Fotografia de grup
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Valurile Dunării", Brăila - 11.08.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
-
1971-2020
- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MITREA SILVIU NAVODARI 2-33-03-03-0312 PEIU COSMIN BABADAG 3-22-31-33-0223 TICU DORIN BACAU 0-33-22-31-314 POTARNICHE BIANCA BUZAU 0-33-13-21-3235 STOLEARENCO IGOR Galați 0-30-33-13-124
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BRANISTE GEORGE BACAU 0-31-32-30-302 GAITAN TIBERIU Brăila 3-03-02-31-3233 SPOIALA CRISTINEL FOCSANI 3-10-33-20-3244 BRULEA PETRE PAULESTI 3-23-22-33-2315 NICOLA MARIAN CONSTANTA 3-03-13-02-332
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI 3-13-21-33-02-3332 GHEORGHE NICOLAE CALARASI 1-31-33-13-22-3253 SAMOILA ION BABADAG 2-33-10-33-00-3244 TOFAN MARIUS CONSTANTA 3-11-33-03-03-0415 CHETRONIE LIVIU TECUCI 0-32-30-30-32-306 TIHI ANDREI Galați 3-23-23-00-33-242
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT 0-32-33-03-12-3232 PIZLARU IONEL FOCSANI 3-00-33-03-13-0423 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU 3-23-03-13-13-2514 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 0-30-31-30-33-215 ANGHELE CRISTINEL Galați 1-31-31-33-03-0246 OSMAN METIN TULCEA 3-20-32-32-30-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3-13-23-13-23-0512 MUNTEANU ION COMANESTI 1-33-21-32-31-313 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA 2-32-32-33-21-314 STAICU DAN CONSTANTA 1-33-13-20-33-1335 BURUIANA MIHAI MARASESTI 2-33-22-33-03-1326 CUNA GHEORGHE BUZAU 0-33-13-11-31-324Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Calificati in superioare - Open
1 Mitrea Silviu Peiu Cosmin Potarniche Bianca Stolearenco Igor 2 Brulea Petre Nicola Marian Gaitan Tiberiu Spoiala Cristinel 3 Tofan Marius Tihi Andrei Dumbrava Daniel Samoila Ion Gheorghe Nicolae 4 Popa Alexandru Iulian Pizlaru Ionel Dumitrescu Dan Anghele Cristinel 5 Istrate Cristian Buruiana Mihai Staicu Dan Cuna Gheorghe Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe superioare Open
Grupe superioare Open1 Mitrea Silviu Dumitrescu Dan Staicu Dan 2 Brulea Petre Dumbrava Daniel Cuna Gheorghe 3 Tofan Marius Gaitan Tiberiu Anghele Cristinel 4 Popa Alexandru Iulian Potarniche Bianca Samoila Ion 5 Istrate Cristian Peiu Cosmin Spoiala Cristinel 6 Buruiana Mihai Nicola Marian Gheorghe Nicolae 7 Pizlaru Ionel Tihi Andrei Stolearenco Igor
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MITREA SILVIU NAVODARI 3-13-1212 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT 1-33-2123 STAICU DAN CONSTANTA 1-32-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BRULEA PETRE PAULESTI 0-33-2122 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI 3-03-0213 CUNA GHEORGHE BUZAU 2-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOFAN MARIUS CONSTANTA 3-23-0212 GAITAN TIBERIU Brăila 2-33-2123 ANGHELE CRISTINEL Galați 0-32-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU 3-03-2212 POTARNICHE BIANCA BUZAU 0-33-1123 SAMOILA ION BABADAG 2-31-304 5 5
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3-03-1212 PEIU COSMIN BABADAG 0-30-303 SPOIALA CRISTINEL FOCSANI 1-33-0124 5 4
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BURUIANA MIHAI MARASESTI 1-32-302 NICOLA MARIAN CONSTANTA 3-10-3123 GHEORGHE NICOLAE CALARASI 3-23-0214 5 1
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PIZLARU IONEL FOCSANI 3-23-0212 TIHI ANDREI Galați 2-30-303 STOLEARENCO IGOR Galați 0-33-0124 5 2 Ultima editare de marcelgiosan; 12.aug.2018, 16:42.Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe inferioare Avansați
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SILIVESTRU NICU TULCEA 3-03-03-13-0412 BUDESCU MARIAN Galați 0-32-33-13-0223 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 0-33-21-33-0244 SANDU MIHAI Brăila 1-31-33-13-1235 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 0-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DINU GHEORGHE BUCURESTI 2-30-33-03-21-3252 NITU SERBAN PAULESTI 3-23-23-02-31-3333 STOICA SANDEL FOCSANI 3-02-33-12-33-2344 GHEORGHE DANIEL Brăila 0-30-31-32-30-305 HULPAN CRISTIAN Galați 2-33-23-23-20-3326 SCHIMBESCHI MARIAN TULCEA 3-13-12-33-03-041
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 3-03-03-03-13-2512 PANAIT ADRIAN Brăila 0-32-31-30-30-303 DUMITRU SILVIU CONSTANTA 0-33-21-33-01-3244 ANTON CRISTIAN TULCEA 0-33-13-13-13-1425 HUICA PETRE BUCURESTI 1-33-00-31-30-316 MITU MANUEL Galați 2-33-03-11-33-033
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IORDACHI ADRIAN ADJUD 3-00-31-33-03-0312 CHIRIAC MARIUS Botoșani 0-33-23-13-02-3333 BOTOC OVIDIU PLOIESTI 3-02-33-13-02-3344 FLOREA GIGI Galați 3-11-31-33-02-3255 APOSTU IONEL Brăila 0-30-30-30-33-216 CARAIVAN BOGDAN TULCEA 0-33-23-23-22-332
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DURAC VIOREL CONSTANTA 3-13-11-33-13-0422 STOICA EMANUEL MANGALIA 1-33-20-30-33-0233 CAZANEL GHEORGHE COMANESTI 1-32-31-33-03-1244 PRESURA EUGEN SLOBOZIA 3-13-03-13-13-0515 CEOBOTARU DANIEL Galați 1-33-00-31-31-316 PASCU GABRIEL Brăila 0-30-31-30-33-11
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SOCACI SORIN PANCIU 3-01-33-13-03-0412 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI 0-33-03-03-03-0423 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 3-10-31-33-13-0344 MANEA DORINEL TECUCI 1-30-33-13-03-2335 BRAN FLORIN TULCEA 0-30-31-30-32-306 BOLOZAN LAURENTIU Brăila 0-30-30-32-33-21
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DODU COSTICA FOCSANI 1-32-33-20-33-0242 VESTINEANU IONUT SLOBOZIA 3-13-13-22-32-3333 ZBANT MIHAI TULCEA 3-21-33-03-13-1414 STOIAN NICOLAE Brăila 2-32-30-32-33-115 TIRDEA IONUT TECUCI 3-03-21-33-23-2426 DIMACHE MARIA Brăila 0-33-21-31-32-31
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CARATA CATALIN TULCEA 3-2
3-13-0
3-03-2512 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 2-3
3-13-03-03-0423 SOCACI MARIAN Brăila 1-31-33-13-03-1334 GIOSAN MARCEL Galați 0-3
0-31-33-11-315 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 0-30-30-31-32-306 DAN POPA TECUCI 2-30-31-33-13-224
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IVAN ADRIAN TULCEA 3-03-03-13-13-0512 ROSCAN NICUSOR Brăila 0-30-30-30-30-303 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI 0-33-03-01-33-0334 ADAM TEODOR BUZAU 1-33-00-31-33-0245 COTET NICOLAE Brăila 1-33-03-13-13-0426 DAMIAN ALEXANDRU SIBIU 0-33-00-30-30-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CODREANU LAURENTIU BUZAU 0-33-22-33-03-1332 EVTEI VASILE TULCEA 3-03-01-33-03-1423 VISAN VICTOR SLOBOZIA 2-30-30-33-03-0244 AMARINEI SORIN Galați 3-23-13-03-03-0515 DARIE GABRIEL COMANESTI 0-30-30-30-31-306 PAVEL NICOLAE Brăila 1-31-30-30-33-11Ultima editare de marcelgiosan; 12.aug.2018, 09:07.Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe superioare Avansați
1 Silivestru Nicu Socaci Marian Ailioaie Gheorghe 2 Schimbeschi Marian Vestineanu Ionut Codreanu Laurentiu 3 Lovin Eusebiu Manea Dorinel Visan Victor 4 Iordachi Adrian Stoica Emanuel Adam Teodor 5 Presura Eugen Chiriac Marius Dan Popa 6 Socaci Sorin Mitu Manuel Dodu Costica 7 Zbant Mihai Nitu Serban Balbarau Razvan 8 Carata Catalin Sandu Mihai Cazanel Gheorghe 9 Ivan Adrian Budescu Marian Botoc Ovidiu 10 Amarinei Sorin Hulpan Cristian Dumitru Silviu 11 Evtei Vasile Anton Cristian Stoica Sandel 12 Cotet Nicolae Caraivan Bogdan Cristescu Cristian 13 Maftei Catalin Doru Durac Viorel Florea Gigi 14 Tirdea Ionut Docan Cristian Dinu Gheorghe Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe inferioare începători
1 Popescu Apreotesei Mihai Avram Ionut Ursulescu Ioan Stanga Bujoi Emanuel Sirotencu Nicolae Stirbu Daniel 2 Vasile Razvan Dutu Constantin Urdes Florentina Ruxandra Nani Adrian Dobre Ionel Calcic Adrian 3 Dumitru George Sezciuc Codrin Caranfilian Migo Portariuc Gheorghe Enache Adrian Gaitan Marius 4 Moise Viorel Fusca Georgian Manole Dan Boboc Viorel Caraivan Bogdan Bizga Romeo Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe inferioare Elite
1 Enciu Alexandru Toma Iulian Boraciu Claudiu Zainescu Corneliu Baiburi Levent Rasnoveanu Daniel 2 Durdun George Ditu Daniel Vlase Gheorghe Manea Mihaita Gutu Victor 3 Ion Marius Chiscop Bogdan Neculai Alexandru Nitu Victor Nicolae Alin 4 Corcoz Costin Constantinescu Rares Buta Radu Arion Costel Toader Nicolae 5 Wischegg Robert Dinca Daniel Zarinschi Catalin Fratea Aurel Gherasim Iulian Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Eliminatorii Open
1. Mitrea Silviu
-------------------- Mitrea Silviu 3-0
16. Bye
----------------------------------- Mitrea Silviu 3-2
9. Nicola Marian
-------------------- Stolearenco Igor 3-0
8. Stolearenco Igor
-------------------------------------------------- Mitrea Silviu 3-2
5. Istrate Cristian
-------------------- Gaitan Tiberiu 3-0
12. Gaitan Tiberiu
----------------------------------- Gaitan Tiberiu 3-0
13. Brulea Petre
-------------------- Brulea Petre 3-0
4. Popa Alexandru Iulian
----------------------------------------------------------------- Dumbrava Daniel 3-2
3. Tofan Marius
-------------------- Tofan Marius 3-0
14. Dumitrescu Dan
----------------------------------- Potarniche Bianca 3-2
11. Potarniche Bianca
-------------------- Potarniche Bianca 3-0
6. Gheorghe Nicolae
-------------------------------------------------- Dumbrava Daniel 3-1
7. Pizlaru Ionel
-------------------- Pizlaru Ionel 3-0
10. Spoiala Cristinel
----------------------------------- Dumbrava Daniel 3-0
15. Bye
-------------------- Dumbrava Daniel 3-0
2. Dumbrava DanielUltima editare de marcelgiosan; 11.aug.2018, 15:48.Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
Caraivan din grupa 4 inferioare avansati este din Brăila este fost jucator de avansati care nu a mai participat de mult in concursuri .Nu este din Tulcea .De corectat S a calificat in superioare .Consideratie dnule Giosan
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Finala - Open
Mitrea Silviu
-------------------- 7-11, 12-10, 11-8, 8-11, 11-13
Dumbrava Daniel
Ultima editare de marcelgiosan; 11.aug.2018, 15:47.Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Clasament Open
1. Dumbrava Daniel - Focșani
2. Mitrea Silviu - Navodari
3 -- 4
Potarniche Bianca - Buzău
Gaitan Tiberiu - Brăila
5 -- 8
Pizlaru Ionel - Focșani
Stolearenco Igor - Galați
Tofan Marius - Constanța
Brulea Petre - Paulesti
9 -- 14
Gheorghe Nicolae - Călărași
Istrate Cristian - București
Spoiala Cristinel - Focșani
Nicola Marian - Constanța
Dumitrescu Dan - Piatra Neamț
Popa Alexandru Iulian - Buzău
15 -- 21 0v gr.sup.
Peiu Cosmin - Babadag
Samoila Ion - Babadag
Staicu Dan - Constanța
Anghele Cristinel - Galați
Buruiana Mihai - Marasesti
Cuna Gheorghe - Buzău
Tihi Andrei - Galați
22 -- 26 1v gr.inf.
Munteanu Ion - Comănești
Ticu Dorin - Bacău
Orac Teodor - Ramnicu Valcea
Pralea Marius Dan - Botoșani
Osman Metin - Tulcea
27 -- 28 0v gr.inf.
Braniste George - Bacău
Chetronie Liviu - TecuciBlade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8036
- Brașov
Likes given: 1517Likes received: 2931
Felicitări Daniel Dumbravă!!!!
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe inferioare Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA 3-13-03-03-13-0512 TOMA IULIAN Brăila 1-31-33-03-03-0333 BORACIU CLAUDIU URZICENI 0-33-13-03-23-0424 ZAINESCU CORNELIU Galați 0-30-30-30-32-305 BAIBURI LEVENT TULCEA 1-30-32-33-03-0246 RASNOVEANU DANIEL BUCURESTI 0-30-30-33-20-315
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DURDUN GEORGE BUCURESTI 3-03-13-03-0412 DITU DANIEL ONESTI 0-33-12-33-0233 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA 1-31-30-33-0144 MANEA MIHAITA TULCEA 0-33-23-03-1325 GUTU VICTOR Galați 0-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ION MARIUS Brăila 0-30-33-23-2242 CHISCOP BOGDAN Galați 3-03-22-31-3223 NECULAI ALEXANDRU TULCEA 3-02-32-33-2234 NITU VICTOR SLOBOZIA 2-33-23-23-2315 NICOLAE ALIN BUCURESTI 2-33-12-32-31
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CORCOZ COSTIN FOCSANI 3-03-03-03-0412 CONSTANTINESCU RARES Brăila 0-33-03-13-0323 BUTA RADU BUCURESTI 0-30-32-33-0144 ARION COSTEL Galați 0-31-33-23-0235 TOADER NICOLAE TULCEA 0-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 WISCHEGG ROBERT Galați 3-13-03-03-1412 DINCA DANIEL BUCURESTI 1-33-13-13-0323 ZARINSCHI CATALIN Galați 0-31-33-13-1234 FRATEA AUREL CONSTANTA 0-31-31-31-305 GHERASIM IULIAN TULCEA 1-30-31-33-114Ultima editare de marcelgiosan; 11.aug.2018, 16:39.Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Calificati in superioare - Elite
1 Enciu Alexandru Boraciu Claudiu Toma Iulian Baiburi Levent Rasnoveanu Daniel 2 Durdun George Manea Mihaita Ditu Daniel Vlase Gheorghe 3 Nitu Victor Chiscop Bogdan Neculai Alexandru Ion Marius 4 Corcoz Costin Constantinescu Rares Arion Costel Buta Radu 5 Wischegg Robert Dinca Daniel Zarinschi Catalin Gherasim Iulian Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe superioare Elite
1 Enciu Alexandru Arion Costel Zarinschi Catalin 2 Durdun George Neculai Alexandru Gherasim Iulian 3 Nitu Victor Ditu Daniel Buta Radu 4 Corcoz Costin Toma Iulian Ion Marius 5 Wischegg Robert Boraciu Claudiu Vlase Gheorghe 6 Dinca Daniel Manea Mihaita Baiburi Levent 7 Constantinescu Rares Chiscop Bogdan Rasnoveanu Daniel Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe superioare Avansați
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SILIVESTRU NICU TULCEA 3-13-0212 SOCACI MARIAN Brăila 1-33-2123 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI 0-32-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SCHIMBESCHI MARIAN TULCEA 3-13-2212 VESTINEANU IONUT SLOBOZIA 1-31-303 CODREANU LAURENTIU BUZAU 2-33-112
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 3-03-1212 MANEA DORINEL TECUCI 0-32-303 VISAN VICTOR SLOBOZIA 1-33-212
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IORDACHI ADRIAN ADJUD 1-33-0112 STOICA EMANUEL MANGALIA 3-11-313 ADAM TEODOR BUZAU 0-33-112
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRESURA EUGEN SLOBOZIA 3-03-0212 CHIRIAC MARIUS Botoșani 0-33-0123 DAN POPA TECUCI 0-30-30
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SOCACI SORIN PANCIU 1-32-302 MITU MANUEL Galați 3-13-0213 DODU COSTICA FOCSANI 3-20-312
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ZBANT MIHAI TULCEA 1-33-212 NITU SERBAN PAULESTI 3-11-3123 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 2-33-1114 5 10
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CARATA CATALIN TULCEA 3-23-0212 SANDU MIHAI Brăila 2-33-0123 CAZANEL GHEORGHE COMANESTI 0-30-304 5 9
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IVAN ADRIAN TULCEA 3-22-3122 BUDESCU MARIAN Galați 2-30-303 BOTOC OVIDIU PLOIESTI 3-23-0214 5 8
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 AMARINEI SORIN Galați 3-02-3122 HULPAN CRISTIAN Galați 0-32-303 DUMITRU SILVIU CONSTANTA 3-23-2214 5 7
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 EVTEI VASILE TULCEA 3-23-0212 ANTON CRISTIAN TULCEA 2-30-303 STOICA SANDEL FOCSANI 0-33-0124 5 6
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COTET NICOLAE Brăila 3-22-3122 CARAIVAN BOGDAN TULCEA 2-33-213 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 3-22-3114 5 5
Gr.superioara nr. 14Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 2-32-302 DURAC VIOREL CONSTANTA 3-23-2213 FLOREA GIGI Galați 3-22-3124 5 1
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TIRDEA IONUT TECUCI 2-32-302 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI 3-23-2213 DINU GHEORGHE BUCURESTI 3-22-3124 5 3 Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Eliminatorii Avansați
1. Silivestru Nicu
-------------------- Silivestru Nicu 3-0
32. Bye
----------------------------------- Silivestru Nicu 3-0
17. Stoica Sandel
-------------------- Stoica Sandel 3-2
16. Dinu Gheorghe
-------------------------------------------------- Silivestru Nicu 3-1
9. Botoc Ovidiu
-------------------- Dodu Costica 3-0
24. Dodu Costica
----------------------------------- Carata Catalin 3-0
25. Visan Victor
-------------------- Carata Catalin 3-0
8. Carata Catalin
----------------------------------------------------------------- Silivestru Nicu 3-1
5. Presura Eugen
-------------------- Codreanu Laurentiu 3-2
28. Codreanu Laurentiu
----------------------------------- Codreanu Laurentiu 3-2
21. Nitu Serban
-------------------- Nitu Serban 3-2
12. Cristescu Cristian
-------------------------------------------------- Codreanu Laurentiu 3-0
13. Durac Viorel
-------------------- Durac Viorel 3-2
20. Amarinei Sorin
----------------------------------- Iordachi Adrian 3-1
29. Bye
-------------------- Iordachi Adrian 3-0
4. Iordachi Adrian
-------------------------------------------------------------------------------- Silivestru Nicu 3-0
3. Lovin Eusebiu
-------------------- Lovin Eusebiu 3-0
30. Bye
----------------------------------- Ivan Adrian 3-1
19. Ivan Adrian
-------------------- Ivan Adrian 3-0
14. Docan Cristian
-------------------------------------------------- Ivan Adrian 3-2
11. Evtei Vasile
-------------------- Evtei Vasile 3-2
22. Sandu Mihai
----------------------------------- Evtei Vasile 3-1
27. Socaci Marian
-------------------- Mitu Manuel 3-0
6. Mitu Manuel
----------------------------------------------------------------- Florea Gigi 3-0
7. Balbarau Razvan
-------------------- Balbarau Razvan 3-0
26. Adam Teodor
----------------------------------- Balbarau Razvan 3-1
23. Chiriac Marius
-------------------- Chiriac Marius 3-1
10. Dumitru Silviu
-------------------------------------------------- Florea Gigi 3-2
15. Florea Gigi
-------------------- Florea Gigi 3-0
18. Cotet Nicolae
----------------------------------- Florea Gigi 3-1
31. Bye
-------------------- Schimbeschi Marian 3-0
2. Schimbeschi MarianUltima editare de marcelgiosan; 11.aug.2018, 19:26.Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
senior- 21.iun.2015
- 1206
- PLOPENI
- 48
Likes given: 5629Likes received: 675
Felicitări Bya, felicitări Petrică!BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
Blade: KAZAK
FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe inferioare începători
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE 3-13-13-03-2412 AVRAM IONUT Galați 1-30-33-02-3143 URSULESCU IOAN STANGA BACAU 4 BUJOI EMANUEL Brăila 1-33-03-03-0325 SIROTENCU NICOLAE TULCEA 0-30-30-30-306 STIRBU DANIEL Brăila 2-33-20-33-023
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VASILE RAZVAN Brăila 3-03-03-03-01-3422 DUTU CONSTANTIN Galați 0-33-13-10-30-3243 URDES FLORENTINA RUXANDRA TULCEA 0-31-33-00-30-314 NANI ADRIAN TULCEA 0-31-30-30-30-305 DOBRE IONEL Brăila 0-33-03-03-00-3336 CALCIC ADRIAN PANCIU 3-13-03-03-03-051
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE 3-03-03-01-33-0412 SEZCIUC CODRIN SLOBOZIA 0-33-13-10-33-1343 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI 0-31-33-13-13-0334 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 0-31-31-33-11-315 ENACHE ADRIAN TULCEA 3-13-01-31-33-2326 GAITAN MARIUS Brăila 0-31-30-33-12-315
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOISE VIOREL Brăila 0-32-33-23-02-3242 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE 3-03-03-13-03-0513 MANOLE DAN Brăila 3-20-30-33-03-0324 BOBOC VIOREL SLOBOZIA 2-31-33-03-01-3255 CARAIVAN BOGDAN TULCEA 0-30-30-30-30-306 BIZGA ROMEO Galați 3-20-30-33-13-033Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Calificati in superioare - începători
1 Popescu Apreotesei Mihai Bujoi Emanuel Stirbu Daniel Avram Ionut 2 Calcic Adrian Vasile Razvan Dobre Ionel Dutu Constantin 3 Dumitru George Enache Adrian Caranfilian Migo Sezciuc Codrin Gaitan Marius 4 Fusca Georgian Manole Dan Bizga Romeo Moise Viorel Boboc Viorel Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe superioare începători
Grupe superioare începători1 Popescu Apreotesei Mihai Bizga Romeo Sezciuc Codrin 2 Calcic Adrian Caranfilian Migo Moise Viorel 3 Dumitru George Dobre Ionel Avram Ionut 4 Fusca Georgian Stirbu Daniel Dutu Constantin 5 Manole Dan Bujoi Emanuel Gaitan Marius 6 Enache Adrian Vasile Razvan Boboc Viorel
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE 3-01-3122 BIZGA ROMEO Galați 0-31-303 SEZCIUC CODRIN SLOBOZIA 3-13-121
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CALCIC ADRIAN PANCIU 3-03-1212 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI 0-32-303 MOISE VIOREL Brăila 1-33-212
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE 3-13-0212 DOBRE IONEL Brăila 1-33-1123 AVRAM IONUT Galați 0-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE 3-23-0212 STIRBU DANIEL Brăila 2-33-0123 DUTU CONSTANTIN Galați 0-30-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MANOLE DAN Brăila 3-03-0212 BUJOI EMANUEL Brăila 0-33-0123 GAITAN MARIUS Brăila 0-30-304 5 2
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ENACHE ADRIAN TULCEA 0-31-302 VASILE RAZVAN Brăila 3-03-0213 BOBOC VIOREL SLOBOZIA 3-10-3124 5 1 Ultima editare de marcelgiosan; 12.aug.2018, 11:15.Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Grupe superioare Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA 3-23-0212 ARION COSTEL Galați 2-33-2123 ZARINSCHI CATALIN Galați 0-32-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DURDUN GEORGE BUCURESTI 3-03-0212 NECULAI ALEXANDRU TULCEA 0-33-1123 GHERASIM IULIAN TULCEA 0-31-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NITU VICTOR SLOBOZIA 2-33-1122 DITU DANIEL ONESTI 3-23-1213 BUTA RADU BUCURESTI 1-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CORCOZ COSTIN FOCSANI 3-22-3122 TOMA IULIAN Brăila 2-31-303 ION MARIUS Brăila 3-23-1214 5 5
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 WISCHEGG ROBERT Galați 2-33-0122 BORACIU CLAUDIU URZICENI 3-23-0213 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA 0-30-304 5 4
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DINCA DANIEL BUCURESTI 3-03-0212 MANEA MIHAITA TULCEA 0-30-303 BAIBURI LEVENT TULCEA 0-33-0124 5 3
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CONSTANTINESCU RARES Brăila 1-33-0122 CHISCOP BOGDAN Galați 3-13-1213 RASNOVEANU DANIEL BUCURESTI 0-31-304 5 2 Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 05:26.Procesare...X
Comentariu