Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Topoloveni & Pitești" - 08.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari in mod special pentru Liviu

    Felicitari si pentru Sorin si Victor,,,, Bravo baieti din Vest !
    Ultima editare de leo33; 09.iul.2017, 08:38.

    Comentariu


    • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
      Vezi Cornele, nu ai inteles nimic din ce am spus mai sus.
      Raspunsul tau a fost exact al unui Organizator de Turneu!
      Eu nu am pus problema de jocul meu in sine...mentionam acest aspect si daca se intampla la Ploiești cand am terminat pe podium.
      Treaba cu " Hai sa ne ajutam intre noi" tine de o epoca pe care si tu si eu am trait-o si nu vrem sa ne mai intoarcem la ea! La vreun necaz mare (fereasca Dumnezeu) sunt primul care Sar ,dar cand te duci la o distractie pe care ai platit-o si la care unii au mai batut si sute de kilometrii sa ma ierte Dumnezeu nu poti sa pui apa pe masa in loc de vin si sa zici ca a fost bine chiar daca unii s-au "pilit" din ea
      Nu vreau sa fac reclama negativa nimanui si nu m-a interesat marca sau cine le-a importat dar acest aspect l-am semnalat si lui Alex Ciobanu acum 2 saptamani la sala la el (poate sa confirme).
      Probabil ca nu treb sa aduc Eu in discutie subiectul asta (eu sunt inca novice in acest sport) si sa-i las pe Granzii Tenisului sa-si exprime parerea referitor la acest aspect dar din respect si din multaaaaa ingaduinta prob ca dansii nu Vor sa Deranjeze.
      Asa suntem noi Romanii de mii de ani. Ne-am format ca popor cu 2000 de ani inaintea Americanilor dar nu am Deramjat pe Nimeni , ne-am ajutat intre noi(epoca Comunista) si uite unde am ajuns si noi si probabil si copii nostri!
      Ca urmare a acestei polemici, ma vad nevoit sa raspund, fiind direct implicat in organizarea si desfasurarea acestui maraton de la Pitești si Topoloveni.
      1. In primul rind, nu am vrut sa ajut pe nimeni (decit pe mine, dar cind sa ajung si eu in primii 4, ca sa cistig pe merit sticla de vin, m-a oprit Mircea Neagu, dupa ce conduceam cu 2-0....) drept dovada ca am avut la dispozitie atit mingile de la Dan Tigau, cit si mingile YASAKA de la VIVA. Cu aceasta ocazie le multumesc la amindoi pentru faptul ca au oferit gratuit aceste mingii de concurs.

      2. Au fost jucatori ce au preferat sa joace cu mingile de la Dan Tigau, si dupa ce jucat inferioarele si superioarele chiar au venit sa si cumpere din ele (Sergiu Cruceru, Ivan Valentin), drept dovada ca nu mingile au fost problema ca nu s-au calificat mai departe, si au fost altii (Lukas Klimasz, Enciu Alexandru) ce au preferat mingile Yasaka, dar nici la ei problema nu au fost mingile ca nu au ajuns sa cistige...
      Asa ca singurul lucru ce conteaza, este antrenamentul, si nu mingile, mesele, condensul, lumina, sau mai stiu eu ce.

      In incheiere, vreau sa multumesc tuturor participantilor ce ne-au onorat cu prezenta, atit la Topoloveni cit si la Pitești, unde am cautat sa oferim conditii deosebite, ca pentru un A+, si sa punem la dispozitie 3 sali.
      Daca ne-am atins obiectivul, ca jucatorii sa fie multumiti de lumina, spatiu de joc, mincare, premii, socializare, etc, este multumirea noastra.
      Daca nu, ii lasam pe ei sa organizeze, sa vada efortul urias pe care-l depui la un turneu.
      Ultima editare de florin toma; 09.iul.2017, 08:52.

      Comentariu


      • Mingiile domnului Tigau personal le gasesc foarte bune.
        Il felicit pe domnul Toma pentru organizare, a facut tot ce se poate cu ce a avut la dispozitie, turneul nu a avut timpi morti. Singurul aspect pe care i l am si semnalizat, a fost lipsa mantinelelor dintre mese, care a deranjat pe multi participanti. Oricine organizează un turneu merita apreciat ptr efortul depus, ptr ca da este un efort urias si sunt absolut convins ca toti organizatorii isi doresc sa iasa cat mai bine totul. Dar nu sunt de acord ca acest lucru sa devina un raspuns cand cineva, pe buna dreptate sau nu, semnaleaza un aspect care poate sa fie imbunatatit. Nu e normal sa se raspunda cu organizeaza si tu sa vezi cum e. De asemenea sunt de acord cu afirmatia ca antrenamentul conteaza, dar daca te antrenezi intr o sala fara condens cu lumina buna si cu mingi bune si joci apoi intr o sala cu condens, lumina mai putin buna si mingi mai putin bune tocmai antrenamentul ala s ar putea sa ti fie adversar.
        Una peste alta a fost un turneu bun, cu o desfasurare cursiva si pentru asta trebuie sa multumim domnului Toma si echipei sale.

        Comentariu


        • Felicitări tuturor participanților la toate secțiunile în ambele locații.
          Organizatori destoinici si cu multa dăruire pentru amatur felicitări.
          Felicitări bravilor premianții și tuturor care au pus umărul la bunul mers al turneelor.
          Stima

          Comentariu


          • Topoloveni

            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • Pitești

              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Festivitate de premiere Elite

                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Ca de obicei, ai fost la ?nălțime Florine ! Eu m-am simțit foarte bine. Mulțumim pentru organizarea turneului !

                  Comentariu


                  • Felicitari organizatorilor Florin Toma si Sorin Botarca, Adrian Gorum, precum si celor care au ajutat la desfasurarea unui turneu de asa anvergura.
                    Mingile cu care sa jucat pt. unii sunt potrivite, pentru altii e nevoie de un timp de invatare cu ele deorece daca dai incet se duce foarte incet si daca dai tare se duce foarte tare.
                    La noi nu se pune problema ca mingile au fost proaste sau bune, lipsa mantinelelor laterale sau altfel de probleme de acest gen, ci in mare parte lipsa noastra de educatie in acest sport si lipsa respectului fata de partenerul de joc prin nerespectarea regulamentului de joc. Probabil copii copiilor nostri vor juca un alt fel de tenis de masă.
                    In videoclipul urmator daca urmariti cu atentie o sa vedeti ca acesti jucatori chinezi nu isi deranjeaza partenerii in nici un fel prin intreruperea jocului. Nici ei nu au mantinele despartitoare..., dar sunt cu totul alt fel de oameni.!

                    Cele bune tuturor!
                    blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                    Comentariu


                    • Felicitări Liviu ! Cu antrenamente, ambiție și puțin "superglue", ai reușit să te lipești de o cupă. Sunt sigur că data viitoare ai să te lipești și de cupa cea mare...
                      R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                      "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                      Comentariu


                      • Comentariu


                        • Comentariu


                          • Din Craiova transmit felicitari domnului Sorin Botirca pt organizare!
                            Felicitari tuturor participantilor si castigatorilor!

                            Comentariu


                            • Multumesc mult Dan. Felicitari si tie pentru rezultatul bun de la Open. Mergem inainte!
                              "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                              Comentariu


                              • Un turneu A+ reusit.

                                Felicitari organizatorilor,castigatorilor si tuturor participantilor!!!

                                PS Felicitari speciale pentru Vaida Sorin (zis si RECHINUL ) din Oradea pentru locul 2 la OPEN !!!
                                Ultima editare de Dacian Cotca; 09.iul.2017, 22:46.

                                Comentariu


                                • Retrageri

                                  Topoloveni / Pitești - 2017.07.08
                                  ID Nume si prenume Data Penalizare
                                  1132 Postole Aurel - Buzău 2017.07.06 - R2 Delete
                                  1131 Ardelean Raul - Arad 2017.07.06 - R2 Delete
                                  1130 Vilcu Emil - Topoloveni 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1129 Ceausu Ionut - Topoloveni 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1128 Danciu George - Topoloveni 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1127 Dumitrescu Cornel - București 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1126 Corcoz Costin - Focșani 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1125 Stanciu Silviu - Călărași 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1124 Sabin Cristian - București 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1123 Ropotan Iulian - București 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1122 Petre Adelin - Targoviște 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1121 Berchi Ioan - Arad 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1120 Rusu Geanini - Targoviște 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1119 Navacioiu Marian - București 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1118 Panaitescu Stefan - Izvoarele 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1117 Ionita Fabian - Ploiești 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1116 Macovei Liviu - Brașov 2017.07.06 - R1 Delete
                                  1115 Trocaru Remus - Tulcea 2017.07.05 - R1 Delete
                                  1114 Portariuc Gheorghe - Botoșani 2017.07.05 - R1 Delete
                                  1113 Ion Marius - Brăila 2017.07.05 - R1 Delete
                                  1112 Roman Bogdan - Arad 2017.07.05 - R1 Delete
                                  1111 Leolea Andrei - Constanța 2017.07.05 - R1 Delete
                                  1110 Bozga Razvan - Baicoi 2017.07.05 - R1 Delete
                                  1109 Panea Ovidiu - București 2017.07.04 - R1 Delete
                                  1108 Popescu Remus - Ramnicu Valcea 2017.07.04 - R1 Delete
                                  1107 Sdranca Mircea - Ploiești 2017.07.04 - R1 Delete
                                  1106 Pribeagu Claudiu - Pitești 2017.07.04 - R1 Delete
                                  1105 Merciu Dani - Buzău 2017.07.04 - R1 Delete
                                  1104 Balbarau Razvan - Mangalia 2017.07.03 - R1 Delete
                                  1103 Chiru Sorin - Campina 2017.07.03 - R1 Delete
                                  1102 Trandafir Vasile - Targu Mureș 2017.07.01 - R1 Delete
                                  1101 Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea 2017.06.30 - R1 Delete
                                  1100 Seuleanu Mihai - Ramnicu Valcea 2017.06.30 - R1 Delete
                                  1099 Micuda Mihai - București 2017.06.22 - R1 Delete
                                  1098 Serban Marius - București 2017.06.18 - R1 Delete
                                  1097 Virlan Ioan - București 2017.06.18 - R1 Delete
                                  1096 Sencu Victor - Targoviște 2017.06.15 - R1 Delete
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                    Vezi Cornele, nu ai inteles nimic din ce am spus mai sus.
                                    Raspunsul tau a fost exact al unui Organizator de Turneu!
                                    Eu nu am pus problema de jocul meu in sine...mentionam acest aspect si daca se intampla la Ploiești cand am terminat pe podium.
                                    Treaba cu " Hai sa ne ajutam intre noi" tine de o epoca pe care si tu si eu am trait-o si nu vrem sa ne mai intoarcem la ea! La vreun necaz mare (fereasca Dumnezeu) sunt primul care Sar ,dar cand te duci la o distractie pe care ai platit-o si la care unii au mai batut si sute de kilometrii sa ma ierte Dumnezeu nu poti sa pui apa pe masa in loc de vin si sa zici ca a fost bine chiar daca unii s-au "pilit" din ea
                                    Nu vreau sa fac reclama negativa nimanui si nu m-a interesat marca sau cine le-a importat dar acest aspect l-am semnalat si lui Alex Ciobanu acum 2 saptamani la sala la el (poate sa confirme).
                                    Probabil ca nu treb sa aduc Eu in discutie subiectul asta (eu sunt inca novice in acest sport) si sa-i las pe Granzii Tenisului sa-si exprime parerea referitor la acest aspect dar din respect si din multaaaaa ingaduinta prob ca dansii nu Vor sa Deranjeze.
                                    Asa suntem noi Romanii de mii de ani. Ne-am format ca popor cu 2000 de ani inaintea Americanilor dar nu am Deramjat pe Nimeni , ne-am ajutat intre noi(epoca Comunista) si uite unde am ajuns si noi si probabil si copii nostri!

                                    Ma simt nevoit sa raspund si eu ca na ..mi s-a adus numele in discutie ...

                                    In primul rand vreau sa precizez ca la toate concursurile pe care le organizez la mine la sala nu s-a jucat niciodata cu mingile Red+Black . Domnul Vasile cred ca face o confuzie...la mine la sala s-a jucat cu alta marca de mingi si anume Kingnick de 3 stele. Am la sala 2-3 mingi Red+Black primite de la domnul Dan Tigau pt a le testa si a-mi da cu parerea. Eu unul nu le-am dat concurentilor aceste mingi sa joace cu ele. Daca cineva le-a luat si a jucat cu ele ...asta nu stiu ...eu unul oricum nu am primit vreun comentariu negativ la adresa mingilor.

                                    Daca tot vorbim de mingea Red+Black de 3 stele eu unul am testat-o si pot sa afirm acelasi lucru pe care pot sa-l afirm si vizavi de ceilalti producatori de mingi de top ( Nitaku , Butterfly, DHS) si anume faptul ca in general sunt mingi facute f bine si sar f ok dar bineinteles ca mai sunt si rebuturi , mingi mai ovale, mingi care au o saritura/traiectorie deranjanta pentru orice jucator. Eu personal am testat o minge DHS 3 stele ( DHS-ul , impreuna cu celelalte 2 branduri amintite mai sus sunt sponsorii oficiali la toate competitile internationale ) si pot sa afirm ca saritura, traiectoria , duritatea mingii..etc..sunt la fel ca la mingile Red+Black. Concluzia e simpla aici ...daca profesionistii pot juca cu aceste mingi ...cred ca si amatorii ar putea ...daca vor...totul tine de adaptabilitatea fiecaruia la situatie...la urma urmei ..ambii jucatori joaca cu aceeasi minge...

                                    Si inca o chestie pe care am observat-o din experienta personala...mingea poate sa sara diferit si in functie de : tipul de masa( suprafata mesei, lucioasa, neteda, etc) , suprafata de joc ( gerflor, ciment, parchet etc ) umiditatea din sala , inaltimea salii..., rezultatul meciului :P ....etc...

                                    Consider ca "etapa mingilor de plastic" e inca la inceput si ca mingile se vor face din ce in ce mai bine si probabil ca in viitor dintr-un set de 6 mingi vom avea 6 mingi cu toate caracteristicile ( forma,duritate, traiectorie , viteza etc ) la nivel maxim.

                                    Asa ca pana una alta jucati tenis de masă cu bucurie ..ca doar asta conteaza..!!!

                                    Zi frumoasa tuturor !
                                    Ultima editare de Alex.C; 10.iul.2017, 09:13.
                                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                    Comentariu


                                    • Buna ziua , am sa incep prin a multumi organizatorilor pentru acest turneu deosebit. Am fost impresionat de organizare si de lipsa timpilor morti. As vrea sa remarc un aspect negativ care nu tine de organizatori ci de atitudinea si educatia unor participanti la turneu. Incepand cu 1.07.2017 conform regulamentului Amatur nu se mai joaca decat cu fete omologate ITTF si sunt convins ca toti " materialistii " s-au orientat spre fete omologate care sa le puna in evidenta stilul de joc. In aceste conditii nu inteleg de ce mai exista participanti la Amatur ( nu ii pot numi colegi) care contesta jocul nostru . Pentru ca toti respectam regulamentul in ceea ce priveste echipamentul sportiv, nu vad cine sau ce anume va da dreptul d-le BRATESCU ADRIAN din Targoviște, sa ne jigniti pe noi cei cu materiale. M-ati jignit pe mine cand a-ti pierdut meciul in grupele superioare, l-ati jignit pe dl. Mitrea care v-a eliminat definitiv din grupe si a-ti plecat din sala jignindu-ne in continuare. Decenta ma opreste sa reproduc aici ceea ce a-ti spus despre noi cei care jucam cu " materiale ". Ce ar fi trebuit sa spunem noi despre dl. Creinicean Liviu care in drumul lui spre castigarea turneului a " insirat " in eliminatorii , trei dintre cei mai cunoscuti ierberi din nordul Moldovei decat : Felicitari d-le Liviu, la mai multe turnee castigate si mult succes la Elite. Daca nu va descurcati cu ierbarii solutia e simpla : mai treceti pe la sala de antrenament si mai invatati. Credeti-ma cand va repet ca nimeni si nimic nu va da dreptul sa ne jigniti. Va atentionez ca data viitoare ( daca ne vom mai intalni) si veti continua cu un asemenea comportament , voi cere organizatorului sa va descalifice si sa va scoata din sala. Aceasta postarea este parerea mea si nu va voi mai pomeni ( sau raspunde) indiferent de reactia d-voastra ( daca va exista )
                                      Ultima editare de gabriel1962; 10.iul.2017, 10:49.
                                      Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                      FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                      BH : Spinlord Sternenfall OX

                                      Comentariu


                                      • Mingile din plastic nu sar la fel ca cele din celuloid. Cum cele din celuloid sareau diferit de la producator la producator,acelasi lucru se intampla si la cele din plastic. Conditiile de joc influenteaza saritura mingii din orice material ar fi ele facute,temperatura,umiditatea,suprafata de joc a mesei(lucioasa sau mata;moale sau tare),materialul podelei pe care este asezata masa, marimea salii,etc. Umiditatea , temperatura si presiunea din sala influenteaza si cauciucul de pe paleta.
                                        Dupa cum vedeti sunt multe variabile care contribuie la saritura mingii. Acum pentru ca stiu si producatorul mingi (DHS), cu care s-a jucat, pot afirma ca mingile au fost in regula, mai ales ca au fost si selectionate inante de a fi puse in joc.
                                        Petru mai multe detalii si intelegere a schimbari jocului de la celuloid la plastic vizionati :https://www.youtube.com/watch?v=lddQTdbKaLk&t=20s
                                        Liviu Petrescu

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
                                          botarca, tu ești penibil pentru că în momentul în care nu am fost de acord cu schimbarea mesei la scorul de 1-1 ai zis că mă descalifici... Rog COORDONATORII AMATUR să analizeze situația corect!!!
                                          Bună ziua! Se ocupă cineva de ceea ce a făcut botirca la Topoloveni?
                                          BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                          Blade: KAZAK
                                          FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                          Comentariu


                                          • Un turneu reusit, felicitări domnului Toma ca a putut organiza și a putut și juca și chiar la un nivel ridicat. Cat despre bilele de joc mai bine faceti ca mine nu va uitati cu ce jucati )), eu dupa 4 meciuri am auzit ceva deiscuții prin sală și atunci m-am uitat și eu cu ce se joaca. P.S. Personal mie mi-au placut bilele acestea. Să ne revedem cu bine.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
                                              Bună ziua! Se ocupă cineva de ceea ce a făcut botirca la Topoloveni?
                                              Asa iti trebuie ,cum te lasa omul singur cum faci timpenii,trebuia sa vi cu Gica la Pitești la open

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de dantim Vezi post
                                                Asa iti trebuie ,cum te lasa omul singur cum faci timpenii,trebuia sa vi cu Gica la Pitești la open
                                                Subiect inchis !!!
                                                BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                                Blade: KAZAK
                                                FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Alex.C Vezi post
                                                  Ma simt nevoit sa raspund si eu ca na ..mi s-a adus numele in discutie ...

                                                  In primul rand vreau sa precizez ca la toate concursurile pe care le organizez la mine la sala nu s-a jucat niciodata cu mingile Red+Black . Domnul Vasile cred ca face o confuzie...la mine la sala s-a jucat cu alta marca de mingi si anume Kingnick de 3 stele. Am la sala 2-3 mingi Red+Black primite de la domnul Dan Tigau pt a le testa si a-mi da cu parerea. Eu unul nu le-am dat concurentilor aceste mingi sa joace cu ele. Daca cineva le-a luat si a jucat cu ele ...asta nu stiu ...eu unul oricum nu am primit vreun comentariu negativ la adresa mingilor.

                                                  Daca tot vorbim de mingea Red+Black de 3 stele eu unul am testat-o si pot sa afirm acelasi lucru pe care pot sa-l afirm si vizavi de ceilalti producatori de mingi de top ( Nitaku , Butterfly, DHS) si anume faptul ca in general sunt mingi facute f bine si sar f ok dar bineinteles ca mai sunt si rebuturi , mingi mai ovale, mingi care au o saritura/traiectorie deranjanta pentru orice jucator. Eu personal am testat o minge DHS 3 stele ( DHS-ul , impreuna cu celelalte 2 branduri amintite mai sus sunt sponsorii oficiali la toate competitile internationale ) si pot sa afirm ca saritura, traiectoria , duritatea mingii..etc..sunt la fel ca la mingile Red+Black. Concluzia e simpla aici ...daca profesionistii pot juca cu aceste mingi ...cred ca si amatorii ar putea ...daca vor...totul tine de adaptabilitatea fiecaruia la situatie...la urma urmei ..ambii jucatori joaca cu aceeasi minge...

                                                  Si inca o chestie pe care am observat-o din experienta personala...mingea poate sa sara diferit si in functie de : tipul de masa( suprafata mesei, lucioasa, neteda, etc) , suprafata de joc ( gerflor, ciment, parchet etc ) umiditatea din sala , inaltimea salii..., rezultatul meciului :P ....etc...

                                                  Consider ca "etapa mingilor de plastic" e inca la inceput si ca mingile se vor face din ce in ce mai bine si probabil ca in viitor dintr-un set de 6 mingi vom avea 6 mingi cu toate caracteristicile ( forma,duritate, traiectorie , viteza etc ) la nivel maxim.

                                                  Asa ca pana una alta jucati tenis de masă cu bucurie ..ca doar asta conteaza..!!!

                                                  Zi frumoasa tuturor !
                                                  Alex prob ca nu-ti mai aduci aminte dar la incalzire am gasit la masa o minge care in prima faza mi-sa parut ca-i sparta avea un zgomot deranjant si o traiectorie ciudata si am verificat-o si at am vz ca-i Red& Black! Nici macar nu auzisem de marca asta! Ti-am spus ca-i o problema cu mingea si ai schimbat-o! Nu stiu in ce context a ajuns la antrenamentul dinaintea concursului insa sigur era acea marca. Confirm ca in timpul concursului s-a jucat cu mingii marca Kingnick! care sareau acceptabil! Probabil ca eu neavand experienta de jucat profesionist am av o problema cu mingea insa in tipul concursului de la Pitești un jucator de top fost profesionist din cate am inteles si din ce s-a vz la final, mi-a propus sa jucam cu alta minge de alta marca cu care am si fost de acord.

                                                  Comentariu


                                                  • Buna ziua, incep prin a multumi domnului Toma si ajutoarelor sale, pentru organizarea concursului in conditii foarte bune si a desfasurarii cursive, chiar daca au fost doua categorii suprapuse la un moment dat!
                                                    FELICITARI DOMNULE TOMA si sa mai faceti astfel de turnee!!!

                                                    Am fost pentru prima data la un turneu la Pitești si cu siguranta voi mai reveni!

                                                    Felicit pe toti cei care au urcat pe podium .......si pe Iesenii mei!!!! .....si

                                                    In mod special dedic acest loc III celor care ma "INCURAJAU"......."LASA CA TE VAD EU DUPA 1 IULIE???!!!!????" .......SI........ IATA-MA

                                                    Va salut cu respect!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X