......si n-am stat degeaba. Rezultatele au început să apară !😊
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa Mureșul", Vințu de Jos - 20.05.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Grupe inferioare Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 3-01-33-03-1312 VITAN VASILE TARNAVENI 0-33-13-13-0333 DANELIUC GABI SIBIU 3-11-33-13-1324 POPET DORU TIMISOARA 0-31-31-30-305 LUNCA RAZVAN TARNAVENI 1-30-31-33-0146
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SICOE RODICA CUGIR 3-23-13-03-03-1512 VERDET ADRIAN ORAVITA 2-33-23-13-03-0423 POPA RADU DEVA 1-32-31-33-11-314 PAVEL CALIN HUNEDOARA 0-31-33-13-03-0335 ARON DARIE SIBIU 0-30-31-30-30-306 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 1-30-33-10-33-024
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 2-33-13-11-33-1332 ANDONE CLAUDIU CUGIR 3-20-33-22-33-1323 TEMELIE DRAGOS SELIMBAR 1-33-02-32-33-124 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 1-32-33-20-33-0245 KAPOSTA VICTOR ARAD 3-13-23-23-00-3416 SZAKACS RAUL DEVA 1-31-31-30-33-01
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 2-33-11-33-13-2332 APIAN FLORIN BISTRITA 3-21-33-03-23-0413 POP ZOLTAN DEJ 1-33-11-30-31-314 ZELARIU PETRU TARNAVENI 3-10-33-13-01-3325 CRAINIC ADRIAN ORASTIE 1-32-33-00-33-1246 IANCU SORIN SIBIU 2-30-33-13-11-32
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 3-03-03-13-03-0512 RUS TRAIAN CLUJ NAPOCA 0-33-03-03-03-0423 MIGEA CORNEL SIBIU 0-30-30-32-33-014 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 1-30-33-02-33-2245 OPREA ADRIAN LUGOJ 0-30-33-23-23-0336 DABACAN DORIN TARNAVENI 0-30-30-32-30-30
Calificati in superioare - Elite
1 Roman Bogdan Daneliuc Gabi Vitan Vasile Lunca Razvan 2 Sicoe Rodica Verdet Adrian Pavel Calin Bleoca Marius 3 Kaposta Victor Andone Claudiu Sufletel Radu Molnar Tihamer 4 Apian Florin Zelariu Petru Avram Victor Crainic Adrian 5 Put Gabriel Rus Traian Oprea Adrian Moldovan Alexandru
Grupe superioare Elite
1 Roman Bogdan Andone Claudiu Pavel Calin Crainic Adrian 2 Sicoe Rodica Zelariu Petru Sufletel Radu Moldovan Alexandru 3 Kaposta Victor Rus Traian Avram Victor Lunca Razvan 4 Apian Florin Daneliuc Gabi Oprea Adrian Bleoca Marius 5 Put Gabriel Verdet Adrian Vitan Vasile Molnar Tihamer
- au inceput odata cu openul
- se califica primii 2 + inca 2 locuri 3 dupa:
meci-averaj
set-averaj
raport seturi castigate/pierdute
set de departajareUltima editare de FlorinBN; 20.mai.2017, 15:55.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Inscrieri Amatori - on 20.05.2017 at 15:41:14
1. Dirlea Ioan - Aiud, 168 - 19,86 - AH
2. Georgescu Constantin - Orastie, 419 - 19,83 - A
3. Botea Fabian - Hunedoara, 275 - 19,79 - A
4. Serban Marian - Orastie, 524 - 19,63 - A
5. Barbuta Ioan - Dej, 1297 - 19,5 - A
6. Dani Leo - Arad, 249 - 19,29 - AH
7. Pralea Marius Dan - Botoșani, 159 - 19,28 - A - wild card
8. Damian Mircea - Bistrița, 173 - 19,21 - A
9. Gasca Toader - Hunedoara, 1468 - 19 - A
10. Jichici Svetozar - Timișoara, 190 - 18,96 - A
11. Comsa Dan - Sibiu, 299 - 18,82 - A
12. Sava Petru - Cluj Napoca, 1147 - 18,5 - A
13. Stancu Tiberiu - Deva, 1103 - 18 - AW
14. Bumbu Pavel - Razboieni, 415 - 17,83 - A
15. Zdrenghea Mircea - Orastie, 568 - 17,5 - A
16. Horvath Mircea - Orastie, 437 - 17,43 - A
17. Peta Octavian - Cluj Napoca, 393 - 17,17 - AW
18. Tatar Dorel - Simeria, 2057 - 17 - A
19. Busu Romulus - Hunedoara, 504 - 16,96 - A
20. Sicoe Ioan - Turda, 265 - 16,5 - AW
21. Boznea Daniel - Deva, 696 - 16,2 - A
22. Bora Nicolae - Vintu de Jos, 1521 - 16 - A
23. Jeler Nicolae - Orastie, 582 - 15,79 - A
24. Miclos Andrei - Dej, 488 - 15,75 - A
25. Sabau Gheorghe - Târnaveni, 468 - 15,29 - A
26. Banu Nicolae - Ocna Sibiului, 541 - 15,21 - A
27. Decean Darian - Sibiu, 396 - 15,07 - A
28. Pop Sabin - Targu Mureș, 366 - 15,03 - A
29. Sava Ioan - Orastie, 1076 - 15 - A
30. Postelnicu Mihai - Deva, 427 - 14,86 - A
31. Palfi Ferencz - Cluj Napoca, 575 - 14,8 - A
32. Chibulcutean Bogdan - Târnaveni, 543 - 14,79 - AJ
33. Luca Eugen - Aiud, 1028 - 14,5 - A
34. Gipsy King - Hunedoara, 1452 - 14,38 - A
35. Bozosan Petre - Sibiu, 381 - 14,25 - A
36. Moldovan Flavia - Târnaveni, 667 - 13,58 - AF
37. Veres Adrian - Timișoara, 538 - 13,13 - A
38. Gusan Boris - Turda, 563 - 12,71 - AW
39. Chibulcutean Ioan - Târnaveni, 661 - 12,61 - A
40. Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure, 669 - 12,5 - A
41. Ispas Emil - Alba Iulia, 1444 - 12,5 - A
42. Sabau Mircea - Târnaveni, 670 - 12,07 - A
43. Pralea Constantin - Alba Iulia, 521 - 11,72 - AW
44. Oniga Paul - Blaj, 755 - 11,6 - A
45. Borcsi Jozsef - Timișoara, 799 - 11,35 - A
46. Ciurca Ovidiu - Targu Mureș, 1067 - 11,19 - AW
47. Midvichi Alexandru - Deva, 931 - 10,6 - AJ
48. Oprean Andrei - Baia de Cris, 635 - 9,89 - A
49. Caraus Sorin - Deva, 1037 - 9,69 - A
50. Sarcani Andrei - Targu Mureș, 789 - 8,63 - AW
51. Marin Bogdan Mihail - Bacău, 790 - 8,21 - A - wild card
52. Zedler Iuliu - Blaj, 1081 - 8,2 - AW
53. Portariuc Gheorghe - Botoșani, 743 - 8 - A
54. Barbu Tiberiu - Simeria, 2027 - 8 - A
55. Taranu Mircea - Hunedoara, 2962 - 8 - A
56. Vela Gabriel - Timișoara, 942 - 7,83 - A
57. Puia Darius - Stremt, 1309 - 7,5 - A
58. Bleoca Lucas - Târnaveni, 1071 - 7,4 - AJ
59. Cristea Daniel - Bistrița, 1839 - 7 - A
60. Sava Bogdan - Cluj Napoca, 3189 - 7 - A
61. Somlea Codrin - Cisnadie, 977 - 6,2 - A
62. Stancovici Bianca - Targu Mureș, 1263 - 5,4 - AF
63. Asavei Gheorghe - Razboieni, 1613 - 5 - A
64. Szekely Gheorghe - Blaj, 1722 - 4 - AW
65. Susan Mircea - Alba Iulia, 2086 - 0 - A
66. Marian Ioan - Alba Iulia, 2231 - 0 - A
67. Golban Nicolae - Alba Iulia, 2446 - 0 - A
68. Ilisiu Cristian - Vintu de Jos, 2518 - 0 - A
69. Popa Decebal - Vintu de Jos, 2519 - 0 - A
70. Konya Elod - Aiud, 2580 - 0 - A
71. Bregar Dan - Vintu de Jos, 2747 - 0 - A
72. Danciu Nicolae - Vintu de Jos, 2748 - 0 - A
73. Moldovan Valer - Calan, 4011 - 0 - A
74. Tedi Ioja - Calan, 4012 - 0 - A
75. Petrus Florin - Alba Iulia, 4014 - 0 - A^
Grupe inferioare Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DIRLEA IOAN AIUD 3-23-23-03-0412 BANU NICOLAE OCNA SIBIULUI 2-30-33-23-0233 DECEAN DARIAN SIBIU 2-33-03-03-1324 ZEDLER IULIU BLAJ 0-32-30-32-305 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 0-30-31-33-2146
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 3-13-13-03-0412 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 1-33-03-03-1323 POP SABIN TARGU MURES 1-30-33-23-0234 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 0-30-32-33-2145 BARBU TIBERIU SIMERIA 0-31-30-32-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 3-13-03-03-0412 MICLOS ANDREI DEJ 1-33-03-03-1323 SAVA IOAN ORASTIE 0-30-33-03-0234 SARCANI ANDREI TARGU MURES 0-30-30-33-1145 VELA GABRIEL TIMISOARA 0-31-30-31-306
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SERBAN MARIAN ORASTIE 1-33-03-03-00-3332 BORA NICOLAE VINTU DE JOS 3-13-03-03-01-3423 POSTELNICU MIHAI DEVA 0-30-33-03-01-3244 OPREAN ANDREI BAIA DE CRIS 0-30-30-33-20-315 TARANU MIRCEA HUNEDOARA 0-30-30-32-30-306 PETRUS FLORIN ALBA IULIA 3-03-13-13-03-051
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 2-33-23-03-23-0412 JELER NICOLAE ORASTIE 3-20-33-01-33-1333 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 2-33-03-03-03-1424 CARAUS SORIN DEVA 0-30-30-32-30-305 PUIA DARIUS STREMT 2-33-10-33-21-326 TEDI IOJA CALAN 0-31-31-33-03-124
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANI LEO ARAD 1-33-13-03-03-1422 BOZNEA DANIEL DEVA 3-13-03-03-03-2513 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI 1-30-33-13-01-3244 CIURCA OVIDIU TARGU MURES 0-30-31-33-21-315 CRISTEA DANIEL BISTRITA 0-30-30-32-30-306 MOLDOVAN VALER CALAN 1-32-33-13-13-033
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-23-13-03-03-0512 SICOE IOAN TURDA 2-30-33-13-13-0333 GIPSY KING HUNEDOARA 1-33-03-23-03-0424 MIDVICHI ALEXANDRU DEVA 0-31-32-33-23-0245 BLEOCA LUCAS TARNAVENI 0-31-30-32-33-016 DANCIU NICOLAE VINTU DE JOS 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 3-23-03-13-03-0512 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 2-33-03-13-03-0423 LUCA EUGEN AIUD 0-30-33-10-33-0244 BORCSI JOZSEF TIMISOARA 1-31-31-30-33-015 SAVA BOGDAN CLUJ NAPOCA 0-30-33-03-03-0336 BREGAR DAN VINTU DE JOS 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GASCA TOADER HUNEDOARA 1-33-03-03-03-0422 TATAR DOREL SIMERIA 3-13-00-33-03-0413 BOZOSAN PETRE SIBIU 0-30-33-13-13-1334 ONIGA PAUL BLAJ 0-33-01-33-03-0345 SOMLEA CODRIN CISNADIE 0-30-31-30-30-306 MARIAN IOAN ALBA IULIA 0-30-31-30-33-01
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 3-03-23-13-03-0512 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 0-33-13-03-13-0423 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 2-31-33-03-03-0334 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 1-30-30-33-03-2245 STANCOVICI BIANCA TARGU MURES 0-31-30-30-30-306 POPA DECEBAL VINTU DE JOS 0-30-30-32-33-01
Gr.inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COMSA DAN SIBIU 1-33-03-13-03-2422 HORVATH MIRCEA ORASTIE 3-13-03-03-03-2513 VERES ADRIAN TIMISOARA 0-30-33-03-03-1334 SABAU MIRCEA TARNAVENI 1-30-30-33-03-2245 ASAVEI GHEORGHE RAZBOIENI 0-30-30-30-31-306 GOLBAN NICOLAE ALBA IULIA 2-32-31-32-33-11
Gr.inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA 3-03-02-33-13-0412 ZDRENGHEA MIRCEA ORASTIE 0-33-03-23-03-0433 GUSAN BORIS TURDA 0-30-30-33-03-0244 ISPAS EMIL ALBA IULIA 3-22-33-03-13-0425 SZEKELY GHEORGHE BLAJ 1-30-30-31-33-216 ILISIU CRISTIAN VINTU DE JOS 0-30-30-30-32-30
Grupe superioare AmatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 STANCU TIBERIU DEVA 3-03-13-22-33-1412 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 0-33-23-03-23-0433 CHIBULCUTEAN IOAN TARNAVENI 1-32-31-32-33-214 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE 2-30-33-12-33-2245 SUSAN MIRCEA ALBA IULIA 3-22-33-23-23-0426 KONYA ELOD AIUD 1-30-32-32-30-30
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DIRLEA IOAN AIUD 2 DANI LEO ARAD 3 SERBAN MARIAN ORASTIE 4 LUCA EUGEN AIUD
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 2 GIPSY KING HUNEDOARA 3 JELER NICOLAE ORASTIE 4 ONIGA PAUL BLAJ
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 2 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 3 MOLDOVAN VALER CALAN 4 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETRUS FLORIN ALBA IULIA 2 GASCA TOADER HUNEDOARA 3 SICOE IOAN TURDA 4 SABAU MIRCEA TARNAVENI
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 2 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 3 SAVA BOGDAN CLUJ NAPOCA 4 GUSAN BORIS TURDA
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOZNEA DANIEL DEVA 2 COMSA DAN SIBIU 3 BOZOSAN PETRE SIBIU 4 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 2 ISPAS EMIL ALBA IULIA 3 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 4 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 2 SUSAN MIRCEA ALBA IULIA 3 VERES ADRIAN TIMISOARA 4 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TATAR DOREL SIMERIA 2 DECEAN DARIAN SIBIU 3 ZDRENGHEA MIRCEA ORASTIE 4 SARCANI ANDREI TARGU MURES
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 2 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 3 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 4 POSTELNICU MIHAI DEVA
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HORVATH MIRCEA ORASTIE 2 MICLOS ANDREI DEJ 3 BANU NICOLAE OCNA SIBIULUI 4 TEDI IOJA CALAN
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA 2 BORA NICOLAE VINTU DE JOS 3 POP SABIN TARGU MURES 4 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STANCU TIBERIU DEVA 2 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 3 SAVA IOAN ORASTIE 4 MIDVICHI ALEXANDRU DEVA
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupe superioare Amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DIRLEA IOAN AIUD 3-20-32-312 DANI LEO ARAD 2-31-33-0123 SERBAN MARIAN ORASTIE 3-03-13-0314 LUCA EUGEN AIUD 3-20-30-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 3-13-13-1312 GIPSY KING HUNEDOARA 1-30-33-213 JELER NICOLAE ORASTIE 1-33-03-1224 ONIGA PAUL BLAJ 1-32-31-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 1-33-23-1222 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 3-13-03-0313 MOLDOVAN VALER CALAN 2-30-33-114 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETRUS FLORIN ALBA IULIA 3-03-03-0312 GASCA TOADER HUNEDOARA 0-33-03-0223 SICOE IOAN TURDA 0-30-33-014 SABAU MIRCEA TARNAVENI 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 3-03-23-1312 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 0-33-13-0223 SAVA BOGDAN CLUJ NAPOCA 2-31-33-214 GUSAN BORIS TURDA 1-30-32-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOZNEA DANIEL DEVA 3-23-13-0312 COMSA DAN SIBIU 2-33-03-1223 BOZOSAN PETRE SIBIU 1-30-30-304 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE 0-31-33-01
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-03-13-2312 ISPAS EMIL ALBA IULIA 0-33-03-0223 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 1-30-33-014 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 2-30-30-30
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 3-23-03-0312 SUSAN MIRCEA ALBA IULIA 2-33-13-0223 VERES ADRIAN TIMISOARA 0-31-33-214 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 0-30-32-30
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TATAR DOREL SIMERIA 2 DECEAN DARIAN SIBIU 3 ZDRENGHEA MIRCEA ORASTIE 4 SARCANI ANDREI TARGU MURES
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 2 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 3 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 4 POSTELNICU MIHAI DEVA
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HORVATH MIRCEA ORASTIE 2-32-31-302 MICLOS ANDREI DEJ 3-23-13-2313 BANU NICOLAE OCNA SIBIULUI 3-21-33-1224 TEDI IOJA CALAN 3-12-31-31
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA 3-03-03-0312 BORA NICOLAE VINTU DE JOS 0-33-13-0223 POP SABIN TARGU MURES 0-31-33-014 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STANCU TIBERIU DEVA 2 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 3 SAVA IOAN ORASTIE 4 MIDVICHI ALEXANDRU DEVA
Grupele care le-am cuplat 2 pe 2 mese primul meci joaca o grupa 1-4 2-3 si al doilea meci joaca 1-4 2-3 din a doua grupa sau terminat de 15-20 minute ,dupa celelalte care au fost singure pe o masa inca mai asteptam.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupe superioare Amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DIRLEA IOAN AIUD 3-20-32-312 DANI LEO ARAD 2-31-33-0123 SERBAN MARIAN ORASTIE 3-03-13-0314 LUCA EUGEN AIUD 3-20-30-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 3-13-13-1312 GIPSY KING HUNEDOARA 1-30-33-213 JELER NICOLAE ORASTIE 1-33-03-1224 ONIGA PAUL BLAJ 1-32-31-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 1-33-23-1222 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 3-13-03-0313 MOLDOVAN VALER CALAN 2-30-33-114 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETRUS FLORIN ALBA IULIA 3-03-03-0312 GASCA TOADER HUNEDOARA 0-33-03-0223 SICOE IOAN TURDA 0-30-33-014 SABAU MIRCEA TARNAVENI 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 3-03-23-1312 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 0-33-13-0223 SAVA BOGDAN CLUJ NAPOCA 2-31-33-214 GUSAN BORIS TURDA 1-30-32-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOZNEA DANIEL DEVA 3-23-13-0312 COMSA DAN SIBIU 2-33-03-1223 BOZOSAN PETRE SIBIU 1-30-30-304 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE 0-31-33-01
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-03-13-2312 ISPAS EMIL ALBA IULIA 0-33-03-0223 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 1-30-33-014 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 2-30-30-30
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 3-23-03-0312 SUSAN MIRCEA ALBA IULIA 2-33-13-0223 VERES ADRIAN TIMISOARA 0-31-33-214 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 0-30-32-30
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TATAR DOREL SIMERIA 3-03-03-0312 DECEAN DARIAN SIBIU 0-31-33-013 ZDRENGHEA MIRCEA ORASTIE 0-33-13-1224 SARCANI ANDREI TARGU MURES 0-30-31-30
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 1-33-13-222 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 3-13-00-3223 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 1-30-30-304 POSTELNICU MIHAI DEVA 2-33-03-021
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HORVATH MIRCEA ORASTIE 2-32-31-302 MICLOS ANDREI DEJ 3-23-13-2313 BANU NICOLAE OCNA SIBIULUI 3-21-33-1224 TEDI IOJA CALAN 3-12-31-31
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA 3-03-03-0312 BORA NICOLAE VINTU DE JOS 0-33-13-0223 POP SABIN TARGU MURES 0-31-33-014 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STANCU TIBERIU DEVA 3-03-13-1312 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 0-30-33-013 SAVA IOAN ORASTIE 1-33-03-2224 MIDVICHI ALEXANDRU DEVA 1-30-32-30
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Eliminatorii Amatori
1. Serban Marian
-------------------- Serban Marian 3-0
32. Bye
---------------------------------------- -
17. Sabau Gheorghe
-------------------- -
16. Banu Nicolae
------------------------------------------------------------ -
9. Tatar Dorel
-------------------- -
24. Botea Fabian
---------------------------------------- -
25. Jeler Nicolae
-------------------- -
8. Damian Mircea
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
5. Barbuta Ioan
-------------------- Barbuta Ioan 3-0
28. Bye
---------------------------------------- -
21. Comsa Dan
-------------------- -
12. Sava Petru
------------------------------------------------------------ -
13. Stancu Tiberiu
-------------------- -
20. Ispas Emil
---------------------------------------- -
29. Bye
-------------------- Petrus Florin 3-0
4. Petrus Florin
3. Busu Romulus
-------------------- Busu Romulus 3-0
30. Bye
---------------------------------------- -
19. Susan Mircea
-------------------- -
14. Sava Ioan
------------------------------------------------------------ -
11. Miclos Andrei
-------------------- -
22. Peta Octavian
---------------------------------------- -
27. Bye
-------------------- Boznea Daniel 3-0
6. Boznea Daniel
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
7. Pralea Marius Dan
-------------------- -
26. Dani Leo
---------------------------------------- -
23. Gasca Toader
-------------------- -
10. Postelnicu Mihai
------------------------------------------------------------ -
15. Bora Nicolae
-------------------- -
18. Zdrenghea Mircea
---------------------------------------- -
31. Bye
-------------------- Georgescu Constantin 3-0
2. Georgescu Constantin
Comentariu
Grupe superioare Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 3-23-02-3222 ANDONE CLAUDIU CUGIR 2-31-31-303 PAVEL CALIN HUNEDOARA 0-33-10-314 CRAINIC ADRIAN ORASTIE 3-23-13-031
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SICOE RODICA CUGIR 3-13-03-0312 ZELARIU PETRU TARNAVENI 1-30-32-303 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 0-33-03-2224 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 0-33-22-31
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 KAPOSTA VICTOR ARAD 0-30-30-302 RUS TRAIAN CLUJ NAPOCA 3-03-22-3223 AVRAM VICTOR ARAD 3-02-33-1214 LUNCA RAZVAN TARNAVENI 3-03-21-323
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 APIAN FLORIN BISTRITA 3-13-03-1312 DANELIUC GABI SIBIU 1-31-33-213 OPREA ADRIAN LUGOJ 0-33-10-314 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 1-32-33-012
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 1-33-03-2212 VERDET ADRIAN ORAVITA 3-11-33-1223 VITAN VASILE TARNAVENI 0-33-13-0234 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 2-31-30-30
Calificati in eliminatorii - Elite1 Crainic Adrian Roman Bogdan 2 Sicoe Rodica Sufletel Radu 3 Avram Victor Rus Traian Lunca Razvan 4 Apian Florin Bleoca Marius 5 Put Gabriel Verdet Adrian Vitan Vasile TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Elite
1. Crainic Adrian
-------------------- Crainic Adrian 3-0
16. Bye
---------------------------------------- Rus Traian 3-0
9. Rus Traian
-------------------- Rus Traian 3-0
8. Sufletel Radu
------------------------------------------------------------ Put Gabriel 3-2
5. Put Gabriel
-------------------- Put Gabriel 3-1
12. Lunca Razvan
---------------------------------------- Put Gabriel 3-2
13. Bye
-------------------- Apian Florin 3-0
4. Apian Florin
. -------------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
3. Avram Victor
-------------------- Avram Victor 3-0
14. Bye
---------------------------------------- Avram Victor 3-1
11. Vitan Vasile
-------------------- Bleoca Marius 3-1
6. Bleoca Marius
------------------------------------------------------------ Avram Victor 3-2
7. Verdet Adrian
-------------------- Roman Bogdan 3-1
10. Roman Bogdan
---------------------------------------- Roman Bogdan 3-0
15. Bye
-------------------- Sicoe Rodica 3-0
2. Sicoe RodicaUltima editare de FlorinBN; 20.mai.2017, 20:36.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA 3-03-23-0312 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 0-31-31-303 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA 2-33-13-0224 VUCA ADRIAN BOCSA 0-33-10-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SZAKACS BELA DEVA 3-03-03-0312 BUCUR DAN CISNADIE 0-32-33-0123 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA 0-33-21-314 PELAGHIE IOAN TARGU MURES 0-30-33-11
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARAC MARIUS SIBIU 3-23-01-3222 ZSOK ARCADIE DEVA 2-33-00-313 VERES JANOS TARGU MURES 0-30-30-304 NEICONI SABIN HATEG 3-13-03-031
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CIOBANU DANIEL BLAJ 2-33-03-0222 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN 3-23-13-1313 LUNGU MARIUS ORAVITA 0-31-33-014 FARCASIU FLORIN ALBA IULIA 0-31-30-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TURBURAN ION RESITA 3-23-13-2312 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 2-33-12-313 SOMLEA DARIAN CISNADIE 1-31-31-304 CECAN VASILE TIMISOARA 2-33-23-122
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MURGU IOAN ORAVITA 1-33-23-1222 WEISS SIMONA CISNADIE 3-13-02-3213 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES 2-30-30-304 BOERIU CEZARA TARGU MURES 1-33-23-02
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 KROMEK IULIAN CUGIR 0-30-33-112 VERES FRANCISC ORAVITA 3-03-23-0313 MOTORGA DORIN TARGU MURES 3-02-33-1224 BELTECHI DUMITRU VICTORIA 1-30-31-30
Calificati in eliminatorii - Open1 Camarasiu Tiberiu Korabian Tamas 2 Szakacs Bela Bucur Dan 3 Neiconi Sabin Barac Marius 4 Gheorghe Nicu Ciobanu Daniel 5 Turburan Ion Cecan Vasile 6 Weiss Simona Murgu Ioan 7 Veres Francisc Motorga Dorin TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open
1. Camarasiu Tiberiu
-------------------- Camarasiu Tiberiu 3-0
16. Bye
---------------------------------------- Camarasiu Tiberiu 3-2
9. Bucur Dan
-------------------- Motorga Dorin 3-1
8. Motorga Dorin
------------------------------------------------------------ Murgu Ioan 3-1
5. Turburan Ion
-------------------- Murgu Ioan 3-0
12. Murgu Ioan
---------------------------------------- Murgu Ioan 3-0
13. Barac Marius
-------------------- Barac Marius 3-2
4. Gheorghe Nicu
. -------------------------------------------------------------------------------- Szakacs Bela 3-0
3. Neiconi Sabin
-------------------- Korabian Tamas 3-2
14. Korabian Tamas
---------------------------------------- Ciobanu Daniel 3-2
11. Ciobanu Daniel
-------------------- Ciobanu Daniel 3-2
6. Weiss Simona
------------------------------------------------------------ Szakacs Bela 3-1
7. Veres Francisc
-------------------- Cecan Vasile 3-2
10. Cecan Vasile
---------------------------------------- Szakacs Bela 3-1
15. Bye
-------------------- Szakacs Bela 3-0
2. Szakacs BelaUltima editare de FlorinBN; 20.mai.2017, 20:36.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Eliminatorii Amatori
1. Serban Marian
-------------------- Serban Marian 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Serban Marian 3-0
17. Sabau Gheorghe
-------------------- Sabau Gheorghe 3-1
16. Banu Nicolae
------------------------------------------------------------ Serban Marian 3-1
9. Tatar Dorel
-------------------- Botea Fabian 3-0
24. Botea Fabian
---------------------------------------- Damian Mircea 3-1
25. Jeler Nicolae
-------------------- Damian Mircea 3-0
8. Damian Mircea
A. -------------------------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0
5. Barbuta Ioan
-------------------- Barbuta Ioan 3-0
28. Bye
---------------------------------------- Sava Petru 3-0
21. Comsa Dan
-------------------- Sava Petru 3-0
12. Sava Petru
------------------------------------------------------------ Petrus Florin 3-2
13. Stancu Tiberiu
-------------------- Stancu Tiberiu 3-0
20. Ispas Emil
---------------------------------------- Petrus Florin 3-0
29. Bye
-------------------- Petrus Florin 3-0
4. Petrus Florin
3. Busu Romulus
-------------------- Busu Romulus 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Busu Romulus 3-0
19. Susan Mircea
-------------------- Susan Mircea 3-1
14. Sava Ioan
------------------------------------------------------------ Busu Romulus 3-0
11. Miclos Andrei
-------------------- Miclos Andrei 3-2
22. Peta Octavian
---------------------------------------- Miclos Andrei 3-2
27. Bye
-------------------- Boznea Daniel 3-0
6. Boznea Daniel
B. -------------------------------------------------------------------------------- Busu Romulus 3-1
7. Pralea Marius Dan
-------------------- Dani Leo 3-0
26. Dani Leo
---------------------------------------- Gasca Toader 3-1
23. Gasca Toader
-------------------- Gasca Toader 3-1
10. Postelnicu Mihai
------------------------------------------------------------ Bora Nicolae 3-1
15. Bora Nicolae
-------------------- Bora Nicolae 3-1
18. Zdrenghea Mircea
---------------------------------------- Bora Nicolae 3-0
31. Bye
-------------------- Georgescu Constantin 3-0
2. Georgescu ConstantinUltima editare de Zosim1; 20.mai.2017, 19:42.
Comentariu
Finala mica - Elite
Rus Traian
-------------------- Roman Bogdan 3-2
Roman Bogdan
Finala mica - Open
Camarasiu Tiberiu
-------------------- Ciobanu Daniel 3-1
Ciobanu DanielTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Eliminatorii Amatori
1. Serban Marian
-------------------- Serban Marian 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Serban Marian 3-0
17. Sabau Gheorghe
-------------------- Sabau Gheorghe 3-1
16. Banu Nicolae
------------------------------------------------------------ Damian Mircea 3-1
9. Tatar Dorel
-------------------- Botea Fabian 3-0
24. Botea Fabian
---------------------------------------- Damian Mircea 3-1
25. Jeler Nicolae
-------------------- Damian Mircea 3-0
8. Damian Mircea
A. -------------------------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0
5. Barbuta Ioan
-------------------- Barbuta Ioan 3-0
28. Bye
---------------------------------------- Sava Petru 3-0
21. Comsa Dan
-------------------- Sava Petru 3-0
12. Sava Petru
------------------------------------------------------------ Petrus Florin 3-2
13. Stancu Tiberiu
-------------------- Stancu Tiberiu 3-0
20. Ispas Emil
---------------------------------------- Petrus Florin 3-0
29. Bye
-------------------- Petrus Florin 3-0
4. Petrus Florin
3. Busu Romulus
-------------------- Busu Romulus 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Busu Romulus 3-0
19. Susan Mircea
-------------------- Susan Mircea 3-1
14. Sava Ioan
------------------------------------------------------------ Busu Romulus 3-0
11. Miclos Andrei
-------------------- Miclos Andrei 3-2
22. Peta Octavian
---------------------------------------- Boznea Daniel 3-2
27. Bye
-------------------- Boznea Daniel 3-0
6. Boznea Daniel
B. -------------------------------------------------------------------------------- Busu Romulus 3-1
7. Pralea Marius Dan
-------------------- Dani Leo 3-0
26. Dani Leo
---------------------------------------- Gasca Toader 3-1
23. Gasca Toader
-------------------- Gasca Toader 3-1
10. Postelnicu Mihai
------------------------------------------------------------ Bora Nicolae 3-1
15. Bora Nicolae
-------------------- Bora Nicolae 3-1
18. Zdrenghea Mircea
---------------------------------------- Bora Nicolae 3-0
31. Bye
-------------------- Georgescu Constantin 3-0
2. Georgescu ConstantinUltima editare de Zosim1; 21.mai.2017, 08:02.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Clasament Amatori
1. Petrus Florin - Alba Iulia
2. Busu Romulus - Hunedoara
3 -- 4
Bora Nicolae - Vintu de Jos
Damian Mircea - Bistrița
5 -- 8
Sava Petru - Cluj Napoca
Boznea Daniel - Deva
Gasca Toader - Hunedoara
Serban Marian - Orastie
9 -- 16
Stancu Tiberiu - Deva
Susan Mircea - Alba Iulia
Georgescu Constantin - Orastie
Botea Fabian - Hunedoara
Barbuta Ioan - Dej
Miclos Andrei - Dej
Dani Leo - Arad
Sabau Gheorghe - Târnaveni
17 -- 26
Pralea Marius Dan - Botoșani
Comsa Dan - Sibiu
Zdrenghea Mircea - Orastie
Peta Octavian - Cluj Napoca
Tatar Dorel - Simeria
Jeler Nicolae - Orastie
Banu Nicolae - Ocna Sibiului
Sava Ioan - Orastie
Postelnicu Mihai - Deva
Ispas Emil - Alba Iulia
27 -- 2v gr.sup.
Jichici Svetozar - Timișoara
28 -- 40 1v gr.sup.
Dirlea Ioan - Aiud
Sicoe Ioan - Turda
Decean Darian - Sibiu
Pop Sabin - Targu Mureș
Palfi Ferencz - Cluj Napoca
Luca Eugen - Aiud
Gipsy King - Hunedoara
Moldovan Flavia - Târnaveni
Veres Adrian - Timișoara
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
Sava Bogdan - Cluj Napoca
Moldovan Valer - Calan
Tedi Ioja - Calan
41 -- 52 0v gr.sup.
Bumbu Pavel - Razboieni
Horvath Mircea - Orastie
Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
Bozosan Petre - Sibiu
Gusan Boris - Turda
Sabau Mircea - Târnaveni
Pralea Constantin - Alba Iulia
Oniga Paul - Blaj
Midvichi Alexandru - Deva
Sarcani Andrei - Targu Mureș
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Portariuc Gheorghe - Botoșani
53 -- 2v gr.inf.
Puia Darius - Stremt
54 -- 62 1v gr.inf.
Chibulcutean Ioan - Târnaveni
Borcsi Jozsef - Timișoara
Ciurca Ovidiu - Targu Mureș
Oprean Andrei - Baia de Cris
Bleoca Lucas - Târnaveni
Szekely Gheorghe - Blaj
Marian Ioan - Alba Iulia
Golban Nicolae - Alba Iulia
Popa Decebal - Vintu de Jos
63 -- 75 0v gr.inf.
Caraus Sorin - Deva
Zedler Iuliu - Blaj
Barbu Tiberiu - Simeria
Taranu Mircea - Hunedoara
Vela Gabriel - Timișoara
Cristea Daniel - Bistrița
Somlea Codrin - Cisnadie
Stancovici Bianca - Targu Mureș
Asavei Gheorghe - Razboieni
Ilisiu Cristian - Vintu de Jos
Konya Elod - Aiud
Bregar Dan - Vintu de Jos
Danciu Nicolae - Vintu de JosUltima editare de Zosim1; 21.mai.2017, 08:03.
Comentariu
Clasament Open
1. Szakacs Bela - Deva
2. Murgu Ioan - Oravita
3 -- 4
Ciobanu Daniel - Blaj
Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
5 -- 8
Cecan Vasile - Timișoara
Barac Marius - Sibiu
Korabian Tamas - Cluj Napoca
Motorga Dorin - Targu Mureș
9 -- 14
Veres Francisc - Oravita
Neiconi Sabin - Hateg
Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
Weiss Simona - Cisnadie
Turburan Ion - Resita
Bucur Dan - Cisnadie
15 -- 2v gr.sup.
Boeriu Cezara - Targu Mureș
16 -- 22 1v gr.sup.
Zsok Arcadie - Deva
Kromek Iulian - Cugir
Lungu Marius - Oravita
Drinceanu Lilian - Oravita
Vuca Adrian - Bocsa
Pelaghie Ioan - Targu Mureș
Orac Teodor - Ramnicu Valcea
23 -- 28 0v gr.sup.
Veres Janos - Targu Mureș
Trandafir Vasile - Targu Mureș
Somlea Darian - Cisnadie
Farcasiu Florin - Alba Iulia
Bucur Alin Adrian - Targu Mureș
Beltechi Dumitru - Victoria
29 -- 31 2v gr.inf.
Beches Andrei - Sibiu
Lulciuc Dumitru - Timișoara
Radu Constantin - Sibiu
32 -- 36 1v gr.inf.
Groza Alexandru - Cisnadie
Janosi Attila - Targu Mureș
Barbulescu Dan - Sibiu
Butura Vasile - Alba Iulia
Timaru Ilie - Ocna Sibiului
37 -- 40 0v gr.inf.
Popa Gheorghe - Aiud
Blaga Marius - Cluj Napoca
Gecse Alpar - Chibed
Cioveie Marian - OravitaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Clasament Elite
1. Avram Victor - Arad
2. Put Gabriel - Oravita
3 -- 4
Roman Bogdan - Arad
Rus Traian - Cluj Napoca
5 -- 8
Bleoca Marius - Târnaveni
Apian Florin - Bistrița
Sicoe Rodica - Cugir
Crainic Adrian - Orastie
9 -- 12
Sufletel Radu - Alba Iulia
Verdet Adrian - Oravita
Vitan Vasile - Târnaveni
Lunca Razvan - Târnaveni
13 -- 16 1v gr.sup.
Daneliuc Gabi - Sibiu
Moldovan Alexandru - Târnaveni
Pavel Calin - Hunedoara
Oprea Adrian - Lugoj
17 -- 20 0v gr.sup.
Andone Claudiu - Cugir
Zelariu Petru - Târnaveni
Molnar Tihamer - Târnaveni
Kaposta Victor - Arad
21 -- 22 2v gr.inf.
Temelie Dragos - Selimbar
Iancu Sorin - Sibiu
23 -- 26 1v gr.inf.
Popa Radu - Deva
Pop Zoltan - Dej
Migea Cornel - Sibiu
Szakacs Raul - Deva
27 -- 29 0v gr.inf.
Popet Doru - Timișoara
Aron Darie - Sibiu
Dabacan Dorin - TârnaveniTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 08.feb.2015
- 1442
- deva
Likes given: 1271Likes received: 911
Salut,
S-a strecurat o greseala la clasamentul pt amatori. Boznea Daniel a castigat cu 3-2 in optimi cu Miclos Andrei si a pierdut in sferturi cu Busu Romulus. Deci nu are cum sa termine pe 14....
Multumesc
Trimis de pe al meu SM-G903F folosind Tapatalk
Comentariu
Felicitari amicilor mei Dani Leo, Claudiu Andone si Johnny Erasure...bravo ! Fain turneu !TRUST NO ONE !
Comentariu
organizator local- 25.mar.2013
- 838
- Oravita
- 50
Likes given: 367Likes received: 251
Mulțumim Vintu,mulțumim dl Pralea,mulțumim colegilor de la masa de joc!!Trupa de la Oravița va mulțumește ptr.tot!!Ne bucuram ca ne-am intalnit cu prietenii dragi din Amatur și ne-am făcut prieteni noi!!Vom revenii cu drag la Vintu!!Felicitări Victoras,ai fost tare!!Felicitări tuturor!
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 04:35.Procesare...X
Comentariu