Interesant de vazut daca va pierde Gajta Ionel. Il vad castigator clar. Dar e un concurs foarte puternic, asa ca e posibil orice. Voi urmari desfasurarea concursului, insa doar virtual... Sper sa fie informatii prompte. Bafta concurentilor si organizatorilor!
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Lugoj Open 2017", Lugoj - 06.05.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Grupe inferioare incepatori
Grupe inferioare Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GLAVAN RADU TIMISOARA 2 TARANU MIRCEA HUNEDOARA 3 LASCU MIHAI DUMBRAVITA 4 POPA CRISTIAN LUGOJ 5 PISCOIU VIOREL BUZIAS 6 GORCEAG TUDOR VULCAN
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COJOCARU MIRCEA BUZIAS 2 GUTA CATALIN HUNEDOARA 3 SECRIAN EMANUEL LUGOJ 4 FLORESCU MARIUS TIMISOARA 5 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA 6 FAZAKAS IOAN JIMBOLIA
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ 2 PENESCU LUSU LUGOJ 3 MIDVICHI DANIEL DEVA 4 PARVU CONSTANTIN BUZIAS 5 MOLDOVEANU SORIN-FLORIAN HUNEDOARA 6 STOICA MIHAI SILVAS
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POSTELNICU ERIC DEVA 2 KUMHER ROBERT TIMISOARA 3 PICA LEONARD BUZIAS 4 STOICA NICU HUNEDOARA 5 COVACIU ALIN-PETRU HUNEDOARA 6 TATAR DAN LUGOJ
Comentariu
Grupe inferioare avansati
Grupe inferioare Avansati
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 2 POPOVICI CIPRIAN HUNEDOARA 3 NAGY IOSIF ARAD 4 CRAIOVAN VICTOR RESITA 5 BORCSI JOZSEF TIMISOARA 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 2 TICU SORIN LUGOJ 3 STAMA ILIE VULCAN 4 FAUR LUCIAN JIMBOLIA 5 IANCU MARINEL TIMISOARA 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SERBAN MARIAN ORASTIE 2 BOZNEA DANIEL DEVA 3 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 4 CARP SERGIU VULCAN 5 BANU FLORENTIN TIMISOARA 6 START ADRIAN LUPENI
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANI LEO ARAD 2 JELER NICOLAE ORASTIE 3 POSTELNICU MIHAI DEVA 4 TAMSA TITUS RESITA 5 ORBAN ALIN TIMISOARA 6 POP IOAN FLORIN LUGOJ
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 2 ORBAN MADALINA TIMISOARA 3 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA 4 BERCHI IOAN ARAD 5 MITRICA LUCIAN VULCAN 6 COSTEANT TIBERIU MARGINA
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ 2 CRESNEAC MIHAIL RESITA 3 MURESAN FLORIN DEVA 4 LASCU MARIUS TIMISOARA 5 GRIGORE MARIAN RAMNICU VALCEA 6 PUTNIK TIBERIU VARSET
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DEGIANSCHI OBRAD RESITA 2 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 3 FEKETE ISTVAN ARAD 4 JUSCA SORIN LUGOJ 5 OPREAN ANDREI BAIA DE CRIS 6 AVRAM SILVIU TIMISOARA
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MATEI DUMITRU SIMERIA 2 CRISTEA VIRGIL CUGIR 3 VERES ADRIAN TIMISOARA 4 OLAH REMUS ARAD 5 CARAUS SORIN DEVA 6 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
Comentariu
Grupe inferioare incepatori -rezultate
Grupe inferioare Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GLAVAN RADU TIMISOARA 3-23-02-33-23-0422 TARANU MIRCEA HUNEDOARA 2-33-00-33-21-323 LASCU MIHAI DUMBRAVITA 0-30-30-31-30-304 POPA CRISTIAN LUGOJ 3-23-03-03-03-0515 PISCOIU VIOREL BUZIAS 2-32-33-10-33-0236 GORCEAG TUDOR VULCAN 0-33-13-00-30-324
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COJOCARU MIRCEA BUZIAS 1-33-03-23-10-3332 GUTA CATALIN HUNEDOARA 3-13-13-13-01-3423 SECRIAN EMANUEL LUGOJ 0-31-33-23-11-3244 FLORESCU MARIUS TIMISOARA 2-31-32-33-11-315 POLITZKI GIORGIA DUMBRAVITA 1-30-31-31-33-216 FAZAKAS IOAN JIMBOLIA 3-03-13-13-12-341
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ 2-33-03-03-03-1412 PENESCU LUSU LUGOJ 3-23-02-30-32-323 MIDVICHI DANIEL DEVA 0-30-30-30-30-304 PARVU CONSTANTIN BUZIAS 0-33-23-03-00-3335 MOLDOVEANU SORIN-FLORIAN HUNEDOARA 0-33-03-00-30-3246 STOICA MIHAI SILVAS 1-33-23-03-03-042
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POSTELNICU ERIC DEVA 0-30-31-33-10-312 KUMHER ROBERT TIMISOARA 3-03-03-03-01-3423 PICA LEONARD BUZIAS 3-00-32-33-10-3244 STOICA NICU HUNEDOARA 3-10-33-23-12-3335 COVACIU ALIN-PETRU HUNEDOARA 1-30-31-31-30-306 TATAR DAN LUGOJ 3-03-13-03-23-051
Comentariu
Grupe inferioare avansati rezultate
Grupe inferioare Avansati
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 3-11-33-03-0322 POPOVICI CIPRIAN HUNEDOARA 1-33-03-13-0313 NAGY IOSIF ARAD 3-10-33-13-0334 CRAIOVAN VICTOR RESITA 0-31-31-33-2145 BORCSI JOZSEF TIMISOARA 0-30-30-32-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 1-33-03-03-0322 TICU SORIN LUGOJ 3-13-03-03-0413 STAMA ILIE VULCAN 0-30-33-13-1234 FAUR LUCIAN JIMBOLIA 0-30-31-33-0145 IANCU MARINEL TIMISOARA 0-30-31-30-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SERBAN MARIAN ORASTIE 3-23-23-03-03-0512 BOZNEA DANIEL DEVA 2-31-31-33-03-0243 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 2-33-13-13-03-1424 CARP SERGIU VULCAN 0-33-11-32-33-0235 BANU FLORENTIN TIMISOARA 0-30-30-33-23-126 START ADRIAN LUPENI 0-30-31-30-31-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANI LEO ARAD 2-32-33-03-11-3242 JELER NICOLAE ORASTIE 3-21-30-33-20-3233 POSTELNICU MIHAI DEVA 3-23-13-03-10-3424 TAMSA TITUS RESITA 0-33-00-30-30-315 ORBAN ALIN TIMISOARA 1-32-31-33-00-316 POP IOAN FLORIN LUGOJ 3-13-03-03-03-051
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 0-32-33-23-01-3242 ORBAN MADALINA TIMISOARA 3-03-23-13-03-2513 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA 3-22-30-33-02-3234 BERCHI IOAN ARAD 2-31-33-02-31-315 MITRICA LUCIAN VULCAN 0-30-30-33-21-316 COSTEANT TIBERIU MARGINA 3-12-33-23-13-142
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ 2-33-03-03-13-0412 CRESNEAC MIHAIL RESITA 3-22-33-03-03-0423 MURESAN FLORIN DEVA 0-33-23-03-03-2434 LASCU MARIUS TIMISOARA 0-30-30-30-30-305 GRIGORE MARIAN RAMNICU VALCEA 1-30-30-33-01-316 PUTNIK TIBERIU VARSET 0-30-32-33-03-124
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DEGIANSCHI OBRAD RESITA 2-33-23-03-03-0422 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 3-23-03-03-03-1513 FEKETE ISTVAN ARAD 2-30-33-03-03-0334 JUSCA SORIN LUGOJ 0-30-30-33-03-0245 OPREAN ANDREI BAIA DE CRIS 0-30-30-30-30-306 AVRAM SILVIU TIMISOARA 0-31-30-30-33-01
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MATEI DUMITRU SIMERIA 3-23-23-13-03-0512 CRISTEA VIRGIL CUGIR 2-33-23-13-03-0423 VERES ADRIAN TIMISOARA 2-32-31-33-03-0244 OLAH REMUS ARAD 1-31-33-13-03-0335 CARAUS SORIN DEVA 0-30-30-30-30-306 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA 0-30-30-30-33-01
Comentariu
Grupe inferioare open
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SORESCU DEIAN RESITA 2 MANEA ADRIAN TIMISOARA 3 VAIDA SORIN ORADEA 4 SZAKACS RAUL DEVA 5 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IGNAT ALEXANDRU LUGOJ 2 KALMAN CSABA TIMISOARA 3 DUMITRU LAZAR PETRILA 4 CIOVEIE MARIAN ORAVITA 5 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 2 VERES FRANCISC ORAVITA 3 MITRACHE SIMION TIMISOARA 4 RADU CONSTANTIN SIBIU 5 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GAJTA JONEL VARSET 2 MIHALESCU DINU TIMISOARA 3 LUNGU MARIUS ORAVITA 4 DEAK VALENTIN SEBIS 5 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 2 PARVU NICOLAE RESITA 3 BECA ILIESEN TIMISOARA 4 MITZEA ALEXANDRU SIBIU 5 6
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERDET ADRIAN ORAVITA 2 KAPOSTA VICTOR ARAD 3 THOUZARD ADRIAN DROBETA TR SEVERIN 4 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 5 6
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ANDONE CLAUDIU CUGIR 2 PETERSI NURI VARSET 3 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 4 MURGU IOAN ORAVITA 5 6
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BORU LUCIAN TIMISOARA 2 POPET DORU TIMISOARA 3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA 4 CURPAS IOAN ORADEA 5 6
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POPA BOGDAN TIMISOARA 2 COLDA DORIN LUPENI 3 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN 4 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 5 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SPATARIU DANIEL ARAD 2 MIGEA CORNEL SIBIU 3 GROS EDUARD LUPENI 4 CECAN VASILE TIMISOARA 5 6
Comentariu
Grupe superioare avansati -rezultate
Grupe superioare Avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPOVICI CIPRIAN HUNEDOARA 3-13-03-0312 POSTELNICU MIHAI DEVA 1-33-12-3123 CARP SERGIU VULCAN 0-31-33-214 FAUR LUCIAN JIMBOLIA 0-33-22-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TICU SORIN LUGOJ 3-03-12-3222 COSTEANT TIBERIU MARGINA 0-33-20-313 JELER NICOLAE ORASTIE 1-32-32-304 BOZNEA DANIEL DEVA 3-23-03-231
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SERBAN MARIAN ORASTIE 0-30-32-302 CRESNEAC MIHAIL RESITA 3-03-23-0313 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA 3-02-31-314 DANI LEO ARAD 3-20-33-122
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POP IOAN FLORIN LUGOJ 1-32-33-112 DEGIANSCHI OBRAD RESITA 3-12-32-3123 MURESAN FLORIN DEVA 3-23-23-2314 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 1-33-22-31
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ORBAN MADALINA TIMISOARA 3-23-13-1312 CRISTEA VIRGIL CUGIR 2-33-23-1223 FEKETE ISTVAN ARAD 1-32-33-114 PUTNIK TIBERIU VARSET 1-31-31-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ 0-33-03-1222 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 3-03-03-1313 OLAH REMUS ARAD 0-30-33-214 JUSCA SORIN LUGOJ 1-31-32-30
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 3-03-13-0312 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 0-33-03-0223 NAGY IOSIF ARAD 1-30-33-114 VERES ADRIAN TIMISOARA 0-30-31-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MATEI DUMITRU SIMERIA 3-13-03-2312 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 1-33-03-1223 STAMA ILIE VULCAN 0-30-30-304 CRAIOVAN VICTOR RESITA 2-31-33-01
Comentariu
Eliminatorii avansati
Eliminatorii Avansati
1. Popovici Ciprian
-------------------- -
16. Ticu Sorin
---------------------------------------- -
9. Botea Fabian
-------------------- -
8. Matei Dumitru
------------------------------------------------------------ -
5. Orban Madalina
-------------------- -
12. Schiopulescu Ion
---------------------------------------- -
13. Dani Leo
-------------------- -
4. Mureșan Florin
. -------------------------------------------------------------------------------- -
3. Cresneac Mihail
-------------------- -
14. Degianschi Obrad
---------------------------------------- -
11. Cristea Virgil
-------------------- -
6. Georgescu Constantin
------------------------------------------------------------ -
7. Busu Romulus
-------------------- -
10. Hancig Mircea
---------------------------------------- -
15. Postelnicu Mihai
-------------------- -
2. Boznea Daniel
Comentariu
Grupe superioare incepatori rezultate
Grupe superioare Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPA CRISTIAN LUGOJ 3-03-03-0312 KUMHER ROBERT TIMISOARA 0-30-30-303 PARVU CONSTANTIN BUZIAS 0-33-01-314 SECRIAN EMANUEL LUGOJ 0-33-03-122
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FAZAKAS IOAN JIMBOLIA 3-03-13-0312 GLAVAN RADU TIMISOARA 0-33-03-0223 STOICA NICU HUNEDOARA 1-30-30-304 MOLDOVEANU SORIN-FLORIAN HUNEDOARA 0-30-33-01
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ 3-13-03-0312 GUTA CATALIN HUNEDOARA 1-32-33-013 PISCOIU VIOREL BUZIAS 0-33-23-2224 PICA LEONARD BUZIAS 0-30-32-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TATAR DAN LUGOJ 1-31-31-302 STOICA MIHAI SILVAS 3-11-33-1223 COJOCARU MIRCEA BUZIAS 3-13-13-0314 GORCEAG TUDOR VULCAN 3-11-30-31
Comentariu
Eliminatorii incepatori
Eliminatorii Incepatori
1. Popa Cristian
-------------------- -
8. Glavan Radu
---------------------------------------- -
5. Piscoiu Viorel
-------------------- -
4. Cojocaru Mircea
------------------------------------------------------------ -
3. Stoica Ioan Florin
-------------------- -
6. Stoica Mihai
---------------------------------------- -
7. Secrian Emanuel
-------------------- -
2. Fazakas Ioan
Comentariu
Grupe inferioare open rezultate
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SORESCU DEIAN RESITA 3-03-03-0312 MANEA ADRIAN TIMISOARA 0-33-22-3133 VAIDA SORIN ORADEA 0-32-30-3044 SZAKACS RAUL DEVA 0-33-23-0225 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IGNAT ALEXANDRU LUGOJ 3-13-03-0312 KALMAN CSABA TIMISOARA 1-33-03-1223 DUMITRU LAZAR PETRILA 0-30-33-1134 CIOVEIE MARIAN ORAVITA 0-31-31-3045 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 3-03-13-2312 VERES FRANCISC ORAVITA 0-30-33-1133 MITRACHE SIMION TIMISOARA 1-33-03-1224 RADU CONSTANTIN SIBIU 2-31-31-3045 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GAJTA JONEL VARSET 3-13-03-0312 MIHALESCU DINU TIMISOARA 1-33-03-2223 LUNGU MARIUS ORAVITA 0-30-33-2134 DEAK VALENTIN SEBIS 0-32-32-3045 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 3-13-13-0312 PARVU NICOLAE RESITA 1-32-33-1133 BECA ILIESEN TIMISOARA 1-33-23-0224 MITZEA ALEXANDRU SIBIU 0-31-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERDET ADRIAN ORAVITA 3-03-03-1312 KAPOSTA VICTOR ARAD 0-33-21-3133 THOUZARD ADRIAN DROBETA TR SEVERIN 0-32-31-3044 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 1-33-13-1225 6
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ANDONE CLAUDIU CUGIR 3-13-23-0312 PETERSI NURI VARSET 1-33-22-3133 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 2-32-33-0124 MURGU IOAN ORAVITA 0-33-20-3145 6
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BORU LUCIAN TIMISOARA 3-03-23-2312 POPET DORU TIMISOARA 0-33-03-0223 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA 2-30-33-0134 CURPAS IOAN ORADEA 2-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POPA BOGDAN TIMISOARA 1-33-03-1212 COLDA DORIN LUPENI 3-10-30-3143 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN 0-33-03-1224 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 1-33-01-3135 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SPATARIU DANIEL ARAD 3-03-13-0312 MIGEA CORNEL SIBIU 0-33-03-2223 GROS EDUARD LUPENI 1-30-33-1134 CECAN VASILE TIMISOARA 0-32-31-3045 6
Comentariu
Grupe superioare open
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SORESCU DEIAN RESITA 2 MIHALESCU DINU TIMISOARA 3 VERES FRANCISC ORAVITA 4 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IGNAT ALEXANDRU LUGOJ 2 BECA ILIESEN TIMISOARA 3 LUNGU MARIUS ORAVITA 4 RADU CONSTANTIN SIBIU
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 2 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 3 PARVU NICOLAE RESITA 4 DEAK VALENTIN SEBIS
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GAJTA JONEL VARSET 2 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 3 KAPOSTA VICTOR ARAD 4 MITZEA ALEXANDRU SIBIU
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 2 POPET DORU TIMISOARA 3 PETERSI NURI VARSET 4 THOUZARD ADRIAN DROBETA TR SEVERIN
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VERDET ADRIAN ORAVITA 2 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN 3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA 4 MURGU IOAN ORAVITA
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANDONE CLAUDIU CUGIR 2 MIGEA CORNEL SIBIU 3 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 4 CURPAS IOAN ORADEA
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BORU LUCIAN TIMISOARA 2 SZAKACS RAUL DEVA 3 GROS EDUARD LUPENI 4 COLDA DORIN LUPENI
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPA BOGDAN TIMISOARA 2 KALMAN CSABA TIMISOARA 3 MANEA ADRIAN TIMISOARA 4 CECAN VASILE TIMISOARA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SPATARIU DANIEL ARAD 2 MITRACHE SIMION TIMISOARA 3 DUMITRU LAZAR PETRILA 4 VAIDA SORIN ORADEA
Comentariu
Eliminatorii incepatori rezultate
Eliminatorii Incepatori
1. Popa Cristian
-------------------- Popa Cristian 3-2
8. Glavan Radu
---------------------------------------- Popa Cristian 3-0
5. Piscoiu Viorel
-------------------- Piscoiu Viorel 3-0
4. Cojocaru Mircea
------------------------------------------------------------ Popa Cristian 3-2
3. Stoica Ioan Florin
-------------------- Stoica Ioan Florin 3-0
6. Stoica Mihai
---------------------------------------- Stoica Ioan Florin 3-0
7. Secrian Emanuel
-------------------- Fazakas Ioan 3-0
2. Fazakas Ioan
Comentariu
Clasament final - Incepatori
Clasament Incepatori
1. Popa Cristian - Lugoj
2. Stoica Ioan Florin - Lugoj
3 -- 4
Fazakas Ioan - Jimbolia
Piscoiu Viorel - Buzias
5 -- 8
Glavan Radu - Timișoara
Stoica Mihai - Silvas
Secrian Emanuel - Lugoj
Cojocaru Mircea - Buzias
9 -- 12 1v gr.sup.
Guta Catalin - Hunedoara
Parvu Constantin - Buzias
Moldoveanu Sorin-Florian - Hunedoara
Gorceag Tudor - Vulcan
13 -- 16 0v gr.sup.
Kumher Robert - Timișoara
Pica Leonard - Buzias
Stoica Nicu - Hunedoara
Tatar Dan - Lugoj
17 -- 18 2v gr.inf.
Penescu Lusu - Lugoj
Taranu Mircea - Hunedoara
19 -- 21 1v gr.inf.
Postelnicu Eric - Deva
Florescu Marius - Timișoara
Politzki Giorgia - Dumbravita
22 -- 24 0v gr.inf.
Lascu Mihai - Dumbravita
Midvichi Daniel - Deva
Covaciu Alin-Petru - Hunedoara
Comentariu
Eliminatorii avansati rezultate
Eliminatorii Avansati
1. Popovici Ciprian
-------------------- Ticu Sorin 3-0
16. Ticu Sorin
---------------------------------------- Matei Dumitru 3-1
9. Botea Fabian
-------------------- Matei Dumitru 3-1
8. Matei Dumitru
------------------------------------------------------------ Schiopulescu Ion 3-0
5. Orban Madalina
-------------------- Schiopulescu Ion 3-1
12. Schiopulescu Ion
---------------------------------------- Schiopulescu Ion 3-0
13. Dani Leo
-------------------- Mureșan Florin 3-0
4. Mureșan Florin
. -------------------------------------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 3-0
3. Cresneac Mihail
-------------------- Degianschi Obrad 3-1
14. Degianschi Obrad
---------------------------------------- Cristea Virgil 3-0
11. Cristea Virgil
-------------------- Cristea Virgil 3-0
6. Georgescu Constantin
------------------------------------------------------------ Busu Romulus 3-0
7. Busu Romulus
-------------------- Busu Romulus 3-0
10. Hancig Mircea
---------------------------------------- Busu Romulus 3-1
15. Postelnicu Mihai
-------------------- Boznea Daniel 3-1
2. Boznea Daniel
Comentariu
Clasament final avansati
Clasament Avansati
1. Schiopulescu Ion - Lugoj
2. Busu Romulus - Hunedoara
3 -- 4
Matei Dumitru - Simeria
Cristea Virgil - Cugir
5 -- 8
Mureșan Florin - Deva
Boznea Daniel - Deva
Ticu Sorin - Lugoj
Degianschi Obrad - Resita
9 -- 16
Orban Madalina - Timișoara
Hancig Mircea - Dumbravita
Botea Fabian - Hunedoara
Georgescu Constantin - Orastie
Dani Leo - Arad
Postelnicu Mihai - Deva
Popovici Ciprian - Hunedoara
Cresneac Mihail - Resita
17 -- 26 1v gr.sup.
Jichici Svetozar - Timișoara
Nagy Iosif - Arad
Munteanu Constantin - Resita
Fekete Istvan - Arad
Olah Remus - Arad
Faur Lucian - Jimbolia
Carp Sergiu - Vulcan
Craiovan Victor - Resita
Costeant Tiberiu - Margina
Pop Ioan Florin - Lugoj
27 -- 32 0v gr.sup.
Serban Marian - Orastie
Jeler Nicolae - Orastie
Stama Ilie - Vulcan
Veres Adrian - Timișoara
Jusca Sorin - Lugoj
Putnik Tiberiu - Varset
33 -- 2v gr.inf.
Banu Florentin - Timișoara
34 -- 40 1v gr.inf.
Berchi Ioan - Arad
Tamsa Titus - Resita
Grigore Marian - Ramnicu Valcea
Mitrica Lucian - Vulcan
Orban Alin - Timișoara
Avram Silviu - Timișoara
Bobin Andra - Dumbravita
41 -- 46 0v gr.inf.
Lascu Marius - Timișoara
Borcsi Jozsef - Timișoara
Iancu Marinel - Timișoara
Oprean Andrei - Baia de Cris
Caraus Sorin - Deva
Start Adrian - Lupeni
Comentariu
Grupe superioare open -rezultate
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SORESCU DEIAN RESITA 3-03-03-0312 MIHALESCU DINU TIMISOARA 0-33-03-1223 VERES FRANCISC ORAVITA 0-30-30-304 CIOVEIE MARIAN ORAVITA 0-31-33-01
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IGNAT ALEXANDRU LUGOJ 3-03-03-2312 BECA ILIESEN TIMISOARA 0-33-13-0223 LUNGU MARIUS ORAVITA 0-31-33-014 RADU CONSTANTIN SIBIU 2-30-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 3-22-33-0222 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 2-30-31-303 PARVU NICOLAE RESITA 3-23-03-0314 DEAK VALENTIN SEBIS 0-33-10-31
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GAJTA JONEL VARSET 3-03-13-0312 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 0-33-12-313 KAPOSTA VICTOR ARAD 1-31-30-304 MITZEA ALEXANDRU SIBIU 0-33-23-022
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 3-23-13-0312 POPET DORU TIMISOARA 2-33-03-1223 PETERSI NURI VARSET 1-30-33-214 THOUZARD ADRIAN DROBETA TR SEVERIN 0-31-32-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VERDET ADRIAN ORAVITA 3-13-01-3212 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN 1-32-33-113 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA 0-33-23-1224 MURGU IOAN ORAVITA 3-11-31-31
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANDONE CLAUDIU CUGIR 2-33-03-1212 MIGEA CORNEL SIBIU 3-20-33-123 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 0-33-03-1224 CURPAS IOAN ORADEA 1-31-31-30
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BORU LUCIAN TIMISOARA 1-31-33-212 SZAKACS RAUL DEVA 3-13-10-3213 GROS EDUARD LUPENI 3-11-33-2224 COLDA DORIN LUPENI 2-33-02-31
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPA BOGDAN TIMISOARA 3-13-03-0312 KALMAN CSABA TIMISOARA 1-33-03-1223 MANEA ADRIAN TIMISOARA 0-30-30-304 CECAN VASILE TIMISOARA 0-31-33-01
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SPATARIU DANIEL ARAD 0-31-33-112 MITRACHE SIMION TIMISOARA 3-01-33-2223 DUMITRU LAZAR PETRILA 3-13-13-0314 VAIDA SORIN ORADEA 1-32-30-30
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 14:12.Procesare...X
Comentariu