La ce grupa am ...sunt in dubiu daca sa vin sa joc sau sa stau la Halepa
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Unirii", București 27 - 28.01.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 05.mar.2014
- 438
- București/Targu-Jiu
Likes given: 637Likes received: 213
Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
FH Cauciuc natural de la Danubiana
BH Camera de bicicleta de la Luduș
senior- 28.mar.2016
- 963
- București
- 46
Likes given: 237Likes received: 582
Postat în original de Bogdan_TG-JIU Vezi postLa ce grupa am ...sunt in dubiu daca sa vin sa joc sau sa stau la Halepa
Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind TapatalkBlade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
Fh: Butterfly Glayzer
Bh: Butterfly Glayzer 09C
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Inscrieri Incepatori - on 1/27/2018 at 8:41:28 AM
1. Moise Viorel, Brăila, 758 - 8.02 - AW
2. Plesoianu Stefan, Constanța, 769 - 8.69 - AW
3. Enciu Marcel, București, 796 - 9.83 - AW
4. Vaireanu Danut Ionel, București, 891 - 7.69 - A
5. Haralambescu Andrei, București, 954 - 9.33 - A
6. Bistreanu Armand, București, 996 - 8.4 - A
7. Craciunas Bogdan, București, 998 - 9.4 - A
8. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1015 - 9.37 - A
9. Stan Mariana, Constanța, 1020 - 5.29 - A
10. Rosca Sorin, București, 1075 - 8.92 - A
11. Huica Petre, București, 1187 - 9.25 - A
12. Tanase Claudiu, Giurgiu, 1213 - 7.56 - A
13. Matei Mircea, Targoviște, 1249 - 6.5 - A
14. Podlovschi Bogdan, București, 1468 - 8.67 - A
15. Dramba Daniel Dumitru, București, 1540 - 8.97 - A
16. Boboc Viorel, Slobozia, 1642 - 6 - A
17. Bucur Mario, București, 1700 - 6.43 - A
18. Curelariu Eduard, București, 1765 - 8 - A
19. Dan Popa, Tecuci, 1786 - 6.33 - A
20. Tritoiu Ciprian Alexandru, București, 1787 - 5.67 - A
21. Trifu Marian, București, 1995 - 6.3 - A
22. Rizea Costinel, București, 2212 - 5.67 - A
23. Petraru Ionut, București, 2274 - 5.5 - A
24. Busu Eugen, București, 2408 - 5.5 - A
25. Valcu Radu, Comarnic, 2877 - 5.8 - A
26. Florea Cristian, Constanța, 2937 - 0 - A
27. Ionescu Daniel, București, 2988 - 6.3 - A
28. Radulescu Alexander, București, 3015 - 5 - A
29. Radulescu David, București, 3016 - 5 - A
30. Vlasie Vasile, București, 3101 - 4 - A
31. Burdalescu Bogdan, București, 3108 - 9 - A
32. Caba Ciprian, București, 3109 - 9 - A
33. Dobre Alexandru, București, 3110 - 9 - A
34. Arama Gicu, Brăila, 3225 - 4 - A
35. Porojan Florin, București, 3384 - 5 - A
36. Cristea Ovidiu, București, 3444 - 0 - A
37. Chelmec Adrian, București, 3482 - 6.3 - A
38. Boroica Gheorghe, București, 3699 - 0 - A
39. Grumeza Lucian, București, 3736 - 5 - A
40. Pantelimon Eric, București, 3737 - 5 - A
41. Predus Paul, București, 3738 - 5 - A
42. Tonciu Costin, București, 3739 - 5 - A
43. Virtopeanu Daniel, București, 5001 - 0 - A
44. Varbanescu Radu, București, 5003 - 0 - A
45. Ghiurutan Razvan, București, 5004 - 0 - A
46. Bonciu Daniel, București, 5005 - 0 - A
47. Dica Danut, Caracal, 5006 - 0 - A
48. Gabor Sebastian, Sf. Gheorghe, 5007 - 0 - A
49. Mircescu Codrut, Caracal, 5008 - 0 - A
50. Dobromir Traian, București, 5009 - 0 - A
51. Galusca Marius, București, 5010 - 0 - A
52. Caracostea Adelina, Constanța, 5011 - 0 - A
53. Paraschivu Aida, Constanța, 5012 - 0 - A
54. Baluta Sonia, Constanța, 5013 - 0 - A
55. Macovei Alexandru, Constanța, 5015 - 0 - A
56. Maresu Andrei, Prahova, 5016 - 0 - A
57. Lazar Ciprian, București, 5017 - 0 - A
58. Andronache Alexandru, București, 5018 - 0 - A
59. Dutu Catalin, București, 5020 - 0 - A
60. Desideriu Cristian, București, 5021 - 0 - A
61. Florea Ciprian, București, 5022 - 0 - A
62. Ienasoae Dragos, București, 5023 - 0 - A
63. Vlasie Ionut, București, 5024 - 0 - A
64. Popa Lucian, București, 5025 - 0 - A
65. Vasiliu Mihai, București, 5026 - 0 - A
66. Gavrila Aurel, București, 5027 - 0 - A
67. Tical Nicusor, București, 5028 - 0 - A
68. Ianos Vlad, București, 5029 - 0 - A
69. Baltatu Eduard, Pitești, 5030 - 0 - A
70. Gheozdan Daniel, București, 5031 - 0 - A
71. Uta David, București, 5032 - 0 - A
72. Dascalu Gabriel, București, 5033 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Movileanu Adrian, Brașov, 1524 - 6 - A
Comentariu
ieri la 14.23 am anunțat retragerea lui Rosu Marius Lucian si a fost repartizat totuși în grupa a 9-a
Comentariu
Postat în original de red_lucky Vezi postieri la 14.23 am anunțat retragerea lui Rosu Marius Lucian si a fost repartizat totuși în grupa a 9-a
Pe ăsta l-am trimis cu telefonul, folosind TapatalkAndro TP Ligna CI Off
Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)
Comentariu
senior- 14.feb.2016
- 206
- București
- 37
Likes given: 7Likes received: 2
Ceva rezultate aveti si pentru noi cei care nu am putut participa?
Mulțumesc
Sent from my SM-G920F using TapatalkXiom Feel HX
FH- Tenergy 05FX
BH- Nittaku Fastarc G1
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Grupe inferioare Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOISE VIOREL Brăila 2-30-32-33-03-0242 TRIFU MARIAN BUCURESTI 3-23-13-13-03-1513 PETRARU IONUT BUCURESTI 3-01-33-23-03-0424 MIRCESCU CODRUT CARACAL 3-21-32-33-13-1335 DOBROMIR TRAIAN BUCURESTI 0-30-30-31-31-306 PANTELIMON ERIC BUCURESTI 0-31-30-31-33-11
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA 3-03-03-23-13-2512 TRITOIU CIPRIAN ALEXANDRU BUCURESTI 0-31-30-30-30-303 BUSU EUGEN BUCURESTI 0-33-10-32-30-314 GABOR SEBASTIAN SF. GHEORGHE 2-33-03-03-03-2425 GALUSCA MARIUS BUCURESTI 1-33-03-20-30-3246 BURGHELEA LIVIU BUCURESTI 2-33-03-02-33-033
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENCIU MARCEL BUCURESTI 3-23-03-03-13-0512 DAN POPA TECUCI 2-33-21-33-03-0323 VALCU RADU COMARNIC 0-32-33-03-23-0334 DICA DANUT CARACAL 0-33-10-32-33-0245 CARACOSTEA ADELINA CONSTANTA 1-30-32-33-21-316 DASCALU GABRIEL BUCURESTI 0-30-30-30-33-11
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI 0-30-30-33-01-312 CURELARIU EDUARD BUCURESTI 3-03-11-33-13-0423 FLOREA CRISTIAN CONSTANTA 3-01-30-33-00-3244 BONCIU DANIEL BUCURESTI 3-03-13-03-03-2515 PARASCHIVU AIDA CONSTANTA 0-31-30-30-30-306 GHEOZDAN DANIEL BUCURESTI 3-10-33-02-33-033
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI 0-33-02-33-11-3242 BUCUR MARIO BUCURESTI 3-03-13-13-03-1513 IONESCU DANIEL BUCURESTI 0-31-32-33-01-314 GHIURUTAN RAZVAN BUCURESTI 3-21-33-23-03-0425 BALUTA SONIA CONSTANTA 1-30-30-30-30-306 BALTATU EDUARD PITESTI 3-11-33-10-33-033
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BISTREANU ARMAND BUCURESTI 3-23-03-03-00-3422 BOBOC VIOREL SLOBOZIA 2-33-03-03-01-3333 RADULESCU DAVID BUCURESTI 0-30-33-01-30-314 VARBANESCU RADU BUCURESTI 0-30-30-31-30-305 MACOVEI ALEXANDRU CONSTANTA 0-30-33-13-10-3246 IANOS VLAD BUCURESTI 3-03-13-03-03-051
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI 0-33-03-03-03-2422 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI 3-03-03-03-03-0513 VLASIE VASILE BUCURESTI 0-30-33-00-30-314 VIRTOPEANU DANIEL BUCURESTI 0-30-30-33-00-315 MARESU ANDREI PRAHOVA 0-30-33-00-31-3146 TICAL NICUSOR BUCURESTI 2-30-33-03-03-133
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FICLEANU GABRIEL GIURGIU 3-01-33-03-01-3332 MOVILEANU ADRIAN BRASOV 0-30-33-03-00-3243 BURDALESCU BOGDAN BUCURESTI 3-13-03-03-00-3424 TONCIU COSTIN BUCURESTI 0-30-30-33-11-315 LAZAR CIPRIAN BUCURESTI 0-30-30-31-30-306 GAVRILA AUREL BUCURESTI 3-13-03-03-13-051
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STAN MARIANA CONSTANTA 0-30-31-31-31-302 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI 3-01-33-10-32-3243 POROJAN FLORIN BUCURESTI 3-03-13-03-03-1514 PREDUS PAUL BUCURESTI 3-11-30-30-31-315 ANDRONACHE ALEXANDRU BUCURESTI 3-13-00-33-03-1426 VASILIU MIHAI BUCURESTI 3-13-21-33-11-333
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSCA SORIN BUCURESTI 0-32-33-03-02-3242 MATEI MIRCEA TARGOVISTE 3-02-33-12-30-3233 CRISTEA OVIDIU BUCURESTI 3-23-23-13-20-3424 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI 0-31-31-32-32-305 DUTU CATALIN BUCURESTI 0-33-22-33-20-326 VLASIE IONUT BUCURESTI 3-23-03-03-23-051
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HUICA PETRE BUCURESTI 0-30-33-03-03-1332 TANASE CLAUDIU GIURGIU 3-00-33-13-12-3323 CHELMEC ADRIAN BUCURESTI 3-03-03-03-00-3414 BOROICA GHEORGHE BUCURESTI 0-31-30-33-13-025 FLOREA CIPRIAN BUCURESTI 0-31-30-31-30-306 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI 1-33-23-00-33-034Ultima editare de Cornel 67; 27.ian.2018, 18:17.
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Grupe superioare Avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRICOP DAN BUCURESTI 3-11-3122 MARIN ADRIAN BUCURESTI 1-31-303 STEFAN PATRICK BRASOV 3-13-1214
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NITU SERBAN PAULESTI 3-01-3122 COCLEA IONEL Brăila 0-30-303 DINU CRISTIAN MIZIL 3-13-0214
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CURELEA PETRE LEHLIU GARA 1-32-302 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI 3-11-3123 HANA MIRCEA RADU BUCURESTI 3-23-1214
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JAOUIR KHALED BUCURESTI 3-13-0212 STOICA MIHAI MIOVENI 1-31-303 DINA ALEXANDRU BUCURESTI 0-33-1124
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 LITA GABRIEL BUCURESTI 3-03-0212 TUTA RADU IONUT PITESTI 0-33-2123 MILOS CRISTIAN ALEXANDRIA 0-32-304
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STOLEARENCO IGOR Galați 1-33-1122 POENARU ADRIAN BUCURESTI 3-13-2213 SLUSARCIUC VLADUT STEFAN BUCURESTI 1-32-304
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU 2-33-1122 ANESCU ANDU DRAGASANI 3-20-313 ZAHARIA PUIU BUCURESTI 1-33-0114
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOTOC OVIDIU PLOIESTI 1-31-302 PLOP ADRIAN BUCURESTI 3-13-1213 VASILACHE TUDOR GIURGIU 3-11-3124
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BALUTA SILVIU BUCURESTI 3-00-3122 NEGOITA EDWARD BUCURESTI 0-33-113 BADULESCU RAFAEL GIURGIU 3-01-3114
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VESTINEANU IONUT SLOBOZIA 1-33-0122 IONESCU MIHAI TARGOVISTE 3-13-0213 SIMION SILVIU COCORASTII MISLII 0-30-304
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ACU PAUL BUCURESTI 3-13-0212 CARANDA ALEXANDRU BUCURESTI 1-31-303 TUDOR EMIL BUCURESTI 0-33-1124
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BALASA ION BUCURESTI 2-33-1122 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS 3-23-1213 RAPAN MIHAI BUCURESTI 1-31-304
Gr.superioara nr. 14Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PLAIASU ION PLOPENI 3-03-1212 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI 0-33-2123 DINCA RADUCU BUCURESTI 1-32-304
Gr.superioara nr. 15Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TEODORESCU RADU BUCURESTI 3-13-0212 SDRANCA MIRCEA PLOIESTI 1-32-303 MORARU MARIUS BUCURESTI 0-33-2124
Gr.superioara nr. 16Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI 3-13-0212 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI 1-33-0123 GHEORGHE DANIEL Brăila 0-30-304
Gr.superioara nr. 17Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MARIN DUMITRU BUCURESTI 0-33-212 TROCAN NICOLAE MIOVENI 3-01-3123 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE 2-33-1114
Gr.superioara nr. 18Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU 3-12-3112 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA 1-33-213 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI 3-22-3124
Gr.superioara nr. 19Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STOICA LIVIU GABRIEL SLOBOZIA 1-33-1122 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 3-13-0213 MIHU FLORIN PITESTI 1-30-304
Gr.superioara nr. 20Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE 3-12-3112 SOCACI SORIN PANCIU 1-33-1123 DUMITRESCU CATALIN BUFTEA 3-21-314
Gr.superioara nr. 21Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI 3-21-312 COCOLOS ALEXANDRU BUCURESTI 2-33-2123 PANTELIMON ANDI BUCURESTI 3-12-3114
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEJAN ALEXANDRU TECUCI 1-33-23-1222 POP DAN CRISTIAN BUCURESTI 3-13-03-0313 GEORGESCU VLAD BUCURESTI 2-30-33-114 BUTU IONEL BUCURESTI 1-30-31-30
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Grupe superioare Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TRIFU MARIAN BUCURESTI 2 BOBOC VIOREL SLOBOZIA 3 TICAL NICUSOR BUCURESTI 4
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA 2 BALTATU EDUARD PITESTI 3 FICLEANU GABRIEL GIURGIU 4
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ENCIU MARCEL BUCURESTI 2 GHEOZDAN DANIEL BUCURESTI 3 VASILIU MIHAI BUCURESTI 4
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BONCIU DANIEL BUCURESTI 2 VALCU RADU COMARNIC 3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE 4
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BUCUR MARIO BUCURESTI 2 BURGHELEA LIVIU BUCURESTI 3 HUICA PETRE BUCURESTI 4
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IANOS VLAD BUCURESTI 2 MIRCESCU CODRUT CARACAL 3 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI 4
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI 2 PETRARU IONUT BUCURESTI 3 ROSCA SORIN BUCURESTI 4
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GAVRILA AUREL BUCURESTI 2 GABOR SEBASTIAN SF. GHEORGHE 3 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI 4
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POROJAN FLORIN BUCURESTI 2 DAN POPA TECUCI 3 MOVILEANU ADRIAN BRASOV 4
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VLASIE IONUT BUCURESTI 2 CURELARIU EDUARD BUCURESTI 3 MARESU ANDREI PRAHOVA 4
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CHELMEC ADRIAN BUCURESTI 2 GHIURUTAN RAZVAN BUCURESTI 3 MACOVEI ALEXANDRU CONSTANTA 4
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TANASE CLAUDIU GIURGIU 2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI 3 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI 4
Gr.superioara nr. 14Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRISTEA OVIDIU BUCURESTI 2 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI 3 FLOREA CRISTIAN CONSTANTA 4 MOISE VIOREL Brăila
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ANDRONACHE ALEXANDRU BUCURESTI 2 BURDALESCU BOGDAN BUCURESTI 3 DICA DANUT CARACAL 4 GALUSCA MARIUS BUCURESTI
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Eliminatorii Avansati
1. Stefan Patrick
-------------------- Stefan Patrick 3-0
64. Bye
---------------------------------------- Stefan Patrick 3-0
33. Vestineanu Ionut
-------------------- Vestineanu Ionut 3-0
32. Nitu Serban
------------------------------------------------------------ Stefan Patrick 3-2
17. Dumitrache Gabriel
-------------------- Dumitrache Gabriel 3-0
48. Bye
---------------------------------------- Dumitrache Gabriel 3-0
49. Bye
-------------------- Bivolaru Stelian 3-0
16. Bivolaru Stelian
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
9. Badulescu Rafael
-------------------- Badulescu Rafael 3-0
56. Bye
---------------------------------------- Badulescu Rafael 3-1
41. Socaci Sorin
-------------------- Stoica Liviu Gabriel 3-2
24. Stoica Liviu Gabriel
------------------------------------------------------------ -
25. Tudor Emil
-------------------- Voinescu Ecaterina 3-2
40. Voinescu Ecaterina
---------------------------------------- Plop Adrian 3-0
57. Bye
-------------------- Plop Adrian 3-0
8. Plop Adrian
5. Lita Gabriel
-------------------- Lita Gabriel 3-0
60. Bye
---------------------------------------- Lita Gabriel 3-0
37. Docan Cristian
-------------------- Stolearenco Igor 3-0
28. Stolearenco Igor
------------------------------------------------------------ -
21. Pop Dan Cristian
-------------------- Pop Dan Cristian 3-0
44. Bye
---------------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
53. Bye
-------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
12. Iorgoiu Constantin
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
13. Plaiasu Ion
-------------------- Plaiasu Ion 3-0
52. Bye
---------------------------------------- Pantelimon Andi 3-1
45. Bye
-------------------- Pantelimon Andi 3-0
20. Pantelimon Andi
------------------------------------------------------------ -
29. Caldararu Mihai Florentin
-------------------- Caldararu Mihai Florentin 3-1
36. Moraru Marius
---------------------------------------- Jaouir Khaled 3-2
61. Bye
-------------------- Jaouir Khaled 3-0
4. Jaouir Khaled
3. Hana Mircea Radu
-------------------- Hana Mircea Radu 3-0
62. Bye
---------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
35. Constantin Cristina
-------------------- Balasa Ion 3-2
30. Balasa Ion
------------------------------------------------------------ -
19. Ispas Victor
-------------------- Ispas Victor 3-0
46. Bye
---------------------------------------- Teodorescu Radu 3-0
51. Bye
-------------------- Teodorescu Radu 3-0
14. Teodorescu Radu
C. -------------------------------------------------------------------------------- -
11. Acu Paul
-------------------- Acu Paul 3-0
54. Bye
---------------------------------------- Acu Paul 3-0
43. Bye
-------------------- Vasilache Tudor 3-0
22. Vasilache Tudor
------------------------------------------------------------ Trocan Nicolae 3-1
27. Cocolos Alexandru
-------------------- Trocan Nicolae 3-1
38. Trocan Nicolae
---------------------------------------- Trocan Nicolae 3-1
59. Bye
-------------------- Poenaru Adrian 3-0
6. Poenaru Adrian
7. Zaharia Puiu
-------------------- Zaharia Puiu 3-0
58. Bye
---------------------------------------- Pricop Dan 3-0
39. Bejan Alexandru
-------------------- Pricop Dan 3-1
26. Pricop Dan
------------------------------------------------------------ -
23. Baluta Silviu
-------------------- Baluta Silviu 3-1
42. Dina Alexandru
---------------------------------------- -
55. Bye
-------------------- Ionescu Mihai 3-0
10. Ionescu Mihai
D. -------------------------------------------------------------------------------- -
15. Alexandru Marius
-------------------- Alexandru Marius 3-0
50. Bye
---------------------------------------- Alexandru Marius 3-0
47. Bye
-------------------- Lovin Eusebiu 3-0
18. Lovin Eusebiu
------------------------------------------------------------ -
31. Tuta Radu Ionut
-------------------- Tuta Radu Ionut 3-0
34. Paraschiv Claudiu
---------------------------------------- Dinu Cristian 3-1
63. Bye
-------------------- Dinu Cristian 3-0
2. Dinu Cristian
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Inscrieri Open - on 1/27/2018 at 6:19:28 PM
1. Fratea Aurel, Constanța, 45 - 29.5 - OW
2. Buta Radu, București, 203 - 29.22 - O
3. Boraciu Claudiu, Urziceni, 129 - 29.17 - O
4. Mihaila Nicolae, Breaza, 101 - 28.67 - O
5. Mitrea Silviu, Navodari, 95 - 28.12 - OW
6. Aftenii Daniel, București, 1894 - 28 - O
7. Dena Corneliu, Giurgiu, 81 - 27.84 - OW
8. Ivan Valentin, Campina, 116 - 27.5 - O
9. Diaconescu Lucian, Targoviște, 69 - 27.33 - O
10. Istrate Cristian, București, 97 - 27.1 - OW
11. Marcu Nicolae, București, 932 - 27 - O
12. Stefan Mihai, Câmpulung Muscel, 1415 - 26.75 - O
13. Bratescu Adrian, Targoviște, 94 - 26.71 - OW
14. Acatrinei Lucian Marian, București, 722 - 26.5 - O
15. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 192 - 26.33 - O
16. Voin Doru, București, 233 - 26.2 - O
17. Rosioara Razvan, Alexandria, 456 - 25.5 - O
18. Moise Mihai, Alexandria, 1150 - 25 - O
19. Petrov Dan, București, 106 - 24.99 - OW
20. Gheorghe Nicolae, Călărași, 271 - 24.34 - O
21. Hrituleac Claudiu, Rădăuți, 766 - 24.33 - O
22. Voicu Ionut, Ploiești, 280 - 24.17 - O
23. Negria Mihai, București, 598 - 24 - O
24. Rizea Andrei, București, 1502 - 24 - O
25. Radu Nelu, București, 2057 - 23.9 - O
26. Cretu Marian, Craiova, 264 - 23.77 - O
27. Pandele Ionel, Giurgiu, 1090 - 23.73 - OW
28. Ionita Fabian, Ploiești, 327 - 23.67 - O
29. Dima Cristi, București, 362 - 23.22 - O
30. Stancalie Doru, Craiova, 147 - 23.07 - OW
31. Sorescu Mircea, Paulesti, 322 - 23.07 - O
32. Sandu Bogdan Gabriel, București, 803 - 23 - O
33. Acsinte Oana, București, 479 - 22.82 - OF
34. Stancescu Sebastian, Ploiești, 200 - 22.56 - O
35. Cioboiu Dan, Craiova, 559 - 22.5 - O
36. Niculae Dan, București, 617 - 22.47 - O
37. Ionascu Gabriel, București, 441 - 22.33 - O
38. Firica Lucian, Constanța, 603 - 22 - O
39. Mihaila Aurel, București, 2092 - 22 - O
40. Musat Catalin, Alexandria, 427 - 21.97 - O
41. Papacu Bejoli, București, 359 - 21.75 - OW
42. Pascu Razvan, Magureni, 407 - 21.32 - O
43. Udrea Valentin, București, 780 - 21.3 - O
44. Belinsca Romeo, București, 560 - 21.23 - OW
45. Babus Liviu, Ploiești, 317 - 21.14 - O
46. Viciu Dragos, Pitești, 315 - 21 - OW
47. Capus Giani, Galați, 1137 - 20.6 - O
48. Valcea Daniel, Pitești, 378 - 20.46 - O
49. Dospinescu George, București, 256 - 20.38 - OW
50. Balaban Catalin, București, 726 - 20.3 - O
51. Craciun David Mihai, București, 197 - 20.24 - OJ
52. Lazar Ion, București, 490 - 20.17 - O
53. Sabin Cristian, București, 577 - 20.06 - O
54. Dinu Gheorghe, București, 220 - 18.89 - AW
55. Potarniche Bianca, Buzău, 350 - 18.8 - AJF
56. Nicula Florin, Constanța, 555 - 18.77 - AW
57. Boroleanu Robert, București, 1074 - 18.65 - A
58. Gheorghe Florin, București, 567 - 18.43 - A
59. Retegan Cosmin, Plopeni, 313 - 18.27 - A
60. Catana Claudiu, București, 301 - 18 - A
61. Moraru Constantin, București, 1320 - 17.6 - AW
62. Cinca Daniel, Craiova, 353 - 17.28 - A
63. Cristescu Cristian, București, 505 - 15.67 - AW
64. Banuta Dumitru, Ploiești, 439 - 15.25 - A
65. Rusea Gheorghe, Breaza, 385 - 14.33 - A
66. Chivu Cornel, Craiova, 686 - 13.38 - A
67. Vlad Maria Victoria, București, 802 - 12 - AF
68. Birca Stefan, București, 5003 - 0 - A
69. Gavril Angela, București, 5004 - 0 - A
70. Flo Mathe, București, 5005 - 0 - A
2 locuri libereUltima editare de Cornel 67; 27.ian.2018, 18:45.
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Inscrieri Elite - on 1/27/2018 at 6:20:27 PM
1. Boaca Valentin, București, 5001 - 49 - A
2. Petcu Marius, București, 472 - 43 - OE
3. Istrate Andrei, București, 245 - 41.6 - OEJ
4. Calin Mihai, Barlad, 946 - 41 - OE
5. Trohonel Daniel, București, 687 - 40 - OE
6. Doncea Catalin, Giurgiu, 382 - 39 - OEL
7. Megan Alexandra, București, 882 - 39 - OEF
8. Cristache George, București, 26 - 38.38 - OE
9. Dinca Daniel, București, 13 - 36.07 - OEH
10. Ropotan Iulian, București, 205 - 36 - OE
11. Macarenco Andrei, București, 194 - 35.98 - OEL
12. Iancu George, Ploiești, 36 - 35.33 - OEW
13. Amran Akerim, București, 864 - 35 - OE
14. Anghel Catalin, Giurgiu, 738 - 34.95 - OE
15. Tigau Dan, București, 20 - 34.89 - OELW
16. Radu Daniel, București, 442 - 34.63 - OE
17. Dumitrescu Cornel, București, 54 - 34.18 - OEW
18. Zarinschi Catalin, Galați, 80 - 34.06 - OE
19. Cionoiu Cristian, București, 82 - 34.03 - OE
20. Arabagiu Marius, București, 562 - 33.97 - OE
21. Buzatu Vasile, Buftea, 51 - 33.52 - OEW
22. Munteanu Octavian, Tecuci, 68 - 33.32 - OEW
23. Gorum Adrian, Topoloveni, 120 - 32.43 - OEL
24. Mosoia Stefan, București, 684 - 31.67 - OE
25. Toma Iulian, Brăila, 168 - 31.5 - OEW
26. Bocaniala Norocel, București, 285 - 31.24 - OE
27. Vasile Gelu Iulian, București, 284 - 31.02 - OE
28. Vranceanu Mihai, București, 365 - 30.75 - OE
29. Ursu Teodor, București, 292 - 30.53 - OE
30. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 432 - 30.53 - OEW
31. Dascalasu Viorel, București, 118 - 30 - OE
32. Ciuca Dan, Pitești, 76 - 29.83 - OW
33. ON HO, București, 445 - 29.73 - O
34. Vasiliu Remus, Mioveni, 512 - 29 - O
35. Micuda Mihai, București, 564 - 28.5 - O
36. Bradatan Lenuta, București, 299 - 28.42 - OF
37. Garlea Maria, București, 549 - 25.8 - OJF
38. Nicolae Alin, București, 875 - 23 - O
39. Rasnoveanu Daniel, București, 2062 - 23 - O
40. Ali Sedef, București, 5002 - 0 - A
2 locuri libereUltima editare de Cornel 67; 27.ian.2018, 18:45.
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Eliminatorii Avansati
1. Stefan Patrick
-------------------- Stefan Patrick 3-0
64. Bye
---------------------------------------- Stefan Patrick 3-0
33. Vestineanu Ionut
-------------------- Vestineanu Ionut 3-0
32. Nitu Serban
------------------------------------------------------------ Stefan Patrick 3-2
17. Dumitrache Gabriel
-------------------- Dumitrache Gabriel 3-0
48. Bye
---------------------------------------- Dumitrache Gabriel 3-0
49. Bye
-------------------- Bivolaru Stelian 3-0
16. Bivolaru Stelian
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
9. Badulescu Rafael
-------------------- Badulescu Rafael 3-0
56. Bye
---------------------------------------- Badulescu Rafael 3-1
41. Socaci Sorin
-------------------- Stoica Liviu Gabriel 3-2
24. Stoica Liviu Gabriel
------------------------------------------------------------ Plop Adrian 3-1
25. Tudor Emil
-------------------- Voinescu Ecaterina 3-2
40. Voinescu Ecaterina
---------------------------------------- Plop Adrian 3-0
57. Bye
-------------------- Plop Adrian 3-0
8. Plop Adrian
5. Lita Gabriel
-------------------- Lita Gabriel 3-0
60. Bye
---------------------------------------- Lita Gabriel 3-0
37. Docan Cristian
-------------------- Stolearenco Igor 3-0
28. Stolearenco Igor
------------------------------------------------------------ Iorgoiu Constantin 3-0
21. Pop Dan Cristian
-------------------- Pop Dan Cristian 3-0
44. Bye
---------------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
53. Bye
-------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
12. Iorgoiu Constantin
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
13. Plaiasu Ion
-------------------- Plaiasu Ion 3-0
52. Bye
---------------------------------------- Pantelimon Andi 3-1
45. Bye
-------------------- Pantelimon Andi 3-0
20. Pantelimon Andi
------------------------------------------------------------ Pantelimon Andi 3-0
29. Caldararu Mihai Florentin
-------------------- Caldararu Mihai Florentin 3-1
36. Moraru Marius
---------------------------------------- Jaouir Khaled 3-2
61. Bye
-------------------- Jaouir Khaled 3-0
4. Jaouir Khaled
3. Hana Mircea Radu
-------------------- Hana Mircea Radu 3-0
62. Bye
---------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
35. Constantin Cristina
-------------------- Balasa Ion 3-2
30. Balasa Ion
------------------------------------------------------------ Hana Mircea Radu 3-1
19. Ispas Victor
-------------------- Ispas Victor 3-0
46. Bye
---------------------------------------- Teodorescu Radu 3-0
51. Bye
-------------------- Teodorescu Radu 3-0
14. Teodorescu Radu
C. -------------------------------------------------------------------------------- -
11. Acu Paul
-------------------- Acu Paul 3-0
54. Bye
---------------------------------------- Acu Paul 3-0
43. Bye
-------------------- Vasilache Tudor 3-0
22. Vasilache Tudor
------------------------------------------------------------ Trocan Nicolae 3-1
27. Cocolos Alexandru
-------------------- Trocan Nicolae 3-1
38. Trocan Nicolae
---------------------------------------- Trocan Nicolae 3-1
59. Bye
-------------------- Poenaru Adrian 3-0
6. Poenaru Adrian
7. Zaharia Puiu
-------------------- Zaharia Puiu 3-0
58. Bye
---------------------------------------- Pricop Dan 3-0
39. Bejan Alexandru
-------------------- Pricop Dan 3-1
26. Pricop Dan
------------------------------------------------------------ Ionescu Mihai 3-0
23. Baluta Silviu
-------------------- Baluta Silviu 3-1
42. Dina Alexandru
---------------------------------------- Ionescu Mihai 3-2
55. Bye
-------------------- Ionescu Mihai 3-0
10. Ionescu Mihai
D. -------------------------------------------------------------------------------- -
15. Alexandru Marius
-------------------- Alexandru Marius 3-0
50. Bye
---------------------------------------- Alexandru Marius 3-0
47. Bye
-------------------- Lovin Eusebiu 3-0
18. Lovin Eusebiu
------------------------------------------------------------ Alexandru Marius 3-2
31. Tuta Radu Ionut
-------------------- Tuta Radu Ionut 3-0
34. Paraschiv Claudiu
---------------------------------------- Dinu Cristian 3-1
63. Bye
-------------------- Dinu Cristian 3-0
2. Dinu CristianUltima editare de Cornel 67; 27.ian.2018, 18:35.
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Eliminatorii Avansati
1. Stefan Patrick
-------------------- Stefan Patrick 3-0
64. Bye
---------------------------------------- Stefan Patrick 3-0
33. Vestineanu Ionut
-------------------- Vestineanu Ionut 3-0
32. Nitu Serban
------------------------------------------------------------ Stefan Patrick 3-2
17. Dumitrache Gabriel
-------------------- Dumitrache Gabriel 3-0
48. Bye
---------------------------------------- Dumitrache Gabriel 3-0
49. Bye
-------------------- Bivolaru Stelian 3-0
16. Bivolaru Stelian
A. -------------------------------------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-0
9. Badulescu Rafael
-------------------- Badulescu Rafael 3-0
56. Bye
---------------------------------------- Badulescu Rafael 3-1
41. Socaci Sorin
-------------------- Stoica Liviu Gabriel 3-2
24. Stoica Liviu Gabriel
------------------------------------------------------------ Plop Adrian 3-1
25. Tudor Emil
-------------------- Voinescu Ecaterina 3-2
40. Voinescu Ecaterina
---------------------------------------- Plop Adrian 3-0
57. Bye
-------------------- Plop Adrian 3-0
8. Plop Adrian
5. Lita Gabriel
-------------------- Lita Gabriel 3-0
60. Bye
---------------------------------------- Lita Gabriel 3-0
37. Docan Cristian
-------------------- Stolearenco Igor 3-0
28. Stolearenco Igor
------------------------------------------------------------ Iorgoiu Constantin 3-0
21. Pop Dan Cristian
-------------------- Pop Dan Cristian 3-0
44. Bye
---------------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
53. Bye
-------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
12. Iorgoiu Constantin
B. -------------------------------------------------------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
13. Plaiasu Ion
-------------------- Plaiasu Ion 3-0
52. Bye
---------------------------------------- Pantelimon Andi 3-1
45. Bye
-------------------- Pantelimon Andi 3-0
20. Pantelimon Andi
------------------------------------------------------------ Pantelimon Andi 3-0
29. Caldararu Mihai Florentin
-------------------- Caldararu Mihai Florentin 3-1
36. Moraru Marius
---------------------------------------- Jaouir Khaled 3-2
61. Bye
-------------------- Jaouir Khaled 3-0
4. Jaouir Khaled
3. Hana Mircea Radu
-------------------- Hana Mircea Radu 3-0
62. Bye
---------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
35. Constantin Cristina
-------------------- Balasa Ion 3-2
30. Balasa Ion
------------------------------------------------------------ Hana Mircea Radu 3-1
19. Ispas Victor
-------------------- Ispas Victor 3-0
46. Bye
---------------------------------------- Teodorescu Radu 3-0
51. Bye
-------------------- Teodorescu Radu 3-0
14. Teodorescu Radu
C. -------------------------------------------------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-1
11. Acu Paul
-------------------- Acu Paul 3-0
54. Bye
---------------------------------------- Acu Paul 3-0
43. Bye
-------------------- Vasilache Tudor 3-0
22. Vasilache Tudor
------------------------------------------------------------ Trocan Nicolae 3-1
27. Cocolos Alexandru
-------------------- Trocan Nicolae 3-1
38. Trocan Nicolae
---------------------------------------- Trocan Nicolae 3-1
59. Bye
-------------------- Poenaru Adrian 3-0
6. Poenaru Adrian
7. Zaharia Puiu
-------------------- Zaharia Puiu 3-0
58. Bye
---------------------------------------- Pricop Dan 3-0
39. Bejan Alexandru
-------------------- Pricop Dan 3-1
26. Pricop Dan
------------------------------------------------------------ Ionescu Mihai 3-0
23. Baluta Silviu
-------------------- Baluta Silviu 3-1
42. Dina Alexandru
---------------------------------------- Ionescu Mihai 3-2
55. Bye
-------------------- Ionescu Mihai 3-0
10. Ionescu Mihai
D. -------------------------------------------------------------------------------- Ionescu Mihai 3-0
15. Alexandru Marius
-------------------- Alexandru Marius 3-0
50. Bye
---------------------------------------- Alexandru Marius 3-0
47. Bye
-------------------- Lovin Eusebiu 3-0
18. Lovin Eusebiu
------------------------------------------------------------ Alexandru Marius 3-2
31. Tuta Radu Ionut
-------------------- Tuta Radu Ionut 3-0
34. Paraschiv Claudiu
---------------------------------------- Dinu Cristian 3-1
63. Bye
-------------------- Dinu Cristian 3-0
2. Dinu Cristian
Semifinale / Finala - Avansati
Stefan Patrick
-------------------- -
Iorgoiu Constantin
---------------------------------------- -
Hana Mircea Radu
-------------------- -
Ionescu Mihai
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Semifinale / Finala - Avansati
Stefan Patrick
-------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
Iorgoiu Constantin
---------------------------------------- -
Hana Mircea Radu
-------------------- Ionescu Mihai 3-1
Ionescu Mihai
Castigator Ionescu Mihai 3-0Ultima editare de Cornel 67; 27.ian.2018, 19:51.
Comentariu
Buna seara!
Ma puteți muta la elite?Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3039
- Giurgiu
- 56
Likes given: 483Likes received: 479
Clasament Avansati
1. Ionescu Mihai - Targoviște
2. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
3 -- 4
Hana Mircea Radu - București
Stefan Patrick - Brașov
5 -- 8
Alexandru Marius - București
Pantelimon Andi - București
Trocan Nicolae - Mioveni
Plop Adrian - București
9 -- 16
Pricop Dan - București
Lita Gabriel - București
Teodorescu Radu - București
Dumitrache Gabriel - Giurgiu
Dinu Cristian - Mizil
Jaouir Khaled - București
Acu Paul - București
Badulescu Rafael - Giurgiu
17 -- 32
Baluta Silviu - București
Pop Dan Cristian - București
Balasa Ion - București
Vestineanu Ionut - Slobozia
Lovin Eusebiu - Comănești
Plaiasu Ion - Plopeni
Poenaru Adrian - București
Voinescu Ecaterina - București
Zaharia Puiu - București
Stolearenco Igor - Galați
Ispas Victor - Turnu Magurele
Bivolaru Stelian - Targoviște
Tuta Radu Ionut - Pitești
Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
Vasilache Tudor - Giurgiu
Stoica Liviu Gabriel - Slobozia
33 -- 42
Socaci Sorin - Panciu
Tudor Emil - București
Docan Cristian - București
Nitu Serban - Paulesti
Cocolos Alexandru - București
Bejan Alexandru - Tecuci
Constantin Cristina - București
Paraschiv Claudiu - București
Moraru Marius - București
Dina Alexandru - București
43 -- 49 1v gr.sup.
Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
Negoita Edward - București
Anescu Andu - Drăgășani
Sursilov Constantin - București
Dumitrescu Catalin - Buftea
Georgescu Vlad - București
Marin Dumitru - București
50 -- 64 0v gr.sup.
Marin Adrian - București
Stoica Mihai - Mioveni
Sdranca Mircea - Ploiești
Curelea Petre - Lehliu Gara
Butu Ionel - București
Slusarciuc Vladut Stefan - București
Milos Cristian - Alexandria
Coclea Ionel - Brăila
Botoc Ovidiu - Ploiești
Caranda Alexandru - București
Mihu Florin - Pitești
Rapan Mihai - București
Simion Silviu - Cocorastii Mislii
Dinca Raducu - București
Gheorghe Daniel - Brăila
65 -- 67 2v gr.inf.
Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
Todi Dumitru - Slobozia
Milos Gianni - Alexandria
68 -- 81 1v gr.inf.
Patrascu Traian - București
Panait Adrian - Brăila
Oancea Vasile - Buzău
Moasa Gabriel - București
Stan Andrei - București
Acriva Marian - Mizil
Trif Florin - Cocorastii Mislii
Baldea Horia - București
Delimart Alexiana - Targoviște
Ion Nelu - Mioveni
Codreanu George - Tecuci
Mihaila George - București
Calin Anisoara - București
Mihai Nicolae - Buftea
82 -- 93 0v gr.inf.
Ileanu Bogdan - București
Movileanu Neculae - Brașov
Moca Vasile - București
Hutanu Adrian - Slobozia
Constantin Sandu - București
Sandu Mihai - București
Carnu Mirel - Buzău
Pasoveanu Silvian - București
Stanescu Tiberiu - Slatina
Danila Eugeniu - București
Dragu Fanel - Slobozia
Popescu Adrian - Valcanesti
Nemotivati:
Ciocau Viorel - București
Botea Mihai - BrăilaUltima editare de Cornel 67; 27.ian.2018, 21:18.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:10.Procesare...X
Comentariu