Postat în original de allexut
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
La Elite o sa ne oprim la cifra 18.
Deci mai raman: 1 loc la Avansati si 3-3 la Open si la Elite.
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...038#post335038FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8010
- Brașov
Likes given: 1490Likes received: 2884
Postat în original de FlorinBN Vezi postClar, dacă joc tot așa și anul ăsta ajung la Amatori în curând ...
Se vede aici o mai mare responsabilitate la inscrieri, felicitari Pali pentru cele 4 categorii!!!
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Elite - on 1/3/2017 at 1:14:39 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 29 - 34 - OW
2. Corcoz Costin, Focșani - 12 - 33.56 - OL
3. Apian Florin, Bistrița - 23 - 33.17 - O
4. Capusan Sorin, Târnaveni - 80 - 29.96 - O
5. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.92 - O
6. Sufletel Radu, Alba Iulia - 58 - 29.39 - OLW
7. Pinzar Andrei, Mediaș - 383 - 29.25 - OJ
8. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 105 - 28.58 - O
9. Zelariu Petru, Târnaveni - 144 - 28.46 - OW
10. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 34 - 28.36 - O
11. Marola Mihai, Bacău - 189 - 28.21 - O
12. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1132 - 28 - O
13. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 572 - 27.5 - O
14. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 158 - 27.08 - O
15. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
16. Molnar Tihamer, Târnaveni - 324 - 27 - O
Inscrieri Open - on 1/3/2017 at 1:15:06 PM
1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
3. Lunca Razvan, Târnaveni - 89 - 26.43 - O
4. Dabacan Dorin, Târnaveni - 358 - 26.2 - O
5. Stanciulescu Bogdan, Brașov - 233 - 25.9 - O
6. Farkas Bence, Targu Mureș - 83 - 25.75 - O
7. Pizlaru Ionel, Focșani - 199 - 25.5 - O
8. Cocean Valer, Baraolt - 162 - 25.25 - O
9. Bauer Lajos, Targu Mureș - 453 - 25.25 - OW
10. Barabas Sandor, Toplita - 285 - 25.2 - O
11. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 122 - 25.14 - O
12. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 1030 - 25 - O
13. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 124 - 24.29 - O
14. Bardocz Szilard, Capeni - 134 - 23.57 - O
15. Denes Ferenc, Praid - 135 - 23.57 - OW
16. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 359 - 23 - O
17. Bulubasa Nicusor, Comănești - 344 - 22.46 - OW
18. Popa Mircea, Brașov - 76 - 22.38 - OW
19. Motorga Dorin, Targu Mureș - 148 - 22.33 - O
20. Vladoiu Gelu, Brașov - 71 - 22.22 - OW
21. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 382 - 21.6 - O
22. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 368 - 21.56 - OW
23. Marola Dan, Bacău - 193 - 21.46 - O
24. Grigore Alexandru, Campina - 91 - 21.44 - O
25. Nistor Florin, Comănești - 248 - 21.14 - O
26. Bleoca Marius, Târnaveni - 278 - 21 - O
27. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 371 - 21 - O
28. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 21 - O
29. Oanta Florin, Târnaveni - 1152 - 21 - O
30. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 210 - 20.89 - OW
31. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 174 - 20.79 - O
32. Munteanu Ion, Comănești - 480 - 20.55 - O
33. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 360 - 20.2 - O
34. Antal Denes, Brașov - 110 - 20.16 - OW
35. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 864 - 20 - O
36. Radu Constantin, Sibiu - 216 - 17.46 - AW
37. Anita Dorel, Brașov - 1830 - 16 - A
38. Tecuschi Dan, Brașov - 2096 - 0 - OW
39. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
40. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe - 3334 - 0 - O
Inscrieri Avansati - on 1/3/2017 at 1:15:23 PM
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 238 - 19.96 - A
2. Filip Dan, Comănești - 293 - 19.83 - AW
3. Padurariu Costel, Brașov - 117 - 19.72 - A
4. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 235 - 19.61 - A
5. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 840 - 19 - A
6. Kezdi Janos, Corund - 972 - 19 - A
7. Matei Mirel, Brașov - 372 - 18.8 - A
8. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 308 - 18.71 - AW
9. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 267 - 18.68 - A
10. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1347 - 18.5 - A
11. Sarbu Dan, Ploiești - 168 - 18.18 - AW
12. Rosu Gabriel, Comănești - 537 - 18.17 - A
13. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 842 - 18 - A
14. Iliescu Lucian, Toplita - 1040 - 18 - A
15. Tipser Gabriel, Sighișoara - 393 - 17.96 - A
16. Corocaescu Cristian, Suceava - 398 - 17.96 - A
17. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 511 - 17.6 - A
18. Colcer Nicolae, Toplita - 444 - 17.21 - A
19. Gligor George, Sibiu - 585 - 17.2 - A
20. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 607 - 17.2 - A
21. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 357 - 17.18 - A
22. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 709 - 17 - A
23. Samoila Florin, Sighișoara - 640 - 16.81 - AW
24. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 529 - 16.25 - A
25. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 295 - 16.21 - AW
26. Simon Robert, Gheorgheni - 608 - 16 - A
27. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 1125 - 16 - A
28. Sabau Aurel, Târnaveni - 662 - 15.8 - A
29. Kincses Jozsef, Praid - 426 - 15.64 - A
30. Pralea Marius, Botoșani - 252 - 15.28 - A
31. Lucic Corneliu, Suceava - 320 - 15.03 - AHW
32. Babics Tamas, Gheorgheni - 800 - 15 - A
33. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 506 - 14.54 - A
34. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 918 - 14.5 - A
35. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni - 696 - 14.46 - AJ
36. Todor Csaba, Gheorgheni - 657 - 14 - AH
37. Raduly Ovidiu, Fantanele - 999 - 14 - A
38. Cazacu Valentin, Pitești - 1223 - 14 - A
39. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 801 - 13.67 - A
40. Maftei Catalin Doru, Comănești - 568 - 13.17 - A
41. Docea Beniamin, Aiud - 809 - 13 - A
42. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 989 - 13 - A
43. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1243 - 13 - A
44. Cristofor Razvan, Moinesti - 445 - 12.92 - A
45. Tobosaru Gheorghe, Brașov - 520 - 12.57 - A
46. Heja Zoltan, Gheorgheni - 736 - 12.4 - A
47. Chibulcutean Ioan, Târnaveni - 766 - 12.08 - A
48. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 586 - 12 - A
49. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1170 - 12 - AJ
50. Marica Dan, Brașov - 563 - 11.96 - A
51. Movileanu Neculae, Brașov - 502 - 11.86 - A
52. Onet Nicolae, Sighișoara - 778 - 11.8 - A
53. Sabau Mircea, Târnaveni - 675 - 11.79 - A
54. Bozosan Petre, Sibiu - 569 - 11.54 - A
55. Lupescu Nicolae, Reghin - 524 - 11.5 - A
56. Dumitrescu Sorin, Brașov - 576 - 11.5 - A
57. Kis Istvan, Brașov - 503 - 11.29 - AW
58. Pop Sabin, Targu Mureș - 532 - 11.29 - A
59. Pralea Constantin, Alba Iulia - 469 - 11.25 - AW
60. Covataru Loredan, Brașov - 857 - 11.13 - A
61. Patrascu Dan, Sighișoara - 747 - 10.83 - A
62. Darie Gabriel, Comănești - 905 - 10.08 - A
63. Campian Zoltan, Toplita - 793 - 10 - A
64. Farkas Zoltan, Ghindari - 1011 - 10 - A
65. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1738 - 9.5 - A
66. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1356 - 7 - A
67. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1604 - 0 - AJ
68. Moldovan Laszlo, Praid - 1873 - 0 - A
69. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1982 - 0 - A
70. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - 2341 - 0 - A
71. Pop Cornel, Sfantu Gheorghe - 4004 - 0 - A
72. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4005 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare Avansati:
1. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - - -
Inscrieri Incepatori - on 1/3/2017 at 1:15:39 PM
1. Moldovan Flavia, Târnaveni - 906 - 9.58 - AF
2. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
3. Ilie Octavian Marius, Brașov - 753 - 9.17 - A
4. Nagy Hunor, Ghindari - 1258 - 9 - A
5. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 928 - 8.92 - A
6. Loghin Florin, Brașov - 894 - 8.6 - A
7. Barbu Vasile, Brașov - 1944 - 8 - A
8. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1331 - 7 - AF
9. Marin Bogdan Mihail, Bacău - 1412 - 7 - A
10. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1811 - 7 - A
11. Stefan Patrick, Brașov - 730 - 6.79 - A
12. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș - 1431 - 6 - A
13. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 1414 - 5.67 - AJ
14. Movileanu Adrian, Brașov - 1112 - 5.64 - A
15. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 2227 - 5 - AF
16. Sabau Alex Aurelian, Târnaveni - 3017 - 4 - A
17. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
18. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare Incepatori:
1. Koszta Mark, Gheorgheni - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8010
- Brașov
Likes given: 1490Likes received: 2884
Macovei Liviu...Brașov...Elite
Comentariu
1979-2019- 06.feb.2011
- 450
- Brașov, Romania, Romania
- 44
Likes given: 0Likes received: 1
Bună ziua. Din Brașov la open Nica Ionuț
Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Lista completa si la open, mai avem un singur loc la Elite + am deschis liste de asteptare la categoriile de amatori.
Later edit:
Cornel e primul pe lista de asteptare de la Open.
Inscrieri Open - on 1/3/2017 at 1:52:16 PM
1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
...
41. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
42. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe - 3334 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Migea Cornel, Sibiu - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Filip Cristi- Comănești- incepatori sau avansați în funcție de locuri....Merci.Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de tokosp Vezi postInformatii utile:
Pensiunea Lilla - Str. Tompa Lazlo 23
http://www.lillapanzio.ro/index_ro.html
Pensiunea Petofi - Str. Petofi 2
http://www.petofipanzio.ro/index.php/ro/contact
Pensiunea Boroka - Str. Beclean 113
http://www.borokapanzio.ro/
Primele doua pensiuni sunt situate in centrul orasului, iar cea de a treia la circa 1,5 km de centru.
+ tot in centru este Pensiunea Korona
http://koronapanzio.ro/ro/h/41/lista-de-preturi
si Hotel Tranzit
http://hotel-tranzit.ro/kapcsolatro.php
iar la intrarea dinspre Targu-Mureș este Pensiunea Gizi Csarda
http://www.gizicsarda.ro/pret/ro
+ la intrarea dinspre Miercurea Ciuc este Pensiunea Romantika
http://romantika.ro/ro/servicii/preturi_de_recepcie
Mai sunt si 3 hoteluri de calitate:
septimia.ro, gonduzo.ro, kukullo.ro
Parking info:
Postat în original de tokosp Vezi postPentru cine n-a mai fost pana acum la noi la Fit.Feel, aveti cateva poze cu posibilitatile de parcare.
Parcarea de la intrarea din spate a centrului comercial Merkur, sala Fit.Feel fiind in capatul parcarii:
[ATTACH=CONFIG]6389[/ATTACH]
Venind dinspre Sighișoara sau Baraolt, aici trebuie sa intrati la stanga:
[ATTACH=CONFIG]6390[/ATTACH]
Venind dinspre Targu Mureș sau Miercurea Ciuc, aici trebuie sa intrati la dreapta:
[ATTACH=CONFIG]6392[/ATTACH]
Iar pentru openisti, daca nu mai gasesc loc de parcare aici , este si o parcare la intrarea principala a compexului Merkur:
[ATTACH=CONFIG]6393[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6391[/ATTACH]
In ce priveste masa de pranz, le vom facilita concurentilor posibilitatea de a comanda pizza cu ajutorul receptionistelor de la Fit.Feel - am si achizitizonat si cateva exemplare din meniul pizzeriei respective -, iar pentru cei care vor avea timp, este un restaurant la 300 de metri (Broadway) de Fit.Feel, la receptie veti gasi harta cu drumul de acces spre locatie.
Youtube:
+
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...543#post231543
Poze despre sala: (2015)
FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
La avansati a intrat pe lista Szasz Imre
Postat în original de tokosp Vezi postInscrieri Elite - on 1/3/2017 at 1:37:22 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 29 - 34 - OW
2. Corcoz Costin, Focșani - 12 - 33.56 - OL
...
16. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
17. Molnar Tihamer, Târnaveni - 324 - 27 - O
Inscrieri Open - on 1/3/2017 at 1:53:38 PM
1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
...
41. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
42. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe - 3334 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare Open:
1. Migea Cornel, Sibiu - - -
2. Marandici Adrian, Brașov - - -
Inscrieri Avansati - on 1/3/2017 at 3:24:26 PM
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 238 - 19.96 - A
2. Filip Dan, Comănești - 293 - 19.83 - AW
...
71. Pop Cornel, Sfantu Gheorghe - 4004 - 0 - A
72. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4005 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare Avansati:
1. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - - -
2. Filip Cristi, Comănești - - -
Inscrieri Incepatori - on 1/3/2017 at 1:15:39 PM
1. Moldovan Flavia, Târnaveni - 906 - 9.58 - AF
2. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
...
17. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
18. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare Incepatori:
1. Koszta Mark, Gheorgheni - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 04:35.Procesare...X
Comentariu