Cinebuji Attila, Târnaveni, amatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Memorialul Dan Leorda", Reghin - 26.05.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator local
- 02.feb.2010
- 1734
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Lorincz Ferenc Attila si Kulcsar Lorand la amatori din SanpaulLemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
La Amatori - Flore Claudiu - BistrițaFH - TIBHAR EVOLUTION - FX-P | BH - TIBHAR EVOLUTION - EL-P | RK - BUTTERFLY - PETR KORBEL-FL (OFF) | DACA TE ANTRENEZI CU GREU, NU NUMAI CA VEI FI "GREU" DAR VEI FI SI GREU DE INVINS
Comentariu
organizator local- 06.dec.2011
- 462
- Gheorgheni
- 39
Likes given: 1Likes received: 36
Din Gheorgheni
La Open:
Keresztes Zoltan
La Avansati:
Loronczi Bela
Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Comentariu
Inscrieri Elite - on 17-May-18 at 00:04:04
1. Nistor Dorel, Bistrița, 14 - 43.13 - E
2. Simon Csaba, Targu Mureș, 561 - 42 - EL
3. Farkas Gabor, Targu Mureș, 43 - 41.5 - EW
4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 30 - 41.14 - EL
5. Rus Traian, Cluj Napoca, 510 - 39.4 - EL
6. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 276 - 39.33 - EL
7. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 313 - 39.13 - E
8. Galban Calin, Viseu, 164 - 38.5 - E
9. Apian Florin, Bistrița, 26 - 38.12 - E
10. Bauer Lajos, Targu Mureș, 28 - 37.83 - EW
11. Daneliuc Gabi, Selimbar, 33 - 36.53 - EW
12. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 148 - 36.52 - E
13. Irsai Istvan, Targu Mureș, 120 - 35.33 - EW
14. Zidar Victor, Reghin, 47 - 35.08 - E
15. Baciu Gabriel, Târnaveni, 381 - 34.83 - E
16. Nascu Serban, Cluj Napoca, 1230 - 34.7 - E
17. Sufletel Radu, Alba Iulia, 113 - 34.51 - ELW
18. Tira Viorel, Bistrița, 730 - 34.35 - EW
19. Mican Nicolae, Dej, 681 - 34.2 - E
20. Molnar Tihamer, Târnaveni, 178 - 34.18 - E
21. Simion Boby, Cluj Napoca, 258 - 33.46 - ELH
22. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 74 - 33.4 - E
23. Parcalab Mihai, Bistrița, 703 - 33 - E
24. Dabacan Dorin, Târnaveni, 235 - 32.75 - E
25. Lunca Razvan, Târnaveni, 94 - 32.43 - E
26. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 298 - 32.38 - EJF
27. Medve Mihai, Reghin, 868 - 32 - E
28. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 1314 - 32 - E
29. Blaga Marius, Cluj Napoca, 171 - 31.83 - E
30. Carpaci Alexandru, Ludus, 221 - 31.78 - ELW
31. Bleoca Marius, Târnaveni, 119 - 31.68 - E
32. Zelariu Petru, Târnaveni, 613 - 31.2 - EW
33. Damian Alin, Campia Turzii, 716 - 31 - E
34. Leorda Rares, Reghin, 1131 - 30.5 - E
35. Barabas Sandor, Toplita, 108 - 30.36 - E
36. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 321 - 28.04 - O
37. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 294 - 26.13 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mureșan Iulian, Cluj Napoca, 710 - 31.9 - E
2. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 315 - 31.14 - E
3. Pavel Calin, Hunedoara, 44 - 37.12 - E
4. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 179 - 30.33 - EW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 133 - 39.2 - E
6. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 814 - 32.5 - EW
7. Corburean Ioana, Mediaș, 69 - 37.95 - EF
Inscrieri Open - on 16-May-18 at 23:56:31
1. Denes Ferenc, Praid, 136 - 29.99 - OW
2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 157 - 29.89 - O
3. Dezso Lorand, Dej, 554 - 29.68 - O
4. Ticala Vasile Jr, Viseu, 461 - 29.62 - O
5. Tipser Gabriel, Sighișoara, 435 - 29.5 - OW
6. Mitzea Alexandru, Sibiu, 227 - 28.43 - O
7. Fazakas Attila, Toplita, 240 - 28.4 - O
8. Pop Danut, Dej, 309 - 27.83 - O
9. Farkas Bence, Targu Mureș, 161 - 27.77 - O
10. Teglas Andreea, Ludus, 407 - 27.77 - OJF
11. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 794 - 27.75 - O
12. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 167 - 27.46 - O
13. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 80 - 27.3 - OW
14. Andreica Iulian, Viseu, 410 - 27.07 - O
15. Miron Mihai, Cluj Napoca, 293 - 27.03 - OH
16. Negrean Ioan, Sibiu, 125 - 26.88 - O
17. Colcer Nicolae, Toplita, 165 - 26.64 - O
18. Motorga Dorin, Targu Mureș, 211 - 26.57 - O
19. Ciobanu Daniel, Blaj, 126 - 26.25 - OW
20. Janosi Attila, Targu Mureș, 163 - 25.75 - O
21. Morosan Marian, Suceava, 194 - 25.73 - O
22. Bothazan Florin, Dej, 269 - 25.73 - O
23. Marian Calin, Reghin, 1455 - 25 - O
24. Groza Florin, Cluj Napoca, 1313 - 24.7 - OW
25. Ambrus Szilard, Ludus, 439 - 24.38 - OJ
26. Muntean Mircea, Baia Mare, 946 - 24 - O
27. Marian Florin, Reghin, 420 - 23.8 - O
28. Radu Constantin, Sibiu, 175 - 23.66 - OW
29. Veres Janos, Targu Mureș, 349 - 23.37 - OW
30. Dirlea Ioan, Aiud, 225 - 23.33 - OH
31. Ban Peter, Cluj Napoca, 778 - 23.33 - O
32. Damian Mircea, Bistrița, 224 - 23.32 - O
33. Kovaci Richard, Târnaveni, 481 - 23.08 - O
34. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 1190 - 23 - OW
35. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 255 - 22.73 - OW
36. Pinzar Alin, Suceava, 266 - 22.49 - O
37. Schuller Cristian, Sighișoara, 2205 - 22 - O
38. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1464 - 21 - O
39. Dinu Gheorghe, București, 177 - 20.86 - OW
40. Fulop Attila, Aiud, 219 - 20.83 - OW
41. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 273 - 20.65 - OW
42. Bumbu Pavel, Razboieni, 455 - 20.33 - O
43. Gimbuta Catalin, Bistrița, 1525 - 20.3 - O
44. Kincses Jozsef, Praid, 400 - 20.17 - O
45. Grosan Mircea, Dej, 665 - 19.67 - A
46. Cuesdean Rares, Reghin, 776 - 18 - AJ
47. Neamțu Adrian, Gherla, 1208 - 18 - A
48. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 666 - 17.8 - A
49. Bozosan Petre, Sibiu, 311 - 16.7 - A
50. Krisan Iuliu, Viseu, 897 - 16.47 - A
51. Andreica Daniel, Viseu, 663 - 16.38 - A
52. Mihalca Bogdan, Bistrița, 1871 - 15.5 - A
53. Ivascu Cosmin, Viseu, 874 - 14.1 - A
54. Ticala Vasile, Viseu, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Benyovski Bela, Sibiu, 541 - 19.73 - AW
2. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 26.1 - O
3. Ferencz Valentin, Târnaveni, 1404 - 22.2 - O
4. Sava Petru, Cluj Napoca, 699 - 22.92 - O
5. Rosca Niculai, Galanesti, 496 - 25.94 - O
6. Macovei Cristi, Iași, 159 - 23.41 - O
7. Turcu Viorel, Piatra Neamț, 242 - 23.08 - OW
8. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 210 - 24 - O
9. Atomei Armand, Piatra Neamț, 158 - 28.99 - OW
10. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 300 - 19.97 - A
11. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 333 - 28.86 - OW
12. Istrate Cristian, București, 58 - 29.69 - OW
13. Migea Cornel, Sibiu, 98 - 28.3 - OW
14. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1786 - 18.1 - AW
15. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 326 - 22.62 - OW
Inscrieri Amatori - on 16-May-18 at 23:56:39
1. Spaller Tiberiu, Nasaud, 395 - 19.57 - A
2. Vass Sandor, Beclean, 506 - 18.88 - AW
3. Lucic Corneliu, Suceava, 358 - 18.7 - AHW
4. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 575 - 18.68 - A
5. Scurtu Nicolae, Bistrița, 643 - 18.47 - AW
6. Gecse Alpar, Chibed, 271 - 18.27 - A
7. Moldovan Sidonia, Ludus, 1111 - 18.23 - AJF
8. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 337 - 18.22 - A
9. Olah Remus, Arad, 483 - 18.17 - A
10. Barabas Claudiu, Bistrița, 355 - 18.07 - A
11. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 934 - 18 - AJF
12. Csorbai Lorand, Sanpaul, 978 - 18 - A
13. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1517 - 18 - A
14. Lovin Eusebiu, Comănești, 260 - 17.73 - AW
15. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 527 - 17.6 - A
16. Barbuta Ioan, Dej, 601 - 17.24 - A
17. Vaduva Dan, Bistrița, 1367 - 16.9 - AW
18. Samoila Florin, Sighișoara, 1138 - 16.73 - AW
19. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 582 - 16.59 - A
20. Peta Octavian, Cluj Napoca, 397 - 16.54 - AW
21. Sicoe Ioan, Turda, 403 - 16.48 - AW
22. Balla Peter, Toplita, 363 - 16.4 - A
23. Oltean Silviu, Nasaud, 808 - 16.1 - A
24. Cristofor Razvan, Moinesti, 325 - 16.04 - AW
25. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 614 - 15.97 - A
26. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 871 - 15.9 - A
27. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 629 - 15.87 - A
28. Docea Beniamin, Aiud, 686 - 15.85 - A
29. Pop Ioan, Bistrița, 1044 - 15.85 - AW
30. Gusan Boris, Turda, 405 - 15.53 - AW
31. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 1249 - 15.33 - A
32. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 603 - 15.31 - A
33. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 517 - 15.07 - AW
34. Moldovan Flavia, Târnaveni, 621 - 15.06 - AF
35. Bucur Delia, Ludus, 872 - 15.04 - AJF
36. Zavaski Ioan, Dej, 1125 - 15 - AW
37. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 594 - 14.83 - A
38. Istrate Adrian, Bistrița, 1743 - 14.4 - AW
39. Lupescu Nicolae, Reghin, 536 - 14.22 - A
40. Cinebuji Attila, Târnaveni, 1077 - 14.16 - A
41. Cotfas Gabriel, Toplita, 1058 - 14 - AW
42. Faltisca Eugen, Viseu, 1790 - 14 - A
43. Bedo Jozsef, Suseni, 635 - 13.92 - A
44. Bal Adrian, Gherla, 1310 - 13.8 - A
45. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 558 - 13.57 - A
46. Pop Sabin, Targu Mureș, 511 - 13.33 - A
47. Onet Nicolae, Sighișoara, 1659 - 13.3 - A
48. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1195 - 13 - A
49. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1555 - 13 - A
50. Raduly Ovidiu, Fantanele, 1687 - 13 - A
51. Singeorzan Traian, Nasaud, 1730 - 13 - A
52. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1934 - 13 - A
53. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1073 - 12.6 - AW
54. Bleoca Lucas, Târnaveni, 772 - 12.27 - AJ
55. Barbos Florin, Bistrița, 810 - 11.52 - A
56. Sabau Mircea, Târnaveni, 910 - 11.43 - A
57. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 777 - 11.22 - AJ
58. Damian Vasile, Nasaud, 883 - 11.04 - A
59. Kasper Thomas, Reghin, 1621 - 11 - A
60. Suciu Sergiu, Turda, 660 - 10.25 - AW
61. Ivascu Gavrila, Viseu, 1516 - 10.18 - A
62. Rosca Adela, Galanesti, 1484 - 9.67 - IF
63. Franc Ioan, Viseu, 1878 - 9.6 - I
64. Onofrei Petru, Gherla, 895 - 9.08 - IW
65. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 1270 - 8.6 - IW
66. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1200 - 8.5 - I
67. Kutasi Ors, Sanpaul, 1974 - 8 - I
68. Sechel Vasile, Viseu, 2010 - 7.85 - I
69. Cristea Samuel, Bistrița, 1244 - 7.8 - IJ
70. Moldovan Ioan, Viseu, 1680 - 7.43 - I
71. Creta Petru, Luna CJ, 1216 - 7.4 - I
72. Szanto Szilard, Sanpaul, 1733 - 7.33 - I
73. Pich Ioan, Viseu, 1572 - 7.25 - I
74. Sticlet Doru, Bistrița, 1296 - 7.2 - IW
75. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1305 - 7 - I
76. Hriban Stefan, Viseu, 1503 - 7 - I
77. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 1847 - 6.5 - I
78. Blaga Monica, Viseu, 2251 - 6.5 - IF
79. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1792 - 6 - I
80. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1654 - 5 - I
81. Pop Dan Cristian, Dej, 1711 - 4.75 - IJ
82. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1698 - 4.5 - I
83. Cristian Ioan, Batos, 1915 - 0 - A
84. Pulhac Bogdan, Sarmas, 2179 - 0 - A
85. Flore Claudiu, Bistrița, 2977 - 0 - A
86. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 3093 - 0 - A
87. Strugar Ioan, Deda, 5001 - 0 - A
88. Csinta Laszlo, Targu Mureș, 5002 - 0 - ATEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Avand in vedere dinamica inscrierilor s-a hotarat modificarea datelor initiale astfel:
Amatori: ora 09.00 - 90 locuri pe 15 mese
Elite: ora 09.00 - 42 locuri pe 7 mese
Open: ora 13.00 - 66 locuri pe 11 mese
-------------
Voi reveni cu listele actualizate. La Amatori inca nu este lista de asteptare, la Open si Elite raman cativa dar probabil vor mai fi si retrageri.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
senior- 08.mar.2008
- 307
- Odorheiu Secuiesc
- 38
Likes given: 167Likes received: 93
Ultimii doua in categoria ELite sunt din Open, ei au vrut in elite?Blade: Butterfly Primorac Carbon OFF+
FH: Andro Rasanter V47
BH: Andro Rasanter V50
Comentariu
Unul sigur ... pe celalalt il mai intreb ...TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Inscrieri Elite - on 17-May-18 at 12:06:49
1. Nistor Dorel, Bistrița, 14 - 43.13 - E
2. Simon Csaba, Targu Mureș, 561 - 42 - EL
3. Farkas Gabor, Targu Mureș, 43 - 41.5 - EW
4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 30 - 41.14 - EL
5. Rus Traian, Cluj Napoca, 510 - 39.4 - EL
6. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 276 - 39.33 - EL
7. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 133 - 39.2 - E
8. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 313 - 39.13 - E
9. Galban Calin, Viseu, 164 - 38.5 - E
10. Apian Florin, Bistrița, 26 - 38.12 - E
11. Bauer Lajos, Targu Mureș, 28 - 37.83 - EW
12. Pavel Calin, Hunedoara, 44 - 37.12 - E
13. Daneliuc Gabi, Selimbar, 33 - 36.53 - EW
14. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 148 - 36.52 - E
15. Irsai Istvan, Targu Mureș, 120 - 35.33 - EW
16. Zidar Victor, Reghin, 47 - 35.08 - E
17. Baciu Gabriel, Târnaveni, 381 - 34.83 - E
18. Nascu Serban, Cluj Napoca, 1230 - 34.7 - E
19. Sufletel Radu, Alba Iulia, 113 - 34.51 - ELW
20. Tira Viorel, Bistrița, 730 - 34.35 - EW
21. Mican Nicolae, Dej, 681 - 34.2 - E
22. Molnar Tihamer, Târnaveni, 178 - 34.18 - E
23. Simion Boby, Cluj Napoca, 258 - 33.46 - ELH
24. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 74 - 33.4 - E
25. Parcalab Mihai, Bistrița, 703 - 33 - E
26. Dabacan Dorin, Târnaveni, 235 - 32.75 - E
27. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 814 - 32.5 - EW
28. Lunca Razvan, Târnaveni, 94 - 32.43 - E
29. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 298 - 32.38 - EJF
30. Medve Mihai, Reghin, 868 - 32 - E
31. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 1314 - 32 - E
32. Mureșan Iulian, Cluj Napoca, 710 - 31.9 - E
33. Blaga Marius, Cluj Napoca, 171 - 31.83 - E
34. Carpaci Alexandru, Ludus, 221 - 31.78 - ELW
35. Bleoca Marius, Târnaveni, 119 - 31.68 - E
36. Zelariu Petru, Târnaveni, 613 - 31.2 - EW
37. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 315 - 31.14 - E
38. Damian Alin, Campia Turzii, 716 - 31 - E
39. Leorda Rares, Reghin, 1131 - 30.5 - E
40. Barabas Sandor, Toplita, 108 - 30.36 - E
41. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 179 - 30.33 - EW
42. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 321 - 28.04 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Corburean Ioana, Mediaș, 69 - 37.95 - EF
Inscrieri Amatori - on 17-May-18 at 12:07:04
1. Spaller Tiberiu, Nasaud, 395 - 19.57 - A
2. Vass Sandor, Beclean, 506 - 18.88 - AW
3. Lucic Corneliu, Suceava, 358 - 18.7 - AHW
4. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 575 - 18.68 - A
5. Scurtu Nicolae, Bistrița, 643 - 18.47 - AW
6. Gecse Alpar, Chibed, 271 - 18.27 - A
7. Moldovan Sidonia, Ludus, 1111 - 18.23 - AJF
8. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 337 - 18.22 - A
9. Olah Remus, Arad, 483 - 18.17 - A
10. Barabas Claudiu, Bistrița, 355 - 18.07 - A
11. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 934 - 18 - AJF
12. Csorbai Lorand, Sanpaul, 978 - 18 - A
13. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1517 - 18 - A
14. Lovin Eusebiu, Comănești, 260 - 17.73 - AW
15. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 527 - 17.6 - A
16. Barbuta Ioan, Dej, 601 - 17.24 - A
17. Vaduva Dan, Bistrița, 1367 - 16.9 - AW
18. Samoila Florin, Sighișoara, 1138 - 16.73 - AW
19. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 582 - 16.59 - A
20. Peta Octavian, Cluj Napoca, 397 - 16.54 - AW
21. Sicoe Ioan, Turda, 403 - 16.48 - AW
22. Balla Peter, Toplita, 363 - 16.4 - A
23. Oltean Silviu, Nasaud, 808 - 16.1 - A
24. Cristofor Razvan, Moinesti, 325 - 16.04 - AW
25. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 614 - 15.97 - A
26. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 871 - 15.9 - A
27. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 629 - 15.87 - A
28. Docea Beniamin, Aiud, 686 - 15.85 - A
29. Pop Ioan, Bistrița, 1044 - 15.85 - AW
30. Gusan Boris, Turda, 405 - 15.53 - AW
31. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 1249 - 15.33 - A
32. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 603 - 15.31 - A
33. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 587 - 15.1 - A
34. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 517 - 15.07 - AW
35. Moldovan Flavia, Târnaveni, 621 - 15.06 - AF
36. Bucur Delia, Ludus, 872 - 15.04 - AJF
37. Zavaski Ioan, Dej, 1125 - 15 - AW
38. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 594 - 14.83 - A
39. Istrate Adrian, Bistrița, 1743 - 14.4 - AW
40. Lupescu Nicolae, Reghin, 536 - 14.22 - A
41. Cinebuji Attila, Târnaveni, 1077 - 14.16 - A
42. Cotfas Gabriel, Toplita, 1058 - 14 - AW
43. Faltisca Eugen, Viseu, 1790 - 14 - A
44. Bedo Jozsef, Suseni, 635 - 13.92 - A
45. Bal Adrian, Gherla, 1310 - 13.8 - A
46. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 558 - 13.57 - A
47. Pop Sabin, Targu Mureș, 511 - 13.33 - A
48. Onet Nicolae, Sighișoara, 1659 - 13.3 - A
49. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1195 - 13 - A
50. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1555 - 13 - A
51. Raduly Ovidiu, Fantanele, 1687 - 13 - A
52. Singeorzan Traian, Nasaud, 1730 - 13 - A
53. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1934 - 13 - A
54. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1073 - 12.6 - AW
55. Bleoca Lucas, Târnaveni, 772 - 12.27 - AJ
56. Barbos Florin, Bistrița, 810 - 11.52 - A
57. Sabau Mircea, Târnaveni, 910 - 11.43 - A
58. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 777 - 11.22 - AJ
59. Damian Vasile, Nasaud, 883 - 11.04 - A
60. Kasper Thomas, Reghin, 1621 - 11 - A
61. Suciu Sergiu, Turda, 660 - 10.25 - AW
62. Ivascu Gavrila, Viseu, 1516 - 10.18 - A
63. Rosca Adela, Galanesti, 1484 - 9.67 - IF
64. Franc Ioan, Viseu, 1878 - 9.6 - I
65. Onofrei Petru, Gherla, 895 - 9.08 - IW
66. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 1270 - 8.6 - IW
67. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1200 - 8.5 - I
68. Kutasi Ors, Sanpaul, 1974 - 8 - I
69. Sechel Vasile, Viseu, 2010 - 7.85 - I
70. Cristea Samuel, Bistrița, 1244 - 7.8 - IJ
71. Moldovan Ioan, Viseu, 1680 - 7.43 - I
72. Creta Petru, Luna CJ, 1216 - 7.4 - I
73. Szanto Szilard, Sanpaul, 1733 - 7.33 - I
74. Pich Ioan, Viseu, 1572 - 7.25 - I
75. Sticlet Doru, Bistrița, 1296 - 7.2 - IW
76. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1305 - 7 - I
77. Hriban Stefan, Viseu, 1503 - 7 - I
78. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 1847 - 6.5 - I
79. Blaga Monica, Viseu, 2251 - 6.5 - IF
80. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1792 - 6 - I
81. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1654 - 5 - I
82. Pop Dan Cristian, Dej, 1711 - 4.75 - IJ
83. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1698 - 4.5 - I
84. Cristian Ioan, Batos, 1915 - 0 - A
85. Pulhac Bogdan, Sarmas, 2179 - 0 - A
86. Flore Claudiu, Bistrița, 2977 - 0 - A
87. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 3093 - 0 - A
88. Strugar Ioan, Deda, 5001 - 0 - A
89. Csinta Laszlo, Targu Mureș, 5002 - 0 - A
Inscrieri Open - on 17-May-18 at 12:07:20
1. Denes Ferenc, Praid, 136 - 29.99 - OW
2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 157 - 29.89 - O
3. Dezso Lorand, Dej, 554 - 29.68 - O
4. Ticala Vasile Jr, Viseu, 461 - 29.62 - O
5. Tipser Gabriel, Sighișoara, 435 - 29.5 - OW
6. Atomei Armand, Piatra Neamț, 158 - 28.99 - OW
7. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 333 - 28.86 - OW
8. Mitzea Alexandru, Sibiu, 227 - 28.43 - O
9. Fazakas Attila, Toplita, 240 - 28.4 - O
10. Pop Danut, Dej, 309 - 27.83 - O
11. Farkas Bence, Targu Mureș, 161 - 27.77 - O
12. Teglas Andreea, Ludus, 407 - 27.77 - OJF
13. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 794 - 27.75 - O
14. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 167 - 27.46 - O
15. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 80 - 27.3 - OW
16. Andreica Iulian, Viseu, 410 - 27.07 - O
17. Miron Mihai, Cluj Napoca, 293 - 27.03 - OH
18. Negrean Ioan, Sibiu, 125 - 26.88 - O
19. Colcer Nicolae, Toplita, 165 - 26.64 - O
20. Motorga Dorin, Targu Mureș, 211 - 26.57 - O
21. Ciobanu Daniel, Blaj, 126 - 26.25 - OW
22. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 294 - 26.13 - O
23. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 26.1 - O
24. Rosca Niculai, Galanesti, 496 - 25.94 - O
25. Janosi Attila, Targu Mureș, 163 - 25.75 - O
26. Morosan Marian, Suceava, 194 - 25.73 - O
27. Bothazan Florin, Dej, 269 - 25.73 - O
28. Marian Calin, Reghin, 1455 - 25 - O
29. Groza Florin, Cluj Napoca, 1313 - 24.7 - OW
30. Ambrus Szilard, Ludus, 439 - 24.38 - OJ
31. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 210 - 24 - O
32. Muntean Mircea, Baia Mare, 946 - 24 - O
33. Marian Florin, Reghin, 420 - 23.8 - O
34. Radu Constantin, Sibiu, 175 - 23.66 - OW
35. Macovei Cristi, Iași, 159 - 23.41 - O
36. Veres Janos, Targu Mureș, 349 - 23.37 - OW
37. Dirlea Ioan, Aiud, 225 - 23.33 - OH
38. Ban Peter, Cluj Napoca, 778 - 23.33 - O
39. Damian Mircea, Bistrița, 224 - 23.32 - O
40. Turcu Viorel, Piatra Neamț, 242 - 23.08 - OW
41. Kovaci Richard, Târnaveni, 481 - 23.08 - O
42. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 1190 - 23 - OW
43. Sava Petru, Cluj Napoca, 699 - 22.92 - O
44. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 255 - 22.73 - OW
45. Pinzar Alin, Suceava, 266 - 22.49 - O
46. Ferencz Valentin, Târnaveni, 1404 - 22.2 - O
47. Schuller Cristian, Sighișoara, 2205 - 22 - O
48. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1464 - 21 - O
49. Dinu Gheorghe, București, 177 - 20.86 - OW
50. Fulop Attila, Aiud, 219 - 20.83 - OW
51. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 273 - 20.65 - OW
52. Bumbu Pavel, Razboieni, 455 - 20.33 - O
53. Gimbuta Catalin, Bistrița, 1525 - 20.3 - O
54. Kincses Jozsef, Praid, 400 - 20.17 - O
55. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 300 - 19.97 - A
56. Benyovski Bela, Sibiu, 541 - 19.73 - AW
57. Grosan Mircea, Dej, 665 - 19.67 - A
58. Cuesdean Rares, Reghin, 776 - 18 - AJ
59. Neamțu Adrian, Gherla, 1208 - 18 - A
60. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 666 - 17.8 - A
61. Bozosan Petre, Sibiu, 311 - 16.7 - A
62. Krisan Iuliu, Viseu, 897 - 16.47 - A
63. Andreica Daniel, Viseu, 663 - 16.38 - A
64. Mihalca Bogdan, Bistrița, 1871 - 15.5 - A
65. Ivascu Cosmin, Viseu, 874 - 14.1 - A
66. Ticala Vasile, Viseu, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Istrate Cristian, București, 58 - 29.69 - OW
2. Migea Cornel, Sibiu, 98 - 28.3 - OW
3. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1786 - 18.1 - AW
4. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 326 - 22.62 - OW
5. Beltechi Dumitru, Victoria, 952 - 21.63 - OTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 28.feb.2016
- 2985
- Piatra Neamț
- 48
Likes given: 4269Likes received: 1734
Dumitrescu Dan-open
Piatra-Neamț-multumim!!!Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
fh tenergy 05
bh rakza 7 soft
Comentariu
Atentie la orele de incepere ale celor 3 categorii !
ELITE
- Ora inceperii: 09.00 - inscrieri pana la 08:30
- Număr maxim de participanți: 42
AMATORI
- Ora inceperii: 09:00 - inscrieri pana la ora 08:30
- Număr maxim participanți - 90
OPEN
- Ora inceperii: 13.00 - inscrieri pana la 12:30
- Număr maxim de participanți: 66TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
"Memorialul Dan Leorda", Reghin - 26.05.2018
Se retrag,Istrate Adrian - amatori ,Gimbuta Catalin - open ,Bistrița
Se inscrie Maxim Cristian , amatoriBlade:Viscaria
BH:Tenergy 05 2.1
FH:Tenergy 05 2.1
Comentariu
senior- 29.mar.2016
- 1422
- București
- 56
Likes given: 653Likes received: 508
Salutare tuturor, cu toata simpatia se retrage subsemnatul, sa aveti un turneu reusit, pe curand !
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 03:13.Procesare...X
Comentariu