Peta Octavian-open,la ora asta doar acolo mai prind loc.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 10.06.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Grupe inferioare Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 3-23-03-13-0412 LUCA EUGEN AIUD 2-30-31-33-0143 MORARIU MARIUS SIBIU 0-33-03-13-0324 GOLBAN NICOLAE ALBA IULIA 1-33-11-33-0235 NAGY IOAN AIUD 0-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KRISZTA ARPAD LORAND SANPAUL 3-23-13-03-03-0512 VASS SANDOR BECLEAN 2-33-13-13-03-0423 PREDA GIANI CLUJ NAPOCA 1-31-33-23-13-1334 MARIAN IOAN ALBA IULIA 0-31-32-33-03-1245 BOTEZAN RAUL AIUD 0-30-31-30-32-306 Csiki Alexandru Târnaveni 0-30-31-31-33-21
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BUCUR DAN CISNADIE 1-33-13-03-03-1422 VIJAICA PAUL DROBETA TR SEVERIN 3-13-03-03-03-0513 BOZOSAN PETRE SIBIU 1-30-33-23-03-1334 SUFLETEL EMIL SR ALBA IULIA 0-30-32-30-30-305 BARBU TIBERIU SIMERIA 0-30-30-33-03-2246 RUSU ADRIAN AIUD 1-30-31-33-02-31
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 3-03-13-03-03-0512 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 0-33-13-03-13-0423 PUIA DARIUS STREMT 1-31-33-03-13-0334 BLEOCA LUCAS TARNAVENI 0-30-30-32-33-015 POPA DECEBAL ALBA IULIA 0-31-31-33-23-0246 VLAD NICOLAE AIUD 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 3-13-13-03-03-0512 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 1-32-33-23-03-0333 POP SABIN TARGU MURES 1-33-23-03-23-0424 CARAUS SORIN DEVA 0-32-30-33-23-0245 ZEDLER IULIU BLAJ 0-30-32-32-33-016 SZABO LENKE AIUD 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COMSA DAN SIBIU 1-33-13-03-03-0422 POSTELNICU MIHAI DEVA 3-13-03-03-03-0513 BUCUR DELIA LUDUS 1-30-33-03-03-0334 SUCIU SERGIU TURDA 0-30-30-33-03-0245 SUFLETEL MARGARETA ALBA IULIA 0-30-30-30-30-306 RADU LUIZA AIUD 0-30-30-30-33-01
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MATEI DUMITRU DEVA 2-30-33-03-03-1332 DECEAN DARIAN SIBIU 3-23-03-03-13-0513 DOCEA BENIAMIN AIUD 3-00-33-03-03-0424 IEPURE TEODOR CALIN AIUD 0-30-30-30-31-305 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB 0-31-30-33-03-2246 SZABO ANDREI BLAJ 1-30-30-33-12-31
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GLIGOR GEORGE SIBIU 3-13-13-13-03-0512 BALLA PETER TOPLITA 1-33-23-13-03-0423 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 1-32-33-13-03-0334 VALEA CLAUDIU TARGU MURES 1-31-31-33-03-0245 KOCSIS MARTON AIUD 0-30-30-30-30-306 DIRLEA ANA AIUD 0-30-30-30-33-01
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SERBAN MARIAN ORASTIE 3-03-03-03-03-0512 SICOE IOAN TURDA 0-31-33-03-13-2333 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 0-33-13-13-03-0424 KONDORT DAN SIBIU 0-30-31-33-03-0245 KONYA ELOD AIUD 0-31-30-30-33-116 STEFANESCU TIBERIU AIUD 0-32-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI 3-03-13-03-0412 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD 0-30-33-03-0233 MANITIU FLORIN SIBIU 1-33-03-03-0324 COBZARU RADU SIMERIA 5 DANCIU NICOLAE ALBA IULIA 0-30-30-33-1146 SUCIU AUREL AIUD 0-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MURESAN DOREL CLUJ NAPOCA 1-33-13-03-03-0422 HORVATH MIRCEA ORASTIE 3-13-12-33-03-0413 KULCSAR LORAND SANPAUL 1-31-33-23-03-0334 HARAN ALEXANDRU SIBIU 0-33-22-33-03-0345 ASAVEI GHEORGHE RAZBOIENI 0-30-30-30-33-016 BIRO MARA AIUD 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SUSAN MIRCEA ALBA IULIA 3-03-03-23-03-0512 TATAR DOREL SIMERIA 0-33-03-03-03-0423 GUSAN BORIS TURDA 0-30-32-33-03-0244 BARDAS IOAN DUMBRAVENI SB 2-30-33-23-03-0335 FARAIAN ALEXANDRU AIUD 0-30-30-30-33-116 SIRB VLAD AIUD 0-30-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 14Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTEA VIRGIL CUGIR 0-31-33-03-01-3242 MICLOS ANDREI DEJ 3-03-03-03-03-2513 ONIGA PAUL BLAJ 3-10-33-23-00-3334 MIDVICHI ALEXANDRU DEVA 0-30-32-33-00-315 ILEA LIVIU AIUD 0-30-30-30-30-306 MAKSZIN DACIAN CLUJ NAPOCA 3-12-33-03-03-042
Gr.inferioara nr. 15Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANI LEO ARAD 3-13-13-03-03-2512 AMBRUS SZILARD LUDUS 1-33-03-13-03-0423 ROTARIU ANDREI SIBIU 1-30-31-33-03-2244 SABAU MIRCEA TARNAVENI 0-31-33-13-13-0335 MUNTEAN DANIEL AIUD 0-30-30-31-30-306 IACAB OVIDIU AIUD 2-30-32-30-33-01
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 3-03-10-33-13-0412 ISPAS EMIL ALBA IULIA 0-31-33-13-03-0333 PIPER PETRU LUNA CJ 1-33-13-13-03-0424 TICALA SORIN AIUD 3-01-31-31-33-1245 FODOR IOSIF CLUJ NAPOCA 1-30-30-33-12-316 VARODI DANIEL AIUD 0-30-30-31-33-21
Calificati in superioare - Amatori
1 Jichici Svetozar Morariu Marius Golban Nicolae Luca Eugen 2 Kriszta Arpad Lorand Vass Sandor Preda Giani Marian Ioan 3 Vijaica Paul Bucur Dan Bozosan Petre Barbu Tiberiu 4 Georgescu Constantin Palfi Ferencz Puia Darius Popa Decebal 5 Barbuta Ioan Pop Sabin Sabau Gheorghe Caraus Sorin 6 Postelnicu Mihai Comsa Dan Bucur Delia Suciu Sergiu 7 Decean Darian Docea Beniamin Matei Dumitru Bardas Patrick 8 Gligor George Balla Peter Moldovan Flavia Valea Claudiu 9 Serban Marian Pralea Constantin Sicoe Ioan Kondort Dan 10 Tintas Adrian Manitiu Florin Cristea Andrei Cosmin Danciu Nicolae 11 Horvath Mircea Mureșan Dorel Kulcsar Lorand Haran Alexandru 12 Susan Mircea Tatar Dorel Bardas Ioan Gusan Boris 13 Miclos Andrei Makszin Dacian Oniga Paul Cristea Virgil 14 Dani Leo Ambrus Szilard Sabau Mircea Rotariu Andrei 15 Bumbu Pavel Piper Petru Ispas Emil Ticala Sorin
Grupe superioare Amatori
1 Jichici Svetozar Comsa Dan Puia Darius Valea Claudiu 2 Kriszta Arpad Lorand Docea Beniamin Sabau Gheorghe Kondort Dan 3 Vijaica Paul Balla Peter Bucur Delia Danciu Nicolae 4 Georgescu Constantin Pralea Constantin Matei Dumitru Haran Alexandru 5 Barbuta Ioan Manitiu Florin Moldovan Flavia Gusan Boris 6 Postelnicu Mihai Mureșan Dorel Sicoe Ioan Cristea Virgil 7 Decean Darian Tatar Dorel Cristea Andrei Cosmin Rotariu Andrei 8 Gligor George Makszin Dacian Kulcsar Lorand Ticala Sorin 9 Serban Marian Ambrus Szilard Bardas Ioan Luca Eugen 10 Tintas Adrian Piper Petru Oniga Paul Marian Ioan 11 Horvath Mircea Morariu Marius Sabau Mircea Barbu Tiberiu 12 Susan Mircea Vass Sandor Ispas Emil Popa Decebal 13 Miclos Andrei Bucur Dan Golban Nicolae Caraus Sorin 14 Dani Leo Palfi Ferencz Preda Giani Suciu Sergiu 15 Bumbu Pavel Pop Sabin Bozosan Petre Bardas Patrick Ultima editare de FlorinBN; 10.iun.2017, 17:49.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Inscrieri Open - on 10-Jun-17 at 13:45:00
1. Sicoe Rodica, Cugir, 11 - 41.71 - OELF
2. Sufletel Radu, Alba Iulia, 12 - 39.29 - OELW
3. Pinzar Andrei, Mediaș, 397 - 37.33 - OEJ
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 37 - 35.68 - OEW
5. Verdet Adrian, Oravita, 14 - 35.64 - OE
6. Temelie Dragos, Selimbar, 470 - 35.5 - OE
7. Apian Florin, Bistrița, 16 - 35.46 - OE
8. Govoreanu Florin, Cisnadie, 9 - 35.28 - OE
9. Daneliuc Gabi, Sibiu, 15 - 34.44 - OE
10. Pop Cosmin, Turda, 263 - 34.33 - OEL
11. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 102 - 33.58 - OE
12. Mocean Dan, Cluj Napoca, 38 - 33.46 - OEL
13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 54 - 32.79 - OE
14. Corburean Ioana, Mediaș, 669 - 32.08 - OEF
15. Moldovan Cristian, Târnaveni, 129 - 31.25 - OE
16. Simion Boby, Cluj Napoca, 286 - 31.25 - OELH
17. Migea Cornel, Sibiu, 43 - 31.21 - OE
18. Crainic Adrian, Orastie, 229 - 31.2 - OE
19. Pavel Calin, Hunedoara, 187 - 30.96 - OE
20. Ciobanu Daniel, Blaj, 44 - 30.64 - OEW
21. Bleoca Marius, Târnaveni, 85 - 30.54 - OE
22. Kaposta Victor, Arad, 32 - 29.28 - OE
23. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 281 - 27.4 - OE
24. Barac Marius, Sibiu, 104 - 27.29 - OEW
25. Neiconi Sabin, Hateg, 560 - 26.33 - OW
26. Beches Andrei, Sibiu, 225 - 25.67 - O
27. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1103 - 25.5 - O
28. Sava Petru, Cluj Napoca, 676 - 24.33 - O
29. Butura Vasile, Alba Iulia, 1020 - 24 - O
30. Pop Danut, Dej, 162 - 23.29 - O
31. Fulop Attila, Aiud, 106 - 22.46 - OW
32. Popa Gheorghe, Aiud, 608 - 22 - OW
33. Cecan Vasile, Timișoara, 169 - 21.71 - O
34. Damian Mircea, Bistrița, 145 - 21.64 - O
35. Busu Romulus, Hunedoara, 404 - 21.29 - O
36. Bothazan Florin, Dej, 244 - 20.86 - O
37. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 531 - 20.8 - OJF
38. Bora Nicolae, Vintu de Jos, 1197 - 20.5 - O
39. Negrean Ioan, Sibiu, 180 - 20.43 - O
40. Botea Fabian, Hunedoara, 268 - 20.29 - O
41. Dirlea Ioan, Aiud, 174 - 20.14 - OH
42. Radu Constantin, Sibiu, 262 - 20.14 - OW
43. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1121 - 20 - OH
44. Peta Octavian, Cluj Napoca, 408 - 17 - AW
45. Blaga Marius, Cluj Napoca, 903 - 14 - AH
- fara absentiTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe inferioare Open
1 Sicoe Rodica Simion Boby Migea Cornel Popa Gheorghe Cecan Vasile 2 Sufletel Radu Moldovan Cristian Crainic Adrian Fulop Attila Busu Romulus Blaga Marius 3 Pinzar Andrei Zamblau Ionut Pavel Calin Pop Danut Damian Mircea 4 Bauer Lajos Corburean Ioana Ciobanu Daniel Sava Petru Bothazan Florin Radu Constantin 5 Verdet Adrian Mocean Dan Bleoca Marius Butura Vasile Negrean Ioan Dirlea Ioan 6 Temelie Dragos Moldovan Alexandru Barac Marius Lorincz Ferenc Attila Bora Nicolae Ifrosa Petru 7 Apian Florin Pop Cosmin Camarasiu Tiberiu Beches Andrei Boeriu Cezara 8 Govoreanu Florin Daneliuc Gabi Kaposta Victor Neiconi Sabin Botea Fabian Peta Octavian TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SICOE RODICA CUGIR 3-13-03-03-0412 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA 1-31-32-33-0143 MIGEA CORNEL SIBIU 0-33-11-33-0234 POPA GHEORGHE AIUD 0-33-23-13-0325 CECAN VASILE TIMISOARA 0-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 3-13-03-13-13-0512 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI 1-33-13-03-22-3323 CRAINIC ADRIAN ORASTIE 0-31-32-33-03-1234 FULOP ATTILA AIUD 1-30-33-20-33-225 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 1-32-30-33-03-0246 BLAGA MARIUS CLUJ NAPOCA 0-33-21-32-30-31
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PINZAR ANDREI MEDIAS 0-31-33-13-1232 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA 3-01-33-03-2323 PAVEL CALIN HUNEDOARA 3-13-13-13-1414 POP DANUT DEJ 1-30-31-33-2145 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 1-32-31-32-306
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BAUER LAJOS TARGU MURES 2-30-33-03-03-0322 CORBUREAN IOANA MEDIAS 3-20-33-12-33-0333 CIOBANU DANIEL BLAJ 3-03-03-13-03-0514 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA 0-31-31-31-30-305 BOTHAZAN FLORIN DEJ 0-33-20-33-13-0346 RADU CONSTANTIN SIBIU 0-30-30-33-00-31
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERDET ADRIAN ORAVITA 3-13-03-03-13-0512 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA 1-33-13-13-03-0423 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 0-31-33-23-12-3234 BUTURA VASILE ALBA IULIA 0-31-32-33-23-0245 NEGREAN IOAN SIBIU 1-30-31-32-33-016 DIRLEA IOAN AIUD 0-30-33-20-30-31
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TEMELIE DRAGOS SELIMBAR 3-13-03-02-33-0422 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 1-33-03-02-33-1333 BARAC MARIUS SIBIU 0-30-33-21-31-314 LORINCZ FERENC ATTILA SANPAUL 0-30-32-33-00-315 BORA NICOLAE VINTU DE JOS 3-23-23-10-33-2416 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 0-31-33-13-02-324
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 APIAN FLORIN BISTRITA 1-33-23-13-1322 POP COSMIN TURDA 3-13-03-13-1413 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA 2-30-32-32-304 BECHES ANDREI SIBIU 1-31-33-21-3145 BOERIU CEZARA TARGU MURES 1-31-33-23-1236
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE 2-33-03-03-03-0422 DANELIUC GABI SIBIU 3-23-03-13-13-0513 KAPOSTA VICTOR ARAD 0-30-33-13-11-3234 NEICONI SABIN HATEG 0-31-31-30-33-215 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 0-31-31-33-03-1246 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 0-30-33-12-31-31
Calificati in superioare - Open
1 Sicoe Rodica Popa Gheorghe Migea Cornel Simion Boby 2 Sufletel Radu Moldovan Cristian Crainic Adrian Busu Romulus 3 Pavel Calin Zamblau Ionut Pinzar Andrei Pop Danut 4 Ciobanu Daniel Bauer Lajos Corburean Ioana Bothazan Florin 5 Verdet Adrian Mocean Dan Bleoca Marius Butura Vasile 6 Bora Nicolae Temelie Dragos Moldovan Alexandru Ifrosa Petru 7 Pop Cosmin Apian Florin Boeriu Cezara Beches Andrei 8 Daneliuc Gabi Govoreanu Florin Kaposta Victor Botea Fabian
Grupe superioare Open
1 Sicoe Rodica Mocean Dan Boeriu Cezara Bothazan Florin 2 Sufletel Radu Temelie Dragos Kaposta Victor Butura Vasile 3 Pavel Calin Apian Florin Migea Cornel Ifrosa Petru 4 Ciobanu Daniel Govoreanu Florin Crainic Adrian Beches Andrei 5 Verdet Adrian Popa Gheorghe Pinzar Andrei Botea Fabian 6 Bora Nicolae Moldovan Cristian Corburean Ioana Simion Boby 7 Pop Cosmin Zamblau Ionut Bleoca Marius Busu Romulus 8 Daneliuc Gabi Bauer Lajos Moldovan Alexandru Pop Danut TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe superioare Amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 3-03-13-0312 COMSA DAN SIBIU 0-33-03-1223 PUIA DARIUS STREMT 1-30-31-304 VALEA CLAUDIU TARGU MURES 0-31-33-11
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 KRISZTA ARPAD LORAND SANPAUL 3-23-13-0312 DOCEA BENIAMIN AIUD 2-32-33-013 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 1-33-23-0224 KONDORT DAN SIBIU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VIJAICA PAUL DROBETA TR SEVERIN 0-33-03-0222 BALLA PETER TOPLITA 3-03-03-0313 BUCUR DELIA LUDUS 0-30-33-014 DANCIU NICOLAE ALBA IULIA 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE 3-03-23-0312 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 0-31-30-303 MATEI DUMITRU DEVA 2-33-13-1224 HARAN ALEXANDRU SIBIU 0-33-01-31
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 3-13-23-0312 MANITIU FLORIN SIBIU 1-33-03-1223 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 2-30-33-214 GUSAN BORIS TURDA 0-31-32-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POSTELNICU MIHAI DEVA 2-31-32-302 MURESAN DOREL CLUJ NAPOCA 3-23-13-0313 SICOE IOAN TURDA 3-11-33-1224 CRISTEA VIRGIL CUGIR 3-20-31-31
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DECEAN DARIAN SIBIU 3-13-13-1312 TATAR DOREL SIMERIA 1-33-03-0223 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD 1-30-30-304 ROTARIU ANDREI SIBIU 1-30-33-01
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GLIGOR GEORGE SIBIU 3-13-03-0312 MAKSZIN DACIAN CLUJ NAPOCA 1-33-03-0223 KULCSAR LORAND SANPAUL 0-30-33-214 TICALA SORIN AIUD 0-30-32-30
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SERBAN MARIAN ORASTIE 3-13-23-2312 AMBRUS SZILARD LUDUS 1-33-03-0223 BARDAS IOAN DUMBRAVENI SB 2-30-31-304 LUCA EUGEN AIUD 2-30-33-11
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI 3-03-13-0312 PIPER PETRU LUNA CJ 0-30-33-113 ONIGA PAUL BLAJ 1-33-02-3124 MARIAN IOAN ALBA IULIA 0-31-33-21
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HORVATH MIRCEA ORASTIE 2-33-13-0222 MORARIU MARIUS SIBIU 3-23-03-0313 SABAU MIRCEA TARNAVENI 1-30-33-114 BARBU TIBERIU SIMERIA 0-30-31-30
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SUSAN MIRCEA ALBA IULIA 3-03-23-0312 VASS SANDOR BECLEAN 0-33-03-1223 ISPAS EMIL ALBA IULIA 2-30-33-014 POPA DECEBAL ALBA IULIA 0-31-30-30
Gr.superioara nr. 14Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MICLOS ANDREI DEJ 3-03-03-0312 BUCUR DAN CISNADIE 0-30-33-113 GOLBAN NICOLAE ALBA IULIA 0-33-03-0224 CARAUS SORIN DEVA 0-31-30-30
Gr.superioara nr. 15Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DANI LEO ARAD 3-13-03-0312 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 1-31-33-213 PREDA GIANI CLUJ NAPOCA 0-33-13-1224 SUCIU SERGIU TURDA 0-32-31-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BUMBU PAVEL RAZBOIENI 0-33-03-0212 POP SABIN TARGU MURES 3-02-32-313 BOZOSAN PETRE SIBIU 0-33-23-0224 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB 0-33-20-31
Calificati in eliminatorii - Amatori1 Jichici Svetozar Comsa Dan 2 Kriszta Arpad Lorand Sabau Gheorghe 3 Balla Peter Vijaica Paul 4 Georgescu Constantin Matei Dumitru 5 Barbuta Ioan Manitiu Florin 6 Mureșan Dorel Sicoe Ioan 7 Decean Darian Tatar Dorel 8 Gligor George Makszin Dacian 9 Serban Marian Ambrus Szilard 10 Tintas Adrian Oniga Paul 11 Morariu Marius Horvath Mircea 12 Susan Mircea Vass Sandor 13 Miclos Andrei Golban Nicolae 14 Dani Leo Preda Giani 15 Bumbu Pavel Bozosan Petre TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Amatori
1. Jichici Svetozar
-------------------- Jichici Svetozar 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Bozosan Petre 3-1
17. Preda Giani
-------------------- Bozosan Petre 3-0
16. Bozosan Petre
------------------------------------------------------------ Gligor George 3-0
9. Serban Marian
-------------------- Serban Marian 3-0
24. Tatar Dorel
---------------------------------------- Gligor George 3-2
25. Sicoe Ioan
-------------------- Gligor George 3-2
8. Gligor George
A. -------------------------------------------------------------------------------- Miclos Andrei 3-1
5. Barbuta Ioan
-------------------- Barbuta Ioan 3-1
28. Vijaica Paul
---------------------------------------- Barbuta Ioan 3-0
21. Oniga Paul
-------------------- Susan Mircea 3-1
12. Susan Mircea
------------------------------------------------------------ Miclos Andrei 3-2
13. Miclos Andrei
-------------------- Miclos Andrei 3-2
20. Horvath Mircea
---------------------------------------- Miclos Andrei 3-1
29. Sabau Gheorghe
-------------------- Georgescu Constantin 3-0
4. Georgescu Constantin
3. Balla Peter
-------------------- Comsa Dan 3-0
30. Comsa Dan
---------------------------------------- Dani Leo 3-1
19. Vass Sandor
-------------------- Dani Leo 3-1
14. Dani Leo
------------------------------------------------------------ Dani Leo 3-0
11. Morariu Marius
-------------------- Ambrus Szilard 3-1
22. Ambrus Szilard
---------------------------------------- Ambrus Szilard 3-1
27. Matei Dumitru
-------------------- Matei Dumitru 3-0
6. Mureșan Dorel
B. -------------------------------------------------------------------------------- Makszin Dacian 3-2
7. Decean Darian
-------------------- Decean Darian 3-0
26. Manitiu Florin
---------------------------------------- Makszin Dacian 3-2
23. Makszin Dacian
-------------------- Makszin Dacian 3-0
10. Tintas Adrian
------------------------------------------------------------ Makszin Dacian 3-2
15. Bumbu Pavel
-------------------- Bumbu Pavel 3-0
18. Golban Nicolae
---------------------------------------- Kriszta Arpad Lorand 3-1
31. Bye
-------------------- Kriszta Arpad Lorand 3-0
2. Kriszta Arpad LorandUltima editare de FlorinBN; 10.iun.2017, 21:14.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SICOE RODICA CUGIR 1-33-03-0222 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA 3-13-23-0313 BOERIU CEZARA TARGU MURES 0-32-33-214 BOTHAZAN FLORIN DEJ 0-30-32-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 0-32-33-1122 TEMELIE DRAGOS SELIMBAR 3-03-23-0313 KAPOSTA VICTOR ARAD 3-22-30-314 BUTURA VASILE ALBA IULIA 1-30-33-01
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PAVEL CALIN HUNEDOARA 2-33-13-0212 APIAN FLORIN BISTRITA 3-20-33-223 MIGEA CORNEL SIBIU 1-33-03-1224 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 0-32-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CIOBANU DANIEL BLAJ 1-33-13-1222 GOVOREANU FLORIN CISNADIE 3-10-33-0213 CRAINIC ADRIAN ORASTIE 1-33-00-314 BECHES ANDREI SIBIU 1-30-33-01
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VERDET ADRIAN ORAVITA 3-03-23-0312 POPA GHEORGHE AIUD 0-30-33-013 PINZAR ANDREI MEDIAS 2-33-03-0224 BOTEA FABIAN HUNEDOARA 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BORA NICOLAE VINTU DE JOS 0-30-30-302 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI 3-00-31-313 CORBUREAN IOANA MEDIAS 3-03-01-3224 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA 3-03-13-131
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POP COSMIN TURDA 3-03-13-0312 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA 0-33-23-1223 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 1-32-33-114 BUSU ROMULUS HUNEDOARA 0-31-31-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DANELIUC GABI SIBIU 0-30-31-302 BAUER LAJOS TARGU MURES 3-03-03-0313 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 3-00-33-1224 POP DANUT DEJ 3-10-31-31
Calificati in eliminatorii - Open1 Mocean Dan Sicoe Rodica 2 Temelie Dragos Sufletel Radu 3 Pavel Calin Migea Cornel 4 Govoreanu Florin Ciobanu Daniel 5 Verdet Adrian Pinzar Andrei 6 Simion Boby Corburean Ioana 7 Pop Cosmin Zamblau Ionut 8 Bauer Lajos Moldovan Alexandru TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open
1. Mocean Dan
-------------------- Mocean Dan 3-0
16. Migea Cornel
---------------------------------------- -
9. Zamblau Ionut
-------------------- Bauer Lajos 3-2
8. Bauer Lajos
------------------------------------------------------------ -
5. Verdet Adrian
-------------------- Corburean Ioana 3-0
12. Corburean Ioana
---------------------------------------- -
13. Sufletel Radu
-------------------- Govoreanu Florin 3-2
4. Govoreanu Florin
. -------------------------------------------------------------------------------- -
3. Pavel Calin
-------------------- Pavel Calin 3-1
14. Ciobanu Daniel
---------------------------------------- -
11. Pinzar Andrei
-------------------- Pinzar Andrei 3-1
6. Simion Boby
------------------------------------------------------------ -
7. Pop Cosmin
-------------------- Sicoe Rodica 3-0
10. Sicoe Rodica
---------------------------------------- -
15. Moldovan Alexandru
-------------------- Temelie Dragos 3-2
2. Temelie DragosUltima editare de FlorinBN; 10.iun.2017, 20:59.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de FlorinBN Vezi postGrupe superioare OpenUltima editare de FlorinBN; 10.iun.2017, 21:00.
Comentariu
Postat în original de Zosim1 Vezi postFlorine categoria open de 8 grupe inceputa la 13.15 si la 21 de abea termina superioarele e ceva normal la majoritatea turneelor tari din zona ,dar da-mi si mie o explicatie cum cred uni ca la un turneu A+ o categorie de Elite cu cei mai buni 72 din tara poate sa inceapa la 13.30 si sa faci premierea la 21.40 si multi mai si cred.
... a inceput la 14.00 ...TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1253Likes received: 4480
Postat în original de Zosim1 Vezi post... cum cred uni ca la un turneu A+ o categorie de Elite cu cei mai buni 72 din tara poate sa inceapa la 13.30 si sa faci premierea la 21.40 si multi mai si cred.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de FlorinBN Vezi postNu stiu cum a iesit asa, m-am plimbat cat am putut prin sala si am incercat sa nu fie nici o masa goala degeaba ... openistii astia dau prea multe mingi pe masa
... a inceput la 14.00 ...
P.S. Sau poate daca facem o premiere pentru cele mai scurte meciuri s-ar putea sa avem sanse sa terminam mai repede.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de Kralizec Vezi postDupa ce "realizari" au fost la Humor nu cred ca-i cazul sa faci pe desteptul, nu crezi?!
Eu parca stiu ca esti Moderator ,nu FRUSTRAT cu litere mari si nici stramp care intra unde nu trebe .,
Mai bine ti-ai vedea de treaba ta .
Apropo ,eu la Humor am fost invitat si nu am fost cu nici unfel implicat,am sponsorizat doar cu mingile turneul si le-am gestionat ,destul de greu ,ATATpe linga asezat logistica si strans si ajutat la curatenie)
DACA POTI SI ITI PERMITI muta ultimele posturi unde vrei si stam de vorba.Ultima editare de Zosim1; 10.iun.2017, 21:10.
Comentariu
Sa nu uitam ca turneul "Eu si Paleta De Tenis" de la Aiud e in plina desfasurare..nu mai fiti off..multumim..unii suntem nerabdatori sa vedem ce se intampla la turneu.Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
Pe spate: Tenergy 80
Pe fata.: Tenergy 64
Comentariu
Da,dar la Simeria Ciobanu a castigat 3-0 la un concurent care a jucat finala,iar la Vintu acelasi concurent a jucat finala de elit
Comentariu
Eliminatorii Open
1. Mocean Dan
-------------------- Mocean Dan 3-0
16. Migea Cornel
---------------------------------------- Mocean Dan 3-0
9. Zamblau Ionut
-------------------- Bauer Lajos 3-2
8. Bauer Lajos
------------------------------------------------------------ Mocean Dan 3-2
5. Verdet Adrian
-------------------- Corburean Ioana 3-0
12. Corburean Ioana
---------------------------------------- Govoreanu Florin 3-1
13. Sufletel Radu
-------------------- Govoreanu Florin 3-2
4. Govoreanu Florin
. -------------------------------------------------------------------------------- -
3. Pavel Calin
-------------------- Pavel Calin 3-1
14. Ciobanu Daniel
---------------------------------------- Pinzar Andrei 3-2
11. Pinzar Andrei
-------------------- Pinzar Andrei 3-1
6. Simion Boby
------------------------------------------------------------ Pinzar Andrei 3-2
7. Pop Cosmin
-------------------- Sicoe Rodica 3-0
10. Sicoe Rodica
---------------------------------------- Temelie Dragos 3-0
15. Moldovan Alexandru
-------------------- Temelie Dragos 3-2
2. Temelie DragosUltima editare de FlorinBN; 10.iun.2017, 21:56.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de Space Vezi postDa,dar la Simeria Ciobanu a castigat 3-0 la un concurent care a jucat finala,iar la Vintu acelasi concurent a jucat finala de elit
si totusi realitate.primul tur de eliminatorii
Comentariu
organizator local- 13.feb.2012
- 1213
- alba iulia
- 71
Likes given: 14Likes received: 243
Felicitari familiei Darlea pt implicarea financiara si sufleteasca in organizarea acestui turneu.Daca as fi primar la Aiud,l-as propune pe Nelutu cetatean de onoare al orasului.Va multumesc,dragi prieteni.
Comentariu
Clasament Amatori
1. Makszin Dacian - Cluj Napoca
2. Miclos Andrei - Dej
3 -- 4
Dani Leo - Arad
Gligor George - Sibiu
5 -- 8
Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
Barbuta Ioan - Dej
Ambrus Szilard - Ludus
Bozosan Petre - Sibiu
9 -- 16
Decean Darian - Sibiu
Georgescu Constantin - Orastie
Comsa Dan - Sibiu
Serban Marian - Orastie
Bumbu Pavel - Razboieni
Susan Mircea - Alba Iulia
Matei Dumitru - Deva
Jichici Svetozar - Timișoara
17 -- 30
Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
Mureșan Dorel - Cluj Napoca
Tatar Dorel - Simeria
Horvath Mircea - Orastie
Sicoe Ioan - Turda
Balla Peter - Toplita
Sabau Gheorghe - Târnaveni
Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
Vass Sandor - Beclean
Morariu Marius - Sibiu
Manitiu Florin - Sibiu
Preda Giani - Cluj Napoca
Oniga Paul - Blaj
Golban Nicolae - Alba Iulia
31 -- 47 1v gr.sup.
Bucur Dan - Cisnadie
Cristea Virgil - Cugir
Ispas Emil - Alba Iulia
Palfi Ferencz - Cluj Napoca
Luca Eugen - Aiud
Kulcsar Lorand - Sanpaul
Pop Sabin - Targu Mureș
Bucur Delia - Ludus
Docea Beniamin - Aiud
Moldovan Flavia - Târnaveni
Rotariu Andrei - Sibiu
Piper Petru - Luna CJ
Sabau Mircea - Târnaveni
Haran Alexandru - Sibiu
Valea Claudiu - Targu Mureș
Marian Ioan - Alba Iulia
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
48 -- 60 0v gr.sup.
Cristea Andrei Cosmin - Aiud
Postelnicu Mihai - Deva
Puia Darius - Stremt
Pralea Constantin - Alba Iulia
Gusan Boris - Turda
Ticala Sorin - Aiud
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Suciu Sergiu - Turda
Kondort Dan - Sibiu
Caraus Sorin - Deva
Popa Decebal - Alba Iulia
Barbu Tiberiu - Simeria
Danciu Nicolae - Alba Iulia
61 -- 74 1v gr.inf.
Midvichi Alexandru - Deva
Bleoca Lucas - Târnaveni
Zedler Iuliu - Blaj
Konya Elod - Aiud
Asavei Gheorghe - Razboieni
Faraian Alexandru - Aiud
Fodor Iosif - Cluj Napoca
Varodi Daniel - Aiud
Iacab Ovidiu - Aiud
Szabo Andrei - Blaj
Dirlea Ana - Aiud
Radu Luiza - Aiud
Rusu Adrian - Aiud
Csiki Alexandru - Târnaveni
75 -- 88 0v gr.inf.
Iepure Teodor Calin - Aiud
Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
Nagy Ioan - Aiud
Botezan Raul - Aiud
Sufletel Margareta - Alba Iulia
Kocsis Marton - Aiud
Ilea Liviu - Aiud
Muntean Daniel - Aiud
Sirb Vlad - Aiud
Biro Mara - Aiud
Suciu Aurel - Aiud
Stefanescu Tiberiu - Aiud
Vlad Nicolae - Aiud
Szabo Lenke - AiudTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Scuze, Cule, dar e musai sa comentez ca-mi place ca au iesit la iveala nasii cei tineri.
Sper ca nu deranjez mult.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 17:15.Procesare...X
Comentariu