Din Brașov, la avansati sau open Bokor Zoltan jr., iar la începători, seniorul.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Prin retragerea lui Predescu Leo, la open a intrat pe lista principala d-l Marandici. In rest, situatia e cam asa:
Postat în original de tokosp Vezi post-----------------------------------------
Lista de asteptare Open:
1. Medve Mihai, Reghin - - -
2. Marian Florin, Reghin - - -
3. Marian Calin, Reghin - - -
4. Bondoc Alexandru, Brașov - - -
5. Janosi Attila, Targu Mureș - - -
-----------------------------------------
Lista de asteptare Avansati:
1. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - - -
2. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - - -
3. Ghidiu Valer, Sighișoara - - -
4. Mandru Aurel, Sarmas - - -
5. Mindru Marin, Sarmas - - -
6. Balla Peter, Toplita - - -
7. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - - -
8. Boeriu Cezara, Targu Mureș - - -
9. Ambrus Szilard, Ludus - - -
10. Teglas Andreea, Ludus - - -
11. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
12. Bucur Delia, Ludus - - -
13. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
14. Szabo Lajos, Ungaria - - -
15. Ban Peter, Cluj Napoca - - -
16. Joldes Adrian, Bistrița - - -
17. Sandulescu Adrian, Targu Mureș - - -
18. Antal Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
19. Bokor Zoltan Jr, Brașov - - -
Lista de asteptare Incepatori:
1. Valea Claudiu, Targu Mureș - - -
2. Balazs Jozsef, Corund - - -
3. Todor Jozsef, Corund - - -
4. Pall Lajos, Corund - - -
5. Bokor Zoltan Sr, Brașov - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de tokosp Vezi postOra de incepere: 9:30 - avansati+incepatori, aproximativ 12,30 - elite si 14,00 - open. (inregistrarea participantilor cu 30 de minute inainte de concurs).
Numarul maxim de jucatori: 162 , in urmatoarea compozitie:
72 Avansati si 24 Incepatori - de la orele 9,30;
24 Elite si 42 Open - de la orele 12,30, respectiv 14,00.
Inscrierea si retragerea regulamentara a participantilor: pe forum sau telefonic - pana joi, 12.01.2017, orele 21,00.
Programul turneului:
9,30- grupe inferioare Incepatori + Avansati (17 mese)
--
12,30 - grupe inferioare, superioare, respectiv eliminatorii Elite (3 mese)
13,45/14,00 - grupe inferioare, superioare, respectiv eliminatorii Open (7 mese)
13,45/14,00 - grupe superioare, respectiv eliminatorii Avansati (5 mese) (superioare de trei)
13,45/14,00 - grupe superioare, respectiv eliminatorii Incepatori (2 mese)FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Dragi colegi inscrisi la turneu,avem o mare rugaminte:
La solicitarea a mai multpr participanti, regulamentul circuitului de tenis de masă a fost revizuit in acest sfarsit de saptamana, astfel vor fi penalizate numai retragerile efectuate dupa termenul oficial de joi.
Am parcurs din nou inscrierile la turneul nostru si am observat ca marea majoritate a postarilor e pe forum a cuprins doar un jucator sau doi, neavand loc inscrieri in masa.
Tot in aceasta idee, pentru a veni in ajutorul colegilor care sunt pe lista de asteptare sau care se vor inscrie de acum incolo, ii rog pe toti cei care vor afla ca nu pot ajunge sambata la Odorhei sa-si anunte retragerea fara intarziere, si pe cat posibil sa nu astepte cu anuntul pana joi seara.
De asemenea, Va rog de acum ca sa faceti tot posibilul ca sa ajungeti la termenul de inregistrare, respectiv cine va intarzia, sa ma sune linistit (0742257995).
+ daca va uitati la postul anterior, ca sa putem respecta programarea diferitelor faze ale concursurilor din toate cele patru categorii, o sa Va rog ca incalzirea inainte de partide sa dureze cat mai putin, de preferabil circa jumatate de minut.
Va multumesc anticipat!
Pali
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...838#post335838
"Se suspendă penalizarea R1, care rămâne sub formă de monitorizare, urmând ca în termen de 6 luni să reanalizăm problema retragerilor.
Art. 4.4 din Regulament se modifică astfel:
4.4.2. Retragerea jucătorilor pe forum:
- retragerea jucătorilor de la turneele la care s-au înscris se poate face astfel:
a. retragere înainte de termen (R1);
b. retragere după termen (R2);
c. absență nemotivată (N);
- termenul limită de retragere de la un turneu, Joi ora 21.00;
4.4.3 Penalizarea jucătorilor:
- retragerea jucătorilor înainte de termen – 0 puncte;
- retragerea jucătorilor după termen – 2 puncte;
- absența nemotivată – 3 puncte;
- se suspendă automat pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare;
- punctele de penalizare se anulează la ?mplinirea termenului de 12 luni de la data turneului la care s-au acordat;"FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Florescu Eleodor / Deva / Eite
Tarlea Adrian / Deva / OpenFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Postat în original de tokosp Vezi postFlorescu Eleodor / Deva / Eite
Cele mai mari turnee de la Odorhei:
18 ian 2014 - 146 jucatori
30 ian 2016 - 132
17 ian 2015 - 125
- si va conduce detasat:
14 ian 2017 cu peste 160 jucatori.
http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Tur...rheiu+SecuiescUltima editare de FlorinBN; 08.ian.2017, 15:00.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Elite - on 08/01/2017 at 17:13:23
1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 38.46 - O
2. Farkas Gabor, Targu Mureș - 29 - 34 - OW
3. Corcoz Costin, Focșani - 12 - 33.56 - OL
4. Apian Florin, Bistrița - 23 - 33.17 - O
5. Macovei Liviu, Brașov - 50 - 31.35 - O
6. Capusan Sorin, Târnaveni - 80 - 29.96 - O
7. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.92 - O
8. Morosanu Vasile, Suceava - 27 - 29.81 - OW
9. Sufletel Radu, Alba Iulia - 58 - 29.39 - OLW
10. Pinzar Andrei, Mediaș - 383 - 29.25 - OJ
11. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 105 - 28.58 - O
12. Zelariu Petru, Târnaveni - 144 - 28.46 - OW
13. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 34 - 28.36 - O
14. Daneliuc Gabi, Sibiu - 21 - 28.22 - O
15. Marola Mihai, Bacău - 189 - 28.21 - O
16. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1132 - 28 - O
17. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 572 - 27.5 - O
18. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 158 - 27.08 - O
19. Carpaci Alexandru, Ludus - 77 - 27.04 - OLW
20. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
21. Molnar Tihamer, Târnaveni - 324 - 27 - O
22. Grigore Alexandru, Campina - 91 - 21.44 - O
23. Florescu Eleodor, Deva - 3295 - 0 - O
Inscrieri Open - on 08/01/2017 at 17:13:41
1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
3. Marandici Adrian, Brașov - 593 - 26.5 - OW
4. Lunca Razvan, Târnaveni - 89 - 26.43 - O
5. Dabacan Dorin, Târnaveni - 358 - 26.2 - O
6. Migea Cornel, Sibiu - 65 - 26.14 - O
7. Stanciulescu Bogdan, Brașov - 233 - 25.9 - O
8. Farkas Bence, Targu Mureș - 83 - 25.75 - O
9. Pizlaru Ionel, Focșani - 199 - 25.5 - O
10. Cocean Valer, Baraolt - 162 - 25.25 - O
11. Bauer Lajos, Targu Mureș - 453 - 25.25 - OW
12. Barabas Sandor, Toplita - 285 - 25.2 - O
13. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 122 - 25.14 - O
14. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 1030 - 25 - O
15. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 124 - 24.29 - O
16. Nica Ionut, Brașov - 204 - 24.17 - O
17. Bardocz Szilard, Capeni - 134 - 23.57 - O
18. Denes Ferenc, Praid - 135 - 23.57 - OW
19. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 359 - 23 - O
20. Bulubasa Nicusor, Comănești - 344 - 22.46 - OW
21. Popa Mircea, Brașov - 76 - 22.38 - OW
22. Motorga Dorin, Targu Mureș - 148 - 22.33 - O
23. Vladoiu Gelu, Brașov - 71 - 22.22 - OW
24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 368 - 21.56 - OW
25. Marola Dan, Bacău - 193 - 21.46 - O
26. Nistor Florin, Comănești - 248 - 21.14 - O
27. Bleoca Marius, Târnaveni - 278 - 21 - O
28. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 371 - 21 - O
29. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 21 - O
30. Oanta Florin, Târnaveni - 1152 - 21 - O
31. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 210 - 20.89 - OW
32. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 174 - 20.79 - O
33. Birtalan Laszlo, Oradea - 159 - 20.57 - O
34. Munteanu Ion, Comănești - 480 - 20.55 - O
35. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 360 - 20.2 - O
36. Antal Denes, Brașov - 110 - 20.16 - OW
37. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 864 - 20 - O
38. Radu Constantin, Sibiu - 216 - 17.46 - AW
39. Anita Dorel, Brașov - 1830 - 16 - A
40. Tecuschi Dan, Brașov - 2096 - 0 - OW
41. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
42. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe - 3334 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Medve Mihai, Reghin - - -
2. Marian Florin, Reghin - - -
3. Marian Calin, Reghin - - -
4. Bondoc Alexandru, Brașov - - -
5. Janosi Attila, Targu Mureș - - -
6. Tarlea Adrian, Deva - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Avansati - on 08/01/2017 at 17:15:02
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 238 - 19.96 - A
2. Filip Dan, Comănești - 293 - 19.83 - AW
3. Padurariu Costel, Brașov - 117 - 19.72 - A
4. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 235 - 19.61 - A
5. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 840 - 19 - A
6. Kezdi Janos, Corund - 972 - 19 - A
7. Matei Mirel, Brașov - 372 - 18.8 - A
8. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 308 - 18.71 - AW
9. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 267 - 18.68 - A
10. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1347 - 18.5 - A
11. Sarbu Dan, Ploiești - 168 - 18.18 - AW
12. Rosu Gabriel, Comănești - 537 - 18.17 - A
13. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 842 - 18 - A
14. Iliescu Lucian, Toplita - 1040 - 18 - A
15. Tipser Gabriel, Sighișoara - 393 - 17.96 - A
16. Corocaescu Cristian, Suceava - 398 - 17.96 - A
17. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 511 - 17.6 - A
18. Colcer Nicolae, Toplita - 444 - 17.21 - A
19. Gligor George, Sibiu - 585 - 17.2 - A
20. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 607 - 17.2 - A
21. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 357 - 17.18 - A
22. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 709 - 17 - A
23. Samoila Florin, Sighișoara - 640 - 16.81 - AW
24. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 529 - 16.25 - A
25. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 295 - 16.21 - AW
26. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 1125 - 16 - A
27. Sabau Aurel, Târnaveni - 662 - 15.8 - A
28. Kincses Jozsef, Praid - 426 - 15.64 - A
29. Pralea Marius, Botoșani - 252 - 15.28 - A
30. Lucic Corneliu, Suceava - 320 - 15.03 - AHW
31. Babics Tamas, Gheorgheni - 800 - 15 - A
32. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 506 - 14.54 - A
33. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 918 - 14.5 - A
34. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni - 696 - 14.46 - AJ
35. Vajda Erno, Reghin - 724 - 14.38 - A
36. Todor Csaba, Gheorgheni - 657 - 14 - AH
37. Raduly Ovidiu, Fantanele - 999 - 14 - A
38. Cazacu Valentin, Pitești - 1223 - 14 - A
39. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 801 - 13.67 - A
40. Maftei Catalin Doru, Comănești - 568 - 13.17 - A
41. Docea Beniamin, Aiud - 809 - 13 - A
42. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 989 - 13 - A
43. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - 1110 - 13 - A
44. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1243 - 13 - A
45. Cristofor Razvan, Moinesti - 445 - 12.92 - A
46. Tobosaru Gheorghe, Brașov - 520 - 12.57 - A
47. Heja Zoltan, Gheorgheni - 736 - 12.4 - A
48. Chibulcutean Ioan, Târnaveni - 766 - 12.08 - A
49. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 586 - 12 - A
50. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1170 - 12 - AJ
51. Marica Dan, Brașov - 563 - 11.96 - A
52. Movileanu Neculae, Brașov - 502 - 11.86 - A
53. Onet Nicolae, Sighișoara - 778 - 11.8 - A
54. Sabau Mircea, Târnaveni - 675 - 11.79 - A
55. Bozosan Petre, Sibiu - 569 - 11.54 - A
56. Lupescu Nicolae, Reghin - 524 - 11.5 - A
57. Dumitrescu Sorin, Brașov - 576 - 11.5 - A
58. Kis Istvan, Brașov - 503 - 11.29 - AW
59. Pop Sabin, Targu Mureș - 532 - 11.29 - A
60. Pralea Constantin, Alba Iulia - 469 - 11.25 - AW
61. Covataru Loredan, Brașov - 857 - 11.13 - A
62. Patrascu Dan, Sighișoara - 747 - 10.83 - A
63. Darie Gabriel, Comănești - 905 - 10.08 - A
64. Campian Zoltan, Toplita - 793 - 10 - A
65. Farkas Zoltan, Ghindari - 1011 - 10 - A
66. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1738 - 9.5 - A
67. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1356 - 7 - A
68. Moldovan Laszlo, Praid - 1873 - 0 - A
69. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1982 - 0 - A
70. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - 2341 - 0 - A
71. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - 2597 - 0 - A
72. Pop Cornel, Sfantu Gheorghe - 4004 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - - -
2. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - - -
3. Ghidiu Valer, Sighișoara - - -
4. Mandru Aurel, Sarmas - - -
5. Mindru Marin, Sarmas - - -
6. Balla Peter, Toplita - - -
7. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - - -
8. Boeriu Cezara, Targu Mureș - - -
9. Ambrus Szilard, Ludus - - -
10. Teglas Andreea, Ludus - - -
11. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
12. Bucur Delia, Ludus - - -
13. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
14. Szabo Lajos, Ungaria - - -
15. Ban Peter, Cluj Napoca - - -
16. Joldes Adrian, Bistrița - - -
17. Sandulescu Adrian, Targu Mureș - - -
18. Antal Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
19. Bokor Zoltan Jr, Brașov - - -
Inscrieri Incepatori - on 08/01/2017 at 17:15:13
1. Koszta Mark, Gheorgheni - 980 - 9.75 - AJ
2. Moldovan Flavia, Târnaveni - 906 - 9.58 - AF
3. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
4. Ilie Octavian Marius, Brașov - 753 - 9.17 - A
5. Nagy Hunor, Ghindari - 1258 - 9 - A
6. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 928 - 8.92 - A
7. Loghin Florin, Brașov - 894 - 8.6 - A
8. Filip Cristi, Comănești - 1096 - 8.35 - A
9. Barbu Vasile, Brașov - 1944 - 8 - A
10. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1331 - 7 - AF
11. Marin Bogdan Mihail, Bacău - 1412 - 7 - A
12. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1811 - 7 - A
13. Cosarca Mihaita, Sarmas - 2084 - 7 - A
14. Stefan Patrick, Brașov - 730 - 6.79 - A
15. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș - 1431 - 6 - A
16. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 1414 - 5.67 - AJ
17. Movileanu Adrian, Brașov - 1112 - 5.64 - A
18. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 2227 - 5 - AF
19. Sabau Alex Aurelian, Târnaveni - 3017 - 4 - A
20. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1604 - 0 - AJ
21. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
22. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc - 3037 - 0 - A
23. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
24. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4004 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Valea Claudiu, Targu Mureș - - -
2. Balazs Jozsef, Corund - - -
3. Todor Jozsef, Corund - - -
4. Pall Lajos, Corund - - -
5. Bokor Zoltan Sr, Brașov - - -
6. Albu Iulian, Comănești - - -
7. Bartha Ferenc, Baraolt - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Lista localitati/jucatori E+O+A+I - on 08/01/2017 at 21:44:00
Aita Mare - 2
Aiud - 1
Alba Iulia - 2
Bacău - 3
Baraolt - 1
Bistrița - 1
Botoșani - 1
Brașov - 22
Campina - 2
Capeni - 1
Cisnadie - 1
Cluj Napoca - 2
Comănești - 8
Corund - 1
Cristuru Secuiesc - 1
Deva - 1
Ditrau - 1
Dumbraveni SB - 2
Fantanele - 1
Focșani - 2
Gheorgheni - 9
Ghindari - 2
Ludus - 1
Lunca de Sus - 1
Mediaș - 1
Miercurea Ciuc - 15
Moinesti - 1
Odorheiu Secuiesc - 8
Oradea - 1
Pitești - 1
Ploiești - 1
Praid - 3
Racosu de Sus - 1
Reghin - 4
Sangeorgiu de Padure - 2
Sanpaul - 1
Sarmas - 1
Sfantu Gheorghe - 5
Sibiu - 5
Sighișoara - 4
Suceava - 3
Targu Mureș - 9
Targu Secuiesc - 3
Târnaveni - 15
Toplita - 4
Valea Scurta - 4FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de INVINCIBILITENDO Vezi postSe retrage de la Categoria Avansați, Docea Beniamin din Aiud.
Orosz Attila, Miercurea CiucFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de Viforul2012 Vezi postDatorita unor probleme personale, sunt nevoit sa ma retrag, Filip Dan, Comănești.
Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Nistor Dorel - Bistrița - elite ... sa fie lista completaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Se inscrie la incepatori Lazlo R?bert, din Miercurea Ciuc. P.S: Pali te rog sa ma anunti telefonic, daca am intrat pe lista principala de pe lista de asteptare. Iti multumesc anticipat! O zi buna!
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de tokosp Vezi postAmintiri, amintiri:
https://www.youtube.com/watch?v=oo9-...ature=youtu.beFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Repet::
Postat în original de tokosp Vezi postDragi colegi inscrisi la turneu,avem o mare rugaminte:
La solicitarea a mai multpr participanti, regulamentul circuitului de tenis de masă a fost revizuit in acest sfarsit de saptamana, astfel vor fi penalizate numai retragerile efectuate dupa termenul oficial de joi.
Am parcurs din nou inscrierile la turneul nostru si am observat ca marea majoritate a postarilor e pe forum a cuprins doar un jucator sau doi, neavand loc inscrieri in masa.
Tot in aceasta idee, pentru a veni in ajutorul colegilor care sunt pe lista de asteptare sau care se vor inscrie de acum incolo, ii rog pe toti cei care vor afla ca nu pot ajunge sambata la Odorhei sa-si anunte retragerea fara intarziere, si pe cat posibil sa nu astepte cu anuntul pana joi seara.
De asemenea, Va rog de acum ca sa faceti tot posibilul ca sa ajungeti la termenul de inregistrare, respectiv cine va intarzia, sa ma sune linistit (0742257995).
+ daca va uitati la postul anterior, ca sa putem respecta programarea diferitelor faze ale concursurilor din toate cele patru categorii, o sa Va rog ca incalzirea inainte de partide sa dureze cat mai putin, de preferabil circa jumatate de minut.
Va multumesc anticipat!
Pali
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...838#post335838
"Se suspendă penalizarea R1, care rămâne sub formă de monitorizare, urmând ca în termen de 6 luni să reanalizăm problema retragerilor.
Art. 4.4 din Regulament se modifică astfel:
4.4.2. Retragerea jucătorilor pe forum:
- retragerea jucătorilor de la turneele la care s-au înscris se poate face astfel:
a. retragere înainte de termen (R1);
b. retragere după termen (R2);
c. absență nemotivată (N);
- termenul limită de retragere de la un turneu, Joi ora 21.00;
4.4.3 Penalizarea jucătorilor:
- retragerea jucătorilor înainte de termen – 0 puncte;
- retragerea jucătorilor după termen – 2 puncte;
- absența nemotivată – 3 puncte;
- se suspendă automat pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare;
- punctele de penalizare se anulează la ?mplinirea termenului de 12 luni de la data turneului la care s-au acordat;"FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Elite - on 1/9/2017 at 1:43:46 PM
1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 38.46 - O
2. Nistor Dorel, Bistrița - 24 - 34.21 - O
3. Farkas Gabor, Targu Mureș - 29 - 34 - OW
4. Corcoz Costin, Focșani - 12 - 33.56 - OL
5. Apian Florin, Bistrița - 23 - 33.17 - O
6. Macovei Liviu, Brașov - 50 - 31.35 - O
7. Capusan Sorin, Târnaveni - 80 - 29.96 - O
8. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.92 - O
9. Morosanu Vasile, Suceava - 27 - 29.81 - OW
10. Sufletel Radu, Alba Iulia - 58 - 29.39 - OLW
11. Pinzar Andrei, Mediaș - 383 - 29.25 - OJ
12. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 105 - 28.58 - O
13. Zelariu Petru, Târnaveni - 144 - 28.46 - OW
14. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 34 - 28.36 - O
15. Daneliuc Gabi, Sibiu - 21 - 28.22 - O
16. Marola Mihai, Bacău - 189 - 28.21 - O
17. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1132 - 28 - O
18. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 572 - 27.5 - O
19. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 158 - 27.08 - O
20. Carpaci Alexandru, Ludus - 77 - 27.04 - OLW
21. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
22. Molnar Tihamer, Târnaveni - 324 - 27 - O
23. Grigore Alexandru, Campina - 91 - 21.44 - O
24. Florescu Eleodor, Deva - 3295 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
-
Inscrieri Open - on 08/01/2017 at 22:49:43
1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
3. Marandici Adrian, Brașov - 593 - 26.5 - OW
4. Lunca Razvan, Târnaveni - 89 - 26.43 - O
5. Dabacan Dorin, Târnaveni - 358 - 26.2 - O
6. Migea Cornel, Sibiu - 65 - 26.14 - O
7. Stanciulescu Bogdan, Brașov - 233 - 25.9 - O
8. Farkas Bence, Targu Mureș - 83 - 25.75 - O
9. Pizlaru Ionel, Focșani - 199 - 25.5 - O
10. Cocean Valer, Baraolt - 162 - 25.25 - O
11. Bauer Lajos, Targu Mureș - 453 - 25.25 - OW
12. Barabas Sandor, Toplita - 285 - 25.2 - O
13. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 122 - 25.14 - O
14. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 1030 - 25 - O
15. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 124 - 24.29 - O
16. Nica Ionut, Brașov - 204 - 24.17 - O
17. Bardocz Szilard, Capeni - 134 - 23.57 - O
18. Denes Ferenc, Praid - 135 - 23.57 - OW
19. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 359 - 23 - O
20. Bulubasa Nicusor, Comănești - 344 - 22.46 - OW
21. Popa Mircea, Brașov - 76 - 22.38 - OW
22. Motorga Dorin, Targu Mureș - 148 - 22.33 - O
23. Vladoiu Gelu, Brașov - 71 - 22.22 - OW
24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 368 - 21.56 - OW
25. Marola Dan, Bacău - 193 - 21.46 - O
26. Nistor Florin, Comănești - 248 - 21.14 - O
27. Bleoca Marius, Târnaveni - 278 - 21 - O
28. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 371 - 21 - O
29. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 21 - O
30. Oanta Florin, Târnaveni - 1152 - 21 - O
31. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 210 - 20.89 - OW
32. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 174 - 20.79 - O
33. Birtalan Laszlo, Oradea - 159 - 20.57 - O
34. Munteanu Ion, Comănești - 480 - 20.55 - O
35. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 360 - 20.2 - O
36. Antal Denes, Brașov - 110 - 20.16 - OW
37. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 864 - 20 - O
38. Radu Constantin, Sibiu - 216 - 17.46 - AW
39. Anita Dorel, Brașov - 1830 - 16 - A
40. Tecuschi Dan, Brașov - 2096 - 0 - OW
41. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
42. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe - 3334 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Medve Mihai, Reghin - - -
2. Marian Florin, Reghin - - -
3. Marian Calin, Reghin - - -
4. Bondoc Alexandru, Brașov - - -
5. Janosi Attila, Targu Mureș - - -
6. Tarlea Adrian, Deva - - -
7. Toader George, Agnita - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Avansati - on 1/9/2017 at 8:59:15 AM
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 238 - 19.96 - A
2. Padurariu Costel, Brașov - 117 - 19.72 - A
3. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 235 - 19.61 - A
4. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 840 - 19 - A
5. Kezdi Janos, Corund - 972 - 19 - A
6. Matei Mirel, Brașov - 372 - 18.8 - A
7. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 308 - 18.71 - AW
8. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 267 - 18.68 - A
9. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1347 - 18.5 - A
10. Sarbu Dan, Ploiești - 168 - 18.18 - AW
11. Rosu Gabriel, Comănești - 537 - 18.17 - A
12. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 842 - 18 - A
13. Iliescu Lucian, Toplita - 1040 - 18 - A
14. Tipser Gabriel, Sighișoara - 393 - 17.96 - A
15. Corocaescu Cristian, Suceava - 398 - 17.96 - A
16. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 511 - 17.6 - A
17. Colcer Nicolae, Toplita - 444 - 17.21 - A
18. Gligor George, Sibiu - 585 - 17.2 - A
19. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 607 - 17.2 - A
20. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 357 - 17.18 - A
21. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 709 - 17 - A
22. Samoila Florin, Sighișoara - 640 - 16.81 - AW
23. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 529 - 16.25 - A
24. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 295 - 16.21 - AW
25. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 1125 - 16 - A
26. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 1275 - 16 - A
27. Sabau Aurel, Târnaveni - 662 - 15.8 - A
28. Kincses Jozsef, Praid - 426 - 15.64 - A
29. Pralea Marius, Botoșani - 252 - 15.28 - A
30. Lucic Corneliu, Suceava - 320 - 15.03 - AHW
31. Babics Tamas, Gheorgheni - 800 - 15 - A
32. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 506 - 14.54 - A
33. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 918 - 14.5 - A
34. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni - 696 - 14.46 - AJ
35. Vajda Erno, Reghin - 724 - 14.38 - A
36. Todor Csaba, Gheorgheni - 657 - 14 - AH
37. Raduly Ovidiu, Fantanele - 999 - 14 - A
38. Cazacu Valentin, Pitești - 1223 - 14 - A
39. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 801 - 13.67 - A
40. Maftei Catalin Doru, Comănești - 568 - 13.17 - A
41. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 989 - 13 - A
42. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - 1110 - 13 - A
43. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1243 - 13 - A
44. Cristofor Razvan, Moinesti - 445 - 12.92 - A
45. Tobosaru Gheorghe, Brașov - 520 - 12.57 - A
46. Heja Zoltan, Gheorgheni - 736 - 12.4 - A
47. Chibulcutean Ioan, Târnaveni - 766 - 12.08 - A
48. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 586 - 12 - A
49. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1170 - 12 - AJ
50. Marica Dan, Brașov - 563 - 11.96 - A
51. Movileanu Neculae, Brașov - 502 - 11.86 - A
52. Onet Nicolae, Sighișoara - 778 - 11.8 - A
53. Sabau Mircea, Târnaveni - 675 - 11.79 - A
54. Bozosan Petre, Sibiu - 569 - 11.54 - A
55. Lupescu Nicolae, Reghin - 524 - 11.5 - A
56. Dumitrescu Sorin, Brașov - 576 - 11.5 - A
57. Kis Istvan, Brașov - 503 - 11.29 - AW
58. Pop Sabin, Targu Mureș - 532 - 11.29 - A
59. Pralea Constantin, Alba Iulia - 469 - 11.25 - AW
60. Covataru Loredan, Brașov - 857 - 11.13 - A
61. Patrascu Dan, Sighișoara - 747 - 10.83 - A
62. Darie Gabriel, Comănești - 905 - 10.08 - A
63. Campian Zoltan, Toplita - 793 - 10 - A
64. Farkas Zoltan, Ghindari - 1011 - 10 - A
65. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1738 - 9.5 - A
66. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1356 - 7 - A
67. Moldovan Laszlo, Praid - 1873 - 0 - A
68. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1982 - 0 - A
69. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - 2341 - 0 - A
70. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - 2597 - 0 - A
71. Pop Cornel, Sfantu Gheorghe - 4004 - 0 - A
72. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - 4006 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ghidiu Valer, Sighișoara - - -
2. Mandru Aurel, Sarmas - - -
3. Mindru Marin, Sarmas - - -
4. Balla Peter, Toplita - - -
5. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - - -
6. Boeriu Cezara, Targu Mureș - - -
7. Ambrus Szilard, Ludus - - -
8. Teglas Andreea, Ludus - - -
9. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
10. Bucur Delia, Ludus - - -
11. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
12. Szabo Lajos, Ungaria - - -
13. Ban Peter, Cluj Napoca - - -
14. Joldes Adrian, Bistrița - - -
15. Sandulescu Adrian, Targu Mureș - - -
16. Antal Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
17. Bokor Zoltan Jr, Brașov - - -
18. Puiulet Iosif, Agnita - - -
Inscrieri Incepatori - on 1/9/2017 at 6:54:24 PM
1. Koszta Mark, Gheorgheni - 980 - 9.75 - AJ
2. Moldovan Flavia, Târnaveni - 906 - 9.58 - AF
3. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
4. Ilie Octavian Marius, Brașov - 753 - 9.17 - A
5. Nagy Hunor, Ghindari - 1258 - 9 - A
6. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 928 - 8.92 - A
7. Loghin Florin, Brașov - 894 - 8.6 - A
8. Filip Cristi, Comănești - 1096 - 8.35 - A
9. Barbu Vasile, Brașov - 1944 - 8 - A
10. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1331 - 7 - AF
11. Marin Bogdan Mihail, Bacău - 1412 - 7 - A
12. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1811 - 7 - A
13. Cosarca Mihaita, Sarmas - 2084 - 7 - A
14. Stefan Patrick, Brașov - 730 - 6.79 - A
15. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș - 1431 - 6 - A
16. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 1414 - 5.67 - AJ
17. Movileanu Adrian, Brașov - 1112 - 5.64 - A
18. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 2227 - 5 - AF
19. Sabau Alex Aurelian, Târnaveni - 3017 - 4 - A
20. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1604 - 0 - AJ
21. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
22. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc - 3037 - 0 - A
23. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
24. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4004 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Valea Claudiu, Targu Mureș - - -
2. Balazs Jozsef, Corund - - -
3. Todor Jozsef, Corund - - -
4. Pall Lajos, Corund - - -
5. Bokor Zoltan Sr, Brașov - - -
6. Albu Iulian, Comănești - - -
7. Bartha Ferenc, Baraolt - - -
8. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
9. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc - - -
10. Kelemen Gabor, Miercurea Ciuc - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Sa ne amintim si de podiumurile de la primele turnee A de la Odorhei:
Postat în original de tokosp Vezi postClasament Open - Ian. 2010
1. Gorgenyi Levente - Odorheiu Secuiesc
2. Roman Iulian - Brașov
3 -- 4
Daneliuc Gabi - Sibiu
Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
5 -- 8
Marton Zoltan - Odorheiu Secuiesc
Jobb Levente - Odorheiu Secuiesc
Farkas Gabor - Targu Mureș
Apian Florin - BistrițaPostat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi postRezultatele turneului de la Odorhei - Iun. 2011
Locul I. - Mandru Bogdan
Locul II.-Petho Mihaly jr.
Locul III- Nagy Endre
Locul IV Balazs Lorant
5- Ordog Zoltan
6-Tutoveanu Razvan
7-Pui Daniel
8-Dan TecuschiPostat în original de Gorgenyi Levente Vezi postOpen - feb. 2012:
loc.I Roman Iulian
loc.II Bedo Norbert
loc.III Farkas Gabor
loc IV Sicoe Rodica
loc.V Macovei Liviu
loc.VI Gogu Gabriel
loc.VII Tomcean Mircea
loc.VIII Tamas N Jeno
Amatori:
loc.I Oprea Nicolae
loc.II Pal Andras
loc.III Olah Oliver
loc.IV Petho Mihaly
loc. V Bacanu Paulian
loc.VI Nica Ionut
loc.VII Cocean Valer
loc.VIII Ordog ZoltanPostat în original de denesferi Vezi postClasament open - Ian. 2013
1.Roman Iulian - Brașov
2.Farkas Gabor - Tg. Mureș
3.Mihai Craioveanu- București
3.Bedo Norbert - Sf. Gheroge
Loc 5 - 8
Macovei Liviu - Brașov
Demeter Hunor - Odorhei
Pizlariu Ionel - Focșani
Corcoz Costin – Focșani
- - - Actualizat - - -
Clasament amatori:
1 Kolozsi Laszlo jr. - Odorhei
2.Zidar Victor - Reghin
3.Fazakas Attila - Odorhei
4.Keresztes Zoltan - Gheorgheni
5 - 8.
Ordog Zoltan - Reghin
Farkas Lorand - M.Ciuc
Nagy Istvan - Micfalau
Chetan Laurean – ReghinPostat în original de tokosp Vezi postClasament Open - Ian. 2014
1 - 4.
Roman Iulian - Brașov
Sipos Nandor - Targu Mureș
David Dorin - Barlad
Nascu Serban - Cluj Napoca
5 - 8.
Radu Costica - Galați
Gogu Gabriel - Cluj Napoca
Mocean Dan - Cluj Napoca
Nistor Dorel - Bistrița
Clasament Amatori
1 - 4.
Petho Mihaly jr. - Racosu de Sus (CV)
Zedler Csaba - Agnita
Nica Ionut - Brașov
Irsai Istvan - Targu Mureș
5 - 8.
Padurariu Costel - Brașov
Nistor Iosif - Siculeni
Nagy Magor Istvan - Micfalau
Nagy Istvan - MicfalauFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 04:27.Procesare...X
Comentariu