Servus, Gelu! Te asteptam cu drag, ca de fiecare data.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 30.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de tokosp Vezi postInscrieri Elite - on 9/29/2017 at 7:37:47 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1043 - 38.5 - OE
...
25. Vladoiu Gelu, Brașov, 75 - 27.28 - OEW
...
29. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
30. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
Inscrieri Open - on 9/28/2017 at 8:40:14 PM
1. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
2. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 897 - 26.5 - OW
...
35. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1626 - 13 - AJ
36. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Teglas Andreea, Ludus
2. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc
Inscrieri Amatori - on 9/29/2017 at 7:37:20 PM
1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
...
55. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
...
69. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 4006 - 0 - A
70. Zilahi Szille, Targu Mureș, 4007 - 0 - AFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Va rog frumos sa nu uitati:
Postat în original de tokosp Vezi postOra de incepere: 9:15 - amatori, aproximativ 12,00 - elite si 13,00 - open. (inregistrarea participantilor cu 30 de minute inainte de concurs).
Multumesc.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Calculul hartiei ar zice cam asa:
Grupe inferioare Elite
se califica 6x4 (vom organiza si meciuri pt. clasament de consolare), 8 grupe superioare de 3 si tablou de 16.1 Farkas Gabor Teleki Zsolt Incze Levente Mike Boroka Polotca Stefan 2 Medves Antal Moldovan Alexandru Zidar Victor Lakatos Zsolt Motorga Dorin 3 Sufletel Radu Molnar Tihamer Carpaci Alexandru Boeriu Cezara Vladoiu Gelu 4 Corcoz Costin Daneliuc Gabi Welker Ivan Denes Ferenc Padurariu Costel 5 Farcas Vlad Apian Florin Olteanu Mihai Aron Darie Pizlaru Ionel Teglas Andreea 6 Jozsa Zoltan Corburean Ioana Benyi Crinel Migea Cornel Molnar Arnold Ungvari Evelyn FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
la open daca se prezinta toti, vom avea urmatoarea configuratie:
Grupe inferioare Open
ca si la elite, 6x4 se califica, superioare tot 8x3, si tablou complet de 16.1 Barabas Sandor Olah Oliver Ban Peter Nistor Iosif Vida Attila Olah Kriszta 2 Tamas Nagy Jeno Trandafir Vasile Fancsali Kalman Popa Mircea Keresztes Zoltan Chelmus Ionut 3 Janosi Attila Gyorfi Szabolcs Demeny Zoltan Radu Constantin Fazakas Gergely Canea Kocsis Andras Jr 4 Stefan Andrei Beches Andrei Colcer Nicolae Pralea Marius Dan Zakarias Szabolcs Tutoveanu Razvan 5 Petho Mihaly Antal Denes Sipos Ferenc Miklos Imre Toma Adrian Papp Rebeka 6 Babics Tamas Tipser Gabriel Popov Szabolcs Veres Janos Matei Mirel Pal Zoltan FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Si ca sa aiba si amatorii ce sa citeasca pe drum:
Grupe inferioare Amatori
se califica 12x4, grupe superioae 16x3, eliminatorii cu tablou complet de 32.1 Ambrus Szilard Campian Zoltan Pop Sabin Malene Petru Tamas Albert 2 Bartha Istvan Zsolt Bardas Ioan Canea Kocsis Andras Papp Teteny Bartha Ferenc 3 Imecs Attila Cuesdean Rares Cotfas Gabriel Fejeregyhazi Hunor Benedek Alex Soroiu Claudiu 4 Tokos Pal Pap Sandor Lupescu Nicolae Vaszi Denes Kovacs Tihamer Dragoiu Claudiu 5 Sass Imre Gecse Alpar Movileanu Neculae Marin Bogdan Mihail Antal Tamara Schuller Cristian 6 Demeter Arpad Todor Csaba Onet Nicolae Bedo Jozsef Boiangiu Liviu Adrian Zilahi Szille 7 Zalar Marian Losonczi Denes Nagy Attila Pap Gyula Malnasi Eke Ferenc Lorinc Zoltan 8 Kincses Jozsef Konczei Jozsef Moldovan Flavia Beke Hunor Benedek Zoltan Todor Arpad 9 Ilie Octavian Marius Cristofor Razvan Naulea Stefania Toma Dan Mihaly Eva Tamas Szilard 10 Balla Peter Loghin Florin Sabau Mircea Bardas Patrick Rozsnyai Nimrod Veress Arpad 11 Moldovan Sidonia Kis Istvan Fulop Laszlo Pralea Constantin Bojte Kristof Kovaci Richard 12 Ciky Cornel Bozosan Petre Heja Zoltan Stefan Patrick Tamas Vivien Pal Abel FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Buna seara .
Grupa 5 Amatori , poziția 6 ( cel mai slab din grupa !!!!! ) ... Schuller Cristian , MP 0 ....... ultimul an a fost jucător de Open ..... cum l-ați înscris la Amatori ?
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de mariusbt Vezi postBuna seara .
Grupa 5 Amatori , poziția 6 ( cel mai slab din grupa !!!!! ) ... Schuller Cristian , MP 0 ....... ultimul an a fost jucător de Open ..... cum l-ați înscris la Amatori ?
probabil programul ma avertiza numai dimineata.
noroc ca m-am jucat cu previziunea grupelor.
a fost o inscriere gresita. il asteptam pe dl. Schuller la orele 12, avem locuri libere la Elite.Ultima editare de PaliHR; 29.sep.2017, 23:44.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
am facut rocada Schuller-Chelmus:
Grupe inferioare Amatori
Inscrieri Amatori - on 9/30/2017 at 9:21:19 AM1 Ambrus Szilard Campian Zoltan Pop Sabin Malene Petru Tamas Albert 2 Bartha Istvan Zsolt Bardas Ioan Canea Kocsis Andras Vaszi Denes Papp Teteny 3 Imecs Attila Cuesdean Rares Cotfas Gabriel Fejeregyhazi Hunor Bartha Ferenc Soroiu Claudiu 4 Tokos Pal Pap Sandor Lupescu Nicolae Marin Bogdan Mihail Antal Tamara Dragoiu Claudiu 5 Sass Imre Gecse Alpar Movileanu Neculae Bedo Jozsef Benedek Alex Todor Arpad 6 Demeter Arpad Todor Csaba Onet Nicolae Toma Dan Kovacs Tihamer Kovaci Richard 7 Zalar Marian Losonczi Denes Nagy Attila Beke Hunor Benedek Zoltan Antal-varadi Noemi 8 Kincses Jozsef Konczei Jozsef Moldovan Flavia Pap Gyula Boiangiu Liviu Adrian Lorinc Zoltan 9 Ilie Octavian Marius Cristofor Razvan Chelmus Ionut Bardas Patrick Bojte Kristof Zilahi Szille 10 Balla Peter Loghin Florin Naulea Stefania Pralea Constantin Mihaly Eva Veress Arpad 11 Moldovan Sidonia Kis Istvan Sabau Mircea Heja Zoltan Malnasi Eke Ferenc Tamas Szilard 12 Ciky Cornel Bozosan Petre Fulop Laszlo Stefan Patrick Tamas Vivien Pal Abel
1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 309 - 19.43 - AW
4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 18.63 - A
5. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 653 - 17.67 - A
6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 899 - 17.5 - A
7. Zalar Marian, Târnaveni, 1062 - 16.67 - A
8. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
9. Ilie Octavian Marius, Brașov, 373 - 16.5 - A
10. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
11. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
12. Ciky Cornel, Fagaras, 321 - 15.96 - AW
13. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
14. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
15. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
16. Cristofor Razvan, Moinesti, 310 - 15.39 - AW
17. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 867 - 15 - A
18. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
19. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
20. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
21. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1047 - 14 - A
22. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
24. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
25. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
26. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 639 - 13.6 - A
27. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
28. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
29. Movileanu Neculae, Brașov, 745 - 13.05 - A
30. Onet Nicolae, Sighișoara, 1137 - 13 - A
31. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
32. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1626 - 13 - AJ
33. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
34. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1295 - 12.33 - AF
35. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
36. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
37. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
38. Stefan Patrick, Brașov, 627 - 11.29 - A
39. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW
40. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
41. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1187 - 11 - A
42. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2741 - 11 - A
43. Pap Gyula, Gheorgheni, 975 - 10.75 - A
44. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
45. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 636 - 9.79 - A
46. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
47. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1369 - 9 - A
48. Malene Petru, Fagaras, 753 - 8.3 - A
49. Papp Teteny, Targu Mureș, 2386 - 7 - AJ
50. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3242 - 7 - A
51. Bartha Ferenc, Baraolt, 1959 - 6.5 - A
52. Antal Tamara, Targu Mureș, 2494 - 6.5 - AF
53. Kovacs Tihamer, Targu Mureș, 2504 - 6.5 - A
54. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
55. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
56. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
57. Bojte Kristof, Miercurea Ciuc, 1993 - 6 - A
58. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 2033 - 6 - AF
59. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov, 2035 - 6 - A
60. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
61. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1932 - 0 - A
62. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
63. Dragoiu Claudiu, Brașov, 2308 - 0 - A
64. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 4001 - 0 - A
65. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 4003 - 0 - A
66. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4004 - 0 - A
67. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 4005 - 0 - A
68. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 4006 - 0 - A
69. Zilahi Szille, Targu Mureș, 4007 - 0 - A
70. Antal-Varadi Noemi, Targu Mureș, 4008 - 0 - AFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Prezenta la elite cu 15 minute înainte de termen: 11 din 30.
N-ar fi rau sa putem începe la ora stabilita.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
la elite ramane cum s-a stabilit.
incepem imediat ce sosesc si cei care au dat telefon
Postat în original de tokosp Vezi postCalculul hartiei ar zice cam asa:
Grupe inferioare Elite
se califica 6x4 (vom organiza si meciuri pt. clasament de consolare), 8 grupe superioare de 3 si tablou de 16.1 Farkas Gabor Teleki Zsolt Incze Levente Mike Boroka Polotca Stefan 2 Medves Antal Moldovan Alexandru Zidar Victor Lakatos Zsolt Motorga Dorin 3 Sufletel Radu Molnar Tihamer Carpaci Alexandru Boeriu Cezara Vladoiu Gelu 4 Corcoz Costin Daneliuc Gabi Welker Ivan Denes Ferenc Padurariu Costel 5 Farcas Vlad Apian Florin Olteanu Mihai Aron Darie Pizlaru Ionel Teglas Andreea 6 Jozsa Zoltan Corburean Ioana Benyi Crinel Migea Cornel Molnar Arnold Ungvari Evelyn FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Calificati in superioare - Amatori
1 Ambrus Szilard Pop Sabin Campian Zoltan Malene Petru 2 Canea Kocsis Andras Bardas Ioan Bartha Istvan Zsolt Vaszi Denes 3 Soroiu Claudiu Cuesdean Rares Imecs Attila Fejeregyhazi Hunor 4 Tokos Pal Lupescu Nicolae Pap Sandor Dragoiu Claudiu 5 Gecse Alpar Bedo Jozsef Sass Imre Todor Arpad 6 Kovaci Richard Todor Csaba Demeter Arpad Toma Dan 7 Zalar Marian Nagy Attila Losonczi Denes Beke Hunor 8 Kincses Jozsef Moldovan Flavia Konczei Jozsef Pap Gyula 9 Chelmus Ionut Cristofor Razvan Ilie Octavian Marius Bardas Patrick 10 Loghin Florin Balla Peter Naulea Stefania Pralea Constantin 11 Kis Istvan Moldovan Sidonia Tamas Szilard Heja Zoltan 12 Bozosan Petre Stefan Patrick Ciky Cornel Fulop Laszlo
Grupe superioare Amatori
1 Ambrus Szilard Konczei Jozsef Ilie Octavian Marius 2 Canea Kocsis Andras Losonczi Denes Naulea Stefania 3 Soroiu Claudiu Demeter Arpad Tamas Szilard 4 Tokos Pal Sass Imre Ciky Cornel 5 Gecse Alpar Pap Sandor Fulop Laszlo 6 Kovaci Richard Imecs Attila Heja Zoltan 7 Zalar Marian Bartha Istvan Zsolt Pralea Constantin 8 Kincses Jozsef Campian Zoltan Bardas Patrick 9 Chelmus Ionut Pop Sabin Pap Gyula 10 Loghin Florin Bardas Ioan Beke Hunor 11 Kis Istvan Cuesdean Rares Toma Dan 12 Bozosan Petre Lupescu Nicolae Todor Arpad 13 Stefan Patrick Bedo Jozsef Dragoiu Claudiu 14 Moldovan Sidonia Todor Csaba Fejeregyhazi Hunor 15 Balla Peter Nagy Attila Vaszi Denes 16 Cristofor Razvan Moldovan Flavia Malene Petru FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe inferioare Open
Inscrieri Open - on 9/30/2017 at 1:04:24 PM1 Barabas Sandor Olah Oliver Ban Peter Nistor Iosif Vida Attila Schuller Cristian 2 Tamas Nagy Jeno Trandafir Vasile Fancsali Kalman Popa Mircea Keresztes Zoltan Olah Kriszta 3 Janosi Attila Gyorfi Szabolcs Demeny Zoltan Radu Constantin Zakarias Szabolcs Papp Rebeka 4 Stefan Andrei Beches Andrei Colcer Nicolae Pralea Marius Dan Fazakas Gergely Tutoveanu Razvan 5 Petho Mihaly Antal Denes Sipos Ferenc Miklos Imre Toma Adrian Canea Kocsis Andras Jr 6 Babics Tamas Tipser Gabriel Popov Szabolcs Veres Janos Matei Mirel Pal Zoltan
1. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
2. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 897 - 26.5 - OW
3. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
4. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
5. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
6. Babics Tamas, Gheorgheni, 581 - 25.33 - O
7. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
8. Antal Denes, Brașov, 190 - 25.04 - OW
9. Beches Andrei, Sibiu, 205 - 24.75 - O
10. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 378 - 24.6 - O
11. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
12. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 714 - 24 - O
13. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
14. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
15. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
16. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
17. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
18. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc, 1646 - 23 - OJ
19. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
20. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
21. Radu Constantin, Sibiu, 197 - 22.21 - OW
22. Pralea Marius Dan, Botoșani, 159 - 21.64 - O
23. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
24. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 450 - 21.6 - O
25. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
26. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 465 - 21.4 - O
27. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 825 - 21 - O
28. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 847 - 21 - O
29. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 723 - 20.5 - OJ
30. Matei Mirel, Brașov, 315 - 19.71 - A
31. Papp Rebeka, Targu Secuiesc, 1417 - 19 - ALJF
32. Tutoveanu Razvan, Brașov, 882 - 16.75 - A
33. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1350 - 15.5 - ALJF
34. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1331 - 15 - AJ
35. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O
36. Schuller Cristian, Sighișoara, 2898 - 0 - O
PS Schuller in locul lui Chelmus, rocada pt. amatori.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe inferioare Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AMBRUS SZILARD LUDUS 3-03-03-03-0412 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA 0-32-33-13-0233 POP SABIN TARGU MURES 0-33-23-13-2324 MALENE PETRU FAGARAS 0-31-31-33-0145 TAMAS ALBERT MIERCUREA CIUC 0-30-32-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 1-32-33-13-0232 BARDAS IOAN DUMBRAVENI SB 3-11-33-03-0323 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 3-23-13-03-0414 VASZI DENES MIERCUREA CIUC 1-30-30-33-2145 PAPP TETENY TARGU MURES 0-30-30-32-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC 1-33-03-03-01-3332 CUESDEAN RARES REGHIN 3-13-13-13-00-3423 COTFAS GABRIEL TOPLITA 0-31-30-33-11-314 FEJEREGYHAZI HUNOR TARGU MURES 0-31-33-03-21-3245 BARTHA FERENC BARAOLT 0-30-31-32-30-306 SOROIU CLAUDIU TARNAVENI 3-13-03-13-13-051
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC 2-33-03-03-03-0412 PAP SANDOR CRISTURU SECUIESC 3-21-33-23-03-1433 LUPESCU NICOLAE REGHIN 0-33-13-23-03-2424 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 0-32-32-33-00-315 ANTAL TAMARA TARGU MURES 0-30-30-30-30-306 DRAGOIU CLAUDIU BRASOV 0-31-32-33-03-024
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SASS IMRE MIERCUREA CIUC 2-33-01-33-03-0332 GECSE ALPAR CHIBED 3-23-03-03-03-1513 MOVILEANU NECULAE BRASOV 0-30-31-33-00-314 BEDO JOZSEF SUSENI 3-10-33-13-03-0425 BENEDEK ALEX GHEORGHENI 0-30-30-30-30-306 TODOR ARPAD CRISTURU SECUIESC 0-31-33-00-33-024
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC 3-23-03-23-11-3432 TODOR CSABA GHEORGHENI 2-33-03-03-03-2423 ONET NICOLAE SIGHISOARA 0-30-31-33-12-314 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE 2-30-33-13-01-3245 KOVACS TIHAMER TARGU MURES 1-30-31-30-31-306 KOVACI RICHARD TARNAVENI 3-12-33-23-13-141
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZALAR MARIAN TARNAVENI 3-13-03-03-03-0512 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE 1-33-22-33-03-0333 NAGY ATTILA SUSENI 0-32-33-13-03-0324 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC 0-33-21-33-03-0345 BENEDEK ZOLTAN GHEORGHENI 0-30-30-30-33-016 ANTAL-VARADI NOEMI TARGU MURES 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KINCSES JOZSEF PRAID 3-23-13-03-03-0512 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 2-30-33-03-03-0333 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 1-33-03-13-03-0424 PAP GYULA GHEORGHENI 0-30-31-33-03-0245 BOIANGIU LIVIU ADRIAN BRASOV 0-30-30-30-32-306 LORINC ZOLTAN MIERCUREA CIUC 0-30-30-30-33-21
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV 1-33-23-03-13-0432 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 3-10-33-03-03-0423 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC 2-33-03-03-03-0414 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB 0-30-30-33-03-0245 BOJTE KRISTOF MIERCUREA CIUC 1-30-30-30-33-016 ZILAHI SZILLE TARGU MURES 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BALLA PETER TOPLITA 2-33-13-03-03-0422 LOGHIN FLORIN BRASOV 3-23-03-13-03-0513 NAULEA STEFANIA RAMNICU VALCEA 1-30-33-03-02-3234 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 0-31-30-33-13-0245 MIHALY EVA ODORHEIU SECUIESC 0-30-30-31-30-306 VERESS ARPAD MIERCUREA CIUC 0-30-33-20-33-02
Gr.inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOLDOVAN SIDONIA LUDUS 1-33-03-03-03-1422 KIS ISTVAN BRASOV 3-13-23-23-02-3413 SABAU MIRCEA TARNAVENI 0-32-31-33-21-314 HEJA ZOLTAN DITRAU 0-32-33-13-02-3245 MALNASI EKE FERENC TOPLITA 0-30-32-30-30-306 TAMAS SZILARD MIERCUREA CIUC 1-33-23-13-23-043
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIKY CORNEL FAGARAS 1-33-11-33-03-0332 BOZOSAN PETRE SIBIU 3-13-03-23-03-0513 FULOP LASZLO TARGU MURES 1-30-30-33-03-0244 STEFAN PATRICK BRASOV 3-12-33-03-13-1425 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC 0-30-30-31-30-306 PAL ABEL SFANTU GHEORGHE 0-30-30-31-33-01FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe inferioare Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-03-03-0412 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 0-33-13-13-1323 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC 0-31-30-33-0144 MIKE BOROKA TARGU SECUIESC 0-31-33-03-1235 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE 0-31-30-31-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MEDVES ANTAL TARGU SECUIESC 3-03-03-23-0412 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 0-33-13-13-0323 ZIDAR VICTOR REGHIN 0-31-33-03-0234 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC 2-31-30-33-0145 MOTORGA DORIN TARGU MURES 0-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 1-33-23-23-1312 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 3-12-31-33-0243 CARPACI ALEXANDRU LUDUS 2-33-22-33-0234 BOERIU CEZARA TARGU MURES 2-33-13-20-3225 VLADOIU GELU BRASOV 1-30-30-33-016
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CORCOZ COSTIN FOCSANI 3-03-03-23-1412 DANELIUC GABI SELIMBAR 0-33-23-23-2323 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE 0-32-33-13-1234 DENES FERENC PRAID 2-32-31-33-1145 PADURARIU COSTEL BRASOV 1-32-31-31-306
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA 3-03-03-23-00-3412 APIAN FLORIN BISTRITA 0-32-33-13-03-0323 OLTEANU MIHAI BRASOV 0-33-22-33-23-0334 ARON DARIE SIBIU 2-31-33-23-03-2345 PIZLARU IONEL FOCSANI 0-30-32-30-31-306 TEGLAS ANDREEA LUDUS 3-00-30-32-33-12
Calificati in superioare - EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC 3-10-32-33-00-3242 CORBUREAN IOANA MEDIAS 1-31-32-33-03-123 BENYI CRINEL TARNAVENI 3-03-10-33-10-3334 MIGEA CORNEL SIBIU 3-23-23-03-03-1515 MOLNAR ARNOLD MIERCUREA CIUC 0-30-31-30-30-306 UNGVARI EVELYN TARGU MURES 3-01-33-01-33-032
1 Farkas Gabor Teleki Zsolt Mike Boroka Incze Levente 2 Medves Antal Moldovan Alexandru Zidar Victor Lakatos Zsolt 3 Sufletel Radu Boeriu Cezara Carpaci Alexandru Molnar Tihamer 4 Corcoz Costin Daneliuc Gabi Welker Ivan Denes Ferenc 5 Farcas Vlad Apian Florin Olteanu Mihai Aron Darie 6 Migea Cornel Ungvari Evelyn Benyi Crinel Jozsa Zoltan FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Elite
1 Farkas Gabor Welker Ivan Olteanu Mihai 2 Medves Antal Carpaci Alexandru Benyi Crinel 3 Sufletel Radu Zidar Victor Jozsa Zoltan 4 Corcoz Costin Mike Boroka Aron Darie 5 Farcas Vlad Teleki Zsolt Denes Ferenc 6 Migea Cornel Moldovan Alexandru Molnar Tihamer 7 Ungvari Evelyn Boeriu Cezara Lakatos Zsolt 8 Apian Florin Daneliuc Gabi Incze Levente FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Calificati in eliminatorii - AmatoriEliminatorii Amatori1 Ambrus Szilard Ilie Octavian Marius 2 Canea Kocsis Andras Losonczi Denes 3 Soroiu Claudiu Demeter Arpad 4 Sass Imre Tokos Pal 5 Gecse Alpar Pap Sandor 6 Kovaci Richard Imecs Attila 7 Bartha Istvan Zsolt Zalar Marian 8 Kincses Jozsef Campian Zoltan 9 Chelmus Ionut Pop Sabin 10 Bardas Ioan Loghin Florin 11 Cuesdean Rares Toma Dan 12 Bozosan Petre Lupescu Nicolae 13 Stefan Patrick Bedo Jozsef 14 Todor Csaba Moldovan Sidonia 15 Balla Peter Vaszi Denes 16 Cristofor Razvan Moldovan Flavia
1. Ambrus Szilard
------------------------- Ambrus Szilard 3-1
32. Loghin Florin
--------------------------------------------------
17. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-1
16. Cristofor Razvan
---------------------------------------------------------------------------
9. Chelmus Ionut
------------------------- Zalar Marian 1-3
24. Zalar Marian
--------------------------------------------------
25. Toma Dan
------------------------- Kincses Jozsef 2-3
8. Kincses Jozsef
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Gecse Alpar
------------------------- Gecse Alpar 3-2
28. Demeter Arpad
--------------------------------------------------
21. Moldovan Sidonia
------------------------- Moldovan Sidonia 3-2
12. Bozosan Petre
---------------------------------------------------------------------------
13. Stefan Patrick
------------------------- Stefan Patrick 3-0
20. Losonczi Denes
--------------------------------------------------
29. Vaszi Denes
------------------------- Sass Imre 0-3
4. Sass Imre
3. Soroiu Claudiu
------------------------- Soroiu Claudiu 3-0
30. Pop Sabin
--------------------------------------------------
19. Moldovan Flavia
------------------------- Moldovan Flavia 3-0
14. Todor Csaba
---------------------------------------------------------------------------
11. Cuesdean Rares
------------------------- Cuesdean Rares 3-0
22. Lupescu Nicolae
--------------------------------------------------
27. Campian Zoltan
------------------------- Kovaci Richard 1-3
6. Kovaci Richard
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Bartha Istvan Zsolt
------------------------- Ilie Octavian Marius 0-3
26. Ilie Octavian Marius
--------------------------------------------------
23. Pap Sandor
-------------------------
10. Bardas Ioan
---------------------------------------------------------------------------
15. Balla Peter
------------------------- Tokos Pal 1-3
18. Tokos Pal
--------------------------------------------------
31. Bedo Jozsef
-------------------------
2. Canea Kocsis AndrasFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Amatori
1. Ambrus Szilard
------------------------- Ambrus Szilard 3-1
32. Loghin Florin
-------------------------------------------------- Ambrus Szilard 3-2
17. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-1
16. Cristofor Razvan
--------------------------------------------------------------------------- Kincses Jozsef 2-3
9. Chelmus Ionut
------------------------- Zalar Marian 1-3
24. Zalar Marian
-------------------------------------------------- Kincses Jozsef 0-3
25. Toma Dan
------------------------- Kincses Jozsef 2-3
8. Kincses Jozsef
A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Kincses Jozsef 3-2
5. Gecse Alpar
------------------------- Gecse Alpar 3-2
28. Demeter Arpad
-------------------------------------------------- Moldovan Sidonia -3
21. Moldovan Sidonia
------------------------- Moldovan Sidonia 3-2
12. Bozosan Petre
--------------------------------------------------------------------------- Moldovan Sidonia 3-1
13. Stefan Patrick
------------------------- Stefan Patrick 3-0
20. Losonczi Denes
-------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-1
29. Vaszi Denes
------------------------- Sass Imre 0-3
4. Sass Imre
3. Soroiu Claudiu
------------------------- Soroiu Claudiu 3-0
30. Pop Sabin
-------------------------------------------------- Soroiu Claudiu 3-1
19. Moldovan Flavia
------------------------- Moldovan Flavia 3-0
14. Todor Csaba
--------------------------------------------------------------------------- Kovaci Richard 2-3
11. Cuesdean Rares
------------------------- Cuesdean Rares 3-0
22. Lupescu Nicolae
-------------------------------------------------- Kovaci Richard 0-3
27. Campian Zoltan
------------------------- Kovaci Richard 1-3
6. Kovaci Richard
B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tokos Pal 0-3
7. Bartha Istvan Zsolt
------------------------- Ilie Octavian Marius 0-3
26. Ilie Octavian Marius
-------------------------------------------------- Bardas Ioan 0-3
23. Pap Sandor
------------------------- Bardas Ioan 1-3
10. Bardas Ioan
--------------------------------------------------------------------------- Tokos Pal 1-3
15. Balla Peter
------------------------- Tokos Pal 1-3
18. Tokos Pal
-------------------------------------------------- Tokos Pal 3-1
31. Bedo Jozsef
------------------------- Canea Kocsis Andras 2-3
2. Canea Kocsis Andras
Finala - Amatori
Kincses Jozsef
------------------------- Kincses Jozsef 3-0
Tokos PalFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Clasament Amatori
1. Kincses Jozsef - Praid
2. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
3 -- 4
Moldovan Sidonia - Ludus
Kovaci Richard - Târnaveni
5 -- 8
Ambrus Szilard - Ludus
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Stefan Patrick - Brașov
Soroiu Claudiu - Târnaveni
9 -- 16
Zalar Marian - Târnaveni
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Gecse Alpar - Chibed
Cuesdean Rares - Reghin
Imecs Attila - Miercurea Ciuc
Ilie Octavian Marius - Brașov
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Moldovan Flavia - Târnaveni
17 -- 32
Toma Dan - Sfantu Gheorghe
Balla Peter - Toplita
Bozosan Petre - Sibiu
Campian Zoltan - Toplita
Loghin Florin - Brașov
Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
Pop Sabin - Targu Mureș
Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
Bedo Jozsef - Suseni
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Lupescu Nicolae - Reghin
Cristofor Razvan - Moinesti
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
Todor Csaba - Gheorgheni
33 -- 48 0v gr.sup.
Ciky Cornel - Fagaras
Kis Istvan - Brașov
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
Nagy Attila - Suseni
Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
Fulop Laszlo - Targu Mureș
Heja Zoltan - Ditrau
Pralea Constantin - Alba Iulia
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
Beke Hunor - Miercurea Ciuc
Pap Gyula - Gheorgheni
Fejeregyhazi Hunor - Targu Mureș
Malene Petru - Fagaras
Dragoiu Claudiu - Brașov
Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
49 -- 2v gr.inf.
Veress Arpad - Miercurea Ciuc
50 -- 58 1v gr.inf.
Cotfas Gabriel - Toplita
Movileanu Neculae - Brașov
Onet Nicolae - Sighișoara
Sabau Mircea - Târnaveni
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Benedek Zoltan - Gheorgheni
Bojte Kristof - Miercurea Ciuc
Pal Abel - Sfantu Gheorghe
Lorinc Zoltan - Miercurea Ciuc
59 -- 70 0v gr.inf.
Papp Teteny - Targu Mureș
Tamas Albert - Miercurea Ciuc
Bartha Ferenc - Baraolt
Antal Tamara - Targu Mureș
Kovacs Tihamer - Targu Mureș
Benedek Alex - Gheorgheni
Malnasi Eke Ferenc - Toplita
Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
Boiangiu Liviu Adrian - Brașov
Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
Zilahi Szille - Targu Mureș
Antal-Varadi Noemi - Targu MureșFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Calificati in superioare - Open
Grupe superioare Open1 Barabas Sandor Olah Oliver Nistor Iosif Schuller Cristian 2 Trandafir Vasile Fancsali Kalman Popa Mircea Keresztes Zoltan 3 Papp Rebeka Zakarias Szabolcs Demeny Zoltan Gyorfi Szabolcs 4 Fazakas Gergely Beches Andrei Pralea Marius Dan Colcer Nicolae 5 Sipos Ferenc Petho Mihaly Toma Adrian Miklos Imre 6 Tipser Gabriel Matei Mirel Pal Zoltan Veres Janos
1 Barabas Sandor Pralea Marius Dan Toma Adrian 2 Trandafir Vasile Demeny Zoltan Pal Zoltan 3 Papp Rebeka Popa Mircea Veres Janos 4 Fazakas Gergely Nistor Iosif Miklos Imre 5 Sipos Ferenc Olah Oliver Colcer Nicolae 6 Tipser Gabriel Fancsali Kalman Gyorfi Szabolcs 7 Matei Mirel Zakarias Szabolcs Keresztes Zoltan 8 Petho Mihaly Beches Andrei Schuller Cristian FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-1212 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE 0-33-1123 OLTEANU MIHAI BRASOV 1-31-304
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MEDVES ANTAL TARGU SECUIESC 3-03-0212 CARPACI ALEXANDRU LUDUS 0-30-303 BENYI CRINEL TARNAVENI 0-33-0124
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 2-33-0122 ZIDAR VICTOR REGHIN 3-23-0213 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC 0-30-304
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CORCOZ COSTIN FOCSANI 3-03-0212 MIKE BOROKA TARGU SECUIESC 0-31-303 ARON DARIE SIBIU 0-33-1124
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA 3-23-2212 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 2-33-0123 DENES FERENC PRAID 2-30-304
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MIGEA CORNEL SIBIU 3-10-3122 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 1-31-303 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI 3-03-1214
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 UNGVARI EVELYN TARGU MURES 2-30-302 BOERIU CEZARA TARGU MURES 3-23-2213 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC 3-02-3124
Calificati in eliminatorii - EliteNume si prenume Localitate 1234VLoc1 APIAN FLORIN BISTRITA 3-13-1212 DANELIUC GABI SELIMBAR 1-31-303 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC 1-33-1124 1 Farkas Gabor Welker Ivan 2 Medves Antal Benyi Crinel 3 Zidar Victor Sufletel Radu 4 Corcoz Costin Aron Darie 5 Farcas Vlad Teleki Zsolt 6 Molnar Tihamer Migea Cornel 7 Boeriu Cezara Lakatos Zsolt 8 Apian Florin Incze Levente FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:02.Procesare...X
Comentariu