Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topoloveni - 6.01.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salutare tuturor, se reinscrie la avansati Mihai Rapan București,
    merci.

    Comentariu


    • Roman Iulian nu mai apare in liste,care e treaba?
      Liviu Petrescu

      Comentariu


      • Postat în original de petrescu liviu Vezi post
        Roman Iulian nu mai apare in liste,care e treaba?
        M-a sunat ieri si mi-a zis ca se retrage ca nu mai are cu cine sa vina. Am uitat eu sa postez ieri, ca eram plecat.

        Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
          Au mai facut si altii teste din astea cu "hai sa joace toata lumea" si apoi au fost o gramada de nemultumiri ca s-a jucat finala la 12 noaptea. Ramane numarul de jucatori stabilit. Prefer sa ma injure cativa care nu prind loc, decat sa fie nemultumiti cei care vin si vor sa joace in conditii decente. Toate cele bune!

          Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
          Este adevarat, Sorine.

          Comentariu


          • Postat în original de florin toma Vezi post
            Vreti sa ne lasati sa urmarim inscrierile? Ne-ati omorit cu aceste comentarii despre ierburi....
            Veniti la sala si discutati cit vreti, sau deschideti-va un post separat.
            Multumim.
            Corect

            Comentariu


            • eugen sinita-elit

              Comentariu


              • cu mare parere de rau se retrage Damian Alin -elite ,(doar ce am primit informatia ca trebuie sa plec din tara mai repede cu o saptamana),succes tuturor concurentilor .sper ca retragerea mea sa fie un motiv de bucurie pt un alt amatorist!!!

                Comentariu


                • Se inscrie la Avansati - Duca Bebe - Curtea de Argeș
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • Inscrieri actualizate in prima pagina!
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • Cu mare parere de rau ma retrag. Dena Corneliu -Open.

                      Comentariu


                      • Atentie Miron

                        Se nscrie Sencu Victor
                        Targoviște
                        Open


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comentariu


                        • Miron
                          Pe loc repaus
                          Asculta comanda la mine

                          Cu riscul de a ma repeta

                          Se nscrie
                          Sencu Victor
                          Open
                          Targoviște
                          Dc n ai probleme, treci la exercitii


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • Miron
                            Pe loc repaus
                            Asculta comanda la mine

                            Cu riscul de a ma repeta

                            Se nscrie
                            Sencu Victor
                            Open
                            Targoviște
                            Dc n ai probleme, treci la exercitii


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • Scuze nea Toma
                              Dar n am putut sa m abtin


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comentariu


                              • Maine va fi prima revedere pe anul 2018 cu multi dintre voi, daca nu cu toti
                                Ca sa incep anul cu dreptul, atat participantii cat si vizitatorii acestui turneu vor beneficia de 10% discount la categoria imbracaminte!
                                Deasemenea ma bucur sa ofer mingea de joc andro SPEEDBALL 3S *** o minge deja foarte apreciata in Romania, (tare, saritura constanta) iar din recenziile organizatorilor si participantilor pot spune fara a fi subiectiv ca e mingea NR.1 ca rezistenta, saritura si pret din circuitul AmaTuR !
                                Va asteptam cu produse de la brand-urile andro, der-materialspezialist, Revolution No. 3 & adidas


                                P.S.
                                S-a eliberat un loc in masina plecare din București, traseu > Drumul Taberei - Iuliu Maniu - A2 - Topoloveni, fara nici o obligatie/cost !
                                Asadar, daca este cineva care nu are transport, il rog sa-mi dea un semn : 0766.544.295
                                Transportul poate fi tur, doar retur sau tur si retur


                                Drumuri bune !
                                Pe maine,

                                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                Comentariu


                                • Se retrag: Rizescu Gheorghe - Incepatori si Costache Petrica - Avansati

                                  Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                                  www.clubarena08.ro

                                  Comentariu


                                  • Aflam componenta grupelor dupa orele 2100?
                                    Victoria Cristina

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de bratescuadrian80 Vezi post
                                      Aflam componenta grupelor dupa orele 2100?
                                      Din pacate nu e relevanta componenta grupelor, intrucat sunt convins ca vor mai exista neprezentari sau situatii de urgenta.

                                      Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                                      www.clubarena08.ro

                                      Comentariu


                                      • Din pacate o raceala puternica ne obliga sa ne retragem
                                        Cristache George, Buzatu Vasile,Salariu Adrian si Nedelcu florin. Am vrut sa postez aseara dar nu a mers site-ul! .Poate vin baietii din Pitești

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                          Din pacate o raceala puternica ne obliga sa ne retragem
                                          Cristache George, Buzatu Vasile,Salariu Adrian si Nedelcu florin. Am vrut sa postez aseara dar nu a mers site-ul! .Poate vin baietii din Pitești
                                          Ati racit in masa (sau la masa)

                                          Comentariu


                                          • nasol,la buftea a venit ozn-ul cu ger in masa!toti pentru unul si unul pentru toti ! propun un turneu de "vichend" acolo !locul 1 o tuica fiarta,locurile 2-4,pastile de la vasile !

                                            Comentariu


                                            • Doar Cristache e mai bine noi suntem varza!
                                              Si Dena Cornel tot din cauza aia s-a retras. Am jucat toti pe 02.01 si ne-am dat-o unul la altul

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                                                nasol,la buftea a venit ozn-ul cu ger in masa!toti pentru unul si unul pentru toti ! propun un turneu de "vichend" acolo !locul 1 o tuica fiarta,locurile 2-4,pastile de la vasile !
                                                Cornele nu mai scrie subiecte in afara turneului ca se supara iar nea Tomita si stinge lumina la tot forumul

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                                  Doar Cristache e mai bine noi suntem varza!
                                                  Si Dena Cornel tot din cauza aia s-a retras. Am jucat toti pe 02.01 si ne-am dat-o unul la altul
                                                  Unde va-ti dat-o

                                                  Comentariu


                                                  • buna seara prieteni(suna a iris inainte de concert)ne pregatim de turneu dar pentru nivelul meu de gandire exista niste nebuloase:se mai retrag multi sau se inscriu altii pentru ca incerc sa prind sarpele si sa imi calculez grupa.sper sa nu raman intre etaje.maine avem parte de sarmalutele deosebite de la topoloveni(la care nimeni nu a facut referire) ? si ceva de ordin personal: din respect pentru cei ce isi abandoneaza familiile in week-end pentru a se revedea cu prieteni din amatur am hotarat sa particip la turneul de la topoloveni.il rog public pe cel ce isi spune lipici 79 sa vina maine la turneu.va rog sa nu stergeti comentariul !!!!!!!!!!!!!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X