Se retrage Zoltan Tibor din Tg Mureș amatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 16.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Înțelept
- 01.apr.2009
- 6056
- Brașov, Romania, Romania
- 65
Likes given: 29Likes received: 42
In cazul in care nu se aloca locuri la Open ma vad nevoit sa ma retrag de pe lista de asteptare,sunt prea multi ca sa am vreo sansa.
Poate la urmatorul !
Succes tuturor.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/11/2017 at 9:48:22 PM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
5. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
6. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
7. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
8. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
9. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
10. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
11. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
12. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
16. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
17. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
18. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
19. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
21. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
22. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
23. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
24. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
25. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
26. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
27. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
28. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
29. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
30. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
31. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
32. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
33. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
34. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
36. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
37. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
38. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
39. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
40. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
41. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
42. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
43. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
44. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
45. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
46. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
47. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
48. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
49. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
50. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
52. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
53. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
54. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
55. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
56. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
57. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
58. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
59. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
60. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
61. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
62. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
2. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
3. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
4. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
5. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
6. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
7. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
8. Deak Sandor, Cluj Napoca, 4013 - 0 - A
9. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
10. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
11. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
12. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
13. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
14. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
15. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
16. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
17. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
18. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
19. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
20. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
21. Joldes Adrian, Bistrița, 665 - 15.2 - A
22. Barbos Florin, Bistrița, 752 - 11.67 - A
23. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
Inscrieri Open - on 9/11/2017 at 9:53:17 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
10. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
11. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
12. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
13. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
14. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
20. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
21. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
22. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
23. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
24. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
25. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
26. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
27. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
28. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
29. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
30. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
31. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
32. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
33. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
34. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
35. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
36. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
2. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
3. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
4. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
5. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
6. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
7. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
8. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
9. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
10. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
11. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
12. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
13. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
14. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
15. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
16. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
17. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
18. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
19. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
20. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
21. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
22. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
23. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
24. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
25. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
26. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
27. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
28. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
29. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
30. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
31. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
32. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
33. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
34. Padurariu Costel, Brașov, 115 - 27.04 - OE
35. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
36. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
37. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
38. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OETimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
senior- 26.aug.2017
- 468
- Miercurea-Ciuc
- 15
Likes given: 367Likes received: 70
Se retrage Tamas Vivien de la Amatori,si Incze Levente de la Open,din cauza ca se organizeaza si la Miercurea-Ciuc un turneu,si este mai aproape.Succes tuturor
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Se retrage si antepenultimul de pe lista de asteptare, Miklos Imre, (M. Ciuc).FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/12/2017 at 9:00:05 PM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
5. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
6. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
7. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
8. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
9. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
10. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
11. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
12. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
16. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
17. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
18. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
19. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
21. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
22. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
23. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
24. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
25. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
26. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
27. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
28. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
29. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
30. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
31. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
32. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
33. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
34. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
36. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
37. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
38. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
39. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
40. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
41. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
42. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
43. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
44. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
45. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
46. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
47. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
48. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
49. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
50. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
52. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
53. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
54. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
55. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
56. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
57. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
58. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
59. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
60. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
61. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
62. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
2. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
3. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
4. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
5. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
6. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
7. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
8. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
9. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
10. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
11. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
12. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
13. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
14. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
15. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
16. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
17. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
18. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
19. Joldes Adrian, Bistrița, 665 - 15.2 - A
20. Barbos Florin, Bistrița, 752 - 11.67 - A
21. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
Inscrieri Open - on 9/12/2017 at 9:00:24 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
10. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
11. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
12. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
13. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
14. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
20. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
21. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
22. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
23. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
24. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
25. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
26. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
27. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
28. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
29. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
30. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
31. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
32. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
33. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
34. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
35. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
36. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
2. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
3. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
4. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
5. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
6. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
7. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
8. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
9. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
10. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
11. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
12. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
13. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
14. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
15. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
16. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
17. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
18. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
19. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
20. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
21. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
22. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
23. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
24. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
25. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
26. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
27. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
28. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
29. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
30. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
31. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
32. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
33. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
34. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
35. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
36. Blaga Marius, Cluj Napoca, 673 - 13.2 - ATimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Postat în original de AlexandruM Vezi postBuna seara ! Se va juca cu mingi de plastic sau celuloid ?Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Scuze pt. off, mare păcat de întâmplarea cu cele trei mese.
Poate ca si profesionalizarea, respectiv tendinta spre "calitate in loc de cantitate" o fi de vina, dar ca si unul care a prins putin din primii cinci ani de AmaTur deja imi e dor de niste amintiri de dupa miez de noapte gen Sterea-Simon, pare-mi-se de la al doilea meu concurs muresean sau de dueluri de gen Andone-Ciobanu, amatori odinioară.
O sambata frumoasa tuturor, si mult succes dragii echipe de la Adial!FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Se retrag :Loghin Florin - avansati, Popa Mircea -open , Demeny Zoltan -open ..... toti de pe lista de asteptare
Comentariu
senior- 27.aug.2017
- 169
- Cluj Napoca
- 26
Likes given: 10Likes received: 83
Se retrage Andrea Simion -A (de pe lista de asteptare)lemn: Butterfly Viscaria
fete: Butterfly Dignics 05
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/13/2017 at 6:29:40 AM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
5. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
6. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
7. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
8. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
9. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
10. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
11. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
12. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
16. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
17. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
18. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
19. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
21. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
22. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
23. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
24. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
25. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
26. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
27. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
28. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
29. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
30. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
31. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
32. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
33. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
34. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
36. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
37. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
38. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
39. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
40. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
41. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
42. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
43. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
44. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
45. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
46. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
47. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
48. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
49. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
50. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
51. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
52. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
53. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
54. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
55. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
56. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
57. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
58. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
59. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
60. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
61. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
62. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
2. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
3. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
4. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
5. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
6. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
7. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
8. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
9. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
10. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
11. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
12. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
13. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
14. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
15. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
16. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
17. Joldes Adrian, Bistrița, 665 - 15.2 - A
18. Barbos Florin, Bistrița, 752 - 11.67 - A
19. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
Inscrieri Open - on 9/13/2017 at 6:30:03 AM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
10. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
11. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
12. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
13. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
14. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
20. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
21. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
22. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
23. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
24. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
25. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
26. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
27. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
28. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
29. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
30. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
31. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
32. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
33. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
34. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
35. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
36. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
2. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
3. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
4. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
5. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
6. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
7. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
8. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
9. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
10. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
11. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
12. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
13. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
14. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
15. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
16. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
17. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
18. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
19. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
20. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
21. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
22. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
23. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
24. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
25. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
26. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
27. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
28. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
29. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
30. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
31. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
32. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
33. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
34. Blaga Marius, Cluj Napoca, 673 - 13.2 - ATimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator local- 02.feb.2010
- 1732
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Se retrage Pall Jozsef Attila din Sanpaul!Lemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
ANUNT IMPORTANT!
Facem urmatoarele modificari:
La amatori vor fi 12 mese alocate. Numar jucatori amatori 12x7=84 jucatori.
Suplimentam numarul de mese de la Open cu 4 buc(vor fi 10 mese alocate). Numar jucatori open 10x7=70 jucatori.
Se vor juca grupe inferioare de 7(6) jucatori din care se vor califica 4 direct pe tabloul eliminatoriu.(nu se vor juca grupe superioare).
In functie de evolutia inscrierilor, retragerilor o sa vedem daca e nevoie sa mutam o masa de la o categorie la cealalta.
Asta am putut sa facem.
Multumim pentru intelegere.Ultima editare de mandelafree; 13.sep.2017, 15:38.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/13/2017 at 4:57:12 PM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
3. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
4. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
5. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
6. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
7. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
8. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
9. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
10. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
11. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
12. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
13. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
14. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
15. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
16. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
17. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
18. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
19. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
20. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
21. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
22. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
23. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
24. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
25. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
26. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
27. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
28. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
29. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
30. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
31. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
32. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
33. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
34. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
35. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
36. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
37. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
38. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
39. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
40. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
41. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
42. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
43. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
44. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
45. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
46. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
47. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
48. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
49. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
50. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
51. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
52. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
53. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
54. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
55. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
56. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
57. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
58. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
59. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
60. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
61. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
62. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
63. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
64. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
65. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
66. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
67. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
68. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
69. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
70. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
71. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
72. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
73. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
74. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
75. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
76. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
77. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
78. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
79. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
80. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
81. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
82. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
83. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
84. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
2. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
3. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
4. Joldes Adrian, Bistrița, 665 - 15.2 - A
5. Barbos Florin, Bistrița, 752 - 11.67 - A
6. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
Inscrieri Open - on 9/13/2017 at 4:57:28 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
4. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
5. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
6. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
7. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
8. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
9. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
10. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
11. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
12. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
13. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
14. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
15. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
16. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
17. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
18. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
19. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
20. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
21. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
22. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
23. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
24. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
25. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
26. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
27. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
28. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
29. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
30. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
31. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
32. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
33. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
34. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
35. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
36. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
37. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
38. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
39. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
40. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
41. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
42. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
43. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
44. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
45. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
46. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
47. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
48. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
49. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
50. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
51. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
52. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
53. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
54. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
55. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
56. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
57. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
58. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
59. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
60. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
61. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
62. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
63. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
64. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
65. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
66. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
67. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
68. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
69. Blaga Marius, Cluj Napoca, 673 - 13.2 - A
70. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AFTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:20.Procesare...X
Comentariu