Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Topoloveni - 6.01.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Aici trebuia trecut scorul.
    Pe Moise Viorel l-am bătut cu 3-1 am și martori, poate confirma și dansul.

    Trimis de pe al meu SM-J320FN folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Postat în original de Mija Vezi post
      Pe Moise Viorel l-am bătut cu 3-1 am și martori, poate confirma și dansul.

      Trimis de pe al meu SM-J320FN folosind Tapatalk
      O sa rectific eu dupa-amiaza. Mi-a scapat. Multumesc frumos!

      Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • Felicitari organizatorilor,si participantilor,un turneu extraordinar.

        Comentariu


        • Salutare tuturor, unul dintre turneele care mi-au placut cel mai mult, paradoxal totusi n-am trecut de superioare, avand in vedere ca nu joc decat sambata si rar duminica cand am concurs in rest nu ma antrenez in cursul saptamanii am avut un joc solid, dar in sport ca si in viata trebuie sa ai si putina (net) pardon sansa cum a fost in meciul cu Florin Nastase din Valcea de altfel un jucator bun, la 2-2 altfel era cred rezultatul final Si mai vine si Livache Miron cu un lemn balsa, fata antipower si pe rever iarba, combinatia asta e criminala, ma asteptam la alt lemn, asaa ceva... Data viitoare vin cu o scrumiera si sper sa castig . Altfel cred ca eram mult mult mai sus in clasament. In rest e o placere sa ma reintalnesc cu colegii acestia frumosi din amatur la inceput de an fie ca sunt romani sau maghiari ii pretuiesc pe toti deopotriva, si retineti, acestia sunt o mica fractie din cati cunosc. Felicitari castigatorilor tuturor categoriilor, lui Victor Sencu si Florin Rada pentru finala. va inbratisez cu drag si sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee.

          Comentariu


          • Felicitari Lulu Sencu! Daca-mi gasesti si cheia de la masina, dau o bere.

            Comentariu


            • Felicitari Lulu! Felicitari Sorescu! Brava

              Sent from my SM-G935F using Tapatalk
              "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

              Comentariu


              • Felicitari organizatorilor si castigatorilor !!!
                Felicitari si doamnelor cu sarmalele si taika !!!
                Ultima editare de mironliviu; 07.ian.2018, 14:11.

                Comentariu


                • Felicitari personale Matei Dumitru !!!!

                  Comentariu


                  • Comentariu


                    • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                      Iata grupa asa cum a ajuns mine!

                      Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                      Imi asum eroarea. Inca odata va felicit !

                      Comentariu


                      • Comentariu


                        • Felicitari Sencu Victor (Lulu) pentru locul 1 la Open!
                          Ti-am spus eu ca tu esti de ELITE, hai ca ai inceput anul foarte bine.
                          Blade: XIOM Feel ZX3
                          Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                          Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                          Comentariu


                          • Salutare, o intrebare umanitara, mi-am uitat prosupul Rapid București la sala, poate la gasit cineva cu suflet mare, tin foarte mult la el, merci .

                            Comentariu


                            • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                              Salutare, o intrebare umanitara, mi-am uitat prosupul Rapid București la sala, poate la gasit cineva cu suflet mare, tin foarte mult la el, merci .
                              La gasit un dinamovist

                              Comentariu


                              • Felicitari Sorin si nea Tomita pentru un turneu la fel de fain ca si majoritatea turneelor marca Topoloveni

                                Comentariu


                                • Am ajuns la Constanța pe la 4 si ceva dimineata...cu impresii placute despre turneu, felicitari organizatoriilor pentru conditiile oferite, inclusiv pentru sarmalutzele faine si bravo invingatorilor si invinsilor !!! multumim.
                                  Siteul jucatorilor de tenis de masa - amatori - Constanta: http://www.amatour-constanta.ro
                                  Blade: Photino Light FH: Tenergy 05-FX BH: Tenergy 05-FX

                                  Comentariu


                                  • Comentariu


                                    • N-am mai fost de câțiva ani la Topoloveni si mi-a fost atât de dor, încât n-am mai ținut cont de toate durerile de articulații si m-am înscris la open, deși am doar medie de avansati. Dar neavând cu cine sa vin la amatori, am venit cu colegii de la open. Din păcate, am reușit doar un singur meci sa joc bine, însă am fost foarte fericit ca am reușit sa-l înving pe redutabilul Liviu Miron. Mulțumesc tuturor adversarilor, pentru ca mi-au suportat ieșirile nervoase.
                                      Mulțumesc Sorin si Florin pentru dăruirea de care dati dovada in organizarea turneelor !

                                      Comentariu


                                      • poate ca avem ceva de invatat ........

                                        Comentariu


                                        • poate ca toti avem ceva de invatat !

                                          Comentariu


                                          • Felicitări LuLu...
                                            BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                            Blade: KAZAK
                                            FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                            Comentariu



                                            • Buna tuturor si cat mai multe turneie.

                                              Comentariu


                                              • Am actualizat in prima pagina clasamentele finale, listele de inscrieri si lista de retrasi cu penalizare R2. Nu s-au inregistrat absenti nemotivati.
                                                www.clubarena08.ro

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                                  Salutare, o intrebare umanitara, mi-am uitat prosupul Rapid București la sala, poate la gasit cineva cu suflet mare, tin foarte mult la el, merci .
                                                  Verificam la sala si daca se gaseste vedem cum puteti reintra in posesia lui. De obicei gasim mai multe lucruri. O seara buna!
                                                  www.clubarena08.ro

                                                  Comentariu


                                                  • A fost frumos, sarmalele delicioase, multi prieteni minunați, o zi excelenta, Sorinas și Florin la ?nălțime. Revenim cu mare plăcere.
                                                    TuRama II

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X