Clasament Avansati
1. Babics Tamas - Gheorgheni
2. Padurariu Costel - Brașov
3 -- 4
Imecs Attila - Miercurea Ciuc
Trandafir Vasile - Targu Mureș
5 -- 8
Pralea Marius - Botoșani
Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
Sabau Aurel - Târnaveni
Moldovan Laszlo - Praid
9 -- 16
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Vajda Erno - Reghin
Tipser Gabriel - Sighișoara
Colcer Nicolae - Toplita
Sarbu Dan - Ploiești
Derzsi Lorand - Targu Mureș
Matei Mirel - Brașov
Kantor Imre Zoltan - Reghin
17 -- 32
Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
Kincses Jozsef - Praid
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Antal Laszlo - Miercurea Ciuc
Sandulescu Adrian - Targu Mureș
Lucic Corneliu - Suceava
Patrascu Dan - Sighișoara
Lovasz Vilmos - Gheorgheni
Bokor Zoltan Jr - Brașov
Elekes Hunor - Valea Scurta
Boeriu Cezara - Targu Mureș
Orosz Attila - Miercurea Ciuc
Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Keresztes Zoltan - Gheorgheni
33 -- 1v gr.sup.
Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
34 -- 48 0v gr.sup.
Pralea Constantin - Alba Iulia
Sabau Gheorghe - Târnaveni
Lupescu Nicolae - Reghin
Bucur Alin Adrian - Targu Mureș
Balla Peter - Toplita
Samoila Florin - Sighișoara
Sabau Mircea - Târnaveni
Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
Raduly Ovidiu - Fantanele
Farkas Zoltan - Ghindari
Iliescu Lucian - Toplita
Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
Katona Sandor - Odorheiu Secuiesc
Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
Szasz Imre - Miercurea Ciuc
49 -- 51 2v gr.inf.
Campian Zoltan - Toplita
Elekes Csaba - Valea Scurta
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
52 -- 60 1v gr.inf.
Kis Istvan - Brașov
Bozosan Petre - Sibiu
Dumitrescu Sorin - Brașov
Todor Csaba - Gheorgheni
Heja Zoltan - Gheorgheni
Chibulcutean Ioan - Târnaveni
Onet Nicolae - Sighișoara
Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
61 -- 70 0v gr.inf.
Pop Sabin - Targu Mureș
Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
Mandru Aurel - Sarmas
Bartha Laszlo - Valea Scurta
Mindru Marin - Sarmas
Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
Kelemen Gabor - Miercurea Ciuc
Rakosi Csaba - Odorheiu Secuiesc
Laszlo Robert - Miercurea Ciuc
Clasament Incepatori
1. Loghin Florin - Brașov
2. Moldovan Flavia - Târnaveni
3 -- 4
Zalar Marian - Târnaveni
Ilie Octavian Marius - Brașov
5 -- 8
Stefan Patrick - Brașov
Nagy Hunor - Ghindari
Valea Claudiu - Targu Mureș
Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
9 -- 14 1v gr.sup.
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Koszta Mark - Gheorgheni
Fejeregyhazi Hunor - Targu Mureș
Lorinczi Bela - Gheorgheni
Cosarca Mihaita - Sarmas
Orosz Ervin - Miercurea Ciuc
15 -- 16 0v gr.sup.
Bokor Zoltan Sr - Brașov
Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
17 -- 21 1v gr.inf.
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Bartha Ferenc - Baraolt
Balazs Jozsef - Corund
Pall Lajos - Corund
Sabau Alex Aurelian - Târnaveni
22 -- 24 0v gr.inf.
Pap Gyula - Gheorgheni
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
Hompoth Zsolt - Ditrau
Clasament Open
1. Dumbrava Daniel - Focșani
2. Tecuschi Dan - Brașov
3 -- 4
Birtalan Laszlo - Oradea
Farkas Bence - Targu Mureș
5 -- 8
Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
Lunca Razvan - Târnaveni
Zidar Victor - Reghin
Vladoiu Gelu - Brașov
9 -- 14
Bardocz Szilard - Capeni
Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
Biro Attila - Miercurea Ciuc
Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
15 -- 24 1v gr.sup.
Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
Petho Mihaly - Racosu de Sus
Denes Ferenc - Praid
Cocean Valer - Baraolt
Pizlaru Ionel - Focșani
Bleoca Marius - Târnaveni
Barabas Sandor - Toplita
Dabacan Dorin - Târnaveni
Marian Florin - Reghin
Marian Calin - Reghin
25 -- 28 0v gr.sup.
Motorga Dorin - Targu Mureș
Nica Ionut - Brașov
Stanciulescu Bogdan - Brașov
Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
29 -- 33 2v gr.inf.
Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
Varadi Tudor Calin - Deva
Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
Kezdi Janos - Corund
34 -- 39 1v gr.inf.
Popa Mircea - Brașov
Antal Denes - Brașov
Fancsali Kalman - Lunca de Sus
Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
Miklos Imre - Miercurea Ciuc
Oanta Florin - Târnaveni
40 -- 42 0v gr.inf.
Janosi Attila - Targu Mureș
Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
Anita Dorel - Brașov
Clasament Elite
1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
2. Farkas Gabor - Targu Mureș
3 -- 4
Corcoz Costin - Focșani
Capusan Sorin - Târnaveni
5 -- 8
Apian Florin - Bistrița
Macovei Liviu - Brașov
Pinzar Andrei - Mediaș
Nistor Dorel - Bistrița
9 -- 12
Morosanu Vasile - Suceava
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
Zelariu Petru - Târnaveni
Bauer Lajos - Targu Mureș
13 -- 2v gr.sup.
Sufletel Radu - Alba Iulia
14 -- 18 1v gr.sup.
Govoreanu Florin - Cisnadie
Daneliuc Gabi - Sibiu
Incze Levente - Miercurea Ciuc
Kiss Janos - Miercurea Ciuc
Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
19 -- 20 1v gr.inf.
Grigore Alexandru - Campina
Florescu Eleodor - Deva
21 -- 24 0v gr.inf.
Moldovan Alexandru - Târnaveni
Molnar Tihamer - Târnaveni
Mostovoi Andrei - Campina
Chiru Sorin - Campina
1. Babics Tamas - Gheorgheni
2. Padurariu Costel - Brașov
3 -- 4
Imecs Attila - Miercurea Ciuc
Trandafir Vasile - Targu Mureș
5 -- 8
Pralea Marius - Botoșani
Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
Sabau Aurel - Târnaveni
Moldovan Laszlo - Praid
9 -- 16
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Vajda Erno - Reghin
Tipser Gabriel - Sighișoara
Colcer Nicolae - Toplita
Sarbu Dan - Ploiești
Derzsi Lorand - Targu Mureș
Matei Mirel - Brașov
Kantor Imre Zoltan - Reghin
17 -- 32
Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
Kincses Jozsef - Praid
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Antal Laszlo - Miercurea Ciuc
Sandulescu Adrian - Targu Mureș
Lucic Corneliu - Suceava
Patrascu Dan - Sighișoara
Lovasz Vilmos - Gheorgheni
Bokor Zoltan Jr - Brașov
Elekes Hunor - Valea Scurta
Boeriu Cezara - Targu Mureș
Orosz Attila - Miercurea Ciuc
Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Keresztes Zoltan - Gheorgheni
33 -- 1v gr.sup.
Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
34 -- 48 0v gr.sup.
Pralea Constantin - Alba Iulia
Sabau Gheorghe - Târnaveni
Lupescu Nicolae - Reghin
Bucur Alin Adrian - Targu Mureș
Balla Peter - Toplita
Samoila Florin - Sighișoara
Sabau Mircea - Târnaveni
Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
Raduly Ovidiu - Fantanele
Farkas Zoltan - Ghindari
Iliescu Lucian - Toplita
Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
Katona Sandor - Odorheiu Secuiesc
Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
Szasz Imre - Miercurea Ciuc
49 -- 51 2v gr.inf.
Campian Zoltan - Toplita
Elekes Csaba - Valea Scurta
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
52 -- 60 1v gr.inf.
Kis Istvan - Brașov
Bozosan Petre - Sibiu
Dumitrescu Sorin - Brașov
Todor Csaba - Gheorgheni
Heja Zoltan - Gheorgheni
Chibulcutean Ioan - Târnaveni
Onet Nicolae - Sighișoara
Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
61 -- 70 0v gr.inf.
Pop Sabin - Targu Mureș
Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
Mandru Aurel - Sarmas
Bartha Laszlo - Valea Scurta
Mindru Marin - Sarmas
Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
Kelemen Gabor - Miercurea Ciuc
Rakosi Csaba - Odorheiu Secuiesc
Laszlo Robert - Miercurea Ciuc
Clasament Incepatori
1. Loghin Florin - Brașov
2. Moldovan Flavia - Târnaveni
3 -- 4
Zalar Marian - Târnaveni
Ilie Octavian Marius - Brașov
5 -- 8
Stefan Patrick - Brașov
Nagy Hunor - Ghindari
Valea Claudiu - Targu Mureș
Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
9 -- 14 1v gr.sup.
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Koszta Mark - Gheorgheni
Fejeregyhazi Hunor - Targu Mureș
Lorinczi Bela - Gheorgheni
Cosarca Mihaita - Sarmas
Orosz Ervin - Miercurea Ciuc
15 -- 16 0v gr.sup.
Bokor Zoltan Sr - Brașov
Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
17 -- 21 1v gr.inf.
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Bartha Ferenc - Baraolt
Balazs Jozsef - Corund
Pall Lajos - Corund
Sabau Alex Aurelian - Târnaveni
22 -- 24 0v gr.inf.
Pap Gyula - Gheorgheni
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
Hompoth Zsolt - Ditrau
Clasament Open
1. Dumbrava Daniel - Focșani
2. Tecuschi Dan - Brașov
3 -- 4
Birtalan Laszlo - Oradea
Farkas Bence - Targu Mureș
5 -- 8
Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
Lunca Razvan - Târnaveni
Zidar Victor - Reghin
Vladoiu Gelu - Brașov
9 -- 14
Bardocz Szilard - Capeni
Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
Biro Attila - Miercurea Ciuc
Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
15 -- 24 1v gr.sup.
Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
Petho Mihaly - Racosu de Sus
Denes Ferenc - Praid
Cocean Valer - Baraolt
Pizlaru Ionel - Focșani
Bleoca Marius - Târnaveni
Barabas Sandor - Toplita
Dabacan Dorin - Târnaveni
Marian Florin - Reghin
Marian Calin - Reghin
25 -- 28 0v gr.sup.
Motorga Dorin - Targu Mureș
Nica Ionut - Brașov
Stanciulescu Bogdan - Brașov
Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
29 -- 33 2v gr.inf.
Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
Varadi Tudor Calin - Deva
Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
Kezdi Janos - Corund
34 -- 39 1v gr.inf.
Popa Mircea - Brașov
Antal Denes - Brașov
Fancsali Kalman - Lunca de Sus
Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
Miklos Imre - Miercurea Ciuc
Oanta Florin - Târnaveni
40 -- 42 0v gr.inf.
Janosi Attila - Targu Mureș
Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
Anita Dorel - Brașov
Clasament Elite
1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
2. Farkas Gabor - Targu Mureș
3 -- 4
Corcoz Costin - Focșani
Capusan Sorin - Târnaveni
5 -- 8
Apian Florin - Bistrița
Macovei Liviu - Brașov
Pinzar Andrei - Mediaș
Nistor Dorel - Bistrița
9 -- 12
Morosanu Vasile - Suceava
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
Zelariu Petru - Târnaveni
Bauer Lajos - Targu Mureș
13 -- 2v gr.sup.
Sufletel Radu - Alba Iulia
14 -- 18 1v gr.sup.
Govoreanu Florin - Cisnadie
Daneliuc Gabi - Sibiu
Incze Levente - Miercurea Ciuc
Kiss Janos - Miercurea Ciuc
Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
19 -- 20 1v gr.inf.
Grigore Alexandru - Campina
Florescu Eleodor - Deva
21 -- 24 0v gr.inf.
Moldovan Alexandru - Târnaveni
Molnar Tihamer - Târnaveni
Mostovoi Andrei - Campina
Chiru Sorin - Campina
Comentariu