Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

user defensestyle vs ceilalti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: user defensestyle vs ceilalti

    sunt convins(a) ca este o actiune menita sa aduca beneficii de ambele parti .

    Comentariu


    • #27
      Re: user defensestyle vs ceilalti

      Acuma incerci sa te scoti Trebuia sa te gandesti de la inceput ce zici ! Iar referitor la regulament , ar fi foarte buna ideea , ar fi ordine mai mare pe forum. Adica domnul prezina o oferta cu care vrea sa ajute pe mai multi si tu intervii cu prostii ! Asta se numeste of topic ! Eu ce sa fac daca esti fata sau baiat ? Tot trebuie sa te comporti frumos , si daca zici ceva argumenteaza , nu ca " las ca stiu eu destule "

      Comentariu


      • #28
        Re: user defensestyle vs ceilalti

        offtopic e cand vorbesti despre ceva ce nu are legatura cu subiectul. acea "prostie" despre care vb tu ..era legata de subiect.

        Comentariu


        • #29
          Re: user defensestyle vs ceilalti

          de ce nu-ti cauti tu un site de gramatica?!?vad ca vii si dai lectii de tot felul ,numai ca la cele de tenis de masă te-ai poticnit........deoarece este site de tenis de masă,te trimitem pe la Popica sa mai iei niste lectii si pe noi lasa-ne sa luam lectii de gramatica ,cind vom simti nevoia de asaceva......aici situatia este legata de tenis de masă,ceea ce tu nu prea stii...... :P

          Comentariu


          • #30
            Re: user defensestyle vs ceilalti

            vasilica sincer iti spun ca la un singur capitol esti peste mine, te las sa-ti dai seama singur la care. BEM UN PAHAREL ?

            Comentariu


            • #31
              Re: user defensestyle vs ceilalti


              Ma baiatule cu stil defensiv-agresiv, de unde ai aparut? Ai avut o copilarie nefericita?
              Oamenii de pe forumul asta sunt bine intentionati. Mataluta cred ca ai chef de cearta. Cauta alt forum pentru asta. Vrei doar sa te certi cu cineva.
              Viscaria
              Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X