Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Cupa AmaTur a comunei Corund 2016, Turneu B, 13.08.2016.
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri O+A+I - on 7/30/2016 at 14:33:01 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 25 - 31.19 - O
2. Sufletel Radu, Alba Iulia - 56 - 27.94 - OL
3. Andone Claudiu, Cugir - 57 - 27.28 - O
4. Daneliuc Gabi, Sibiu - 29 - 26.67 - O
5. Irsai Istvan, Targu Mureș - 111 - 25.94 - O
6. Farkas Bence, Targu Mureș - 73 - 25.39 - O
7. Migea Cornel, Sibiu - 92 - 23.86 - O
8. Birtalan Robert, Oradea - 78 - 23.7 - O
9. Aron Darie, Sibiu - 61 - 23.33 - O
10. Cocean Valer, Baraolt - 208 - 23.04 - O
11. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 273 - 22.68 - O
12. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 1305 - 21.75 - O
13. Denes Ferenc, Praid - 97 - 21.38 - OW
14. Vladoiu Gelu, Brașov - 83 - 21.32 - OW
15. Cotca Dacian, Oradea - 93 - 21.14 - O
16. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 149 - 20.94 - O
17. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 617 - 20.83 - OW
18. Bardocz Szilard, Capeni - 151 - 20.13 - O
19. Padurariu Costel, Brașov - 108 - 20.07 - O
20. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 263 - 20 - O
21. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 828 - 20 - O
22. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 128 - 19.03 - OW
23. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 334 - 18.96 - AW
24. Birtalan Laszlo, Oradea - 130 - 18.82 - A
25. Miklos Imre, Bradesti - 607 - 18.75 - A
26. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 205 - 18.39 - A
27. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 216 - 18.31 - A
28. Antal Denes, Brașov - 157 - 18.22 - AW
29. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 293 - 18.13 - A
30. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 335 - 18.13 - A
31. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 226 - 18.06 - A
32. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 254 - 17.42 - A
33. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 259 - 16.94 - AW
34. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 276 - 16.83 - A
35. Motorga Dorin, Targu Mureș - 314 - 16.67 - A
36. Veres Janos, Targu Mureș - 386 - 16.66 - A
37. Popa Mircea, Brașov - 217 - 16.58 - AW
38. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 988 - 16.58 - A
39. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 402 - 15.69 - AW
40. Janosi Attila, Targu Mureș - 428 - 15.13 - A
41. Matei Dumitru, Deva - 288 - 14.93 - AW
42. Demeny Zoltan, Brașov - 482 - 14.58 - A
43. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 568 - 14.39 - A
44. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 870 - 14.25 - A
45. Kezdi Janos, Corund - 632 - 13.9 - A
46. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 534 - 13.63 - A
47. Tarau Vasile, Brașov - 535 - 12.07 - A
48. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 1277 - 11.75 - A
49. Beltechi Dumitru, Victoria - 1491 - 11.5 - A
50. Morariu Marius, Sibiu - 803 - 11.39 - A
51. Kincses Jozsef, Praid - 1148 - 10.92 - A
52. Pralea Marius, Botoșani - 494 - 10.85 - A
53. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 782 - 8.14 - A
54. Bozosan Petre, Sibiu - 892 - 7.54 - A
55. Farkas Zoltan, Ghindari - 1300 - 6.75 - A
56. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1425 - 6.75 - A
57. Ilie Octavian Marius, Brașov - 916 - 6.69 - A
58. Lupescu Nicolae, Reghin - 818 - 6.41 - A
59. Nagy Hunor, Ghindari - 1498 - 5.92 - A
60. Husar Andreea, Targu Mureș - 1336 - 5.15 - AF
61. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1182 - 4.95 - AF
62. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 1460 - 4.75 - A
63. Cotca Diana, Oradea - 1570 - 4.5 - AJF
64. Stancovici Bianca, Targu Mureș - 1464 - 3.75 - AF
65. Lefter Marius, Targu Mureș - 1575 - 3.5 - A
66. Cotca Rares, Oradea - 1754 - 3 - AJ
67. Todor Jozsef, Corund - 2058 - 2.75 - A
68. Pall Lajos, Corund - 2122 - 2.75 - A
69. Balazs Jozsef, Corund - 2293 - 2.75 - A
70. Pop Sabin, Targu Mureș - 2833 - 2.75 - A
71. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1580 - 0 - A
72. Molnar Arnold, Targu Secuiesc - 1615 - 0 - A
73. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 2429 - 0 - A
74. Balazs Aron, Corund - 2544 - 0 - A
75. Moldovan Laszlo, Praid - 2574 - 0 - A
76. Jozsa Gabor, Corund - 2672 - 0 - A
77. Balazs Sandor, Corund - 4001 - 0 - A
78. Wild Card 1, Romania - 4002 - 0 - A
79. Wild Card 2, Romania - 4003 - 0 - A
80. Wild Card 3, Romania - 4004 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
81. Zoltan Tibor, Targu Mureș - - -
82. Marian Florin, Reghin - - -
83. Marian Calin, Reghin - - -
84. Medve Mihai, Reghin - - -
85. Vajda Erno, Reghin - - -
86. Pop Zoltan, Dej - - -
87. Carpaci Alexandru, Ludus - - -
88. Ambrus Szilard, Ludus - - -
89. Aisner Imre, Ludus - - -
90. Bucur Delia, Ludus - - -
91. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
92. Heja Zoltan, Gheorgheni - - -
93. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - - -
94. Todor Csaba, Gheorgheni - - -
95. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - - -
96. Babics Tamas, Gheorgheni - - -
97. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
98. Fazakas Attila, Toplita - - -
99. Barabas Sandor, Toplita - - -
MTO+A+I16=24,22FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Avand multi prieteni pe lista secundara, ca sa nu asteptam pana la verificarea participarilor anuntate, pe care doresc s-o fac pana duminica viitoare, i-am retras adineauri pe Wild Card 1 si pe gazda noastra, administratorul salii sporturilor din Corund, Jozsa Gabor.
In consecinta, au intrat pe lista principala:
Zoltan Tibor, Targu Mureș - - -
Marian Florin, Reghin - - -
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...301#post313301
MTO+A+I16=24,32
MTO+A+I72=15,31FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Noi miscari de trupe (in interiorul listei principale), dupa actualizarea clasamentului AmaTur publicata aseara de Florin: (respect, Apian!)
Inscrieri O+A+I - on 02/08/2016 at 05:15:55
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 55 - 30.5 - O
2. Sufletel Radu, Alba Iulia - 59 - 28.28 - OL
3. Andone Claudiu, Cugir - 94 - 27.5 - O
4. Irsai Istvan, Targu Mureș - 88 - 26.81 - O
5. Farkas Bence, Targu Mureș - 99 - 26.31 - O
6. Daneliuc Gabi, Sibiu - 25 - 26.25 - O
7. Aron Darie, Sibiu - 49 - 24.43 - O
8. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 232 - 24.25 - O
9. Migea Cornel, Sibiu - 158 - 24.16 - O
10. Birtalan Robert, Oradea - 89 - 23.36 - O
11. Cocean Valer, Baraolt - 208 - 23.04 - O
12. Cotca Dacian, Oradea - 96 - 21.95 - O
13. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 1328 - 21.75 - O
14. Vladoiu Gelu, Brașov - 78 - 21.32 - OW
15. Bardocz Szilard, Capeni - 125 - 20.86 - O
16. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 621 - 20.83 - OW
...
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
81. Marian Calin, Reghin - - -
82. Medve Mihai, Reghin - - -
83. Vajda Erno, Reghin - - -
84. Pop Zoltan, Dej - - -
85. Carpaci Alexandru, Ludus - - -
86. Ambrus Szilard, Ludus - - -
87. Aisner Imre, Ludus - - -
88. Bucur Delia, Ludus - - -
89. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
90. Heja Zoltan, Gheorgheni - - -
91. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov - - -
92. Todor Csaba, Gheorgheni - - -
93. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - - -
94. Babics Tamas, Gheorgheni - - -
95. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
96. Fazakas Attila, Toplita - - -
97. Barabas Sandor, Toplita - - -
98. Simon Robert, Gheorgheni - - -
99. Csorbai Lorand, Sanpaul - - -
100. Illyes Elemer, Gheorgheni - - -
MTO+A+I16=24,48 (+0,16)
---
MTO+A+I73=15,51 (+0,20)FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de tokosp Vezi postInscrieri O+A+I - on 8/4/2016 at 1:33:32 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 25 - 31.19 - O
2. Sufletel Radu, Alba Iulia - 56 - 27.94 - OL
3. Daneliuc Gabi, Sibiu - 29 - 26.67 - O
...
78. Balazs Sandor, Corund - 4001 - 0 - A
79. Wild Card 2, Romania - 4003 - 0 - A
80. Wild Card 3, Romania - 4004 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
81. Medve Mihai, Reghin - - -
82. Vajda Erno, Reghin - - -
83. Pop Zoltan, Dej - - -
84. Carpaci Alexandru, Ludus - - -
85. Ambrus Szilard, Ludus - - -
86. Aisner Imre, Ludus - - -
87. Bucur Delia, Ludus - - -
88. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
89. Heja Zoltan, Gheorgheni - - -
90. Todor Csaba, Gheorgheni - - -
91. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - - -
92. Babics Tamas, Gheorgheni - - -
93. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
94. Fazakas Attila, Toplita - - -
95. Barabas Sandor, Toplita - - -
96. Simon Robert, Gheorgheni - - -
97. Csorbai Lorand, Sanpaul - - -
98. Illyes Elemer, Ditrau - - -
99. Simon Csaba, Targu Mureș - - -
MTO+A+I16=23,92 (-0,56)
---
MTO+A+I72=15,14 (-0,37)
Marian Calin ReghinFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Daca doriti sa revetedi... 2014:
Postat în original de tokosp Vezi postPozele de la ultimele mingi de incalzire, deschidere, cuvantul domnului primar, momentul de reculegere in memoria domnului Bilanici, poza de grup a celor 12 capi de serie + cu primul favorit luandu-si in mana fraiele grupei...
Postat în original de tokosp Vezi postPrima fila din poveste...
Postat în original de tokosp Vezi postA doua fila din poveste...
Cu poze de la primul meci al fiecarui cap de serie
Postat în original de tokosp Vezi postCu dedicatie catre d-l Apian (prietenii mai stiu motivul...):
Postat în original de tokosp Vezi postClasament Open / Amatori
1 -- 4
Vladoiu Gelu - Brașov
Grosan Nicu - Piatra Neamț
Zidar Victor - Reghin
Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
5 -- 8
Moldovan Cristian - Târnaveni
Cocean Valer - Baraolt
Ciurca Sorin - Târnaveni
Irsai Istvan - Targu MureșPostat în original de tokosp Vezi postBuna dimineata!
Ultimele poze postate ieri (in afara dedicatiei catre Florin despre repetarea filmului Sipos-Tamas de la Odorhei) erau din inferioare.
Revin acum cu cateva instantanee din superioare, cand ne-a vizitat si Andras Fejer-Konnert - care de altfel se pregateste pentru primele dueluri din noua editie a Bundesligii I - si ne-a oferit si cateva materiale cu autografe - s cand deja ceaunul era gata...
Postat în original de tokosp Vezi postDiseara cand mai ajung la calculator voi posta si cateva impresii, concluzii si multumiri.
Insa pana atunci primele si cele mai importante multumiri trebuie aduse - din nou - celor vare ne-au onorat, raspunzand pozitiv invitatiei la Corund, dintre care circa 66% am fost prinsi pe poza de grup de dinainte de strangerea meselor.
Fara prezenta voastra munca organizatorilor si aportul partenerilor n-ar fi avut rost...
FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Pentru a mari numarul oaspetilor, l-am retras pe Balazs Aron, o alta gazda de-a noastra + pe Wild Card 2.
Astfel, au intrat pe lista principala:
Vajda Erno Reghin
Pop Zoltan Dej
In week-end si azi am primit deja 39 de confirmari ale prezentei de la colegi de pe lista principala, dar pana miercuri voi vorbi cu 90%.
Momentan stam cam asa:
Inscrieri O+A+I - on 08/08/2016 at 21:41:54
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 55 - 30.5 - O
2. Sufletel Radu, Alba Iulia - 59 - 28.28 - OL
3. Irsai Istvan, Targu Mureș - 88 - 26.81 - O
4. Farkas Bence, Targu Mureș - 99 - 26.31 - O
5. Daneliuc Gabi, Sibiu - 25 - 26.25 - O
6. Aron Darie, Sibiu - 49 - 24.43 - O
7. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 232 - 24.25 - O
8. Migea Cornel, Sibiu - 158 - 24.16 - O
9. Birtalan Robert, Oradea - 89 - 23.36 - O
10. Cocean Valer, Baraolt - 208 - 23.04 - O
11. Pop Zoltan, Dej - 179 - 22.59 - O
12. Cotca Dacian, Oradea - 96 - 21.95 - O
13. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 1328 - 21.75 - O
14. Vladoiu Gelu, Brașov - 78 - 21.32 - OW
15. Bardocz Szilard, Capeni - 125 - 20.86 - O
16. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 621 - 20.83 - OW
17. Marian Florin, Reghin - 370 - 20.67 - O
18. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 159 - 20.28 - O
19. Denes Ferenc, Praid - 111 - 20.18 - OW
20. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 166 - 20.17 - O
21. Padurariu Costel, Brașov - 102 - 19.98 - O
22. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 407 - 19.5 - OW
23. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 118 - 19.25 - OW
24. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 184 - 19.19 - O
25. Birtalan Laszlo, Oradea - 122 - 19.13 - O
26. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 295 - 19.13 - O
27. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 707 - 18.92 - A
28. Miklos Imre, Bradesti - 613 - 18.75 - A
29. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 309 - 18.63 - A
30. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 273 - 18.5 - A
31. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 218 - 18.06 - A
32. Antal Denes, Brașov - 157 - 17.89 - AW
33. Motorga Dorin, Targu Mureș - 268 - 17.78 - A
34. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 240 - 17.72 - AW
35. Janosi Attila, Targu Mureș - 332 - 17.63 - A
36. Veres Janos, Targu Mureș - 365 - 17.28 - A
37. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 257 - 17.19 - A
38. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 262 - 17.06 - A
39. Popa Mircea, Brașov - 219 - 16.58 - AW
40. Marian Calin, Reghin - 838 - 16.58 - A
41. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 997 - 16.58 - A
42. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 404 - 15.69 - AW
43. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 752 - 15.55 - AW
44. Matei Dumitru, Deva - 349 - 15.31 - AW
45. Demeny Zoltan, Brașov - 456 - 15.14 - A
46. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 561 - 14.68 - A
47. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 514 - 14.46 - A
48. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 884 - 14.25 - A
49. Kezdi Janos, Corund - 633 - 13.9 - A
50. Vajda Erno, Reghin - 1012 - 12.25 - A
51. Kincses Jozsef, Praid - 782 - 12 - A
52. Tarau Vasile, Brașov - 593 - 11.96 - A
53. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 964 - 11.92 - A
54. Beltechi Dumitru, Victoria - 1502 - 11.5 - A
55. Morariu Marius, Sibiu - 818 - 11.25 - A
56. Pralea Marius, Botoșani - 491 - 10.94 - A
57. Pop Sabin, Targu Mureș - 1256 - 9 - A
58. Bozosan Petre, Sibiu - 841 - 8.54 - A
59. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1238 - 7.5 - A
60. Farkas Zoltan, Ghindari - 1187 - 7.15 - A
61. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 880 - 7.03 - A
62. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1435 - 6.75 - A
63. Ilie Octavian Marius, Brașov - 918 - 6.69 - A
64. Lupescu Nicolae, Reghin - 821 - 6.67 - A
65. Nagy Hunor, Ghindari - 1508 - 5.92 - A
66. Cotca Diana, Oradea - 1306 - 5.35 - AJF
67. Husar Andreea, Targu Mureș - 1261 - 5.25 - AF
68. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1280 - 5 - AF
69. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 1467 - 4.75 - A
70. Stancovici Bianca, Targu Mureș - 1383 - 4.11 - AF
71. Lefter Marius, Targu Mureș - 1384 - 4 - A
72. Cotca Rares, Oradea - 1470 - 3.75 - AJ
73. Todor Jozsef, Corund - 2080 - 2.75 - A
74. Pall Lajos, Corund - 2146 - 2.75 - A
75. Balazs Jozsef, Corund - 2306 - 2.75 - A
76. Molnar Arnold, Targu Secuiesc - 1620 - 0 - A
77. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 2449 - 0 - A
78. Moldovan Laszlo, Praid - 2600 - 0 - A
79. Balazs Sandor, Corund - 4001 - 0 - A
80. Wild Card 3, Romania - 4003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
81. Carpaci Alexandru, Ludus - - -
82. Ambrus Szilard, Ludus - - -
83. Aisner Imre, Ludus - - -
84. Bucur Delia, Ludus - - -
85. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
86. Heja Zoltan, Gheorgheni - - -
87. Todor Csaba, Gheorgheni - - -
88. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - - -
89. Babics Tamas, Gheorgheni - - -
90. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
91. Fazakas Attila, Toplita - - -
92. Barabas Sandor, Toplita - - -
93. Simon Robert, Gheorgheni - - -
94. Csorbai Lorand, Sanpaul - - -
95. Illyes Elemer, Ditrau - - -
96. Simon Csaba, Targu Mureș - - -
MTO+A+I16=24,17
---
MTO+A+I75=15,41FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Cu parere de rau trebuie sa ma retrag din concurs, probleme de serviciu,Pop Zoltan -Dej. Bafta tuturor concurentilor.
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Am ajuns cu numarul confirmarilor la 53.
Se retrage Sass Imre (Miercurea Ciuc), a intrat pe lista principala:
Ambrus Szilard LudusFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
A intrat pe lista si:
Aisner Imre Ludus
Inscrieri O+A+I - on 8/9/2016 at 2:45:21 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 55 - 30.5 - O
2. Sufletel Radu, Alba Iulia - 59 - 28.28 - OL
3. Irsai Istvan, Targu Mureș - 88 - 26.81 - O
4. Farkas Bence, Targu Mureș - 99 - 26.31 - O
5. Daneliuc Gabi, Sibiu - 25 - 26.25 - O
...
76. Molnar Arnold, Targu Secuiesc - 1620 - 0 - A
77. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 2449 - 0 - A
78. Moldovan Laszlo, Praid - 2600 - 0 - A
79. Balazs Sandor, Corund - 4001 - 0 - A
80. Wild Card 3, Romania - 4003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
81. Bucur Delia, Ludus - - -
82. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
83. Heja Zoltan, Gheorgheni - - -
84. Todor Csaba, Gheorgheni - - -
85. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - - -
86. Babics Tamas, Gheorgheni - - -
87. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
88. Fazakas Attila, Toplita - - -
89. Barabas Sandor, Toplita - - -
90. Simon Robert, Gheorgheni - - -
91. Csorbai Lorand, Sanpaul - - -
92. Illyes Elemer, Ditrau - - -
93. Simon Csaba, Targu Mureș - - -
MTO+A+I16=24,37
---
MTO+A+I75=15,47FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 00:17.Procesare...X
Comentariu