Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa CSM", Slobozia - 02.02.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasament Open

    1. Panaitescu Stefan - Izvoarele
    2. Pintilie Nela - Galați
    3 -- 4
    Jimmy Lu - București
    Kaposta Victor - Arad
    5 -- 8
    Firica Lucian - Constanța
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    Fratea Aurel - Constanța
    Pizlaru Ionel - Focșani
    9 -- 16
    Faur Laurentiu - Călărași
    Luca Octavian - Tulcea
    Gheorghe Nicolae - Călărași
    Vladoiu Gelu - Brașov
    Rasid Aihan - Constanța
    Manea Mihaita - Tulcea
    Spoiala Cristinel - Focșani
    Avram Nicolae - Nedelea
    17 -- 32
    Craciunica Gabriel - Călărași
    Voinea Emil - Brăila
    Dascalasu Viorel - București
    Nicula Florin - Constanța
    Staicu Dan - Constanța
    Presura Eugen - Slobozia
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Istrate Cristian - București
    Voicu Ionut - Ploiești
    Dumbrava Daniel - Focșani
    Orac Teodor - Slobozia
    Capus Giani - Galați
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Ilie Octavel - Brăila
    Micuda Mihai - București
    Darmaz Ion - Targoviște
    33 -- 44
    Ciurusnuc Costel - Galați
    Manta Viorel - Baicoi
    Postelnicu Mihai - Deva
    Toader Nicolae - Tulcea
    Sorescu Gabriel - Pitești
    Mitrea Silviu - Navodari
    Stolearenco Igor - Galați
    Osman Metin - Tulcea
    Sarbu Dan - Ploiești
    Niculae Dan - București
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Dena Corneliu - Giurgiu
    45 -- 48 2v gr.inf.
    Marian Bogdan - Ploiești
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Gaitan Tiberiu - Brăila
    Trocan Nicolae - Mioveni
    49 -- 55 1v gr.inf.
    Samoila Ion - Babadag
    Peiu Cosmin - Babadag
    Nicola Marian - Constanța
    Babus Liviu - Ploiești
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Bivolaru Stelian - Targoviște
    Vasilescu Emil - Călărași
    56 -- 64 0v gr.inf.
    Petrov Dan - București
    Tuta Radu Ionut - Pitești
    Dospinescu George - București
    Alexandru Marius - București
    Rasnoveanu Daniel - București
    Carata Catalin - Tulcea
    Niculescu Daniel - Pitești
    Zbant Mihai - Tulcea
    Dinca Raducu - București
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • Felicitari nea Fane! La a doua tinerete..[emoji111][emoji108][emoji471]

      Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
      "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

      Comentariu


      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
        Din păcate la turneul de azi am avut parte și de un eveniment lipsit de Fair-Play!

        "C?știgătorul" de la categoria începători, Barbu Alexandru, s-a înscris dimineață la sală la categoria începători pretinz?nd că este jucător NOU.
        Pe parcursul turneului s-a umplut de glorie defil?nd până în finală cu doar 3 seturi pierdute.
        La scorul de 2-0 și 8-6 am întrerupt finala și l-am întrebat dacă este vreo legătură între el și jucătorul cu indicativul O (MP=20, în Ianuarie 2015).
        A susținut cu m?na pe inimă că nu a mai participat niciodată în AmaTur și că e doar o coincidență de nume!
        A jucat și ultimele puncte, dar...până să ridice Cupa deasupra capului a fost identificat de mai mulți jucători (ex. Dan Petrov) ca fiind unul și același jucător, motiv pentru care Cupa aferentă locului I nu s-a mai decernat.
        O să propun Comitetului Director măsuri disciplinare în acest caz.
        Din troll am ajuns exemplu,nu prea am jucat eu tenis azi dar din corectitudine era sa o dau in alte sporturi ..........

        Comentariu


        • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
          Din păcate la turneul de azi am avut parte și de un eveniment lipsit de Fair-Play!

          "C?știgătorul" de la categoria începători, Barbu Alexandru, s-a înscris dimineață la sală la categoria începători pretinz?nd că este jucător NOU.
          Pe parcursul turneului s-a umplut de glorie defil?nd până în finală cu doar 3 seturi pierdute.
          La scorul de 2-0 și 8-6 am întrerupt finala și l-am întrebat dacă este vreo legătură între el și jucătorul cu indicativul O (MP=20, în Ianuarie 2015).
          A susținut cu m?na pe inimă că nu a mai participat niciodată în AmaTur și că e doar o coincidență de nume!
          A jucat și ultimele puncte, dar...până să ridice Cupa deasupra capului a fost identificat de mai mulți jucători (ex. Dan Petrov) ca fiind unul și același jucător, motiv pentru care Cupa aferentă locului I nu s-a mai decernat.
          O să propun Comitetului Director măsuri disciplinare în acest caz.
          buna seara amatur,buna seara TENIS DE MASA si buna seara slobozia.pentru ca am promis ca nu comentez nimic in stilul meu vreau sa il felicit pe domnul vlase si pe cei care l-au ajutat pentru turneu.dar......daca nu mai avem trolli,intelepti si alte "personaje"rebele ce treaba are petrov sa fie martor la un eveniment poate nedorit.taiem in carne vie si ranim sufletul unui om care poate...poate nu are nicio vina(barbu)propun ca cel ce nu are nimic pe suflet sa nu arunce primul cu piatra ci sa o rostogoleasca !

          Comentariu


          • Fain ce dreak sa zic ,Marcel regulamentar ,Gica contra eu de Ando ( cum dreak dai cupa)asta a fost ultimul meu turneu ,din corectitudine am avut azi un clinci cu o persoana care o cunosc de vreo 10 ani sau poate mai mult.

            Comentariu


            • FELICITĂRI, Cosmin!

              Comentariu


              • Sa făcut mare tam-tam ca s-a strecurat un Avansat la începători care a defilat cu ei!!!! Dar când ne-ați băgat pe gat superliga și div A unde diferența e muuuult mai mare toată lumea tace.... Poate le luați și lor cupele de amatori ca de ei sunt profesioniști sau au jucat de pamplesire! Asta-i un mare fault la niște decizii impuse!

                Comentariu


                • Postat în original de pribeagu Vezi post
                  FELICITĂRI, Cosmin!
                  Vă mulțumesc!


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • Postat în original de Dantim Vezi post
                    Fain ce dreak sa zic ,Marcel regulamentar ,Gica contra eu de Ando ( cum dreak dai cupa)asta a fost ultimul meu turneu ,din corectitudine am avut azi un clinci cu o persoana care o cunosc de vreo 10 ani sau poate mai mult.
                    Dane,pacat ca nu ai fost la Oradea si acum cativa ani cand s-a strecurat un divizionar si au fost suspendati organizatorii ,poate reuseai sa le scapi si lor pielea cu descalificarea .

                    Comentariu


                    • Felicitari Dane! Sunt bolnavi psihic astia care se baga mai jos pentru o cupa! Ai toata admiratia mea! Propun sa fie suspendati pe 5 ani pt lipsa de fair play! Huooo!
                      Ultima editare de silv; 03.feb.2019, 01:54.

                      Comentariu


                      • La Gr. Inf. nr. 9 ''Avansati'', Dinu Gheorghe - Hutanu Adrian scorul a fost 0-3. Nu 2-3 cum s-a publicat. OK ?
                        Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                        Comentariu


                        • Multumesc mult de tot d-le Vlase și d-le Giosan pentru acest turneu foarte tare! Felicitări tuturor participanților, fără de care nu s-ar fi întâmplat acest minunat eveniment!
                          Felicitări d-le Stoian! Mă uimiți cu fiecare turneu! Țineți-o tot așa!
                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                          FH: Butterfly - Dignics 80
                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                          Comentariu


                          • Felicitari nea Fane! Bine Dragos!

                            Comentariu


                            • Felicitari dl Nitu! La un pas de podium!

                              Comentariu


                              • Mulțumesc tuturor Amaturistilor care ieri 2 Februarie ați reușit cu un simplu turneu de tenis,sa aduce-ți soare și sărbătoare la SLOBOZIA. ,,cele bune sa se adune,cele rele sa se spele” !!!

                                Comentariu


                                • Postat în original de Vlase Gheorghe Vezi post
                                  Mulțumesc tuturor Amaturistilor care ieri 2 Februarie ați reușit cu un simplu turneu de tenis,sa aduce-ți soare și sărbătoare la SLOBOZIA. ,,cele bune sa se adune,cele rele sa se spele” !!!
                                  Noi va multumim!... un turneu zdravan, ca un A+, organizat super fain ! Ne-am simtit foarte bine la Slobozia ! Felicitari organizatorilor si participantilor !
                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Vlase Gheorghe Vezi post
                                    Mulțumesc tuturor Amaturistilor care ieri 2 Februarie ați reușit cu un simplu turneu de tenis,sa aduce-ți soare și sărbătoare la SLOBOZIA. ,,cele bune sa se adune,cele rele sa se spele” !!!
                                    mai mult sau multi....turisti !

                                    Comentariu


                                    • Multumesc mult! O surpriză plăcută mine!

                                      Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                                      Felicitari dl Nitu! La un pas de podium!

                                      Comentariu


                                      • Multumesc Petre!

                                        Comentariu


                                        • FELICITARI! Un turneu reusit. Multumim Gica Vlase pentru o noua organizare buna!
                                          FH: GoldArc 8, 2.1
                                          STIGA XU XIN
                                          BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                                          Comentariu


                                          • Felicitari Fane ! Te-ai incalzit mai ...greu , dar pana la urma ai ajuns acolo, ...in varf ...pe podium !!!

                                            Comentariu


                                            • Felicitări Nițu Șerban! Ai jucat ULTIMUL meci cu mine ca IERBAR...... mai departe schimb foaia ...... adică înlocuiesc iarba cu soft și mai plusez cu antrenamente adevărate ..... să vedem ce-o ieși ...... pentru început mă voi îndrepta ușor, ușor (ca să nu creez panică), către începători ....!
                                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                              FH: Butterfly - Dignics 80
                                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                              Comentariu


                                              • Multumesc de urare dl.Mihai.
                                                Vreau sa cred k nu din cauza mea va schimbati echipamentul.a fost doar un meci si atit.
                                                Oricum ....va urez succes in continuare!sinteti un adversar redutabil.

                                                Comentariu


                                                • Felicitari Cristina!

                                                  Comentariu


                                                  • Pentru mine este incredibil cum toata lumea arunca cu pietre in Barbu Alexandru, castigatorul locului 1 la incepatori. Acuze , precum ca este lipsit de Fair Play? In ce consta lipsa lui de Fair Play? Penultimul lui concurs a fost in 2014. Dupa care ,a concurat in 2018. Evident ca punctajul lui a ajuns la 0, si conform regulamentului avea dreptul sa participe la incepatori. Categoria incepatori ;0 -10 puncte. Si eu am participat la primul meu turneu la Tg. Jiu avand 0 puncte, si am luat locul 3. Toata lumea trebuia sa intre in trepidatii pt. ca un ,,no name,, cu 0 puncte a luat locul 3? Cunosc caz concret in care un jucator cu punctaj de avansati nu a mai participat la concursuri, i-a scazut punctajul sub 10, dupa care a participat la un concurs la categoria amatori, si a luat locul 1. Putem sa-l acuzam de Fair Play? Eu am 14 puncte, am sa scad sub 10, pt ca nu am cu cine sa ma antrenez, si nu mai particip. Daca voi concura la categoria amatori, voi fi luat la tinta cu pietre pentru ca am avut candva 14 puncte? Am observat ca sunt vorbitori foarte buni pe aici care abia asteapta sa dea replica. Nu ma intereseaza. Mai bine ati avea grija sa nu se intercaleze printre amatoristi, jucatori legitimati, sau sa stipulati in regulament ca fostii jucatori legitimati sa nu poata participa 3-4 ani in concursuri amatur, dupa incheierea activitatii ca si legitimat.Eu tot nu am inteles de ce Barbu Alexandru a fost descalificat.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X