Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Oradea - 02.09.2017 (Zona 7)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Eu cand le-am spus de pizza nu m-au crezut ......Dar oare eu de ce nu m-am mutat la Open ???

    Comentariu


    • Daca se renunta la incepatori , desi la un moment dat erau vre-o 20 inscrisi si se fac 2 categorii open si elite la ce ora si la ce sala trebuie sa mergem?

      Comentariu


      • Dar sa trecem la lucruri serioase....Eu am doar posibilitatea sa vin Vineri la Oradea si as avea nevoie de o cazare undeva pentru o noapte...merge si o debara.... Ca am gasit la o pensiune cu 87 de lei...Ceva mai ieftin daca ar fi ! Multumesc mult !

        Comentariu


        • Postat în original de D.D. Vezi post
          Daca se renunta la incepatori , desi la un moment dat erau vre-o 20 inscrisi si se fac 2 categorii open si elite la ce ora si la ce sala trebuie sa mergem?
          Nu te afecteaza nici o schimbare, pe la 11:00-11:15 la noi
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Postat în original de D.D. Vezi post
            Daca se renunta la incepatori , desi la un moment dat erau vre-o 20 inscrisi si se fac 2 categorii open si elite la ce ora si la ce sala trebuie sa mergem?
            Incepatorii (sub 10) merg la Marius Sferlea. Dca se strang peste 10, ramane programul initial.
            Open si Elite incep ambele categorii la ora programata initial, din anunt, la sala lui Gergo.

            Comentariu


            • Postat în original de tycutz Vezi post
              Buna seara Dl. Sferlea. Urmărind forumul de pe telefon am dat din greșeală like la un post al utilizatorului Pitzi. Văz?nd discuțiile aprinse v-am scris acest mesaj sa nu credeți că am ceva cu d-voastra.
              O seară plăcută.
              PS: aveți căsuța de mesaje plina!

              Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
              Multumesc , dar noi stim cine are sau nu are cu noi ceva.....pentru ca trebuie sa vin cu o precizare pt cei care nu sunt din Oradea si nu cunosc situatia din- amaturul oradean-...si nu as vrea sa cada in capcana unor diversionisti..
              Sa vedem despre ce este vorba...in Oradea este o situatie speciala......sunt 3 sali de tenis de masă{as putea spune 4 dar Cipri de la Casa de cultura -cea mai veche sala din Oradea....cu care sunt bun prieten mi-a spus cu mult timp in urma ca el nu vrea sa intre in mocirla si se retrage ...si bine a facut...si probabil are cei mai multi clienti fideli din Oradea la tenis de masă la ora actuala).Asa ca am ramas 3 sali fiecare cu clientii ei....la fel ca un supermarket......clientii supermarketului 1 vor spune ca a lor este cel mai bun -chiar daca in realitate poate nu este chiar asa-....avand clienti mai activi si mai vocali ei se vor auzi mai bine spunand in stanga si in dreapta ca supermarketul 2 si 3 sunt naspa......din diferite motive.....Un om neinformat va crede acest lucru.
              La fel este si la noi.....cu toate ca am format o jucatoare care a castigat Paleta de argint..unic in Oradea in ultimii 40 de ani ...am dat cel mai mare premiu acordat vreodata intr-un turneu Amatur in Oradea....etc etc....si avem o sala de 500 de m patrati..cu camera separata pentru incalzire etc..etc..am promovat in Amatur zeci de jucatori.....se vor gasi clienti ai altor sali care vor arunca cu minciuni in noi.Clientii nostri nu au vorbit de rau niciodata alte sali...
              Aceste lucruri nu au fost spuse niciodata......dar pt informarea corecta am hotarat sa spunem adevarul sa fie cunoscut de toti.Sigur ..sunt si alte ...lucruri pe care nu le voi spune aici....Ceea ce conteaza este ca am fost tot timpul fair-play,transparenti si ..mai ales nu ne-am lasat calcati in picioare de diversionisti...de asta am si rezistat pe piata atatia ani....si spre disperarea lor ne vom apara impotriva oricarui atac mizerabil .....
              Am lipsit si eu putin din tara....si atunci tot pt tenis de masă.......si deja s-au urcat cu picioarele pe noi.....Stiu ca atunci cand esti bun ai dusmani...........deci preferam sa FIM profesionisti in continuarie,,,PINGPONGMANIA VA FI IN CONTINUARIE O FORTA....SI VA SURPRINDE PLACUT IN ...VIITOR.....!!!!!!!!!!!

              P.S In final vreau sa-i spun prietenului meu Bogdan Roman..sa aiba grija ce oameni are in anturaj.....sa nu-i faca mai multe deservicii decat servicii...eu sunt si acuma socat ca un vecin de judet...un organizator tehnic-care trebuie sa fie echidistant in primul rand--care trebuie sa org un turneu de la A la Z inainte sa vb....., m-a luat la bani marunti m-a judecat, mi-a facut calcule m-a comparat ...fara ca eu macar o data sa-i fac cea mai mica observatie....Urat din partea lui!.....Bogdane ai nevoie sigur de un alt org tehnic....oricand iti stau la dispozitie fara nicio obligatie ..pana cand iti gasesti o persoana responsabila...ca sa nu zic altfel....
              Ultima editare de MariusBH; 30.aug.2017, 23:14.
              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

              Comentariu


              • Postat în original de Stoica Ioan Florin Vezi post
                Eu cand le-am spus de pizza nu m-au crezut ......Dar oare eu de ce nu m-am mutat la Open ???

                ..pt ca tu nu te-ai lasat dus de spiritul de turma........sau poate din...alt motiv....
                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                Comentariu


                • Postat în original de Stoica Ioan Florin Vezi post
                  Dar sa trecem la lucruri serioase....Eu am doar posibilitatea sa vin Vineri la Oradea si as avea nevoie de o cazare undeva pentru o noapte...merge si o debara.... Ca am gasit la o pensiune cu 87 de lei...Ceva mai ieftin daca ar fi ! Multumesc mult !
                  ....nu stiu cazare mai ieftina in aceasta perioada,,,,,,io zic ca-i o oferta buna....
                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                  Comentariu


                  • Buna ziua. Cu parere de rau se retrage Lili Barabancea din cauza unor probleme de sanatate. Mult succes tuturor.

                    Comentariu


                    • Se inscriu la categoria de incepatori(doar) urmatorii: Vasile Boitoș, Doru Presecan, George Cătuneanu și Rodica Boitoș, toti din Oradea.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Din Salonta la categoria Open se inscriu: Kornya Tamas si Kornya Adam.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Tot din Salonta se mai alatura Sz?l ?kos, la Open
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • O intrebare , noi avansatii ramanem sa jucam cum era stabilit initial la sala Ping Pong Mania? Multumesc anticipat
                            Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                            Comentariu


                            • Da, AVANSATI: str.Suisului nr. 10/A, sala PingPongMania (in incinta Galeriei REAL-Oradea).

                              Comentariu


                              • Multumesc Claudiu.
                                Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                                Comentariu


                                • se inscrie
                                  Cotca Diana open+elite
                                  Cotca Rares open+elite
                                  Cotca Dacian open+elite

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Dacian Cotca Vezi post
                                    se inscrie
                                    Cotca Diana open+elite
                                    Cotca Rares open+elite
                                    Cotca Dacian open+elite
                                    Aceiasi discutie ca si la Mediaș, Dacian. Diana (MP=10,89) maxim Open, Rares (Mp=9,93) maxim Avansati. Multumesc pentru intelegere.
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Szabo Lajos, Simon Gabor.

                                      Comentariu


                                      • Birzalan Robert, Birtalan Laszlo elite/open
                                        Abrazive Scule Sudura
                                        Echipamente pemtru Profesionisti
                                        https://.abrazive-scule.ro

                                        Comentariu


                                        • ..99% ajunge la avansati si Nicu Rus din Oradea...
                                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                          Comentariu


                                          • La Incepatori se mai inscrie: Roatis Gheorghe, Balint Doru, G?l Csaba, toti din Oradea
                                            Club King Pong Oradea
                                            www.kingpong.ro
                                            0359 181 232

                                            Comentariu


                                            • Cheregi Nelu se transfera la Open
                                              Club King Pong Oradea
                                              www.kingpong.ro
                                              0359 181 232

                                              Comentariu


                                              • Se inscrie Radu Nichita la incepatori din Oradea

                                                Comentariu


                                                • Kalman Suha, Elite, Oradea
                                                  Club King Pong Oradea
                                                  www.kingpong.ro
                                                  0359 181 232

                                                  Comentariu


                                                  • Buna seara!
                                                    Dupa ce oficial s-a terminat perioada de inscrieri, am facut tombola, cum am promis(cadouri surpriza):
                                                    -2 vouchere de intrare la Piscina Hotelului Perla din Baile 1 Mai (1 Open: CIUBLEA VICENTE - Oravita, 1 Elite: PUT GABRIEL - Oravita)
                                                    -1 noapte de cazare pentru 1 persoana la Hotel Elite: ORBAN MADALINA - Timișoara



                                                    La ora de inchidere a inscrierilor categoria OPEN are un numar de 31 de jucatori, iar categoria ELITE un numar de 23 de jucatori!
                                                    Ultima editare de King Pong Oradea; 31.aug.2017, 20:56.
                                                    Club King Pong Oradea
                                                    www.kingpong.ro
                                                    0359 181 232

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X