Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Turneu Final AmaTur 2017", Sfântu Gheorghe - 11.11.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Pop Sabin Vezi post
    Felicitari LACATIS GHITA ,ai avut noroc ca te am incalzit eu in primul meci din inferioare si cu sotia ta ca ti a facut galerie !! BRAVO POP ALEX ti ai indeplinit obiectivul !!!
    Mulțumesc frumos pt plăcerea de a juca cu dvs,un om minunat.
    Si multumesc si la soția mea care a rezistat o zi intreaga in sala lângă mine,o sotie "Minunata"
    Un turneu super fain pt mine

    Comentariu


    • Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
      Felicitări Ghita L. - Pariul meu câștigător! Ti-am zis eu... Bravo!

      Mr. Tomahawk
      Multumesc pt incredere.
      Sa ne vedem cu bine la următoarele turnee

      Comentariu


      • Postat în original de alandala Vezi post
        Felicitari organizatorilor. Rar la unui turneu final sa se termine asa de repede. Bravo Madelina, si ultra bravo Ghita. Primul aradean pe locul 1 la un turneu final. Cel putin eu asa stiu.
        Multumesc Doru.
        Prietenii stiu de ce

        Comentariu


        • Felicitari Mădălina, Ghiță, Marius Lungu! Ce frumos, Timișoara-Arad-Oravița! Ce să mai, Banatu-i fruncea!
          Blade: Mizutani ZLC
          FH Nittaku Fastarc G1
          BH Xiom Sigma II Euro

          Comentariu


          • Un turneu impresionant, jos palaria. Cel mai cel turneu final vazut de mine. Felicitari gazdelor din Sfantu Gheorghe, felicitari coordonatorilor Amatur. Un efort considerabil.

            Comentariu


            • Un turneu fainut dar tot respectul pentruMarcel Giosan

              Comentariu


              • Postat în original de puiu Vezi post
                Felicitari Gabi Darie era timpul si pt rezultate.
                Felicitari Gabi, dar putin stiu ca ai jucat cu glezna umflata ! Cu atat mai mult, rezultatul tau e meritoriu !

                Comentariu


                • Felicitari Butnaru Madalina si Nelutu Negrean !

                  Comentariu


                  • Echipa de la Oravița va multumeste[Organizatori,Coordonatori,Jucători.)..mai bine -prieteni și colegi la masa de joc(sau nu numai..la o răchie din Banat,la o pălincă din Ardeal,si la un vin si o bere de la Dan(Berov!!) !!Va salutăm pe toti!!Va tukam pe toti!!😉😁😉

                    Comentariu


                    • Postat în original de ghitza Vezi post
                      Mulțumesc frumos pt plăcerea de a juca cu dvs,un om minunat.
                      Si multumesc si la soția mea care a rezistat o zi intreaga in sala lângă mine,o sotie "Minunata"
                      Un turneu super fain pt mine
                      Felicitari Ghita Lacatis ! Modest, echilibrat, fair-play, ai fost cel mai bun la Avansati si ai castigat pe merit! Succes la OPEN !

                      Comentariu


                      • Felicitari castigatorilor!
                        Felicitari organizatorilor!
                        Felicitari tuturor!
                        Totul a fost SUPER OK
                        Multumim si pentru mancare foarte buna!
                        .....................................
                        Bravo! Bravo! Bravo!
                        Ultima editare de ursuleanvasile; 12.nov.2017, 01:14.
                        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                        FH: Tenergy 05 FX
                        BH: Tenergy 05 FX

                        Comentariu


                        • Felicitări tuturor prietenilor din Botoșani pentru parcursul tenisistic din acest an , cu o mențiune specială pentru campionii Ciprian Onufrei și Costică Vieru .

                          Felicitări Alin Pinzar pentru rezultatul de astăzi !

                          Felicitări Organizatorilor turneului ..... ce mai , a fost fain !

                          Salutări tuturor prietenilor actuali și viitori din Amatur , de oriunde ați fi !
                          Ultima editare de Hua; 12.nov.2017, 03:50.

                          Comentariu


                          • Felicitari Madalina ,Ghita si Alex ma bucur tare mult pentru voi!
                            Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                            Comentariu


                            • Felicitari Dan Petrov! Felicitari Bianca Potarniche si Dariu Corbu!

                              Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                              "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                              Comentariu


                              • Un turneu reusit ,sala foarte frumoasa, gazdele amabile, felicitari organizatorilor si tuturor participantilor

                                Comentariu


                                • FelicitĂri nelutu negean

                                  Comentariu


                                  • O sala foarte cocheta (splendita) conditii de exceptie, felicitari Sfantu..
                                    Turneu foarte puternic,era si ceva normal,daca ne gandim au participat cei mai buni.
                                    Organizare foarte buna la toate categoriile, ospitalitate de 10+++
                                    Felicitari tuturor participantilor, toti am fost castigatori la acest regal !
                                    BRAVO TUTUROR PREMIANTILOR !!!

                                    Comentariu


                                    • Felicitari organizatorilor , care au depus o munca titanica, multumim sponsorilor care au reusit sa faca surprize tuturor . Multumim sustinatorilor Biancai ( Jhonny ai fost deosebit ca i-ai ridicat moralul prin felul tau de a fi haios ) si nu in ultimul rand dlui Iancu George care i-a dat sfaturi decisive. Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor. Un turneu la superlativ !

                                      Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Au fost multi premiati ieri (dintre care cei ce n-am prins loc poate eram mai fericiti fara premiu, dar cu loc), si probabil pentru ca el a scris diplomele, "s-a uitat".
                                        Marcel, prin munca organizatorica depusa in ultima perioada, ai adus un aport greu de masurat, iar cei care cunosc circuitul stiu ca pe langa Bodeanu si Apian mai avem un al treilea parinte al Amaturului dupa fondatori: Giosan.
                                        Multumim. Iti spune un prieten adevarat cu care nu trebuie sa fii de acord in ce priveste modernizarea circuitului.
                                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                        Tel : 0742 257 995

                                        Comentariu


                                        • Toate bune, iar la anul, castigatorilor de la Incepatori sa le oferiti si o lupa cu zoom mare, sa-si vada trofeele cat celor de la Elite.

                                          TF, singurul turneu din an cu diferentieri de premiere al podiumului intre categorii.

                                          Urat.
                                          A fi rezonabil e primul pas catre respect.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de vasile.moca Vezi post
                                            Toate bune, iar la anul, castigatorilor de la Incepatori sa le oferiti si o lupa cu zoom mare, sa-si vada trofeele cat celor de la Elite.

                                            TF, singurul turneu din an cu diferentieri de premiere al podiumului intre categorii.

                                            Urat.
                                            A fi rezonabil e primul pas catre respect.
                                            Felicitari, Moca Vasile!! lasa ca incepi sa le iei cupele la avansati si sunt mai mari ..


                                            Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de vasile.moca Vezi post
                                              Toate bune, iar la anul, castigatorilor de la Incepatori sa le oferiti si o lupa cu zoom mare, sa-si vada trofeele cat celor de la Elite.

                                              TF, singurul turneu din an cu diferentieri de premiere al podiumului intre categorii.

                                              Urat.
                                              A fi rezonabil e primul pas catre respect.
                                              Este normal sa fie diferentieri, deoarece si valoric un Elit-ist este deasupra unui Incepator. Marimea premiilor si a cupelor reflecta valoarea si munca fiecaruia. Nu cred ca o asemenea competitie trebuie umbrita cu asemenea remarci nefondate. Pentru a obtine trofeul cel mare trebuie munca mai multa .In AMATUR nu se da " ajutor social" ci sunt premiate VALORILE.
                                              Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 12.nov.2017, 09:05.

                                              Comentariu


                                              • A fost un turneu excelent, jucatori de mare valoare, o organizare ireprosabila, atmosfera de maxim fair-play.Felicitari organizatorilor, tuturor participantilor si nu in ultimul rand invingatorilor!!!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
                                                  Este normal sa fie diferentieri, deoarece si valoric un Elit-ist este deasupra unui Incepator. Marimea premiilor si a cupelor reflecta valoarea si munca fiecaruia. Nu cred ca o asemenea competitie trebuie umbrita cu asemenea remarci nefondate. Pentru a obtine trofeul cel mare trebuie munca mai multa .In AMATUR nu se da " ajutor social" ci sunt premiate VALORILE.
                                                  ce impartial esti, valorosule. nu intru in polemica cu ce e normal pentru tine. succes la trofeu al? mare.

                                                  cu totii am muncit si asudat, la nivelul categoriei din care am facut parte, tot mii de km strabatuti prin tara, aceleasi taxe de participare. toti organizatorii au oferit trofee de echitate intre categorii.

                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari organizatorilor pentru efortul depus, pentru organizarea unui asemenea turneu, sponsorilor pentru premiile oferite.
                                                    Sa ne bucuram ca exista o sala cu conditii super in centrul tarii. Sunt sigur ca cei de la Sf.Gheorghe ne vor surprinde placut si pe viitor.
                                                    Felicitari Marcel, Apian, Gelu si echipei de la Sf.Gheorghe care au depus o munca titanica sa ne ofere conditii si cursivitate iin organizare si tuturor celor care au pus umarul la acest turneu final.
                                                    Felicitari castigatoriilor si tuturor participantiilor.
                                                    Bravooo Lulu esti tareee frate.
                                                    Un turneu in care cuvantul cheie a fost fair play-ul.
                                                    13 Rules

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X