Se retrage de la open Radu Constantin - Sibiu
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 16.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 01.mar.2015
- 804
- Dumbraveni-Sighișoara
- 47
Likes given: 91Likes received: 216
Postat în original de mandelafree Vezi postIn tara numita Romania, din care si noi cu bucurie facem parte, dimensionarea si repartizarea resurselor se face dupa analize minutioase ale datelor statistice.
Am avut timp sa analizez, fiindca la Targu Mureș ploua torential.
Turnee TT Concept Adial:
Nr.I sept 2013 - 165 amatori, 42 open ;
Nr. II sept 2014 - 99 amatori, 58 open;
Nr.III iunie 2015 - 83 amatori, 38 open;
Nr.IV sept 2015 - 102 amatori, 58 open;
Nr.V aprilie 2016 - 109 amatori, 50 open;
Nr.VI sept 2016 - 95 amatori, 37 open.
Una din devizele mele este "try to understand" si asta incerc sa fac de fiecare data.
Dac nu am fi fost luati prin surprindere(alta caracteristica a noastra) de evolutia inscrierilor as fi inteles ca Elite-Openistii sunt si ei dornici sa se trezeasca devreme.
Acum sa ne concentram pe inscrieri. Sa traiti.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/6/2017 at 8:46:46 AM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1159 - 19.5 - AW
5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
6. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
7. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
8. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
9. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
10. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
11. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
12. Ordog Zoltan, Reghin, 1160 - 17 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
16. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
17. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
18. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
19. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
20. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
21. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
22. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
23. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
24. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
25. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
26. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
27. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
28. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
29. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
30. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
31. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
32. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
33. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
34. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
35. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
36. Onet Nicolae, Sighișoara, 1137 - 13 - A
37. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
38. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
39. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
40. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
41. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
42. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
43. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
44. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
45. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
46. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
47. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
48. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
49. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
50. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
51. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
52. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
53. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
54. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
55. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
56. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
57. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
58. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
59. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
60. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
61. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
62. Kinces Jozsef, Targu Mureș, 4001 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
2. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
3. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
4. Dani Leo, Arad, 252 - 19.63 - AH
5. Postelnicu Mihai, Deva, 316 - 17.5 - A
6. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
7. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
8. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
9. Caraus Sorin, Deva, 759 - 10.57 - A
10. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
11. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
12. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
13. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
14. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
15. Deak Sandor, Cluj Napoca, 4013 - 0 - A
16. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
17. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
18. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
19. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
20. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
21. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
22. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
Inscrieri Open - on 9/6/2017 at 8:47:10 AM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
10. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
11. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
12. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
13. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
14. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
15. Kaposta Victor, Arad, 39 - 29.44 - OE
16. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
17. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
18. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
19. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
20. Motorga Dorin, Targu Mureș, 143 - 27.38 - OE
21. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
22. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
23. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
24. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
25. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
26. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
27. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
28. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
29. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
30. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
31. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
32. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
33. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
34. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
35. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
36. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
2. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
3. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
4. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
5. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
6. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
7. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
8. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
9. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
10. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
11. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
12. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
13. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
14. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
15. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
16. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
17. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
18. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
19. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
20. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
21. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
22. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
23. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
24. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
25. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
26. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
27. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
28. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
29. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
30. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
31. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
32. Boznea Daniel, Deva, 388 - 20.04 - O
33. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
34. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
35. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
36. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
37. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
38. Antal Denes, Brașov, 190 - 25.04 - OW
39. Padurariu Costel, Brașov, 115 - 27.04 - OE
40. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
41. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
42. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
43. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
44. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O
45. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OETimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Modificare:
INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, pana joi ora 20 (14 septembrie 2017).
Multumim pentru intelegere.Ultima editare de mandelafree; 06.sep.2017, 07:57.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Se retrage de pe lista de așteptare Mihai Postelnicu - amatori - Deva. O competiție reușită vă doresc!
Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de mandelafree Vezi post62. Kinces Jozsef, Targu Mureș, 4001 - 0 - A
Scuze. si multumiri.
PaliFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/6/2017 at 8:20:55 PM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1159 - 19.5 - AW
5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
6. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
7. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
8. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
9. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
10. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
11. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
12. Ordog Zoltan, Reghin, 1160 - 17 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
16. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
17. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
18. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
19. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
21. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
22. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
23. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
24. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
25. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
26. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
27. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
28. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
29. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
30. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
31. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
32. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
33. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
34. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
35. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
36. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
37. Onet Nicolae, Sighișoara, 1137 - 13 - A
38. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
39. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
40. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
41. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
42. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
43. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
44. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
45. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
46. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
47. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
48. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
49. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
50. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
52. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
53. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
54. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
55. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
56. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
57. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
58. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
59. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
60. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
61. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
62. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
2. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
3. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
4. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
5. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
6. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
7. Caraus Sorin, Deva, 759 - 10.57 - A
8. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
9. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
10. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
11. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
12. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
13. Deak Sandor, Cluj Napoca, 4013 - 0 - A
14. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
15. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
16. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
17. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
18. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
19. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
20. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
21. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
Inscrieri Open - on 9/6/2017 at 8:21:14 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
10. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
11. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
12. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
13. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
14. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Motorga Dorin, Targu Mureș, 143 - 27.38 - OE
20. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
22. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
23. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
25. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
26. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
27. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
28. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
29. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
30. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
31. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
32. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
33. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
34. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
35. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
36. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
3. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
4. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
5. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
6. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
7. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
8. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
9. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
10. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
11. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
12. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
14. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
15. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
16. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
17. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
18. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
19. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
20. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
21. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
23. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
24. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
25. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
26. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
27. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
28. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
29. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
30. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
31. Boznea Daniel, Deva, 388 - 20.04 - O
32. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
33. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
34. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
35. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
36. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
37. Antal Denes, Brașov, 190 - 25.04 - OW
38. Padurariu Costel, Brașov, 115 - 27.04 - OE
39. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
40. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
41. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
42. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
43. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O
44. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OETimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Din pacate firma Androgir nu mai poate participa la turneu.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Se inscrie la amatori din Sanpaul: Csorbai Lorand, Szant? Szilard, Kutasi Botond Ors, Illyes Attila.
Comentariu
organizator local- 03.mar.2017
- 410
- deva
- 48
Likes given: 696Likes received: 193
se retrag de pe lista de asteptare de la open Boznea Daniel si de la avansati Caraus Sorin amandoi din Deva
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/7/2017 at 9:38:32 PM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1159 - 19.5 - AW
5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
6. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
7. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
8. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
9. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
10. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
11. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
12. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
16. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
17. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
18. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
19. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
21. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
22. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
23. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
24. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
25. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
26. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
27. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
28. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
29. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
30. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
31. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
32. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
33. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
34. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
36. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
37. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
38. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
39. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
40. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
41. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
42. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
43. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
44. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
45. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
46. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
47. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
48. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
49. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
50. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
52. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
53. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
54. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
55. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
56. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
57. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
58. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
59. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
60. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
61. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
62. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
2. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
3. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
4. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
5. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
6. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
7. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
8. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
9. Deak Sandor, Cluj Napoca, 4013 - 0 - A
10. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
11. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
12. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
13. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
14. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
15. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
16. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
17. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
18. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
19. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
20. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
21. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
Inscrieri Open - on 9/7/2017 at 9:38:55 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
10. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
11. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
12. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
13. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
14. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Motorga Dorin, Targu Mureș, 143 - 27.38 - OE
20. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
22. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
23. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
25. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
26. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
27. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
28. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
29. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
30. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
31. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
32. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
33. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
34. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
35. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
36. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
3. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
4. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
5. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
6. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
7. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
8. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
9. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
10. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
11. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
12. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
14. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
15. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
16. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
17. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
18. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
19. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
20. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
21. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
23. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
24. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
25. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
26. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
27. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
28. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
29. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
30. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
31. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
32. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
33. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
34. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
35. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
36. Antal Denes, Brașov, 190 - 25.04 - OW
37. Padurariu Costel, Brașov, 115 - 27.04 - OE
38. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
39. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
40. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
41. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
42. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O
43. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OETimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator local- 04.apr.2010
- 4481
- Cluj-Napoca, Romania
- 49
Likes given: 209Likes received: 271
se retrage pop danut ......DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!
Comentariu
Se retrage Pal Zoltan.Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
Backhand> Yasaka Raksa 9
Forehand> Yasaka Raksa 7
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/9/2017 at 8:26:12 AM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1159 - 19.5 - AW
5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
6. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
7. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
8. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
9. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
10. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
11. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
12. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
16. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
17. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
18. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
19. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
21. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
22. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
23. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
24. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
25. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
26. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
27. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
28. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
29. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
30. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
31. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
32. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
33. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
34. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
36. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
37. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
38. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
39. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
40. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
41. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
42. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
43. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
44. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
45. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
46. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
47. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
48. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
49. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
50. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
52. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
53. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
54. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
55. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
56. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
57. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
58. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
59. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
60. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
61. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
62. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
2. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
3. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
4. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
5. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
6. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
7. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
8. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
9. Deak Sandor, Cluj Napoca, 4013 - 0 - A
10. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
11. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
12. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
13. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
14. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
15. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
16. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
17. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
18. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
19. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
20. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
21. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
22. Joldes Adrian, Bistrița, 665 - 15.2 - A
23. Barbos Florin, Bistrița, 752 - 11.67 - A
Inscrieri Open - on 9/9/2017 at 8:26:34 AM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
10. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
11. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
12. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
13. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
14. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Motorga Dorin, Targu Mureș, 143 - 27.38 - OE
20. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
22. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
23. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
25. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
26. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
27. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
28. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
29. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
30. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
31. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
32. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
33. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
34. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
35. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
36. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
3. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
4. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
5. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
6. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
7. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
8. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
9. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
10. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
11. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
12. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
14. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
15. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
16. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
17. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
18. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
19. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
20. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
21. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
23. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
24. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
25. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
26. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
27. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
28. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
29. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
30. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
31. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
32. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
33. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
34. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
35. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
36. Antal Denes, Brașov, 190 - 25.04 - OW
37. Padurariu Costel, Brașov, 115 - 27.04 - OE
38. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
39. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
40. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
41. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
42. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OETimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 17:23.Procesare...X
Comentariu