Din Bacău la Elite Capusa Bogdan (Costel a venit ieri din Anglia)
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa PRO Aktiv", Focșani - 23.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Postat în original de Marian Bogdan Vezi postSe retrage Iomota Fabyan-Ploiești, s-a accidentat la antrenament, multumesc.
In timpul meciului de divizia C Astra Ploiești - Popesti Leordeni, Fabian a suferit o accidentare la pulpa piciorului drept si a parasit spatiul de joc pe targa.
Mi-a comunicat faptul ca probabil o saptamana, cel putin, ar avea nevoie pentru refacere.
Prin mine va roaga sa nu-l penalizati si face apel la faptul ca este o situatie (verificabila) prevazuta de Regulamentul Amatur..
Practica tenisul de masa cu aceeasi placere ca si fotbalul.. urma sa vina maine cu mine la Focșani..Ultima editare de Dan12; 22.sep.2017, 18:36.
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Postat în original de Dan12 Vezi postPentru o informare corecta va redau ce mi-a comunicat telefonic, acum 10 min Ionita Fabian, jucator de fotbal legitimat la echipa Astra Ploiești .
In timpul meciului de divizia C Astra Ploiești - Popesti Leordeni, Fabian a suferit o accidentare la pulpa piciorului drept si a parasit spatiul de joc pe targa.
Mi-a comunicat faptul ca probabil o saptamana, cel putin, ar avea nevoie pentru refacere.
Prin mine va roaga sa nu-l penalizati si face apel la faptul ca este o situatie (verificabila) prevazuta de Regulamentul Amatur..
Practica tenisul de masa cu aceeasi placere ca si fotbalul.. urma sa vina maine cu mine la Focșani..
Și pentru că n-aș ști unde anume să trag linia vis-a-vis de R2, sau ce ar trebui să fac dacă aceiași rugăminte mi-ar fi adresată de către Marola Mihai care e bolnav și a "sperat" să se facă bine, dar nu s-a făcut și s-a retras azi, rămâne așa cum scrie în Regulament: ce e după ora 21,00 este R2. Indiferent că se numește Ioniță, Marola sau Giosan.
Eu, de exemplu, ca să nu calc pe bec atunci când calc mai tare accelerația am un dosar cu punctele de penalizare. Când mă apropii de 15 puncte (undeva la peste 10) sunt mai prudent și nu mai exagerez cu viteza.
La fel, prietenul dumneavoastră, după ce se face bine (ceea ce-i dorim cât de repede) consultă dosarul cu penalizări de pe pagina www.amatur.ro și e mai prudent cu înscrierea la turnee.
Toate cele bune!Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
La open cate grupe se fac pana la urma ?Blade : Spinlord Ultracarbon Def
FH : Spinlord Degu 2.1 mm
BH : Spinlord Sternenfall OX
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Inscrieri AMATORI - on 23.09.2017 at 0:04:46
1. Luca Octavian, Tulcea, 256 - 19,96 - A
2. Mahu Bogdan, Pascani, 281 - 19,75 - A
3. Rosu Gabriel, Comănești, 339 - 19,29 - A
4. Stamate Eduard, Tecuci, 690 - 19,19 - A
5. Socaci Sorin, Panciu, 391 - 19 - A
6. Dodu Costica, Focșani, 605 - 19 - AW
7. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 322 - 18,18 - A
8. Oancea Marian, Bacău, 356 - 18 - A
9. Buruiana Mihai, Marasesti, 1112 - 18 - A
10. Aivanesei Iulian, Onesti, 2140 - 18 - A
11. Stroe Ionel, Bacău, 381 - 17,82 - A
12. Osman Metin, Tulcea, 931 - 17,63 - A
13. Mocanu Ionut, Galați, 521 - 17,55 - A
14. Cazanel Gheorghe, Comănești, 544 - 17,25 - A
15. Lovin Eusebiu, Comănești, 239 - 17,22 - AW
16. Silivestru Nicu, Tulcea, 357 - 17,21 - A
17. Dinu Gheorghe, București, 253 - 16,75 - AW
18. Laic Mihai, Roman, 686 - 16,75 - A
19. Fotia Iulian, Bacău, 483 - 16 - A
20. Presura Eugen, Slobozia, 1330 - 16 - A
21. Ionescu Mihai, Targoviște, 523 - 15,63 - A
22. Tudor Ticu, Tecuci, 1349 - 15,63 - A
23. Hanganu George, Focșani, 623 - 15,6 - A
24. Cristofor Razvan, Moinesti, 310 - 15,39 - AW
25. Ciurusnuc Costel, Galați, 810 - 15,25 - A
26. Vasiloiu Mihai, Focșani, 1391 - 15 - A
27. Carata Catalin, Tulcea, 501 - 14,88 - A
28. Docan Cristian, București, 484 - 14,82 - A
29. Coclea Ionel, Brăila, 480 - 14,68 - AW
30. Veris Dumitru, Brașov, 645 - 14,65 - A
31. Stolearenco Igor, Galați, 700 - 14,65 - A
32. Iordachi Adrian, Adjud, 546 - 14,5 - A
33. Maftei Catalin Doru, Comănești, 470 - 14,21 - AW
34. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamț, 916 - 14,08 - A
35. Zbant Mihai, Tulcea, 1182 - 14 - A
36. Lazar Ionel, Pufesti, 1795 - 14 - A
37. Avram Matei, Barcea, 1823 - 14 - A
38. Ailioaie Gheorghe, Comănești, 471 - 13,89 - AW
39. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13,72 - A
40. Giosan Marcel, Galați, 472 - 13,63 - A
41. Florea Gigi, Galați, 697 - 13,55 - AW
42. Panait Adrian, Brăila, 476 - 12,89 - AW
43. Manea Dorinel, Tecuci, 842 - 12,5 - A
44. Hutanu Adrian, Slobozia, 791 - 12 - A
45. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11,89 - A
46. Anastasiu Constantin, Comănești, 1014 - 11,38 - AW
47. Bejan Alexandru, Tecuci, 822 - 11,17 - A
48. Dumbrava Ovidiu, Focșani, 1606 - 11 - A
49. Mihu Florin, Pitești, 998 - 10,95 - A
50. Amarinei Sorin, Galați, 1426 - 10,5 - AW
51. Stoian Nicolae, Brăila, 770 - 10,4 - A
52. Darie Gabriel, Comănești, 683 - 10,25 - A
53. Vasile Razvan, Brăila, 1129 - 9,67 - AJ
54. Sava Sinel, Focșani, 1678 - 9,5 - A
55. Isaic Radu, Bacău, 727 - 9,42 - A
56. Lupoaie Ionut, Barcea, 2961 - 9 - A
57. Tirdea Ionut, Tecuci, 901 - 8,33 - A
58. Gheorghe Daniel, Brăila, 1393 - 8,33 - A
59. Morun Marian, Brăila, 964 - 8,25 - A
60. Purice Narcis, Biliesti, 3057 - 8 - A
61. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1235 - 6,8 - A
62. Moisa Costel, Tecuci, 1961 - 6 - A
63. Anghelache Nicusor, Focșani, 2108 - 6 - A
64. Dinu Marius, Focșani, 3432 - 6 - A
65. Pascu Paul, Focșani, 3433 - 6 - A
66. Dima Cosmin, Focșani, 2775 - 5,5 - A
67. Toader Ionut, Focșani, 2776 - 5,5 - A
68. Stercer Sandor, Sanzieni, 1888 - 5 - A
69. Dinu Eva Maria, Ramnicu Sarat, 3574 - 5 - AF
70. Stercer Zalan, Sanzieni, 1965 - 4 - A
71. Roman Florin, Roman, 1522 - 0 - A
72. Paiovici Victor, Brăila, 2539 - 0 - A
73. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 4005 - 0 - A
74. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 4006 - 0 - A
75. Radu Aurel, Ramnicu Sarat, 4007 - 0 - A
76. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 4008 - 0 - A
77. Samoila Sava Alexandru , Focșani, 4010 - 0 - A
78. Popa Dan-Teodor, Tecuci, 4012 - 0 - A
79. Gavril Mihail, Covasna, 4013 - 0 - A
80. Bovana Gheorghe , Vaslui, 4014 - 0 - A
81. Zbant Bogdan, Tulcea, 4015 - 0 - A
82. Negoita Gheorghe, Marasesti, 4016 - 0 - A
83. Anghelus Tudor , Brăila, 4017 - 0 - A
84. Nastase Neculai , Focșani, 4018 - 0 - A
Inscrieri OPEN - on 23.09.2017 at 0:05:01
1. Ciortescu Cristi, Iași, 76 - 26,81 - O
2. Nistor Florin, Comănești, 177 - 26,54 - O
3. Pizlaru Ionel, Focșani, 241 - 26,29 - O
4. Mitrea Silviu, Navodari, 147 - 26,17 - O
5. Ticu Dorin, Bacău, 110 - 25,69 - OW
6. Bivolaru Marius, Ploiești, 104 - 25,54 - O
7. Dumbrava Daniel, Focșani, 326 - 25,5 - OW
8. Sofian Corneliu, Suceava, 92 - 25,08 - OW
9. Avram Nicolae, Nedelea, 165 - 24,64 - O
10. Ursulescu Ioan, Bacău, 94 - 24,44 - OW
11. Braniste George, Bacău, 129 - 24,29 - O
12. Iacob Gabriel, Iași, 111 - 24,08 - OW
13. Bodin Ion, Tecuci, 301 - 24,04 - OW
14. Barsa Ioan, Moinesti, 436 - 24 - O
15. Marola Dan, Bacău, 208 - 23,89 - O
16. Gheorghe Nicolae, Călărași, 337 - 23,67 - O
17. Simulescu Adrian, Focșani, 1028 - 23,5 - O
18. Sarbu Dan, Ploiești, 191 - 23,33 - OW
19. Vasiliu Dan, Panciu, 942 - 23 - O
20. Corocaescu Cristian, Suceava, 209 - 22,93 - O
21. Tanu Mihai, Tecuci, 582 - 22,88 - O
22. Trocaru Remus, Tulcea, 307 - 22,8 - O
23. Visan Bogdan, Targoviște, 126 - 22,57 - O
24. Gaitan Tiberiu, Brăila, 220 - 22,57 - OW
25. Jimmy Lu, București, 379 - 22,5 - O
26. Dragan Petru Ioan, Iași, 163 - 22,38 - O
27. Dumitrescu Dan, Piatra Neamț, 214 - 22,38 - O
28. Sorescu Mircea, Paulesti, 236 - 22,36 - O
29. Gherasim Iulian, Tulcea, 225 - 22,14 - O
30. Bulubasa Nicusor, Comănești, 211 - 22,07 - OW
31. Bogza Dragos, Iași, 138 - 21,83 - O
32. Marian Bogdan, Ploiești, 198 - 21,67 - OW
33. Serban Liviu, Onesti, 216 - 21,46 - O
34. Spoiala Cristinel, Focșani, 503 - 21,4 - O
35. Brulea Petre, Paulesti, 313 - 21,38 - OW
36. Chetronie Liviu, Tecuci, 881 - 21,13 - O
37. Postelnicu Ciprian, Tecuci, 633 - 21 - O
38. Munteanu Ion, Comănești, 1015 - 21 - O
39. Atomei Armand, Piatra Neamț, 715 - 20,88 - OW
40. Turcu Viorel, Piatra Neamț, 363 - 20,67 - OW
41. Peiu Cosmin, Babadag, 263 - 20,54 - O
42. Leteanu Marius, Bacău, 422 - 20,46 - O
43. Stanciu Stelian, Călărași, 330 - 20,33 - O
44. Stoica Sandel, Focșani, 1502 - 20 - O
45. Samoila Ion, Babadag, 295 - 19,11 - A
46. Cuna Gheorghe, Buzău, 515 - 18,79 - A
47. Iosif Radu, Barlad, 885 - 18,38 - A
48. Babus Liviu, Ploiești, 304 - 17,38 - A
49. Barac Andreea, Brăila, 577 - 15,67 - AF
50. Covalciuc Luca, Iași, 1604 - 15 - A
51. Olteanu Gabriel, Vaslui, 861 - 13,81 - A
Inscrieri Elite - on 23.09.2017 at 0:05:21
1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43,69 - OEL
2. Ion Marius, Brăila, 15 - 41,79 - OE
3. Stanciu Alin, Călărași, 36 - 40,92 - OE
4. Radu Costica, Galați, 12 - 38,86 - OE
5. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 41 - 37,71 - OE
6. Wischegg Robert, Galați, 131 - 37,1 - OEL
7. Ditu Daniel, Onesti, 81 - 37,08 - OE
8. Calin Mihai, Barlad, 978 - 35 - OE
9. Morosanu Vasile, Suceava, 48 - 33,89 - OEW
10. Iancu George, Ploiești, 54 - 32,58 - OEW
11. Parnica Leonid, Moinesti, 635 - 32,5 - OEW
12. Ursulean Vasile, Straja, 67 - 32,42 - OE
13. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 101 - 31,79 - OE
14. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 658 - 31 - OE
15. Maresi Ion, Focșani, 1314 - 31 - OE
16. Sumanaru Catalin, Iași, 30 - 30,83 - OE
17. Vlase Gheorghe, Slobozia, 51 - 30,22 - OE
18. Leorda Rares, Reghin, 559 - 30 - OE
19. Hogas Flaviu Alexandru, Barlad, 748 - 30 - OE
20. Dirdala Catalin, Focșani, 1354 - 30 - OE
21. Neculai Alexandru, Tulcea, 509 - 29,5 - OE
22. Munteanu Octavian, Tecuci, 74 - 28,94 - OEW
23. Rojnita Sebastian, Bacău, 57 - 28,88 - OE
24. Zarinschi Catalin, Galați, 122 - 28,68 - OE
25. Arion Costel, Galați, 384 - 28,08 - OE
26. Boraciu Claudiu, Urziceni, 446 - 27,13 - OE
27. Iordaniu Aurel, Panciu, 749 - 27 - OE
28. Chiscop Bogdan, Galați, 293 - 26,75 - O
29. Buruiana Petru, Piatra Neamț, 1167 - 24 - O
30. Bularda Iulian, Barlad, 1398 - 23,5 - OL
31. Capusa Bogdan, Bacău, 1998 - 0 - O
32. Ipate Giovani, Iași, 2072 - 0 - A
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Daca nu apar modificari majore vom avea:
- Amatori = 14 grupe
- Open = 9 grupe
- Elite = 6 grupe
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Zbant Bogdan este prezent la sala dar s-a accidentat la genunchi. Nu poate participa decat ca spectator.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Grupe inferioare AMATORI
1 Luca Octavian Coclea Ionel Veris Dumitru Tirdea Ionut Purice Narcis 2 Mahu Bogdan Docan Cristian Stolearenco Igor Lupoaie Ionut Morun Marian 3 Rosu Gabriel Carata Catalin Iordachi Adrian Sava Sinel Gheorghe Daniel 4 Stamate Eduard Vasiloiu Mihai Maftei Catalin Doru Isaic Radu Stercer Sandor 5 Socaci Sorin Ciurusnuc Costel Cibotariu Bogdan Vasile Razvan Moisa Costel Nastase Neculai 6 Dodu Costica Cristofor Razvan Zbant Mihai Darie Gabriel Stercer Zalan Anghelus Tudor 7 Bubulac Cristi Hanganu George Lazar Ionel Stoian Nicolae Stinga Ovidiu Bovana Gheorghe 8 Oancea Marian Tudor Ticu Avram Matei Amarinei Sorin Pascu Paul Gavril Mihail 9 Buruiana Mihai Ionescu Mihai Ailioaie Gheorghe Mihu Florin Dima Cosmin Radu Aurel 10 Aivanesei Iulian Presura Eugen Pop Sabin Dumbrava Ovidiu Dinu Eva Maria Popa Dan-teodor 11 Stroe Ionel Dinu Gheorghe Giosan Marcel Bejan Alexandru Anghelache Nicusor Radu Fanel 12 Osman Metin Fotia Iulian Florea Gigi Anastasiu Constantin Toader Ionut Grigore Dumitru Valentin 13 Mocanu Ionut Lovin Eusebiu Panait Adrian Fulop Laszlo Dinu Marius Cruceru Ion 14 Cazanel Gheorghe Silivestru Nicu Manea Dorinel Hutanu Adrian Paiovici Victor Samoila Sava Alexandru Ultima editare de Corcoz Costin; 23.sep.2017, 11:06.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Grupe inferioare AMATORI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LUCA OCTAVIAN TULCEA 3-03-03-13-0412 COCLEA IONEL Brăila 0-30-32-33-0143 VERIS DUMITRU BRASOV 0-33-03-03-0324 TIRDEA IONUT TECUCI 1-33-20-33-0235 PURICE NARCIS BILIESTI 0-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 1-33-13-03-1322 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI 3-13-23-03-1413 STOLEARENCO IGOR Galați 1-32-33-03-1234 LUPOAIE IONUT BARCEA 0-30-30-33-0145 MORUN MARIAN Brăila 1-31-31-30-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-02-33-23-2322 CARATA CATALIN TULCEA 0-30-33-03-0233 IORDACHI ADRIAN ADJUD 3-23-03-03-0414 SAVA SINEL FOCSANI 2-30-30-33-0145 GHEORGHE DANIEL Brăila 2-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STAMATE EDUARD TECUCI 3-23-13-03-0412 VASILOIU MIHAI FOCSANI 2-32-33-03-0233 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 1-33-23-13-0324 ISAIC RADU BACAU 0-30-31-33-0145 STERCER SANDOR SANZIENI 0-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SOCACI SORIN PANCIU 0-33-13-23-03-0422 CIURUSNUC COSTEL Galați 3-03-03-03-03-0513 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT 1-30-32-33-03-0234 VASILE RAZVAN Brăila 2-30-33-21-33-025 MOISA COSTEL TECUCI 0-30-30-33-13-0246 NASTASE NECULAI FOCSANI 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DODU COSTICA FOCSANI 3-23-03-03-03-0512 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 2-33-23-13-03-1423 ZBANT MIHAI TULCEA 0-32-33-23-03-1334 DARIE GABRIEL COMANESTI 0-31-32-33-03-1245 STERCER ZALAN SANZIENI 0-30-30-30-30-306 ANGHELUS TUDOR Brăila 0-31-31-31-33-01
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 3-13-03-03-03-0512 HANGANU GEORGE FOCSANI 1-33-03-23-03-0423 LAZAR IONEL PUFESTI 0-30-30-31-33-114 STOIAN NICOLAE Brăila 0-32-33-03-13-0335 STINGA OVIDIU TECUCI 0-30-33-11-32-3146 BOVANA GHEORGHE VASLUI 0-30-31-30-33-21
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 OANCEA MARIAN BACAU 3-13-12-33-03-0422 TUDOR TICU TECUCI 1-32-33-23-03-0343 AVRAM MATEI BARCEA 1-33-21-33-03-0334 AMARINEI SORIN Galați 3-22-33-13-13-0415 PASCU PAUL FOCSANI 0-30-30-31-33-016 GAVRIL MIHAIL COVASNA 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BURUIANA MIHAI MARASESTI 3-13-03-03-03-0512 IONESCU MIHAI TARGOVISTE 1-33-03-13-03-1423 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI 0-30-33-13-03-2334 MIHU FLORIN PITESTI 0-31-31-33-03-2245 DIMA COSMIN FOCSANI 0-30-30-30-30-306 RADU AUREL RAMNICU SARAT 0-31-32-32-33-01
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AIVANESEI IULIAN ONESTI 0-33-23-13-03-0422 PRESURA EUGEN SLOBOZIA 3-03-13-13-03-0513 POP SABIN TARGU MURES 2-31-33-03-03-0334 DUMBRAVA OVIDIU FOCSANI 1-31-30-33-23-0245 DINU EVA MARIA RAMNICU SARAT 0-30-30-32-33-016 POPA DAN-TEODOR TECUCI 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STROE IONEL BACAU 3-23-13-13-13-0512 DINU GHEORGHE BUCURESTI 2-33-10-33-03-1333 GIOSAN MARCEL Galați 1-31-31-32-33-1144 BEJAN ALEXANDRU TECUCI 1-33-03-13-03-2425 ANGHELACHE NICUSOR FOCSANI 1-30-33-20-31-316 RADU FANEL RAMNICU SARAT 0-31-31-32-33-11
Gr.inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 OSMAN METIN TULCEA 3-13-03-03-03-0512 FOTIA IULIAN BACAU 1-33-00-33-03-1323 FLOREA GIGI Galați 0-30-33-23-03-1334 ANASTASIU CONSTANTIN COMANESTI 0-33-02-33-00-325 TOADER IONUT FOCSANI 0-30-30-30-30-306 GRIGORE DUMITRU VALENTIN RAMNICU SARAT 0-31-31-33-03-024
Gr.inferioara nr. 14Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOCANU IONUT Galați 3-23-03-03-13-2512 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 2-33-03-03-03-0423 PANAIT ADRIAN Brăila 0-30-33-13-03-0334 FULOP LASZLO TARGU MURES 0-30-31-33-03-0245 DINU MARIUS FOCSANI 1-30-30-30-30-306 CRUCERU ION RAMNICU SARAT 2-30-30-30-33-01
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAZANEL GHEORGHE COMANESTI 0-33-12-33-03-0322 SILIVESTRU NICU TULCEA 3-03-23-23-03-0513 MANEA DORINEL TECUCI 1-32-33-23-03-0344 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA 3-22-32-33-13-0335 PAIOVICI VICTOR Brăila 0-30-30-31-33-216 SAMOILA SAVA ALEXANDRU FOCSANI 0-30-30-30-32-30Ultima editare de Corcoz Costin; 23.sep.2017, 12:13.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Calificati in eliminatorii - AMATORI1 Luca Octavian Veris Dumitru Tirdea Ionut Coclea Ionel 2 Docan Cristian Mahu Bogdan Stolearenco Igor Lupoaie Ionut 3 Iordachi Adrian Rosu Gabriel Carata Catalin Sava Sinel 4 Stamate Eduard Maftei Catalin Doru Vasiloiu Mihai Isaic Radu 5 Ciurusnuc Costel Socaci Sorin Cibotariu Bogdan Moisa Costel 6 Dodu Costica Cristofor Razvan Zbant Mihai Darie Gabriel 7 Bubulac Cristi Hanganu George Stoian Nicolae Stinga Ovidiu 8 Amarinei Sorin Oancea Marian Avram Matei Tudor Ticu 9 Buruiana Mihai Ionescu Mihai Ailioaie Gheorghe Mihu Florin 10 Presura Eugen Aivanesei Iulian Pop Sabin Dumbrava Ovidiu 11 Stroe Ionel Bejan Alexandru Dinu Gheorghe Giosan Marcel 12 Osman Metin Fotia Iulian Florea Gigi Grigore Dumitru Valentin 13 Mocanu Ionut Lovin Eusebiu Panait Adrian Fulop Laszlo 14 Silivestru Nicu Cazanel Gheorghe Hutanu Adrian Manea Dorinel
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Grupe inferioare Open
1 Ciortescu Cristi Sarbu Dan Vasiliu Dan Chetronie Liviu Munteanu Ion 2 Nistor Florin Simulescu Adrian Corocaescu Cristian Brulea Petre Postelnicu Ciprian 3 Pizlaru Ionel Gheorghe Nicolae Tanu Mihai Serban Liviu Atomei Armand 4 Mitrea Silviu Marola Dan Trocaru Remus Spoiala Cristinel Turcu Viorel Barac Andreea 5 Ticu Dorin Barsa Ioan Visan Bogdan Marian Bogdan Peiu Cosmin Covalciuc Luca 6 Bivolaru Marius Bodin Ion Gaitan Tiberiu Bogza Dragos Leteanu Marius Olteanu Gabriel 7 Dumbrava Daniel Iacob Gabriel Jimmy Lu Bulubasa Nicusor Stanciu Stelian Babus Liviu 8 Sofian Corneliu Braniste George Dragan Petru Ioan Gherasim Iulian Stoica Sandel Iosif Radu 9 Avram Nicolae Ursulescu Ioan Dumitrescu Dan Sorescu Mircea Samoila Ion Cuna Gheorghe
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Grupe inferioare Elite
1 Enciu Alexandru Ursulean Vasile Welker Ivan Zarinschi Catalin Boraciu Claudiu 2 Ion Marius Parnica Leonid Ceacarescu Cristian Rojnita Sebastian Arion Costel 3 Stanciu Alin Iancu George Maresi Ion Munteanu Octavian Chiscop Bogdan 4 Radu Costica Morosanu Vasile Sumanaru Catalin Neculai Alexandru Bularda Iulian 5 Fratila Robert Calin Mihai Vlase Gheorghe Dirdala Catalin Buruiana Petru Ipate Giovani 6 Wischegg Robert Ditu Daniel Leorda Rares Hogas Flaviu Alexandru Iordaniu Aurel Capusa Bogdan
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Eliminatorii AMATORI
1. Luca Octavian
-------------------- Luca Octavian 3-0
64. Bye
---------------------------------------- Luca Octavian 3-0
33. Cibotariu Bogdan
-------------------- Vasiloiu Mihai 3-0
32. Vasiloiu Mihai
------------------------------------------------------------ -
17. Bejan Alexandru
-------------------- Dumbrava Ovidiu 3-1
48. Dumbrava Ovidiu
---------------------------------------- Cazanel Gheorghe 3-2
49. Stinga Ovidiu
-------------------- Cazanel Gheorghe 3-0
16. Cazanel Gheorghe
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
9. Buruiana Mihai
-------------------- Buruiana Mihai 3-1
56. Lupoaie Ionut
---------------------------------------- Buruiana Mihai 3-0
41. Panait Adrian
-------------------- Cristofor Razvan 3-0
24. Cristofor Razvan
------------------------------------------------------------ -
25. Rosu Gabriel
-------------------- Rosu Gabriel 3-1
40. Florea Gigi
---------------------------------------- Rosu Gabriel 3-1
57. Bye
-------------------- Amarinei Sorin 3-0
8. Amarinei Sorin
5. Ciurusnuc Costel
-------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
60. Bye
---------------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
37. Ailioaie Gheorghe
-------------------- Mahu Bogdan 3-0
28. Mahu Bogdan
------------------------------------------------------------ -
21. Hanganu George
-------------------- Manea Dorinel 3-0
44. Manea Dorinel
---------------------------------------- Osman Metin 3-2
53. Sava Sinel
-------------------- Osman Metin 3-1
12. Osman Metin
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
13. Mocanu Ionut
-------------------- Mocanu Ionut 3-0
52. Darie Gabriel
---------------------------------------- Aivanesei Iulian 3-2
45. Giosan Marcel
-------------------- Aivanesei Iulian 3-1
20. Aivanesei Iulian
------------------------------------------------------------ -
29. Tirdea Ionut
-------------------- Tirdea Ionut 3-0
36. Avram Matei
---------------------------------------- Stamate Eduard 3-1
61. Bye
-------------------- Stamate Eduard 3-0
4. Stamate Eduard
3. Iordachi Adrian
-------------------- Iordachi Adrian 3-0
62. Bye
---------------------------------------- Iordachi Adrian 3-1
35. Stoian Nicolae
-------------------- Stolearenco Igor 3-1
30. Stolearenco Igor
------------------------------------------------------------ -
19. Ionescu Mihai
-------------------- Ionescu Mihai 3-0
46. Grigore Dumitru Valentin
---------------------------------------- Silivestru Nicu 3-1
51. Moisa Costel
-------------------- Silivestru Nicu 3-0
14. Silivestru Nicu
C. -------------------------------------------------------------------------------- -
11. Stroe Ionel
-------------------- Stroe Ionel 3-2
54. Isaic Radu
---------------------------------------- Stroe Ionel 3-2
43. Fulop Laszlo
-------------------- Oancea Marian 3-0
22. Oancea Marian
------------------------------------------------------------ -
27. Veris Dumitru
-------------------- Veris Dumitru 3-0
38. Pop Sabin
---------------------------------------- Dodu Costica 3-0
59. Bye
-------------------- Dodu Costica 3-0
6. Dodu Costica
7. Bubulac Cristi
-------------------- Bubulac Cristi 3-0
58. Bye
---------------------------------------- -
39. Dinu Gheorghe
-------------------- Maftei Catalin Doru 3-1
26. Maftei Catalin Doru
------------------------------------------------------------ -
23. Socaci Sorin
-------------------- Socaci Sorin 3-2
42. Hutanu Adrian
---------------------------------------- -
55. Coclea Ionel
-------------------- Coclea Ionel 3-0
10. Presura Eugen
D. -------------------------------------------------------------------------------- -
15. Lovin Eusebiu
-------------------- Lovin Eusebiu 3-0
50. Tudor Ticu
---------------------------------------- -
47. Mihu Florin
-------------------- Fotia Iulian 3-0
18. Fotia Iulian
------------------------------------------------------------ -
31. Carata Catalin
-------------------- Carata Catalin 3-0
34. Zbant Mihai
---------------------------------------- -
63. Bye
-------------------- Docan Cristian 3-0
2. Docan CristianUltima editare de Corcoz Costin; 23.sep.2017, 14:35.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Eliminatorii AMATORI
1. Luca Octavian
-------------------- Luca Octavian 3-0
64. Bye
---------------------------------------- Luca Octavian 3-0
33. Cibotariu Bogdan
-------------------- Vasiloiu Mihai 3-0
32. Vasiloiu Mihai
------------------------------------------------------------ Luca Octavian 3-0
17. Bejan Alexandru
-------------------- Dumbrava Ovidiu 3-1
48. Dumbrava Ovidiu
---------------------------------------- Cazanel Gheorghe 3-2
49. Stinga Ovidiu
-------------------- Cazanel Gheorghe 3-0
16. Cazanel Gheorghe
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
9. Buruiana Mihai
-------------------- Buruiana Mihai 3-1
56. Lupoaie Ionut
---------------------------------------- Buruiana Mihai 3-0
41. Panait Adrian
-------------------- Cristofor Razvan 3-0
24. Cristofor Razvan
------------------------------------------------------------ Rosu Gabriel 3-0
25. Rosu Gabriel
-------------------- Rosu Gabriel 3-1
40. Florea Gigi
---------------------------------------- Rosu Gabriel 3-1
57. Bye
-------------------- Amarinei Sorin 3-0
8. Amarinei Sorin
5. Ciurusnuc Costel
-------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
60. Bye
---------------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
37. Ailioaie Gheorghe
-------------------- Mahu Bogdan 3-0
28. Mahu Bogdan
------------------------------------------------------------ -
21. Hanganu George
-------------------- Manea Dorinel 3-0
44. Manea Dorinel
---------------------------------------- Osman Metin 3-2
53. Sava Sinel
-------------------- Osman Metin 3-1
12. Osman Metin
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
13. Mocanu Ionut
-------------------- Mocanu Ionut 3-0
52. Darie Gabriel
---------------------------------------- Aivanesei Iulian 3-2
45. Giosan Marcel
-------------------- Aivanesei Iulian 3-1
20. Aivanesei Iulian
------------------------------------------------------------ -
29. Tirdea Ionut
-------------------- Tirdea Ionut 3-0
36. Avram Matei
---------------------------------------- Stamate Eduard 3-1
61. Bye
-------------------- Stamate Eduard 3-0
4. Stamate Eduard
3. Iordachi Adrian
-------------------- Iordachi Adrian 3-0
62. Bye
---------------------------------------- Iordachi Adrian 3-1
35. Stoian Nicolae
-------------------- Stolearenco Igor 3-1
30. Stolearenco Igor
------------------------------------------------------------ Silivestru Nicu 3-0
19. Ionescu Mihai
-------------------- Ionescu Mihai 3-0
46. Grigore Dumitru Valentin
---------------------------------------- Silivestru Nicu 3-1
51. Moisa Costel
-------------------- Silivestru Nicu 3-0
14. Silivestru Nicu
C. -------------------------------------------------------------------------------- -
11. Stroe Ionel
-------------------- Stroe Ionel 3-2
54. Isaic Radu
---------------------------------------- Stroe Ionel 3-2
43. Fulop Laszlo
-------------------- Oancea Marian 3-0
22. Oancea Marian
------------------------------------------------------------ -
27. Veris Dumitru
-------------------- Veris Dumitru 3-0
38. Pop Sabin
---------------------------------------- Dodu Costica 3-0
59. Bye
-------------------- Dodu Costica 3-0
6. Dodu Costica
7. Bubulac Cristi
-------------------- Bubulac Cristi 3-0
58. Bye
---------------------------------------- Bubulac Cristi 3-1
39. Dinu Gheorghe
-------------------- Maftei Catalin Doru 3-1
26. Maftei Catalin Doru
------------------------------------------------------------ -
23. Socaci Sorin
-------------------- Socaci Sorin 3-2
42. Hutanu Adrian
---------------------------------------- Socaci Sorin 3-2
55. Coclea Ionel
-------------------- Coclea Ionel 3-0
10. Presura Eugen
D. -------------------------------------------------------------------------------- -
15. Lovin Eusebiu
-------------------- Lovin Eusebiu 3-0
50. Tudor Ticu
---------------------------------------- Lovin Eusebiu 3-2
47. Mihu Florin
-------------------- Fotia Iulian 3-0
18. Fotia Iulian
------------------------------------------------------------ -
31. Carata Catalin
-------------------- Carata Catalin 3-0
34. Zbant Mihai
---------------------------------------- Carata Catalin 3-0
63. Bye
-------------------- Docan Cristian 3-0
2. Docan Cristian
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Eliminatorii AMATORI
1. Luca Octavian
-------------------- Luca Octavian 3-0
64. Bye
---------------------------------------- Luca Octavian 3-0
33. Cibotariu Bogdan
-------------------- Vasiloiu Mihai 3-0
32. Vasiloiu Mihai
------------------------------------------------------------ Luca Octavian 3-0
17. Bejan Alexandru
-------------------- Dumbrava Ovidiu 3-1
48. Dumbrava Ovidiu
---------------------------------------- Cazanel Gheorghe 3-2
49. Stinga Ovidiu
-------------------- Cazanel Gheorghe 3-0
16. Cazanel Gheorghe
A. -------------------------------------------------------------------------------- Rosu Gabriel 3-2
9. Buruiana Mihai
-------------------- Buruiana Mihai 3-1
56. Lupoaie Ionut
---------------------------------------- Buruiana Mihai 3-0
41. Panait Adrian
-------------------- Cristofor Razvan 3-0
24. Cristofor Razvan
------------------------------------------------------------ Rosu Gabriel 3-0
25. Rosu Gabriel
-------------------- Rosu Gabriel 3-1
40. Florea Gigi
---------------------------------------- Rosu Gabriel 3-1
57. Bye
-------------------- Amarinei Sorin 3-0
8. Amarinei Sorin
5. Ciurusnuc Costel
-------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
60. Bye
---------------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
37. Ailioaie Gheorghe
-------------------- Mahu Bogdan 3-0
28. Mahu Bogdan
------------------------------------------------------------ Ciurusnuc Costel 3-1
21. Hanganu George
-------------------- Manea Dorinel 3-0
44. Manea Dorinel
---------------------------------------- Osman Metin 3-2
53. Sava Sinel
-------------------- Osman Metin 3-1
12. Osman Metin
B. -------------------------------------------------------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
13. Mocanu Ionut
-------------------- Mocanu Ionut 3-0
52. Darie Gabriel
---------------------------------------- Aivanesei Iulian 3-2
45. Giosan Marcel
-------------------- Aivanesei Iulian 3-1
20. Aivanesei Iulian
------------------------------------------------------------ Stamate Eduard 3-2
29. Tirdea Ionut
-------------------- Tirdea Ionut 3-0
36. Avram Matei
---------------------------------------- Stamate Eduard 3-1
61. Bye
-------------------- Stamate Eduard 3-0
4. Stamate Eduard
3. Iordachi Adrian
-------------------- Iordachi Adrian 3-0
62. Bye
---------------------------------------- Iordachi Adrian 3-1
35. Stoian Nicolae
-------------------- Stolearenco Igor 3-1
30. Stolearenco Igor
------------------------------------------------------------ Silivestru Nicu 3-0
19. Ionescu Mihai
-------------------- Ionescu Mihai 3-0
46. Grigore Dumitru Valentin
---------------------------------------- Silivestru Nicu 3-1
51. Moisa Costel
-------------------- Silivestru Nicu 3-0
14. Silivestru Nicu
C. -------------------------------------------------------------------------------- Silivestru Nicu 3-0
11. Stroe Ionel
-------------------- Stroe Ionel 3-2
54. Isaic Radu
---------------------------------------- Stroe Ionel 3-2
43. Fulop Laszlo
-------------------- Oancea Marian 3-0
22. Oancea Marian
------------------------------------------------------------ Stroe Ionel 3-2
27. Veris Dumitru
-------------------- Veris Dumitru 3-0
38. Pop Sabin
---------------------------------------- Dodu Costica 3-0
59. Bye
-------------------- Dodu Costica 3-0
6. Dodu Costica
7. Bubulac Cristi
-------------------- Bubulac Cristi 3-0
58. Bye
---------------------------------------- Bubulac Cristi 3-1
39. Dinu Gheorghe
-------------------- Maftei Catalin Doru 3-1
26. Maftei Catalin Doru
------------------------------------------------------------ Bubulac Cristi 3-1
23. Socaci Sorin
-------------------- Socaci Sorin 3-2
42. Hutanu Adrian
---------------------------------------- Socaci Sorin 3-2
55. Coclea Ionel
-------------------- Coclea Ionel 3-0
10. Presura Eugen
D. -------------------------------------------------------------------------------- -
15. Lovin Eusebiu
-------------------- Lovin Eusebiu 3-0
50. Tudor Ticu
---------------------------------------- Lovin Eusebiu 3-2
47. Mihu Florin
-------------------- Fotia Iulian 3-0
18. Fotia Iulian
------------------------------------------------------------ Lovin Eusebiu 3-1
31. Carata Catalin
-------------------- Carata Catalin 3-0
34. Zbant Mihai
---------------------------------------- Carata Catalin 3-0
63. Bye
-------------------- Docan Cristian 3-0
2. Docan Cristian
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Semifinale / Finala - AMATORI
Rosu Gabriel
-------------------- -
Ciurusnuc Costel
---------------------------------------- -
Silivestru Nicu
-------------------- -
Bubulac Cristi
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Semifinale / Finala - AMATORI
Rosu Gabriel
-------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
Ciurusnuc Costel
---------------------------------------- -
Silivestru Nicu
-------------------- Bubulac Cristi 3-2
Bubulac Cristi
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Semifinale / Finala - AMATORI
Rosu Gabriel
-------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
Ciurusnuc Costel
---------------------------------------- Bubulac Cristi 3-1
Silivestru Nicu
-------------------- Bubulac Cristi 3-2
Bubulac Cristi
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Clasament AMATORI
1. Bubulac Cristi - Piatra Neamț
2. Ciurusnuc Costel - Galați
3 -- 4
Silivestru Nicu - Tulcea
Rosu Gabriel - Comănești
5 -- 8
Lovin Eusebiu - Comănești
Stamate Eduard - Tecuci
Stroe Ionel - Bacău
Luca Octavian - Tulcea
9 -- 16
Socaci Sorin - Panciu
Osman Metin - Tulcea
Iordachi Adrian - Adjud
Buruiana Mihai - Marasesti
Carata Catalin - Tulcea
Aivanesei Iulian - Onesti
Dodu Costica - Focșani
Cazanel Gheorghe - Comănești
17 -- 32
Maftei Catalin Doru - Comănești
Mahu Bogdan - Pascani
Ionescu Mihai - Targoviște
Amarinei Sorin - Galați
Fotia Iulian - Bacău
Tirdea Ionut - Tecuci
Oancea Marian - Bacău
Vasiloiu Mihai - Focșani
Coclea Ionel - Brăila
Manea Dorinel - Tecuci
Stolearenco Igor - Galați
Cristofor Razvan - Moinesti
Docan Cristian - București
Mocanu Ionut - Galați
Veris Dumitru - Brașov
Dumbrava Ovidiu - Focșani
33 -- 56
Dinu Gheorghe - București
Presura Eugen - Slobozia
Tudor Ticu - Tecuci
Hanganu George - Focșani
Cibotariu Bogdan - Piatra Neamț
Zbant Mihai - Tulcea
Avram Matei - Barcea
Ailioaie Gheorghe - Comănești
Pop Sabin - Targu Mureș
Giosan Marcel - Galați
Florea Gigi - Galați
Panait Adrian - Brăila
Hutanu Adrian - Slobozia
Fulop Laszlo - Targu Mureș
Bejan Alexandru - Tecuci
Mihu Florin - Pitești
Stoian Nicolae - Brăila
Darie Gabriel - Comănești
Sava Sinel - Focșani
Isaic Radu - Bacău
Lupoaie Ionut - Barcea
Stinga Ovidiu - Tecuci
Moisa Costel - Tecuci
Grigore Dumitru Valentin - Ramnicu Sarat
57 -- 58 2v gr.inf.
Anastasiu Constantin - Comănești
Vasile Razvan - Brăila
59 -- 68 1v gr.inf.
Lazar Ionel - Pufesti
Anghelache Nicusor - Focșani
Pascu Paul - Focșani
Dinu Eva Maria - Ramnicu Sarat
Paiovici Victor - Brăila
Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
Radu Aurel - Ramnicu Sarat
Radu Fanel - Ramnicu Sarat
Bovana Gheorghe - Vaslui
Anghelus Tudor - Brăila
69 -- 80 0v gr.inf.
Gheorghe Daniel - Brăila
Morun Marian - Brăila
Purice Narcis - Biliesti
Dinu Marius - Focșani
Dima Cosmin - Focșani
Toader Ionut - Focșani
Stercer Sandor - Sanzieni
Stercer Zalan - Sanzieni
Samoila Sava Alexandru - Focșani
Popa Dan-Teodor - Tecuci
Gavril Mihail - Covasna
Nastase Neculai - Focșani
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 17:29.Procesare...X
Comentariu