan Ovidiu Ciure Alin Galiu Mihai
Grupe superioare Open
1 Simion Boby Moldovan Ovidiu Moldovan Alexandru Farkas Bence 2 Teleki Zsolt Dabacan Dorin Galban Calin Galiu Mihai 3 Pop Zoltan Bleoca Marius Ciure Alin Carpaci Alexandru 4 Capusan Sorin Moldovan Cristian Pop Danut Apian Florin TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Se preconizeaza rezultate frumoase din partea locurilor patru... ☺FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Finala mica - Amatori
Bothazan Florin
------------------------- Damian Alin 0-3
Damian Alin
Finala - Amatori
Catricicau Adrian
------------------------- Catricicau Adrian 3-0
Grosan MirceaUltima editare de FlorinBN; 23.iul.2016, 18:51.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Clasament Amatori
1. Catricicau Adrian - Baia Mare
2. Grosan Mircea - Dej
3 -- 4
Damian Alin - Campia Turzii
Bothazan Florin - Dej
5 -- 8
Muntean Mircea - Baia Mare
Koloman Todor - Dej
Ambrus Szilard - Ludus
Hodis Andrei - Gherla
9 -- 16
Damian Mircea - Bistrița
Fulop Attila - Aiud
Bumbu Pavel - Razboieni
Andreica Iulian - Viseu
Horvath Mircea - Orastie
Garaz Mircea - Bistrița
Sava Petru - Cluj Napoca
Georgescu Constantin - Orastie
17 -- 22
Spaller Tiberiu - Nasaud
Zdrenghea Mircea - Orastie
Sabau Gheorghe - Târnaveni
Grecu Gheorghe - Bistrița
Miclos Andrei - Dej
Onofrei Petru - Gherla
23 -- 2v gr.sup.
Giurgiu Mircea - Dej
24 -- 34 1v gr.sup.
Vana Florin - Turda
Serban Marian - Orastie
Barabas Claudiu - Bistrița
Sicoe Ioan - Turda
Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
Vass Sandor - Beclean
Bulzan Calin - Cluj Napoca
Doru Lucian - Cluj Napoca
Singeorzan Traian - Nasaud
Horotan Catalin - Baia Mare
Nemeroczi Stefan - Baia Mare
35 -- 44 0v gr.sup.
Korabian Tamas - Cluj Napoca
Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
Kis Minya Valentin - Apahida
Damian Vasile - Nasaud
Zavaski Ioan - Dej
Sabau Mircea - Târnaveni
Ghioc Stefan - Nasaud
Andreica Daniel - Viseu
Maxim Adrian - Baia Mare
Horotan Tudor - Baia Mare
45 -- 2v gr.inf.
Rus Alin - Baia Mare
46 -- 48 1v gr.inf.
Moldovan Flavia - Târnaveni
Schneeberger Michael - Baia Mare
Beica Gelu - Gherla
49 -- 55 0v gr.inf.
Aisner Imre - Ludus
Suciu Sergiu - Turda
Pop David - Baia Mare
Schneeberger Mihai - Baia Mare
Botizan Gheorghe - Viseu
Szabo Ovidiu - Dej
Olariu Gabi - DejTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Felicitari Adrian. Greu de invins - partea a II-a.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA 3-03-13-1312 MOLDOVAN OVIDIU SIGHETU MARMATIEI 0-33-13-1223 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 1-31-33-014 FARKAS BENCE TARGU MURES 1-31-30-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 3-03-03-0312 DABACAN DORIN TARNAVENI 0-33-23-0223 GALBAN CALIN VISEU 0-32-33-014 GALIU MIHAI BRASOV 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POP ZOLTAN DEJ 3-02-33-1222 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 0-30-32-303 CIURE ALIN BAIA MARE 3-23-03-2314 CARPACI ALEXANDRU LUDUS 1-33-22-31
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CAPUSAN SORIN TARNAVENI 1-33-02-312 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI 3-13-03-1313 POP DANUT DEJ 0-30-30-304 APIAN FLORIN BISTRITA 3-21-33-022
Calificati in eliminatorii - Open1 Simion Boby Moldovan Ovidiu 2 Teleki Zsolt Dabacan Dorin 3 Ciure Alin Pop Zoltan 4 Moldovan Cristian Apian Florin Ultima editare de FlorinBN; 23.iul.2016, 19:16.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open
1. Simion Boby
------------------------- Simion Boby 3-1
8. Dabacan Dorin
-------------------------------------------------- Simion Boby 3-2
5. Pop Zoltan
------------------------- Moldovan Cristian 0-3
4. Moldovan Cristian
---------------------------------------------------------------------------
3. Ciure Alin
------------------------- Apian Florin 1-3
6. Apian Florin
-------------------------------------------------- Apian Florin 3-2
7. Moldovan Ovidiu
------------------------- Moldovan Ovidiu 3-2
2. Teleki ZsoltUltima editare de FlorinBN; 23.iul.2016, 20:43.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
senior- 28.apr.2015
- 739
- Timișoara
- 44
Likes given: 14Likes received: 61
Felicitari celor din Orastie si nu numai!
Comentariu
Finala - Open
Simion Boby
-------------------------
Apian FlorinTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open
1. Simion Boby
------------------------- Simion Boby 3-1
8. Dabacan Dorin
-------------------------------------------------- Simion Boby 3-2
5. Pop Zoltan
------------------------- Moldovan Cristian 0-3
4. Moldovan Cristian
--------------------------------------------------------------------------- Simion Boby 3-2
3. Ciure Alin
------------------------- Apian Florin 1-3
6. Apian Florin
-------------------------------------------------- Apian Florin 3-2
7. Moldovan Ovidiu
------------------------- Moldovan Ovidiu 3-2
2. Teleki ZsoltTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Clasament Open
1. Simion Boby - Cluj Napoca
2. Apian Florin - Bistrița
3 -- 4
Moldovan Cristian - Târnaveni
Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
5 -- 8
Dabacan Dorin - Târnaveni
Ciure Alin - Baia Mare
Pop Zoltan - Dej
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
9 -- 12 1v gr.sup.
Capusan Sorin - Târnaveni
Carpaci Alexandru - Ludus
Moldovan Alexandru - Târnaveni
Galban Calin - Viseu
13 -- 16 0v gr.sup.
Farkas Bence - Targu Mureș
Pop Danut - Dej
Bleoca Marius - Târnaveni
Galiu Mihai - Brașov
17 -- 2v gr.inf.
Molnar Tihamer - Târnaveni
18 -- 20 1v gr.inf.
Ticala Vasile Jr - Viseu
Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
Ticala Vasile - Viseu
21 -- 23 0v gr.inf.
Beica Florin - Gherla
Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
Pop Stefan - ZalăuTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
A fost frumos,ceaun,oameni faini,meciuri tari!!salutari la toti si special pe domnul dan universal,voi reveni cu placere!!BLADE:JOOLA KOOL
FH: Acuda Blue P1Turbo
BH:Tenergy 05fx
Comentariu
Fratilor ,va invidiez!!Cand am vazut ceaunul ,am inghitit in sec!!Felicitari!-Voi veni cu mare placere in Dej ,daca veti organiza un memorial pentru Marcel Motoroiu...
Comentariu
organizator local- 04.apr.2010
- 4478
- Cluj-Napoca, Romania
- 49
Likes given: 209Likes received: 270
Postat în original de GigiC Vezi postFratilor ,va invidiez!!Cand am vazut ceaunul ,am inghitit in sec!!Felicitari!-Voi veni cu mare placere in Dej ,daca veti organiza un memorial pentru Marcel Motoroiu...DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Felicitari Dej. Dane, tine-o tot asa. Felicitari organizatorilor, castigatorilor, finalistilor, tuturor participantilor. Boby si Florin, multumim ca v-ati facut timp sa fiti si cei mai activi fotoreporteri.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator local- 01.dec.2013
- 1250
- Viseu de Sus, Romania
- 21
Likes given: 258Likes received: 212
Odată cu încheierea turneului vreau sa adresez niște cuvinte de lauda organizatorilor pentru acest minunat turneu,cu meciuri spectaculoase aproape la tot pasul. Felicitări Boby pentru reușită la OPEN si domnului Apian pt traseul lui parcurs pana in finala. Felicitări Adi pentru locul 1 la amatori, de-abia astept sa te vad la OPEN. Cum am spus-o si am sa o mai spun am sa revin mereu cu drag la Dej.?Sometimes I win, sometimes I learn?
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:17.Procesare...X
Comentariu