Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dezbateri curente

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (2 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ca sa nu ne mai intindem pe aici aiurea, a doua intrebare este aceeasi. Chiar daca ati scris-o cateva randuri mai jos, v-ati repetat.
    Succes pe mai departe in descalcirea tuturor problemelor deja rezolvate pe care insa nu le intelegeti.

    Comentariu


    • Postat în original de MihaiLupu Vezi post
      Ca sa nu ne mai intindem pe aici aiurea, a doua intrebare este aceeasi. Chiar daca ati scris-o cateva randuri mai jos, v-ati repetat.
      Succes pe mai departe in descalcirea tuturor problemelor deja rezolvate pe care insa nu le intelegeti.
      Nu pot sa cred că ai minte și gândești că te-ai făcut de râs!!!

      Comentariu


      • Sinteti de toată ..pr..omenada lui Caragiale și de Ando....cred că majoritatea pinguinilor care îmi poluati pagina habar nu aveți ce înseamnă un amaturist pur sânge)))

        Comentariu


        • Domnul Jurescu crede-mă că îmi este rușine ca ești bănățean...sau mă înșel...ești sau nu ești...

          Comentariu


          • Postat în original de jurescu sorin Vezi post

            am uitat!!!
            cite zile dureaza turneul butterfly de la botosani?vad ca in contract scrie 35 de ore!!!+2 ore pregatire!!!
            dar cu marele respect care vi-l port si fara sa imbirlig pe ceea ce ati afisat nu scrie daca e sala polivalenta,sala mica sau ambele sali la pretul acela!!!
            un prieten este curios!!!
            Acum pe bune ești penibil omule, păi ai o participare de toată p....arodia...ești cumva juristul Anafului în Amatur...pe bune...eu când comentam schimbam unele chestii în organizare dar tu ai devenit penibil...o rugăminte..fă-ți pagina ta personala..păi pagina asta este istorie în Amatur)))))))

            Comentariu


            • Așa fi rău nea dan 😂
              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu


              • Postat în original de Dantim Vezi post
                Sinteti de toată ..pr..omenada lui Caragiale și de Ando....cred că majoritatea pinguinilor care îmi poluati pagina habar nu aveți ce înseamnă un amaturist pur sânge)))
                Asa bai Dane... M-ai mai linistit putin. O sa-mi anulez consultatia de la psihiatru de maine!. Multumesc! Noapte buna!🤝
                blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                Comentariu


                • Postat în original de Dantim Vezi post
                  Sinteti de toată ..pr..omenada lui Caragiale și de Ando....cred că majoritatea pinguinilor care îmi poluati pagina habar nu aveți ce înseamnă un amaturist pur sânge)))
                  I-ai pus cu botu pe labe si pe Lupu Moralist, si pe juristu Jurescu 😅😅😂.
                  blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                  Comentariu


                  • Postat în original de Dantim Vezi post

                    Acum pe bune ești penibil omule, păi ai o participare de toată p....arodia...ești cumva juristul Anafului în Amatur...pe bune...eu când comentam schimbam unele chestii în organizare dar tu ai devenit penibil...o rugăminte..fă-ți pagina ta personala..păi pagina asta este istorie în Amatur)))))))
                    Nu are de ce să îți fie rușine că Sint bănățean,eu Sint bănățean pur sânge,nu ...reciclat.
                    nu Sint juristul anafului,ci doar observ lucruri.deranjeaza???

                    Comentariu


                    • un nou turneu reusit marca DARLEA.
                      poate eu sunt subiectiv,dar au fost jucatori din toate colturile tarii unde comentariile mele deranjeaza.
                      ei pot comfirma daca eu mint sau nu!!!

                      Comentariu


                      • Dan2
                        Dan2 comentat
                        Editarea unui comentariu
                        Cred ca esti subiectiv.
                        Am vazut un mesaj (probabil a fost un singur nemultumit) despre lumina din sala, lumina din ferestre, etc. Despre B turneul de la Bucuresti, ce sa-ti zic... Participantii au avut ceva conditii, au primit cate o cafea de la bar si cate un sandwich generos, s-a socializat in liniste pe terasa semideschisa;sa stii ca nimeni nu a comentat ca pretul ar fi prea mare fata de conditiile oferite. Au fost multumiti, ceea ce-ti doresc si tie.

                    • Turneul A de azi de la Arad....atasez poze ...sa nu fiu subiectiv...

                      Comentariu


                      • Mda ce să zic...fă-ți o pagină a ta ....cazuri și macazuri în Amatur...

                        Comentariu


                        • Sorine ai dreptate nu ești subiectiv...dar mie mi se pare ca ești puțin ( mai mult) frustrat în legătură cu ,,papica" . Sper să nu fi avut probleme în copilărie de malnutriție!!!

                          Comentariu


                          • Postat în original de darmaz ion Vezi post
                            Sorine ai dreptate nu ești subiectiv...dar mie mi se pare ca ești puțin ( mai mult) frustrat în legătură cu ,,papica" . Sper să nu fi avut probleme în copilărie de malnutriție!!!
                            🤣🤣🤣🤣🤣
                            Lemn Michael Maze ALC
                            Forehand Dignics 09c
                            Backhand: Tenergy 19

                            Comentariu


                            • Postat în original de darmaz ion Vezi post
                              Sorine ai dreptate nu ești subiectiv...dar mie mi se pare ca ești puțin ( mai mult) frustrat în legătură cu ,,papica" . Sper să nu fi avut probleme în copilărie de malnutriție!!!
                              Vestiare,lumina,dusuri,mantinele....iar tu ai văzut doar mincarea???

                              Comentariu


                              • Postat în original de Dantim Vezi post
                                Mda ce să zic...fă-ți o pagină a ta ....cazuri și macazuri în Amatur...
                                Nu am nevoie de o pagină a mea,nu postez așa des,nu jignesc,dar dacă deranjez....pot fi blocat!!!

                                Comentariu


                                • Postat în original de jurescu sorin Vezi post

                                  Vestiare,lumina,dusuri,mantinele....iar tu ai văzut doar mincarea???
                                  Nu-ți dau,,apa la moară " ca vorbești mult și....de geaba,precum un popă de la țară!!!

                                  Comentariu


                                  • Subiect închis!

                                    Comentariu


                                    • Azi , de ziua tenisului de masa , urez tuturor pasionaților multă sănătate ! Doresc să avem câți mai mulți ani împreună iar pasiunea sa ne apropie și să construim o comunitate frumoasă !

                                      Comentariu


                                      • Nu am mai scris de ceva timp!!!
                                        ​​​​​​Azi am fost la turneu la Aiud.
                                        Un turneu reușit marca DARLEA!!!
                                        CHiar daca voi fi suspendat am să-mi spun părerea!!!
                                        AMATUR a ajuns pe persoana fizica!!!
                                        A ajuns sa fie deranjat de familia DARLEA care organizează turnee frumoase,turnee care mulțumesc participanții....!!!!
                                        E rușine să nu oferi mai mult de DOUA turnee unui organizator care are mult mai mulți participanți decit oricare altcineva din tara,și care livrează 1 ron de persoana celor care îi îngrădesc activitatea!!!
                                        E o rușine ptr conducerea AMATUR că favorizează organizatorii care fac bani pe spatele iubitorilor de tenis de masa fara sa ofere nici cea mai mica atenție participanților.
                                        Joc in aceasta competiție din 2018.......dar niciodată nu am văzut această bătaie de joc la turnee A+....apa plata,fara dusuri sa t-e întorci sute de km acasă transpirat...!!!
                                        Conducerea AMATUR este de acord cu bătaia asta de joc fata de participanți.
                                        I-mi pare rău să vă spun că ACEASTA CONDUCERE A AMATURULUI SUNTETI O BANDA CARE VRETI SA ACAPARATI ACEST TURNEU.
                                        SINT CATEVA PERSOANE CARE TREBUIE APRECIATE (APIAN....și mai am vreo două nume,de care inca nu sint 100% convins)
                                        Restul........!!!!(m-a abțin să nu jignesc)
                                        ....
                                        ....
                                        ....
                                        Eu am sa particip doar la turneele din partea vestica a Carpaților daca aceasta conducere nu m-a v-a restricționa(deoarece voi fi înscris la turnee de alte persoane daca voi fi banat pe site)
                                        RUSINE AMATUR
                                        A-TI DISTRUS TOT CE A CREAT FRUMOS MARCEL GIOSAN
                                        SPIRITUL DE PRIETENIE.NIMENI NICIODATA NU V-A AJUNGE CAMPION MONDIAL DIN AMATUR,DAR,DAR MULTI NE-AM IMPRIETENIT PE BAZA ACESTEI COMPETITII.


                                        Aștept să fiu Banat deoarece deranjez.
                                        Daca se v-a intimpla acest lucru voi jucat tenis doar la mine in oras,iar cînd vreau sa joc cu alți adversari voi juca în Serbia sau in competiția TENIS FARA FRONTIERE a domnului VARADY!!

                                        ​​​​

                                        Comentariu


                                        • Sorine ... ești obosit
                                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Nu,dar ....parca ajunge !!!

                                            Comentariu

                                            Procesare...
                                            X