Se retrage din Oravița de la Avansați,Mustață Catalin.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A, Oravita - 22.07.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
1,77245385
- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
La cum arata situatia, va fi in felul urmator:
Amatori
- 6 grupe inferioare (3 de 7, 3 de 6), o grupa pe doua mese, se califica primii 4, rezulta 24 calificati;
- 8 grupe superioare de cate 3, se califica primii 2;
- tablou complet de 16.
Open
- 6 grupe inferioare (4 de 5, 2 de 6), se califica primii 4;
- 8 grupe superioare de 3, se califica primii 2;
- tablou complet de 16.
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Simulare grupe inferioare Amatori:
1 Jichici Svetozar Sfrenti Cosmin Ticu Sorin Tedi Ioja Tamsa Titus Ghilezan Alexandru Lungoci Mihai 2 Cresneac Mihail Tatar Dorel Nagy Iosif Fazakas Ioan Dumbrava Adriana Pleava Gheorghe Lungoci Tudor 3 Csaky Tiberiu Dani Leo Sultan Valentin Gutulescu Marian Lascu Marius Ignuta Sebastian Florea Radu 4 Marin Puiu Poenar Alin Dumitrache Gabriel Stoica Ioan Florin Bartha Attila Nicola Gabriela Circioiu Cristian 5 Cretu Marian Lacatis Ghita Vijaica Paul Craiovan Victor Vela Gabriel Lascu Mihai 6 Neamț Doru Orban Madalina Venter Liviu Moldovan Valer Faur Lucian Mercea Doru
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Simulare grupe inferioare Open:
1 Sorescu Deian Veres Francisc Thouzard Adrian Schiopulescu Ion Ardelean Raul 2 Roman Bogdan Creinicean Liviu Ciublea Vichente Cioboiu Dan Androne Daniel 3 Avram Victor Drinceanu Lilian Gheorghe Nicu Roseti Ionut Munteanu Constantin 4 Put Gabriel Birtalan Laszlo Lungu Marius Cecan Vasile Draghici Dumitru 5 Spatariu Daniel Oprea Adrian Murgu Ioan Vuca Adrian Balmez Dorel 6 Birtalan Robert Popet Doru Deak Valentin Turburan Ion Lita Daniel Darko Pufic
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Inscrieri finale amatori - on 22.07.2017 at 09:30:46
1. Jichici Svetozar, Timișoara, 173 - 19,97 - A
2. Cresneac Mihail, Resita, 921 - 19,5 - A
3. Csaky Tiberiu, Resita, 524 - 19,2 - A
4. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 1069 - 19 - AW
5. Cretu Marian, Craiova, 427 - 18,89 - A
6. Neamț Doru, Arad, 532 - 18,75 - AW
7. Orban Madalina, Timișoara, 273 - 18,67 - AJF
8. Lacatis Ghita, Arad, 280 - 18,67 - A
9. Dani Leo, Arad, 263 - 18,29 - AH
10. Poenar Alin, Resita, 1091 - 18 - A
11. Tatar Dorel, Simeria, 1325 - 18 - AW
12. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 689 - 17,56 - A
13. Ticu Sorin, Lugoj, 287 - 17,46 - A
14. Sultan Valentin, Craiova, 366 - 17,14 - A
15. Venter Liviu, Resita, 967 - 17 - A
16. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 488 - 15,71 - A
17. Nagy Iosif, Arad, 413 - 15,64 - AW
18. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 718 - 15 - AW
19. Moldovan Valer, Calan, 2265 - 15 - A
20. Tedi Ioja, Calan, 2266 - 15 - A
21. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 856 - 14,63 - A
22. Gutulescu Marian, Drobeta Tr Severin, 1505 - 14 - A
23. Fazakas Ioan, Jimbolia, 2435 - 13 - A
24. Craiovan Victor, Resita, 648 - 12,38 - A
25. Tamsa Titus, Resita, 976 - 12,08 - A
26. Faur Lucian, Jimbolia, 781 - 12,04 - AW
27. Lascu Marius, Timișoara, 588 - 11,86 - A
28. Bartha Attila, Arad, 1735 - 10 - A
29. Pica Leonard, Buzias, 1669 - 9 - A
30. Vela Gabriel, Timișoara, 956 - 8,33 - A
31. Dumbrava Adriana, Timișoara, 2141 - 7 - AF
32. Mercea Doru, Timișoara, 3240 - 7 - A
33. Lascu Mihai, Dumbravita, 1187 - 6 - AJ
34. Nicola Gabriela, Timișoara, 1226 - 0 - AF
35. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1991 - 0 - A
36. Pleava Gheorghe, Oravita, 2393 - 0 - A
37. Ghilezan Alexandru, Timișoara, 3263 - 0 - A
38. Lungoci Mihai, Craiova, 3292 - 0 - A
39. Lungoci Tudor, Craiova, 3293 - 0 - A
40. Florea Radu, Lugoj, 4002 - 0 - A
41. Circioiu Cristian, Timișoara, 4003 - 0 - A
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Grupe inferioare amatori
1 Jichici Svetozar Sfrenti Cosmin Ticu Sorin Craiovan Victor Bartha Attila Pleava Gheorghe Ghilezan Alexandru 2 Cresneac Mihail Tatar Dorel Sultan Valentin Fazakas Ioan Vela Gabriel Ignuta Sebastian Florea Radu 3 Csaky Tiberiu Lacatis Ghita Vijaica Paul Stoica Ioan Florin Lascu Marius Nicola Gabriela Lungoci Tudor 4 Marin Puiu Dani Leo Dumitrache Gabriel Gutulescu Marian Tamsa Titus Mercea Doru Lungoci Mihai 5 Cretu Marian Poenar Alin Nagy Iosif Tedi Ioja Pica Leonard Lascu Mihai Circioiu Cristian 6 Neamț Doru Orban Madalina Venter Liviu Moldovan Valer Faur Lucian Dumbrava Adriana
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Grupe inferioare amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 3-03-23-13-03-03-0612 SFRENTI COSMIN DROBETA TR SEVERIN 0-30-30-30-30-30-303 TICU SORIN LUGOJ 2-33-03-03-03-13-0524 CRAIOVAN VICTOR RESITA 1-33-00-32-33-23-0345 BARTHA ATTILA ARAD 0-33-00-33-20-33-036 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA 0-33-01-32-33-03-0337 GHILEZAN ALEXANDRU TIMISOARA 0-33-00-30-30-30-31
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 CRESNEAC MIHAIL RESITA 3-03-13-13-03-11-3522 TATAR DOREL SIMERIA 0-30-31-33-01-30-313 SULTAN VALENTIN CRAIOVA 1-33-03-13-03-00-3434 FAZAKAS IOAN JIMBOLIA 1-33-11-33-01-32-325 VELA GABRIEL TIMISOARA 0-30-30-30-30-30-306 IGNUTA SEBASTIAN VOITEG 1-33-10-33-13-01-3347 FLOREA RADU LUGOJ 3-13-03-03-23-03-161
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 CSAKY TIBERIU RESITA 1-33-13-03-03-23-0522 LACATIS GHITA ARAD 3-13-23-03-02-33-0513 VIJAICA PAUL DROBETA TR SEVERIN 1-32-33-03-13-03-0434 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ 0-30-30-30-31-33-015 LASCU MARIUS TIMISOARA 0-30-31-33-03-13-1346 NICOLA GABRIELA TIMISOARA 2-33-20-33-11-33-037 LUNGOCI TUDOR CRAIOVA 0-30-30-30-31-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS 2-33-13-03-23-23-2522 DANI LEO ARAD 3-23-03-01-33-03-0513 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU 1-30-33-03-13-03-0434 GUTULESCU MARIAN DROBETA TR SEVERIN 0-30-30-30-33-21-315 TAMSA TITUS RESITA 2-33-11-33-03-21-336 MERCEA DORU TIMISOARA 2-30-30-32-32-30-307 LUNGOCI MIHAI CRAIOVA 2-30-30-33-13-13-034
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 CRETU MARIAN CRAIOVA 2-30-33-13-03-13-0432 POENAR ALIN RESITA 3-23-03-03-03-03-0613 NAGY IOSIF ARAD 3-00-33-13-03-03-0524 TEDI IOJA CALAN 1-30-31-33-03-03-0345 PICA LEONARD BUZIAS 0-30-30-30-33-13-026 LASCU MIHAI DUMBRAVITA 1-30-30-30-31-33-017 CIRCIOIU CRISTIAN TIMISOARA 0-30-30-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NEAMT DORU ARAD 3-21-33-03-03-0422 ORBAN MADALINA TIMISOARA 2-33-02-33-13-0333 VENTER LIVIU RESITA 3-10-33-03-13-0414 MOLDOVAN VALER CALAN 0-33-20-30-33-025 FAUR LUCIAN JIMBOLIA 0-31-31-33-03-0246 DUMBRAVA ADRIANA TIMISOARA 0-30-30-30-30-30
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Grupe superioare amatori
1 Jichici Svetozar Dumitrache Gabriel Cretu Marian 2 Florea Radu Vijaica Paul Orban Madalina 3 Lacatis Ghita Sultan Valentin Faur Lucian 4 Dani Leo Pleava Gheorghe Tedi Ioja 5 Poenar Alin Ticu Sorin Lungoci Mihai 6 Venter Liviu Cresneac Mihail Lascu Marius 7 Neamț Doru Csaky Tiberiu Ignuta Sebastian 8 Nagy Iosif Marin Puiu Craiovan Victor
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Inscrieri finale open - on 22.07.2017 at 14:23:43
1. Sorescu Deian, Resita, 31 - 42,68 - OEL
2. Roman Bogdan, Arad, 2 - 41,94 - OE
3. Avram Victor, Arad, 9 - 38 - OE
4. Put Gabriel, Oravita, 16 - 36,68 - OE
5. Spatariu Daniel, Arad, 98 - 31,07 - OE
6. Birtalan Robert, Oradea, 42 - 30,39 - OE
7. Popet Doru, Timișoara, 95 - 29,43 - OEW
8. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 28,78 - OE
9. Veres Francisc, Oravita, 80 - 28,5 - OE
10. Drinceanu Lilian, Oravita, 94 - 26,96 - O
11. Creinicean Liviu, Oravita, 100 - 26,83 - O
12. Birtalan Laszlo, Oradea, 73 - 26,47 - O
13. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 1013 - 26 - O
14. Ciublea Vichente, Oravita, 432 - 25,8 - O
15. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 146 - 25,79 - OW
16. Lungu Marius, Oravita, 138 - 25,43 - O
17. Murgu Ioan, Oravita, 150 - 24,07 - O
18. Deak Valentin, Sebis, 537 - 24 - O
19. Turburan Ion, Resita, 260 - 22,7 - O
20. Vuca Adrian, Bocsa, 846 - 22,33 - O
21. Cecan Vasile, Timișoara, 155 - 21,72 - O
22. Roseti Ionut, Lugoj, 800 - 21,25 - O
23. Cioboiu Dan, Craiova, 612 - 21 - O
24. Schiopulescu Ion, Lugoj, 307 - 20,83 - O
25. Ardelean Raul, Arad, 211 - 20,67 - O
26. Draghici Dumitru, Drobeta Tr Severin, 742 - 20 - O
27. Degianschi Obrad, Resita, 731 - 18 - A
28. Munteanu Constantin, Resita, 615 - 17,4 - A
29. Balmez Dorel, Oravita, 2126 - 17 - A
30. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 1439 - 13 - A
31. Lita Daniel, Oravita, 3533 - 5 - A
Nemotivati: Pufic Darko si Androne Daniel
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Grupe inferioare open
1 Sorescu Deian Birtalan Laszlo Lungu Marius Schiopulescu Ion Ardelean Raul 2 Roman Bogdan Creinicean Liviu Ciublea Vichente Cioboiu Dan Draghici Dumitru 3 Avram Victor Drinceanu Lilian Gheorghe Nicu Roseti Ionut Degianschi Obrad 4 Put Gabriel Veres Francisc Thouzard Adrian Cecan Vasile Munteanu Constantin 5 Spatariu Daniel Oprea Adrian Murgu Ioan Vuca Adrian Balmez Dorel 6 Birtalan Robert Popet Doru Deak Valentin Turburan Ion Geamanu Robert Lita Daniel
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Grupe superioare amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 2-31-302 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU 3-22-3123 CRETU MARIAN CRAIOVA 3-13-2214
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FLOREA RADU LUGOJ 3-03-0212 VIJAICA PAUL DROBETA TR SEVERIN 0-31-303 ORBAN MADALINA TIMISOARA 0-33-1124
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 LACATIS GHITA ARAD 3-23-1212 SULTAN VALENTIN CRAIOVA 2-33-0123 FAUR LUCIAN JIMBOLIA 1-30-304
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DANI LEO ARAD 3-03-0212 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA 0-30-303 TEDI IOJA CALAN 0-33-0124
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POENAR ALIN RESITA 0-33-2122 TICU SORIN LUGOJ 3-03-0213 LUNGOCI MIHAI CRAIOVA 2-30-304
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VENTER LIVIU RESITA 2-33-0122 CRESNEAC MIHAIL RESITA 3-23-0213 LASCU MARIUS TIMISOARA 0-30-304
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NEAMT DORU ARAD 3-13-0212 CSAKY TIBERIU RESITA 1-33-1123 IGNUTA SEBASTIAN VOITEG 0-31-304
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NAGY IOSIF ARAD 2-33-1122 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS 3-23-0213 CRAIOVAN VICTOR RESITA 1-30-304
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Eliminatorii amatori
1. Cretu Marian
-------------------------
16. Csaky Tiberiu
--------------------------------------------------
9. Orban Madalina
-------------------------
8. Marin Puiu
---------------------------------------------------------------------------
5. Ticu Sorin
-------------------------
12. Venter Liviu
--------------------------------------------------
13. Sultan Valentin
-------------------------
4. Dani Leo
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lacatis Ghita
-------------------------
14. Dumitrache Gabriel
--------------------------------------------------
11. Nagy Iosif
-------------------------
6. Cresneac Mihail
---------------------------------------------------------------------------
7. Neamț Doru
-------------------------
10. Poenar Alin
--------------------------------------------------
15. Tedi Ioja
-------------------------
2. Florea Radu
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Eliminatorii amatori
1. Cretu Marian
------------------------- Csaky Tiberiu 0-3
16. Csaky Tiberiu
--------------------------------------------------
9. Orban Madalina
------------------------- Orban Madalina 3-1
8. Marin Puiu
---------------------------------------------------------------------------
5. Ticu Sorin
------------------------- Venter Liviu 1-3
12. Venter Liviu
--------------------------------------------------
13. Sultan Valentin
------------------------- Dani Leo 1-3
4. Dani Leo
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lacatis Ghita
------------------------- Lacatis Ghita 3-1
14. Dumitrache Gabriel
--------------------------------------------------
11. Nagy Iosif
------------------------- Cresneac Mihail 1-3
6. Cresneac Mihail
---------------------------------------------------------------------------
7. Neamț Doru
------------------------- Poenar Alin 2-3
10. Poenar Alin
--------------------------------------------------
15. Tedi Ioja
------------------------- Florea Radu 0-3
2. Florea Radu
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Eliminatorii amatori
1. Cretu Marian
------------------------- Csaky Tiberiu 0-3
16. Csaky Tiberiu
-------------------------------------------------- Orban Madalina 2-3
9. Orban Madalina
------------------------- Orban Madalina 3-1
8. Marin Puiu
---------------------------------------------------------------------------
5. Ticu Sorin
------------------------- Venter Liviu 1-3
12. Venter Liviu
-------------------------------------------------- Dani Leo 1-3
13. Sultan Valentin
------------------------- Dani Leo 1-3
4. Dani Leo
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lacatis Ghita
------------------------- Lacatis Ghita 3-1
14. Dumitrache Gabriel
-------------------------------------------------- Cresneac Mihail 1-3
11. Nagy Iosif
------------------------- Cresneac Mihail 1-3
6. Cresneac Mihail
---------------------------------------------------------------------------
7. Neamț Doru
------------------------- Poenar Alin 2-3
10. Poenar Alin
-------------------------------------------------- Florea Radu 2-3
15. Tedi Ioja
------------------------- Florea Radu 0-3
2. Florea Radu
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Eliminatorii amatori
1. Cretu Marian
------------------------- Csaky Tiberiu 0-3
16. Csaky Tiberiu
-------------------------------------------------- Orban Madalina 2-3
9. Orban Madalina
------------------------- Orban Madalina 3-1
8. Marin Puiu
--------------------------------------------------------------------------- Orban Madalina 3-1
5. Ticu Sorin
------------------------- Venter Liviu 1-3
12. Venter Liviu
-------------------------------------------------- Dani Leo 1-3
13. Sultan Valentin
------------------------- Dani Leo 1-3
4. Dani Leo
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lacatis Ghita
------------------------- Lacatis Ghita 3-1
14. Dumitrache Gabriel
-------------------------------------------------- Cresneac Mihail 1-3
11. Nagy Iosif
------------------------- Cresneac Mihail 1-3
6. Cresneac Mihail
--------------------------------------------------------------------------- Florea Radu 1-3
7. Neamț Doru
------------------------- Poenar Alin 2-3
10. Poenar Alin
-------------------------------------------------- Florea Radu 2-3
15. Tedi Ioja
------------------------- Florea Radu 0-3
2. Florea Radu
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Clasament amatori
1. Florea Radu - Lugoj
2. Orban Madalina - Timișoara
3 -- 4
Cresneac Mihail - Resita
Dani Leo - Arad
5 -- 8
Poenar Alin - Resita
Csaky Tiberiu - Resita
Lacatis Ghita - Arad
Venter Liviu - Resita
9 -- 16
Tedi Ioja - Calan
Marin Puiu - Amarastii de Sus
Nagy Iosif - Arad
Sultan Valentin - Craiova
Neamț Doru - Arad
Cretu Marian - Craiova
Dumitrache Gabriel - Giurgiu
Ticu Sorin - Lugoj
17 -- 24 0v gr.sup.
Jichici Svetozar - Timișoara
Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
Craiovan Victor - Resita
Faur Lucian - Jimbolia
Lascu Marius - Timișoara
Ignuta Sebastian - Voiteg
Pleava Gheorghe - Oravita
Lungoci Mihai - Craiova
25 -- 27 3v gr.inf.
Tamsa Titus - Resita
Bartha Attila - Arad
Nicola Gabriela - Timișoara
28 -- 30 2v gr.inf.
Moldovan Valer - Calan
Fazakas Ioan - Jimbolia
Pica Leonard - Buzias
31 -- 35 1v gr.inf.
Tatar Dorel - Simeria
Stoica Ioan Florin - Lugoj
Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
Lascu Mihai - Dumbravita
Ghilezan Alexandru - Timișoara
36 -- 41 0v gr.inf.
Sfrenti Cosmin - Drobeta Tr Severin
Vela Gabriel - Timișoara
Dumbrava Adriana - Timișoara
Mercea Doru - Timișoara
Lungoci Tudor - Craiova
Circioiu Cristian - Timișoara
Comentariu
organizator local- 31.dec.2013
- 561
- Arad, Arad, Romania
- 36
Likes given: 413Likes received: 101
MULTUMESC ORAVIȚA!!!
Un turneu minunat,gazde primitoare ca de fiecare dată,un turneu foarte bine organizat din toate punctele de vedere.
Si multumesc Claudiu pt tot....foarte atent la butoane si nu numai.
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Grupe inferioare open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SORESCU DEIAN RESITA 3-03-03-03-0412 BIRTALAN LASZLO ORADEA 0-31-30-33-0143 LUNGU MARIUS ORAVITA 0-33-11-33-1234 SCHIOPULESCU ION LUGOJ 0-33-03-13-0325 ARDELEAN RAUL ARAD 0-30-31-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 3-23-03-03-0412 CREINICEAN LIVIU ORAVITA 2-33-03-10-3223 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA 0-30-33-03-0234 CIOBOIU DAN CRAIOVA 0-31-30-33-0145 DRAGHICI DUMITRU DROBETA TR SEVERIN 0-33-00-30-316
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 3-03-23-21-3312 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 0-30-33-13-0223 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN 2-33-02-33-224 ROSETI IONUT LUGOJ 2-31-33-21-3145 DEGIANSCHI OBRAD RESITA 3-10-32-33-1236
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 3-03-03-03-0412 VERES FRANCISC ORAVITA 0-32-33-03-1233 THOUZARD ADRIAN DROBETA TR SEVERIN 0-33-23-00-3224 CECAN VASILE TIMISOARA 0-30-30-33-2145 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA 0-31-33-02-316
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SPATARIU DANIEL ARAD 2-33-23-13-1322 OPREA ADRIAN LUGOJ 3-23-03-03-1413 MURGU IOAN ORAVITA 2-30-33-23-2234 VUCA ADRIAN BOCSA 1-30-32-30-305 BALMEZ DOREL ORAVITA 1-31-32-33-0146
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BIRTALAN ROBERT ORADEA 1-33-20-31-33-0242 POPET DORU TIMISOARA 3-13-03-13-13-0513 DEAK VALENTIN SEBIS 2-30-33-10-33-024 TURBURAN ION RESITA 3-01-31-33-03-0325 GEAMANU ROBERT DROBETA TR SEVERIN 3-11-33-00-33-0336 LITA DANIEL ORAVITA 0-30-30-30-30-30
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10720
- Timișoara
Likes given: 1249Likes received: 4412
Grupe superioare open
1 Sorescu Deian Veres Francisc Murgu Ioan 2 Roman Bogdan Degianschi Obrad Geamanu Robert 3 Avram Victor Ciublea Vichente Birtalan Robert 4 Put Gabriel Lungu Marius Balmez Dorel 5 Oprea Adrian Schiopulescu Ion Cecan Vasile 6 Popet Doru Creinicean Liviu Roseti Ionut 7 Turburan Ion Drinceanu Lilian Cioboiu Dan 8 Spatariu Daniel Thouzard Adrian Birtalan Laszlo
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 04:40.Procesare...X
Comentariu