E cineva de la Avansati care pleaca de dimineata din București si ma poate lua si pe mine?Musat Catalin
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa Tel George Junior", Ploiești - 22.07.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Se inscrie Fazakas Gergely din Miercurea Ciuc la Open
Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Comentariu
senior- 21.iun.2015
- 1197
- PLOPENI
- 48
Likes given: 5611Likes received: 656
6. Miron Liviu, Campina, 676 - 25 - O vs 31. Miron Andrei, Campina, 3771 - 0 - O ...sa avem o finala in familie? Succes Mironilor !BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
Blade: KAZAK
FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX
Comentariu
organizator tehnic- 19.iul.2012
- 5375
- Ploiești, PH, Romania
Likes given: 4642Likes received: 2095
Balanescu Boby Ploiești"Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
George Bernard Shaw
https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144
https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Ultima strigare inaintea asaltului de maine:
Inscrieri INCEPATORI - on 21.07.2017 at 22:11:20
1. Moca Vasile, București, 833 - 9,61 - A
2. Enciu Marcel, București, 874 - 9,4 - AW
3. Rosoga Ana, Constanța, 614 - 9,36 - AF
4. Enache Paul, Ploiești, 962 - 9,33 - A
5. Sirbu Alexandra, Ploiești, 2084 - 9 - AF
6. Eparu Matei, Ploiești, 1182 - 8,33 - AJ
7. Huidu Stefan, Valenii de Munte, 1970 - 8 - AJ
8. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 2980 - 8 - AF
9. Stanescu Tiberiu, Slatina, 998 - 7,75 - A
10. Ghita Dragos, Ploiești, 1539 - 7,5 - A
11. Lazar Alin, Breaza, 1650 - 7,5 - A
12. Eparu Leontin, Ploiești, 982 - 7,25 - A
13. Bardas Viorel, Ploiești, 1930 - 7 - AW
14. Tudose Gabriel, Calinesti Prahova, 1932 - 7 - A
15. Radu Viorel, Paulesti, 2345 - 7 - A
16. Constantinescu Adrian, București, 1240 - 6,75 - A
17. Toader Georgian, București, 1978 - 6,5 - A
18. Teodorad Valentin, Slatina, 1410 - 6,1 - A
19. Podlovschi Bogdan, București, 2710 - 5,5 - A
20. Dragu Fanel, Slobozia, 2103 - 5 - A
21. Irimia Marian, Ploiești, 1320 - 4,4 - A
22. Ghita Sofia, Ploiești, 2598 - 4 - AF
23. Banuta Bogdan, Ploiești, 3620 - 4 - A
24. Concea Alin, Ramnicu Sarat, 2020 - 0 - A
25. Ionescu Cristi, Ploiești, 2313 - 0 - A
26. Popa Flavius, Ploiești, 3577 - 0 - A
27. Dinu Florian, Darmanesti, 4001 - 0 - A
28. Felecan Razvan, București, 4002 - 0 - A
29. Felecan Cristian, București, 4003 - 0 - A
30. Botea Mihai, Brăila, 4004 - 0 - A
31. Niculae Victor, Campina, 4005 - 0 - A
32. Dinu Eva Maria, Ramnicu Sarat, 4006 - 0 - A
33. Valcica Antonio, Slatina, 4007 - 0 - A
34. Popescu Tiberiu, Ploiești, 4008 - 0 - A
Inscrieri AVANSATI - on 21.07.2017 at 22:18:29
1. Baceanu Constantin, Buzău, 417 - 19,6 - A
2. Voinea Emil, Pitești, 1417 - 18,88 - A
3. Cuna Gheorghe, Buzău, 521 - 18,79 - A
4. Jaouir Khaled, București, 292 - 18,5 - AW
5. Valcea Daniel, Pitești, 340 - 18,33 - A
6. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 647 - 18,33 - A
7. Musat Catalin, Alexandria, 369 - 17,64 - A
8. Stanciu Stelian, Călărași, 410 - 17,5 - A
9. Grama Mihai, Azuga, 835 - 17,5 - AW
10. Adam Teodor, Buzău, 985 - 17,5 - A
11. Catana Claudiu, București, 397 - 17,36 - A
12. Babus Liviu, Ploiești, 348 - 17,11 - A
13. Dinu Gheorghe, București, 245 - 17,09 - AW
14. Ioana Costin, Campina, 1418 - 17 - A
15. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ, 1158 - 16,67 - AF
16. Jimmy Lu, București, 509 - 16,45 - A
17. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 1353 - 16 - A
18. Potarniche Bianca, Buzău, 374 - 15,96 - AJF
19. Stoica Mihai, Mioveni, 329 - 15,67 - AW
20. Alexandru Marius, București, 502 - 15,67 - A
21. Cristescu Cristian, București, 453 - 15,18 - AW
22. Barca George, Pitești, 709 - 15 - A
23. Pascu Razvan, Magureni, 1057 - 15 - A
24. Marin Iulian, Campina, 1114 - 15 - AW
25. Rusea Gheorghe, Breaza, 433 - 14,86 - A
26. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 534 - 14,83 - A
27. Coclea Ionel, Brăila, 489 - 14,82 - AW
28. Plaiasu Ion, Plopeni, 441 - 14,25 - A
29. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 758 - 14,2 - A
30. Veris Dumitru, Brașov, 851 - 14 - A
31. Gheorghe Florin, București, 514 - 13,96 - A
32. Duma Gheorghe, Ploiești, 775 - 13,83 - A
33. Lita Gabriel, București, 554 - 13,79 - A
34. Dinu Adrian, Darmanesti, 518 - 13,64 - A
35. Panait Adrian, Brăila, 491 - 13,61 - AW
36. Corbu Darius, Valenii de Munte, 703 - 13,2 - A
37. Sdranca Mircea, Ploiești, 890 - 13 - A
38. Balanescu Boby, Ploiești, 1573 - 13 - A
39. Sursilov Constantin, București, 497 - 12,92 - A
40. Panait Constantin, Mizil, 605 - 12,83 - A
41. Hutanu Adrian, Slobozia, 694 - 12,5 - A
42. Botoc Ovidiu, Ploiești, 1151 - 12,5 - A
43. Lazar Dumitru, Mizil, 508 - 12,18 - A
44. Constantin Cristina, București, 673 - 12,17 - AF
45. Carjan Dumitru, București, 660 - 12,14 - AW
46. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1644 - 12 - AF
47. Cornita Mario, Campina, 2570 - 12 - A
48. Acriva Marian, Mizil, 651 - 11,92 - A
49. Banuta Dumitru, Ploiești, 684 - 11,67 - A
50. Movileanu Neculae, Brașov, 792 - 11 - A
51. Paraschiv Claudiu, București, 797 - 11 - A
52. Tudor Valeriu, Ploiești, 1024 - 11 - A
53. Ionescu Alexandru, București, 1509 - 11 - A
54. Gheorghe Daniel, Brăila, 1963 - 11 - A
55. Baldea Horia, București, 1037 - 10,75 - A
56. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 1388 - 10 - AF
57. Bistreanu Armand, București, 1553 - 10 - A
Inscrieri OPEN - on 21.07.2017 at 22:17:47
1. Bolea Catalin, București, 316 - 26,85 - O
2. Simulescu Adrian, Focșani, 1212 - 26 - O
3. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 70 - 25,64 - O
4. Bivolaru Marius, Ploiești, 127 - 25,63 - O
5. Mihaila Nicolae, Breaza, 172 - 25,32 - O
6. Miron Liviu, Campina, 676 - 25 - O
7. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 787 - 24,67 - O
8. Pavunev Dan, București, 190 - 24 - O
9. Voicu Ionut, Ploiești, 350 - 23,6 - O
10. Bucsan Romeo, Pitești, 442 - 23,2 - OW
11. Ivan Valentin, Campina, 188 - 23 - O
12. Dima Cristi, București, 237 - 22,86 - O
13. Balan Mihai, Ploiești, 1412 - 22,5 - O
14. Bratescu Adrian, Targoviște, 176 - 22,21 - OW
15. Sorescu Mircea, Paulesti, 207 - 22,21 - O
16. Petrov Dan, București, 228 - 22,11 - O
17. Trocaru Remus, Tulcea, 443 - 21,33 - O
18. Brulea Petre, Ploiești, 416 - 21,05 - OW
19. Amran Akerim, București, 1382 - 21 - O
20. Minica Belemet, Brașov, 1567 - 21 - O
21. Gaitan Tiberiu, Brăila, 249 - 20,86 - OW
22. Nitescu Horia, Ploiești, 440 - 20,44 - O
23. Popescu George, București, 354 - 20,33 - O
24. Dima Victor, Azuga, 1192 - 20 - O
25. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 325 - 19,39 - A
26. Radu Florin, Ploiești, 1021 - 17,5 - A
27. Banica Dan, Ploiești, 1266 - 17 - A
28. Ionascu Gabriel, București, 363 - 16,89 - A
29. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 959 - 15,5 - A
30. Stancescu Sebastian, Ploiești, 403 - 15 - A
31. Tonciu Mihai, București, 664 - 14,79 - A
32. Miron Andrei, Campina, 3771 - 0 - O
Inscrieri ELITE - on 21.07.2017 at 22:12:15
1. Roman Iulian, Brașov, 222 - 48,13 - OEL
2. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43,61 - OEL
3. Neagu Mircea, Constanța, 6 - 41,93 - OEL
4. Stanciu Alin, Călărași, 57 - 36,71 - OE
5. Sinita Eugen, București, 43 - 35,92 - OE
6. Panea Ovidiu, București, 39 - 35,25 - OE
7. Tigau Dan, București, 22 - 35,19 - OELW
8. Dumitrescu Cornel, București, 38 - 35,08 - OEW
9. Postole Aurel, Buzău, 4001 - 35 - A
10. Buzatu Vasile, Buftea, 103 - 34,42 - OEW
11. Constantin Teodor, București, 55 - 32,79 - OE
12. Vlase Gheorghe, Slobozia, 44 - 32,64 - OE
13. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 66 - 31,43 - OE
14. Craioveanu Mihai, București, 2184 - 31 - A
15. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 85 - 30,5 - OELF
16. Zamfir Ionel, București, 79 - 30,21 - OE
17. Sencu Victor, Targoviște, 92 - 29,57 - OE
18. Mostovoi Andrei, Campina, 154 - 28,67 - OEW
19. Dumitru Gheorghe, București, 121 - 28,57 - OE
20. Istrate Cristian, București, 54 - 28,44 - OEW
21. Grigore Alexandru, Campina, 90 - 27,81 - OE
22. Vladoiu Gelu, Brașov, 78 - 27,29 - OEW
23. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 310 - 27,2 - OEW
24. Diaconescu Lucian, Targoviște, 63 - 27,17 - OE
25. Suditu Andrei, Campina, 888 - 27 - OE
26. Boraciu Claudiu, Urziceni, 1130 - 27 - OE
27. Macarenco Andrei, București, 210 - 26,79 - OL
28. Popescu Valentin, București, 246 - 24,13 - OUltima editare de Dan2; 21.iul.2017, 21:18.
Comentariu
- E noapte inca si se scurge "LINISTEA DINAINTEA FURTUNII" dar Zorii zilei vor face ca : Luminile sa se aprinda -Sala "IN TOATA SPLENDOAREA EI" sa se incarce de jucatori - Mesele sa inceapa sa "Ticaie" si Harmalaia sa se auda.
- Precum Albinile la Stup - Asa vor veni Jucatorii la Sala - Plini de "DORINTA, SPERANTA si ENTUZIASM"
- DECI ... - E ZI DE SARBATOARE IN AMATUR
- SA INCEAPA TURNEUL si "FIE CA CEI MAI BUNI SA CASTIGE"
- Cupele - Medaliile - si Diplomele desi sunt "La Vedere" sunt foarte bine ascunse "DE INTENTIA FIECARUIA DE A LE OBTINE"
- Doar jocul plin de "TACT, AMBITIE si Dorinta" al fiecaruia il poate duce catre o Cupa sau va trebui sa fie depasit de "Cel mai Bun" in drumul lui catre Podium
DORESC:
- SA NE VEDEM SANATOSI LA TURNEU
- SUCCES MAXIM TUTUROR
- ORGANIZATORILOR SA POATA ACOPERI TOATE PROBLEMELE - SI SA NU AVEM PARTE DE NICI UN EVENIMENT NEDORIT
Comentariu
Foarte poetic, frumos si incurajator pt participanti!
Postat în original de shogun Vezi post- E noapte inca si se scurge "LINISTEA DINAINTEA FURTUNII" dar Zorii zilei vor face ca : Luminile sa se aprinda -Sala "IN TOATA SPLENDOAREA EI" sa se incarce de jucatori - Mesele sa inceapa sa "Ticaie" si Harmalaia sa se auda.
- Precum Albinile la Stup - Asa vor veni Jucatorii la Sala - Plini de "DORINTA, SPERANTA si ENTUZIASM"
- DECI ... - E ZI DE SARBATOARE IN AMATUR
- SA INCEAPA TURNEUL si "FIE CA CEI MAI BUNI SA CASTIGE"
- Cupele - Medaliile - si Diplomele desi sunt "La Vedere" sunt foarte bine ascunse "DE INTENTIA FIECARUIA DE A LE OBTINE"
- Doar jocul plin de "TACT, AMBITIE si Dorinta" al fiecaruia il poate duce catre o Cupa sau va trebui sa fie depasit de "Cel mai Bun" in drumul lui catre Podium
DORESC:
- SA NE VEDEM SANATOSI LA TURNEU
- SUCCES MAXIM TUTUROR
- ORGANIZATORILOR SA POATA ACOPERI TOATE PROBLEMELE - SI SA NU AVEM PARTE DE NICI UN EVENIMENT NEDORIT
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe inferioare INCEPATORI
1 Moca Vasile Bardas Viorel Tudose Gabriel Ionescu Cristi Sursilov Ana Maria 2 Enciu Marcel Eparu Leontin Teodorad Valentin Concea Alin Popa Flavius 3 Rosoga Ana Lazar Alin Constantinescu Adrian Banuta Bogdan Dinu Florian Radu Adrian 4 Enache Paul Ghita Dragos Toader Georgian Dragu Fanel Felecan Razvan Valcica Antonio 5 Eparu Matei Stanescu Tiberiu Radu Viorel Irimia Marian Felecan Cristian Dinu Eva Maria 6 Huidu Stefan Olareanu Madalina Podlovschi Bogdan Ghita Sofia Botea Mihai Popescu Tiberiu
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe inferioare AVANSATI
1 Baceanu Constantin Alexandru Marius Barca George Sursilov Constantin Botoc Ovidiu 2 Voinea Emil Stoica Mihai Cristescu Cristian Balanescu Boby Hutanu Adrian 3 Cuna Gheorghe Jimmy Lu Pascu Razvan Sdranca Mircea Panait Constantin Bistreanu Armand 4 Jaouir Khaled Vlasceanu Valentin Marin Iulian Corbu Darius Lazar Dumitru Iordache Gabriela 5 Valcea Daniel Potarniche Bianca Rusea Gheorghe Panait Adrian Constantin Cristina Baldea Horia 6 Iorgoiu Constantin Sterie Georgiana Tobosaru Gheorghe Dinu Adrian Carjan Dumitru Gheorghe Daniel 7 Musat Catalin Ioana Costin Coclea Ionel Lita Gabriel Naulea Stefania Tudor Valeriu 8 Stanciu Stelian Dinu Gheorghe Anescu Andu Duma Gheorghe Cornita Mario Movileanu Neculae 9 Grama Mihai Babus Liviu Plaiasu Ion Gheorghe Florin Acriva Marian Paraschiv Claudiu 10 Adam Teodor Catana Claudiu Ipate Virgil Veris Dumitru Banuta Dumitru Ionescu Alexandru
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Turneul a inceput la ora 9,30, cu un absent NICULAE VICTOR si o retragere intarziata SIRBU ALEXANDRA.
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe inferioare OPEN
1 Bolea Catalin Dima Cristi Bratescu Adrian Dima Victor Banica Dan 2 Simulescu Adrian Ivan Valentin Sorescu Mircea Popescu George Radu Florin 3 Ivan Sorin Ioan Bucsan Romeo Papacu Bejoli Nitescu Horia Ionita Fabian 4 Bivolaru Marius Voicu Ionut Petrov Dan Gaitan Tiberiu Fazakas Gergely Miron Andrei 5 Mihaila Nicolae Pavunev Dan Trocaru Remus Minica Belemet Ionascu Gabriel Stancescu Sebastian 6 Miron Liviu Iordache Marian Brulea Petre Amran Akerim Cudalbu Ciprian Tonciu Mihai
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe inferioare ELITE
1 Roman Iulian Panea Ovidiu Constantin Teodor Istrate Cristian Grigore Alexandru 2 Enciu Alexandru Postole Aurel Fratila Robert Dumitru Gheorghe Vladoiu Gelu Darmaz Ion 3 Neagu Mircea Dumitrescu Cornel Vlase Gheorghe Mostovoi Andrei Panaitescu Stefan Popescu Valentin 4 Stanciu Alin Tigau Dan Craioveanu Mihai Sencu Victor Suditu Andrei Macarenco Andrei 5 Sinita Eugen Buzatu Vasile Teodorescu Sandica Zamfir Ionel Diaconescu Lucian Boraciu Claudiu
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe inferioare AVANSATI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BACEANU CONSTANTIN BUZAU 3-23-03-02-3312 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI 2-33-13-13-2323 BARCA GEORGE PITESTI 0-31-31-33-214 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI 0-31-33-11-3145 BOTOC OVIDIU PLOIESTI 3-22-32-33-1236
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VOINEA EMIL PITESTI 3-03-11-33-0312 STOICA MIHAI MIOVENI 0-33-03-23-0323 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 1-30-33-13-0234 BALANESCU BOBY PLOIESTI 3-12-31-33-0245 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA 0-30-30-30-306 3-0
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CUNA GHEORGHE BUZAU 1-30-33-03-13-0332 JIMMY LU BUCURESTI 3-13-13-03-03-0513 PASCU RAZVAN MAGURENI 3-01-33-03-13-0424 SDRANCA MIRCEA PLOIESTI 0-30-30-33-13-0245 PANAIT CONSTANTIN MIZIL 1-30-31-31-33-116 BISTREANU ARMAND BUCURESTI 0-30-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JAOUIR KHALED BUCURESTI 3-13-03-13-03-1512 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI 1-33-23-13-13-0423 MARIN IULIAN CAMPINA 0-32-30-31-30-304 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE 1-31-33-00-33-1245 LAZAR DUMITRU MIZIL 0-31-33-13-03-1336 IORDACHE GABRIELA RAMNICU VALCEA 1-30-33-01-31-31
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALCEA DANIEL PITESTI 3-02-33-23-13-0412 POTARNICHE BIANCA BUZAU 0-33-03-03-23-0423 RUSEA GHEORGHE BREAZA 3-20-33-23-23-1434 PANAIT ADRIAN Brăila 2-30-32-32-31-305 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI 1-32-32-33-23-2246 BALDEA HORIA BUCURESTI 0-30-31-33-12-31
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS 2-31-33-11-33-1242 STERIE GEORGIANA FILIPESTII DE TARG 3-20-33-12-33-0323 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV 3-13-03-23-03-0514 DINU ADRIAN DARMANESTI 1-31-32-33-03-0235 CARJAN DUMITRU BUCURESTI 3-13-20-30-31-326 GHEORGHE DANIEL Brăila 1-30-30-30-33-11
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MUSAT CATALIN ALEXANDRIA 1-33-03-13-13-0422 IOANA COSTIN CAMPINA 3-13-23-13-13-0513 COCLEA IONEL Brăila 0-32-30-31-31-304 LITA GABRIEL BUCURESTI 1-31-33-03-03-0335 NAULEA STEFANIA RAMNICU VALCEA 1-31-33-10-33-1246 TUDOR VALERIU PLOIESTI 0-30-33-10-31-31
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STANCIU STELIAN CALARASI 3-03-13-13-03-0512 DINU GHEORGHE BUCURESTI 0-33-13-13-03-0423 ANESCU ANDU DRAGASANI 1-31-33-03-13-0334 DUMA GHEORGHE PLOIESTI 1-31-30-33-03-1245 CORNITA MARIO CAMPINA 0-30-31-30-31-306 MOVILEANU NECULAE BRASOV 0-30-30-31-33-11
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GRAMA MIHAI AZUGA 3-13-11-33-13-0422 BABUS LIVIU PLOIESTI 1-30-33-11-31-313 PLAIASU ION PLOPENI 1-33-02-33-03-1334 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI 3-11-33-23-13-0415 ACRIVA MARIAN MIZIL 1-33-10-31-33-2246 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI 0-33-11-30-32-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ADAM TEODOR BUZAU 2-30-30-33-13-1242 CATANA CLAUDIU BUCURESTI 3-23-03-11-33-0413 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE 3-00-32-33-03-2334 VERIS DUMITRU BRASOV 3-01-33-23-03-2425 BANUTA DUMITRU PLOIESTI 1-33-10-30-30-316 IONESCU ALEXANDRU BUCURESTI 1-30-32-32-33-01
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe superioare AVANSATI
1 Baceanu Constantin Vlasceanu Valentin Cuna Gheorghe Balanescu Boby 2 Voinea Emil Potarniche Bianca Lazar Dumitru Sdranca Mircea 3 Jimmy Lu Sterie Georgiana Rusea Gheorghe Corbu Darius 4 Jaouir Khaled Musat Catalin Dinu Adrian Constantin Cristina 5 Valcea Daniel Dinu Gheorghe Lita Gabriel Iorgoiu Constantin 6 Tobosaru Gheorghe Grama Mihai Anescu Andu Naulea Stefania 7 Ioana Costin Veris Dumitru Plaiasu Ion Duma Gheorghe 8 Stanciu Stelian Alexandru Marius Ipate Virgil Acriva Marian 9 Gheorghe Florin Stoica Mihai Botoc Ovidiu Adam Teodor 10 Catana Claudiu Pascu Razvan Cristescu Cristian Sursilov Constantin
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe inferioare INCEPATORI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOCA VASILE BUCURESTI 3-03-03-13-0412 BARDAS VIOREL PLOIESTI 0-30-30-33-0143 TUDOSE GABRIEL CALINESTI PRAHOVA 0-33-03-03-1324 IONESCU CRISTI PLOIESTI 1-33-00-33-0235 SURSILOV ANA MARIA BUCURESTI 0-30-31-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENCIU MARCEL BUCURESTI 2-33-00-33-1232 EPARU LEONTIN PLOIESTI 3-23-01-33-0323 TEODORAD VALENTIN SLATINA 0-30-31-33-0144 CONCEA ALIN RAMNICU SARAT 3-03-13-13-0415 POPA FLAVIUS PLOIESTI 1-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSOGA ANA CONSTANTA 2-33-11-32-31-312 LAZAR ALIN BREAZA 3-23-10-33-21-3333 CONSTANTINESCU ADRIAN BUCURESTI 1-31-30-33-20-314 BANUTA BOGDAN PLOIESTI 3-13-03-00-31-3325 DINU FLORIAN DARMANESTI 3-22-32-33-00-3246 RADU ADRIAN PLOIESTII 3-13-13-03-13-051
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENACHE PAUL PLOIESTI 3-03-13-13-00-3422 GHITA DRAGOS PLOIESTI 0-32-33-03-02-3243 TOADER GEORGIAN BUCURESTI 1-33-23-23-01-3334 DRAGU FANEL SLOBOZIA 1-30-32-33-00-315 FELECAN RAZVAN BUCURESTI 0-30-30-30-30-306 VALCICA ANTONIO SLATINA 3-03-23-13-03-051
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 EPARU MATEI PLOIESTI 0-30-33-20-33-2242 STANESCU TIBERIU SLATINA 3-03-03-00-33-0423 RADU VIOREL PAULESTI 3-00-33-10-33-1334 IRIMIA MARIAN PLOIESTI 2-30-31-30-31-305 FELECAN CRISTIAN BUCURESTI 3-03-03-03-03-1516 DINU EVA MARIA RAMNICU SARAT 2-30-31-33-11-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HUIDU STEFAN VALENII DE MUNTE 0-31-33-10-30-312 OLAREANU MADALINA RAMNICU SARAT 3-03-03-03-03-1513 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI 3-10-33-00-33-1334 GHITA SOFIA PLOIESTI 1-30-30-30-30-305 BOTEA MIHAI Brăila 3-00-33-03-03-0426 POPESCU TIBERIU PLOIESTI 3-01-31-33-00-324
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe superioare INCEPATORI
1 Moca Vasile Toader Georgian Radu Viorel 2 Concea Alin Lazar Alin Podlovschi Bogdan 3 Radu Adrian Enciu Marcel Popescu Tiberiu 4 Valcica Antonio Ionescu Cristi Eparu Matei 5 Felecan Cristian Tudose Gabriel Ghita Dragos 6 Olareanu Madalina Eparu Leontin Dinu Florian 7 Botea Mihai Banuta Bogdan Teodorad Valentin 8 Stanescu Tiberiu Enache Paul Bardas Viorel
Comentariu
organizator tehnic- 19.iul.2012
- 5375
- Ploiești, PH, Romania
Likes given: 4642Likes received: 2095
"Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
George Bernard Shaw
https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144
https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Grupe superioare AVANSATI
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BACEANU CONSTANTIN BUZAU 3-13-03-0312 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI 1-31-31-303 CUNA GHEORGHE BUZAU 0-33-13-2224 BALANESCU BOBY PLOIESTI 0-33-12-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VOINEA EMIL PITESTI 0-33-23-0222 POTARNICHE BIANCA BUZAU 3-03-11-3213 LAZAR DUMITRU MIZIL 2-31-33-214 SDRANCA MIRCEA PLOIESTI 0-33-12-31
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JIMMY LU BUCURESTI 3-03-13-2312 STERIE GEORGIANA FILIPESTII DE TARG 0-30-31-303 RUSEA GHEORGHE BREAZA 1-33-00-314 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE 2-33-13-022
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JAOUIR KHALED BUCURESTI 1-33-03-0222 MUSAT CATALIN ALEXANDRIA 3-13-13-1313 DINU ADRIAN DARMANESTI 0-31-33-214 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI 0-31-32-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VALCEA DANIEL PITESTI 3-22-33-1212 DINU GHEORGHE BUCURESTI 2-32-32-303 LITA GABRIEL BUCURESTI 3-23-20-324 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS 1-33-23-022
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV 2-30-33-212 GRAMA MIHAI AZUGA 3-23-03-1313 ANESCU ANDU DRAGASANI 3-00-33-2224 NAULEA STEFANIA RAMNICU VALCEA 2-31-32-30
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IOANA COSTIN CAMPINA 3-03-03-0312 VERIS DUMITRU BRASOV 0-30-30-303 PLAIASU ION PLOPENI 0-33-03-1224 DUMA GHEORGHE PLOIESTI 0-33-01-31
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STANCIU STELIAN CALARASI 3-13-03-0312 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI 1-30-33-113 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE 0-33-03-1224 ACRIVA MARIAN MIZIL 0-31-31-30
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI 0-33-13-0222 STOICA MIHAI MIOVENI 3-03-13-1313 BOTOC OVIDIU PLOIESTI 1-31-33-214 ADAM TEODOR BUZAU 0-31-32-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI 3-10-33-222 PASCU RAZVAN MAGURENI 1-33-03-0213 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 3-00-33-0224 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI 2-30-30-30
Comentariu
Echipa AmaTur- 30.dec.2005
- 6435
- București
- 64
Likes given: 171Likes received: 389
Eliminatorii AVANSATI
1. Baceanu Constantin
-------------------- Baceanu Constantin 3-0
32. Bye
---------------------------------------- -
17. Corbu Darius
-------------------- -
16. Anescu Andu
------------------------------------------------------------ -
9. Stoica Mihai
-------------------- Stoica Mihai 3-0
24. Bye
---------------------------------------- -
25. Bye
-------------------- Stanciu Stelian 3-0
8. Stanciu Stelian
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
5. Valcea Daniel
-------------------- Valcea Daniel 3-0
28. Bye
---------------------------------------- -
21. Bye
-------------------- Cristescu Cristian 3-0
12. Cristescu Cristian
------------------------------------------------------------ -
13. Plaiasu Ion
-------------------- -
20. Voinea Emil
---------------------------------------- -
29. Bye
-------------------- Musat Catalin 3-0
4. Musat Catalin
3. Jimmy Lu
-------------------- Jimmy Lu 3-0
30. Bye
---------------------------------------- -
19. Cuna Gheorghe
-------------------- -
14. Ipate Virgil
------------------------------------------------------------ -
11. Gheorghe Florin
-------------------- Gheorghe Florin 3-0
22. Bye
---------------------------------------- -
27. Bye
-------------------- Grama Mihai 3-0
6. Grama Mihai
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
7. Ioana Costin
-------------------- Ioana Costin 3-0
26. Bye
---------------------------------------- -
23. Bye
-------------------- Pascu Razvan 3-0
10. Pascu Razvan
------------------------------------------------------------ -
15. Iorgoiu Constantin
-------------------- -
18. Jaouir Khaled
---------------------------------------- -
31. Bye
-------------------- Potarniche Bianca 3-0
2. Potarniche Bianca
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 09:06.Procesare...X
Comentariu