Imi cer scuze dar trebuie sa ma retrag si de data asta. MICUDA MIHAI, OPEN
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București - 16.09.2017 și 17.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator tehnic
- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 482Likes received: 479
Eliminatorii Avansati
1. Serban Marius
-------------------- Serban Marius 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Stancescu Sebastian 3-2
17. Stancescu Sebastian
-------------------- Stancescu Sebastian 3-1
16. Zaharia Puiu
------------------------------------------------------------ Stancescu Sebastian 3-2
9. Marton Adam
-------------------- Marton Adam 3-0
24. Acu Paul
---------------------------------------- Plaiasu Ion 3-0
25. Vatui Carmela
-------------------- Plaiasu Ion 3-0
8. Plaiasu Ion
A. -------------------------------------------------------------------------------- Belinsca Romeo 3-2
5. Sultan Valentin
-------------------- Sultan Valentin 3-2
28. Iorgoiu Constantin
---------------------------------------- Sultan Valentin 3-1
21. Balasa Ion
-------------------- Dumitrache Gabriel 3-0
12. Dumitrache Gabriel
------------------------------------------------------------ Belinsca Romeo 3-2
13. Belinsca Romeo
-------------------- Belinsca Romeo 3-0
20. Gheorghe Florin
---------------------------------------- Belinsca Romeo 3-2
29. Bye
-------------------- Bucuroiu Alin 3-0
4. Bucuroiu Alin
3. Corbu Darius
-------------------- Corbu Darius 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Lazar Ion 3-2
19. Nitu Serban
-------------------- Lazar Ion 3-0
14. Lazar Ion
------------------------------------------------------------ Lazar Ion 3-1
11. Docan Cristian
-------------------- Alexandru Marius 3-2
22. Alexandru Marius
---------------------------------------- Alexandru Marius 3-1
27. Craciun David Mihai
-------------------- Craciun David Mihai 3-1
6. Lita Gabriel
B. -------------------------------------------------------------------------------- Lazar Ion 3-2
7. Ionita Fabian
-------------------- Ionita Fabian 3-0
26. Lupsa Bogdan
---------------------------------------- Ionita Fabian 3-2
23. Virtopeanu Andrei
-------------------- Virtopeanu Andrei 3-2
10. Pantelimon Andi
------------------------------------------------------------ Balaban Catalin 3-2
15. Balaban Catalin
-------------------- Balaban Catalin 3-0
18. Vestineanu Ionut
---------------------------------------- Balaban Catalin 3-0
31. Bye
-------------------- Udrea Valentin 3-0
2. Udrea Valentin
Finala - Avansati
Belinsca Romeo
-------------------- -
Lazar Ion
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 482Likes received: 479
Grupe superioare Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GARLEA MIHAI BUCURESTI 3-13-22-3222 RADACINA CATALIN BUCURESTI 1-31-32-303 PASCU GABRIEL CLUJ NAPOCA 2-33-12-314 VASILE FLORIN BUCURESTI 3-23-23-231
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STANESCU TIBERIU SLATINA 0-33-03-0222 RAPAN MIHAI BUCURESTI 3-03-03-0313 DRAGU FANEL SLOBOZIA 0-30-33-114 TRITOIU CIPRIAN ALEXANDRU BUCURESTI 0-30-31-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HANA MIRCEA RADU BUCURESTI 3-03-23-0312 STEFAN MIHAELA BUCURESTI 0-30-33-013 ENCULESCU MIHAITA BUCURESTI 2-33-03-0224 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HUICA PETRE BUCURESTI 3-11-33-2222 LUNGOCI TUDOR CRAIOVA 1-30-33-113 SIMAN SORIN BUCURESTI 3-13-03-1314 DINCA RADUCU BUCURESTI 2-31-31-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MARIN DUMITRU BUCURESTI 3-00-33-1222 DOBRA MIHAI GIURGIU 0-33-13-223 DOBRA ADRIAN GIURGIU 3-01-33-1214 BUCUR MARIO BUCURESTI 1-32-31-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PASCU CONSTANTIN SLATINA 2-33-03-0222 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI 3-23-03-0313 PETRARU IONUT BUCURESTI 0-30-33-114 PANTELIMON ERIC BUCURESTI 0-30-31-30
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STAN ANDREI BUCURESTI 0-33-03-0222 BURDALESCU BOGDAN BUCURESTI 3-03-03-0313 BAICU CRISTIAN BUCURESTI 0-30-33-014 TONCIU RADU COSTIN BUCURESTI 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI 3-23-13-0312 APOSTOAIEI ANDREI BUCURESTI 2-32-33-013 ROSOGA ANA CONSTANTA 1-33-23-0224 TOPA ADRIAN BUCURESTI 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VALCICA ANTONIO SLATINA 3-03-03-0312 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA 0-30-33-013 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI 0-33-03-0224 POPA BOGDAN BUCURESTI 0-30-30-30
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 482Likes received: 479
Eliminatorii Incepatori
1. Vasile Florin
-------------------- Vasile Florin 3-0
32. Bye
---------------------------------------- -
17. Stanescu Tiberiu
-------------------- -
16. Pascu Constantin
------------------------------------------------------------ -
9. Valcica Antonio
-------------------- Valcica Antonio 3-0
24. Bye
---------------------------------------- -
25. Bye
-------------------- Moraru Constantin 3-0
8. Moraru Constantin
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
5. Dobra Adrian
-------------------- Dobra Adrian 3-0
28. Bye
---------------------------------------- -
21. Bye
-------------------- Stan Andrei 3-0
12. Stan Andrei
------------------------------------------------------------ -
13. Enculescu Mihaita
-------------------- Enculescu Mihaita 3-0
20. Bye
---------------------------------------- -
29. Bye
-------------------- Siman Sorin 3-0
4. Siman Sorin
3. Hana Mircea Radu
-------------------- Hana Mircea Radu 3-0
30. Bye
---------------------------------------- -
19. Bye
-------------------- Rosoga Ana 3-0
14. Rosoga Ana
------------------------------------------------------------ -
11. Huica Petre
-------------------- Huica Petre 3-0
22. Bye
---------------------------------------- -
27. Bye
-------------------- Craciunas Bogdan 3-0
6. Craciunas Bogdan
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
7. Burdalescu Bogdan
-------------------- Burdalescu Bogdan 3-0
26. Bye
---------------------------------------- -
23. Bye
-------------------- Constantin Eduard 3-0
10. Constantin Eduard
------------------------------------------------------------ -
15. Garlea Mihai
-------------------- -
18. Marin Dumitru
---------------------------------------- -
31. Bye
-------------------- Rapan Mihai 3-0
2. Rapan Mihai
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 482Likes received: 479
Clasament Avansati
1. Lazar Ion - București
2. Belinsca Romeo - București
3 -- 4
Balaban Catalin - București
Stancescu Sebastian - Ploiești
5 -- 8
Alexandru Marius - București
Sultan Valentin - Craiova
Ionita Fabian - Ploiești
Plaiasu Ion - Plopeni
9 -- 16
Corbu Darius - Valenii de Munte
Bucuroiu Alin - Pitești
Udrea Valentin - București
Serban Marius - București
Craciun David Mihai - București
Dumitrache Gabriel - Giurgiu
Virtopeanu Andrei - București
Marton Adam - Sfantu Gheorghe
17 -- 28
Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
Vestineanu Ionut - Slobozia
Zaharia Puiu - București
Pantelimon Andi - București
Gheorghe Florin - București
Docan Cristian - București
Acu Paul - București
Lita Gabriel - București
Vatui Carmela - București
Nitu Serban - Paulesti
Balasa Ion - București
29 -- 31 2v gr.sup.
Catana Claudiu - București
Teodorescu Radu - București
Curelea Petre - Lehliu Gara
32 -- 43 1v gr.sup.
Cucu Cristin - Targoviște
Jaouir Khaled - București
Babus Liviu - Ploiești
Retegan Cosmin - Plopeni
Cristescu Cristian - București
Tonciu Mihai - București
Sursilov Constantin - București
Carjan Dumitru - București
Constantin Cristina - București
Milea Alexandru - București
Achitei Nicolae - București
Constantin Alexandru - București
44 -- 56 0v gr.sup.
Dospinescu George - București
Pricop Dan - București
Dinu Gheorghe - București
Presura Eugen - Slobozia
Ipate Virgil - Valenii de Munte
Sdranca Mircea - Ploiești
Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
Suciu Dragos - Constanța
Banuta Dumitru - Ploiești
Paraschiv Claudiu - București
Enciu Marcel - București
Grigore Marian - Ramnicu Valcea
Delimart Alexiana - Targoviște
57 -- 58 2v gr.inf.
Carnu Mirel - Buzău
Boroleanu Robert - București
59 -- 72 1v gr.inf.
Munteanu Remus - București
Badulescu Rafael - Giurgiu
Panait Constantin - Mizil
Moraru Marius - București
Ileanu Bogdan - București
Mototol Sorin - București
Banciu George - Constanța
Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
Ciripan Camelia - București
Musu Andrei - București
Ionescu Alexandru - București
Plop Adrian - București
Georgescu Vlad - București
Dramba Daniel Dumitru - București
73 -- 81 0v gr.inf.
Bistreanu Armand - București
Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
Moca Vasile - București
Achim Daniel - București
Dina Alexandru - București
Danila Eugeniu - București
Stoia Florin - București
Ficleanu Gabriel - Giurgiu
Anghel Adrian - Brăila
Absent nemotivat Moise Viorel
Comentariu
Felicitări Sebi si Fabian!
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk"Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde
Comentariu
Felicitări Romeo Belinsca!
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk"Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde
Comentariu
Bravo organizatorilor! Cornel te-ai descurcat de minune.La mai multe turnee reușite!
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk"Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde
Comentariu
senior- 14.feb.2016
- 206
- București
- 37
Likes given: 7Likes received: 2
Se inscrie la Open Ioan Virlan București
Sent from my SM-G920F using TapatalkXiom Feel HX
FH- Tenergy 05FX
BH- Nittaku Fastarc G1
Comentariu
Felicitari castigatorului Ion Lazar alias Dj !
Super meciuri
De asemenea Felicitari Cornel !
Foarte bun organizator!
Felicitari si pentru Teodor!
Comentariu
senior- 21.iun.2015
- 1197
- PLOPENI
- 48
Likes given: 5616Likes received: 656
Felicitari nea Cornel pentru organizare, felicitari Seby si Fabian de la open pentru clasare, felicitari Serban Nitu pentru accederea in eliminatorii...Emotiile se risipesc...Felicitari DJ Teo!BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
Blade: KAZAK
FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 482Likes received: 479
Eliminatorii Incepatori
1. Vasile Florin
-------------------- Vasile Florin 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Stanescu Tiberiu 3-1
17. Stanescu Tiberiu
-------------------- Stanescu Tiberiu 3-2
16. Pascu Constantin
------------------------------------------------------------ Valcica Antonio 3-1
9. Valcica Antonio
-------------------- Valcica Antonio 3-0
24. Bye
---------------------------------------- Valcica Antonio 3-0
25. Bye
-------------------- Moraru Constantin 3-0
8. Moraru Constantin
A. -------------------------------------------------------------------------------- Valcica Antonio 3-0
5. Dobra Adrian
-------------------- Dobra Adrian 3-0
28. Bye
---------------------------------------- Stan Andrei 3-2
21. Bye
-------------------- Stan Andrei 3-0
12. Stan Andrei
------------------------------------------------------------ Siman Sorin 3-0
13. Enculescu Mihaita
-------------------- Enculescu Mihaita 3-0
20. Bye
---------------------------------------- Siman Sorin 3-1
29. Bye
-------------------- Siman Sorin 3-0
4. Siman Sorin
3. Hana Mircea Radu
-------------------- Hana Mircea Radu 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-0
19. Bye
-------------------- Rosoga Ana 3-0
14. Rosoga Ana
------------------------------------------------------------ Hana Mircea Radu 3-1
11. Huica Petre
-------------------- Huica Petre 3-0
22. Bye
---------------------------------------- Craciunas Bogdan 3-1
27. Bye
-------------------- Craciunas Bogdan 3-0
6. Craciunas Bogdan
B. -------------------------------------------------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
7. Burdalescu Bogdan
-------------------- Burdalescu Bogdan 3-0
26. Bye
---------------------------------------- Burdalescu Bogdan 3-1
23. Bye
-------------------- Constantin Eduard 3-0
10. Constantin Eduard
------------------------------------------------------------ Rapan Mihai 3-1
15. Garlea Mihai
-------------------- Garlea Mihai 3-2
18. Marin Dumitru
---------------------------------------- Rapan Mihai 3-2
31. Bye
-------------------- Rapan Mihai 3-0
2. Rapan MihaiUltima editare de Cornel 67; 16.sep.2017, 20:31.
Comentariu
senior- 29.mar.2016
- 1419
- București
- 56
Likes given: 653Likes received: 507
Salutare tuturor, sunt foarte bucuros pentru el, pentru concursul castigat de Ionut Lazar ai spart ghiata si e un semn bun, cu acest turneu ai trecut la open, BRAVO, felicitari si lui Catalin Balaban un turneu excelent si pentru el, din ciocnirea "titanilor" cu Ionut acum a avut castig de cauza cel din urma Bravo lui Romeo pentru finala se vede antrenamentul, iar pasiunea pentru tenis a dat roade, in viitor iti ei revansa si castigi locul 1. Felicitari lui Carmela, la primul turneu la avansati a ajuns in eliminatorii, si nu-i putin lucru, iar revederea cu prietenii din amatur, NEPRETUIT, felicitari lui Cornel si Teo pentru organizare si succes maine, sa ne vedem sanatosi ...maine.
Comentariu
Postat în original de Cristian Istrate Vezi postSalutare tuturor, sunt foarte bucuros pentru el, pentru concursul castigat de Ionut Lazar ai spart ghiata si e un semn bun, cu acest turneu ai trecut la open, BRAVO, felicitari si lui Catalin Balaban un turneu excelent si pentru el, din ciocnirea "titanilor" cu Ionut acum a avut castig de cauza cel din urma Bravo lui Romeo pentru finala se vede antrenamentul, iar pasiunea pentru tenis a dat roade, in viitor iti ei revansa si castigi locul 1. Felicitari lui Carmela, la primul turneu la avansati a ajuns in eliminatorii, si nu-i putin lucru, iar revederea cu prietenii din amatur, NEPRETUIT, felicitari lui Cornel si Teo pentru organizare si succes maine, sa ne vedem sanatosi ...maine.
Comentariu
senior- 14.apr.2017
- 1235
- paulesti
- 55
Likes given: 480Likes received: 633
Multumesc johnny.!!mergem inainte.
Bravo tututuror.!!!
Felicitari prahovenilor!!!
Sucees open istilor si elit istilor
Comentariu
senior- 25.aug.2015
- 436
- București
- 60
Likes given: 291Likes received: 108
Felicitări pentru organizarea de azi, Cornel și Teo!
E foarte bună metoda din ultimul timp, cu grupele și mesele stabilite de seara.
Nu se mai pierde timp dimineața și fiecare se poate pregăti cum poate mai bine, pentru adversarii din grupă.
Felicitări tuturor participanților și celor ce au ajuns pe podium!
Atmosfera de la TT Arena, nu poate fi regăsită ușor în altă parte!
Succes celor ce intră m?ine în competiție și să ne revedem sănătoși!
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 482Likes received: 479
Clasament Incepatori
1. Valcica Antonio - Slatina
2. Hana Mircea Radu - București
3 -- 4
Siman Sorin - București
Rapan Mihai - București
5 -- 8
Stanescu Tiberiu - Slatina
Craciunas Bogdan - București
Stan Andrei - București
Burdalescu Bogdan - București
9 -- 16
Moraru Constantin - București
Rosoga Ana - Constanța
Enculescu Mihaita - București
Garlea Mihai - București
Vasile Florin - București
Huica Petre - București
Dobra Adrian - Giurgiu
Constantin Eduard - București
17 -- 18
Pascu Constantin - Slatina
Marin Dumitru - București
19 -- 2v gr.sup.
Dobra Mihai - Giurgiu
20 -- 27 1v gr.sup.
Plesoianu Stefan - Constanța
Dragu Fanel - Slobozia
Pascu Gabriel - Cluj Napoca
Lungoci Tudor - Craiova
Stefan Mihaela - București
Apostoaiei Andrei - București
Baicu Cristian - București
Petraru Ionut - București
28 -- 35 0v gr.sup.
Husarciuc Beniamin - Suceava
Topa Adrian - București
Radacina Catalin - București
Bucur Mario - București
Dinca Raducu - București
Tritoiu Ciprian Alexandru - București
Tonciu Radu Costin - București
Pantelimon Eric - București
36 -- 2v gr.inf.
Vaireanu Danut Ionel - București
37 -- 41 1v gr.inf.
Popescu Tiberiu - Ploiești
Petrescu Mihai - București
Udrescu Lucian - București
Arucsandei Daniel - Popesti-Leordeni
Grumeza Lucian - București
42 -- 48 0v gr.inf.
Radulescu Catalin - Ploiești
Constantinescu Adrian - București
Burghelea Alexandru - București
Spasenie Alexandru - București
Petcana Lucian - București
Radu Cristian - București
Costea Marcel - București
Nemotivati;
Popa Bogdan - București
Pasmangiu Stefan-BucureștiUltima editare de Cornel 67; 17.sep.2017, 05:35.
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 482Likes received: 479
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1 Masa nr.1
Gr.inferioara nr. 2 Masa nr.2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI 2 DIMA CRISTI BUCURESTI 3 ON HO BUCURESTI 4 PETENCHI EDMOND ROMAN 5 BACEANU CONSTANTIN BUZAU 6
Gr.inferioara nr. 3 Masa nr.3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VOIN DORU BUCURESTI 2 SARBU DAN PLOIESTI 3 CIOBOIU DAN CRAIOVA 4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU 5 VIRLAN IOAN BUCURESTI 6 DUMITRESCU NICOLAE BUCURESTI
Gr.inferioara nr. 4 Masa nr.4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETROV DAN BUCURESTI 2 HRITULEAC CLAUDIU RADAUTI 3 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI 4 DOBA VASILE PITESTI 5 VARBANESCU MARIAN GIURGIU 6 RADU ION PLOIESTI
Gr.inferioara nr. 5 Masa nr.6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOLEA CATALIN BUCURESTI 2 DEMENY ZOLTAN BRASOV 3 SORESCU MIRCEA PAULESTI 4 BREZAE VLAD BUCURESTI 5 GARLEA MARIA BUCURESTI 6 NICOLAE ALIN BUCURESTI
Gr.inferioara nr. 6 Masa nr.20Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 URSU TEODOR BUCURESTI 2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE 3 GHERASIM IULIAN TULCEA 4 VICIU DRAGOS PITESTI 5 BRADATAN LENUTA BUCURESTI 6 VLAD MARIA VICTORIA DUMBRAVITA
Gr.inferioara nr. 7 Masa nr.19Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI 2 GHEORGHE NICOLAE CALARASI 3 PAPACU BEJOLI BUCURESTI 4 STANCALIE DORU CRAIOVA 5 MUSAT CATALIN ALEXANDRIA 6 CINCA DANIEL CRAIOVA
Gr.inferioara nr. 8 Masa nr.18Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MARCU NICOLAE BUCURESTI 2 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU 3 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI 4 SABIN CRISTIAN BUCURESTI 5 ACSINTE OANA BUCURESTI 6 OANCEA VASILE BUZAU
Gr.inferioara nr. 9 Masa nr.12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BUTA RADU BUCURESTI 2 BADULESCU MARIO GIURGIU 3 NICULESCU GABRIEL BUCURESTI 4 GHEORGHIU LAURA BUCURESTI 5 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI 6 BARCA GEORGE PITESTI
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ANTAL DENES BRASOV 2 NEGRIA MIHAI BUCURESTI 3 POPA MIRCEA BRASOV 4 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA 5 ADAM TEODOR BUZAU 6 POTARNICHE BIANCA BUZAU
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 14:21.Procesare...X
Comentariu