Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TT Bacău", Bacău - 17.03.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi



  • Comentariu




    • Comentariu



      • Comentariu


        • Comentariu






          • Comentariu




            • Comentariu




              • Comentariu


                • Postat în original de KOASA Vezi post
                  Felicitări organizatorilor .... toate bune și frumoase... O singură remarcă. Scoateți la pensie PIV-urile alea. Sare mingea aproape la fel că din gardul SRI. Merci...
                  Nu stiu cum au fost mesele la voi, dar noile mingi de ABS au creat multe probleme . E destul de dificil sa te adaptezi din mers, mai ales pentru jucatorii pur amatori. Noi cumparam mingi cat mai bune calitativ sa ne antrenam cu ele si ajungem la concursuri sa jucam cu "ce se gaseste sau ce ofera cate un sponsor". Asta e, poate ar trebui mentionate in anunt si mingile cu care se va juca , sa ne putem antrena si noi cu ele pana in ziua concursului. Felicitari organizatorilor si personalului implicat in buna desfasurare a acestui concurs.

                  Trimis de pe al meu Myria_Grand_4G folosind Tapatalk
                  BLADE:Kreanga Aeros
                  BH:Tibhar Torpedo
                  FH: Globe National

                  Comentariu


                  • Postat în original de Bejan Alexandru Vezi post
                    Felicitări pentru turneu și o mica corectare dacă se poate în grupa inferioara nr 2. Bejan Alexadru locul 3 cu locul nr 2 a fost 3 0 pentru mine nu pentru el mulțumesc frumos
                    Multumesc pentru atentionare.Am corectat.

                    blade: btf amultart
                    fh: acuda blue p1
                    bh: rasanter r37

                    Comentariu


                    • Postat în original de marian oancea Vezi post
                      Felicitari si lui Adi Iordache pentru castigarea turneului de la avansati! Fugi tu de open..dar tot de el ai parte!
                      iordachi si nu iordache - asa ca dai o coada de oaie la ceaun

                      PS: tin sa aduc la cunoastinta organizatorilor ca:
                      - la "Turneu B "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - Sâmbătă 26.08.2017" m-am clasificat in primii 4
                      - a trebuit sa plec repede dupa meci ca pierdeam trenul
                      - - mi s-a spus ca o sa primesc in zilele urmatoare cele oferite de organizatori
                      - nici pana la aceasta data, cu toate primisiunile facute, d-l GROSAN NICU nu mi-a inmanat cele cuvenite!!!

                      O fi vandut micuta cupa sa se poata opera!?!?
                      Ultima editare de TAZ; 18.mar.2018, 10:14.

                      Comentariu


                      • Postat în original de johny_b Vezi post
                        Nu stiu cum au fost mesele la voi, dar noile mingi de ABS au creat multe probleme . E destul de dificil sa te adaptezi din mers, mai ales pentru jucatorii pur amatori. Noi cumparam mingi cat mai bune calitativ sa ne antrenam cu ele si ajungem la concursuri sa jucam cu "ce se gaseste sau ce ofera cate un sponsor". Asta e, poate ar trebui mentionate in anunt si mingile cu care se va juca , sa ne putem antrena si noi cu ele pana in ziua concursului. Felicitari organizatorilor si personalului implicat in buna desfasurare a acestui concurs.

                        Trimis de pe al meu Myria_Grand_4G folosind Tapatalk
                        Mingiile nu au creat probleme. In schimb bătr?nele mese PIV, da. Chiar fiind un concurs destinat începătorilor, nu cred că este corect sa se joace pe asemenea suprafețe. Se juca mai bine pe bătr?nele ELLA din anii '80. Pe aceste suprafețe lucioase mingea ia un traseu ciudat prin alunecare... Oricum...să auzim numai de bine....
                        Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                        Comentariu


                        • o corectie mica la rezultate gr superioara 5 elite valeanu vlad-incze levente 3-0
                          deci valeanu vlad o victorie in gr. superioare

                          Comentariu


                          • Postat în original de TAZ Vezi post
                            iordachi si nu iordache - asa ca dai o coada de oaie la ceaun

                            PS: tin sa aduc la cunoastinta organizatorilor ca:
                            - la "Turneu B "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - Sâmbătă 26.08.2017" m-am clasificat in primii 4
                            - a trebuit sa plec repede dupa meci ca pierdeam trenul
                            - - mi s-a spus ca o sa primesc in zilele urmatoare cele oferite de organizatori
                            - nici pana la aceasta data, cu toate primisiunile facute, d-l GROSAN NICU nu mi-a inmanat cele cuvenite!!!

                            O fi vandut micuta cupa sa se poata opera!?!?
                            Lasă Adrian tu sa fi sănătos acum e alta conducere si alti organizatori care fac totul din plăcere nu o afacere si promit ca eu personal o să-ți dau o cupă pe care dnu X nu ti-a mai dat o , te pup si te astept cu drag la noi !!!
                            Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                            fh tenergy 05
                            bh rakza 7 soft

                            Comentariu



                            • Comentariu


                              • Postat în original de Bubucrys Vezi post
                                Lasă Adrian tu sa fi sănătos acum e alta conducere si alti organizatori care fac totul din plăcere nu o afacere si promit ca eu personal o să-ți dau o cupă pe care dnu X nu ti-a mai dat o , te pup si te astept cu drag la noi !!!
                                te pup si eu dar datoria este in alta gradina, cat despre d-l XXX
                                sa ne re/vedem la buna vedere

                                Comentariu


                                • Postat în original de robertvvy Vezi post
                                  o corectie mica la rezultate gr superioara 5 elite valeanu vlad-incze levente 3-0
                                  deci valeanu vlad o victorie in gr. superioare
                                  Multumesc.Am corectat,pe foaie aveam rezultatul lipsa.Am corectat si clasamentul.
                                  blade: btf amultart
                                  fh: acuda blue p1
                                  bh: rasanter r37

                                  Comentariu


                                  • Din ce vedem in filmulet si Andrei Tarcau a progresat enorm...poate nu e chiar foarte constant dar mie imi place mult ce lovituri si miscari are. Se vede mana antrenorului!
                                    Nittaku Acoustic
                                    FH - Xiom Omega V Tour
                                    BH - Xiom Omega V Tour

                                    Comentariu


                                    • Felicitări pentru turneu!
                                      PS: foto de la premiere la avansati se găsesc?

                                      Comentariu





                                      • Comentariu


                                        • Finala Open: Pizlaru Ionel - Surmei Boby







                                          Ultima editare de darksideofthemoon; 18.mar.2018, 12:05.
                                          blade: btf amultart
                                          fh: acuda blue p1
                                          bh: rasanter r37

                                          Comentariu


                                          • A fost o experienta placuta. Meciurile au fost grele si nivelul tehnic al participantilor foarte ridicat. Felicitari tuturor participantilor si castigatorilor. Felicitari si organizatorilor pentru efortul depus. Sa ne vedem sanatosi si la urmatorul turneu la Bacău.
                                            Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                            FH: Butterfly Dignics 05
                                            BH: Tibhar Grass D.TecS

                                            Comentariu


                                            • Foto premiere Amatori

                                              blade: btf amultart
                                              fh: acuda blue p1
                                              bh: rasanter r37

                                              Comentariu


                                              • Foto premiere Elite

                                                blade: btf amultart
                                                fh: acuda blue p1
                                                bh: rasanter r37

                                                Comentariu


                                                • Foto premiere Open

                                                  blade: btf amultart
                                                  fh: acuda blue p1
                                                  bh: rasanter r37

                                                  Comentariu


                                                  • Daca se poate, Va rog sa postati si poza inferioarei 8 de la începători, sa vedem daca s-a introdus ceva gresit in excel la jucătorii care au intrat la departajare.
                                                    Merci frumos.
                                                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                    Tel : 0742 257 995

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X