Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Romgaz & EMI-TT", Mediaș - 18-19.03.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Petrescu liviu/pitesti/elite
    Liviu Petrescu

    Comentariu


    • #77
      Văd ca avansatii sunt dezavantajati ( joaca doar grupe inferioare ) . Cred ca ar trebui sa se aplice același sistem de joc pentru toate categoriile.

      Comentariu


      • #78
        Mureșan Dorel,Cluj-Napoca,avansati.

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de mateidumitru Vezi post
          Văd ca avansatii sunt dezavantajati ( joaca doar grupe inferioare ) . Cred ca ar trebui sa se aplice același sistem de joc pentru toate categoriile.
          Nu sunt dezavantajati cu nimica Nea Titi.

          Cei 72 de avansati joaca astfel
          -24 joaca 5 meciuri ............ sistem cu sup -24 joaca 5 meciuri
          -16 joaca 6 meciuri ...... ......................... -24 joaca 8 meciuri
          -16 joaca 7 meciuri ...... ............ ........... -8 joaca 9 meciuri
          -8 joaca 8 meciuri ........ ........... ............ -8 joaca 10 meciuri
          -4 joaca 9 meciuri ....... ........................ -4 joaca 11 meciuri
          -4 joaca 11 meciuri ....... ............... ............ -4 joaca 13 meciuri

          -----Timp alocat 7.30 ore din care 4.30 12 mese 1 ora 8 mese 2.30 2-6 mese


          Cei 16 elite joaca astfel -8 joaca 6 meciuri
          -4 joaca 7 meciuri
          -4 joaca 8 meciuri

          --Timp alocat 6 ore pe 4 mese


          Cei 24 de openisti joaca astfel -12 joaca 6 meciuri
          -4 joaca 7 meciuri
          - 4 joaca 8 meciuri
          -4 joaca 9 meciuri

          timp alocat 4.30 pe 6 mese



          NEA TITI SPUNE UNDE TREBUIE SA UMBLU SA ECHILIBREZ SITUATIA ?

          -LA LOCURILE 49-72 la avansati au prea putine sau in orice sistem ar avea la fel .In oricare varianta la fel.
          -Sau Matale zici ca i-am dezavantajat pe avansati ca joaca prea multe meciuri dupa cum se vede o parte 9-11 si la elite doar 7-8 si la open 8-9.


          Astept variante.

          Timpul alocat turneului ramane nemodificat. 10 ore. si timpul organizatorului ramane deasemeni nemodificat 14 ore.2 ore inainte de turneu sa aranjam ultimul detaliu si sa primim oaspetii si 2 dupa sa curatam locul.

          P.S.In cazul unui referendum in favoarea sistemului cu grupe superioare numarul de participanti se v-a reduce la 48 .12 grupe de 4 pentru pastrarea aceluiasi orar.

          Multumim de interactiune.EMI
          Ultima editare de Zosim1; 02.mar.2017, 21:57.

          Comentariu


          • #80
            Incerc sa vin si eu. Am un drum la București si m-as abate pe la Mediaș.

            Husarciuc Beniamin, incepatori.

            Comentariu


            • #81
              Se inscrie pentru duminica la incepatori, Anton Calin din Sibiu. Multumesc

              Comentariu


              • #82
                Din Tg Mureș se inscrie la open, Veres Janos.

                Comentariu


                • #83
                  Fejeregyhazi Hunor din Tirgu Mureș la Avansati as dori sa ma inscriu.

                  Comentariu


                  • #84
                    Lakatos Zsolt Miercurea Ciuc la Open
                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                    Comentariu


                    • #85
                      Eu ma refeream la faptul ca, dacă m-am calificat in gr. superioare, mai joc încă 3 meciuri, pe când, dacă din inferioare se trece direct la eliminatorii, este foarte probabil sa mai joc doar un meci. Mie mi se pare ca un turneu fără grupe superioare, nu mai este atât de atractiv. Parca ar fi o mîncare fără sare si piper sau, ca un gulaș fără țuica si bere.
                      Nu-i nimic, noi sa fim sanatosi !

                      Comentariu


                      • #86
                        Din Târnaveni la avansati Campean Oliviu

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de mateidumitru Vezi post
                          Eu ma refeream la faptul ca, dacă m-am calificat in gr. superioare, mai joc încă 3 meciuri, pe când, dacă din inferioare se trece direct la eliminatorii, este foarte probabil sa mai joc doar un meci. Mie mi se pare ca un turneu fără grupe superioare, nu mai este atât de atractiv. Parca ar fi o mîncare fără sare si piper sau, ca un gulaș fără țuica si bere.
                          Nu-i nimic, noi sa fim sanatosi !
                          Afirmatia cu turneul fara grupe superioare mi se pare un pic fortata atata timp cat ti-am aratat cam cum sunt meciurile impartite pe jucator,deci e vorba de 12 jucatori care ar fii pierdut 3 meciuri in loc de 1 din totalul de 72 din turneu.Eu vad altfel aceasta situatie dar nu ma pot impune ca vad ca ai mai multi admiratori ca mine ,dar nu inteleg cum cineva vrea sa piarda si sa fie umilit de 3 ori decat odata. modul meu de gandire nu bate atata..

                          Dar decat sa ma simt ca am mancat toata ziua doar sare si piper si sa stau pana la 12 noaptea doar ca sant cativa care vor sa piarda 3 meciuri in loc de 1 mai bine ma duc si imi fac un gulas si beau o tuica si o bere si ANULEZ SI TURNEUL ASTA daca cei ce sunt deacord cu parerea ta sunt mai multi decat cei care accepta sistemul propus de mine.

                          P.S. ar fi al doilea turneu ANULAT

                          Comentariu


                          • #88
                            Emi, vad ca joci tare ... sint convins ca nea Titi nu are de gand sa piarda in primul tur si nici sa se ajunga la referendum ...
                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                            Comentariu


                            • #89
                              Nu e vorba de joc dar pana la urma trebuie sa respectam doleantele majoritati, la fel si la Vintu au fost mai multi impotriva decat cei ce nu au spus nimica ,asa ca si la alegeri deci cine nu voteaza sa sufere .

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                Afirmatia cu turneul fara grupe superioare mi se pare un pic fortata atata timp cat ti-am aratat cam cum sunt meciurile impartite pe jucator,deci e vorba de 12 jucatori care ar fii pierdut 3 meciuri in loc de 1 din totalul de 72 din turneu.Eu vad altfel aceasta situatie dar nu ma pot impune ca vad ca ai mai multi admiratori ca mine ,dar nu inteleg cum cineva vrea sa piarda si sa fie umilit de 3 ori decat odata. modul meu de gandire nu bate atata..

                                Dar decat sa ma simt ca am mancat toata ziua doar sare si piper si sa stau pana la 12 noaptea doar ca sant cativa care vor sa piarda 3 meciuri in loc de 1 mai bine ma duc si imi fac un gulas si beau o tuica si o bere si ANULEZ SI TURNEUL ASTA daca cei ce sunt deacord cu parerea ta sunt mai multi decat cei care accepta sistemul propus de mine.

                                P.S. ar fi al doilea turneu ANULAT
                                Emy draga, eu am spus ce mi-ar placea mie. Asta nu inseamna ca trebuie sa-mi si satisfaci placerea. Eu sunt unu iar ceilalti sunt mai multi. Deci, fa cum doreste majoritatea, dar... sa nu uiti tuica

                                Comentariu


                                • #91
                                  Numa tuica sau si berea.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                    Afirmatia cu turneul fara grupe superioare mi se pare un pic fortata atata timp cat ti-am aratat cam cum sunt meciurile impartite pe jucator,deci e vorba de 12 jucatori care ar fii pierdut 3 meciuri in loc de 1 din totalul de 72 din turneu.Eu vad altfel aceasta situatie dar nu ma pot impune ca vad ca ai mai multi admiratori ca mine ,dar nu inteleg cum cineva vrea sa piarda si sa fie umilit de 3 ori decat odata. modul meu de gandire nu bate atata..

                                    Dar decat sa ma simt ca am mancat toata ziua doar sare si piper si sa stau pana la 12 noaptea doar ca sant cativa care vor sa piarda 3 meciuri in loc de 1 mai bine ma duc si imi fac un gulas si beau o tuica si o bere si ANULEZ SI TURNEUL ASTA daca cei ce sunt deacord cu parerea ta sunt mai multi decat cei care accepta sistemul propus de mine.

                                    P.S. ar fi al doilea turneu ANULAT
                                    Cred ca acest forum se vrea unul liber si democratic unde fiecare dintre noi isi poate exprima o parere (buna sau rea) in functie de cum crede. Asta nu inseamna ca daca nu ne convine ceva, gata, ne luam jucariile si plecam acasa. Dar daca tu asta crezi si vrei, esti si tu liber sa o faci...

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de Kralizec Vezi post
                                      Cred ca acest forum se vrea unul liber si democratic unde fiecare dintre noi isi poate exprima o parere (buna sau rea) in functie de cum crede. Asta nu inseamna ca daca nu ne convine ceva, gata, ne luam jucariile si plecam acasa. Dar daca tu asta crezi si vrei, esti si tu liber sa o faci...
                                      Ce are sula cu prefectura Claudiu ? Da este un forum liber si democrat unde fiecare isi exprima parerile asa cum a facut-o si Nea Matei si deasemeni si eu ,si care e problema ,pana aici vad totul ok.Cealalta afirmatie nu ii inteleg sensul.Dar daca tu intelegi ca a tine cont de parerea altora si de a respecta dorinta majoritati este treaba cu jucariile atunci ma gandesc unde este nivelul gandiri tale.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Eu ma opresc...

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Se inscrie Corburean Ioana Open Mediaș
                                          Ultima editare de Zosim1; 03.mar.2017, 21:25.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Inscrieri Elite+open+Avansati - on 03.03.2017 at 08:08:48

                                            1. Petrescu Liviu, Pitești, 5 - 39,43 - OLW
                                            2. Roman Bogdan, Arad, 8 - 37,13 - O
                                            3. Sicoe Rodica, Cugir, 29 - 35,25 - OLF
                                            4. Apian Florin, Bistrița, 20 - 34,33 - O
                                            5. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32,82 - OLW
                                            6. Vitan Vasile, Târnaveni, 264 - 31,7 - O
                                            7. Capusan Sorin, Târnaveni, 81 - 31,68 - O
                                            8. Verdet Adrian, Oravita, 39 - 31,46 - O
                                            9. Bauer Lajos, Targu Mureș, 150 - 30,5 - OW
                                            10. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30,33 - O
                                            11. Zelariu Petru, Târnaveni, 158 - 29,46 - OW
                                            12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 41 - 29,36 - O
                                            13. Mocean Dan, Cluj Napoca, 30 - 29,16 - OL
                                            14. Moldovan Cristian, Târnaveni, 118 - 28,92 - O
                                            15. Molnar Tihamer, Târnaveni, 343 - 27,6 - O
                                            16. Pavel Calin, Hunedoara, 377 - 27,6 - O
                                            17. Crainic Adrian, Orastie, 394 - 27,5 - O
                                            18. Iancu Sorin, Sibiu, 183 - 27,33 - O
                                            19. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27,29 - O
                                            20. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 146 - 27,08 - O
                                            21. Lunca Razvan, Târnaveni, 101 - 27 - O
                                            22. Benyi Crinel, Târnaveni, 1209 - 27 - O
                                            23. Aron Darie, Sibiu, 53 - 26,96 - O
                                            24. Groza Alexandru, Cisnadie, 339 - 26,63 - O
                                            25. Farkas Bence, Targu Mureș, 95 - 26,61 - O
                                            26. Dabacan Dorin, Târnaveni, 395 - 26,4 - O
                                            27. Baciu Gabriel, Târnaveni, 251 - 26,2 - O
                                            28. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 114 - 26 - O
                                            29. Todarcea Ioan, Sibiu, 893 - 26 - O
                                            30. Kalman Csaba, Timișoara, 945 - 26 - O
                                            31. Barabas Sandor, Toplita, 304 - 25,2 - O
                                            32. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24,34 - O
                                            33. Dragan Mihai, Bistrița, 256 - 23,5 - O
                                            34. Veres Francisc, Oravita, 90 - 23,39 - O
                                            35. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23,29 - OW
                                            36. Motorga Dorin, Targu Mureș, 157 - 23,17 - O
                                            37. Weiss Simona, Cisnadie, 242 - 22,88 - OF
                                            38. Toader George, Agnita, 344 - 22,83 - O
                                            39. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22,8 - O
                                            40. Beches Andrei, Sibiu, 273 - 22,67 - O
                                            41. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21,81 - OW
                                            42. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 205 - 21,68 - O
                                            43. Ciobanu Daniel, Blaj, 252 - 21,65 - OW
                                            44. Bleoca Marius, Târnaveni, 310 - 21,5 - O
                                            45. Veres Janos, Targu Mureș, 355 - 20,96 - O
                                            46. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 148 - 20,89 - O
                                            47. Fulop Attila, Aiud, 125 - 20,71 - O
                                            48. Somlea Darian, Cisnadie, 235 - 20,36 - O
                                            49. Spaller Tiberiu, Nasaud, 195 - 20,33 - O
                                            50. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20,29 - OW
                                            51. Ban Peter, Cluj Napoca, 196 - 20,21 - O
                                            52. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 274 - 19,96 - A
                                            53. Negrean Ioan, Sibiu, 177 - 19,5 - A
                                            54. Mitzea Alexandru, Sibiu, 351 - 19,4 - A
                                            55. Damian Mircea, Bistrița, 197 - 19,36 - A
                                            56. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 508 - 19,31 - A
                                            57. Dirlea Ioan, Aiud, 241 - 18,83 - AH
                                            58. Janosi Attila, Targu Mureș, 221 - 18,67 - A
                                            59. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 356 - 18,67 - AH
                                            60. Georgescu Constantin, Orastie, 602 - 18,6 - A
                                            61. Tipser Gabriel, Sighișoara, 425 - 18,13 - A
                                            62. Sabau Aurel, Târnaveni, 641 - 18 - A
                                            63. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 719 - 18 - A
                                            64. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1286 - 18 - AW
                                            65. Cecan Vasile, Timișoara, 202 - 17,89 - A
                                            66. Bucur Dan, Cisnadie, 381 - 17,88 - A
                                            67. Matei Dumitru, Simeria, 327 - 17,83 - AW
                                            68. Dragomir Mitica, Sibiu, 957 - 17,75 - AW
                                            69. Zedler Csaba, Agnita, 316 - 17,67 - AW
                                            70. Barbulescu Dan, Sibiu, 451 - 17,67 - A
                                            71. Botea Fabian, Hunedoara, 426 - 17,54 - A
                                            72. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17,46 - AW
                                            73. Cristea Virgil, Cugir, 551 - 17,2 - A
                                            74. Serban Marian, Orastie, 661 - 16,96 - A
                                            75. Samoila Florin, Sighișoara, 677 - 16,81 - AW
                                            76. Zdrenghea Mircea, Orastie, 737 - 16,8 - A
                                            77. Peta Octavian, Cluj Napoca, 466 - 16,5 - A
                                            78. Sicoe Ioan, Turda, 350 - 16,43 - AW
                                            79. Horvath Mircea, Orastie, 603 - 16,13 - A
                                            80. Busu Romulus, Hunedoara, 691 - 16 - A
                                            81. Jichici Svetozar, Timișoara, 285 - 15,96 - A
                                            82. Comsa Dan, Sibiu, 411 - 15,54 - A
                                            83. Karacsonyi Zoltan, Timișoara, 1516 - 15,5 - AW
                                            84. Decean Darian, Sibiu, 412 - 15,21 - A
                                            85. Ciky Cornel, Fagaras, 302 - 15,14 - AW
                                            86. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 621 - 15,08 - A
                                            87. Popa Paul, Sibiu, 482 - 14,54 - A
                                            88. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 546 - 14,39 - A
                                            89. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 740 - 14,29 - AJ
                                            90. Buta Denisa, Târnaveni, 989 - 14 - AF
                                            91. Pop Sabin, Targu Mureș, 492 - 13,96 - A
                                            92. Jeler Nicolae, Orastie, 642 - 13,96 - A
                                            93. Cindea Cristian, Mediaș, 1026 - 13,75 - AJ
                                            94. Morariu Marius, Sibiu, 509 - 13,64 - A
                                            95. Manitiu Florin, Sibiu, 605 - 13,5 - A
                                            96. Puiulet Iosif, Agnita, 1438 - 13,5 - A
                                            97. Docea Beniamin, Aiud, 883 - 13,4 - A
                                            98. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 557 - 13,18 - A
                                            99. Ciucur Laurentiu, Sibiu, 1551 - 13 - A
                                            100. Eftimie Adrian, Agnita, 2040 - 13 - AW
                                            101. Keszeg Lorand, Târnaveni, 2064 - 13 - A
                                            102. Gusan Boris, Turda, 774 - 12,8 - AW
                                            103. Bozosan Petre, Sibiu, 558 - 12,54 - A
                                            104. Patrascu Dan, Sighișoara, 728 - 12,33 - A
                                            105. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 814 - 12,25 - A
                                            106. Moldovan Flavia, Târnaveni, 769 - 12,08 - AF
                                            107. Sabau Mircea, Târnaveni, 707 - 12,07 - A
                                            108. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 633 - 12 - A
                                            109. Dorling Raul, Cisnadie, 667 - 11,96 - AJ
                                            110. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 617 - 11,67 - A
                                            111. Onet Nicolae, Sighișoara, 836 - 11,2 - A
                                            112. Oniga Paul, Blaj, 809 - 11 - A
                                            113. Cioca Raul, Agnita, 1014 - 11 - A
                                            114. Brașoveanu Vali, Sibiu, 722 - 10,92 - AW
                                            115. Kondort Dan, Sibiu, 783 - 10,42 - A
                                            116. Malene Petru, Fagaras, 694 - 10,25 - A
                                            117. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
                                            118. Rotariu Andrei, Sibiu, 838 - 10 - A
                                            119. Campean Oliviu, Târnaveni, 2269 - 10 - A
                                            120. Zedler Iuliu, Blaj, 1140 - 9,4 - AW
                                            121. Kondort Arpad, Agnita, 1417 - 9 - A
                                            122. Haran Alexandru, Sibiu, 1703 - 9 - A
                                            123. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1090 - 8,8 - A
                                            124. Cobzaru Radu, Simeria, 2636 - 7 - A
                                            125. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1353 - 6,75 - A
                                            126. Bleoca Lucas, Târnaveni, 1536 - 6 - AJ
                                            127. Somlea Codrin, Cisnadie, 1177 - 5,8 - A
                                            128. Ghidiu Valer, Sighișoara, 2434 - 0 - A
                                            129. Gecse Alpar, Chibed, 4001 - 0 - A
                                            130. Oancea Paul, Agnita, 4002 - 0 - A
                                            131. Corbureanu Ioana, Mediaș, 4004 - 0 - A

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Inscrieri Elite - on 03.03.2017 at 08:36:26

                                              1. Sicoe Rodica, Cugir, 29 - 35,25 - OLF
                                              2. Vitan Vasile, Târnaveni, 264 - 31,7 - O
                                              3. Capusan Sorin, Târnaveni, 81 - 31,68 - O
                                              4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 150 - 30,5 - OW
                                              5. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30,33 - O
                                              6. Zelariu Petru, Târnaveni, 158 - 29,46 - OW
                                              7. Moldovan Cristian, Târnaveni, 118 - 28,92 - O
                                              8. Pavel Calin, Hunedoara, 377 - 27,6 - O
                                              9. Crainic Adrian, Orastie, 394 - 27,5 - O
                                              10. Iancu Sorin, Sibiu, 183 - 27,33 - O
                                              11. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27,29 - O
                                              12. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 146 - 27,08 - O
                                              13. Lunca Razvan, Târnaveni, 101 - 27 - O
                                              14. Benyi Crinel, Târnaveni, 1209 - 27 - O
                                              -----------------------------------------
                                              Lista de asteptare:
                                              1. Verdet Adrian, Oravita
                                              2. Roman Bogdan, Arad
                                              3. Molnar Tihamer, Târnaveni
                                              4. Apian Florin, Bistrița
                                              5. Mocean Dan, Cluj Napoca
                                              6. Sufletel Radu, Alba Iulia
                                              7. Teleki Zsolt, Cluj Napoca
                                              8. Petrescu Liviu, Pitești


                                              Inscrieri Open - on 03.03.2017 at 09:28:52

                                              1. Aron Darie, Sibiu, 53 - 26,96 - O
                                              2. Groza Alexandru, Cisnadie, 339 - 26,63 - O
                                              3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 114 - 26 - O
                                              4. Todarcea Ioan, Sibiu, 893 - 26 - O
                                              5. Kalman Csaba, Timișoara, 945 - 26 - O
                                              6. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24,34 - O
                                              7. Dragan Mihai, Bistrița, 256 - 23,5 - O
                                              8. Veres Francisc, Oravita, 90 - 23,39 - O
                                              9. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23,29 - OW
                                              10. Weiss Simona, Cisnadie, 242 - 22,88 - OF
                                              11. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22,8 - O
                                              12. Beches Andrei, Sibiu, 273 - 22,67 - O
                                              13. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 205 - 21,68 - O
                                              14. Ciobanu Daniel, Blaj, 252 - 21,65 - OW
                                              15. Bleoca Marius, Târnaveni, 310 - 21,5 - O
                                              16. Fulop Attila, Aiud, 125 - 20,71 - O
                                              17. Somlea Darian, Cisnadie, 235 - 20,36 - O
                                              18. Spaller Tiberiu, Nasaud, 195 - 20,33 - O
                                              19. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20,29 - OW
                                              20. Mitzea Alexandru, Sibiu, 351 - 19,4 - A
                                              21. Damian Mircea, Bistrița, 197 - 19,36 - A
                                              22. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17,46 - AW
                                              23. Wildcard Open 1, Mediaș, 4005 - 0 - A
                                              24. Wild card Open 2, Mediaș, 4006 - 0 - A
                                              -----------------------------------------
                                              Lista de asteptare:
                                              1. Pelaghie Ioan, Targu Mureș
                                              2. Motorga Dorin, Targu Mureș
                                              3. Dabacan Dorin, Târnaveni
                                              4. Farkas Bence, Targu Mureș
                                              5. Toader George, Agnita
                                              6. Baciu Gabriel, Târnaveni
                                              7. Barabas Sandor, Toplita
                                              8. Ban Peter, Cluj Napoca
                                              9. Veres Janos, Targu Mureș
                                              10. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc
                                              11. Corbureanu Ioana, Mediaș

                                              Inscrieri Avansati - on 03.03.2017 at 09:53:21

                                              1. Negrean Ioan, Sibiu, 177 - 19,5 - A
                                              2. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 508 - 19,31 - A
                                              3. Dirlea Ioan, Aiud, 241 - 18,83 - AH
                                              4. Janosi Attila, Targu Mureș, 221 - 18,67 - A
                                              5. Georgescu Constantin, Orastie, 602 - 18,6 - A
                                              6. Tipser Gabriel, Sighișoara, 425 - 18,13 - A
                                              7. Sabau Aurel, Târnaveni, 641 - 18 - A
                                              8. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 719 - 18 - A
                                              9. Cecan Vasile, Timișoara, 202 - 17,89 - A
                                              10. Bucur Dan, Cisnadie, 381 - 17,88 - A
                                              11. Matei Dumitru, Simeria, 327 - 17,83 - AW
                                              12. Dragomir Mitica, Sibiu, 957 - 17,75 - AW
                                              13. Zedler Csaba, Agnita, 316 - 17,67 - AW
                                              14. Barbulescu Dan, Sibiu, 451 - 17,67 - A
                                              15. Botea Fabian, Hunedoara, 426 - 17,54 - A
                                              16. Cristea Virgil, Cugir, 551 - 17,2 - A
                                              17. Serban Marian, Orastie, 661 - 16,96 - A
                                              18. Samoila Florin, Sighișoara, 677 - 16,81 - AW
                                              19. Zdrenghea Mircea, Orastie, 737 - 16,8 - A
                                              20. Peta Octavian, Cluj Napoca, 466 - 16,5 - A
                                              21. Sicoe Ioan, Turda, 350 - 16,43 - AW
                                              22. Horvath Mircea, Orastie, 603 - 16,13 - A
                                              23. Busu Romulus, Hunedoara, 691 - 16 - A
                                              24. Jichici Svetozar, Timișoara, 285 - 15,96 - A
                                              25. Comsa Dan, Sibiu, 411 - 15,54 - A
                                              26. Karacsonyi Zoltan, Timișoara, 1516 - 15,5 - AW
                                              27. Decean Darian, Sibiu, 412 - 15,21 - A
                                              28. Ciky Cornel, Fagaras, 302 - 15,14 - AW
                                              29. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 621 - 15,08 - A
                                              30. Popa Paul, Sibiu, 482 - 14,54 - A
                                              31. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 546 - 14,39 - A
                                              32. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 740 - 14,29 - AJ
                                              33. Buta Denisa, Târnaveni, 989 - 14 - AF
                                              34. Pop Sabin, Targu Mureș, 492 - 13,96 - A
                                              35. Jeler Nicolae, Orastie, 642 - 13,96 - A
                                              36. Cindea Cristian, Mediaș, 1026 - 13,75 - AJ
                                              37. Morariu Marius, Sibiu, 509 - 13,64 - A
                                              38. Manitiu Florin, Sibiu, 605 - 13,5 - A
                                              39. Puiulet Iosif, Agnita, 1438 - 13,5 - A
                                              40. Docea Beniamin, Aiud, 883 - 13,4 - A
                                              41. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 557 - 13,18 - A
                                              42. Ciucur Laurentiu, Sibiu, 1551 - 13 - A
                                              43. Eftimie Adrian, Agnita, 2040 - 13 - AW
                                              44. Gusan Boris, Turda, 774 - 12,8 - AW
                                              45. Bozosan Petre, Sibiu, 558 - 12,54 - A
                                              46. Patrascu Dan, Sighișoara, 728 - 12,33 - A
                                              47. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 814 - 12,25 - A
                                              48. Moldovan Flavia, Târnaveni, 769 - 12,08 - AF
                                              49. Sabau Mircea, Târnaveni, 707 - 12,07 - A
                                              50. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 633 - 12 - A
                                              51. Dorling Raul, Cisnadie, 667 - 11,96 - AJ
                                              52. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 617 - 11,67 - A
                                              53. Onet Nicolae, Sighișoara, 836 - 11,2 - A
                                              54. Oniga Paul, Blaj, 809 - 11 - A
                                              55. Cioca Raul, Agnita, 1014 - 11 - A
                                              56. Brașoveanu Vali, Sibiu, 722 - 10,92 - AW
                                              57. Kondort Dan, Sibiu, 783 - 10,42 - A
                                              58. Malene Petru, Fagaras, 694 - 10,25 - A
                                              59. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
                                              60. Rotariu Andrei, Sibiu, 838 - 10 - A
                                              61. Zedler Iuliu, Blaj, 1140 - 9,4 - AW
                                              62. Kondort Arpad, Agnita, 1417 - 9 - A
                                              63. Haran Alexandru, Sibiu, 1703 - 9 - A
                                              64. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1090 - 8,8 - A
                                              65. Cobzaru Radu, Simeria, 2636 - 7 - A
                                              66. Bleoca Lucas, Târnaveni, 1536 - 6 - AJ
                                              67. Somlea Codrin, Cisnadie, 1177 - 5,8 - A
                                              68. Ghidiu Valer, Sighișoara, 2434 - 0 - A
                                              69. Gecse Alpar, Chibed, 4001 - 0 - A
                                              70. Oancea Paul, Agnita, 4002 - 0 - A
                                              71. Wild card Avansati 1, Mediaș, 4007 - 0 - A
                                              72. Wild card Avansati 2, Mediaș, 4008 - 0 - A
                                              -----------------------------------------
                                              Lista de asteptare:
                                              1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul
                                              2. Keszeg Lorand, Târnaveni
                                              3. Zoltan Tibor, Targu Mureș
                                              4. Mureșan Dorel, Cluj Napoca
                                              5. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș
                                              6. Campean Oliviu, Târnaveni
                                              Ultima editare de Zosim1; 03.mar.2017, 10:53.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                Numa tuica sau si berea.
                                                Adu tot ce ai pe-acasă !

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Din Sibiu Paul Dragomir Avansati

                                                  Comentariu


                                                  • Exista inscrieri la incepatori? Se mai tine duminica?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X