Postat în original de luci p
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 15.09.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator tehnic
- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Se retrag Farkas Gabor si Farkas Bence.blade:timo boll tamca 5000
fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
bh:YASAKA RAKZA 9 MAX
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Postat în original de luci p Vezi postscuze,
luci pasca, tg mures, amatoriTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator local- 02.feb.2010
- 1734
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Pall Jozsef Attila- Sanpaul la avansatiLemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/10/2018 at 5:25:05 PM
1. Scurtu Nicolae, Bistrița, 454 - 19.9 - AW
2. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1060 - 19.75 - A
3. Kincses Jozsef, Praid, 422 - 19.5 - A
4. Bumbu Pavel, Razboieni, 556 - 19.4 - A
5. Spaller Tiberiu, Nasaud, 510 - 19.32 - A
6. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1314 - 19 - A
7. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1122 - 18.85 - A
8. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 392 - 18.3 - A
9. Morariu Marius, Sibiu, 503 - 18.27 - A
10. Joldes Adrian, Bistrița, 615 - 17.96 - A
11. Vajda Erno, Reghin, 359 - 17.77 - AW
12. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 362 - 17.49 - A
13. Vass Sandor, Beclean, 439 - 17.46 - AW
14. Singeorzan Traian, Nasaud, 1400 - 17.4 - A
15. Orha Andrei, Targu Mureș, 1656 - 17.3 - A
16. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 557 - 17.19 - A
17. Moldovan Flavia, Târnaveni, 621 - 17.08 - AF
18. Covataru Loredan, Brașov, 967 - 17.07 - A
19. Piper Petru, Luna CJ, 394 - 17 - AH
20. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 448 - 16.63 - AW
21. Docea Beniamin, Aiud, 723 - 16.57 - A
22. Heja Zoltan, Ditrau, 344 - 16.51 - A
23. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 611 - 16.51 - A
24. Bedo Jozsef, Suseni, 380 - 16.38 - A
25. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 771 - 16.3 - A
26. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1500 - 16.3 - A
27. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 542 - 16.18 - A
28. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 538 - 15.99 - AJ
29. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 764 - 15.55 - A
30. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1170 - 15.4 - A
31. Todor Csaba, Gheorgheni, 469 - 15.32 - AH
32. Barbos Florin, Bistrița, 626 - 15.05 - A
33. Barabas Claudiu, Bistrița, 430 - 15.02 - A
34. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 983 - 15.02 - AF
35. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1928 - 14.9 - A
36. Pop Sabin, Targu Mureș, 456 - 14.8 - A
37. Sabau Mircea, Târnaveni, 718 - 14.71 - A
38. Onet Nicolae, Sighișoara, 1340 - 14.03 - A
39. Bleoca Lucas, Târnaveni, 642 - 14.02 - AJ
40. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 725 - 14 - AJ
41. Caraus Sorin, Deva, 706 - 13.9 - A
42. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1016 - 13.8 - A
43. Bal Adrian, Gherla, 732 - 13.42 - A
44. Lungu Adrian, Nasaud, 2765 - 13 - A
45. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1103 - 12.9 - AW
46. Barna Andrei, Targu Mureș, 2826 - 12.8 - A
47. Iepure Teodor Calin, Aiud, 709 - 12.79 - AJ
48. Dumitrescu Sorin, Brașov, 802 - 12.49 - A
49. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 674 - 12.04 - A
50. Faraian Alexandru, Aiud, 870 - 11.78 - AJ
51. Sterczer Sandor, Sanzieni, 588 - 11.4 - A
52. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 678 - 11.24 - A
53. Pralea Constantin, Alba Iulia, 618 - 11.16 - AW
54. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1620 - 11 - A
55. Marginean Mihai, Luna CJ, 2114 - 11 - A
56. Damian Vasile, Nasaud, 969 - 9.96 - I
57. Creta Petru, Luna CJ, 850 - 9.49 - I
58. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1040 - 9.4 - I
59. Sirbu Vlad, Aiud, 1104 - 9.3 - I
60. Garaz Mircea, Bistrița, 1601 - 9.3 - IW
61. Spermezan Dorel, Nasaud, 1613 - 9.2 - IW
62. Sticlet Doru, Bistrița, 1202 - 8 - IW
63. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 1190 - 7.98 - IW
64. Angi Zoltan, Gheorgheni, 995 - 7.24 - I
65. Pop Mihai, Dej, 2116 - 6 - I
66. Miclos Andrei, Dej, 3437 - 6 - I
67. Szakacs Marius, Sanpaul, 3528 - 6 - I
68. Varbanescu Radu, București, 1014 - 5.72 - I
69. Zaharia Adnana, Targu Mureș, 2739 - 5.7 - IF
70. Korodi Csaba, Aita Mare, 2740 - 5.7 - I
71. Silo Kalman, Targu Mureș, 3674 - 5.7 - I
72. Halasz Levente, Cluj Napoca, 2953 - 5.5 - I
73. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 2227 - 5.35 - I
74. Demian Veronica, Targu Mureș, 3281 - 4 - IF
75. Cir Florin, Razboieni, 3854 - 4 - I
76. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 2555 - 0 - A
77. Kovari Odon, Targu Mureș, 4343 - 0 - A
78. Suciu Cristian, Baciu, 5001 - 0 - A
79. Oltean Adrian, Razboieni, 5003 - 0 - A
80. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 5004 - 0 - A
81. Biro Attila 1, Targu Mureș, 5005 - 0 - A
82. Szakacs Attila, Targu Mureș, 5006 - 0 - A
83. Barat Csongor, Targu Mureș, 5007 - 0 - A
84. Lukacs Andor, Targu Mureș, 5008 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1038 - 17.8 - AW
2. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 854 - 17.95 - AW
3. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 2088 - 6.17 - I
4. Parv Calin, Cluj Napoca, 2334 - 8 - I
5. Onofrei Petru, Gherla, 896 - 9.5 - IW
6. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 937 - 12.83 - A
7. Prodan Iosif Lucian, Târnaveni, 1178 - 8.7 - I
8. Mureșan Codrean, Targu Mureș, 3508 - 6 - I
9. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 1807 - 18 - AH
10. Daniel Istvan Sr., Targu Mureș, 5009 - 0 - A
11. Oltean Octavian, Targu Mureș, 5010 - 0 - A
12. Heja Zsolt, Ditrau, 2109 - 5 - I
13. Zsok Arcadie, Deva, 1808 - 18 - A
14. Sicoe Ioan, Turda, 485 - 16.6 - AW
15. Pasca Lucian, Targu Mureș, 5011 - 0 - A
16. Barbu Tiberiu, Simeria, 1375 - 12.87 - A
17. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2573 - 15.8 - A
18. Kis Istvan, Brașov, 472 - 15.7 - AW
Inscrieri Elite/Open - on 9/10/2018 at 5:25:52 PM
1. Mocean Dan, Cluj Napoca, 112 - 42.92 - EL
2. Nistor Dorel, Bistrița, 12 - 42.33 - E
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 226 - 40.7 - EL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 287 - 40.53 - EW
5. Nascu Serban, Cluj Napoca, 421 - 38.73 - E
6. Pavel Calin, Hunedoara, 71 - 38.36 - E
7. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 525 - 38.27 - E
8. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 60 - 38.04 - E
9. Moldovan Cristian, Bistrița, 1225 - 37.6 - E
10. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 140 - 37.45 - E
11. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 214 - 37.02 - E
12. Mican Nicolae, Dej, 225 - 36.37 - E
13. Irsai Istvan, Targu Mureș, 122 - 36.25 - EW
14. Apian Florin, Bistrița, 46 - 35.98 - E
15. Bleoca Marius, Târnaveni, 103 - 35.85 - E
16. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 65 - 35.57 - E
17. Bardocz Szilard, Capeni, 75 - 34.77 - E
18. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 1047 - 34 - EW
19. Tira Viorel, Bistrița, 155 - 33.95 - EW
20. Oprea Adrian, Lugoj, 69 - 33.4 - E
21. Dabacan Dorin, Târnaveni, 273 - 33.1 - E
22. Dezso Lorand, Dej, 294 - 32.17 - E
23. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 245 - 32.08 - E
24. Craciun Calin, Oradea, 194 - 32.03 - E
25. Barabas Sandor, Toplita, 113 - 31.47 - E
26. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 85 - 30.77 - E
27. Blaga Marius, Cluj Napoca, 123 - 30.7 - EH
28. Motorga Dorin, Targu Mureș, 116 - 29.53 - O
29. Fazakas Attila, Toplita, 255 - 28.97 - O
30. Denes Ferenc, Praid, 166 - 28.74 - OW
31. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 28.61 - O
32. Tipser Gabriel, Sighișoara, 497 - 28.46 - OW
33. Mitzea Alexandru, Sibiu, 264 - 28.08 - O
34. Dirlea Ioan, Aiud, 119 - 27.96 - OH
35. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 142 - 27.87 - O
36. Miron Mihai, Cluj Napoca, 345 - 26.42 - OH
37. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 234 - 26.3 - O
38. Vitan Vasile, Târnaveni, 1597 - 26 - O
39. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 594 - 25.85 - OW
40. Veres Janos, Targu Mureș, 265 - 25.7 - OW
41. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 1345 - 25.35 - OW
42. Bothazan Florin, Dej, 416 - 24.92 - O
43. Mihalca Bogdan, Bistrița, 1159 - 24.4 - O
44. Decean Darian, Sibiu, 373 - 24.12 - O
45. Janosi Attila, Targu Mureș, 229 - 23.9 - O
46. Babics Tamas, Gheorgheni, 917 - 22.7 - O
47. Gecse Alpar, Chibed, 221 - 22.37 - O
48. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 480 - 22.3 - O
49. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 358 - 21.85 - OW
50. Peta Octavian, Cluj Napoca, 404 - 21.55 - OW
51. Radu Constantin, Sibiu, 343 - 20.71 - OW
52. Fulop Attila, Aiud, 215 - 20.39 - OW
53. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1513 - 20.2 - O
54. Bozosan Petre, Sibiu, 284 - 18.81 - A
55. David Zoltan, Cluj Napoca, 1776 - 17.3 - A
56. Stehuta David, Bistrița, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Anca Octavian, Ludus, 478 - 42 - EL
2. Mathe Mihai, Ludus, 1440 - 29.5 - OL
3. Istrate Cristian, București, 87 - 26.61 - OW
4. Molnar Tihamer, Târnaveni, 168 - 32.13 - E
5. Sorescu Deian, Resita, 165 - 43.8 - EL
6. Helmuth Kreider, Germania, 5002 - 0 - A
7. Colcer Nicolae, Toplita, 107 - 28.02 - O
8. Dragan Florin, Targu Mureș, 2130 - 25 - O
9. Daniel Zsombor, Targu Mureș, 1885 - 33 - EL
10. Weiss Simona, Cisnadie, 474 - 26.1 - OF
11. Hencz Zoltan, Bistrița, 1942 - 31.2 - E
12. Groza Alexandru, Cisnadie, 945 - 23.45 - O
13. Temelie Dragos, Selimbar, 212 - 37.44 - E
14. Kovaci Richard, Târnaveni, 473 - 23.2 - O
15. Sufletel Radu, Alba Iulia, 67 - 39.61 - ELWUltima editare de mandelafree; 10.sep.2018, 16:33.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator local- 08.feb.2015
- 1456
- deva
Likes given: 1275Likes received: 913
Se retrage de la avansati Zsok Arcadie -Deva.
Multumesc
Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
Comentariu
organizator local- 01.oct.2007
- 244
- Floresti
- 47
Likes given: 33Likes received: 99
Transport gratuit Cluj _Targu Mureș. Plecare la ora 6 dimineata din Cluj. Doritori 0733055927.
Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/11/2018 at 3:28:09 PM
1. Scurtu Nicolae, Bistrița, 454 - 19.9 - AW
2. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1060 - 19.75 - A
3. Kincses Jozsef, Praid, 422 - 19.5 - A
4. Bumbu Pavel, Razboieni, 556 - 19.4 - A
5. Spaller Tiberiu, Nasaud, 510 - 19.32 - A
6. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1314 - 19 - A
7. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1122 - 18.85 - A
8. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 392 - 18.3 - A
9. Morariu Marius, Sibiu, 503 - 18.27 - A
10. Joldes Adrian, Bistrița, 615 - 17.96 - A
11. Vajda Erno, Reghin, 359 - 17.77 - AW
12. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 362 - 17.49 - A
13. Vass Sandor, Beclean, 439 - 17.46 - AW
14. Singeorzan Traian, Nasaud, 1400 - 17.4 - A
15. Orha Andrei, Targu Mureș, 1656 - 17.3 - A
16. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 557 - 17.19 - A
17. Moldovan Flavia, Târnaveni, 621 - 17.08 - AF
18. Covataru Loredan, Brașov, 967 - 17.07 - A
19. Piper Petru, Luna CJ, 394 - 17 - AH
20. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 448 - 16.63 - AW
21. Docea Beniamin, Aiud, 723 - 16.57 - A
22. Heja Zoltan, Ditrau, 344 - 16.51 - A
23. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 611 - 16.51 - A
24. Bedo Jozsef, Suseni, 380 - 16.38 - A
25. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 771 - 16.3 - A
26. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1500 - 16.3 - A
27. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 542 - 16.18 - A
28. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 538 - 15.99 - AJ
29. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 764 - 15.55 - A
30. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1170 - 15.4 - A
31. Todor Csaba, Gheorgheni, 469 - 15.32 - AH
32. Barbos Florin, Bistrița, 626 - 15.05 - A
33. Barabas Claudiu, Bistrița, 430 - 15.02 - A
34. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 983 - 15.02 - AF
35. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1928 - 14.9 - A
36. Pop Sabin, Targu Mureș, 456 - 14.8 - A
37. Sabau Mircea, Târnaveni, 718 - 14.71 - A
38. Onet Nicolae, Sighișoara, 1340 - 14.03 - A
39. Bleoca Lucas, Târnaveni, 642 - 14.02 - AJ
40. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 725 - 14 - AJ
41. Caraus Sorin, Deva, 706 - 13.9 - A
42. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1016 - 13.8 - A
43. Bal Adrian, Gherla, 732 - 13.42 - A
44. Lungu Adrian, Nasaud, 2765 - 13 - A
45. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1103 - 12.9 - AW
46. Barna Andrei, Targu Mureș, 2826 - 12.8 - A
47. Iepure Teodor Calin, Aiud, 709 - 12.79 - AJ
48. Dumitrescu Sorin, Brașov, 802 - 12.49 - A
49. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 674 - 12.04 - A
50. Faraian Alexandru, Aiud, 870 - 11.78 - AJ
51. Sterczer Sandor, Sanzieni, 588 - 11.4 - A
52. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 678 - 11.24 - A
53. Pralea Constantin, Alba Iulia, 618 - 11.16 - AW
54. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1620 - 11 - A
55. Marginean Mihai, Luna CJ, 2114 - 11 - A
56. Damian Vasile, Nasaud, 969 - 9.96 - I
57. Creta Petru, Luna CJ, 850 - 9.49 - I
58. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1040 - 9.4 - I
59. Sirbu Vlad, Aiud, 1104 - 9.3 - I
60. Garaz Mircea, Bistrița, 1601 - 9.3 - IW
61. Spermezan Dorel, Nasaud, 1613 - 9.2 - IW
62. Sticlet Doru, Bistrița, 1202 - 8 - IW
63. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 1190 - 7.98 - IW
64. Angi Zoltan, Gheorgheni, 995 - 7.24 - I
65. Pop Mihai, Dej, 2116 - 6 - I
66. Miclos Andrei, Dej, 3437 - 6 - I
67. Szakacs Marius, Sanpaul, 3528 - 6 - I
68. Varbanescu Radu, București, 1014 - 5.72 - I
69. Zaharia Adnana, Targu Mureș, 2739 - 5.7 - IF
70. Korodi Csaba, Aita Mare, 2740 - 5.7 - I
71. Silo Kalman, Targu Mureș, 3674 - 5.7 - I
72. Halasz Levente, Cluj Napoca, 2953 - 5.5 - I
73. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 2227 - 5.35 - I
74. Demian Veronica, Targu Mureș, 3281 - 4 - IF
75. Cir Florin, Razboieni, 3854 - 4 - I
76. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 2555 - 0 - A
77. Kovari Odon, Targu Mureș, 4343 - 0 - A
78. Suciu Cristian, Baciu, 5001 - 0 - A
79. Oltean Adrian, Razboieni, 5003 - 0 - A
80. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 5004 - 0 - A
81. Biro Attila 1, Targu Mureș, 5005 - 0 - A
82. Szakacs Attila, Targu Mureș, 5006 - 0 - A
83. Barat Csongor, Targu Mureș, 5007 - 0 - A
84. Lukacs Andor, Targu Mureș, 5008 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1038 - 17.8 - AW
2. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 854 - 17.95 - AW
3. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 2088 - 6.17 - I
4. Parv Calin, Cluj Napoca, 2334 - 8 - I
5. Onofrei Petru, Gherla, 896 - 9.5 - IW
6. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 937 - 12.83 - A
7. Prodan Iosif Lucian, Târnaveni, 1178 - 8.7 - I
8. Mureșan Codrean, Targu Mureș, 3508 - 6 - I
9. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 1807 - 18 - AH
10. Daniel Istvan Sr., Targu Mureș, 5009 - 0 - A
11. Oltean Octavian, Targu Mureș, 5010 - 0 - A
12. Heja Zsolt, Ditrau, 2109 - 5 - I
13. Sicoe Ioan, Turda, 485 - 16.6 - AW
14. Pasca Lucian, Targu Mureș, 5011 - 0 - A
15. Barbu Tiberiu, Simeria, 1375 - 12.87 - A
16. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2573 - 15.8 - A
17. Kis Istvan, Brașov, 472 - 15.7 - AW
Inscrieri Elite/Open - on 9/11/2018 at 3:28:54 PM
1. Mocean Dan, Cluj Napoca, 112 - 42.92 - EL
2. Nistor Dorel, Bistrița, 12 - 42.33 - E
3. Anca Octavian, Ludus, 478 - 42 - EL
4. Simon Csaba, Targu Mureș, 226 - 40.7 - EL
5. Bauer Lajos, Targu Mureș, 287 - 40.53 - EW
6. Nascu Serban, Cluj Napoca, 421 - 38.73 - E
7. Pavel Calin, Hunedoara, 71 - 38.36 - E
8. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 525 - 38.27 - E
9. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 60 - 38.04 - E
10. Moldovan Cristian, Bistrița, 1225 - 37.6 - E
11. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 140 - 37.45 - E
12. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 214 - 37.02 - E
13. Mican Nicolae, Dej, 225 - 36.37 - E
14. Irsai Istvan, Targu Mureș, 122 - 36.25 - EW
15. Apian Florin, Bistrița, 46 - 35.98 - E
16. Bleoca Marius, Târnaveni, 103 - 35.85 - E
17. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 65 - 35.57 - E
18. Bardocz Szilard, Capeni, 75 - 34.77 - E
19. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 1047 - 34 - EW
20. Tira Viorel, Bistrița, 155 - 33.95 - EW
21. Oprea Adrian, Lugoj, 69 - 33.4 - E
22. Dabacan Dorin, Târnaveni, 273 - 33.1 - E
23. Dezso Lorand, Dej, 294 - 32.17 - E
24. Craciun Calin, Oradea, 194 - 32.03 - E
25. Barabas Sandor, Toplita, 113 - 31.47 - E
26. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 85 - 30.77 - E
27. Blaga Marius, Cluj Napoca, 123 - 30.7 - EH
28. Motorga Dorin, Targu Mureș, 116 - 29.53 - O
29. Fazakas Attila, Toplita, 255 - 28.97 - O
30. Denes Ferenc, Praid, 166 - 28.74 - OW
31. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 160 - 28.61 - O
32. Tipser Gabriel, Sighișoara, 497 - 28.46 - OW
33. Mitzea Alexandru, Sibiu, 264 - 28.08 - O
34. Dirlea Ioan, Aiud, 119 - 27.96 - OH
35. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 142 - 27.87 - O
36. Miron Mihai, Cluj Napoca, 345 - 26.42 - OH
37. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 234 - 26.3 - O
38. Vitan Vasile, Târnaveni, 1597 - 26 - O
39. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 594 - 25.85 - OW
40. Veres Janos, Targu Mureș, 265 - 25.7 - OW
41. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 1345 - 25.35 - OW
42. Bothazan Florin, Dej, 416 - 24.92 - O
43. Mihalca Bogdan, Bistrița, 1159 - 24.4 - O
44. Decean Darian, Sibiu, 373 - 24.12 - O
45. Janosi Attila, Targu Mureș, 229 - 23.9 - O
46. Babics Tamas, Gheorgheni, 917 - 22.7 - O
47. Gecse Alpar, Chibed, 221 - 22.37 - O
48. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 480 - 22.3 - O
49. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 358 - 21.85 - OW
50. Peta Octavian, Cluj Napoca, 404 - 21.55 - OW
51. Radu Constantin, Sibiu, 343 - 20.71 - OW
52. Fulop Attila, Aiud, 215 - 20.39 - OW
53. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1513 - 20.2 - O
54. Bozosan Petre, Sibiu, 284 - 18.81 - A
55. David Zoltan, Cluj Napoca, 1776 - 17.3 - A
56. Stehuta David, Bistrița, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mathe Mihai, Ludus, 1440 - 29.5 - OL
2. Istrate Cristian, București, 87 - 26.61 - OW
3. Molnar Tihamer, Târnaveni, 168 - 32.13 - E
4. Sorescu Deian, Resita, 165 - 43.8 - EL
5. Helmuth Kreider, Germania, 5002 - 0 - A
6. Colcer Nicolae, Toplita, 107 - 28.02 - O
7. Dragan Florin, Targu Mureș, 2130 - 25 - O
8. Daniel Zsombor, Targu Mureș, 1885 - 33 - EL
9. Weiss Simona, Cisnadie, 474 - 26.1 - OF
10. Hencz Zoltan, Bistrița, 1942 - 31.2 - E
11. Groza Alexandru, Cisnadie, 945 - 23.45 - O
12. Temelie Dragos, Selimbar, 212 - 37.44 - E
13. Kovaci Richard, Târnaveni, 473 - 23.2 - O
14. Sufletel Radu, Alba Iulia, 67 - 39.61 - ELW
Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Se retrage Suciu Cristian - Baciu - Amatori.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/11/2018 at 10:11:02 PM
1. Scurtu Nicolae, Bistrița, 454 - 19.9 - AW
2. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1060 - 19.75 - A
3. Kincses Jozsef, Praid, 422 - 19.5 - A
4. Bumbu Pavel, Razboieni, 556 - 19.4 - A
5. Spaller Tiberiu, Nasaud, 510 - 19.32 - A
6. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1314 - 19 - A
7. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1122 - 18.85 - A
8. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 392 - 18.3 - A
9. Morariu Marius, Sibiu, 503 - 18.27 - A
10. Joldes Adrian, Bistrița, 615 - 17.96 - A
11. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1038 - 17.8 - AW
12. Vajda Erno, Reghin, 359 - 17.77 - AW
13. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 362 - 17.49 - A
14. Vass Sandor, Beclean, 439 - 17.46 - AW
15. Singeorzan Traian, Nasaud, 1400 - 17.4 - A
16. Orha Andrei, Targu Mureș, 1656 - 17.3 - A
17. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 557 - 17.19 - A
18. Moldovan Flavia, Târnaveni, 621 - 17.08 - AF
19. Covataru Loredan, Brașov, 967 - 17.07 - A
20. Piper Petru, Luna CJ, 394 - 17 - AH
21. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 448 - 16.63 - AW
22. Docea Beniamin, Aiud, 723 - 16.57 - A
23. Heja Zoltan, Ditrau, 344 - 16.51 - A
24. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 611 - 16.51 - A
25. Bedo Jozsef, Suseni, 380 - 16.38 - A
26. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 771 - 16.3 - A
27. Valea Claudiu, Targu Mureș, 1500 - 16.3 - A
28. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 542 - 16.18 - A
29. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 538 - 15.99 - AJ
30. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 764 - 15.55 - A
31. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1170 - 15.4 - A
32. Todor Csaba, Gheorgheni, 469 - 15.32 - AH
33. Barbos Florin, Bistrița, 626 - 15.05 - A
34. Barabas Claudiu, Bistrița, 430 - 15.02 - A
35. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 983 - 15.02 - AF
36. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1928 - 14.9 - A
37. Pop Sabin, Targu Mureș, 456 - 14.8 - A
38. Sabau Mircea, Târnaveni, 718 - 14.71 - A
39. Onet Nicolae, Sighișoara, 1340 - 14.03 - A
40. Bleoca Lucas, Târnaveni, 642 - 14.02 - AJ
41. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 725 - 14 - AJ
42. Caraus Sorin, Deva, 706 - 13.9 - A
43. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 1016 - 13.8 - A
44. Bal Adrian, Gherla, 732 - 13.42 - A
45. Lungu Adrian, Nasaud, 2765 - 13 - A
46. Barna Andrei, Targu Mureș, 2826 - 12.8 - A
47. Iepure Teodor Calin, Aiud, 709 - 12.79 - AJ
48. Dumitrescu Sorin, Brașov, 802 - 12.49 - A
49. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 674 - 12.04 - A
50. Faraian Alexandru, Aiud, 870 - 11.78 - AJ
51. Sterczer Sandor, Sanzieni, 588 - 11.4 - A
52. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 678 - 11.24 - A
53. Pralea Constantin, Alba Iulia, 618 - 11.16 - AW
54. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1620 - 11 - A
55. Marginean Mihai, Luna CJ, 2114 - 11 - A
56. Damian Vasile, Nasaud, 969 - 9.96 - I
57. Creta Petru, Luna CJ, 850 - 9.49 - I
58. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1040 - 9.4 - I
59. Sirbu Vlad, Aiud, 1104 - 9.3 - I
60. Garaz Mircea, Bistrița, 1601 - 9.3 - IW
61. Spermezan Dorel, Nasaud, 1613 - 9.2 - IW
62. Sticlet Doru, Bistrița, 1202 - 8 - IW
63. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 1190 - 7.98 - IW
64. Angi Zoltan, Gheorgheni, 995 - 7.24 - I
65. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 2088 - 6.17 - I
66. Pop Mihai, Dej, 2116 - 6 - I
67. Miclos Andrei, Dej, 3437 - 6 - I
68. Szakacs Marius, Sanpaul, 3528 - 6 - I
69. Varbanescu Radu, București, 1014 - 5.72 - I
70. Zaharia Adnana, Targu Mureș, 2739 - 5.7 - IF
71. Korodi Csaba, Aita Mare, 2740 - 5.7 - I
72. Silo Kalman, Targu Mureș, 3674 - 5.7 - I
73. Halasz Levente, Cluj Napoca, 2953 - 5.5 - I
74. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 2227 - 5.35 - I
75. Demian Veronica, Targu Mureș, 3281 - 4 - IF
76. Cir Florin, Razboieni, 3854 - 4 - I
77. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 2555 - 0 - A
78. Kovari Odon, Targu Mureș, 4343 - 0 - A
79. Oltean Adrian, Razboieni, 5003 - 0 - A
80. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 5004 - 0 - A
81. Biro Attila 1, Targu Mureș, 5005 - 0 - A
82. Szakacs Attila, Targu Mureș, 5006 - 0 - A
83. Barat Csongor, Targu Mureș, 5007 - 0 - A
84. Lukacs Andor, Targu Mureș, 5008 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Parv Calin, Cluj Napoca, 2334 - 8 - I
2. Onofrei Petru, Gherla, 896 - 9.5 - IW
3. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 937 - 12.83 - A
4. Prodan Iosif Lucian, Târnaveni, 1178 - 8.7 - I
5. Mureșan Codrean, Targu Mureș, 3508 - 6 - I
6. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 1807 - 18 - AH
7. Daniel Istvan Sr., Targu Mureș, 5009 - 0 - A
8. Oltean Octavian, Targu Mureș, 5010 - 0 - A
9. Heja Zsolt, Ditrau, 2109 - 5 - I
10. Sicoe Ioan, Turda, 485 - 16.6 - AW
11. Pasca Lucian, Targu Mureș, 5011 - 0 - A
12. Barbu Tiberiu, Simeria, 1375 - 12.87 - A
13. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2573 - 15.8 - A
14. Kis Istvan, Brașov, 472 - 15.7 - AWTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Se retrage Sarcani Andrei - Targu Mureș - amatori.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 13:22.Procesare...X
Comentariu