Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Magic Spin", Brăila - 25.02.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de victor0987 Vezi post
    O intrebare pentru organizatori, se va juca cu mingi din celuloid sau din plastic?
    Am citit anuntul turneului dar am mai citit pe undeva, nu mai retin unde, ca incepand cu anul acesta s-a trecut la mingi din plastic in Amatur, cel putin la A-uri.
    Celuloid.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • Se retrag din Comănești
      Anastasiu Constantin
      Darie Daniel

      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Se inscrie Sava Sinel la amatori. Multumim .

        Comentariu


        • patap vladimir- braila - pe lista de asteptare - open sau amatori
          blade - JOO SE HYUK
          rubbers - XIOM VEGA PRO & long pimples frictionless

          Comentariu


          • Alexandru Mihai-Brăila,Amatori

            Comentariu


            • Din Călărași la elite-Dinca Dorinel

              Comentariu


              • Postat în original de Anghelx
                Amator-CONSTANTIN ANGHELUS -Brăila
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • L-am trecut pe Ditu din Onesti ieri la open si nu vad nimic pe lista de asteptare. si azi il trec si pe colegul meu Palaghita Remus la amatori poate gasim un loc.

                  Comentariu


                  • Vasile Razvan,Brăila,amatori

                    Comentariu


                    • Postat în original de Cherry Vezi post
                      L-am trecut pe Ditu din Onesti ieri la open si nu vad nimic pe lista de asteptare. Si azi il trec si pe colegul meu Palaghita Remus la amatori poate gasim un loc.
                      Nu-l vezi pe lista de așteptare de la Open din cauză că e pe lista principală la Elite.
                      (MP=27,29)
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Radem , glumim intens pe seama lui APOSTU IONEL dar fac un pariu modest ,pe o sticla de bere . Sa va spun de ce eu cred ca se va CALIFICA IN SUPERIOARE ,dar si in ELIMINATORII . EU merg pe o bere de partea lui APOSTU ...MARCEL TE BAGI ORI MARIUS ... Cu consideratie gabriel Pascu

                        Comentariu


                        • Postat în original de gapas Vezi post
                          Radem , glumim intens pe seama lui APOSTU IONEL dar fac un pariu modest ,pe o sticla de bere . Sa va spun de ce eu cred ca se va CALIFICA IN SUPERIOARE ,dar si in ELIMINATORII . EU merg pe o bere de partea lui APOSTU ...MARCEL TE BAGI ORI MARIUS ... Cu consideratie Gabriel Pascu
                          N-ati inteles! Nu radem de Dl. Apostu Ionel, nu ne-am permite.
                          Ironiile ii sunt adresate, indirect, lui Marius care l-a inscris, fara sa-si aduca aminte, de trei ori la turneu.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Marcel m-ai luat repede, ba am inteles , sunt in rolul elevului care a asimilat gluma .Ramane pariul zi...Hai

                            Comentariu


                            • Se retrage Luca Octavian - Tulcea


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comentariu


                              • Se retrage Petcu Liviu Tulcea. Amatori

                                Comentariu


                                • Se retrage Sava Sinel-amatori

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Stoica Liviu Gabriel din Slobozia (Amatori). Multumim frumos pentru intelegere.
                                    Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                                    Comentariu


                                    • Cineva cu un loc liber care trece prin Bacău?

                                      Comentariu


                                      • Va rog sa l retrageti pe Rasid Aihan - Amatori.
                                        Multumesc

                                        Comentariu


                                        • Buna ziua, din pacate din cauza unui accident cu masina........sunt nevoit sa ma retrag.... Cristi Ciortescu - Iași - Open
                                          Mult succes tuturor!

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Maresi Ion, open si Necula Nastase amatori. Multumim.

                                            Comentariu


                                            • Se retrage Chodan Tiberiu

                                              Comentariu


                                              • Adam Teodor -Buzău -amatori

                                                Comentariu


                                                • Stimați participanți, vă reamintim că azi Joi - 23.02.2017, ora 21.00 este data limită până la care se pot face retrageri fără penalizări.
                                                  De asemenea dorim să vă reamintim că toți jucătorii aflați acum pe lista de așteptare vor putea participa la concurs, prin mărirea numărului de mese.
                                                  Lista de așteptare va dispărea diseară la ora 21.00.
                                                  Vă mulțumim pentru înțelegere și vă așteptăm la Brăila. Noi ... și Tanti Elvira!
                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Stroe Ionel, din Bacău.
                                                    Nittaku Acoustic
                                                    FH - Xiom Omega V Tour
                                                    BH - Xiom Omega V Tour

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X