Ivan Valentin Open, Campina.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Paralela 45", Băicoi - 16/17.03.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator tehnic
- 19.iul.2012
- 5377
- Ploiești, PH, Romania
Likes given: 4643Likes received: 2096
"Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
George Bernard Shaw
https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144
https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti
Buna dimineata. Cu parere de rau se retrage Potarniche Bianca- elite. Are concurs la echipe in acest weekend. Multumesc. Mult succes tuturor!
Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
Comentariu
Se retrage Ciocau Viorel de la avansati,
MultumescBlade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64
Comentariu
Se retrage Neacsu Gabriel, de la categoria Avansati. Mi-as fi dorit mult sa-mi revad prietenii dar o afectiune a montului de la piciorul drept a recidivat si aproape ca nu ma pot incalta! Succes si spor Lucica si Bogdan!
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4458
- Târgoviște, DB
Likes given: 365Likes received: 1204
Radu fanel ,cruceru ion,tatu ionel,Serban adi iulian,untea costel si grigore dumitru valentin din Rm-Sarat
Comentariu
Galiu Mihai din Brașov,la elite.multumesc.
Sent from my iPhone using TapatalkBLADE:JOOLA KOOL
FH: Acuda Blue P1Turbo
BH:Tenergy 05fx
Comentariu
senior- 22.oct.2016
- 510
- Ploiești
- 50
Likes given: 72Likes received: 131
Se retrage Irimia Marian de la categoria Incepatori? O raceala puternica "pescuita" de cateva zile nu imi da pace, asadar cu pare rau trebuie sa ma retrag. Succes organizatorilor si participantilor!R45 / Andro Ligna CI Off / R47
"My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4458
- Târgoviște, DB
Likes given: 365Likes received: 1204
Actualizare:
Inscrieri Incepatori 16.03.2019 - 48 locuri - on 14.03.2019 at 11:50:36
1. Serban Nicolae, Slobozia, 1739 - 9,85 - I
2. Bartha Ferenc, Baraolt, 1686 - 9,3 - I
3. Trandafir Catalin, Slobozia, 1414 - 8,93 - I
4. Fusca Georgian, Targoviște, 670 - 8,61 - I
5. Lambru Iustinian, Ploiești, 901 - 8,56 - I
6. Podlovschi Bogdan, București, 750 - 8,18 - I
7. Bizga Romeo, Galați, 974 - 8,03 - I
8. Botea Mihai, Brăila, 2237 - 7,9 - I
9. Constantin Filip, Sinaia, 1432 - 7,8 - I
10. Boboc Viorel, Slobozia, 955 - 7,29 - I
11. Nedelcu Mihai, Azuga, 976 - 7,26 - I
12. Ontoiu Catalin, Pitești, 786 - 7,17 - IW
13. Stanciu Constantin, Brașov, 1484 - 6,9 - I
14. Ialama Marinel, Urleta, 2381 - 6,85 - I
15. Korodi Csaba, Aita Mare, 1336 - 6,56 - I
16. Moldovan Mircea, Campina, 2823 - 6,55 - I
17. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1460 - 6,45 - I
18. Popescu Horia, Sinaia, 2095 - 6,27 - I
19. Radu Sergiu, Comarnic, 1861 - 6,25 - I
20. Rusu Andrei, Strejnicu, 2997 - 5,8 - I
21. Botoaca Ion, Comarnic, 3109 - 5,4 - I
22. Dumitru Florin, Slobozia, 2257 - 5,35 - I
23. Lazar Alin, Breaza, 1299 - 5,28 - I
24. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1606 - 5,18 - I
25. Vasile Gabriel, Sinaia, 2521 - 5 - I
26. Negulescu Cristi, Sinaia, 2736 - 5 - I
27. Nastase Eduard, Baicoi, 3779 - 5 - I
28. Radu Bogdan Florin, Campina, 3237 - 4,85 - I
29. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1544 - 4,75 - IF
30. Radulescu Catalin, Ploiești, 1622 - 4,75 - IH
31. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1697 - 4,5 - I
32. Grigore Denisa, Targoviște, 1825 - 4,5 - IF
33. Vilcu Dragos, București, 2571 - 4,5 - I
34. Dinca Catalin, Campina, 3014 - 4,5 - I
35. Militaru Alexandru, Targoviște, 2279 - 4 - I
36. Voicu Alexandra, Targoviște, 2747 - 4 - IF
37. Burtea Izabela, Baicoi, 3143 - 4 - IF
38. Ion Alexandru, Baicoi, 3869 - 4 - I
39. Chirica Alexandru, București, 2719 - 0 - I
40. Tanasov Marius, București, 2793 - 0 - I
41. Preda Daniel, Cocorastii Mislii, 4085 - 0 - I
42. Ene Adrian, Ploiești, 5004 - 0
43. Nedelcu Marian, Sinaia, 5005 - 0
44. Stroe Teodor, Valenii de Munte, 5006 - 0
45. Mihaiu Damian, Valenii de Munte, 5007 - 0
46. Osain Rares, Valenii de Munte, 5008 - 0
47. Dumitru Sebastian, Valenii de Munte, 5009 - 0
48. Stoenescu Celestin, Valenii de Munte, 5010 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Voicu Nicu, București, 3126 - 5,1 - I
2. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 5011 - 0
3. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 5012 - 0
4. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 5013 - 0
5. Untea Costel, Ramnicu Sarat, 5014 - 0
6. Mitrea George Daniel, Balta Doamnei, 5015 - 0
Inscrieri Avansati 16.03.2019 - 72 locuri - on 14.03.2019 at 11:50:44
1. Alexandru Marius, București, 318 - 19,66 - A
2. Tudor Florian, București, 1139 - 19,6 - A
3. Coman Emil, Breaza, 604 - 19,44 - A
4. Docan Cristian, București, 269 - 19,19 - A
5. Codreanu Laurentiu, Buzău, 346 - 18,94 - A
6. Dinu Cristian, Mizil, 617 - 18,85 - A
7. Ene Florin, Ploiești, 231 - 18,42 - A
8. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 406 - 18,36 - AW
9. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 888 - 18,18 - A
10. Pop Alexandru, Campina, 753 - 17,87 - A
11. Bejan Alexandru, Tecuci, 405 - 17,83 - A
12. Constantin Cristina, București, 282 - 17,65 - AF
13. Loghin Florin, Brașov, 224 - 17,56 - A
14. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 396 - 17,51 - AW
15. Bucsan Romeo, Pitești, 2496 - 17,5 - AW
16. Nitu Serban, Paulesti, 260 - 17,48 - AW
17. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 809 - 17,23 - A
18. Covataru Loredan, Brașov, 865 - 17,2 - A
19. Darjan Daniel, Brașov, 388 - 17,05 - A
20. Dinu Gheorghe, București, 272 - 16,9 - AW
21. Ilie Octavian Marius, Brașov, 278 - 16,7 - A
22. Amarinei Sorin, Galați, 689 - 16,54 - AW
23. Acriva Marian, Mizil, 392 - 16,39 - A
24. Cristescu Cristian, București, 307 - 16,3 - AW
25. Marin Iulian, Campina, 916 - 16,25 - AW
26. Dinu Adrian, Darmanesti, 528 - 16,24 - A
27. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 828 - 16,2 - A
28. Baluta Silviu, București, 502 - 16,06 - AW
29. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 460 - 15,97 - A
30. Huica Petre, București, 437 - 15,86 - A
31. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 827 - 15,62 - A
32. Stoica Mihai, Mioveni, 312 - 15,54 - AW
33. Oancea Vasile, Buzău, 611 - 15,44 - A
34. Mihu Florin, Pitești, 310 - 15,19 - A
35. Panait Constantin, Mizil, 625 - 15,18 - A
36. Paraschiv Claudiu, București, 587 - 15,15 - A
37. Mitrofan Petrica, Brașov, 727 - 14,42 - AW
38. Hulpan Cristian, Galați, 597 - 14,25 - A
39. Coclea Ionel, Brăila, 613 - 13,95 - AW
40. Tudor Emil, București, 1115 - 13,9 - AW
41. Ipate Virgil, București, 537 - 13,75 - A
42. Anescu Andu, Drăgășani, 813 - 13,62 - A
43. Banuta Dumitru, Ploiești, 489 - 13,58 - A
44. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 712 - 13,26 - A
45. Grumeza Lucian, București, 525 - 13,25 - A
46. Cotet Nicolae, Brăila, 545 - 13,19 - AW
47. Craciunas Bogdan, București, 628 - 13,17 - A
48. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 588 - 12,98 - A
49. Movileanu Neculae, Brașov, 585 - 12,9 - A
50. Marica Dan, Brașov, 1490 - 12,8 - A
51. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1477 - 12,7 - A
52. Piperea Florin, Campina, 1113 - 12,5 - A
53. Bistreanu Armand, București, 542 - 12,31 - AW
54. Costache Laurentiu, Buzău, 2171 - 11,8 - A
55. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1227 - 11,67 - A
56. Dumitrescu Sorin, Brașov, 825 - 11,33 - A
57. Ceobotaru Daniel, Galați, 683 - 10,82 - A
58. Marinescu Nelu, Targoviște, 568 - 10,72 - A
59. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș, 834 - 10,15 - A
60. Eparu Matei, Ploiești, 893 - 9,84 - I
61. Matei Mircea, Targoviște, 619 - 9,39 - IW
62. Gheorghita Vasile, Buzău, 2144 - 9,1 - I
63. Parvu Nicolae, Cornu, 1098 - 8,3 - I
64. Pascu Gabriel, Brăila, 695 - 8,23 - IW
65. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 1497 - 7,6 - I
66. Neagu Costin, Targoviște, 956 - 7,28 - I
67. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1916 - 6,67 - I
68. Lungu Mihai, Targoviște, 1185 - 6,62 - I
69. Moise Viorel, Brăila, 862 - 6,52 - IW
70. Arama Gicu, Brăila, 1813 - 5,83 - IW
71. Cudalbu Tiberiu, Ploiești, 1667 - 4,83 - I
72. Bardas Viorel, Ploiești, 1383 - 4,81 - IW
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Bolozan Laurentiu, Brăila, 1127 - 8,24 - IW
2. Manoiu Claudiu, Fieni, 881 - 18,03 - A
3. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1526 - 14,9 - A
4. Rusea Ionut, Breaza, 2484 - 0 - I
5. Hoinaru Mihai, Slobozia, 2893 - 6,3 - I
6. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 2819 - 13,1 - A
Inscrieri Open 17/03/2019 - 72 locuri - on 14.03.2019 at 11:50:55
1. Baiburi Levent, Tulcea, 179 - 32,76 - O
2. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 754 - 32,3 - O
3. Fratea Aurel, Constanța, 47 - 32,11 - OW
4. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 61 - 31,77 - OW
5. Leolea Andrei, Constanța, 76 - 31,11 - OW
6. Chiru Sorin, Campina, 535 - 30,83 - OW
7. Bondoc Alexandru, Brașov, 365 - 30,78 - O
8. Mihaila Nicolae, Breaza, 167 - 30,34 - OW
9. Stefan Patrick, Brașov, 62 - 29,63 - O
10. Voicu Ionut, Ploiești, 170 - 29,53 - O
11. Dracea Gabriel, Sinaia, 180 - 29,5 - O
12. Avram Nicolae, Nedelea, 63 - 29,39 - O
13. Mitrea Silviu, Navodari, 85 - 29,05 - OW
14. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 171 - 28,94 - O
15. Gherasim Iulian, Tulcea, 80 - 28,63 - O
16. Marian Bogdan, Ploiești, 103 - 28,63 - OW
17. Sorescu Mircea, Paulesti, 68 - 28,53 - OW
18. Dascalasu Viorel, București, 362 - 28,4 - OW
19. Pascu Razvan, Magureni, 205 - 28,26 - O
20. Laur Boro, Sinaia, 472 - 28,26 - O
21. Voinea Emil, Brăila, 624 - 28,25 - OW
22. Darmaz Ion, Targoviște, 71 - 28 - OW
23. Craciun David Mihai, București, 121 - 28 - OJ
24. Voin Doru, București, 100 - 27,82 - O
25. Istrate Cristian, București, 72 - 27,55 - OW
26. Szekeres Levente, Brașov, 1122 - 27,4 - O
27. Bozga Razvan, Baicoi, 244 - 26,93 - O
28. Mostovoi Andrei, Campina, 872 - 26,85 - OW
29. Tudorache Constantin, Targoviște, 937 - 26,7 - O
30. Padurariu Costel, Brașov, 114 - 26,64 - O
31. Ivan Valentin, Campina, 218 - 26,49 - OW
32. Trocaru Remus, Tulcea, 168 - 26,46 - O
33. Dumbrava Doru, București, 1346 - 26,45 - OW
34. Macelaru Eugen, București, 211 - 26,34 - O
35. Samoila Ion, Babadag, 217 - 25,98 - O
36. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 140 - 25,73 - O
37. Stancescu Sebastian, Ploiești, 147 - 25,55 - O
38. Manta Viorel, Baicoi, 1010 - 25,4 - O
39. Peiu Cosmin, Babadag, 223 - 25,39 - O
40. Antal Denes, Brașov, 248 - 25,17 - OW
41. Jaouir Khaled, București, 202 - 25,1 - OW
42. Viciu Dragos, Pitești, 215 - 25,05 - OW
43. Sarbu Dan, Ploiești, 174 - 24,88 - OW
44. Bozga Lucian, Baicoi, 1415 - 24,25 - OW
45. Margescu Bogdan, Campina, 1230 - 24,2 - O
46. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 344 - 23,77 - O
47. Popa Mircea, Brașov, 178 - 23,18 - OW
48. Nicola Marian, Constanța, 204 - 22,95 - O
49. Panait Genu, Teisani, 378 - 22,79 - O
50. Gavrila Aurel, București, 276 - 22,58 - OWH
51. Trocan Nicolae, Mioveni, 161 - 22,54 - OW
52. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 485 - 22,47 - O
53. Dospinescu George, București, 166 - 21,53 - OW
54. Sorescu Gabriel, Pitești, 466 - 20,91 - O
55. Babus Liviu, Ploiești, 216 - 20,72 - OW
56. Negrea Bogdan, Moreni, 942 - 20,4 - O
57. Cucu Cristin, Targoviște, 357 - 19,35 - AW
58. Niculescu Daniel, Pitești, 487 - 18,49 - AW
59. Barca George, Pitești, 238 - 17,85 - A
60. Bivolaru Stelian, Targoviște, 270 - 17,49 - A
61. Nitescu Horia, Ploiești, 1416 - 16 - A
62. Franculescu Marius, Sinaia, 1038 - 15,83 - A
63. Rusea Gheorghe, Breaza, 511 - 15,51 - A
64. Vajeu Ionut, Busteni, 691 - 12,53 - A
65. Gheorghe Daniel, Brăila, 580 - 12,47 - A
Inscrieri Elite 17.03.2019 - 24 locuri - on 14.03.2019 at 11:51:03
1. Fratila Robert, Baicoi, 13 - 42,96 - E
2. Caloianu Iuliana, Ploiești, 421 - 41,55 - EF
3. Neculai Alexandru, Tulcea, 56 - 39,11 - E
4. Neagoe Costin, București, 37 - 37,02 - E
5. Sencu Victor, Targoviște, 123 - 35,46 - E
6. Grigore Alexandru, Campina, 27 - 35,2 - E
7. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 49 - 34,76 - EW
8. Totpal Marius, Busteni, 283 - 34,11 - E
9. Suditu Andrei, Campina, 1502 - 33,7 - E
10. Galiu Mihai, Brașov, 354 - 33,65 - E
11. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 762 - 32,9 - O
12. Gheorghe Dragos, Boldesti, 227 - 31,63 - O
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 04:03.Procesare...X
Comentariu