Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A+ "Cupa MEDIAȘ 750", Mediaș - 17.06.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
M-am simtit foarte bine la turneul de la Mediaș. Conditii excelente de joc, adversari foarte buni, atmosfera frumoasa, surprize placute si neplacute. Un singur lucru nu mi-a placut si anume grupele superioare de 3 unde s-au facut foarte multe surprize fie ele voite fie ele fara intentie. Credca un sistem de grupe de 4 si jucarea ultimelor 2 meciuri din grupe simultan ( ca si in liga 1 toate meciurile se joaca in acelasi timp )se va scuti de o gramada de meciuri aranjate sa le zic asa. La fel am patit si eu... acum nu stiu daca cu intentie sau nu dar am avut ghinionul sa joc ultimul meci din grupa cand adversarii stiau deja scorul cu care pot merge amandoi in pace in eliminatorii.Sper ca stafful Amatur sa ia in considerare aceste aspecte pe viitor.
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1688
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 485
Pierdut, medalie si diploma pt locul 5-8 la open ofer recompensa . (am plecat in graba ,drum lung)
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4470
- Târgoviște, DB
Likes given: 370Likes received: 1215
Greu de tot cu scrisul zilele astea...dar ar fi o lipsa de respect din partea mea si a prietenilor mei din Ploiești (asta ca sa nu mai zica soacra de nea Nae Darmaz ca m-am facut ploiestean cand eu sunt, de fapt, dambovitel ) sa nu ne inclinam si sa-i felicitam pe Emi si "ajutoarele" sale pentru organizarea impecabila a turneului. Domnilor, primiti multumirile noastre sincere si asigurarea ca vom reveni intotdeauna cu drag la Mediaș.
CHAPEAU!
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1498
Postat în original de victor.arad Vezi postM-am simtit foarte bine la turneul de la Mediaș. Conditii excelente de joc, adversari foarte buni, atmosfera frumoasa, surprize placute si neplacute. Un singur lucru nu mi-a placut si anume grupele superioare de 3 unde s-au facut foarte multe surprize fie ele voite fie ele fara intentie. Credca un sistem de grupe de 4 si jucarea ultimelor 2 meciuri din grupe simultan ( ca si in liga 1 toate meciurile se joaca in acelasi timp )se va scuti de o gramada de meciuri aranjate sa le zic asa. La fel am patit si eu... acum nu stiu daca cu intentie sau nu dar am avut ghinionul sa joc ultimul meci din grupa cand adversarii stiau deja scorul cu care pot merge amandoi in pace in eliminatorii.Sper ca stafful Amatur sa ia in considerare aceste aspecte pe viitor.
La postul 511 este o filmare a meciului lui Klimas cu Bauer si singura concluzie ce o pot trage ca daca au aranjat meciul ,flagrantul cred ca se poate dovedi:S-au inteles ca Bauer sa ii dea lui Klimas cateva neturi si cante si atunci nu se prinde nimeni.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1498
P.S. Pentru cine doreste am salvat pe un stick filmarile celor 6 camere de la Sala Romgaz de la ora 8.00 si pana la 20.00 in ziua de sambata.O parte am vizionat-o azinoapte in drum spre Germania dar nu am putut indentifica o intalnire privata intre Bauer si Klimas doar la masa de joc.Si nici interesul lui Victor pt acest meci nu cred ca a fost cam mare atata timp cat el in acele momente se perinda pe hol si afara cu berea si tigara in mana.
Comentariu
Postat în original de victor.arad Vezi postM-am simtit foarte bine la turneul de la Mediaș. Conditii excelente de joc, adversari foarte buni, atmosfera frumoasa, surprize placute si neplacute. Un singur lucru nu mi-a placut si anume grupele superioare de 3 unde s-au facut foarte multe surprize fie ele voite fie ele fara intentie. Credca un sistem de grupe de 4 si jucarea ultimelor 2 meciuri din grupe simultan ( ca si in liga 1 toate meciurile se joaca in acelasi timp )se va scuti de o gramada de meciuri aranjate sa le zic asa. La fel am patit si eu... acum nu stiu daca cu intentie sau nu dar am avut ghinionul sa joc ultimul meci din grupa cand adversarii stiau deja scorul cu care pot merge amandoi in pace in eliminatorii.Sper ca stafful Amatur sa ia in considerare aceste aspecte pe viitor.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8032
- Brașov
Likes given: 1516Likes received: 2929
Postat în original de victor.arad Vezi postM-am simtit foarte bine la turneul de la Mediaș. Conditii excelente de joc, adversari foarte buni, atmosfera frumoasa, surprize placute si neplacute. Un singur lucru nu mi-a placut si anume grupele superioare de 3 unde s-au facut foarte multe surprize fie ele voite fie ele fara intentie. Credca un sistem de grupe de 4 si jucarea ultimelor 2 meciuri din grupe simultan ( ca si in liga 1 toate meciurile se joaca in acelasi timp )se va scuti de o gramada de meciuri aranjate sa le zic asa. La fel am patit si eu... acum nu stiu daca cu intentie sau nu dar am avut ghinionul sa joc ultimul meci din grupa cand adversarii stiau deja scorul cu care pot merge amandoi in pace in eliminatorii.Sper ca stafful Amatur sa ia in considerare aceste aspecte pe viitor.
Asa a fost să fie, ș'apăi ar trebui sa vezi filmarea meciului si-ti vei da seama că după atâtea netzuri/tuș nici nu prea erau șanse de câștig.
Imi pare rau ca ai fost dezamăgit, dar nu se merită să schimbam un sistem pentru o situație ipotetică.
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
Postat în original de GeluBv Vezi postVictoraș de la Oraș, scuza-mă că -ți spun, dar eu nu cred că în formația asta ai fost furat. Nici nu-mi permit sa le spun numele, dar cei doi nu sunt cunoscuți ca blatiști si cred ca nici nu se prea cunosc.
Asa a fost să fie, ș'apăi ar trebui sa vezi filmarea meciului si-ti vei da seama că după atâtea netzuri/tuș nici nu prea erau șanse de câștig.
Imi pare rau ca ai fost dezamăgit, dar nu se merită să schimbam un sistem pentru o situație ipotetică.
PS : Ce era sa fac Emi? Doar nu era sa le tin lumanarea si sa vorbesc cu ei sa ma lase pe mine sa ma calific.Am lasat sa termine meciul in liniste si sa revin dupa finalizearea meciului.Asta e.. ce a fost a fost.Trebuia sa iau eu 1 set in plus si nu mai stateam la mana nimanui. Data viitoare sper sa iau mai in serios situatia ( sa fi luat 1 set la klimas din mingile de set avute ) si sa nu mai ma bazez pe nimeni decat pe mine.
Comentariu
organizator local- 06.mar.2012
- 1541
- Resita
- 51
Likes given: 197Likes received: 69
Postat în original de victor.arad Vezi postSunt de acord cu tine Gelu si Emi, nu spun ca am fost furat, nici vorba nu sunt genul cei 2 jucatori dar mi s-ar parea mai ok sa se joace simultan ultimele 2 meciuri dintr-o grupa superioara de 4 s-ar scuti pe viitor de anumite situatii neplacute.
PS : Ce era sa fac Emi? Doar nu era sa le tin lumanarea si sa vorbesc cu ei sa ma lase pe mine sa ma calific.Am lasat sa termine meciul in liniste si sa revin dupa finalizearea meciului.Asta e.. ce a fost a fost.Trebuia sa iau eu 1 set in plus si nu mai stateam la mana nimanui. Data viitoare sper sa iau mai in serios situatia ( sa fi luat 1 set la klimas din mingile de set avute ) si sa nu mai ma bazez pe nimeni decat pe mine.
PS Mi-a placut sistemul lui Emi de la Vintu cu doua grupe superioare de 4 pe cate doua mese. Se joaca pe doua mese ambele meciuri dintr-o grupa. Fiecare isi vede numai de meciul lui si nu se mai gandeste la ajutor din afara.Blade: Mizutani ZLC
FH Nittaku Fastarc G1
BH Xiom Sigma II Euro
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1498
Postat în original de marin bada Vezi postEu as zice ca de data asta pionii am fost noi,jucatorii. Emi a fost Regele.
P.S.O sa incercam la urmatorul sa aducem si "Printesele"
Comentariu
Postat în original de cata_60 Vezi postCâteva observații :nu am putut sa desfășor un joc optim mai ales in eliminatorii întrucât atenția mi a fost focalizata ?nspre factori externi perturbatori.Propun ca la următoarele turnee din zona accesul publicului de sex feminin sa fie permis doar pe baza unei cereri examinate de comisie.Pentru operativitate și obiectivitate propun ca eu sa fac parte din comisie ... eventual șef . Nu care cumva sa l cooptati pe Gelu Vlădoiu....asta i nesătul.
Comentariu
Postat în original de victor.arad Vezi postM-am simtit foarte bine la turneul de la Mediaș. Conditii excelente de joc, adversari foarte buni, atmosfera frumoasa, surprize placute si neplacute. Un singur lucru nu mi-a placut si anume grupele superioare de 3 unde s-au facut foarte multe surprize fie ele voite fie ele fara intentie. Credca un sistem de grupe de 4 si jucarea ultimelor 2 meciuri din grupe simultan ( ca si in liga 1 toate meciurile se joaca in acelasi timp )se va scuti de o gramada de meciuri aranjate sa le zic asa. La fel am patit si eu... acum nu stiu daca cu intentie sau nu dar am avut ghinionul sa joc ultimul meci din grupa cand adversarii stiau deja scorul cu care pot merge amandoi in pace in eliminatorii.Sper ca stafful Amatur sa ia in considerare aceste aspecte pe viitor.
Comentariu
A fost mai demult un film artistic românesc "Calculatorul mărturisește" ... despre acel calculator este vorba?TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Centralizator meciuri Elite
Nr Player 1 Player 2 Scor Round 1 Roman Iulian - Brașov Sinita Eugen - București 3-0 i1 2 Roman Iulian - Brașov Daneliuc Gabi - Sibiu 3-0 i1 3 Roman Iulian - Brașov Cotca Dacian - Oradea 3-2 i1 4 Roman Iulian - Brașov Curut Gabriel - Timișoara 3-0 i1 5 Roman Iulian - Brașov Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure 3-0 i1 6 Sinita Eugen - București Daneliuc Gabi - Sibiu 3-2 i1 7 Sinita Eugen - București Cotca Dacian - Oradea 2-3 i1 8 Sinita Eugen - București Curut Gabriel - Timișoara 1-3 i1 9 Sinita Eugen - București Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure 3-0 i1 10 Daneliuc Gabi - Sibiu Cotca Dacian - Oradea 3-2 i1 11 Daneliuc Gabi - Sibiu Curut Gabriel - Timișoara 2-3 i1 12 Daneliuc Gabi - Sibiu Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure 3-1 i1 13 Cotca Dacian - Oradea Curut Gabriel - Timișoara 3-1 i1 14 Cotca Dacian - Oradea Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure 3-0 i1 15 Curut Gabriel - Timișoara Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure 1-3 i1 16 Enciu Alexandru - Slobozia Andone Claudiu - Cugir 3-1 i2 17 Enciu Alexandru - Slobozia Tigau Dan - București 3-1 i2 18 Enciu Alexandru - Slobozia Iancu Sorin - Sibiu 3-1 i2 19 Enciu Alexandru - Slobozia Fratea Aurel - Constanța 3-2 i2 20 Enciu Alexandru - Slobozia Motorga Dorin - Targu Mureș 3-0 i2 21 Andone Claudiu - Cugir Tigau Dan - București 3-1 i2 22 Andone Claudiu - Cugir Iancu Sorin - Sibiu 3-0 i2 23 Andone Claudiu - Cugir Fratea Aurel - Constanța 3-2 i2 24 Andone Claudiu - Cugir Motorga Dorin - Targu Mureș 3-0 i2 25 Tigau Dan - București Iancu Sorin - Sibiu 3-2 i2 26 Tigau Dan - București Fratea Aurel - Constanța 3-1 i2 27 Tigau Dan - București Motorga Dorin - Targu Mureș 3-0 i2 28 Iancu Sorin - Sibiu Fratea Aurel - Constanța 2-3 i2 29 Iancu Sorin - Sibiu Motorga Dorin - Targu Mureș 3-1 i2 30 Fratea Aurel - Constanța Motorga Dorin - Targu Mureș 3-2 i2 31 Lukasz Klimas - Ploiești Govoreanu Florin - Cisnadie 3-1 i3 32 Lukasz Klimas - Ploiești Dumitrescu Cornel - București 3-0 i3 33 Lukasz Klimas - Ploiești Tipu Vlad - Iași 3-0 i3 34 Lukasz Klimas - Ploiești Tic Ioan - Oradea 3-1 i3 35 Lukasz Klimas - Ploiești Rojnita Sebastian - Bacău 3-0 i3 36 Govoreanu Florin - Cisnadie Dumitrescu Cornel - București 1-3 i3 37 Govoreanu Florin - Cisnadie Tipu Vlad - Iași 3-0 i3 38 Govoreanu Florin - Cisnadie Tic Ioan - Oradea 3-0 i3 39 Govoreanu Florin - Cisnadie Rojnita Sebastian - Bacău 3-0 i3 40 Dumitrescu Cornel - București Tipu Vlad - Iași 2-3 i3 41 Dumitrescu Cornel - București Tic Ioan - Oradea 3-1 i3 42 Dumitrescu Cornel - București Rojnita Sebastian - Bacău 3-1 i3 43 Tipu Vlad - Iași Tic Ioan - Oradea 3-0 i3 44 Tipu Vlad - Iași Rojnita Sebastian - Bacău 2-3 i3 45 Tic Ioan - Oradea Rojnita Sebastian - Bacău 1-3 i3 46 Gogu Gabriel - Cluj Napoca Apian Florin - Bistrița 3-1 i4 47 Gogu Gabriel - Cluj Napoca Panea Ovidiu - București 3-0 i4 48 Gogu Gabriel - Cluj Napoca Bleoca Marius - Târnaveni 3-0 i4 49 Gogu Gabriel - Cluj Napoca Kaposta Victor - Arad 2-3 i4 50 Gogu Gabriel - Cluj Napoca Kromek Iulian - Cugir 3-0 i4 51 Apian Florin - Bistrița Panea Ovidiu - București 3-1 i4 52 Apian Florin - Bistrița Bleoca Marius - Târnaveni 3-1 i4 53 Apian Florin - Bistrița Kaposta Victor - Arad 2-3 i4 54 Apian Florin - Bistrița Kromek Iulian - Cugir 3-2 i4 55 Panea Ovidiu - București Bleoca Marius - Târnaveni 3-0 i4 56 Panea Ovidiu - București Kaposta Victor - Arad 3-2 i4 57 Panea Ovidiu - București Kromek Iulian - Cugir 3-2 i4 58 Bleoca Marius - Târnaveni Kaposta Victor - Arad 2-3 i4 59 Bleoca Marius - Târnaveni Kromek Iulian - Cugir 3-2 i4 60 Kaposta Victor - Arad Kromek Iulian - Cugir 3-0 i4 61 Roman Bogdan - Arad Verdet Adrian - Oravita 3-1 i5 62 Roman Bogdan - Arad Moldovan Alexandru - Târnaveni 3-0 i5 63 Roman Bogdan - Arad Zidar Victor - Reghin 3-0 i5 64 Roman Bogdan - Arad Birtalan Robert - Oradea 3-1 i5 65 Roman Bogdan - Arad Bardocz Szilard - Capeni 3-1 i5 66 Verdet Adrian - Oravita Moldovan Alexandru - Târnaveni 3-2 i5 67 Verdet Adrian - Oravita Zidar Victor - Reghin 1-3 i5 68 Verdet Adrian - Oravita Birtalan Robert - Oradea 3-1 i5 69 Verdet Adrian - Oravita Bardocz Szilard - Capeni 3-2 i5 70 Moldovan Alexandru - Târnaveni Zidar Victor - Reghin 3-2 i5 71 Moldovan Alexandru - Târnaveni Birtalan Robert - Oradea 0-3 i5 72 Moldovan Alexandru - Târnaveni Bardocz Szilard - Capeni 1-3 i5 73 Zidar Victor - Reghin Birtalan Robert - Oradea 0-3 i5 74 Zidar Victor - Reghin Bardocz Szilard - Capeni 2-3 i5 75 Birtalan Robert - Oradea Bardocz Szilard - Capeni 1-3 i5 76 Sicoe Rodica - Cugir Bauer Lajos - Targu Mureș 3-0 i6 77 Sicoe Rodica - Cugir Mocean Dan - Cluj Napoca 3-1 i6 78 Sicoe Rodica - Cugir Ciobanu Daniel - Blaj 3-0 i6 79 Sicoe Rodica - Cugir Sumanaru Catalin - Iași 3-0 i6 80 Sicoe Rodica - Cugir Padurariu Costel - Brașov 3-0 i6 81 Bauer Lajos - Targu Mureș Mocean Dan - Cluj Napoca 0-3 i6 82 Bauer Lajos - Targu Mureș Ciobanu Daniel - Blaj 3-0 i6 83 Bauer Lajos - Targu Mureș Sumanaru Catalin - Iași 3-1 i6 84 Bauer Lajos - Targu Mureș Padurariu Costel - Brașov 3-0 i6 85 Mocean Dan - Cluj Napoca Ciobanu Daniel - Blaj 3-0 i6 86 Mocean Dan - Cluj Napoca Sumanaru Catalin - Iași 3-0 i6 87 Mocean Dan - Cluj Napoca Padurariu Costel - Brașov 3-1 i6 88 Ciobanu Daniel - Blaj Sumanaru Catalin - Iași 0-3 i6 89 Ciobanu Daniel - Blaj Padurariu Costel - Brașov 3-2 i6 90 Sumanaru Catalin - Iași Padurariu Costel - Brașov 3-1 i6 91 Farkas Gabor - Targu Mureș Corcoz Costin - Focșani 3-2 i7 92 Farkas Gabor - Targu Mureș Incze Levente - Miercurea Ciuc 3-2 i7 93 Farkas Gabor - Targu Mureș Pavel Calin - Hunedoara 3-2 i7 94 Farkas Gabor - Targu Mureș Aron Darie - Sibiu 3-1 i7 95 Farkas Gabor - Targu Mureș Savu Cristian - Oradea 3-0 i7 96 Corcoz Costin - Focșani Incze Levente - Miercurea Ciuc 3-0 i7 97 Corcoz Costin - Focșani Pavel Calin - Hunedoara 3-0 i7 98 Corcoz Costin - Focșani Aron Darie - Sibiu 3-0 i7 99 Corcoz Costin - Focșani Savu Cristian - Oradea 3-0 i7 100 Incze Levente - Miercurea Ciuc Pavel Calin - Hunedoara 2-3 i7 101 Incze Levente - Miercurea Ciuc Aron Darie - Sibiu 3-1 i7 102 Incze Levente - Miercurea Ciuc Savu Cristian - Oradea 0-3 i7 103 Pavel Calin - Hunedoara Aron Darie - Sibiu 1-3 i7 104 Pavel Calin - Hunedoara Savu Cristian - Oradea 3-1 i7 105 Aron Darie - Sibiu Savu Cristian - Oradea 0-3 i7 106 Neagu Mircea - Constanța Farcas Vlad - Cluj Napoca 3-2 i8 107 Neagu Mircea - Constanța Corburean Ioana - Mediaș 3-2 i8 108 Neagu Mircea - Constanța Migea Cornel - Sibiu 3-0 i8 109 Neagu Mircea - Constanța Lunca Razvan - Târnaveni 3-0 i8 110 Neagu Mircea - Constanța Szalay Liviu - Oradea 3-1 i8 111 Farcas Vlad - Cluj Napoca Corburean Ioana - Mediaș 2-3 i8 112 Farcas Vlad - Cluj Napoca Migea Cornel - Sibiu 3-0 i8 113 Farcas Vlad - Cluj Napoca Lunca Razvan - Târnaveni 3-0 i8 114 Farcas Vlad - Cluj Napoca Szalay Liviu - Oradea 3-1 i8 115 Corburean Ioana - Mediaș Migea Cornel - Sibiu 3-0 i8 116 Corburean Ioana - Mediaș Lunca Razvan - Târnaveni 3-0 i8 117 Corburean Ioana - Mediaș Szalay Liviu - Oradea 1-3 i8 118 Migea Cornel - Sibiu Lunca Razvan - Târnaveni 0-3 i8 119 Migea Cornel - Sibiu Szalay Liviu - Oradea 3-2 i8 120 Lunca Razvan - Târnaveni Szalay Liviu - Oradea 3-0 i8 121 Petrescu Liviu - Pitești Put Gabriel - Oravita 3-2 i9 122 Petrescu Liviu - Pitești Zamblau Ionut - Cluj Napoca 3-0 i9 123 Petrescu Liviu - Pitești Vlase Gheorghe - Slobozia 3-2 i9 124 Petrescu Liviu - Pitești Sferlea Marius - Oradea 3-1 i9 125 Petrescu Liviu - Pitești Istrate Cristian - București 3-0 i9 126 Put Gabriel - Oravita Zamblau Ionut - Cluj Napoca 3-1 i9 127 Put Gabriel - Oravita Vlase Gheorghe - Slobozia 2-3 i9 128 Put Gabriel - Oravita Sferlea Marius - Oradea 2-3 i9 129 Put Gabriel - Oravita Istrate Cristian - București 3-0 i9 130 Zamblau Ionut - Cluj Napoca Vlase Gheorghe - Slobozia 3-0 i9 131 Zamblau Ionut - Cluj Napoca Sferlea Marius - Oradea 3-1 i9 132 Zamblau Ionut - Cluj Napoca Istrate Cristian - București 3-1 i9 133 Vlase Gheorghe - Slobozia Sferlea Marius - Oradea 3-2 i9 134 Vlase Gheorghe - Slobozia Istrate Cristian - București 3-1 i9 135 Sferlea Marius - Oradea Istrate Cristian - București 3-2 i9 136 Mutrescu Eugen - Timișoara Dinca Daniel - București 3-0 i10 137 Mutrescu Eugen - Timișoara Morosanu Vasile - Suceava 1-3 i10 138 Mutrescu Eugen - Timișoara Lazaroiu Adrian - Targoviște 3-1 i10 139 Mutrescu Eugen - Timișoara Oprea Adrian - Lugoj 3-0 i10 140 Mutrescu Eugen - Timișoara Dena Corneliu - Giurgiu 3-0 i10 141 Dinca Daniel - București Morosanu Vasile - Suceava 3-1 i10 142 Dinca Daniel - București Lazaroiu Adrian - Targoviște 3-0 i10 143 Dinca Daniel - București Oprea Adrian - Lugoj 3-0 i10 144 Dinca Daniel - București Dena Corneliu - Giurgiu 3-1 i10 145 Morosanu Vasile - Suceava Lazaroiu Adrian - Targoviște 3-2 i10 146 Morosanu Vasile - Suceava Oprea Adrian - Lugoj 3-1 i10 147 Morosanu Vasile - Suceava Dena Corneliu - Giurgiu 3-2 i10 148 Lazaroiu Adrian - Targoviște Oprea Adrian - Lugoj 3-0 i10 149 Lazaroiu Adrian - Targoviște Dena Corneliu - Giurgiu 3-0 i10 150 Oprea Adrian - Lugoj Dena Corneliu - Giurgiu 3-2 i10 151 Sufletel Radu - Alba Iulia Avram Victor - Arad 3-2 i11 152 Sufletel Radu - Alba Iulia Teleki Zsolt - Cluj Napoca 3-0 i11 153 Sufletel Radu - Alba Iulia Iancu George - Ploiești 3-0 i11 154 Sufletel Radu - Alba Iulia Laszlo Levente - Miercurea Ciuc 3-1 i11 155 Sufletel Radu - Alba Iulia Veres Francisc - Oravita 3-2 i11 156 Avram Victor - Arad Teleki Zsolt - Cluj Napoca 3-2 i11 157 Avram Victor - Arad Iancu George - Ploiești 2-3 i11 158 Avram Victor - Arad Laszlo Levente - Miercurea Ciuc 3-1 i11 159 Avram Victor - Arad Veres Francisc - Oravita 3-1 i11 160 Teleki Zsolt - Cluj Napoca Iancu George - Ploiești 0-3 i11 161 Teleki Zsolt - Cluj Napoca Laszlo Levente - Miercurea Ciuc 3-0 i11 162 Teleki Zsolt - Cluj Napoca Veres Francisc - Oravita 3-1 i11 163 Iancu George - Ploiești Laszlo Levente - Miercurea Ciuc 3-0 i11 164 Iancu George - Ploiești Veres Francisc - Oravita 3-1 i11 165 Laszlo Levente - Miercurea Ciuc Veres Francisc - Oravita 0-3 i11 166 Radu Costica - Galați Nistor Dorel - Bistrița 2-3 i12 167 Radu Costica - Galați Farkas Bence - Targu Mureș 3-0 i12 168 Radu Costica - Galați Cozma Catalin - Fălticeni 2-3 i12 169 Radu Costica - Galați Carpaci Alexandru - Ludus 3-2 i12 170 Radu Costica - Galați Georgiu Dragos - Vatra Dornei 2-3 i12 171 Nistor Dorel - Bistrița Farkas Bence - Targu Mureș 3-1 i12 172 Nistor Dorel - Bistrița Cozma Catalin - Fălticeni 3-1 i12 173 Nistor Dorel - Bistrița Carpaci Alexandru - Ludus 3-1 i12 174 Nistor Dorel - Bistrița Georgiu Dragos - Vatra Dornei 3-1 i12 175 Farkas Bence - Targu Mureș Cozma Catalin - Fălticeni 1-3 i12 176 Farkas Bence - Targu Mureș Carpaci Alexandru - Ludus 0-3 i12 177 Farkas Bence - Targu Mureș Georgiu Dragos - Vatra Dornei 0-3 i12 178 Cozma Catalin - Fălticeni Carpaci Alexandru - Ludus 3-1 i12 179 Cozma Catalin - Fălticeni Georgiu Dragos - Vatra Dornei 3-0 i12 180 Carpaci Alexandru - Ludus Georgiu Dragos - Vatra Dornei 1-3 i12 181 Roman Iulian - Brașov Farcas Vlad - Cluj Napoca 3-0 s1 182 Roman Iulian - Brașov Vlase Gheorghe - Slobozia 3-0 s1 183 Farcas Vlad - Cluj Napoca Vlase Gheorghe - Slobozia 3-1 s1 184 Enciu Alexandru - Slobozia Pavel Calin - Hunedoara 3-0 s2 185 Enciu Alexandru - Slobozia Dinca Daniel - București 3-2 s2 186 Pavel Calin - Hunedoara Dinca Daniel - București 2-3 s2 187 Lukasz Klimas - Ploiești Bauer Lajos - Targu Mureș 1-3 s3 188 Lukasz Klimas - Ploiești Avram Victor - Arad 3-0 s3 189 Bauer Lajos - Targu Mureș Avram Victor - Arad 1-3 s3 190 Kaposta Victor - Arad Bardocz Szilard - Capeni 0-3 s4 191 Kaposta Victor - Arad Georgiu Dragos - Vatra Dornei 1-3 s4 192 Bardocz Szilard - Capeni Georgiu Dragos - Vatra Dornei 2-3 s4 193 Roman Bogdan - Arad Apian Florin - Bistrița 3-0 s5 194 Roman Bogdan - Arad Radu Costica - Galați 3-1 s5 195 Apian Florin - Bistrița Radu Costica - Galați 3-2 s5 196 Sicoe Rodica - Cugir Govoreanu Florin - Cisnadie 3-1 s6 197 Sicoe Rodica - Cugir Teleki Zsolt - Cluj Napoca 3-0 s6 198 Govoreanu Florin - Cisnadie Teleki Zsolt - Cluj Napoca 3-2 s6 199 Farkas Gabor - Targu Mureș Tigau Dan - București 3-0 s7 200 Farkas Gabor - Targu Mureș Lazaroiu Adrian - Targoviște 3-0 s7 201 Tigau Dan - București Lazaroiu Adrian - Targoviște 1-3 s7 202 Neagu Mircea - Constanța Curut Gabriel - Timișoara 3-1 s8 203 Neagu Mircea - Constanța Sferlea Marius - Oradea 3-0 s8 204 Curut Gabriel - Timișoara Sferlea Marius - Oradea 1-3 s8 205 Petrescu Liviu - Pitești Cotca Dacian - Oradea 0-3 s9 206 Petrescu Liviu - Pitești Lunca Razvan - Târnaveni 3-0 s9 207 Cotca Dacian - Oradea Lunca Razvan - Târnaveni 1-3 s9 208 Mutrescu Eugen - Timișoara Andone Claudiu - Cugir 3-0 s10 209 Mutrescu Eugen - Timișoara Savu Cristian - Oradea 3-0 s10 210 Andone Claudiu - Cugir Savu Cristian - Oradea 0-3 s10 211 Sufletel Radu - Alba Iulia Dumitrescu Cornel - București 3-0 s11 212 Sufletel Radu - Alba Iulia Sumanaru Catalin - Iași 0-3 s11 213 Dumitrescu Cornel - București Sumanaru Catalin - Iași 0-3 s11 214 Nistor Dorel - Bistrița Gogu Gabriel - Cluj Napoca 3-2 s12 215 Nistor Dorel - Bistrița Birtalan Robert - Oradea 2-3 s12 216 Gogu Gabriel - Cluj Napoca Birtalan Robert - Oradea 3-1 s12 217 Cozma Catalin - Fălticeni Verdet Adrian - Oravita 3-0 s13 218 Cozma Catalin - Fălticeni Panea Ovidiu - București 3-2 s13 219 Verdet Adrian - Oravita Panea Ovidiu - București 2-3 s13 220 Iancu George - Ploiești Mocean Dan - Cluj Napoca 0-3 s14 221 Iancu George - Ploiești Rojnita Sebastian - Bacău 3-2 s14 222 Mocean Dan - Cluj Napoca Rojnita Sebastian - Bacău 3-0 s14 223 Morosanu Vasile - Suceava Corcoz Costin - Focșani 0-3 s15 224 Morosanu Vasile - Suceava Fratea Aurel - Constanța 0-3 s15 225 Corcoz Costin - Focșani Fratea Aurel - Constanța 3-0 s15 226 Zamblau Ionut - Cluj Napoca Corburean Ioana - Mediaș 2-3 s16 227 Zamblau Ionut - Cluj Napoca Sinita Eugen - București 0-3 s16 228 Corburean Ioana - Mediaș Sinita Eugen - București 1-3 s16 229 Roman Iulian - Brașov Savu Cristian - Oradea 3-0 e 1/16 230 Sufletel Radu - Alba Iulia Sinita Eugen - București 3-0 e 1/16 231 Cotca Dacian - Oradea Govoreanu Florin - Cisnadie 0-3 e 1/16 232 Fratea Aurel - Constanța Neagu Mircea - Constanța 0-3 e 1/16 233 Roman Bogdan - Arad Bauer Lajos - Targu Mureș 3-1 e 1/16 234 Dinca Daniel - București Gogu Gabriel - Cluj Napoca 0-3 e 1/16 235 Cozma Catalin - Fălticeni Mocean Dan - Cluj Napoca 1-3 e 1/16 236 Lazaroiu Adrian - Targoviște Georgiu Dragos - Vatra Dornei 1-3 e 1/16 237 Lukasz Klimas - Ploiești Farcas Vlad - Cluj Napoca 3-2 e 1/16 238 Nistor Dorel - Bistrița Iancu George - Ploiești 3-1 e 1/16 239 Sumanaru Catalin - Iași Petrescu Liviu - Pitești 0-3 e 1/16 240 Panea Ovidiu - București Sicoe Rodica - Cugir 1-3 e 1/16 241 Farkas Gabor - Targu Mureș Apian Florin - Bistrița 3-0 e 1/16 242 Sferlea Marius - Oradea Mutrescu Eugen - Timișoara 2-3 e 1/16 243 Corcoz Costin - Focșani Bardocz Szilard - Capeni 3-2 e 1/16 244 Corburean Ioana - Mediaș Enciu Alexandru - Slobozia 0-3 e 1/16 245 Roman Iulian - Brașov Sufletel Radu - Alba Iulia 3-0 e 1/8 246 Govoreanu Florin - Cisnadie Neagu Mircea - Constanța 0-3 e 1/8 247 Roman Bogdan - Arad Gogu Gabriel - Cluj Napoca 0-3 e 1/8 248 Mocean Dan - Cluj Napoca Georgiu Dragos - Vatra Dornei 3-0 e 1/8 249 Lukasz Klimas - Ploiești Nistor Dorel - Bistrița 3-0 e 1/8 250 Petrescu Liviu - Pitești Sicoe Rodica - Cugir 3-0 e 1/8 251 Farkas Gabor - Targu Mureș Mutrescu Eugen - Timișoara 2-3 e 1/8 252 Corcoz Costin - Focșani Enciu Alexandru - Slobozia 1-3 e 1/8 253 Roman Iulian - Brașov Neagu Mircea - Constanța 3-1 e 1/4 254 Gogu Gabriel - Cluj Napoca Mocean Dan - Cluj Napoca 3-2 e 1/4 255 Lukasz Klimas - Ploiești Petrescu Liviu - Pitești 3-0 e 1/4 256 Mutrescu Eugen - Timișoara Enciu Alexandru - Slobozia 3-2 e 1/4 257 Roman Iulian - Brașov Gogu Gabriel - Cluj Napoca 3-0 e 1/2 258 Lukasz Klimas - Ploiești Mutrescu Eugen - Timișoara 3-0 e 1/2 259 Roman Iulian - Brașov Lukasz Klimas - Ploiești 3-1 e 1/1 Ultima editare de FlorinBN; 22.iun.2017, 14:33.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Centralizator meciuri Amatori
Nr Player 1 Player 2 Scor Round 1 Jichici Svetozar - Timișoara Jaouir Khaled - București 3-0 i1 2 Jichici Svetozar - Timișoara Ambrus Szilard - Ludus 3-1 i1 3 Jichici Svetozar - Timișoara Hila Beatrice - Mediaș 1-3 i1 4 Jichici Svetozar - Timișoara Bozosan Petre - Sibiu 3-2 i1 5 Jichici Svetozar - Timișoara Cotca Rares - Oradea 3-0 i1 6 Jaouir Khaled - București Ambrus Szilard - Ludus 2-3 i1 7 Jaouir Khaled - București Hila Beatrice - Mediaș 1-3 i1 8 Jaouir Khaled - București Bozosan Petre - Sibiu 3-0 i1 9 Jaouir Khaled - București Cotca Rares - Oradea 3-0 i1 10 Ambrus Szilard - Ludus Hila Beatrice - Mediaș 3-2 i1 11 Ambrus Szilard - Ludus Bozosan Petre - Sibiu 1-3 i1 12 Ambrus Szilard - Ludus Cotca Rares - Oradea 3-0 i1 13 Hila Beatrice - Mediaș Bozosan Petre - Sibiu 2-3 i1 14 Hila Beatrice - Mediaș Cotca Rares - Oradea 3-0 i1 15 Bozosan Petre - Sibiu Cotca Rares - Oradea 3-0 i1 16 Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul Imecs Attila - Miercurea Ciuc 3-1 i2 17 Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul Miclos Andrei - Dej 2-3 i2 18 Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul Morariu Marius - Sibiu 1-3 i2 19 Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul Kis Istvan - Brașov 3-2 i2 20 Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul Marin Bogdan Mihail - Bacău 3-0 i2 21 Imecs Attila - Miercurea Ciuc Miclos Andrei - Dej 3-2 i2 22 Imecs Attila - Miercurea Ciuc Morariu Marius - Sibiu 3-2 i2 23 Imecs Attila - Miercurea Ciuc Kis Istvan - Brașov 3-2 i2 24 Imecs Attila - Miercurea Ciuc Marin Bogdan Mihail - Bacău 3-0 i2 25 Miclos Andrei - Dej Morariu Marius - Sibiu 3-0 i2 26 Miclos Andrei - Dej Kis Istvan - Brașov 3-1 i2 27 Miclos Andrei - Dej Marin Bogdan Mihail - Bacău 3-1 i2 28 Morariu Marius - Sibiu Kis Istvan - Brașov 3-0 i2 29 Morariu Marius - Sibiu Marin Bogdan Mihail - Bacău 3-0 i2 30 Kis Istvan - Brașov Marin Bogdan Mihail - Bacău 3-0 i2 31 Boicu Gabriel - Vatra Dornei Cucu Cristin - Targoviște 3-1 i3 32 Boicu Gabriel - Vatra Dornei Totos Ludovic - Marghita 2-3 i3 33 Boicu Gabriel - Vatra Dornei Dorling Raul - Cisnadie 3-2 i3 34 Boicu Gabriel - Vatra Dornei Stancescu Sebastian - Ploiești 3-1 i3 35 Boicu Gabriel - Vatra Dornei Rosoga Ana - Constanța 3-0 i3 36 Cucu Cristin - Targoviște Totos Ludovic - Marghita 1-3 i3 37 Cucu Cristin - Targoviște Dorling Raul - Cisnadie 3-0 i3 38 Cucu Cristin - Targoviște Stancescu Sebastian - Ploiești 1-3 i3 39 Cucu Cristin - Targoviște Rosoga Ana - Constanța 3-0 i3 40 Totos Ludovic - Marghita Dorling Raul - Cisnadie 3-1 i3 41 Totos Ludovic - Marghita Stancescu Sebastian - Ploiești 3-1 i3 42 Totos Ludovic - Marghita Rosoga Ana - Constanța 3-2 i3 43 Dorling Raul - Cisnadie Stancescu Sebastian - Ploiești 1-3 i3 44 Dorling Raul - Cisnadie Rosoga Ana - Constanța 3-1 i3 45 Stancescu Sebastian - Ploiești Rosoga Ana - Constanța 3-1 i3 46 Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare Trocaru Remus - Tulcea 0-3 i4 47 Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare Doba Vasile - Pitești 1-3 i4 48 Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare Sferlea Alesia - Oradea 2-3 i4 49 Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare Ilie Octavian Marius - Brașov 0-3 i4 50 Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare Portariuc Gheorghe - Botoșani 3-0 i4 51 Trocaru Remus - Tulcea Doba Vasile - Pitești 3-2 i4 52 Trocaru Remus - Tulcea Sferlea Alesia - Oradea 0-3 i4 53 Trocaru Remus - Tulcea Ilie Octavian Marius - Brașov 3-1 i4 54 Trocaru Remus - Tulcea Portariuc Gheorghe - Botoșani 3-0 i4 55 Doba Vasile - Pitești Sferlea Alesia - Oradea 3-0 i4 56 Doba Vasile - Pitești Ilie Octavian Marius - Brașov 1-3 i4 57 Doba Vasile - Pitești Portariuc Gheorghe - Botoșani 3-0 i4 58 Sferlea Alesia - Oradea Ilie Octavian Marius - Brașov 1-3 i4 59 Sferlea Alesia - Oradea Portariuc Gheorghe - Botoșani 3-1 i4 60 Ilie Octavian Marius - Brașov Portariuc Gheorghe - Botoșani 3-0 i4 61 Bucur Dan - Cisnadie Nicula Florin - Constanța 0-3 i5 62 Bucur Dan - Cisnadie Orban Madalina - Timișoara 1-3 i5 63 Bucur Dan - Cisnadie Preda Nicolae - Curtea de Argeș 3-0 i5 64 Bucur Dan - Cisnadie Cioveie Marian - Oravita 3-0 i5 65 Bucur Dan - Cisnadie Pop George - Oradea 3-0 i5 66 Nicula Florin - Constanța Orban Madalina - Timișoara 0-3 i5 67 Nicula Florin - Constanța Preda Nicolae - Curtea de Argeș 3-2 i5 68 Nicula Florin - Constanța Cioveie Marian - Oravita 3-0 i5 69 Nicula Florin - Constanța Pop George - Oradea 3-0 i5 70 Orban Madalina - Timișoara Preda Nicolae - Curtea de Argeș 3-0 i5 71 Orban Madalina - Timișoara Cioveie Marian - Oravita 3-0 i5 72 Orban Madalina - Timișoara Pop George - Oradea 3-0 i5 73 Preda Nicolae - Curtea de Argeș Cioveie Marian - Oravita 3-0 i5 74 Preda Nicolae - Curtea de Argeș Pop George - Oradea 3-1 i5 75 Cioveie Marian - Oravita Pop George - Oradea 3-0 i5 76 Dragan Petru Ioan - Iași Szabo Tamas - Miercurea Ciuc 3-1 i6 77 Dragan Petru Ioan - Iași Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea 3-1 i6 78 Dragan Petru Ioan - Iași Pantelimon Andi - București 3-1 i6 79 Dragan Petru Ioan - Iași Veres Adrian - Timișoara 3-0 i6 80 Dragan Petru Ioan - Iași Cotca Diana - Oradea 3-0 i6 81 Szabo Tamas - Miercurea Ciuc Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea 3-2 i6 82 Szabo Tamas - Miercurea Ciuc Pantelimon Andi - București 3-2 i6 83 Szabo Tamas - Miercurea Ciuc Veres Adrian - Timișoara 3-1 i6 84 Szabo Tamas - Miercurea Ciuc Cotca Diana - Oradea 3-0 i6 85 Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea Pantelimon Andi - București 3-2 i6 86 Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea Veres Adrian - Timișoara 3-0 i6 87 Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea Cotca Diana - Oradea 3-0 i6 88 Pantelimon Andi - București Veres Adrian - Timișoara 3-1 i6 89 Pantelimon Andi - București Cotca Diana - Oradea 3-0 i6 90 Veres Adrian - Timișoara Cotca Diana - Oradea 3-1 i6 91 Zedler Csaba - Agnita Cristea Virgil - Cugir 3-1 i7 92 Zedler Csaba - Agnita Dospinescu George - București 3-0 i7 93 Zedler Csaba - Agnita Popa Paul - Sibiu 3-2 i7 94 Zedler Csaba - Agnita Plaiasu Ion - Plopeni 3-1 i7 95 Zedler Csaba - Agnita Suciu Sergiu - Turda 3-2 i7 96 Cristea Virgil - Cugir Dospinescu George - București 0-3 i7 97 Cristea Virgil - Cugir Popa Paul - Sibiu 2-3 i7 98 Cristea Virgil - Cugir Plaiasu Ion - Plopeni 1-3 i7 99 Cristea Virgil - Cugir Suciu Sergiu - Turda 3-1 i7 100 Dospinescu George - București Popa Paul - Sibiu 3-1 i7 101 Dospinescu George - București Plaiasu Ion - Plopeni 3-1 i7 102 Dospinescu George - București Suciu Sergiu - Turda 3-0 i7 103 Popa Paul - Sibiu Plaiasu Ion - Plopeni 3-1 i7 104 Popa Paul - Sibiu Suciu Sergiu - Turda 3-0 i7 105 Plaiasu Ion - Plopeni Suciu Sergiu - Turda 3-2 i7 106 Benyovski Bela - Sibiu Bogza Dragos - Iași 0-3 i8 107 Benyovski Bela - Sibiu Peta Octavian - Cluj Napoca 3-0 i8 108 Benyovski Bela - Sibiu Pinzar Alin - Suceava 3-0 i8 109 Benyovski Bela - Sibiu Pop Sabin - Targu Mureș 3-1 i8 110 Benyovski Bela - Sibiu Stanca Cristian - Ramnicu Valcea 3-0 i8 111 Bogza Dragos - Iași Peta Octavian - Cluj Napoca 3-0 i8 112 Bogza Dragos - Iași Pinzar Alin - Suceava 1-3 i8 113 Bogza Dragos - Iași Pop Sabin - Targu Mureș 3-0 i8 114 Bogza Dragos - Iași Stanca Cristian - Ramnicu Valcea 3-0 i8 115 Peta Octavian - Cluj Napoca Pinzar Alin - Suceava 3-1 i8 116 Peta Octavian - Cluj Napoca Pop Sabin - Targu Mureș 3-2 i8 117 Peta Octavian - Cluj Napoca Stanca Cristian - Ramnicu Valcea 3-2 i8 118 Pinzar Alin - Suceava Pop Sabin - Targu Mureș 3-2 i8 119 Pinzar Alin - Suceava Stanca Cristian - Ramnicu Valcea 3-0 i8 120 Pop Sabin - Targu Mureș Stanca Cristian - Ramnicu Valcea 3-0 i8 121 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Pralea Marius Dan - Botoșani 3-2 i9 122 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Valcea Daniel - Pitești 0-3 i9 123 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Palfi Ferencz - Cluj Napoca 3-0 i9 124 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Lupescu Nicolae - Reghin 2-3 i9 125 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Oprean Andrei - Baia de Cris 3-0 i9 126 Pralea Marius Dan - Botoșani Valcea Daniel - Pitești 3-1 i9 127 Pralea Marius Dan - Botoșani Palfi Ferencz - Cluj Napoca 1-3 i9 128 Pralea Marius Dan - Botoșani Lupescu Nicolae - Reghin 3-0 i9 129 Pralea Marius Dan - Botoșani Oprean Andrei - Baia de Cris 3-1 i9 130 Valcea Daniel - Pitești Palfi Ferencz - Cluj Napoca 3-0 i9 131 Valcea Daniel - Pitești Lupescu Nicolae - Reghin 3-0 i9 132 Valcea Daniel - Pitești Oprean Andrei - Baia de Cris 3-0 i9 133 Palfi Ferencz - Cluj Napoca Lupescu Nicolae - Reghin 3-0 i9 134 Palfi Ferencz - Cluj Napoca Oprean Andrei - Baia de Cris 3-0 i9 135 Lupescu Nicolae - Reghin Oprean Andrei - Baia de Cris 3-1 i9 136 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Zdrenghea Mircea - Orastie 3-0 i10 137 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Bucur Alin Adrian - Targu Mureș 3-1 i10 138 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Chibulcutean Bogdan - Târnaveni 3-0 i10 139 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Patrascu Dan - Sighișoara 2-3 i10 140 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Giosan Marcel - Galați 3-0 i10 141 Zdrenghea Mircea - Orastie Bucur Alin Adrian - Targu Mureș 3-2 i10 142 Zdrenghea Mircea - Orastie Chibulcutean Bogdan - Târnaveni 3-0 i10 143 Zdrenghea Mircea - Orastie Patrascu Dan - Sighișoara 2-3 i10 144 Zdrenghea Mircea - Orastie Giosan Marcel - Galați 3-0 i10 145 Bucur Alin Adrian - Targu Mureș Chibulcutean Bogdan - Târnaveni 3-2 i10 146 Bucur Alin Adrian - Targu Mureș Patrascu Dan - Sighișoara 3-1 i10 147 Bucur Alin Adrian - Targu Mureș Giosan Marcel - Galați 3-1 i10 148 Chibulcutean Bogdan - Târnaveni Patrascu Dan - Sighișoara 2-3 i10 149 Chibulcutean Bogdan - Târnaveni Giosan Marcel - Galați 3-2 i10 150 Patrascu Dan - Sighișoara Giosan Marcel - Galați 1-3 i10 151 Colesniuc Romeo - Botoșani Bradusca Cornel - Targu Jiu 3-0 i11 152 Colesniuc Romeo - Botoșani Sicoe Ioan - Turda 3-0 i11 153 Colesniuc Romeo - Botoșani Sabau Gheorghe - Târnaveni 3-1 i11 154 Colesniuc Romeo - Botoșani Pop Alexandru - Oradea 0-3 i11 155 Colesniuc Romeo - Botoșani Sursilov Constantin - București 3-0 i11 156 Bradusca Cornel - Targu Jiu Sicoe Ioan - Turda 3-0 i11 157 Bradusca Cornel - Targu Jiu Sabau Gheorghe - Târnaveni 3-2 i11 158 Bradusca Cornel - Targu Jiu Pop Alexandru - Oradea 1-3 i11 159 Bradusca Cornel - Targu Jiu Sursilov Constantin - București 3-0 i11 160 Sicoe Ioan - Turda Sabau Gheorghe - Târnaveni 3-1 i11 161 Sicoe Ioan - Turda Pop Alexandru - Oradea 1-3 i11 162 Sicoe Ioan - Turda Sursilov Constantin - București 2-3 i11 163 Sabau Gheorghe - Târnaveni Pop Alexandru - Oradea 2-3 i11 164 Sabau Gheorghe - Târnaveni Sursilov Constantin - București 0-3 i11 165 Pop Alexandru - Oradea Sursilov Constantin - București 3-0 i11 166 Stancalie Doru - Craiova Teglas Andreea - Ludus 2-3 i12 167 Stancalie Doru - Craiova Loghin Florin - Brașov 1-3 i12 168 Stancalie Doru - Craiova Badaluta Marian - Vatra Dornei 3-0 i12 169 Stancalie Doru - Craiova Moldovan Flavia - Târnaveni 3-1 i12 170 Stancalie Doru - Craiova Oniga Paul - Blaj 3-0 i12 171 Teglas Andreea - Ludus Loghin Florin - Brașov 3-2 i12 172 Teglas Andreea - Ludus Badaluta Marian - Vatra Dornei 3-2 i12 173 Teglas Andreea - Ludus Moldovan Flavia - Târnaveni 3-1 i12 174 Teglas Andreea - Ludus Oniga Paul - Blaj 3-0 i12 175 Loghin Florin - Brașov Badaluta Marian - Vatra Dornei 1-3 i12 176 Loghin Florin - Brașov Moldovan Flavia - Târnaveni 2-3 i12 177 Loghin Florin - Brașov Oniga Paul - Blaj 1-3 i12 178 Badaluta Marian - Vatra Dornei Moldovan Flavia - Târnaveni 2-3 i12 179 Badaluta Marian - Vatra Dornei Oniga Paul - Blaj 3-2 i12 180 Moldovan Flavia - Târnaveni Oniga Paul - Blaj 1-3 i12 181 Szanto Lajos - Miercurea Ciuc Burghelea Florin - Piatra Neamț 2-3 i13 182 Szanto Lajos - Miercurea Ciuc Craciun David Mihai - București 3-1 i13 183 Szanto Lajos - Miercurea Ciuc Barabas Claudiu - Bistrița 3-1 i13 184 Szanto Lajos - Miercurea Ciuc Dragomir Paul - Sibiu 3-0 i13 185 Szanto Lajos - Miercurea Ciuc Gusan Boris - Turda 2-3 i13 186 Burghelea Florin - Piatra Neamț Craciun David Mihai - București 3-2 i13 187 Burghelea Florin - Piatra Neamț Barabas Claudiu - Bistrița 3-1 i13 188 Burghelea Florin - Piatra Neamț Dragomir Paul - Sibiu 3-0 i13 189 Burghelea Florin - Piatra Neamț Gusan Boris - Turda 3-0 i13 190 Craciun David Mihai - București Barabas Claudiu - Bistrița 1-3 i13 191 Craciun David Mihai - București Dragomir Paul - Sibiu 0-3 i13 192 Craciun David Mihai - București Gusan Boris - Turda 3-1 i13 193 Barabas Claudiu - Bistrița Dragomir Paul - Sibiu 3-1 i13 194 Barabas Claudiu - Bistrița Gusan Boris - Turda 0-3 i13 195 Dragomir Paul - Sibiu Gusan Boris - Turda 2-3 i13 196 Marian Florin - Reghin Mureșan Dorel - Cluj Napoca 1-3 i14 197 Marian Florin - Reghin Dinu Gheorghe - București 3-2 i14 198 Marian Florin - Reghin Bokor Zoltan Jr - Brașov 0-3 i14 199 Marian Florin - Reghin Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure 3-0 i14 200 Marian Florin - Reghin Chibulcutean Ioan - Târnaveni 3-1 i14 201 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Dinu Gheorghe - București 1-3 i14 202 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Bokor Zoltan Jr - Brașov 3-2 i14 203 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure 3-1 i14 204 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Chibulcutean Ioan - Târnaveni 3-1 i14 205 Dinu Gheorghe - București Bokor Zoltan Jr - Brașov 1-3 i14 206 Dinu Gheorghe - București Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure 3-0 i14 207 Dinu Gheorghe - București Chibulcutean Ioan - Târnaveni 3-0 i14 208 Bokor Zoltan Jr - Brașov Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure 3-0 i14 209 Bokor Zoltan Jr - Brașov Chibulcutean Ioan - Târnaveni 3-1 i14 210 Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure Chibulcutean Ioan - Târnaveni 3-2 i14 211 Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei 2-3 i15 212 Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea Ciky Cornel - Fagaras 2-3 i15 213 Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea Postelnicu Mihai - Deva 3-1 i15 214 Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea Gecse Alpar - Chibed 3-2 i15 215 Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea Gered Ferenc - Miercurea Ciuc 3-0 i15 216 Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei Ciky Cornel - Fagaras 2-3 i15 217 Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei Postelnicu Mihai - Deva 0-3 i15 218 Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei Gecse Alpar - Chibed 0-3 i15 219 Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei Gered Ferenc - Miercurea Ciuc 1-3 i15 220 Ciky Cornel - Fagaras Postelnicu Mihai - Deva 0-3 i15 221 Ciky Cornel - Fagaras Gecse Alpar - Chibed 0-3 i15 222 Ciky Cornel - Fagaras Gered Ferenc - Miercurea Ciuc 3-0 i15 223 Postelnicu Mihai - Deva Gecse Alpar - Chibed 3-2 i15 224 Postelnicu Mihai - Deva Gered Ferenc - Miercurea Ciuc 3-0 i15 225 Gecse Alpar - Chibed Gered Ferenc - Miercurea Ciuc 3-0 i15 226 Matei Dumitru - Deva Derzsi Lorand - Targu Mureș 2-3 i16 227 Matei Dumitru - Deva Cristofor Razvan - Moinesti 1-3 i16 228 Matei Dumitru - Deva Balla Peter - Toplita 3-1 i16 229 Matei Dumitru - Deva Zamfirache Ioan - Botoșani 3-0 i16 230 Matei Dumitru - Deva Manitiu Florin - Sibiu 3-0 i16 231 Derzsi Lorand - Targu Mureș Cristofor Razvan - Moinesti 3-1 i16 232 Derzsi Lorand - Targu Mureș Balla Peter - Toplita 3-1 i16 233 Derzsi Lorand - Targu Mureș Zamfirache Ioan - Botoșani 2-3 i16 234 Derzsi Lorand - Targu Mureș Manitiu Florin - Sibiu 3-2 i16 235 Cristofor Razvan - Moinesti Balla Peter - Toplita 3-0 i16 236 Cristofor Razvan - Moinesti Zamfirache Ioan - Botoșani 3-0 i16 237 Cristofor Razvan - Moinesti Manitiu Florin - Sibiu 1-3 i16 238 Balla Peter - Toplita Zamfirache Ioan - Botoșani 2-3 i16 239 Balla Peter - Toplita Manitiu Florin - Sibiu 3-2 i16 240 Zamfirache Ioan - Botoșani Manitiu Florin - Sibiu 0-3 i16 241 Gligor George - Sibiu Dordea Lucian - Mediaș 3-2 i17 242 Gligor George - Sibiu Ticu Sorin - Lugoj 2-3 i17 243 Gligor George - Sibiu Macovei Cristi - Iași 0-3 i17 244 Gligor George - Sibiu Pralea Constantin - Alba Iulia 3-2 i17 245 Gligor George - Sibiu Cinca Daniel - Craiova 3-1 i17 246 Dordea Lucian - Mediaș Ticu Sorin - Lugoj 1-3 i17 247 Dordea Lucian - Mediaș Macovei Cristi - Iași 3-0 i17 248 Dordea Lucian - Mediaș Pralea Constantin - Alba Iulia 3-2 i17 249 Dordea Lucian - Mediaș Cinca Daniel - Craiova 3-2 i17 250 Ticu Sorin - Lugoj Macovei Cristi - Iași 3-0 i17 251 Ticu Sorin - Lugoj Pralea Constantin - Alba Iulia 3-0 i17 252 Ticu Sorin - Lugoj Cinca Daniel - Craiova 3-2 i17 253 Macovei Cristi - Iași Pralea Constantin - Alba Iulia 3-0 i17 254 Macovei Cristi - Iași Cinca Daniel - Craiova 3-1 i17 255 Pralea Constantin - Alba Iulia Cinca Daniel - Craiova 1-3 i17 256 Jichici Svetozar - Timișoara Boicu Gabriel - Vatra Dornei 3-1 s1 257 Jichici Svetozar - Timișoara Bucur Dan - Cisnadie 0-3 s1 258 Jichici Svetozar - Timișoara Plaiasu Ion - Plopeni 3-2 s1 259 Boicu Gabriel - Vatra Dornei Bucur Dan - Cisnadie 2-3 s1 260 Boicu Gabriel - Vatra Dornei Plaiasu Ion - Plopeni 0-3 s1 261 Bucur Dan - Cisnadie Plaiasu Ion - Plopeni 3-0 s1 262 Imecs Attila - Miercurea Ciuc Ilie Octavian Marius - Brașov 3-2 s2 263 Imecs Attila - Miercurea Ciuc Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea 3-0 s2 264 Imecs Attila - Miercurea Ciuc Pinzar Alin - Suceava 3-0 s2 265 Ilie Octavian Marius - Brașov Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea 3-0 s2 266 Ilie Octavian Marius - Brașov Pinzar Alin - Suceava 3-2 s2 267 Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea Pinzar Alin - Suceava 3-0 s2 268 Totos Ludovic - Marghita Nicula Florin - Constanța 3-1 s3 269 Totos Ludovic - Marghita Popa Paul - Sibiu 3-1 s3 270 Totos Ludovic - Marghita Pralea Marius Dan - Botoșani 0-3 s3 271 Nicula Florin - Constanța Popa Paul - Sibiu 3-0 s3 272 Nicula Florin - Constanța Pralea Marius Dan - Botoșani 2-3 s3 273 Popa Paul - Sibiu Pralea Marius Dan - Botoșani 0-3 s3 274 Trocaru Remus - Tulcea Szabo Tamas - Miercurea Ciuc 3-2 s4 275 Trocaru Remus - Tulcea Peta Octavian - Cluj Napoca 3-2 s4 276 Trocaru Remus - Tulcea Patrascu Dan - Sighișoara 3-1 s4 277 Szabo Tamas - Miercurea Ciuc Peta Octavian - Cluj Napoca 1-3 s4 278 Szabo Tamas - Miercurea Ciuc Patrascu Dan - Sighișoara 3-1 s4 279 Peta Octavian - Cluj Napoca Patrascu Dan - Sighișoara 3-2 s4 280 Orban Madalina - Timișoara Dospinescu George - București 3-0 s5 281 Orban Madalina - Timișoara Palfi Ferencz - Cluj Napoca 3-1 s5 282 Orban Madalina - Timișoara Sursilov Constantin - București 3-0 s5 283 Dospinescu George - București Palfi Ferencz - Cluj Napoca 3-2 s5 284 Dospinescu George - București Sursilov Constantin - București 3-0 s5 285 Palfi Ferencz - Cluj Napoca Sursilov Constantin - București 3-1 s5 286 Dragan Petru Ioan - Iași Benyovski Bela - Sibiu 3-1 s6 287 Dragan Petru Ioan - Iași Zdrenghea Mircea - Orastie 0-3 s6 288 Dragan Petru Ioan - Iași Badaluta Marian - Vatra Dornei 3-1 s6 289 Benyovski Bela - Sibiu Zdrenghea Mircea - Orastie 3-0 s6 290 Benyovski Bela - Sibiu Badaluta Marian - Vatra Dornei 1-3 s6 291 Zdrenghea Mircea - Orastie Badaluta Marian - Vatra Dornei 3-0 s6 292 Zedler Csaba - Agnita Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc 2-3 s7 293 Zedler Csaba - Agnita Bradusca Cornel - Targu Jiu 3-2 s7 294 Zedler Csaba - Agnita Barabas Claudiu - Bistrița 3-0 s7 295 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Bradusca Cornel - Targu Jiu 3-0 s7 296 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Barabas Claudiu - Bistrița 1-3 s7 297 Bradusca Cornel - Targu Jiu Barabas Claudiu - Bistrița 3-0 s7 298 Bogza Dragos - Iași Bucur Alin Adrian - Targu Mureș 3-1 s8 299 Bogza Dragos - Iași Oniga Paul - Blaj 3-0 s8 300 Bogza Dragos - Iași Dinu Gheorghe - București 3-0 s8 301 Bucur Alin Adrian - Targu Mureș Oniga Paul - Blaj 3-2 s8 302 Bucur Alin Adrian - Targu Mureș Dinu Gheorghe - București 2-3 s8 303 Oniga Paul - Blaj Dinu Gheorghe - București 2-3 s8 304 Valcea Daniel - Pitești Colesniuc Romeo - Botoșani 0-3 s9 305 Valcea Daniel - Pitești Szanto Lajos - Miercurea Ciuc 3-0 s9 306 Valcea Daniel - Pitești Ciky Cornel - Fagaras 3-1 s9 307 Colesniuc Romeo - Botoșani Szanto Lajos - Miercurea Ciuc 3-0 s9 308 Colesniuc Romeo - Botoșani Ciky Cornel - Fagaras 3-0 s9 309 Szanto Lajos - Miercurea Ciuc Ciky Cornel - Fagaras 3-0 s9 310 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Stancalie Doru - Craiova 2-3 s10 311 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Marian Florin - Reghin 3-0 s10 312 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Manitiu Florin - Sibiu 3-1 s10 313 Stancalie Doru - Craiova Marian Florin - Reghin 1-3 s10 314 Stancalie Doru - Craiova Manitiu Florin - Sibiu 3-1 s10 315 Marian Florin - Reghin Manitiu Florin - Sibiu 3-0 s10 316 Pop Alexandru - Oradea Gusan Boris - Turda 3-2 s11 317 Pop Alexandru - Oradea Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea 3-2 s11 318 Pop Alexandru - Oradea Gligor George - Sibiu 0-3 s11 319 Gusan Boris - Turda Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea 0-3 s11 320 Gusan Boris - Turda Gligor George - Sibiu 2-3 s11 321 Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea Gligor George - Sibiu 2-3 s11 322 Teglas Andreea - Ludus Bokor Zoltan Jr - Brașov 3-2 s12 323 Teglas Andreea - Ludus Matei Dumitru - Deva 3-0 s12 324 Teglas Andreea - Ludus Hila Beatrice - Mediaș 3-1 s12 325 Bokor Zoltan Jr - Brașov Matei Dumitru - Deva 3-1 s12 326 Bokor Zoltan Jr - Brașov Hila Beatrice - Mediaș 0-3 s12 327 Matei Dumitru - Deva Hila Beatrice - Mediaș 1-3 s12 328 Burghelea Florin - Piatra Neamț Gecse Alpar - Chibed 3-0 s13 329 Burghelea Florin - Piatra Neamț Macovei Cristi - Iași 3-1 s13 330 Burghelea Florin - Piatra Neamț Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul 0-3 s13 331 Gecse Alpar - Chibed Macovei Cristi - Iași 1-3 s13 332 Gecse Alpar - Chibed Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul 2-3 s13 333 Macovei Cristi - Iași Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul 3-0 s13 334 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Cristofor Razvan - Moinesti 2-3 s14 335 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Ambrus Szilard - Ludus 1-3 s14 336 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Cucu Cristin - Targoviște 3-1 s14 337 Cristofor Razvan - Moinesti Ambrus Szilard - Ludus 0-3 s14 338 Cristofor Razvan - Moinesti Cucu Cristin - Targoviște 2-3 s14 339 Ambrus Szilard - Ludus Cucu Cristin - Targoviște 3-2 s14 340 Postelnicu Mihai - Deva Dordea Lucian - Mediaș 1-3 s15 341 Postelnicu Mihai - Deva Morariu Marius - Sibiu 3-1 s15 342 Postelnicu Mihai - Deva Sferlea Alesia - Oradea 2-3 s15 343 Dordea Lucian - Mediaș Morariu Marius - Sibiu 3-1 s15 344 Dordea Lucian - Mediaș Sferlea Alesia - Oradea 3-2 s15 345 Morariu Marius - Sibiu Sferlea Alesia - Oradea 1-3 s15 346 Derzsi Lorand - Targu Mureș Bozosan Petre - Sibiu 3-0 s16 347 Derzsi Lorand - Targu Mureș Stancescu Sebastian - Ploiești 1-3 s16 348 Derzsi Lorand - Targu Mureș Preda Nicolae - Curtea de Argeș 3-1 s16 349 Bozosan Petre - Sibiu Stancescu Sebastian - Ploiești 2-3 s16 350 Bozosan Petre - Sibiu Preda Nicolae - Curtea de Argeș 3-1 s16 351 Stancescu Sebastian - Ploiești Preda Nicolae - Curtea de Argeș 2-3 s16 352 Ticu Sorin - Lugoj Miclos Andrei - Dej 1-3 s17 353 Ticu Sorin - Lugoj Doba Vasile - Pitești 2-3 s17 354 Ticu Sorin - Lugoj Pantelimon Andi - București 1-3 s17 355 Miclos Andrei - Dej Doba Vasile - Pitești 3-0 s17 356 Miclos Andrei - Dej Pantelimon Andi - București 3-1 s17 357 Doba Vasile - Pitești Pantelimon Andi - București 1-3 s17 358 Ilie Octavian Marius - Brașov Totos Ludovic - Marghita 3-1 e 1/32 359 Peta Octavian - Cluj Napoca Jichici Svetozar - Timișoara 0-3 e 1/32 360 Bucur Dan - Cisnadie Ilie Octavian Marius - Brașov 2-3 e 1/16 361 Miclos Andrei - Dej Stancescu Sebastian - Ploiești 3-0 e 1/16 362 Colesniuc Romeo - Botoșani Pop Alexandru - Oradea 3-1 e 1/16 363 Marian Florin - Reghin Bogza Dragos - Iași 1-3 e 1/16 364 Orban Madalina - Timișoara Zedler Csaba - Agnita 3-1 e 1/16 365 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Teglas Andreea - Ludus 3-0 e 1/16 366 Macovei Cristi - Iași Sferlea Alesia - Oradea 3-0 e 1/16 367 Dragan Petru Ioan - Iași Trocaru Remus - Tulcea 3-2 e 1/16 368 Pralea Marius Dan - Botoșani Dospinescu George - București 3-1 e 1/16 369 Derzsi Lorand - Targu Mureș Ambrus Szilard - Ludus 0-3 e 1/16 370 Gligor George - Sibiu Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul 2-3 e 1/16 371 Dinu Gheorghe - București Zdrenghea Mircea - Orastie 3-2 e 1/16 372 Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc Valcea Daniel - Pitești 1-3 e 1/16 373 Hila Beatrice - Mediaș Miklos Imre - Miercurea Ciuc 1-3 e 1/16 374 Dordea Lucian - Mediaș Pantelimon Andi - București 3-1 e 1/16 375 Jichici Svetozar - Timișoara Imecs Attila - Miercurea Ciuc 3-1 e 1/16 376 Ilie Octavian Marius - Brașov Miclos Andrei - Dej 1-3 e 1/8 377 Colesniuc Romeo - Botoșani Bogza Dragos - Iași 2-3 e 1/8 378 Orban Madalina - Timișoara Mureșan Dorel - Cluj Napoca 0-3 e 1/8 379 Macovei Cristi - Iași Dragan Petru Ioan - Iași 1-3 e 1/8 380 Pralea Marius Dan - Botoșani Ambrus Szilard - Ludus 2-3 e 1/8 381 Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul Dinu Gheorghe - București 3-0 e 1/8 382 Valcea Daniel - Pitești Miklos Imre - Miercurea Ciuc 1-3 e 1/8 383 Dordea Lucian - Mediaș Jichici Svetozar - Timișoara 2-3 e 1/8 384 Miclos Andrei - Dej Bogza Dragos - Iași 3-2 e 1/4 385 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Dragan Petru Ioan - Iași 3-0 e 1/4 386 Ambrus Szilard - Ludus Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul 3-1 e 1/4 387 Miklos Imre - Miercurea Ciuc Jichici Svetozar - Timișoara 3-2 e 1/4 388 Miclos Andrei - Dej Mureșan Dorel - Cluj Napoca 0-3 e 1/2 389 Ambrus Szilard - Ludus Miklos Imre - Miercurea Ciuc 3-1 e 1/2 390 Mureșan Dorel - Cluj Napoca Ambrus Szilard - Ludus 1-3 e 1/1 Ultima editare de FlorinBN; 22.iun.2017, 19:05.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 10:33.Procesare...X
Comentariu