Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Pinguinul vesel", București TOP TENIS ARENA 18 si 19 februarie 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Pinguinul vesel", București TOP TENIS ARENA 18 si 19 februarie 2017

    LOCALITATEA: BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    DATA:
    18 si 19 februarie 2017
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SemaParc
    [TD]
    [/TD]
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,30
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 54 - Avansati 84 - OPEN 48 - ELITE 36, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Taraflex Table Tennis
    MINGI: Tibhar 3 stele plastic
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, spatiu dedicat (inchis) pt fumatori, minibar complet
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 17 februarie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 16 februarie ora 21; Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    SAMBATA:

    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 14,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 14,15

    DUMINICA:

    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15

    TURNEUL PENTRU AVANSATI –sambata ora 9,30-16,00

    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI –sambata ora 14,30-21,30

    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN – duminica, ora 9,30-18,30

    Participa jucatorii cu media turneelor 20-26,99p., precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti

    TURNEUL ELITE – duminica, ora 9,30-18,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 27p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<27 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SIST
    Se asigură : minge oficiala din plastic TIBHAR***, apă plată/minerală ,
    MASA – contra cost, catering in incinta salii, pe baza de comanda;

    ORGANIZATORI:
    Valentin Mircea (ValiGTI) 0748 468 288 , Dan Bodeanu tel 0745 340 668, Mihai Vranceanu tel 0724 005 554 (sau la receptia salii)
    ATENTIE!
    - Numarul total de participanti inscrisi in fiecare zi nu poate fi depasit; repartizarea numarului de locuri intre categoriile OPEN si ELITE va fi definitivata pana joi 16 februarie, ora 21.00
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita 16.02.2017 ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    IMPORTANT!

    Noile conditii impuse temporar de ISU pentru TOP TENIS ARENA ne-au obligat sa modificam programul obisnuit al turneelor Amatur. Pentru a putea invita un numar cat mai mare de participanti, am adoptat ideea ca turneul sa se desfasoare in doua zile! Partea buna a acestei modificari: mai mult spatiu, mai putin timp de asteptare!
    Dorim ca desfasurarea turneului sa fie cat mai cursiva, iar d-vs sa fiti multumiti de conditiile de joc. Va asteptam cu drag!

    Ultima editare de sevraj; 11.feb.2017, 10:43. Motiv: Tibhar 3 stele plastic

  • #2
    Ultima lista inaintea inchiderii. Ultimele calcule, ultimele inscrieri, ultimii serpisori.

    Inscrieri Incepatori - on 17.02.2017 at 19:06:33
    Inca 5 locuri disponibile;

    1. Sursilov Constantin, București, 699 - 9,86 - A
    2. Serban Marius, București, 1133 - 9,75 - A
    3. Lolea Toma, Fagaras, 1143 - 9,5 - A
    4. Acu Paul, București, 1257 - 9 - A
    5. Dobra Adrian, Giurgiu, 1507 - 9 - A
    6. Haralambescu Andrei, București, 1022 - 8,83 - A
    7. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 871 - 8,68 - AW
    8. Acriva Marian, Mizil, 751 - 8,54 - A
    9. Moca Vasile, București, 1091 - 8,13 - A
    10. Ionescu Alexandru, București, 2434 - 8 - A
    11. Siman Sorin, București, 2435 - 8 - A
    12. Enciu Marcel, București, 1005 - 7,8 - AW
    13. Rosca Sorin, București, 1258 - 7,56 - A
    14. Rosoga Ana, Constanța, 687 - 7,42 - AF
    15. Delimart Alexiana, Targoviște, 817 - 7,33 - AF
    16. Topa Adrian, București, 1577 - 7,17 - A
    17. Dobra Mihai, Giurgiu, 1665 - 7,17 - A
    18. Eparu Leontin, Ploiești, 1260 - 7 - A
    19. Toader Georgian, București, 1943 - 7 - A
    20. Constantinescu Adrian, București, 2265 - 7 - A
    21. Florescu Constantin, București, 2537 - 7 - A
    22. Tritoiu Alexandru, Targoviște, 2627 - 7 - A
    23. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1868 - 6,5 - A
    24. Pasoveanu Silvian, București, 1166 - 6,13 - A
    25. Niculescu Marin, București, 1220 - 6 - AW
    26. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 1323 - 6 - AF
    27. Radacina Catalin, București, 2730 - 6 - A
    28. Andrei Florin, București, 3031 - 4 - A
    29. Dinca Raducu, București, 3032 - 4 - A
    30. Sinita Bogdan, București, 3035 - 4 - A
    31. Vaireanu Danut Ionel, București, 4002 - 0 - A
    32. Chirita Andreea, Plopeni, 4003 - 0 - A
    33. Mogos Horia Marcel, București, 4004 - 0 - A
    34. Ciripan Camelia, București, 4006 - 0 - A
    35. Vasile Florin, București, 4007 - 0 - A
    36. Craciunas Bogdan, București, 4008 - 0 - A
    37. Mircea Marius, București, 4009 - 0 - A
    38. Costache Ciprian, București, 4010 - 0 - A
    39. Stefan Aurelian, Constanța, 4011 - 0 - A
    40. Acatrinei Razvan, București, 4012 - 0 - A
    41. Busu Eugen, București, 4014 - 0 - A
    42. Radulescu David, București, 4015 - 0 - A
    43. Radulescu Alexander, București, 4016 - 0 - A
    44. Petre Ionut, București, 4017 - 0 - A
    45. Grigore Cosmin, București, 4018 - 0 - A
    46. Dina Alexandru, București, 4019 - 0 - A
    47. Florescu Mihnea, București, 4020 - 0 - A
    48. Vasile Cristian, București, 4021 - 0 - A
    49. Mihai Ionel, București, 4022 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 17.02.2017 at 19:37:27

    1. Marian Bogdan, Ploiești, 137 - 19,88 - AW
    2. Darmaz Ion, Targoviște, 194 - 19,88 - AW
    3. Padurariu Costel, Brașov, 114 - 19,84 - A
    4. Sorescu Mircea, Paulesti, 132 - 19,71 - A
    5. Petrov Dan, București, 400 - 19,33 - A
    6. Bivolaru Marius, Ploiești, 130 - 18,84 - A
    7. Salariu Adrian, Buftea, 411 - 18,71 - A
    8. Bucsan Romeo, Pitești, 305 - 18,46 - AW
    9. Bratescu Adrian, Targoviște, 150 - 18,38 - AW
    10. Papacu Bejoli, București, 209 - 18,28 - AW
    11. Demeny Zoltan, Brașov, 166 - 18,13 - A
    12. Cucu Cristin, Targoviște, 225 - 17,71 - AW
    13. Dospinescu George, București, 277 - 17,63 - AW
    14. Mocanu Ionut, Galați, 494 - 17 - A
    15. Voicu Ionut, Ploiești, 532 - 17 - A
    16. Lazar Ion, București, 683 - 16,95 - A
    17. Mitrea Silviu, Navodari, 190 - 16,86 - A
    18. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 526 - 16,81 - A
    19. Solcan Florin, Constanța, 226 - 16,72 - A
    20. Negoita Edward, București, 882 - 16,58 - A
    21. Visan Bogdan, Targoviște, 236 - 16,54 - A
    22. Tudor Emil, București, 785 - 16,44 - A
    23. Macovei Cristi, Iași, 428 - 16,33 - A
    24. Pricop Dan, București, 543 - 16,33 - A
    25. Craciun David Mihai, București, 296 - 16,17 - AJ
    26. Oancea Vasile, Buzău, 386 - 15,83 - A
    27. Marin Adrian, București, 557 - 15,75 - AW
    28. Retegan Cosmin, Plopeni, 436 - 15,5 - A
    29. Zaharia Puiu, București, 551 - 15,46 - A
    30. Dinu Gheorghe, București, 262 - 15,39 - AW
    31. Iordachi Adrian, Adjud, 483 - 15,36 - A
    32. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 463 - 15,25 - A
    33. Potarniche Bianca, Buzău, 373 - 15,21 - AF
    34. Babus Liviu, Ploiești, 285 - 15,03 - A
    35. Vestineanu Ionut, Slobozia, 730 - 14,94 - A
    36. Jaouir Khaled, București, 327 - 14,86 - AW
    37. Poenaru Adrian, București, 608 - 14,5 - A
    38. Udrea Valentin, București, 754 - 14,15 - A
    39. Baluta Silviu, București, 1676 - 14 - AW
    40. Alexandru Marius, București, 691 - 13,8 - A
    41. Cristescu Cristian, București, 377 - 13,66 - AW
    42. Durac Viorel, Constanța, 834 - 13,58 - A
    43. Teodorescu Radu, București, 733 - 13,4 - A
    44. Catana Claudiu, București, 457 - 13,32 - A
    45. Codreanu Laurentiu, Buzău, 989 - 13,25 - A
    46. Velicescu Dragos, Pitești, 769 - 13,19 - A
    47. Plaiasu Ion, Plopeni, 434 - 13 - A
    48. Garlea Maria, București, 1148 - 13 - AJF
    49. Bica Gheorghe, Targoviște, 1256 - 13 - A
    50. Rosu Marius Lucian, București, 1307 - 13 - A
    51. Anescu Andu, Drăgășani, 473 - 12,96 - A
    52. Rasid Aihan, Constanța, 801 - 12,92 - A
    53. Carjan Dumitru, București, 621 - 12,33 - AW
    54. Hutanu Adrian, Slobozia, 637 - 12,08 - A
    55. Banuta Dumitru, Ploiești, 553 - 12 - A
    56. Constantin Gabriela, București, 876 - 12 - AFH
    57. Vasilica Adrian, București, 2102 - 12 - A
    58. Lita Gabriel, București, 709 - 11,96 - A
    59. Docan Cristian, București, 1218 - 11,5 - A
    60. Moraru Constantin, București, 686 - 11,42 - AW
    61. Panait Constantin, Mizil, 596 - 11,18 - A
    62. Loghin Florin, Brașov, 815 - 11 - A
    63. Ciocau Viorel, București, 979 - 11 - A
    64. Cinca Daniel, Craiova, 1229 - 11 - A
    65. Tache Petre, București, 1404 - 11 - A
    66. Caranda Alexandru, București, 1541 - 11 - A
    67. Dumitrescu Catalin, Buftea, 1098 - 10,5 - A
    68. Constantin Cristina, București, 535 - 10,43 - AF
    69. Moraru Marius, București, 770 - 10,4 - A
    70. Paraschiv Claudiu, București, 1047 - 10,25 - A
    71. Lazar Dumitru, Mizil, 593 - 10,04 - A
    72. Belinsca Romeo, București, 934 - 10 - AW
    73. Cocolos Alexandru, București, 2119 - 9 - A
    74. Balasa Ion, București, 2328 - 9 - A
    75. Berindei Cristi, București, 2342 - 9 - A
    76. Constantin Sandu, București, 1030 - 7,58 - AW
    77. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 1578 - 7 - A
    78. Carcei Alexandru, București, 2063 - 6,5 - A
    79. Stan Andrei, București, 3116 - 0 - A
    80. Chivu Octav, București, 4002 - 0 - A
    81. Minciuleanu Iulian, București, 4003 - 0 - A
    82. Gheorghiu Laura, București, 4004 - 0 - A
    83. Rusu Catalin, București, 4006 - 0 - A
    84. Spiridon Bogdan, București, 4007 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Milea Alexandru, București


    Inscrieri Open - on 17.02.2017 at 19:07:09

    1. Constantin Teodor, București, 36 - 26,59 - O
    2. Popescu Valentin, București, 148 - 26,5 - O
    3. Popescu Ionut, București, 450 - 25,31 - O
    4. Zarinschi Catalin, Galați, 45 - 25,25 - O
    5. Ropotan Iulian, București, 116 - 25,18 - O
    6. Negria Mihai, București, 1616 - 25 - O
    7. Micuda Mihai, București, 309 - 24,04 - O
    8. Ivan Valentin, Campina, 72 - 23,84 - O
    9. Bolea Catalin, București, 516 - 23,75 - O
    10. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 81 - 23,11 - O
    11. Dena Corneliu, Giurgiu, 94 - 23,03 - OW
    12. Luta Petre, București, 591 - 23 - OW
    13. Munteanu Octavian, Tecuci, 89 - 22,36 - OW
    14. Barbatel Eduard, Ploiești, 128 - 22,07 - O
    15. Diaconescu Lucian, Targoviște, 90 - 21,97 - O
    16. Arabagiu Marius, București, 315 - 21,93 - O
    17. Istrate Cristian, București, 103 - 21,28 - OW
    18. Ursu Teodor, București, 451 - 21,06 - O
    19. Gheorghe Nicolae, Călărași, 676 - 21 - O
    20. Voin Doru, București, 149 - 20,44 - O
    21. Mihaila Aurel, București, 1244 - 20,38 - O
    22. Trocan Nicolae, Mioveni, 140 - 20,32 - OW
    23. Bradatan Lenuta, București, 267 - 19,57 - AF
    24. Trohanel Daniel, București, 1358 - 19,5 - A
    25. Buta Radu, București, 268 - 19,07 - A
    26. Pavunev Dan, București, 168 - 19 - A
    27. Marcu Nicolae, București, 1624 - 18,75 - A
    28. Viciu Dragos, Pitești, 250 - 18,5 - AW
    29. Dima Cristi, București, 304 - 18,5 - A
    30. Stoica Mihai, Mioveni, 218 - 17,81 - AW
    31. Trocan Alexa, Mioveni, 547 - 17,8 - AF
    32. Zamfir Gicu, București, 1138 - 17,5 - A
    33. Ionascu Gabriel, București, 306 - 16,63 - A
    34. Musat Catalin, Alexandria, 389 - 16,46 - A
    35. Popescu George, București, 284 - 16,33 - A
    36. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 890 - 15,17 - A
    37. Banaru Stefan Alexandru, Moreni, 1391 - 15 - A
    38. Balaban Catalin, București, 527 - 14,79 - A
    39. Acsinte Oana, București, 812 - 14,42 - AF
    40. Stancescu Sebastian, Ploiești, 316 - 14,06 - A
    41. Pantelimon Andi, București, 489 - 13,29 - A
    42. Sultana Denis, Mioveni, 1161 - 10,5 - AJ
    43. Virlan Ioan, București, 1452 - 8 - A
    44. Achitei Nicolae, București, 1891 - 8 - AJ
    45. Rapan Mihai, București, 1995 - 7 - A
    46. Capponi Luigi, Italia, 3376 - 0 - O
    47. Megan Alexandra, București, 4002 - 0 - A
    48. Florent Mathe, București, 4004 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vlad Maria, Dumbravita
    2. Ciuca Gabriel, Mioveni
    3. Pata Andrei, București

    Inscrieri ELITE - on 17.02.2017 at 19:07:25

    1. Lukasz Klimas, Ploiești, 1 - 41,44 - OL
    2. Petrescu Liviu, Pitești, 6 - 37,71 - OLW
    3. Ion Marius, Brăila, 4 - 37,34 - O
    4. Toma Florin, Pitești, 9 - 35,64 - OLW
    5. Calin Mihai, Barlad, 576 - 35,5 - O
    6. Bujor Dragos, București, 52 - 33,3 - OJ
    7. Tudorache Viorel, București, 271 - 32,25 - OL
    8. Cristache George, București, 60 - 31,93 - O
    9. Radu Costica, Galați, 97 - 31,92 - O
    10. Dumitrescu Matei, București Spartac, 413 - 31,25 - OJ
    11. Banaru Ioan Andrei, Moreni, 1261 - 31 - O
    12. Navacioiu Marian, București, 1477 - 31 - OW
    13. Govoreanu Florin, Cisnadie, 20 - 30,25 - O
    14. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 46 - 30,08 - O
    15. Ciuca Dan, Pitești, 74 - 30,08 - OW
    16. Istrate Andrei, București, 464 - 29,83 - OJ
    17. Tigau Dan, București, 16 - 29,69 - OLW
    18. Cionoiu Cristian, București, 53 - 29,36 - O
    19. Dinca Daniel, București, 19 - 29,25 - OH
    20. Bocaniala Norocel, București, 48 - 29,14 - O
    21. Sinita Eugen, București, 31 - 29,03 - O
    22. Toma Iulian, Brăila, 65 - 28,7 - OW
    23. Panea Ovidiu, București, 28 - 28,5 - O
    24. Dumitrescu Cornel, București, 35 - 28,41 - OW
    25. Rosu Alexandru, Mioveni, 302 - 28,19 - OJ
    26. Andone Claudiu, Cugir, 99 - 28 - O
    27. Vranceanu Mihai, București, 40 - 27,86 - O
    28. Dascalasu Viorel, București, 47 - 27,82 - O
    29. Neculcea Alexandru, Moreni, 342 - 27,44 - O
    30. Zamfir Ionel, București, 55 - 27,36 - O
    31. Motoroi Costin, București, 755 - 25,5 - O
    32. Sencu Victor, Targoviște, 51 - 24,97 - O
    33. Buzatu Vasile, Buftea, 145 - 24,71 - OW
    34. Oprea Luca, București, 217 - 23,93 - OJ
    35. Burlacel Ionut, București, 1078 - 22,88 - O
    36. Zev Libin, USA, 4002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Dumitru Gheorghe, București
    2. Miron Andrei, București
    Ultima editare de Dan2; 17.feb.2017, 19:38.

    Comentariu


    • #3
      Clasament Incepatori

      1. Acu Paul - București
      2. Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      3 -- 4
      Acriva Marian - Mizil
      Serban Marius - București
      5 -- 8
      Harabagiu Doru - București
      Moca Vasile - București
      Sursilov Constantin - București
      Botoc Ovidiu - Ploiești
      9 -- 16
      Rosoga Ana - Constanța
      Lolea Toma - Fagaras
      Rosca Sorin - București
      Siman Sorin - București
      Dobra Adrian - Giurgiu
      Haralambescu Andrei - București
      Ciripan Camelia - București
      Enciu Marcel - București
      17 -- 26 1v gr.sup.
      Ionescu Alexandru - București
      Delimart Alexiana - Targoviște
      Topa Adrian - București
      Dobra Mihai - Giurgiu
      Florescu Constantin - București
      Radacina Catalin - București
      Vasile Florin - București
      Craciunas Bogdan - București
      Dina Alexandru - București
      Florescu Mihnea - București
      27 -- 32 0v gr.sup.
      Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
      Constantinescu Adrian - București
      Niculescu Marin - București
      Mogos Horia Marcel - București
      Mircea Marius - București
      Costache Ciprian - București
      33 -- 40 1v gr.inf.
      Eparu Leontin - Ploiești
      Toader Georgian - București
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Busu Eugen - București
      Radulescu David - București
      Radulescu Alexander - București
      Vasile Cristian - București
      Mihai Ionel - București
      41 -- 47 0v gr.inf.
      Tritoiu Alexandru - Targoviște
      Sufletel Margareta - Alba Iulia
      Dinca Raducu - București
      Sinita Bogdan - București
      Vaireanu Danut Ionel - București
      Chirita Andreea - Plopeni
      Stefan Aurelian - Constanța

      Clasament Avansati

      1. Bucsan Romeo - Pitești
      2. Voicu Ionut - Ploiești
      3 -- 4
      Mitrea Silviu - Navodari
      Catana Claudiu - București
      5 -- 8
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      Bratescu Adrian - Targoviște
      Salariu Adrian - Buftea
      Sorescu Mircea - Paulesti
      9 -- 16
      Visan Bogdan - Targoviște
      Jaouir Khaled - București
      Bivolaru Marius - Ploiești
      Poenaru Adrian - București
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Padurariu Costel - Brașov
      Petrov Dan - București
      Garlea Maria - București
      17 -- 28
      Darmaz Ion - Targoviște
      Mocanu Ionut - Galați
      Lazar Ion - București
      Solcan Florin - Constanța
      Negoita Edward - București
      Pricop Dan - București
      Oancea Vasile - Buzău
      Zaharia Puiu - București
      Babus Liviu - Ploiești
      Baluta Silviu - București
      Belinsca Romeo - București
      Gheorghiu Laura - București
      29 -- 31 2v gr.sup.
      Papacu Bejoli - București
      Durac Viorel - Constanța
      Rasid Aihan - Constanța
      32 -- 46 1v gr.sup.
      Dospinescu George - București
      Macovei Cristi - Iași
      Craciun David Mihai - București
      Marin Adrian - București
      Dinu Gheorghe - București
      Iordachi Adrian - Adjud
      Potarniche Bianca - Buzău
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Alexandru Marius - București
      Cristescu Cristian - București
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Anescu Andu - Drăgășani
      Constantin Gabriela - București
      Panait Constantin - Mizil
      Cinca Daniel - Craiova
      47 -- 56 0v gr.sup.
      Marian Bogdan - Ploiești
      Cucu Cristin - Targoviște
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Udrea Valentin - București
      Bica Gheorghe - Targoviște
      Rosu Marius Lucian - București
      Hutanu Adrian - Slobozia
      Docan Cristian - București
      Cocolos Alexandru - București
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      57 -- 61 2v gr.inf.
      Tudor Emil - București
      Codreanu Laurentiu - Buzău
      Velicescu Dragos - Pitești
      Tache Petre - București
      Constantin Cristina - București
      62 -- 71 1v gr.inf.
      Teodorescu Radu - București
      Lita Gabriel - București
      Caranda Alexandru - București
      Paraschiv Claudiu - București
      Lazar Dumitru - Mizil
      Balasa Ion - București
      Berindei Cristi - București
      Minciuleanu Iulian - București
      Dobre Alexandru - București
      Caba Ciprian - București
      72 -- 81 0v gr.inf.
      Banuta Dumitru - Ploiești
      Vasilica Adrian - București
      Ciocau Viorel - București
      Moraru Marius - București
      Milea Alexandru - București
      Constantin Sandu - București
      Carcei Alexandru - București
      Stan Andrei - București
      Rusu Catalin - București
      Stoian Daniel - București

      Clasament Open

      1. Sultana Denis - Mioveni
      2. Constantin Teodor - București
      3 -- 4
      Popescu Ionut - București
      Diaconescu Lucian - Targoviște
      5 -- 8
      Trohanel Daniel - București
      Megan Alexandra - București
      Marcu Nicolae - București
      Arabagiu Marius - București
      9 -- 16
      Ropotan Iulian - București
      Banaru Stefan Alexandru - Moreni
      Dima Cristi - București
      Florent Mathe - București
      Barbatel Eduard - Ploiești
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Voin Doru - București
      Popescu Valentin - București
      17 -- 2v gr.sup.
      Micuda Mihai - București
      18 -- 27 1v gr.sup.
      Zarinschi Catalin - Galați
      Negria Mihai - București
      Ivan Valentin - Campina
      Luta Petre - București
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Istrate Cristian - București
      Gheorghe Nicolae - Călărași
      Mihaila Aurel - București
      Bradatan Lenuta - București
      Buta Radu - București
      28 -- 32 0v gr.sup.
      Bolea Catalin - București
      Ursu Teodor - București
      Pavunev Dan - București
      Zamfir Gicu - București
      Balaban Catalin - București
      33 -- 34 2v gr.inf.
      Ivan Sorin Ioan - Targoviște
      Virlan Ioan - București
      35 -- 44 1v gr.inf.
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Viciu Dragos - Pitești
      Stoica Mihai - Mioveni
      Trocan Alexa - Mioveni
      Ionascu Gabriel - București
      Musat Catalin - Alexandria
      Popescu George - București
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Acsinte Oana - București
      Pantelimon Andi - București
      45 -- 48 0v gr.inf.
      Stancescu Sebastian - Ploiești
      Achitei Nicolae - București
      Rapan Mihai - București
      Capponi Luigi - Italia

      Clasament ELITE

      1. Bujor Dragos - București
      2. Radu Costica - Galați
      3 -- 4
      Lukasz Klimas - Ploiești
      Tudorache Viorel - București
      5 -- 8
      Dumitrescu Matei - București Spartac
      Tigau Dan - București
      Rosu Alexandru - Mioveni
      Bocaniala Norocel - București
      9 -- 16
      Petrescu Liviu - Pitești
      Istrate Andrei - București
      Toma Florin - Pitești
      Calin Mihai - Barlad
      Panea Ovidiu - București
      Navacioiu Marian - București
      Dinca Daniel - București
      Sinita Eugen - București
      17 -- 1v gr.sup.
      Sencu Victor - Targoviște
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Cristache George - București
      Banaru Ioan Andrei - Moreni
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Andone Claudiu - Cugir
      Zamfir Ionel - București
      Buzatu Vasile - Buftea
      Burlacel Ionut - București
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Dumitrescu Cornel - București
      Dumitru Gheorghe - București
      27 -- 34 1v gr.inf.
      Lazaroiu Adrian - Targoviște
      Ciuca Dan - Pitești
      Cionoiu Cristian - București
      Toma Iulian - Brăila
      Vranceanu Mihai - București
      Neculcea Alexandru - Moreni
      Oprea Luca - București
      Zev Libin - USA
      35 -- 36 0v gr.inf.
      Dascalasu Viorel - București
      Motoroi Costin - București
      Ultima editare de Dan2; 19.feb.2017, 22:17.

      Comentariu


      • #4
        Plăiașu Ion, Plopeni, amatori!
        FH: TENERGY o5 2.1 mm
        Blade: KAZAK
        BH: GIANT DRAGON 6121.5 mm

        Comentariu


        • #5
          Luigi Capponi, Italia, amatori (avansati) si open
          Ultima editare de Luigi; 08.feb.2017, 16:48.

          Comentariu


          • #6
            Din Brașov la amatori : Padurariu Costel, Loghin Florin si Demeny Zoltan

            Comentariu


            • #7
              Văireanu Danut-Ionel, București, începători

              Trimis de pe al meu P9_Energy folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Balasa Ion-București-Avansati
                Teodorescu Radu - București-Avansati

                Comentariu


                • #9
                  Micuda Mihai, București, Open
                  Blade: Viscaria
                  FH: Tenergy05
                  BH: Tenergy05

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Luigi Vezi post
                    Luigi Capponi, Italia, amatori (avansati) si open
                    Nu se poate juca la doua categori, desi se desfasoara in zile diferite. Va rog alegeti una din cele doua categorii.

                    P.S. Conform clasamentului aveti drept de participare doar la open. Deci va asteptam duminica...
                    Ultima editare de sevraj; 08.feb.2017, 17:02.

                    Comentariu


                    • #11
                      Constantin Cristina, Avansati, București
                      Constantin Teodor, Open, București

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna ziua,

                        Alexandru Marius - amatori/avansati, București.

                        Multumesc.
                        I'm a lean, mean, spin machine!

                        Comentariu


                        • #13
                          Ionut Mocanu -Galați-avansati,multumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Dan Petrov ,la pinguini normal

                            Comentariu


                            • #15
                              Bănuță Dumitru amator. Mulțumesc !

                              Comentariu


                              • #16
                                Serban Marius-București- începători
                                Ioan Virlan-București-Avansati

                                Sent from my SM-G920F using Tapatalk

                                ---------- Post added 08.02.2017 at 17:22 ----------

                                Zolotev Cristian - București- începători

                                Sent from my SM-G920F using Tapatalk
                                Xiom Feel HX
                                FH- Tenergy 05FX
                                BH- Nittaku Fastarc G1

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de dantim Vezi post
                                  Dan Petrov ,la pinguini normal
                                  Pinguin normal!
                                  FH: TENERGY o5 2.1 mm
                                  Blade: KAZAK
                                  BH: GIANT DRAGON 6121.5 mm

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Moca Vasile, incepatori, București


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Negoita Edward - București - Amatori
                                      Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Buna ziua!
                                        Bujor Dragos , București , elite
                                        Multumesc!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                                          Nu se poate juca la doua categori, desi se desfasoara in zile diferite. Va rog alegeti una din cele doua categorii.

                                          P.S. Conform clasamentului aveti drept de participare doar la open. Deci va asteptam duminica...
                                          Am 0 MP, cred. Este corect? Aș prefera să se joace sâmbătă, dacă este posibil.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Enciu Marcel, București, ÎNCEPĂTORI.

                                            Mulțumesc!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Lita Gabriel, Avansati, București

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ursu Teodor, București, OPEN

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Luigi Vezi post
                                                  Am 0 MP, cred. Este corect? Aș prefera să se joace sâmbătă, dacă este posibil.
                                                  nu. aveti mp 0 dar ultima incadrare este la open. deci aveti dreptul de participare doar la open

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X