Buna ziua. Am vazut ca nu apar pe lista de inscrieri la Open, cu toate ca m-am inscris. Sa ma treceti si pe mine, Valeanu Vlad, pe lista de inscrieri, va rog. Multumesc frumos.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa Cetății Neamțului", Târgu Neamț - 10.06.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Se retrage Aldea Iulian, are un examen despre care a fost anuntat acum, scuze.Blade : Butterfly Photino ST
Bh : Xion Yanus DF 1,5
Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.nov.2007
- 5398
- Fălticeni
- 64
Likes given: 821Likes received: 1171
Inscrieri Incepatori - on 09.06.2017 at 22:22:14
1. Bejan Alexandru, Tecuci, 841 - 9,68 - A
2. Sisca Nicusor, Comănești, 1123 - 9,58 - AW
3. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 710 - 9,33 - A
4. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 771 - 9,07 - A
5. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 2319 - 9 - A
6. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 884 - 8,88 - A
7. Filip Cristi, Comănești, 842 - 8,75 - AW
8. Constantinica Silviu, Botoșani, 853 - 8,21 - AJ
9. Simionese Ovidiu, Granicesti, 885 - 8,07 - AJ
10. State Constantin, Targu Neamț, 1642 - 8 - A
11. Pintrijel Eugen, Targu Neamț, 2076 - 8 - AW
12. Tirdea Ionut, Tecuci, 894 - 7,93 - A
13. Benedek Alex, Gheorgheni, 1876 - 6 - A
14. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 2003 - 6 - A
15. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1404 - 5,58 - AJ
16. Hancer Alexandru, Suceava, 2457 - 5,25 - A
17. Gramada Florin, Suceava, 2586 - 5,25 - A
18. Barabancea Lili, Iași, 3271 - 5,25 - AF
19. Foca Melania, Rădăuți, 1555 - 4,92 - AF
20. Apostol Constantin, Targu Neamț, 2226 - 0 - A
21. Bompa Cristi, Targu Neamț, 2227 - 0 - A
22. Borcila Alexandru, Targu Neamț, 2228 - 0 - A
23. Nastase Costica, Roman, 2387 - 0 - A
24. Cosau Toader, Targu Neamț, 2395 - 0 - A
25. Tabacaru Gheorghe, Piatra Neamț, 2639 - 0 - A
26. Mesterca Mihai, Roman, 2641 - 0 - A
27. Dumitru Catalin, Targu Neamț, 2648 - 0 - A
28. Paraschiv Mihai, Targu Neamț, 2649 - 0 - A
29. Varvara Ionel, Targu Neamț, 2650 - 0 - A
30. Grosu Gheorghita, Targu Neamț, 2868 - 0 - A
31. Oprea Florinel, Targu Neamț, 2869 - 0 - A
32. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2935 - 0 - AF
33. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamț, 3150 - 0 - A
34. Lozonschi Daniel, Targu Neamț, 3151 - 0 - A
35. Tofan Florin, Targu Neamț, 3152 - 0 - A
36. Enea Andrea, Vatra Dornei, 3284 - 0 - AF
37. Boboc Dumitru Cosmin, Targu Neamț, 4002 - 0 - A
38. Markos Sandor, Borsec, 4007 - 0 - A
39. Andrei Radu, Iași, 4008 - 0 - A
40. Marin Doru, Iași, 4010 - 0 - A
41. Baluta Tyty, Targu Neamț, 4011 - 0 - A
42. Harpa Stefan, Targu Neamț, 4012 - 0 - A
43. Marginica Ionut Sorin , Mircesti, 4013 - 0 - A
44. Gheorghe Daniel, Brăila, 4014 - 0 - A
Inscrieri avansati - on 09.06.2017 at 22:23:59
1. Dragan Petru Ioan, Iași, 236 - 19,86 - A
2. Lazar Vasile, Pufesti, 217 - 19,67 - A
3. Petenchi Edmond, Roman, 173 - 19,43 - AW
4. Colesniuc Romeo, Botoșani, 179 - 19,31 - AW
5. Stefan Alexandru, Iași, 571 - 19,05 - A
6. Vieru Costica, Botoșani, 562 - 18,7 - AW
7. Mahu Bogdan, Pascani, 296 - 18,61 - A
8. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 513 - 18,6 - A
9. Cebotari Alexandru, Iași, 1314 - 18,5 - A
10. Pralea Marius Dan, Botoșani, 189 - 18,39 - A
11. Lovin Eusebiu, Comănești, 204 - 18,25 - AW
12. Rosu Gabriel, Comănești, 297 - 18,14 - A
13. Socaci Sorin, Panciu, 315 - 17,86 - A
14. Leteanu Marius, Bacău, 482 - 17,04 - A
15. Petrescu Claudel, Putna, 991 - 17 - A
16. Salavastru Petru, Botoșani, 367 - 16,64 - AW
17. Aldea Nelu, Fălticeni, 757 - 16,42 - A
18. Cristofor Razvan, Moinesti, 255 - 16,36 - AW
19. Laic Mihai, Roman, 837 - 16,33 - A
20. Istrate Ghiorghita, Suceava, 376 - 16,25 - A
21. Turcu Viorel, Piatra Neamț, 547 - 16,15 - AW
22. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 644 - 16,06 - A
23. Poturu Ioan, Pascani, 1104 - 16 - AW
24. Albu Constantin, Suceava, 476 - 15,67 - A
25. Stroe Ionel, Bacău, 396 - 15,54 - A
26. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 953 - 15,33 - A
27. Foca Dorin, Rădăuți, 672 - 15,25 - A
28. Iordachi Adrian, Adjud, 504 - 15,21 - A
29. Padurariu Ciprian, Roman, 964 - 15 - A
30. Maftei Catalin Doru, Comănești, 477 - 14,67 - AW
31. Todor Csaba, Gheorgheni, 619 - 14,6 - AH
32. Panait Adrian, Brăila, 436 - 14,54 - AW
33. Robu Valentin, Botoșani, 463 - 14,5 - AW
34. Caltea Liviu, Pascani, 1710 - 14 - A
35. Plamada Lucian, Iași, 955 - 13,75 - A
36. Plamada Iulian, Putna, 635 - 13,67 - A
37. Cotoara Toader, Suceava, 839 - 13,67 - A
38. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 575 - 13,55 - AF
39. Zamfirache Ioan, Botoșani, 428 - 13,07 - AW
40. Ailioaie Gheorghe, Comănești, 529 - 13,04 - AW
41. Butacu Daniel, Bacău, 540 - 13 - AW
42. Robu Mihai, Mogosesti, 698 - 13 - A
43. Balau Laurentiu, Fălticeni, 1155 - 13 - A
44. Lupu Cristian, Botoșani, 840 - 12,81 - A
45. Morosan Ionel, Granicesti, 637 - 12,79 - A
46. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 555 - 12,75 - A
47. Cotfas Gabriel, Toplita, 733 - 12,75 - AW
48. Aparaschivei Marcel, Botoșani, 690 - 12,04 - AW
49. Ghilan Romeo, Targu Neamț, 1664 - 12 - A
50. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamț, 1295 - 11,42 - A
51. Darie Gabriel, Comănești, 616 - 11,25 - A
52. Donisa Viorel, Roman, 1812 - 11 - A
53. Faraon Catalin, Targu Neamț, 1813 - 11 - A
54. Andronic Ioan, Suceava, 691 - 10,92 - AW
55. Tanase Gabi, Suceava, 1001 - 10,06 - A
56. Suciu Andrei, Borsec, 2783 - 10 - A
57. Isaic Radu, Bacău, 612 - 9,57 - A
58. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1324 - 6,55 - A
59. Vernica Madalin, Mircesti, 4001 - 0 - A
60. Mihaila Marius Gabriel, Rădăuți, 4002 - 0 - A
61. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 4003 - 0 - A
Inscrieri OPEN - on 09.06.2017 at 22:18:51
1. Hasna Cosmin, Straja, 31 - 37,68 - OE
2. Marola Mihai, Bacău, 50 - 33,54 - OE
3. Ditu Daniel, Onesti, 55 - 33,18 - OE
4. Duceac Catalin, Botoșani, 94 - 32,88 - OE
5. Cozma Catalin, Fălticeni, 25 - 31,84 - OEW
6. Ursulean Florin, Straja, 88 - 31,71 - OE
7. Tipu Vlad, Iași, 74 - 30,13 - OE
8. Parnica Leonid, Moinesti, 641 - 30,13 - OEW
9. Sumanaru Catalin, Iași, 51 - 29,21 - OE
10. Grosan Nicu, Piatra Neamț, 148 - 28,92 - OE
11. Ilies Ioan, Rădăuți, 103 - 28,63 - OE
12. Ursulean Vasile, Straja, 70 - 28,58 - OE
13. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 403 - 27,67 - OEW
14. Barabas Sandor, Toplita, 205 - 27,33 - OE
15. Rojnita Sebastian, Bacău, 49 - 27,28 - OE
16. Albu Catalin, Pascani, 239 - 27,17 - OE
17. Fazakas Attila, Toplita, 240 - 27 - OE
18. Ciortescu Cristi, Iași, 60 - 26,88 - O
19. Polocoser Cristian, Suceava, 133 - 26,57 - O
20. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 241 - 24,63 - OW
21. Mironescu Adrian, Botoșani, 196 - 24,46 - O
22. Barsa Ioan, Moinesti, 682 - 24 - O
23. Marola Dan, Bacău, 125 - 23,83 - O
24. Ivanov Sorin, Piatra Neamț, 578 - 23,75 - O
25. Bujoreanu Neculai, Fălticeni, 874 - 23,5 - OW
26. Ticu Dorin, Bacău, 91 - 23,31 - OW
27. Valeanu Vlad, Bacău, 198 - 22,32 - O
28. Bulubasa Nicusor, Comănești, 210 - 22,21 - OW
29. Braniste George, Bacău, 108 - 21,97 - O
30. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 213 - 21,75 - O
31. Colcer Nicolae, Toplita, 278 - 21,32 - O
32. Calenciuc Dumitru, Rădăuți, 1161 - 21,13 - O
33. Serban Liviu, Onesti, 163 - 20,96 - O
34. Morosan Marian, Suceava, 147 - 20,68 - O
35. Iacob Gabriel, Iași, 172 - 20,66 - OW
36. Ursulescu Ioan, Bacău, 134 - 20,56 - OW
37. Baisan Paul, Roman, 987 - 20 - O
38. Barbalata Lorin, Suceava, 365 - 19 - A
39. Dirlau Ionut, Bacău, 892 - 12,5 - A
40. Costea Sabin, Piatra Neamț, 4001 - 0 - Aof all the things i lost i miss my mind the most
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.nov.2007
- 5398
- Fălticeni
- 64
Likes given: 821Likes received: 1171
Vom face (probabil) 8 gr la incepatori si 10 la avansati. La Open mai e timp ..cel mai probabil aici vor fi 8 gr de 5 cei de pe locul 5 jucand ulterior meciuri de repozitionare,castigatorul primind un mic premiuof all the things i lost i miss my mind the most
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.nov.2007
- 5398
- Fălticeni
- 64
Likes given: 821Likes received: 1171
Grupe inferioare Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BEJAN ALEXANDRU TECUCI 3-03-13-23-03-0512 BENEDEK ALEX GHEORGHENI 0-30-30-33-03-0243 APOSTOL CONSTANTIN TARGU NEAMT 1-33-03-03-03-0424 OPREA FLORINEL TARGU NEAMT 2-33-00-33-03-0335 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI 0-30-30-30-33-016 HARPA STEFAN TARGU NEAMT 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SISCA NICUSOR COMANESTI 3-03-03-13-2412 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI 0-32-31-33-213 GROSU GHEORGHITA TARGU NEAMT 0-33-22-31-3144 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 1-33-13-21-3235 GHEORGHE DANIEL Brăila 2-32-33-13-1226
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 1-33-01-33-12-3242 TIRDEA IONUT TECUCI 3-13-03-13-23-0513 BARABANCEA LILI IASI 0-30-31-33-00-314 VARVARA IONEL TARGU NEAMT 3-11-33-13-02-3335 LOZONSCHI DANIEL TARGU NEAMT 1-32-30-30-30-306 MARGINICA IONUT SORIN MIRCESTI 3-20-33-03-23-042
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 3-03-23-13-00-3422 PINTRIJEL EUGEN TARGU NEAMT 0-30-31-32-30-303 BENEDEK ZOLTAN GHEORGHENI 2-33-02-33-10-3244 PARASCHIV MIHAI TARGU NEAMT 1-33-13-23-10-3335 TOFAN FLORIN TARGU NEAMT 0-33-21-31-30-316 TABACARU CONSTANTIN PIATRA NEAMT 3-03-03-03-03-051
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SZEKELY ZOLTAN GHEORGHENI 0-33-03-03-01-3332 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT 3-03-03-03-01-3423 FOCA MELANIA RADAUTI 0-30-31-33-10-314 DUMITRU CATALIN TARGU NEAMT 0-30-33-13-12-3245 ENEA ANDREA VATRA DORNEI 0-30-31-31-30-306 BALUTA TYTY TARGU NEAMT 3-13-13-03-23-051
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI 3-03-10-30-33-0332 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 0-32-30-31-33-013 BOMPA CRISTI TARGU NEAMT 1-33-20-32-33-0244 MESTERCA MIHAI ROMAN 3-03-03-01-33-1425 BOBOC DUMITRU COSMIN TARGU NEAMT 3-03-13-23-13-0516 MARIN DORU IASI 0-30-30-31-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FILIP CRISTI COMANESTI 3-23-13-12-33-0412 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 2-33-13-03-13-1423 BORCILA ALEXANDRU TARGU NEAMT 1-31-33-13-13-1334 COSAU TOADER TARGU NEAMT 1-30-31-30-33-115 MARKOS SANDOR BORSEC 3-21-31-33-03-1346 ANDREI RADU IASI 0-31-31-31-31-30
Grupe superioare Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEJAN ALEXANDRU TECUCI 3-03-03-0312 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 0-31-33-013 VARVARA IONEL TARGU NEAMT 0-33-13-0224 GROSU GHEORGHITA TARGU NEAMT 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SISCA NICUSOR COMANESTI 0-33-13-2222 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT 3-03-03-0313 PARASCHIV MIHAI TARGU NEAMT 1-30-33-014 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 2-30-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TIRDEA IONUT TECUCI 3-13-23-0312 MESTERCA MIHAI ROMAN 1-33-13-0223 SZEKELY ZOLTAN GHEORGHENI 2-31-33-114 BENEDEK ZOLTAN GHEORGHENI 0-30-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TABACARU CONSTANTIN PIATRA NEAMT 3-03-03-0312 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 0-30-30-303 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI 0-33-03-0224 DUMITRU CATALIN TARGU NEAMT 0-33-00-31
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BALUTA TYTY TARGU NEAMT 2-33-13-0212 APOSTOL CONSTANTIN TARGU NEAMT 3-23-01-323 BORCILA ALEXANDRU TARGU NEAMT 1-30-31-304 BOMPA CRISTI TARGU NEAMT 0-33-13-122
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOBOC DUMITRU COSMIN TARGU NEAMT 3-03-03-0312 GHEORGHE DANIEL Brăila 0-30-30-303 OPREA FLORINEL TARGU NEAMT 0-33-00-314 MARKOS SANDOR BORSEC 0-33-03-022
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FILIP CRISTI COMANESTI 1-33-03-0222 MARGINICA IONUT SORIN MIRCESTI 3-13-03-0313 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 0-30-33-014 BENEDEK ALEX GHEORGHENI 0-30-30-30
Eliminatorii Incepatori
1. Bejan Alexandru
-------------------- Bejan Alexandru 3-0
16. Bye
---------------------------------------- Bejan Alexandru 3-0
9. Markos Sandor
-------------------- Markos Sandor 3-2
8. Filip Cristi
------------------------------------------------------------ Tabacaru Constantin 3-1
5. Baluta Tyty
-------------------- Baluta Tyty 3-1
12. Mesterca Mihai
---------------------------------------- Tabacaru Constantin 3-0
13. Sisca Nicusor
-------------------- Tabacaru Constantin 3-0
4. Tabacaru Constantin
. -------------------------------------------------------------------------------- Tabacaru Constantin 3-0
3. Tirdea Ionut
-------------------- Tirdea Ionut 3-0
14. Varvara Ionel
---------------------------------------- Boboc Dumitru Cosmin 3-1
11. Cracana Lucian
-------------------- Boboc Dumitru Cosmin 3-1
6. Boboc Dumitru Cosmin
------------------------------------------------------------ Boboc Dumitru Cosmin 3-1
7. Marginica Ionut Sorin
-------------------- Bompa Cristi 3-2
10. Bompa Cristi
---------------------------------------- State Constantin 3-0
15. Bye
-------------------- State Constantin 3-0
2. State Constantin
Clasament Incepatori
1. Tabacaru Constantin - Piatra Neamț
2. Boboc Dumitru Cosmin - Targu Neamț
3 -- 4
Bejan Alexandru - Tecuci
State Constantin - Targu Neamț
5 -- 8
Baluta Tyty - Targu Neamț
Tirdea Ionut - Tecuci
Markos Sandor - Borsec
Bompa Cristi - Targu Neamț
9 -- 14
Sisca Nicusor - Comănești
Cracana Lucian - Vatra Dornei
Filip Cristi - Comănești
Mesterca Mihai - Roman
Varvara Ionel - Targu Neamț
Marginica Ionut Sorin - Mircesti
15 -- 2v gr.sup.
Apostol Constantin - Targu Neamț
16 -- 21 1v gr.sup.
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Szekely Zoltan - Gheorgheni
Dumitru Catalin - Targu Neamț
Paraschiv Mihai - Targu Neamț
Oprea Florinel - Targu Neamț
Bobu Stefan Minodor - Targu Neamț
22 -- 28 0v gr.sup.
Portariuc Gheorghe - Botoșani
Constantinica Silviu - Botoșani
Benedek Alex - Gheorgheni
Benedek Zoltan - Gheorgheni
Borcila Alexandru - Targu Neamț
Grosu Gheorghita - Targu Neamț
Gheorghe Daniel - Brăila
29 -- 35 1v gr.inf.
Simionese Ovidiu - Granicesti
Buzila Robert - Vatra Dornei
Barabancea Lili - Iași
Foca Melania - Rădăuți
Cosau Toader - Targu Neamț
Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
Tofan Florin - Targu Neamț
36 -- 41 0v gr.inf.
Pintrijel Eugen - Targu Neamț
Lozonschi Daniel - Targu Neamț
Enea Andrea - Vatra Dornei
Andrei Radu - Iași
Marin Doru - Iași
Harpa Stefan - Targu Neamțof all the things i lost i miss my mind the most
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Photo
Mai multe fotografii pe pagina Facebook a autorului: Vasile Lulu Rosu.
https://www.facebook.com/tvn.televiz...c_ref=NEWSFEED
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theaterBlade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
Felicitari Gigi! Nu le-ai lasat nici macar un set! Bravo!Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon
FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.nov.2007
- 5398
- Fălticeni
- 64
Likes given: 821Likes received: 1171
Grupe inferioare avansati
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DRAGAN PETRU IOAN IASI 3-03-23-23-03-1512 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 0-30-33-03-23-1333 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT 2-33-03-13-13-0424 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI 2-30-31-31-33-215 BUTACU DANIEL BACAU 0-32-31-33-10-316 PALAMARU EMIL VATRA DORNEI 1-31-30-32-33-014
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAZAR VASILE PUFESTI 0-33-13-03-13-0432 LAIC MIHAI ROMAN 3-01-33-03-13-1413 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 1-33-13-03-13-0424 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 0-30-30-30-33-215 ROBU MIHAI MOGOSESTI 1-31-31-33-03-0246 DARIE GABRIEL COMANESTI 0-31-30-32-30-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 3-13-03-03-03-0512 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 1-31-33-13-13-0323 POTURU IOAN PASCANI 0-33-12-30-33-224 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI 0-31-33-20-33-0245 BALAU LAURENTIU Fălticeni 0-31-33-03-03-0336 STINGA OVIDIU TECUCI 0-30-32-30-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3-13-11-33-03-0412 ALDEA NELU Fălticeni 1-33-13-23-23-0423 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 1-31-33-10-33-124 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 3-12-31-33-03-1335 GHILAN ROMEO TARGU NEAMT 0-32-33-00-33-0246 ISAIC RADU BACAU 0-30-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STEFAN ALEXANDRU IASI 2-33-03-03-03-0422 SALAVASTRU PETRU Botoșani 3-20-33-13-13-0413 STROE IONEL BACAU 0-33-03-11-33-2334 PLAMADA IULIAN PUTNA 0-31-31-33-03-1245 MOROSAN IONEL GRANICESTI 0-31-33-10-33-026 SUCIU ANDREI BORSEC 0-30-32-31-30-30
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VIERU COSTICA Botoșani 0-33-02-31-33-0232 PETRESCU CLAUDEL PUTNA 3-03-10-32-33-2323 MIHAILA GABRIEL RADAUTI 0-31-30-33-13-124 PLAMADA LUCIAN IASI 3-23-03-03-23-0515 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 3-13-21-32-30-3246 TANASE GABI SUCEAVA 0-32-31-30-33-01
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 3-03-13-03-1412 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 0-33-23-13-0323 ROBU VALENTIN Botoșani 1-32-33-03-0234 COTFAS GABRIEL TOPLITA 0-31-30-33-1145 ANDRONIC IOAN SUCEAVA 1-30-30-31-306
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT 3-02-33-02-33-0332 SOCACI SORIN PANCIU 0-33-03-03-03-0413 FOCA DORIN RADAUTI 3-20-33-03-13-0424 PANAIT ADRIAN Brăila 0-30-30-33-13-0245 APARASCHIVEI MARCEL Botoșani 3-20-31-31-33-126 FARAON CATALIN TARGU NEAMT 0-30-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CEBOTARI ALEXANDRU IASI 1-32-33-03-23-0332 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-13-03-00-33-0413 IORDACHI ADRIAN ADJUD 3-20-33-13-03-0424 TODOR CSABA GHEORGHENI 0-30-31-33-13-0245 LUPU CRISTIAN Botoșani 2-33-00-31-33-126 DONISA VIOREL ROMAN 0-30-30-30-31-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-13-23-13-13-0512 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 1-32-33-03-03-0333 PADURARIU CIPRIAN ROMAN 2-33-23-13-13-1424 COTOARA TOADER SUCEAVA 1-30-31-33-23-1245 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT 1-30-31-32-33-116 VERNICA MADALIN MIRCESTI 0-30-31-31-31-30
Grupe superioare avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRAGAN PETRU IOAN IASI 2-33-13-2212 ALDEA NELU Fălticeni 3-22-32-313 BALAU LAURENTIU Fălticeni 1-33-23-0224 ROBU MIHAI MOGOSESTI 2-33-20-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 LAIC MIHAI ROMAN 3-22-33-1212 STEFAN ALEXANDRU IASI 2-31-32-303 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 3-23-11-324 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI 1-33-23-122
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2-33-11-312 PETRESCU CLAUDEL PUTNA 3-20-33-0213 STROE IONEL BACAU 1-33-02-314 GHILAN ROMEO TARGU NEAMT 3-10-33-222
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3-22-33-0212 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 2-32-32-303 VIERU COSTICA Botoșani 3-23-21-324 PLAMADA IULIAN PUTNA 0-33-23-122
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SALAVASTRU PETRU Botoșani 3-13-23-0312 FOCA DORIN RADAUTI 1-33-13-0223 ROBU VALENTIN Botoșani 2-31-32-304 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 0-30-33-21
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PLAMADA LUCIAN IASI 3-03-03-0312 IORDACHI ADRIAN ADJUD 0-32-30-303 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT 0-33-21-314 COTFAS GABRIEL TOPLITA 0-33-03-122
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 3-20-33-0222 PADURARIU CIPRIAN ROMAN 2-30-33-213 CEBOTARI ALEXANDRU IASI 3-03-03-0314 PANAIT ADRIAN Brăila 0-32-30-30
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SOCACI SORIN PANCIU 3-11-33-0222 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT 1-33-03-0213 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 3-10-33-024 TODOR CSABA GHEORGHENI 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-23-03-2312 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 2-33-03-2223 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 0-30-33-014 COTOARA TOADER SUCEAVA 2-32-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-10-33-2222 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 1-32-33-113 LAZAR VASILE PUFESTI 3-03-23-1314 PALAMARU EMIL VATRA DORNEI 2-31-31-30
Eliminatorii avansati
1. Dragan Petru Ioan
-------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
17. Ghilan Romeo
-------------------- Ghilan Romeo 3-0
16. Cotfas Gabriel
------------------------------------------------------------ Dragan Petru Ioan 3-1
9. Rosu Gabriel
-------------------- Rosu Gabriel 3-0
24. Bye
---------------------------------------- Turcu Viorel 3-2
25. Bye
-------------------- Turcu Viorel 3-0
8. Turcu Viorel
A. -------------------------------------------------------------------------------- Dragan Petru Ioan 3-2
5. Salavastru Petru
-------------------- Salavastru Petru 3-0
28. Bye
---------------------------------------- Salavastru Petru 3-1
21. Bye
-------------------- Pralea Marius Dan 3-0
12. Pralea Marius Dan
------------------------------------------------------------ Salavastru Petru 3-2
13. Mahu Bogdan
-------------------- Mahu Bogdan 3-2
20. Butnaru Madalina
---------------------------------------- Mahu Bogdan 3-1
29. Bye
-------------------- Colesniuc Romeo 3-0
4. Colesniuc Romeo
3. Petrescu Claudel
-------------------- Petrescu Claudel 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Socaci Sorin 3-1
19. Balau Laurentiu
-------------------- Socaci Sorin 3-1
14. Socaci Sorin
------------------------------------------------------------ Bubulac Cristi 3-1
11. Bubulac Cristi
-------------------- Bubulac Cristi 3-0
22. Bye
---------------------------------------- Bubulac Cristi 3-1
27. Bye
-------------------- Plamada Lucian 3-0
6. Plamada Lucian
B. -------------------------------------------------------------------------------- Cebotari Alexandru 3-1
7. Cebotari Alexandru
-------------------- Cebotari Alexandru 3-0
26. Bye
---------------------------------------- Cebotari Alexandru 3-0
23. Bye
-------------------- Lazar Vasile 3-0
10. Lazar Vasile
------------------------------------------------------------ Cebotari Alexandru 3-0
15. Foca Dorin
-------------------- Foca Dorin 3-2
18. Plamada Iulian
---------------------------------------- Foca Dorin 3-2
31. Bye
-------------------- Laic Mihai 3-0
2. Laic Mihai
Clasament avansati
1. Dragan Petru Ioan - Iași
2. Cebotari Alexandru - Iași
3 -- 4
Salavastru Petru - Botoșani
Bubulac Cristi - Piatra Neamț
5 -- 8
Turcu Viorel - Piatra Neamț
Foca Dorin - Rădăuți
Mahu Bogdan - Pascani
Socaci Sorin - Panciu
9 -- 16
Ghilan Romeo - Targu Neamț
Lazar Vasile - Pufesti
Pralea Marius Dan - Botoșani
Plamada Lucian - Iași
Rosu Gabriel - Comănești
Laic Mihai - Roman
Colesniuc Romeo - Botoșani
Petrescu Claudel - Putna
17 -- 20
Plamada Iulian - Putna
Butnaru Madalina - Vatra Dornei
Balau Laurentiu - Fălticeni
Cotfas Gabriel - Toplita
21 -- 23 2v gr.sup.
Vieru Costica - Botoșani
Lovin Eusebiu - Comănești
Maftei Catalin Doru - Comănești
24 -- 32 1v gr.sup.
Petenchi Edmond - Roman
Burghelea Florin - Piatra Neamț
Aldea Nelu - Fălticeni
Cristofor Razvan - Moinesti
Istrate Ghiorghita - Suceava
Stroe Ionel - Bacău
Padurariu Ciprian - Roman
Robu Mihai - Mogosesti
Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
33 -- 40 0v gr.sup.
Stefan Alexandru - Iași
Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
Iordachi Adrian - Adjud
Todor Csaba - Gheorgheni
Panait Adrian - Brăila
Robu Valentin - Botoșani
Cotoara Toader - Suceava
Palamaru Emil - Vatra Dornei
41 -- 46 2v gr.inf.
Poturu Ioan - Pascani
Albu Constantin - Suceava
Mihaila Gabriel - Rădăuți
Lupu Cristian - Botoșani
Morosan Ionel - Granicesti
Aparaschivei Marcel - Botoșani
47 -- 51 1v gr.inf.
Zamfirache Ioan - Botoșani
Ailioaie Gheorghe - Comănești
Butacu Daniel - Bacău
Cibotariu Bogdan - Piatra Neamț
Tanase Gabi - Suceava
52 -- 59 0v gr.inf.
Darie Gabriel - Comănești
Donisa Viorel - Roman
Faraon Catalin - Targu Neamț
Andronic Ioan - Suceava
Suciu Andrei - Borsec
Isaic Radu - Bacău
Stinga Ovidiu - Tecuci
Vernica Madalin - Mircestiof all the things i lost i miss my mind the most
Comentariu
senior- 01.feb.2015
- 487
- IASI
- 45
Likes given: 47Likes received: 333
Felicitări Ionuț Drăgan, un loc I anunțat de ceva vreme, de forma foarte buna si de progresul ENORM!👏👏👏👏👏
Comentariu
senior- 01.feb.2015
- 487
- IASI
- 45
Likes given: 47Likes received: 333
Felicitări si lui Alex Cebotari, colegul nostru din Iași, ....sper ca acest rezultat sa-ți dea mai multă încredere, ....ca valoare este destulă!!!
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.nov.2007
- 5398
- Fălticeni
- 64
Likes given: 821Likes received: 1171
Clasament Incepatori
1. Tabacaru Constantin - Piatra Neamț
2. Boboc Dumitru Cosmin - Targu Neamț
3 -- 4
Bejan Alexandru - Tecuci
State Constantin - Targu Neamț
5 -- 8
Baluta Tyty - Targu Neamț
Tirdea Ionut - Tecuci
Markos Sandor - Borsec
Bompa Cristi - Targu Neamț
9 -- 14
Sisca Nicusor - Comănești
Cracana Lucian - Vatra Dornei
Filip Cristi - Comănești
Mesterca Mihai - Roman
Varvara Ionel - Targu Neamț
Marginica Ionut Sorin - Mircesti
15 -- 2v gr.sup.
Apostol Constantin - Targu Neamț
16 -- 21 1v gr.sup.
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Szekely Zoltan - Gheorgheni
Dumitru Catalin - Targu Neamț
Paraschiv Mihai - Targu Neamț
Oprea Florinel - Targu Neamț
Bobu Stefan Minodor - Targu Neamț
22 -- 28 0v gr.sup.
Portariuc Gheorghe - Botoșani
Constantinica Silviu - Botoșani
Benedek Alex - Gheorgheni
Benedek Zoltan - Gheorgheni
Borcila Alexandru - Targu Neamț
Grosu Gheorghita - Targu Neamț
Gheorghe Daniel - Brăila
29 -- 35 1v gr.inf.
Simionese Ovidiu - Granicesti
Buzila Robert - Vatra Dornei
Barabancea Lili - Iași
Foca Melania - Rădăuți
Cosau Toader - Targu Neamț
Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
Tofan Florin - Targu Neamț
36 -- 40 0v gr.inf.
Pintrijel Eugen - Targu Neamț
Lozonschi Daniel - Targu Neamț
Enea Andrea - Vatra Dornei
Andrei Radu - Iași
Marin Doru - Iași
Clasament avansati
1. Dragan Petru Ioan - Iași
2. Cebotari Alexandru - Iași
3 -- 4
Salavastru Petru - Botoșani
Bubulac Cristi - Piatra Neamț
5 -- 8
Turcu Viorel - Piatra Neamț
Foca Dorin - Rădăuți
Mahu Bogdan - Pascani
Socaci Sorin - Panciu
9 -- 16
Ghilan Romeo - Targu Neamț
Lazar Vasile - Pufesti
Pralea Marius Dan - Botoșani
Plamada Lucian - Iași
Rosu Gabriel - Comănești
Laic Mihai - Roman
Colesniuc Romeo - Botoșani
Petrescu Claudel - Putna
17 -- 20
Plamada Iulian - Putna
Butnaru Madalina - Vatra Dornei
Balau Laurentiu - Fălticeni
Cotfas Gabriel - Toplita
21 -- 23 2v gr.sup.
Vieru Costica - Botoșani
Lovin Eusebiu - Comănești
Maftei Catalin Doru - Comănești
24 -- 32 1v gr.sup.
Petenchi Edmond - Roman
Burghelea Florin - Piatra Neamț
Aldea Nelu - Fălticeni
Cristofor Razvan - Moinesti
Istrate Ghiorghita - Suceava
Stroe Ionel - Bacău
Padurariu Ciprian - Roman
Robu Mihai - Mogosesti
Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
33 -- 40 0v gr.sup.
Stefan Alexandru - Iași
Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
Iordachi Adrian - Adjud
Todor Csaba - Gheorgheni
Panait Adrian - Brăila
Robu Valentin - Botoșani
Cotoara Toader - Suceava
Palamaru Emil - Vatra Dornei
41 -- 46 2v gr.inf.
Poturu Ioan - Pascani
Albu Constantin - Suceava
Mihaila Gabriel - Rădăuți
Lupu Cristian - Botoșani
Morosan Ionel - Granicesti
Aparaschivei Marcel - Botoșani
47 -- 51 1v gr.inf.
Zamfirache Ioan - Botoșani
Ailioaie Gheorghe - Comănești
Butacu Daniel - Bacău
Cibotariu Bogdan - Piatra Neamț
Tanase Gabi - Suceava
52 -- 59 0v gr.inf.
Darie Gabriel - Comănești
Donisa Viorel - Roman
Faraon Catalin - Targu Neamț
Andronic Ioan - Suceava
Suciu Andrei - Borsec
Isaic Radu - Bacău
Stinga Ovidiu - Tecuci
Vernica Madalin - Mircesti
Clasament OPEN
1. Hasna Cosmin - Straja
2. Corcoz Costin - Focșani
3 -- 4
Ditu Daniel - Onesti
Marola Mihai - Bacău
5 -- 8
Irimia Sorin Jr - Moinesti
Ursulean Florin - Straja
Polocoser Cristian - Suceava
Cozma Catalin - Fălticeni
9 -- 16
Morosan Marian - Suceava
Ilies Ioan - Rădăuți
Duceac Catalin - Botoșani
Parnica Leonid - Moinesti
Costea Sabin - Piatra Neamț
Tipu Vlad - Iași
Calenciuc Dumitru - Rădăuți
Sumanaru Catalin - Iași
17 -- 2v gr.sup.
Ticu Dorin - Bacău
18 -- 27 1v gr.sup.
Grosan Nicu - Piatra Neamț
Ursulean Vasile - Straja
Rojnita Sebastian - Bacău
Albu Catalin - Pascani
Fazakas Attila - Toplita
Mironescu Adrian - Botoșani
Ivanov Sorin - Piatra Neamț
Valeanu Vlad - Bacău
Bulubasa Nicusor - Comănești
Baisan Paul - Roman
28 -- 32 0v gr.sup.
Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
Barabas Sandor - Toplita
Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
Ursulescu Ioan - Bacău
Chiriac Marius - Botoșani
33 -- 2v gr.inf.
Barsa Ioan - Moinesti
34 -- 39 1v gr.inf.
Marcu Vasile - Vatra Dornei
Marola Dan - Bacău
Bujoreanu Neculai - Fălticeni
Colcer Nicolae - Toplita
Barbalata Lorin - Suceava
Dirlau Ionut - Bacău
40 -- 43 0v gr.inf.
Ciortescu Cristi - Iași
Braniste George - Bacău
Serban Liviu - Onesti
Iacob Gabriel - IașiUltima editare de marcelgiosan; 11.iun.2017, 09:24.of all the things i lost i miss my mind the most
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.nov.2007
- 5398
- Fălticeni
- 64
Likes given: 821Likes received: 1171
Grupe inferioare Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BEJAN ALEXANDRU TECUCI 3-03-13-23-03-0512 BENEDEK ALEX GHEORGHENI 0-30-30-33-03-0243 APOSTOL CONSTANTIN TARGU NEAMT 1-33-03-03-03-0424 OPREA FLORINEL TARGU NEAMT 2-33-00-33-03-0335 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI 0-30-30-30-33-016 HARPA STEFAN TARGU NEAMT 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SISCA NICUSOR COMANESTI 3-03-03-13-2412 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI 0-32-31-33-213 GROSU GHEORGHITA TARGU NEAMT 0-33-22-31-3144 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 1-33-13-21-3235 GHEORGHE DANIEL Brăila 2-32-33-13-1226
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 1-33-01-33-12-3242 TIRDEA IONUT TECUCI 3-13-03-13-23-0513 BARABANCEA LILI IASI 0-30-31-33-00-314 VARVARA IONEL TARGU NEAMT 3-11-33-13-02-3335 LOZONSCHI DANIEL TARGU NEAMT 1-32-30-30-30-306 MARGINICA IONUT SORIN MIRCESTI 3-20-33-03-23-042
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 3-03-23-13-00-3422 PINTRIJEL EUGEN TARGU NEAMT 0-30-31-32-30-303 BENEDEK ZOLTAN GHEORGHENI 2-33-02-33-10-3244 PARASCHIV MIHAI TARGU NEAMT 1-33-13-23-10-3335 TOFAN FLORIN TARGU NEAMT 0-33-21-31-30-316 TABACARU CONSTANTIN PIATRA NEAMT 3-03-03-03-03-051
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SZEKELY ZOLTAN GHEORGHENI 0-33-03-03-01-3332 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT 3-03-03-03-01-3423 FOCA MELANIA RADAUTI 0-30-31-33-10-314 DUMITRU CATALIN TARGU NEAMT 0-30-33-13-12-3245 ENEA ANDREA VATRA DORNEI 0-30-31-31-30-306 BALUTA TYTY TARGU NEAMT 3-13-13-03-23-051
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI 3-03-10-30-33-0332 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 0-32-30-31-33-013 BOMPA CRISTI TARGU NEAMT 1-33-20-32-33-0244 MESTERCA MIHAI ROMAN 3-03-03-01-33-1425 BOBOC DUMITRU COSMIN TARGU NEAMT 3-03-13-23-13-0516 MARIN DORU IASI 0-30-30-31-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FILIP CRISTI COMANESTI 3-23-13-12-33-0412 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 2-33-13-03-13-1423 BORCILA ALEXANDRU TARGU NEAMT 1-31-33-13-13-1334 COSAU TOADER TARGU NEAMT 1-30-31-30-33-115 MARKOS SANDOR BORSEC 3-21-31-33-03-1346 ANDREI RADU IASI 0-31-31-31-31-30
Grupe superioare Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEJAN ALEXANDRU TECUCI 3-03-03-0312 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 0-31-33-013 VARVARA IONEL TARGU NEAMT 0-33-13-0224 GROSU GHEORGHITA TARGU NEAMT 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SISCA NICUSOR COMANESTI 0-33-13-2222 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT 3-03-03-0313 PARASCHIV MIHAI TARGU NEAMT 1-30-33-014 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 2-30-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TIRDEA IONUT TECUCI 3-13-23-0312 MESTERCA MIHAI ROMAN 1-33-13-0223 SZEKELY ZOLTAN GHEORGHENI 2-31-33-114 BENEDEK ZOLTAN GHEORGHENI 0-30-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TABACARU CONSTANTIN PIATRA NEAMT 3-03-03-0312 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 0-30-30-303 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI 0-33-03-0224 DUMITRU CATALIN TARGU NEAMT 0-33-00-31
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BALUTA TYTY TARGU NEAMT 2-33-13-0212 APOSTOL CONSTANTIN TARGU NEAMT 3-23-01-323 BORCILA ALEXANDRU TARGU NEAMT 1-30-31-304 BOMPA CRISTI TARGU NEAMT 0-33-13-122
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOBOC DUMITRU COSMIN TARGU NEAMT 3-03-03-0312 GHEORGHE DANIEL Brăila 0-30-30-303 OPREA FLORINEL TARGU NEAMT 0-33-00-314 MARKOS SANDOR BORSEC 0-33-03-022
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FILIP CRISTI COMANESTI 1-33-03-0222 MARGINICA IONUT SORIN MIRCESTI 3-13-03-0313 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 0-30-33-014 BENEDEK ALEX GHEORGHENI 0-30-30-30
Eliminatorii Incepatori
1. Bejan Alexandru
-------------------- Bejan Alexandru 3-0
16. Bye
---------------------------------------- Bejan Alexandru 3-0
9. Markos Sandor
-------------------- Markos Sandor 3-2
8. Filip Cristi
------------------------------------------------------------ Tabacaru Constantin 3-1
5. Baluta Tyty
-------------------- Baluta Tyty 3-1
12. Mesterca Mihai
---------------------------------------- Tabacaru Constantin 3-0
13. Sisca Nicusor
-------------------- Tabacaru Constantin 3-0
4. Tabacaru Constantin
. -------------------------------------------------------------------------------- Tabacaru Constantin 3-0
3. Tirdea Ionut
-------------------- Tirdea Ionut 3-0
14. Varvara Ionel
---------------------------------------- Boboc Dumitru Cosmin 3-1
11. Cracana Lucian
-------------------- Boboc Dumitru Cosmin 3-1
6. Boboc Dumitru Cosmin
------------------------------------------------------------ Boboc Dumitru Cosmin 3-1
7. Marginica Ionut Sorin
-------------------- Bompa Cristi 3-2
10. Bompa Cristi
---------------------------------------- State Constantin 3-0
15. Bye
-------------------- State Constantin 3-0
2. State Constantin
Grupe inferioare avansati
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DRAGAN PETRU IOAN IASI 3-03-23-23-03-1512 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 0-30-33-03-23-1333 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT 2-33-03-13-13-0424 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI 2-30-31-31-33-215 BUTACU DANIEL BACAU 0-32-31-33-10-316 PALAMARU EMIL VATRA DORNEI 1-31-30-32-33-014
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAZAR VASILE PUFESTI 0-33-13-03-13-0432 LAIC MIHAI ROMAN 3-01-33-03-13-1413 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 1-33-13-03-13-0424 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 0-30-30-30-33-215 ROBU MIHAI MOGOSESTI 1-31-31-33-03-0246 DARIE GABRIEL COMANESTI 0-31-30-32-30-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 3-13-03-03-03-0512 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 1-31-33-13-13-0323 POTURU IOAN PASCANI 0-33-12-30-33-224 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI 0-31-33-20-33-0245 BALAU LAURENTIU Fălticeni 0-31-33-03-03-0336 STINGA OVIDIU TECUCI 0-30-32-30-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3-13-11-33-03-0412 ALDEA NELU Fălticeni 1-33-13-23-23-0423 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 1-31-33-10-33-124 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 3-12-31-33-03-1335 GHILAN ROMEO TARGU NEAMT 0-32-33-00-33-0246 ISAIC RADU BACAU 0-30-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STEFAN ALEXANDRU IASI 2-33-03-03-03-0422 SALAVASTRU PETRU Botoșani 3-20-33-13-13-0413 STROE IONEL BACAU 0-33-03-11-33-2334 PLAMADA IULIAN PUTNA 0-31-31-33-03-1245 MOROSAN IONEL GRANICESTI 0-31-33-10-33-026 SUCIU ANDREI BORSEC 0-30-32-31-30-30
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VIERU COSTICA Botoșani 0-33-02-31-33-0232 PETRESCU CLAUDEL PUTNA 3-03-10-32-33-2323 MIHAILA GABRIEL RADAUTI 0-31-30-33-13-124 PLAMADA LUCIAN IASI 3-23-03-03-23-0515 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 3-13-21-32-30-3246 TANASE GABI SUCEAVA 0-32-31-30-33-01
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 3-03-13-03-1412 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 0-33-23-13-0323 ROBU VALENTIN Botoșani 1-32-33-03-0234 COTFAS GABRIEL TOPLITA 0-31-30-33-1145 ANDRONIC IOAN SUCEAVA 1-30-30-31-306
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT 3-02-33-02-33-0332 SOCACI SORIN PANCIU 0-33-03-03-03-0413 FOCA DORIN RADAUTI 3-20-33-03-13-0424 PANAIT ADRIAN Brăila 0-30-30-33-13-0245 APARASCHIVEI MARCEL Botoșani 3-20-31-31-33-126 FARAON CATALIN TARGU NEAMT 0-30-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CEBOTARI ALEXANDRU IASI 1-32-33-03-23-0332 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-13-03-00-33-0413 IORDACHI ADRIAN ADJUD 3-20-33-13-03-0424 TODOR CSABA GHEORGHENI 0-30-31-33-13-0245 LUPU CRISTIAN Botoșani 2-33-00-31-33-126 DONISA VIOREL ROMAN 0-30-30-30-31-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-13-23-13-13-0512 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 1-32-33-03-03-0333 PADURARIU CIPRIAN ROMAN 2-33-23-13-13-1424 COTOARA TOADER SUCEAVA 1-30-31-33-23-1245 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT 1-30-31-32-33-116 VERNICA MADALIN MIRCESTI 0-30-31-31-31-30
Grupe superioare avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRAGAN PETRU IOAN IASI 2-33-13-2212 ALDEA NELU Fălticeni 3-22-32-313 BALAU LAURENTIU Fălticeni 1-33-23-0224 ROBU MIHAI MOGOSESTI 2-33-20-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 LAIC MIHAI ROMAN 3-22-33-1212 STEFAN ALEXANDRU IASI 2-31-32-303 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 3-23-11-324 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI 1-33-23-122
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2-33-11-312 PETRESCU CLAUDEL PUTNA 3-20-33-0213 STROE IONEL BACAU 1-33-02-314 GHILAN ROMEO TARGU NEAMT 3-10-33-222
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3-22-33-0212 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 2-32-32-303 VIERU COSTICA Botoșani 3-23-21-324 PLAMADA IULIAN PUTNA 0-33-23-122
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SALAVASTRU PETRU Botoșani 3-13-23-0312 FOCA DORIN RADAUTI 1-33-13-0223 ROBU VALENTIN Botoșani 2-31-32-304 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 0-30-33-21
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PLAMADA LUCIAN IASI 3-03-03-0312 IORDACHI ADRIAN ADJUD 0-32-30-303 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT 0-33-21-314 COTFAS GABRIEL TOPLITA 0-33-03-122
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 3-20-33-0222 PADURARIU CIPRIAN ROMAN 2-30-33-213 CEBOTARI ALEXANDRU IASI 3-03-03-0314 PANAIT ADRIAN Brăila 0-32-30-30
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SOCACI SORIN PANCIU 3-11-33-0222 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT 1-33-03-0213 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 3-10-33-024 TODOR CSABA GHEORGHENI 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-23-03-2312 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 2-33-03-2223 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 0-30-33-014 COTOARA TOADER SUCEAVA 2-32-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-10-33-2222 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 1-32-33-113 LAZAR VASILE PUFESTI 3-03-23-1314 PALAMARU EMIL VATRA DORNEI 2-31-31-30
Eliminatorii avansati
1. Dragan Petru Ioan
-------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
17. Ghilan Romeo
-------------------- Ghilan Romeo 3-0
16. Cotfas Gabriel
------------------------------------------------------------ Dragan Petru Ioan 3-1
9. Rosu Gabriel
-------------------- Rosu Gabriel 3-0
24. Bye
---------------------------------------- Turcu Viorel 3-2
25. Bye
-------------------- Turcu Viorel 3-0
8. Turcu Viorel
A. -------------------------------------------------------------------------------- Dragan Petru Ioan 3-2
5. Salavastru Petru
-------------------- Salavastru Petru 3-0
28. Bye
---------------------------------------- Salavastru Petru 3-1
21. Bye
-------------------- Pralea Marius Dan 3-0
12. Pralea Marius Dan
------------------------------------------------------------ Salavastru Petru 3-2
13. Mahu Bogdan
-------------------- Mahu Bogdan 3-2
20. Butnaru Madalina
---------------------------------------- Mahu Bogdan 3-1
29. Bye
-------------------- Colesniuc Romeo 3-0
4. Colesniuc Romeo
3. Petrescu Claudel
-------------------- Petrescu Claudel 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Socaci Sorin 3-1
19. Balau Laurentiu
-------------------- Socaci Sorin 3-1
14. Socaci Sorin
------------------------------------------------------------ Bubulac Cristi 3-1
11. Bubulac Cristi
-------------------- Bubulac Cristi 3-0
22. Bye
---------------------------------------- Bubulac Cristi 3-1
27. Bye
-------------------- Plamada Lucian 3-0
6. Plamada Lucian
B. -------------------------------------------------------------------------------- Cebotari Alexandru 3-1
7. Cebotari Alexandru
-------------------- Cebotari Alexandru 3-0
26. Bye
---------------------------------------- Cebotari Alexandru 3-0
23. Bye
-------------------- Lazar Vasile 3-0
10. Lazar Vasile
------------------------------------------------------------ Cebotari Alexandru 3-0
15. Foca Dorin
-------------------- Foca Dorin 3-2
18. Plamada Iulian
---------------------------------------- Foca Dorin 3-2
31. Bye
-------------------- Laic Mihai 3-0
2. Laic Mihai
Grupe inferioare OPEN
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HASNA COSMIN STRAJA 3-03-03-03-0412 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 0-33-21-33-2233 ALBU CATALIN PASCANI 0-32-32-33-1144 IVANOV SORIN PIATRA NEAMT 0-33-13-22-3225 COLCER NICOLAE TOPLITA 0-32-31-33-216
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CORCOZ COSTIN FOCSANI 3-13-03-03-03-0512 BARABAS SANDOR TOPLITA 1-33-23-23-1323 BARSA IOAN MOINESTI 0-32-33-03-10-324 BRANISTE GEORGE BACAU 0-30-30-30-305 CALENCIUC DUMITRU RADAUTI 0-32-31-33-03-0236 COSTEA SABIN PIATRA NEAMT 0-31-33-03-00-324
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA MIHAI BACAU 3-13-22-33-1312 URSULEAN VASILE STRAJA 1-33-23-23-0323 IRIMIA SORIN JR MOINESTI 2-32-33-23-2234 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 3-22-32-33-1245 SERBAN LIVIU ONESTI 1-30-32-31-306
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DITU DANIEL ONESTI 3-13-13-03-1412 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA 1-33-03-13-1323 CIORTESCU CRISTI IASI 1-30-31-30-304 VALEANU VLAD BACAU 0-31-33-13-2235 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 1-31-33-02-3146
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUCEAC CATALIN Botoșani 1-31-30-33-0142 ILIES IOAN RADAUTI 3-12-32-33-1233 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA 3-13-23-03-0414 TICU DORIN BACAU 3-03-20-33-1325 IACOB GABRIEL IASI 0-31-30-31-306
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COZMA CATALIN Fălticeni 0-33-03-03-0322 GROSAN NICU PIATRA NEAMT 3-03-03-03-2413 MARCU VASILE VATRA DORNEI 0-30-31-33-214 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS 0-30-33-10-3145 URSULESCU IOAN BACAU 0-32-32-33-0136
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 URSULEAN FLORIN STRAJA 3-03-03-23-03-0512 SUMANARU CATALIN IASI 0-33-03-02-33-0323 MIRONESCU ADRIAN Botoșani 0-30-33-23-23-1334 BUJOREANU NECULAI Fălticeni 2-30-32-33-01-315 BAISAN PAUL ROMAN 0-33-22-30-33-0246 DIRLAU IONUT BACAU 0-30-31-33-10-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TIPU VLAD IASI 1-33-03-13-03-0412 PARNICA LEONID MOINESTI 3-10-33-13-03-0433 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 0-33-03-13-13-0424 MAROLA DAN BACAU 1-31-31-32-33-215 BARBALATA LORIN SUCEAVA 0-30-31-33-21-316 CHIRIAC MARIUS Botoșani 0-30-30-32-33-114
Grupe superioare OPEN
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HASNA COSMIN STRAJA 3-03-03-0312 BARABAS SANDOR TOPLITA 0-30-31-303 ILIES IOAN RADAUTI 0-33-03-1224 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 0-33-11-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CORCOZ COSTIN FOCSANI 3-03-03-0312 URSULEAN VASILE STRAJA 0-33-00-313 URSULESCU IOAN BACAU 0-30-31-304 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 0-33-03-122
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAROLA MIHAI BACAU 3-03-03-1312 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA 0-32-32-303 MIRONESCU ADRIAN Botoșani 0-33-22-314 DUCEAC CATALIN Botoșani 1-33-23-222
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DITU DANIEL ONESTI 2-33-03-1212 TICU DORIN BACAU 3-21-33-123 PARNICA LEONID MOINESTI 0-33-13-0224 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS 1-31-30-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA 3-11-33-0212 COZMA CATALIN Fălticeni 1-33-03-0223 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 3-10-32-314 BAISAN PAUL ROMAN 0-30-33-21
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT 1-32-33-012 SUMANARU CATALIN IASI 3-13-03-0313 CALENCIUC DUMITRU RADAUTI 3-20-33-0224 CHIRIAC MARIUS Botoșani 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 URSULEAN FLORIN STRAJA 3-13-03-2312 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 1-33-11-313 IRIMIA SORIN JR MOINESTI 0-31-33-0124 ALBU CATALIN PASCANI 2-33-10-31
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TIPU VLAD IASI 2-33-22-3122 IVANOV SORIN PIATRA NEAMT 3-22-31-313 VALEANU VLAD BACAU 2-33-20-314 COSTEA SABIN PIATRA NEAMT 3-23-13-031
Eliminatorii OPEN
1. Hasna Cosmin
-------------------- Hasna Cosmin 3-0
16. Morosan Marian
---------------------------------------- Hasna Cosmin 3-0
9. Irimia Sorin Jr
-------------------- Irimia Sorin Jr 3-1
8. Costea Sabin
------------------------------------------------------------ Hasna Cosmin 3-0
5. Polocoser Cristian
-------------------- Polocoser Cristian 3-1
12. Calenciuc Dumitru
---------------------------------------- Ditu Daniel 3-2
13. Duceac Catalin
-------------------- Ditu Daniel 3-0
4. Ditu Daniel
. -------------------------------------------------------------------------------- Hasna Cosmin 3-2
3. Marola Mihai
-------------------- Marola Mihai 3-1
14. Parnica Leonid
---------------------------------------- Marola Mihai 3-2
11. Cozma Catalin
-------------------- Cozma Catalin 3-2
6. Sumanaru Catalin
------------------------------------------------------------ Corcoz Costin 3-1
7. Ursulean Florin
-------------------- Ursulean Florin 3-1
10. Tipu Vlad
---------------------------------------- Corcoz Costin 3-2
15. Ilies Ioan
-------------------- Corcoz Costin 3-0
2. Corcoz CostinUltima editare de marcelgiosan; 11.iun.2017, 10:39.of all the things i lost i miss my mind the most
Comentariu
Echipa AmaTur- 21.nov.2007
- 5398
- Fălticeni
- 64
Likes given: 821Likes received: 1171
Nemotivati:
Hancer Alexandru-SV ; Gramada Florin-SV; Harpa Stefan-Tg Neamț;Caltea liviu-Pascani
Retrasi dupa termen:Aldea Iulian
Irimia Sorin jr a reusit sa ajunga la turneu.
Suma de 130 lei pt cotizatie mi a fost incredintata de baietii de la Tg Neamț,o predau mai departe la Mediașof all the things i lost i miss my mind the most
Comentariu
organizator local- 28.feb.2016
- 2993
- Piatra Neamț
- 48
Likes given: 4330Likes received: 1746
A fost un turneu reușit, felicitări tuturor câștigătorilor, felicitări organizatorilor. Cu mare drag se vine la Tg Neamț pt că se știe ca sant oameni cu bun simt, un Turneu reușit!!!Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
fh tenergy 05
bh rakza 7 soft
Comentariu
Pe cine a gasit / luat , din greseala , o husa de paleta MIZUNO ( neagra cu inscrisuri orange ) cu un burete si o minge JOOLA -plastic in ea , il rog sa lase un mesaj pe forum .La sfarsitul concursului nu mai era in sala .Multumesc anticipat !!!
Comentariu
Frumos turneu, foarte buna organizarea, spectacol la tombola, meciuri frumoase si interesante ! Voi reveni de fiecare data cu mare placere si bucurie la turneele din Tg Neamț ! Bravo !TRUST NO ONE !
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 05:28.Procesare...X
Comentariu