Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

nea' Sandu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • nea' Sandu

    Pt cei care-l stiu pe nea Sandu si care-i cunosc stilul inconfundabil am si eu o intrebare pentru voi:
    Fratilor, voi puteti sa-l bateti pe omu' asta? Ca eu nu pot.
    Eu il stiu de vreo doi trei ani, am jucat cu el de nenumarate ori dar de fiecare data verdictul a fost acelasi:
    3-0, 3-0, 3-0,....,bineinteles pt el !!!!
    Cred ca daca ii iau si eu un set din 20 jucate e de bine. Si nu joc rau (zic si eu akuma). In orice caz pe mine ma dispera de fiecare data cand joc cu el.
    N-am putut sa-l bat niciodata si nu pot sa-l bat, efectiv nu pot sa-mi fac jocu'. Eu pana acum n-am mai vazut jucator care sa deranjeze asa de mult si sa se impuna asa de tare prin stilu lui "special". E fantastic omu asta la cei 60 si... de ani cat are. Io cred ca idolu meu n-o sa mai fie Vladimir Samsonov ci pur si simplu o sa fie nea Sandu
    Daca stie cineva cum poti sa-l bati pe nea Sandu, va rog spuneti-mi si mie secretul
    Multumesc, Marcel
    FH-Bryce Speed FX-2.1 Red
    Nittaku Acoustic
    BH-H3 Neo-Provincial -2.1 black

  • #2
    Re: nea' Sandu

    Trebuie sa joci cu o iarba mai imputita, sa te manifesti verbal la fiecare punct castigat, sa pui cativa prieteni din galerie sa te sustina cu indicatii si comentarii - si gata....ai castigat razboiul psihologic.
    www.2eyes.ro
    photo & graphic

    Comentariu


    • #3
      Re: nea' Sandu

      )
      Sau doar sa il observi intr-o zi sa vezi cam ce puncte slabe are, si sa insisti pe ele
      D09C - Mizutani ZLC - D09C

      Comentariu


      • #4
        Re: nea' Sandu

        Poti sa observi punctele slabe de pe margine dar este egal cu 0. Daca nu joci cu un aparator cu iarba decat din ani in pasti, o sa te bata mereu. Trebuie jucat cu ei mult timp si daca se poate fara nervi
        Blade: Butterfly Schlager Carbon
        FH:TENERGY 05
        BH:TENERGY 05

        Comentariu


        • #5
          Re: nea' Sandu

          Vezi ca are o iarba interzisa ,probabil fiarta in cine stie ce si apoi lipita pe lemn doar pe margini.Daca vrei sa-l bati joaca f mult cu ierbarii.Salut!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X