Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

    virus pana in maduva oaselor Dane,forever.Ernest e la pitesti la socri.am jucat ieri cu dinca si cu vali,ne-am distrat ca altadata,chiar daca suntem cu totii un pic fosile.te pup Dane

    Comentariu


    • #77
      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

      Dane,poti sa-mi trimiti tel.tau prin sms la 0040734808233 romania sau00393206468754 italia

      Comentariu


      • #78
        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

        Fosile ...dar cu experienta de tute versate, nu contest ca nu v-ati distrat dar cred ca ar fi fost super sa fi avut sansa sa ne intalnim iar cu totii, dar cine stie ...poate candva ...
        Apropo de Monstru : cum adica e la socrii ?!!???
        Pai ce s-a insurat ? Cand ? Cu cine ? Fata sau baiat ?
        Cum e posibil asa ceva, fata aia nu a vazut ce Godzilla ia de mascul ? Ii plac filmele de groaza ?
        Sa fie intr-un ceas bun si ne auzim sambata la tel
        Vezi ca ti-am dat aici 2 mesaje private
        Numai bine

        Comentariu


        • #79
          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

          din cate stiu eu e fata Dane,dar cine stie,degustibus non disputatum est,nu e asa?merci de tel.,iar sambata,daca vrei sa ma suni,apeleaza-ma la cel.,ca nu-s acasa.0040734808233 sau poate ai skype sa vorbim pe net.te salut,vei ramane un amic etern.Adresa mea skype este alexisnovac in romania iar savchuk oksana in italia.

          Comentariu


          • #80
            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

            dane,merci de tel.dar te auzeam incet si distorsionat,o fi si varsta...spune-mi si mie cat costa pe la tine un primorac off carbon si un schlager off carbon...in euro bineinteles.sper ca un inginer de teapa ta sa stie sa faca conversia,daca nu,nu te mai recunosc.te sun din italia.i pup you bufnita de clopotnita

            Comentariu


            • #81
              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

              Salutare domnilor , ce mai faceti cum o mai duceti ? Dan si Paul de partenerul nostru Florin mai stiti ceva?

              Comentariu


              • #82
                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                Oooo ce placere, salut Vali, ce mai faci domnule ? Inca mai respiri in interiorul arcului carpatino-berbecalier ? Credeam ca ai stins lumina.
                Despre care partener e vorba ? Eu am plecat de ceva vreme de acolo si nu mai stiu nimic despre fostii coechipieri sau despre cei implicati in lumea tenisului de masa. Probabil Paul are mai multe informatii. Ma bucur sa stiu ca totul e ok cu tine si tinem legatura
                Numai bine

                Comentariu


                • #83
                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                  Salut Dane , eu sunt bine am un baietel de un an si trei saptamani :P . De jucat nu mai joc decat o data pe an cand vin Novacii in concediu , din cauza serviciului nu pot pt. ca lucrez intr-o multinationala si ajung destul de tarziu acasa. Referitor la partenerul de care intrebam nu poti sa nu-ti amintesti de loviturile fulgeratoare combinate cu cele de un mare simt gen Moraru Florin .

                  Comentariu


                  • #84
                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                    mai baieti va rog sa nu-l mai vorbiti de rau pe partenerul meu de joc din "epoca de aur"
                    moraru florin......
                    ce sa va zic de el?a venit anul trecut in tara si ....ce era el dilo inainte acum e de balamuc :
                    poarta ceas si pe stanga si pe dreapta si ....tot cealapa a ramas
                    il puteti intreba si pe miki manescu care chiar ia fost partener de club pe vremuri la progresul.
                    toate cele bune tuturor si sper sa ne mai vedem pana ne ducem....dincolo.
                    p.s. mai danute cam subtirei novacii la masa(nu fizic ca joc)
                    ernest ce sa mai zic e ca un taur si pe deasupra,ce era el cocosat inainte acum
                    e si burtos.cand ma uit la el ma consolez ca eu inca sunt bine,plus ca la masa sunt de 14 ani fata de ei,ca o zvarluga

                    Comentariu


                    • #85
                      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                      Cum asa Paule ? Ai avut sansa si privilegiul sa-l vezi pe monstru live la masa si sa-i admiri gratia de balerina si mobilitatea ? Daca ai niste poze cu el (imbracat ) sa mi le trimiti si mie te rog, eventual adresez aceeasi rugaminte lui Vali/Edy, haideti tata ca vreau sa vad cum imi arata fostul partener dupa 20 de ani, multam mult
                      Toate cele bune

                      Comentariu


                      • #86
                        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                        Salut ! Costin sunt . Eu am jucat la Progresu` prin 80`. Daca mai am fosti colegi pe aici astept un semn.

                        Comentariu


                        • #87
                          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                          Paulica, ce mai faci mosule, cum mai merge cu ping pong-ul? Pune mana si invata ca vin acasa si te rup in doua si pe tine si pe ametitul ala de George. Si daca domnul antrenor mai e prin zona ( nu tu mai Paulica ci domnul Fodoran) multe salutari.
                          Va pup

                          Comentariu


                          • #88
                            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                            stai cuminte mai georgica ca, cand te intorci tu in tara noi suntem deja cu un picior in A si nu cred ca mai putem sa ne stricam stilul cu toti ciurli-burli
                            am glumit dar tu stii ca fratiorii tai i-ti rup capatana....
                            te asteptam in decembrie,
                            apropo ce mai face aia mica,i-ai mai trimis si ei ceva cascaval?

                            Comentariu


                            • #89
                              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                              In care A mai nene, ca daca nu era Vasile sa faca manevre, nici in B nu calcati. Dar sa trecem peste astea ca sunt lucruri prea sensibile.Cat despre capatani, nu mai fi tu asa de sigur care pe care rupe.
                              Si daca vrei sa sti ce face aia mica, da, a venit ea aici si si-a luat singura banii. Nu a avut rabdare sa-i trimit eu
                              Voi mai jucati ceva sau ati renuntat. Mai schimbi fete , lemne la doua zile?
                              Salutari si sa ne auzim cu bine. Bai Dane(Predoi) pe unde spui ca traiesti tata. Ca poate ne vedem in Canada?

                              Comentariu


                              • #90
                                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                Salut Georgica, ce mai faci ? Bag de seama ca strabati ceva distante intre continente ... dar asta nu te impiedica vad sa polemizezi cu maestrul Paulica. Orice ai zice se pricepe si la tenis si (mai mult) la pescuit. Daca o sa am prilejul pe viitor sa ajung prin spatiul berbecalier neaparat organizam o intalnire pe mal de balta. Daca s-or nimeri prin zona si fratii Novac atunci nu mai vreau nimic de la viata.
                                Tata, ma gasesti in Toronto in cea mai mare parte a timpului/anului, exceptand week-end-urile de pescuit ale verii cand mai dispar in cautare de dihanii la sute de km, cel mai adesea pe St. Lawrence River.
                                Inainte de a ajunge pe aici da-mi te rog un telefon sau e-mail, ti-am lasat detaliile intr-un mesaj privat.
                                Toate cele bune

                                Comentariu


                                • #91
                                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                  mai danuze,ce prinzi tu prin canada,canadiene?
                                  daca sunt de fas sunt foarte bune ca p-acolo e clima mai rece
                                  cat despre tenis georgica vorbeste...dar numai atat ca fapte.....
                                  te astept pa acii, pe la noi cei napastuiti la o partida de crap daca mai sti ce-i ala ca la voi occidentalii e peste nociv....
                                  adios, nos vemos!!!!!!

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                    Paulica tata nu ai idee cate specii poti prinde aici dar nu ma pasioneaza decat crapul (deh meteahna romaneasca), conditiile sunt super, dai unde vrei cand vrei, licenta pe un an ma costa cat jumatate din taxa pe care o platesti tu pentru o zi de pescuit, in fine ... nu vreau sa transform topicul asta in forum de pescari dar uite un link catre sectiunea de pescuit din site-ul meu http://www.pescuit.danielpredoi.com sa-ti clatesti ochiul cu niste dihanii
                                    Daca o sa pasesc candva in viitor in spatiul berbecalian in sezon cald negresit facem o partida
                                    Toate cele bune

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                      Nu ma pricep la pescuit, dar de ce la unii pesti le zice parlamentari? Is la fel de grasi ca ei?
                                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                        Nu e o denumire "omologata" . Face parte din lexicul dezmortit al domnului Dan .
                                        Lemn- Bty Viscaria
                                        FH - TENERGY 05
                                        BH - TENERGY 80

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                          Paulica zici tu ca e doar voarba de mine, dar da-mi tu doua luni sa ma pregatesc (dar nu cu tine, poate cu Vaduva) si joc cu stanga cu tine. De fapt nici nu o sa te mai bag in seama atunci.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                            Bai Paule, care mai este viata pe la Voluntari? George ce mai face, ca nici unul nu mai spuneti nimic. Nici Vasile nu mai graieste. Sunteti bine, sau aveti probleme cu criza?

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                              Paulica, ti-ai scrantit degetele si nu mai poti scrie?

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                ce sa mai zic mai georgica,crezi ca noi avem timp de scris pe forum ca tine?
                                                noi suntem jucatori mai baiatule,ne pregatim pentru etapa de pe 14 nov,
                                                nu avem timp de prostii......
                                                ce sa zic mai dane esti crapist prietene se vede dupa scule....
                                                te astept la o pardida pacilea pe la noi...
                                                ce crezi ca noi nu avem balti?
                                                cat despre taxe ai dreptate, in spania un abonament pe un an era cat o partida de 12 ore in romania....
                                                si peste.....cucu.te salut si mai vorbim

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                  Ce s-a mai intamplat, ati promovat cumva? S-au ati facut bani ?Ca nu mi-ai mai spus nimic.Lasa ca mai am vreo 2 luni si vin acasa si mergem si la pescuit si la joaca. Daca gasesc o undita(lanseta) mai accesibile iti aduc una sa strigi dupa mine ca te-am uitat.
                                                  Dar serios acuma, ati promovat, sau nu e interes sa mergeti mai sus din lipsa fondurilor?
                                                  Dane, stai frate acolo unde esti, nu asculta la Paul ca te duce el sa prinzi peste, ca daca prinzi cat a prins si el, moare peste de batranete.

                                                  Comentariu


                                                  • Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                    Georgica stim amandoi foarte bine ca nea Paul e dibaci pe balta si ager in fata fileului chiar daca anii si-au mai lasat urme, nu cred ca rezista vara nici o saptamana sa stea departe de pasiunile lui
                                                    Paulica tata, daca ai timp, poate ma informezi si pe mine ce mai e prin lumea tenisului bucurestean, daca mai exista structura de acum 20 de ani cu Promotie, Onoare, Calificari etc, cum de ai ajuns prin Voluntari, cati sunteti in echipa, iar daca il vezi pe d-l Popescu Radu transmite-i toate cele bune si ia-i te rog o adresa de e-mail a dumnealui sau a baiatului

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X