copii nu va jucati cu focul......doare....
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Orașului Fieni", Fieni - 30.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 14.oct.2011
- 232
- Târgoviște
- 53
Likes given: 0Likes received: 29
Să ne bucurăm totuși de ziua de m?ine ....... Problemele o să se rezolve ....... Mai devreme sau mai târziu ............
Comentariu
senior- 28.mar.2016
- 963
- București
- 46
Likes given: 237Likes received: 582
Postat în original de - Marcel - Vezi postMulțumesc mult pentru onoarea oferită de a juca cu dl. deputat!
Să ne vedem sănătoși m?ine!
Bafta lupilor maine!!! (se stiu ei care)
Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind TapatalkBlade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
Fh: Butterfly Glayzer
Bh: Butterfly Glayzer 09C
Comentariu
Foarte organizat Claudiu! Nu-mi pare rău că am ales Fieni-ul în defavoarea Odorheiului. Felicitări Claudiu! Să ne vedem sănătoși dimineață!
Noapte bună tuturor!Blade: Nittaku Acoustic;
FH: Butterfly Tenergy 05;
BH: Victas Stiff.
Comentariu
Mulțumesc pentru apreciere Pali! Nu am ales Fieni-ul pentru că mi-ar displace Odorheiul; la voi am participat de foarte multe ori și m-am simțit foarte bine. Așa am simțit de data aceasta. Nu am putut să merg la culcare, înainte să-ți mulțumesc pentru fair-play!
Să aveți un turneu reușit la Odorhei!Blade: Nittaku Acoustic;
FH: Butterfly Tenergy 05;
BH: Victas Stiff.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de spintactic Vezi postAbsentii nemotivati primesc R2, iar meciurile lor, din grupa in care au fost plasati, vor fi pierdute cu 3-0 in favoarea celorlalti participanti prezenti la turneu.
Asa s-a procedat la București, conform regulamentului.
Ne vedem maine. Numai bine.
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe inferioare Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ION NELU MIOVENI 1-33-13-03-0322 FILIP IONUT TARGOVISTE 3-13-23-23-0413 NEFERU ROBERT RAMNICU VALCEA 1-32-33-23-0234 MITRACHE BOGDAN TARGOVISTE 0-32-32-31-305 SOARE ADRIAN TARGOVISTE 0-30-30-33-1146
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENCIU MARCEL BUCURESTI 3-23-03-03-1412 NICOLESCU VICTOR RAZVAD 2-33-23-03-1323 ION EDUARD TARGOVISTE 0-32-33-03-1234 IRIMIA MARIAN PLOIESTI 0-30-30-33-0145 CORNELIU STEFAN TARGOVISTE 1-31-31-30-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GRIGORE MARIAN RAMNICU VALCEA 3-13-03-03-0412 LAZAR ALIN BREAZA 1-30-30-33-0143 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE 0-33-00-33-0234 GAGIU ELENA ALEXANDRA TARGOVISTE 0-33-03-03-0325 DRAGU EDUARD ANDREI SLOBOZIA 0-30-30-30-306
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GHEORGHE DANIEL Brăila 3-00-33-23-1322 DRAGU FANEL SLOBOZIA 0-31-31-33-0143 MATEI MIRCEA TARGOVISTE 3-03-13-03-0414 IONESCU ANDREEA TARGOVISTE 2-33-10-33-0235 SOARE IOANA TARGOVISTE 1-30-30-30-306 Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe superioare Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FILIP IONUT TARGOVISTE 2 GHEORGHE DANIEL Brăila 3 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE 4 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ENCIU MARCEL BUCURESTI 2 ION NELU MIOVENI 3 IONESCU ANDREEA TARGOVISTE 4 LAZAR ALIN BREAZA
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GRIGORE MARIAN RAMNICU VALCEA 2 NICOLESCU VICTOR RAZVAD 3 NEFERU ROBERT RAMNICU VALCEA 4 DRAGU FANEL SLOBOZIA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MATEI MIRCEA TARGOVISTE 2 GAGIU ELENA ALEXANDRA TARGOVISTE 3 ION EDUARD TARGOVISTE 4 SOARE ADRIAN TARGOVISTE Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
senior- 28.mar.2016
- 963
- București
- 46
Likes given: 237Likes received: 582
Hai lup batran!!! (Enciu Marcel)
Te asteptan cu o cupa acasa!!! [emoji16]
Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind TapatalkBlade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
Fh: Butterfly Glayzer
Bh: Butterfly Glayzer 09C
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Eliminatorii Incepatori
1. Filip Ionut
-------------------- Filip Ionut 3-0
8. Ion Nelu
---------------------------------------- Neferu Robert 3-1
5. Neferu Robert
-------------------- Neferu Robert 3-1
4. Matei Mircea
------------------------------------------------------------ Grigore Marian 3-1
3. Grigore Marian
-------------------- Grigore Marian 3-0
6. Soare Adrian
---------------------------------------- Grigore Marian 3-0
7. Gheorghe Daniel
-------------------- Gheorghe Daniel 3-0
2. Enciu MarcelBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Clasament Incepatori
1. Grigore Marian - Ramnicu Valcea
2. Neferu Robert - Ramnicu Valcea
3 -- 4
Gheorghe Daniel - Brăila
Filip Ionut - Targoviște
5 -- 8
Soare Adrian - Targoviște
Matei Mircea - Targoviște
Enciu Marcel - București
Ion Nelu - Mioveni
9 -- 12 1v gr.sup.
Dragu Fanel - Slobozia
Lazar Alin - Breaza
Burducea Alexandru - Targoviște
Gagiu Elena Alexandra - Targoviște
13 -- 16 0v gr.sup.
Nicolescu Victor - Razvad
Ion Eduard - Targoviște
Ionescu Andreea - Targoviște
Irimia Marian - Ploiești
17 -- 20 0v gr.inf.
Mitrache Bogdan - Targoviște
Corneliu Stefan - Targoviște
Dragu Eduard Andrei - Slobozia
Soare Ioana - TargovișteBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
senior- 14.feb.2016
- 206
- București
- 37
Likes given: 7Likes received: 2
Enciu Marcel a fost in 3-4 nu in 5-8
Sent from my SM-G920F using TapatalkXiom Feel HX
FH- Tenergy 05FX
BH- Nittaku Fastarc G1
Comentariu
senior- 14.feb.2016
- 206
- București
- 37
Likes given: 7Likes received: 2
Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi postClasament Incepatori
1. Grigore Marian - Ramnicu Valcea
2. Neferu Robert - Ramnicu Valcea
3 -- 4
Gheorghe Daniel - Brăila
Filip Ionut - Targoviște
5 -- 8
Soare Adrian - Targoviște
Matei Mircea - Targoviște
Enciu Marcel - București
Ion Nelu - Mioveni
9 -- 12 1v gr.sup.
Dragu Fanel - Slobozia
Lazar Alin - Breaza
Burducea Alexandru - Targoviște
Gagiu Elena Alexandra - Targoviște
13 -- 16 0v gr.sup.
Nicolescu Victor - Razvad
Ion Eduard - Targoviște
Ionescu Andreea - Targoviște
Irimia Marian - Ploiești
17 -- 20 0v gr.inf.
Mitrache Bogdan - Targoviște
Corneliu Stefan - Targoviște
Dragu Eduard Andrei - Slobozia
Soare Ioana - Targoviște
Sent from my SM-G920F using TapatalkXiom Feel HX
FH- Tenergy 05FX
BH- Nittaku Fastarc G1
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe inferioare Avansati
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TROCAN NICOLAE MIOVENI 3-23-03-10-33-0412 IONESCU MIHAI TARGOVISTE 2-31-33-03-13-0333 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 0-33-13-13-03-1424 PETRE CRISTIAN PITESTI 1-30-31-33-03-2245 PARVU NICOLAE CORNU 3-01-30-30-33-126 FRATILA TIBERIU BUCURESTI 0-30-31-32-31-30
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI 3-23-13-21-33-0412 RUSEA GHEORGHE BREAZA 2-31-33-13-03-0333 DINU ADRIAN DARMANESTI 1-33-13-23-13-0424 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI 2-31-32-31-30-305 FRONIE CRISTIAN RAMNICU VALCEA 3-10-31-33-13-0346 GODINAC AURELIAN TARGOVISTE 0-30-30-33-00-31
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 1-31-33-03-03-0332 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI 3-13-23-03-03-0513 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 3-12-33-23-13-0424 PANAIT ADRIAN Brăila 0-30-32-33-13-0245 SERBAN MARIUS BUCURESTI 0-30-31-31-33-016 MARIN CRISTIAN FIENI 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IONITA FABIAN PLOIESTI 3-13-11-33-03-0412 PLAIASU ION PLOPENI 1-33-13-03-13-1423 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV 1-31-33-02-33-0244 CARJAN DUMITRU BUCURESTI 3-10-30-33-23-2335 MIHU FLORIN PITESTI 0-31-33-22-32-316 STANESCU TIBERIU SLATINA 0-31-30-32-33-21
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STERIAN LAURENTIU PITESTI 3-22-33-23-13-0422 STOICA MIHAI MIOVENI 2-31-33-13-03-0333 ANESCU ANDU DRAGASANI 3-23-10-33-13-2414 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI 2-31-33-03-03-0345 VAJEU IONUT BUSTENI 1-30-31-30-33-216 DAN LIVIU TARGOVISTE 0-30-32-30-32-30
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAZACU VALENTIN PITESTI 3-23-22-33-13-0422 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI 2-33-23-13-03-0413 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE 2-32-31-31-30-304 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE 3-21-33-13-23-0435 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE 1-30-33-12-33-0246 PETRESCU MIHAI BUCURESTI 0-30-33-00-30-31
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI 1-33-03-13-03-1422 GRAMA MIHAI AZUGA 3-12-33-03-03-0413 FRANCULESCU MARIUS SINAIA 0-33-20-33-03-0344 PETRE ADELIN TARGOVISTE 1-30-33-03-03-2335 RIZESCU GHEORGHE MIOVENI 0-30-30-30-30-306 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE 1-30-30-32-33-01
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS 3-23-22-33-13-0412 PASCU RAZVAN MAGURENI 2-33-23-13-03-0423 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI 2-32-31-31-30-304 VELICESCU DRAGOS PITESTI 3-21-33-13-23-0445 NITU SERBAN PAULESTI 1-30-33-12-33-0236 RACEANU VALENTIN TARGOVISTE 0-30-33-00-30-31Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe superioare Avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TROCAN NICOLAE MIOVENI 2 PLAIASU ION PLOPENI 3 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 4 FRONIE CRISTIAN RAMNICU VALCEA
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI 2 STERIAN LAURENTIU PITESTI 3 CARJAN DUMITRU BUCURESTI 4 PANAIT ADRIAN Brăila
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI 2 CAZACU VALENTIN PITESTI 3 STOICA MIHAI MIOVENI 4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IONITA FABIAN PLOIESTI 2 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI 3 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE 4 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANESCU ANDU DRAGASANI 2 PASCU RAZVAN MAGURENI 3 PETRE ADELIN TARGOVISTE 4 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI 2 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 3 NITU SERBAN PAULESTI 4 FRANCULESCU MARIUS SINAIA
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GRAMA MIHAI AZUGA 2 DINU ADRIAN DARMANESTI 3 IONESCU MIHAI TARGOVISTE 4 VELICESCU DRAGOS PITESTI
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS 2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 3 RUSEA GHEORGHE BREAZA 4 PETRE CRISTIAN PITESTI Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DRACEA GABRIEL SINAIA 2 VOICU IONUT PLOIESTI 3 COBEANU MARIUS BREAZA 4 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA 5 DINU GHEORGHE BUCURESTI 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IVAN VALENTIN CAMPINA 2 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI 3 SARBU DAN PLOIESTI 4 VALCEA DANIEL PITESTI 5 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE 2 SALARIU ADRIAN BUFTEA 3 SORESCU MIRCEA PAULESTI 4 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA 5 MANOIU CLAUDIU FIENI 6 TANASE TIBERIU BUCURESTI
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA 2 LAUR BORO SINAIA 3 NICULESCU GABRIEL BUCURESTI 4 DIMA VICTOR AZUGA 5 FLOREA MARIAN TARGOVISTE 6 BARCA GEORGE PITESTI Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe inferioare Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA 2 CIUCA DAN PITESTI 3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI 4 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE 5 DARMAZ ION TARGOVISTE 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOMA FLORIN PITESTI 2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 3 NEAGOE COSTIN BUCURESTI 4 SENCU VICTOR TARGOVISTE 5 MOTOROI COSTIN BUCURESTI 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI 2 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE 3 TOTPAL MARIUS BUSTENI 4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI 5 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI 2 BUZATU VASILE BUFTEA 3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA 4 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE 5 PASCAL RAUL TARGOVISTE 6 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
senior- 21.feb.2011
- 1176
- Târgoviște
- 46
Likes given: 1187Likes received: 957
PREMIEREA categoria începători
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind TapatalkBlade:Butterfly Innerforce ZLC
FH: Donic Bluefire JP 01 max
BH:Yasaka Rakza X max
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Clasament Incepatori
1. Grigore Marian - Ramnicu Valcea
2. Neferu Robert - Ramnicu Valcea
3 -- 4
Enciu Marcel - București
Filip Ionut - Targoviște
5 -- 8
Soare Adrian - Targoviște
Matei Mircea - Targoviște
Gheorghe Daniel - Brăila
Ion Nelu - Mioveni
9 -- 12 1v gr.sup.
Dragu Fanel - Slobozia
Lazar Alin - Breaza
Burducea Alexandru - Targoviște
Gagiu Elena Alexandra - Targoviște
13 -- 16 0v gr.sup.
Nicolescu Victor - Razvad
Ion Eduard - Targoviște
Ionescu Andreea - Targoviște
Irimia Marian - Ploiești
17 -- 20 0v gr.inf.
Mitrache Bogdan - Targoviște
Corneliu Stefan - Targoviște
Dragu Eduard Andrei - Slobozia
Soare Ioana - TargovișteBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Eliminatorii Incepatori
1. Filip Ionut
-------------------- Filip Ionut 3-0
8. Ion Nelu
---------------------------------------- Neferu Robert 3-1
5. Neferu Robert
-------------------- Neferu Robert 3-1
4. Matei Mircea
------------------------------------------------------------ Grigore Marian 3-1
3. Grigore Marian
-------------------- Grigore Marian 3-0
6. Soare Adrian
---------------------------------------- Grigore Marian 3-0
7. Gheorghe Daniel
-------------------- Enciu Marcel 3-0
2. Enciu MarcelBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe inferioare Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA 3-03-13-13-1412 CIUCA DAN PITESTI 0-30-32-31-303 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI 1-33-03-23-0324 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE 1-33-22-33-1235 DARMAZ ION TARGOVISTE 1-33-10-31-3146
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOMA FLORIN PITESTI 2-33-13-03-0312 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 3-23-11-31-3233 NEAGOE COSTIN BUCURESTI 1-31-33-21-3144 SENCU VICTOR TARGOVISTE 0-33-12-32-315 MOTOROI COSTIN BUCURESTI 0-33-13-13-2326
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI 3-23-03-13-0412 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE 2-30-33-13-2243 TOTPAL MARIUS BUSTENI 0-33-01-33-1224 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI 1-31-33-13-2235 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 0-32-31-32-306
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI 1-31-33-13-21-3242 BUZATU VASILE BUFTEA 3-12-33-03-00-3333 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA 3-13-23-22-33-1414 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE 1-30-32-31-30-305 PASCAL RAUL TARGOVISTE 2-30-33-23-12-326 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA 3-13-01-33-03-242Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe superioare Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA 2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA 3 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI 4 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOMA FLORIN PITESTI 2 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI 3 BUZATU VASILE BUFTEA 4 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI 2 MOTOROI COSTIN BUCURESTI 3 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE 4 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA 2 TOTPAL MARIUS BUSTENI 3 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 4 DARMAZ ION TARGOVISTE Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
Felicitari, Grigore! S a cunoscut antrenamentul de astazi cu fratele mai mare Miron Livache !!!
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3481
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3367Likes received: 1370
Grupe superioare Avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TROCAN NICOLAE MIOVENI 2-33-03-0212 PLAIASU ION PLOPENI 3-22-31-313 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 0-33-23-2224 FRONIE CRISTIAN RAMNICU VALCEA 0-33-12-31
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI 3-03-03-2312 STERIAN LAURENTIU PITESTI 0-33-13-1223 CARJAN DUMITRU BUCURESTI 0-31-33-114 PANAIT ADRIAN Brăila 2-31-31-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI 1-33-03-1222 CAZACU VALENTIN PITESTI 3-13-23-0313 STOICA MIHAI MIOVENI 0-32-33-114 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IONITA FABIAN PLOIESTI 3-23-03-0312 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI 2-33-03-0223 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE 0-30-31-304 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI 0-30-33-11
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANESCU ANDU DRAGASANI 0-33-03-0222 PASCU RAZVAN MAGURENI 3-03-03-0313 PETRE ADELIN TARGOVISTE 0-30-30-304 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE 0-30-33-01
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI 3-03-23-1312 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 0-33-23-0223 NITU SERBAN PAULESTI 2-32-33-214 FRANCULESCU MARIUS SINAIA 1-30-32-30
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GRAMA MIHAI AZUGA 3-01-33-1222 DINU ADRIAN DARMANESTI 0-32-32-303 IONESCU MIHAI TARGOVISTE 3-13-23-1314 VELICESCU DRAGOS PITESTI 1-33-21-31
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS 1-33-03-0222 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 3-13-13-0313 RUSEA GHEORGHE BREAZA 0-31-30-304 PETRE CRISTIAN PITESTI 0-30-33-01Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 08:31.Procesare...X
Comentariu