Se retrage Ungureanu Adrian..
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
TURNEU A Reghin - Memorialul KOOS GYULA -editia a VIII-a , 20.08.2016
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 08.mar.2008
- 307
- Odorheiu Secuiesc
- 38
Likes given: 167Likes received: 93
Se retrage Sipos Ferenc din Targu Mureș, openBlade: Butterfly Primorac Carbon OFF+
FH: Andro Rasanter V47
BH: Andro Rasanter V50
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4472
Inscrieri Open - on 20/08/2016 at 09:44:15
1. Anca Octavian, Ludus - 944 - 39,75 - OL
2. Sorescu Deian, Resita - 43 - 36,13 - O
3. Simon Csaba, Targu Mureș - 368 - 35,5 - OL
4. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 7 - 33,68 - O
5. Nistor Dorel, Bistrița - 24 - 31,42 - O
6. Farkas Gabor, Targu Mureș - 55 - 30,5 - O
7. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 86 - 29,31 - O
8. Govoreanu Florin, Cisnadie - 13 - 28,38 - O
9. Moldovan Cristian, Târnaveni - 126 - 27,94 - O
10. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei - 265 - 27,5 - O
11. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei - 242 - 27,17 - O
12. Morosanu Vasile, Suceava - 46 - 27 - OW
13. Irsai Istvan, Targu Mureș - 88 - 26,81 - O
14. Farkas Bence, Targu Mureș - 99 - 26,31 - O
15. Capusan Sorin, Târnaveni - 243 - 26,11 - O
16. Carpaci Alexandru, Ludus - 248 - 25,82 - OLW
17. Verdet Adrian, Oravita - 136 - 25,75 - O
18. Zelariu Petru, Târnaveni - 139 - 25,59 - O
19. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 228 - 25,5 - O
20. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 85 - 25,08 - O
21. Meszar Razvan, Arad - 393 - 24,82 - O
22. Molnar Tihamer, Târnaveni - 279 - 23,82 - O
23. Daniel Zsombor, Targu Mureș - 1519 - 23,75 - O
24. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 259 - 23,54 - O
25. Pavel Calin, Hunedoara - 374 - 23,39 - O
26. Dabacan Dorin, Târnaveni - 338 - 23,11 - O
27. Cocean Valer, Baraolt - 208 - 23,04 - O
28. Fazakas Attila, Toplita - 299 - 22,96 - O
29. Lunca Razvan, Târnaveni - 280 - 22,82 - O
30. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 394 - 22,68 - O
31. Pop Zoltan, Dej - 179 - 22,59 - O
32. Cotca Dacian, Oradea - 96 - 21,95 - O
33. Daniel Istvan, Targu Mureș - 868 - 21,83 - O
34. Pop Danut, Dej - 91 - 21,4 - O
35. Bardocz Szilard, Capeni - 125 - 20,86 - O
36. Catinean Vasile, Petrila - 558 - 20,75 - O
37. Barabas Sandor, Toplita - 204 - 20,72 - O
38. Marian Florin, Reghin - 370 - 20,67 - O
39. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 159 - 20,28 - O
40. Toporas Cosmin, Suceava - 249 - 19,89 - O
41. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 184 - 19,19 - O
42. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 295 - 19,13 - O
43. Bleoca Marius, Târnaveni - 569 - 18,82 - A
44. Marian Calin, Reghin - 838 - 16,58 - A
45. Anca Vladimir, Ludus - 4009 - 0 - A
46. Flugel Nicolas, Ludus - 4010 - 0 - A
Grupe inferioare Open
1 Anca Octavian Capusan Sorin Verdet Adrian Cotca Dacian Daniel Istvan 2 Sorescu Deian Farkas Bence Zelariu Petru Pop Zoltan Bardocz Szilard Anca Vladimir 3 Simon Csaba Morosanu Vasile Pascu Adrian Lunca Razvan Pop Danut Flugel Nicolas 4 Gogu Gabriel Irsai Istvan Molnar Tihamer Jozsa Zoltan Barabas Sandor 5 Nistor Dorel Carpaci Alexandru Moldovan Alexandru Fazakas Attila Catinean Vasile Marian Calin 6 Farkas Gabor Moldovan Liviu Teleki Zsolt Cocean Valer Marian Florin Bleoca Marius 7 Maxim Valentin Moldovan Ovidiu Daniel Zsombor Dabacan Dorin Petho Mihaly Tokos Pal 8 Govoreanu Florin Moldovan Cristian Meszar Razvan Pavel Calin Toporas Cosmin Pelaghie Ioan
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4472
Inscrieri Amatori - on 20/08/2016 at 09:45:43
1. Parcalab Mihai, Bistrița - 827 - 18,92 - A
2. Dragan Mihai, Bistrița - 646 - 18,25 - A
3. Garaz Mircea, Bistrița - 392 - 18,13 - AW
4. Miko Istvan, Targu Mureș - 468 - 18,11 - AW
5. Grosan Mircea, Dej - 475 - 17,82 - A
6. Motorga Dorin, Targu Mureș - 268 - 17,78 - A
7. Spaller Tiberiu, Nasaud - 345 - 17,75 - A
8. Janosi Attila, Targu Mureș - 332 - 17,63 - A
9. Dumitru Lazar, Petrila - 1055 - 17,58 - A
10. Mureșan Dorel, Cluj Napoca - 397 - 17,5 - AH
11. Veres Janos, Targu Mureș - 365 - 17,28 - A
12. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 257 - 17,19 - A
13. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 262 - 17,06 - A
14. Sandulescu Adrian, Targu Mureș - 1318 - 17 - A
15. Sofian Corneliu, Suceava - 199 - 16,91 - AW
16. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 455 - 16,39 - A
17. Bumbu Pavel, Razboieni - 312 - 16,36 - A
18. Bothazan Florin, Dej - 1024 - 16,25 - A
19. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 470 - 16 - A
20. Ciobanu Daniel, Blaj - 376 - 15,88 - A
21. Fulop Attila, Aiud - 276 - 15,75 - A
22. Nagy Endre, Reghin - 1756 - 15,75 - A
23. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 405 - 15,69 - AW
24. Ambrus Szilard, Ludus - 586 - 15,54 - AJ
25. Sosdean Cosmin, Bistrița - 1356 - 15,5 - A
26. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 489 - 15,25 - A
27. Scurtu Nicolae, Bistrița - 651 - 15,17 - AW
28. Simon Robert, Gheorgheni - 638 - 14,75 - A
29. Lucic Corneliu, Suceava - 328 - 14,05 - AHW
30. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 1158 - 14 - A
31. Dirlea Ioan, Aiud - 457 - 13,72 - AH
32. Botea Fabian, Hunedoara - 581 - 12,88 - A
33. Colcer Nicolae, Toplita - 656 - 12,54 - A
34. Barabas Claudiu, Bistrița - 696 - 12,5 - A
35. Vajda Erno, Reghin - 1015 - 12,25 - A
36. Androne Daniel, Petrila - 887 - 12,15 - A
37. Biro Istvan, Reghin - 1301 - 12 - A
38. Onofrei Petru, Gherla - 728 - 11,82 - A
39. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 810 - 11,68 - A
40. Horvath Mircea, Orastie - 811 - 11,54 - A
41. Vass Sandor, Beclean - 617 - 11,28 - A
42. Pop Ioan, Bistrița - 1123 - 11 - A
43. Damian Vasile, Nasaud - 699 - 10,94 - A
44. Iliescu Lucian, Toplita - 1207 - 10,92 - A
45. Joldes Adrian, Bistrița - 1035 - 10,75 - A
46. Boeriu Cezara, Targu Mureș - 1239 - 10,58 - AJF
47. Szakacs Marius, Sanpaul - 1057 - 10,35 - A
48. Zavaski Ioan, Dej - 747 - 10,11 - A
49. Pop Sabin, Targu Mureș - 1096 - 9,75 - A
50. Heja Zoltan, Gheorgheni - 813 - 9,68 - A
51. Adorjani Csilla, Targu Mureș - 1322 - 9,58 - AJF
52. Cotfas Gabriel, Toplita - 786 - 9,25 - A
53. Todor Csaba, Gheorgheni - 832 - 9,11 - AH
54. Vela Gabriel, Caransebeș - 719 - 8,94 - A
55. Eigel Csaba, Toplita - 854 - 8,54 - A
56. Campian Zoltan, Toplita - 876 - 8,25 - A
57. Csiki Sandor, Cluj Napoca - 910 - 7,96 - A
58. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 1164 - 7,95 - A
59. Daniel Istvan Sr, Targu Mureș - 1365 - 7,25 - A
60. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 881 - 7,03 - A
61. Lupescu Nicolae, Reghin - 824 - 6,67 - A
62. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 1264 - 6,5 - AW
63. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 1081 - 5,82 - A
64. Pap Gyula, Gheorgheni - 1382 - 5,58 - A
65. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca - 1539 - 5,5 - AJ
66. Moldovan Flavia, Târnaveni - 1198 - 5,39 - AJF
67. Cotca Diana, Oradea - 1309 - 5,35 - AJF
68. Stancovici Bianca, Targu Mureș - 1386 - 4,11 - AF
69. Cotca Rares, Oradea - 1475 - 3,75 - AJ
70. Asavei Gheorghe, Razboieni - 1778 - 3,25 - A
71. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1738 - 3 - A
72. Cuesdean Rares, Reghin - 1952 - 3 - AJ
73. Papp Teteny, Targu Mureș - 2225 - 3 - AJ
74. Rusu Stefan Jr, Cluj Napoca - 2094 - 2,75 - A
75. Ilcu Angela, Gheorgheni - 2096 - 2,75 - AF
76. Barbos Florin, Bistrița - 2408 - 2,75 - A
77. Ujica Nicolae, Toplita - 4005 - 0 - A
78. Menyhart Attila, Reghin - 4006 - 0 - A
79. Lungu Felicia Andrada, Targu Mureș - 4008 - 0 - A
80. Adoriani Andreea, Targu Mureș - 4009 - 0 - A
Grupe inferioare Amatori
1 Parcalab Mihai Keresztes Zoltan Dirlea Ioan Cotfas Gabriel Vela Gabriel Menyhart Attila Lungu Felicia Andrada 2 Dragan Mihai Kantor Imre Zoltan Simon Robert Adorjani Csilla Csiki Sandor Ujica Nicolae Adoriani Andreea 3 Garaz Mircea Ambrus Szilard Lucic Corneliu Heja Zoltan Lupescu Nicolae Rusu Stefan Jr 4 Miko Istvan Sosdean Cosmin Rozenfeld Cristian Pop Sabin Campian Zoltan Asavei Gheorghe 5 Grosan Mircea Nagy Endre Scurtu Nicolae Szakacs Marius Todor Csaba Papp Teteny 6 Motorga Dorin Fulop Attila Botea Fabian Zavaski Ioan Ciurca Ovidiu Barbos Florin 7 Spaller Tiberiu Ciobanu Daniel Colcer Nicolae Boeriu Cezara Daniel Istvan Sr Cuesdean Rares 8 Janosi Attila Bothazan Florin Barabas Claudiu Iliescu Lucian Fulop Laszlo Lorinczi Bela 9 Dumitru Lazar Bucur Alin Adrian Vajda Erno Joldes Adrian Eigel Csaba Stancovici Bianca 10 Mureșan Dorel Bumbu Pavel Androne Daniel Damian Vasile Szilagyi Bela Ilcu Angela 11 Veres Janos Gyorfi Szabolcs Biro Istvan Pop Ioan Sarcani Andrei Cotca Rares 12 Bartha Zsolt Attila Sofian Corneliu Onofrei Petru Vass Sandor Pap Gyula Moldovan Flavia 13 Bartha Istvan Zsolt Sandulescu Adrian Sabau Gheorghe Horvath Mircea Rozenfeld Robert Cotca Diana
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
open
Grupa inferioara nr. 1
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ANCA OCTAVIAN LUDUS 3-23-23-13-0412 CAPUSAN SORIN TARNAVENI 2-33-13-23-0323 VERDET ADRIAN ORAVITA 2-31-33-03-1234 COTCA DACIAN ORADEA 1-32-30-33-0145 DANIEL ISTVAN TARGU MURES 0-30-31-30-306
Grupa inferioara nr. 4
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA 3-13-03-03-0412 IRSAI ISTVAN TARGU MURES 1-33-13-13-0323 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 0-31-33-23-0234 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC 0-31-32-33-2145 BARABAS SANDOR TOPLITA 0-30-30-32-306 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
amatori
Grupa inferioara nr. 11
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERES JANOS TARGU MURES 3-23-03-03-03-0512 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 2-33-03-03-03-0423 BIRO ISTVAN REGHIN 0-30-33-03-13-0334 POP IOAN BISTRITA 0-30-30-33-03-0245 SARCANI ANDREI TARGU MURES 0-30-31-30-33-116 COTCA RARES ORADEA 0-30-30-30-31-30
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 DRAGAN MIHAI BISTRITA 3-03-03-13-03-03-0612 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN 0-33-13-03-13-03-0523 SIMON ROBERT GHEORGHENI 0-31-31-31-33-03-024 ADORJANI CSILLA TARGU MURES 1-30-33-13-03-03-0435 CSIKI SANDOR CLUJ NAPOCA 0-31-33-10-33-03-0346 UJICA NICOLAE TOPLITA 0-30-30-30-30-33-017 ADORIANI ANDREEA TARGU MURES 0-30-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MIKO ISTVAN TARGU MURES 2-33-03-03-13-0422 SOSDEAN COSMIN BISTRITA 3-23-03-03-03-0513 ROZENFELD CRISTIAN CLUJ NAPOCA 0-30-33-13-23-0334 POP SABIN TARGU MURES 0-30-31-33-03-0245 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA 1-30-32-30-33-016 ASAVEI GHEORGHE RAZBOIENI 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMITRU LAZAR PETRILA 3-03-03-13-03-0512 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES 0-33-13-03-13-0423 VAJDA ERNO REGHIN 0-31-30-33-03-0244 JOLDES ADRIAN BISTRITA 1-30-33-03-23-0335 EIGEL CSABA TOPLITA 0-31-30-32-33-016 STANCOVICI BIANCA TARGU MURES 0-30-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE 3-23-03-03-03-1512 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 2-33-13-03-03-0423 ONOFREI PETRU GHERLA 0-31-33-03-03-1334 VASS SANDOR BECLEAN 0-30-30-33-03-1245 PAP GYULA GHEORGHENI 0-30-30-30-33-216 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 1-30-31-31-32-30Ultima editare de PaliHR; 20.aug.2016, 12:56.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Calificati in superioare - Amatori
1 1 1 2 1 3 1 4 1 2 Dragan Mihai Kantor Imre Zoltan Adorjani Csilla Csiki Sandor 3 1 3 2 3 3 3 4 3 4 Sosdean Cosmin Miko Istvan Rozenfeld Cristian Pop Sabin 5 Grosan Mircea Scurtu Nicolae Nagy Endre Todor Csaba 6 1 6 2 6 3 6 4 6 7 1 7 2 7 3 7 4 7 8 1 8 2 8 3 8 4 8 9 Dumitru Lazar Bucur Alin Adrian Joldes Adrian Vajda Erno 10 Androne Daniel Mureșan Dorel Bumbu Pavel Szilagyi Bela 11 Veres Janos Gyorfi Szabolcs Biro Istvan Pop Ioan 12 Bartha Zsolt Attila Sofian Corneliu Onofrei Petru Vass Sandor 13 Bartha Istvan Zsolt Sabau Gheorghe Sandulescu Adrian Rozenfeld Robert FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Amatori
Grupe superioare Open1 Parcalab Mihai Sabau Gheorghe Onofrei Petru Pop Ioan 2 Dragan Mihai Keresztes Zoltan Sandulescu Adrian Vass Sandor 3 Garaz Mircea Kantor Imre Zoltan Dirlea Ioan Rozenfeld Robert 4 Sosdean Cosmin Lucic Corneliu Adorjani Csilla Cotfas Gabriel 5 Grosan Mircea Miko Istvan Lupescu Nicolae Csiki Sandor 6 Motorga Dorin Scurtu Nicolae Rozenfeld Cristian Ambrus Szilard 7 Ciobanu Daniel Zavaski Ioan Nagy Endre Pop Sabin 8 Janosi Attila Spaller Tiberiu Fulop Attila Todor Csaba 9 Dumitru Lazar Bothazan Florin Colcer Nicolae Botea Fabian 10 Androne Daniel Bucur Alin Adrian Iliescu Lucian Boeriu Cezara 11 Veres Janos Mureșan Dorel Joldes Adrian Barabas Claudiu 12 Bartha Zsolt Attila Gyorfi Szabolcs Bumbu Pavel Vajda Erno 13 Bartha Istvan Zsolt Sofian Corneliu Biro Istvan Szilagyi Bela
Flugel joaca in grupa lui Gogu,1 Anca Octavian Moldovan Cristian Daniel Zsombor Cocean Valer 2 Zelariu Petru Capusan Sorin Toporas Cosmin Petho Mihaly 3 Simon Csaba Sorescu Deian Verdet Adrian Govoreanu Florin 4 Gogu Gabriel Morosanu Vasile Bardocz Szilard Cotca Dacian 5 Nistor Dorel Irsai Istvan Pascu Adrian Farkas Bence 6 Farkas Gabor Carpaci Alexandru Molnar Tihamer Pop Danut 7 Maxim Valentin Teleki Zsolt Catinean Vasile Jozsa Zoltan 8 Pavel Calin Moldovan Ovidiu Moldovan Liviu Marian Calin
iar Vladimir in grupa lui Csabi.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Înțelept- 19.oct.2010
- 6969
- Blaj
- 66
Likes given: 192Likes received: 438
Bine, Cristi M. !
Hai Cosmin T. !
Acum sa te vad, Govo !
Mersi, Pali !
Hai Dan C.!
Hai Mircea G. !
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4472
REZULTATE COMPLETE GRUPE INFERIOARE OPEN
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ANCA OCTAVIAN LUDUS 3-23-23-13-0412 CAPUSAN SORIN TARNAVENI 2-33-13-23-0323 VERDET ADRIAN ORAVITA 2-31-33-03-1234 COTCA DACIAN ORADEA 1-32-30-33-0145 DANIEL ISTVAN TARGU MURES 0-30-31-30-306
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SORESCU DEIAN RESITA 3-21-33-03-02-3322 FARKAS BENCE TARGU MURES 2-33-23-00-30-3243 ZELARIU PETRU TARNAVENI 3-12-33-03-10-3314 POP ZOLTAN DEJ 0-30-30-30-30-305 BARDOCZ SZILARD CAPENI 0-33-01-33-00-3236 ANCA VLADIMIR LUDUS 3-23-03-03-03-05
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SIMON CSABA TARGU MURES 3-13-03-03-13-2512 MOROSANU VASILE SUCEAVA 1-33-23-03-13-1423 PASCU ADRIAN CLUJ NAPOCA 0-32-31-33-01-3134 LUNCA RAZVAN TARNAVENI 0-30-33-10-31-315 POP DANUT DEJ 1-31-30-33-00-3146 FLUGEL NICOLAS LUDUS 2-31-33-13-13-03
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA 3-13-03-03-0412 IRSAI ISTVAN TARGU MURES 1-33-13-13-0323 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 0-31-33-23-0234 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC 0-31-32-33-2145 BARABAS SANDOR TOPLITA 0-30-30-32-306
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NISTOR DOREL BISTRITA 3-03-03-23-03-1512 CARPACI ALEXANDRU LUDUS 0-33-13-13-01-3323 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 0-31-33-00-31-314 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 2-31-30-32-33-015 CATINEAN VASILE PETRILA 0-30-33-03-23-1336 MARIAN CALIN REGHIN 1-33-13-10-31-324
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-13-03-03-23-0512 MOLDOVAN LIVIU SIGHETU MARMATIEI 1-31-33-03-03-0333 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 0-33-13-23-02-3324 COCEAN VALER BARAOLT 0-30-32-33-03-2245 MARIAN FLORIN REGHIN 2-30-30-30-32-306 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 0-30-33-22-33-22
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA 3-00-33-03-23-0412 MOLDOVAN OVIDIU SIGHETU MARMATIEI 0-33-23-03-03-1423 DANIEL ZSOMBOR TARGU MURES 3-02-31-33-03-1334 DABACAN DORIN TARNAVENI 0-30-33-12-33-125 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS 2-30-30-33-23-0246 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC 0-31-31-31-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE 0-33-01-33-13-1342 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI 3-02-33-11-33-2323 MESZAR RAZVAN ARAD 0-33-20-30-33-124 PAVEL CALIN HUNEDOARA 3-11-33-03-13-0415 TOPORAS COSMIN SUCEAVA 1-33-13-01-33-1336 PELAGHIE IOAN TARGU MURES 1-32-31-30-31-30
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4472
REZULTATE COMPLETE GRUPE INFERIOARE AMATORI
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 PARCALAB MIHAI BISTRITA 3-03-13-03-13-13-0612 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 0-33-13-13-03-03-0523 DIRLEA IOAN AIUD 1-31-33-13-03-13-0434 COTFAS GABRIEL TOPLITA 0-31-31-33-03-03-1345 VELA GABRIEL CARANSEBES 1-30-30-30-31-33-116 MENYHART ATTILA REGHIN 1-30-31-30-33-13-027 LUNGU FELICIA ANDRADA TARGU MURES 0-30-30-31-31-30-30
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 DRAGAN MIHAI BISTRITA 3-03-03-13-03-03-0612 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN 0-33-13-03-13-03-0523 SIMON ROBERT GHEORGHENI 0-31-31-31-33-03-024 ADORJANI CSILLA TARGU MURES 1-30-33-13-03-03-0435 CSIKI SANDOR CLUJ NAPOCA 0-31-33-10-33-03-0346 UJICA NICOLAE TOPLITA 0-30-30-30-30-33-017 ADORIANI ANDREEA TARGU MURES 0-30-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GARAZ MIRCEA BISTRITA 3-13-03-03-03-0512 AMBRUS SZILARD LUDUS 1-32-33-11-33-1243 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 0-33-23-03-13-0424 HEJA ZOLTAN GHEORGHENI 0-31-30-31-33-015 LUPESCU NICOLAE REGHIN 0-33-11-33-13-1336 RUSU STEFAN JR CLUJ NAPOCA 0-31-30-30-31-30
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MIKO ISTVAN TARGU MURES 2-33-03-03-13-0422 SOSDEAN COSMIN BISTRITA 3-23-03-03-03-0513 ROZENFELD CRISTIAN CLUJ NAPOCA 0-30-33-13-23-0334 POP SABIN TARGU MURES 0-30-31-33-03-0245 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA 1-30-32-30-33-016 ASAVEI GHEORGHE RAZBOIENI 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GROSAN MIRCEA DEJ 3-13-03-13-23-0512 NAGY ENDRE REGHIN 1-31-33-03-23-0333 SCURTU NICOLAE BISTRITA 0-33-13-23-23-0424 SZAKACS MARIUS SANPAUL 1-30-32-31-33-115 TODOR CSABA GHEORGHENI 2-32-32-33-13-0246 PAPP TETENY TARGU MURES 0-30-30-31-30-30
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOTORGA DORIN TARGU MURES 3-23-13-12-33-0412 FULOP ATTILA AIUD 2-33-02-33-03-0333 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 1-30-30-33-03-0244 ZAVASKI IOAN DEJ 1-33-23-03-13-0425 CIURCA OVIDIU TARGU MURES 3-20-30-31-33-026 BARBOS FLORIN BISTRITA 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SPALLER TIBERIU NASAUD 0-33-03-13-13-0422 CIOBANU DANIEL BLAJ 3-01-33-13-13-0413 COLCER NICOLAE TOPLITA 0-33-13-11-33-0334 BOERIU CEZARA TARGU MURES 1-31-31-33-03-0245 DANIEL ISTVAN SR TARGU MURES 1-31-33-10-33-026 CUESDEAN RARES REGHIN 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JANOSI ATTILA TARGU MURES 3-03-01-33-23-0412 BOTHAZAN FLORIN DEJ 0-33-03-03-03-1423 BARABAS CLAUDIU BISTRITA 0-30-32-33-13-0244 ILIESCU LUCIAN TOPLITA 3-10-33-23-03-1435 FULOP LASZLO TARGU MURES 2-30-31-30-31-306 LORINCZI BELA GHEORGHENI 0-31-30-31-33-11
Grupa inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMITRU LAZAR PETRILA 3-03-03-13-03-0512 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES 0-33-13-03-13-0423 VAJDA ERNO REGHIN 0-31-30-33-03-0244 JOLDES ADRIAN BISTRITA 1-30-33-03-23-0335 EIGEL CSABA TOPLITA 0-31-30-32-33-016 STANCOVICI BIANCA TARGU MURES 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MURESAN DOREL CLUJ NAPOCA 3-11-33-13-13-0422 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 1-31-33-13-13-0333 ANDRONE DANIEL PETRILA 3-13-13-03-03-0514 DAMIAN VASILE NASAUD 1-31-30-30-33-015 SZILAGYI BELA TARGU MURES 1-31-30-33-03-0246 ILCU ANGELA GHEORGHENI 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERES JANOS TARGU MURES 3-23-03-03-03-0512 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 2-33-03-03-03-0423 BIRO ISTVAN REGHIN 0-30-33-03-13-0334 POP IOAN BISTRITA 0-30-30-33-03-0245 SARCANI ANDREI TARGU MURES 0-30-31-30-33-116 COTCA RARES ORADEA 0-30-30-30-31-30
Grupa inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE 3-23-03-03-03-1512 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 2-33-13-03-03-0423 ONOFREI PETRU GHERLA 0-31-33-03-03-1334 VASS SANDOR BECLEAN 0-30-30-33-03-1245 PAP GYULA GHEORGHENI 0-30-30-30-33-216 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 1-30-31-31-32-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 2-33-13-13-03-0412 SANDULESCU ADRIAN TARGU MURES 3-20-33-13-03-0433 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 1-33-03-13-23-0424 HORVATH MIRCEA ORASTIE 1-31-31-32-33-015 ROZENFELD ROBERT CLUJ NAPOCA 0-30-32-33-23-0246 COTCA DIANA ORADEA 0-30-30-30-30-30
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eram dator cu ordinea calificarii din inferioare:
Grupe inferioare Amatori
Calificati in superioare - Amatori1 Parcalab Mihai Keresztes Zoltan Dirlea Ioan Cotfas Gabriel Vela Gabriel Menyhart Attila Lungu Felicia Andrada 2 Dragan Mihai Kantor Imre Zoltan Simon Robert Adorjani Csilla Csiki Sandor Ujica Nicolae Adoriani Andreea 3 Garaz Mircea Ambrus Szilard Lucic Corneliu Heja Zoltan Lupescu Nicolae Rusu Stefan Jr 4 Miko Istvan Sosdean Cosmin Rozenfeld Cristian Pop Sabin Campian Zoltan Asavei Gheorghe 5 Grosan Mircea Nagy Endre Scurtu Nicolae Szakacs Marius Todor Csaba Papp Teteny 6 Motorga Dorin Fulop Attila Botea Fabian Zavaski Ioan Ciurca Ovidiu Barbos Florin 7 Spaller Tiberiu Ciobanu Daniel Colcer Nicolae Boeriu Cezara Daniel Istvan Sr Cuesdean Rares 8 Janosi Attila Bothazan Florin Barabas Claudiu Iliescu Lucian Fulop Laszlo Lorinczi Bela 9 Dumitru Lazar Bucur Alin Adrian Vajda Erno Joldes Adrian Eigel Csaba Stancovici Bianca 10 Mureșan Dorel Bumbu Pavel Androne Daniel Damian Vasile Szilagyi Bela Ilcu Angela 11 Veres Janos Gyorfi Szabolcs Biro Istvan Pop Ioan Sarcani Andrei Cotca Rares 12 Bartha Zsolt Attila Sofian Corneliu Onofrei Petru Vass Sandor Pap Gyula Moldovan Flavia 13 Bartha Istvan Zsolt Sandulescu Adrian Sabau Gheorghe Horvath Mircea Rozenfeld Robert Cotca Diana
***--***--***1 Parcalab Mihai Keresztes Zoltan Dirlea Ioan Cotfas Gabriel 2 Dragan Mihai Kantor Imre Zoltan Adorjani Csilla Csiki Sandor 3 Garaz Mircea Lucic Corneliu Lupescu Nicolae Ambrus Szilard 4 Sosdean Cosmin Miko Istvan Rozenfeld Cristian Pop Sabin 5 Grosan Mircea Scurtu Nicolae Nagy Endre Todor Csaba 6 Motorga Dorin Zavaski Ioan Fulop Attila Botea Fabian 7 Ciobanu Daniel Spaller Tiberiu Colcer Nicolae Boeriu Cezara 8 Janosi Attila Bothazan Florin Iliescu Lucian Barabas Claudiu 9 Dumitru Lazar Bucur Alin Adrian Joldes Adrian Vajda Erno 10 Androne Daniel Mureșan Dorel Bumbu Pavel Szilagyi Bela 11 Veres Janos Gyorfi Szabolcs Biro Istvan Pop Ioan 12 Bartha Zsolt Attila Sofian Corneliu Onofrei Petru Vass Sandor 13 Bartha Istvan Zsolt Sabau Gheorghe Sandulescu Adrian Rozenfeld Robert
Grupe inferioare Open
Calificati in superioare - Open1 Anca Octavian Capusan Sorin Verdet Adrian Cotca Dacian Daniel Istvan 2 Sorescu Deian Farkas Bence Zelariu Petru Pop Zoltan Bardocz Szilard Anca Vladimir 3 Simon Csaba Morosanu Vasile Pascu Adrian Lunca Razvan Pop Danut Flugel Nicolas 4 Gogu Gabriel Irsai Istvan Molnar Tihamer Jozsa Zoltan Barabas Sandor 5 Nistor Dorel Carpaci Alexandru Moldovan Alexandru Fazakas Attila Catinean Vasile Marian Calin 6 Farkas Gabor Moldovan Liviu Teleki Zsolt Cocean Valer Marian Florin Bleoca Marius 7 Maxim Valentin Moldovan Ovidiu Daniel Zsombor Dabacan Dorin Petho Mihaly Tokos Pal 8 Govoreanu Florin Moldovan Cristian Meszar Razvan Pavel Calin Toporas Cosmin Pelaghie Ioan
1 Anca Octavian Capusan Sorin Verdet Adrian Cotca Dacian 2 Zelariu Petru Sorescu Deian Bardocz Szilard Farkas Bence 3 Simon Csaba Morosanu Vasile Pascu Adrian Pop Danut 4 Gogu Gabriel Irsai Istvan Molnar Tihamer Jozsa Zoltan 5 Nistor Dorel Carpaci Alexandru Catinean Vasile Marian Calin 6 Farkas Gabor Teleki Zsolt Moldovan Liviu Cocean Valer 7 Maxim Valentin Moldovan Ovidiu Daniel Zsombor Petho Mihaly 8 Pavel Calin Moldovan Cristian Toporas Cosmin Govoreanu Florin FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
progresam si in superioare:
amatori:
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PARCALAB MIHAI BISTRITA 3-13-13-2312 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 1-33-23-1223 ONOFREI PETRU GHERLA 1-32-30-304 POP IOAN BISTRITA 2-31-33-01
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GARAZ MIRCEA BISTRITA 3-13-03-0312 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN 1-30-33-013 DIRLEA IOAN AIUD 0-33-03-0224 ROZENFELD ROBERT CLUJ NAPOCA 0-30-30-30
Grupa superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GROSAN MIRCEA DEJ 0-33-03-0222 MIKO ISTVAN TARGU MURES 3-03-03-1313 LUPESCU NICOLAE REGHIN 0-30-33-214 CSIKI SANDOR CLUJ NAPOCA 0-31-32-30
Grupa superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANDRONE DANIEL PETRILA 0-33-03-0212 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES 3-03-10-323 ILIESCU LUCIAN TOPLITA 0-31-31-304 BOERIU CEZARA TARGU MURES 0-33-03-122
Calificati in eliminatorii - AmatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 1-33-03-0222 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 3-12-33-0213 BIRO ISTVAN REGHIN 0-33-23-124 SZILAGYI BELA TARGU MURES 0-30-31-301 Parcalab Mihai Sabau Gheorghe 2 3 Garaz Mircea Dirlea Ioan 4 5 Miko Istvan Grosan Mircea 6 7 8 9 10 Androne Daniel Boeriu Cezara 11 12 13 Sofian Corneliu Bartha Istvan Zsolt
****--****--****
open:
Grupa superioara nr. 7
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA 3-13-01-3222 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 1-33-03-0213 CATINEAN VASILE PETRILA 0-30-30-304 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC 3-10-33-02FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
la amatori suntem in eliminatorii:
Calificati in eliminatorii - AmatoriGrupa superioara nr. 11 Parcalab Mihai Sabau Gheorghe 2 Dragan Mihai Sandulescu Adrian 3 Garaz Mircea Dirlea Ioan 4 Lucic Corneliu Sosdean Cosmin 5 Miko Istvan Grosan Mircea 6 Motorga Dorin Scurtu Nicolae 7 Ciobanu Daniel Zavaski Ioan 8 Janosi Attila Spaller Tiberiu 9 Dumitru Lazar Colcer Nicolae 10 Androne Daniel Boeriu Cezara 11 Mureșan Dorel Veres Janos 12 Gyorfi Szabolcs Bumbu Pavel 13 Sofian Corneliu Bartha Istvan Zsolt
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PARCALAB MIHAI BISTRITA 3-13-13-2312 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 1-33-23-1223 ONOFREI PETRU GHERLA 1-32-30-304 POP IOAN BISTRITA 2-31-33-01
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRAGAN MIHAI BISTRITA 3-23-13-2312 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 2-32-33-013 SANDULESCU ADRIAN TARGU MURES 1-33-23-0224 VASS SANDOR BECLEAN 2-30-30-30
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GARAZ MIRCEA BISTRITA 3-13-03-0312 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN 1-30-33-013 DIRLEA IOAN AIUD 0-33-03-0224 ROZENFELD ROBERT CLUJ NAPOCA 0-30-30-30
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SOSDEAN COSMIN BISTRITA 2-33-03-1222 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 3-23-13-1313 ADORJANI CSILLA TARGU MURES 0-31-33-014 COTFAS GABRIEL TOPLITA 1-31-30-30
Grupa superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GROSAN MIRCEA DEJ 0-33-03-0222 MIKO ISTVAN TARGU MURES 3-03-03-1313 LUPESCU NICOLAE REGHIN 0-30-33-214 CSIKI SANDOR CLUJ NAPOCA 0-31-32-30
Grupa superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOTORGA DORIN TARGU MURES 3-03-23-0312 SCURTU NICOLAE BISTRITA 0-33-13-1223 ROZENFELD CRISTIAN CLUJ NAPOCA 2-31-33-014 AMBRUS SZILARD LUDUS 0-31-30-30
Grupa superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CIOBANU DANIEL BLAJ 3-03-03-0312 ZAVASKI IOAN DEJ 0-33-23-1223 NAGY ENDRE REGHIN 0-32-33-014 POP SABIN TARGU MURES 0-31-30-30
Grupa superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JANOSI ATTILA TARGU MURES 3-23-03-0312 SPALLER TIBERIU NASAUD 2-33-03-0223 FULOP ATTILA AIUD 0-30-33-114 TODOR CSABA GHEORGHENI 0-30-31-30
Grupa superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DUMITRU LAZAR PETRILA 2-33-03-0212 BOTHAZAN FLORIN DEJ 3-20-33-223 COLCER NICOLAE TOPLITA 0-33-03-0224 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 0-32-30-30
Grupa superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANDRONE DANIEL PETRILA 0-33-03-0212 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES 3-03-10-323 ILIESCU LUCIAN TOPLITA 0-31-31-304 BOERIU CEZARA TARGU MURES 0-33-03-122
Grupa superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VERES JANOS TARGU MURES 2-33-13-2222 MURESAN DOREL CLUJ NAPOCA 3-23-03-1313 JOLDES ADRIAN BISTRITA 1-30-33-014 BARABAS CLAUDIU BISTRITA 2-31-30-30
Grupa superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE 2-32-33-012 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 3-23-23-0313 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 3-22-33-0224 VAJDA ERNO REGHIN 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 1-33-03-0222 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 3-12-33-0213 BIRO ISTVAN REGHIN 0-33-23-124 SZILAGYI BELA TARGU MURES 0-30-31-30FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Amatori
1. Parcalab Mihai
------------------------- Parcalab Mihai 3-0
32. Bye
--------------------------------------------------
17. Veres Janos
------------------------- Veres Janos 3-0
16. Zavaski Ioan
---------------------------------------------------------------------------
9. Dumitru Lazar
-------------------------
24. Sandulescu Adrian
--------------------------------------------------
25. Dirlea Ioan
------------------------- Dirlea Ioan 3-0
8. Janosi Attila
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Miko Istvan
------------------------- Miko Istvan 3-0
28. Bye
--------------------------------------------------
21. Scurtu Nicolae
-------------------------
12. Gyorfi Szabolcs
---------------------------------------------------------------------------
13. Sofian Corneliu
------------------------- Sofian Corneliu 3-0
20. Boeriu Cezara
--------------------------------------------------
29. Bye
------------------------- Lucic Corneliu 0-3
4. Lucic Corneliu
3. Garaz Mircea
------------------------- Garaz Mircea 3-0
30. Bye
--------------------------------------------------
19. Sosdean Cosmin
-------------------------
14. Spaller Tiberiu
---------------------------------------------------------------------------
11. Mureșan Dorel
-------------------------
22. Bartha Istvan Zsolt
--------------------------------------------------
27. Bye
------------------------- Motorga Dorin 0-3
6. Motorga Dorin
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Ciobanu Daniel
------------------------- Ciobanu Daniel 3-0
26. Bumbu Pavel
--------------------------------------------------
23. Colcer Nicolae
-------------------------
10. Androne Daniel
---------------------------------------------------------------------------
15. Sabau Gheorghe
------------------------- Grosan Mircea 0-3
18. Grosan Mircea
--------------------------------------------------
31. Bye
------------------------- Dragan Mihai 0-3
2. Dragan MihaiFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
la open suntem si in superioare si in eliminatorii:
Calificati in superioare - Open
Grupa superioara nr. 11 Anca Octavian Capusan Sorin Verdet Adrian Cotca Dacian 2 Zelariu Petru Sorescu Deian Bardocz Szilard Farkas Bence 3 Simon Csaba Morosanu Vasile Pascu Adrian Pop Danut 4 Gogu Gabriel Irsai Istvan Molnar Tihamer Jozsa Zoltan 5 Nistor Dorel Carpaci Alexandru Catinean Vasile Marian Calin 6 Farkas Gabor Teleki Zsolt Moldovan Liviu Cocean Valer 7 Maxim Valentin Moldovan Ovidiu Daniel Zsombor Petho Mihaly 8 Pavel Calin Moldovan Cristian Toporas Cosmin Govoreanu Florin
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANCA OCTAVIAN LUDUS 3-03-13-1312 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI 0-31-30-303 DANIEL ZSOMBOR TARGU MURES 1-33-13-0224 COCEAN VALER BARAOLT 1-33-00-31
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ZELARIU PETRU TARNAVENI 2-33-23-2222 CAPUSAN SORIN TARNAVENI 3-23-13-0313 TOPORAS COSMIN SUCEAVA 2-31-33-214 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS 2-30-32-30
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SIMON CSABA TARGU MURES 2-302 SORESCU DEIAN RESITA 3-113 VERDET ADRIAN ORAVITA 1-304 GOVOREANU FLORIN CISNADIE 3-21
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA 3-13-13-0312 MOROSANU VASILE SUCEAVA 1-33-11-313 BARDOCZ SZILARD CAPENI 1-31-30-304 COTCA DACIAN ORADEA 0-33-13-022
Grupa superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NISTOR DOREL BISTRITA 1-33-03-0222 IRSAI ISTVAN TARGU MURES 3-13-23-2313 PASCU ADRIAN CLUJ NAPOCA 0-32-32-304 FARKAS BENCE TARGU MURES 0-32-33-21
Grupa superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-13-13-0312 CARPACI ALEXANDRU LUDUS 1-33-12-313 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 1-31-30-304 POP DANUT DEJ 0-33-23-022
Grupa superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA 3-13-01-3222 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 1-33-03-0213 CATINEAN VASILE PETRILA 0-30-30-304 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC 3-10-33-02
Eliminatorii OpenNume si prenume Localitate 1234VLoc1 PAVEL CALIN HUNEDOARA 2-31-33-212 MOLDOVAN OVIDIU SIGHETU MARMATIEI 3-21-33-0223 MOLDOVAN LIVIU SIGHETU MARMATIEI 3-13-13-0314 MARIAN CALIN REGHIN 2-30-30-30
1. Anca Octavian
-------------------------
16. Pop Danut
--------------------------------------------------
9. Maxim Valentin
-------------------------
8. Moldovan Liviu
---------------------------------------------------------------------------
5. Irsai Istvan
-------------------------
12. Zelariu Petru
--------------------------------------------------
13.
-------------------------
4. Gogu Gabriel
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3.
-------------------------
14. Moldovan Ovidiu
--------------------------------------------------
11. Cotca Dacian
-------------------------
6. Farkas Gabor
---------------------------------------------------------------------------
7. Teleki Zsolt
-------------------------
10. Daniel Zsombor
--------------------------------------------------
15. Nistor Dorel
-------------------------
2. Capusan Sorin
(se mai joaca grupa sup a lui Simon Csabi, unde a jucat in afara concursuui si Anca Vl.)FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
news si de la amatori:
Eliminatorii Amatori
1. Parcalab Mihai
------------------------- Parcalab Mihai 3-0
32. Bye
-------------------------------------------------- Veres Janos 2-3
17. Veres Janos
------------------------- Veres Janos 3-0
16. Zavaski Ioan
---------------------------------------------------------------------------
9. Dumitru Lazar
------------------------- Dumitru Lazar 3-0
24. Sandulescu Adrian
--------------------------------------------------
25. Dirlea Ioan
------------------------- Dirlea Ioan 3-0
8. Janosi Attila
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Miko Istvan
------------------------- Miko Istvan 3-0
28. Bye
--------------------------------------------------
21. Scurtu Nicolae
------------------------- Gyorfi Szabolcs 1-3
12. Gyorfi Szabolcs
---------------------------------------------------------------------------
13. Sofian Corneliu
------------------------- Sofian Corneliu 3-0
20. Boeriu Cezara
-------------------------------------------------- Sofian Corneliu 3-0
29. Bye
------------------------- Lucic Corneliu 0-3
4. Lucic Corneliu
3. Garaz Mircea
------------------------- Garaz Mircea 3-0
30. Bye
--------------------------------------------------
19. Sosdean Cosmin
------------------------- Spaller Tiberiu 1-3
14. Spaller Tiberiu
---------------------------------------------------------------------------
11. Mureșan Dorel
------------------------- Mureșan Dorel 3-2
22. Bartha Istvan Zsolt
--------------------------------------------------
27. Bye
------------------------- Motorga Dorin 0-3
6. Motorga Dorin
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Ciobanu Daniel
------------------------- Ciobanu Daniel 3-0
26. Bumbu Pavel
--------------------------------------------------
23. Colcer Nicolae
------------------------- Colcer Nicolae 3-2
10. Androne Daniel
---------------------------------------------------------------------------
15. Sabau Gheorghe
------------------------- Grosan Mircea 0-3
18. Grosan Mircea
-------------------------------------------------- Dragan Mihai 0-3
31. Bye
------------------------- Dragan Mihai 0-3
2. Dragan MihaiFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Amatori
1. Parcalab Mihai
------------------------- Parcalab Mihai 3-0
32. Bye
-------------------------------------------------- Veres Janos 2-3
17. Veres Janos
------------------------- Veres Janos 3-0
16. Zavaski Ioan
---------------------------------------------------------------------------
9. Dumitru Lazar
------------------------- Dumitru Lazar 3-0
24. Sandulescu Adrian
-------------------------------------------------- Dumitru Lazar 3-0
25. Dirlea Ioan
------------------------- Dirlea Ioan 3-0
8. Janosi Attila
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Miko Istvan
------------------------- Miko Istvan 3-0
28. Bye
-------------------------------------------------- Gyorfi Szabolcs 2-3
21. Scurtu Nicolae
------------------------- Gyorfi Szabolcs 1-3
12. Gyorfi Szabolcs
--------------------------------------------------------------------------- Sofian Corneliu 1-3
13. Sofian Corneliu
------------------------- Sofian Corneliu 3-0
20. Boeriu Cezara
-------------------------------------------------- Sofian Corneliu 3-0
29. Bye
------------------------- Lucic Corneliu 0-3
4. Lucic Corneliu
3. Garaz Mircea
------------------------- Garaz Mircea 3-0
30. Bye
-------------------------------------------------- Garaz Mircea 3-1
19. Sosdean Cosmin
------------------------- Spaller Tiberiu 1-3
14. Spaller Tiberiu
--------------------------------------------------------------------------- Motorga Dorin 0-3
11. Mureșan Dorel
------------------------- Mureșan Dorel 3-2
22. Bartha Istvan Zsolt
-------------------------------------------------- Motorga Dorin 2-3
27. Bye
------------------------- Motorga Dorin 0-3
6. Motorga Dorin
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Ciobanu Daniel
------------------------- Ciobanu Daniel 3-0
26. Bumbu Pavel
-------------------------------------------------- Ciobanu Daniel 3-0
23. Colcer Nicolae
------------------------- Colcer Nicolae 3-2
10. Androne Daniel
---------------------------------------------------------------------------
15. Sabau Gheorghe
------------------------- Grosan Mircea 0-3
18. Grosan Mircea
-------------------------------------------------- Dragan Mihai 0-3
31. Bye
------------------------- Dragan Mihai 0-3
2. Dragan MihaiFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
completari si noutati de la open:
Grupa superioara nr. 3
(Csabi obosit de Vladimir Anca)Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SIMON CSABA TARGU MURES 0-33-22-312 SORESCU DEIAN RESITA 3-03-13-2313 VERDET ADRIAN ORAVITA 2-31-33-1124 GOVOREANU FLORIN CISNADIE 3-22-31-31
Calificati in eliminatorii - Open1 Anca Octavian Daniel Zsombor 2 Capusan Sorin Zelariu Petru 3 Sorescu Deian Verdet Adrian 4 Gogu Gabriel Cotca Dacian 5 Irsai Istvan Nistor Dorel 6 Farkas Gabor Pop Danut 7 Teleki Zsolt Maxim Valentin 8 Moldovan Liviu Moldovan Ovidiu FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 08:35.Procesare...X
Comentariu