Urmează poze
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Pro Aktiv " Focșani - 20.04.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
- Felicitari pentru finala jucata la categoria incepatori - lui Bizga Romeo si lui David Marian...
- Si Moise Viorel a fost foarte aproape... Felicitari si mult succes la viitoarele turnee.
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Desi m-a batut il felicit pe Braniste George pt rezultatul obtinut astazi.
FELICITARI GABI ROSU ! Bravo!
Comentariu
- La categoria avansati... - castigatorii care se indreapta catre Open... (mai repede sau mai incet... dupa propria lor intentie ) au jucat finala... si s-au ocupat locurile fruntase ale clasamentului...
- Felicitari Popescu Apreotesii Mihai si Iacob Gabriel...
- Felicitari si lui Socaci Sorin si Burghelea Florin pentru locul trei.
- Merita remarcat ca si prietenii din Buzău - Cuna Gheorghe si Oancea Vasile au fost foarte aproape... Felicitari.
Comentariu
organizator tehnic- 18.mai.2015
- 1950
- Străoane, Vrancea
Likes given: 1228Likes received: 908
Felicitari tuturor ocupantilor podiumurilor de la toate categoriile. Felicitari lui Costi si tuturor celor celor din echipa de organizare care au pus umarul la reusita acestui eveniment. Felicitari tutror participantilor la acest eveniment. Sa ne revedem cu totii sanatosi la urmatorul turneu.
Si pentru ca Pastele este aproape doresc un Paste fericit tuturor alaturi de cei dragi!Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
FH: Butterfly Dignics 05
BH: Tibhar Grass D.TecS
Comentariu
- La Open toti jucatorii au venit la turneu cu un singur gand "Sa-si joace sansa si sa plece cu o cupa acasa"... - unii chiar au reusit... altii au fost "la un pas..." iar altii desi au inceput victorios... ... "Norocul nu le-a suras pana la final..."
- Fie ca au castigat sau ca au pierdut toti jucatorii de la open au "Pus pe masa" tot ce au stiut... sau tot ce au putut... in unele cazuri... facand ca nivelul competitional sa fie foarte ridicat.
- Finala a fost jucata de Rosu Gabriel si de Nicolaiciuc Ovidiu... pe care merita sa ii felicitam si sa le uram mult succes in continuare...
- Si mai presus de orice meci castigat sau pierdut este faptul ca fiecare meci jucat,,, fiecare stil intalnit ... fiecare fața soft, iarba sau cum o fi ea adauga o experienta de joc superioara si ne imbunatateste nivelul de joc pentru fiecare din noi...
- Pe moment... dese ori nu vedem decat rezultatul direct sau cel "Pe termen scurt" - victoria sau infrangerea... dar ce se acumuleaza pe "Termen lung"... experienta de joc nu se observa decat atunci cand vedem ca putem castiga unele meciuri la care alta data doar speram...
- Pe locul trei s-a clasat Zainescu Corneliu... (care a pornit motoarele mai greu in Gr Inf...) si Braniste George care merita felicitati...
- Dincolo de mesele de joc... prieteniile mai vechi sau mai noi au facut ca atmosfera din sala sa fie super ok.
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Felicitari Costi turneu reusit , ora decenta , vom adopta si noi la Bacău ( dupa ce ma sfatuiesc su Sebi si echipa) varianta fara grupe superioare,
Comentariu
Bravo Romeo pentru victorie. Cinste si finalistului. Am urmarit de la distanta, dar a meritat. 10x
Comentariu
- Costi... Organizatorul - Corcoz Costin... a fost un adevarat "Magician" care a reusit sa transforme un turneu obisnuit in unul de exceptie...
- Pentru toti cei care au avut ochi sa vada dincolo de Gr Inf sau Sup sau Eliminatoriile in care au jucat... si s-au uitat... - ce s-a intamplat... si ce s-a jucat... la elite au vazut incepand de la incalzire si pana la ultimul meci un tenis de inalta clasa...
- Republica Moldova au demonstrat printr-un tur de forta ca - talentul, - pasiunea, si orele alea multe de antrenament epuizant pot ridica nivelul de pregatire al unui sportiv la cote surprinzatoare.
- A fost o mare incantare sa ii vedem la lucru... demonstrand ceea ce stiu, ceea ce pot si unde au ajuns...
- FELICITARI TUTUROR CASTIGATORILOR DE LA ELITE... - SI MA BUCUR CA SI ION MARIUS ESTE PRINTRE EI
- Costi si tuturor ajutoarelor pe care le-a avut, impreuna cu echipa din Bacău, numai ganduri de bine si felicitari pentru un turneu de calibrul asta.
- Pentru efortul pe care l-au facut ca sa fie alaturi de noi cu un stand de materiale de buna calitate impreuna cu sfaturile cele mai bune ... multumim lui Dna Irina si Gelu Popescu si ii mai asteptam.
- Vom reveni cu mare drag la viitoarele turnee de la Focșani
- SA NU VEDEM SANATOSI SI DORNICI DE MECIURI FRUMOASE SI TENIS DE CALITATE LA VIITOARELE TURNEE AMATUR
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
Gr.inferioara nr. 2 - IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 OJOG PETRISOR BACAU 1-33-03-03-02-3332 PORTASE DARIA Galați 3-13-03-03-03-1513 ENACHE ADRIAN TULCEA 0-30-33-03-10-3244 BOLOZAN ANDREI Brăila 0-30-30-30-30-305 DIMA COSMIN FOCSANI 0-30-31-33-00-316 SERBAN FELIX PANCIU 3-21-33-03-03-042
Gr.inferioara nr. 3 - IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 0-30-33-03-03-0332 MOISE VIOREL Brăila 3-02-33-03-03-0423 PORTASE RALUCA Galați 3-03-23-03-03-2514 SIROTENCU NICOLAE TULCEA 0-30-30-31-30-305 POPA DANIEL TECUCI 0-30-30-33-13-126 BADITA MIHAIL FOCSANI 0-30-32-33-01-314
Gr.inferioara nr. 4 - IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAZAR IONEL PUFESTI 0-33-23-13-13-2432 ARAMA GICU Brăila 3-03-23-01-33-1413 URDES FLORENTINA RUXANDRA TULCEA 2-32-32-31-31-304 MIHU MARIAN FOCSANI 1-30-33-20-30-315 POPA GELU FOCSANI 1-33-13-13-03-1426 CIOBANU VASILE TECUCI 2-31-33-13-01-324
Gr.inferioara nr. 5 - IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOLOZAN LAURENTIU Brăila 1-30-30-30-33-012 LUCA IOAN PIATRA NEAMT 3-13-02-30-33-0333 BUDEA ANDRA Galați 3-00-33-12-33-0344 STANCU MARICEL FOCSANI 3-03-21-33-03-0415 BOTEZATU NICUSOR FOCSANI 3-03-03-20-33-0426 NUNU DORU COSMESTI 0-30-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SEZCIUC CODRIN SLOBOZIA 1-33-03-01-33-0332 BIZGA ROMEO Galați 3-13-03-01-33-2423 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA 0-30-33-11-33-1244 NANI ADRIAN TULCEA 0-30-31-30-30-305 DAVID MARIAN Brăila 3-13-13-13-03-2516 AVRAM RAZVAN FOCSANI 0-32-31-33-02-31
Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
Gr.superioara nr. 2 - IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 PORTASE DARIA Galați 3-13-13-1312 BOTEZATU NICUSOR FOCSANI 1-33-13-0223 LAZAR IONEL PUFESTI 1-31-33-114 BADITA MIHAIL FOCSANI 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 3 - IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 PORTASE RALUCA Galați 2-33-23-1222 BIZGA ROMEO Galați 3-21-33-0213 LUCA IOAN PIATRA NEAMT 2-33-10-314 CIOBANU VASILE TECUCI 1-30-33-01
Gr.superioara nr. 4 - IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 ARAMA GICU Brăila 0-32-31-302 SERBAN FELIX PANCIU 3-00-33-123 SEZCIUC CODRIN SLOBOZIA 3-23-00-3224 BUDEA ANDRA Galați 3-11-33-021
Gr.superioara nr. 5 - IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 STANCU MARICEL FOCSANI 0-31-33-012 MOISE VIOREL Brăila 3-03-13-0313 OJOG PETRISOR BACAU 3-11-33-0224 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DAVID MARIAN Brăila 3-13-03-0312 POPA GELU FOCSANI 1-31-33-113 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 0-33-13-2224 ENACHE ADRIAN TULCEA 0-31-32-30
[/TABLE]
Eliminatorii Incepatori
1. Portase Daria
-------------------- Portase Daria 3-0
16. Bye
----------------------------------- Sezciuc Codrin 3-1
9. Portase Raluca
-------------------- Sezciuc Codrin 3-1
8. Sezciuc Codrin
-------------------------------------------------- David Marian 3-1
5. David Marian
-------------------- David Marian 3-0
12. Bye
----------------------------------- David Marian 3-0
13. Bye
-------------------- Moise Viorel 3-0
4. Moise Viorel
----------------------------------------------------------------- Bizga Romeo 3-0
3. Budea Andra
-------------------- Budea Andra 3-0
14. Bye
----------------------------------- Budea Andra 3-0
11. Bye
-------------------- Bobu Stefan Minodor 3-0
6. Bobu Stefan Minodor
-------------------------------------------------- Bizga Romeo 3-0
7. Ojog Petrisor
-------------------- Botezatu Nicusor 3-0
10. Botezatu Nicusor
----------------------------------- Bizga Romeo 3-1
15. Bye
-------------------- Bizga Romeo 3-0
2. Bizga Romeo
Clasament Incepatori
1. Bizga Romeo - Galați
2. David Marian - Brăila
3 -- 4
Budea Andra - Galați
Sezciuc Codrin - Slobozia
5 -- 8
Botezatu Nicusor - Focșani
Moise Viorel - Brăila
Bobu Stefan Minodor - Targu Neamț
Portase Daria - Galați
9 -- 10
Portase Raluca - Galați
Ojog Petrisor - Bacău
11 -- 2v gr.sup.
Serban Felix - Panciu
12 -- 16 1v gr.sup.
Luca Ioan - Piatra Neamț
Stancu Maricel - Focșani
Popa Gelu - Focșani
Ciobanu Vasile - Tecuci
Lazar Ionel - Pufesti
17 -- 20 0v gr.sup.
Arama Gicu - Brăila
Enache Adrian - Tulcea
Apetroaei Mircea - Suceava
Badita Mihail - Focșani
21 -- 2v gr.inf.
Popa Daniel - Tecuci
22 -- 25 1v gr.inf.
Bolozan Laurentiu - Brăila
Mihu Marian - Focșani
Dima Cosmin - Focșani
Avram Razvan - Focșani
26 -- 30 0v gr.inf.
Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
Nani Adrian - Tulcea
Sirotencu Nicolae - Tulcea
Bolozan Andrei - Brăila
Nunu Doru - CosmestiUltima editare de Corcoz Costin; 22.apr.2019, 09:15.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
Gr.inferioara nr. 2 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 CARATA CATALIN TULCEA 3-13-02-33-1322 ACRIVA MARIAN MIZIL 1-32-31-33-1143 PANAIT ADRIAN Brăila 0-33-20-33-0234 VASILOIU MIHAI FOCSANI 3-23-13-03-0415 GHITU LIVIU ONESTI 1-31-30-30-30
Gr.inferioara nr. 3 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 DINU CRISTIAN MIZIL 0-33-01-33-0232 STOICA SANDEL FOCSANI 3-03-03-13-0413 MANEA DORINEL TECUCI 0-30-30-30-304 COSTACHE LAURENTIU BUZAU 3-11-33-03-0325 BRAN FLORIN TULCEA 0-30-33-00-314
Gr.inferioara nr. 4 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 FOTIA IULIAN BACAU 3-11-33-13-1312 LAZAR DUMITRU MIZIL 1-33-03-12-3233 OANCEA VASILE BUZAU 3-10-33-12-3244 MOISA COSTEL TECUCI 1-31-31-30-305 TRANDAFIR CATALIN SLOBOZIA 1-33-23-23-032
Gr.inferioara nr. 5 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 ANTOHE VIOREL FOCSANI 3-03-01-33-03-0412 IVAN ADRIAN TULCEA 0-31-33-01-33-023 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE 0-33-13-13-03-0424 CEOBOTARU DANIEL Galați 3-10-31-33-03-0335 DAN POPA TECUCI 0-33-10-30-33-0246 CHIRITA VASILE ODOBESTI 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 6 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENE FLORIN PLOIESTI 2-33-13-12-33-1322 DODU COSTICA FOCSANI 3-22-33-12-33-2333 PANAIT CONSTANTIN MIZIL 1-33-23-03-22-3344 CODREANU GEORGE TECUCI 1-31-30-31-32-305 GHEORGHITA VASILE BUZAU 3-23-22-33-13-2416 SERBAN MIHAI Brăila 1-32-33-23-22-32
Gr.inferioara nr. 7 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BEJAN ALEXANDRU TECUCI 3-03-23-03-13-0512 DIOR DORIN IASI 0-33-23-03-13-0423 SUBTIRELU MARIUS ONESTI 2-32-31-31-33-014 PANCRAT CRISTIAN TULCEA 0-30-33-13-23-0335 BOBOC VIOREL SLOBOZIA 1-31-33-12-33-0246 AVRAM FLORIN FOCSANI 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 8 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 NITU SERBAN PAULESTI 0-32-33-03-23-2342 CUNA GHEORGHE BUZAU 3-03-03-03-12-3423 HULPAN CRISTIAN Galați 3-20-33-03-00-3334 SAVA SINEL FOCSANI 0-30-30-33-01-315 SERBAN ADI IULIAN RAMNICU SARAT 2-31-30-30-31-306 TUDORAN TUDOR TECUCI 2-33-23-03-13-141
Gr.inferioara nr. 9 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT 3-13-03-03-03-0512 SOCACI SORIN PANCIU 1-33-13-03-03-0423 MIHAILA GEORGE BUCURESTI 0-31-32-33-21-314 OLTEANU GABRIEL VASLUI 0-30-33-23-03-2335 STINGA OVIDIU TECUCI 0-30-32-30-31-306 APOSTU LAURENTIU FOCSANI 0-30-33-12-33-124
Gr.inferioara nr. 10 - AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 FLOREA GIGI Galați 1-33-03-03-03-1422 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 3-13-03-23-13-0513 MANOLE DAN Brăila 0-30-33-13-03-0334 DUMBRAVA OVIDIU FOCSANI 0-32-31-30-31-305 NEGOITA GHEORGHE MARASESTI 0-31-30-33-00-316 CONSTANTIN IONUT ODOBESTI 1-30-30-33-13-024
Eliminatorii AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 IACOB GABRIEL IASI 1-33-13-03-13-0422 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 3-11-33-03-03-0413 COTET NICOLAE Brăila 1-33-13-03-23-0434 TIRDEA IONUT TECUCI 0-30-30-33-03-0245 MEREGIU GHEORGHE TULCEA 1-30-32-30-33-016 NESTOR DAN FOCSANI 0-30-30-30-30-30
1. Vasiloiu Mihai
-------------------- Vasiloiu Mihai 3-0
64. Bye
----------------------------------- Nitu Serban 3-0
33. Nitu Serban
-------------------- Nitu Serban 3-0
32. Tirdea Ionut
-------------------------------------------------- Dior Dorin 3-1
17. Trandafir Catalin
-------------------- Trandafir Catalin 3-0
48. Bye
----------------------------------- Dior Dorin 3-0
49. Bye
-------------------- Dior Dorin 3-0
16. Dior Dorin
----------------------------------------------------------------- Burghelea Florin 3-0
9. Lucic Corneliu
-------------------- Lucic Corneliu 3-0
56. Bye
----------------------------------- Ceobotaru Daniel 3-2
41. Bye
-------------------- Ceobotaru Daniel 3-0
24. Ceobotaru Daniel
-------------------------------------------------- Burghelea Florin 3-0
25. Dodu Costica
-------------------- Dodu Costica 3-1
40. Bran Florin
----------------------------------- Burghelea Florin 3-1
57. Bye
-------------------- Burghelea Florin 3-0
8. Burghelea Florin
-------------------------------------------------------------------------------- Iacob Gabriel 3-1
5. Gheorghita Vasile
-------------------- Gheorghita Vasile 3-0
60. Bye
----------------------------------- Oancea Vasile 3-0
37. Oancea Vasile
-------------------- Oancea Vasile 3-1
28. Olteanu Gabriel
-------------------------------------------------- Iacob Gabriel 3-2
21. Panait Adrian
-------------------- Panait Adrian 3-0
44. Bye
----------------------------------- Iacob Gabriel 3-0
53. Bye
-------------------- Iacob Gabriel 3-0
12. Iacob Gabriel
----------------------------------------------------------------- Iacob Gabriel 3-1
13. Cuna Gheorghe
-------------------- Cuna Gheorghe 3-0
52. Bye
----------------------------------- Cuna Gheorghe 3-0
45. Bye
-------------------- Costache Laurentiu 3-0
20. Costache Laurentiu
-------------------------------------------------- Cuna Gheorghe 3-1
29. Manole Dan
-------------------- Boboc Viorel 3-1
36. Boboc Viorel
----------------------------------- Boboc Viorel 3-0
61. Bye
-------------------- Antohe Viorel 3-0
4. Antohe Viorel
------------------------------------------------------------------------------------------ Popescu Apreotesei Mihai 3-0
3. Fotia Iulian
-------------------- Fotia Iulian 3-0
62. Bye
----------------------------------- Fotia Iulian 3-1
35. Panait Constantin
-------------------- Panait Constantin 3-0
30. Cotet Nicolae
-------------------------------------------------- Socaci Sorin 3-0
19. Carata Catalin
-------------------- Carata Catalin 3-0
46. Bye
----------------------------------- Socaci Sorin 3-1
51. Bye
-------------------- Socaci Sorin 3-0
14. Socaci Sorin
----------------------------------------------------------------- Socaci Sorin 3-1
11. Florea Gigi
-------------------- Florea Gigi 3-0
54. Bye
----------------------------------- Florea Gigi 3-0
43. Bye
-------------------- Dinu Cristian 3-0
22. Dinu Cristian
-------------------------------------------------- Bejan Alexandru 3-0
27. Hulpan Cristian
-------------------- Hulpan Cristian 3-0
38. Dan Popa
----------------------------------- Bejan Alexandru 3-0
59. Bye
-------------------- Bejan Alexandru 3-0
6. Bejan Alexandru
-------------------------------------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-2
7. Tudoran Tudor
-------------------- Tudoran Tudor 3-0
58. Bye
----------------------------------- Tudoran Tudor 3-1
39. Acriva Marian
-------------------- Acriva Marian 3-1
26. Pancrat Cristian
-------------------------------------------------- Lazar Dumitru 3-2
23. Lazar Dumitru
-------------------- Lazar Dumitru 3-0
42. Bye
----------------------------------- Lazar Dumitru 3-2
55. Bye
-------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
10. Canea Kocsis Andras
----------------------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-2
15. Ene Florin
-------------------- Ene Florin 3-0
50. Bye
----------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-2
47. Bye
-------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0
18. Popescu Apreotesei Mihai
-------------------------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-2
31. Constantin Ionut
-------------------- Constantin Ionut 3-1
34. Apostu Laurentiu
----------------------------------- Stoica Sandel 3-1
63. Bye
-------------------- Stoica Sandel 3-0
2. Stoica Sandel
Clasament Avansati
1. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
2. Iacob Gabriel - Iași
3 -- 4
Socaci Sorin - Panciu
Burghelea Florin - Piatra Neamț
5 -- 8
Lazar Dumitru - Mizil
Cuna Gheorghe - Buzău
Bejan Alexandru - Tecuci
Dior Dorin - Iași
9 -- 16
Stoica Sandel - Focșani
Oancea Vasile - Buzău
Fotia Iulian - Bacău
Ceobotaru Daniel - Galați
Tudoran Tudor - Tecuci
Boboc Viorel - Slobozia
Florea Gigi - Galați
Nitu Serban - Paulesti
17 -- 32
Ene Florin - Ploiești
Panait Adrian - Brăila
Carata Catalin - Tulcea
Dodu Costica - Focșani
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Costache Laurentiu - Buzău
Hulpan Cristian - Galați
Trandafir Catalin - Slobozia
Constantin Ionut - Odobesti
Gheorghita Vasile - Buzău
Panait Constantin - Mizil
Lucic Corneliu - Suceava
Acriva Marian - Mizil
Antohe Viorel - Focșani
Dinu Cristian - Mizil
Vasiloiu Mihai - Focșani
33 -- 40
Olteanu Gabriel - Vaslui
Manole Dan - Brăila
Tirdea Ionut - Tecuci
Bran Florin - Tulcea
Dan Popa - Tecuci
Apostu Laurentiu - Focșani
Cotet Nicolae - Brăila
Pancrat Cristian - Tulcea
41 -- 42 2v gr.inf.
Ivan Adrian - Tulcea
Serban Mihai - Brăila
43 -- 47 1v gr.inf.
Subtirelu Marius - Onesti
Mihaila George - București
Sava Sinel - Focșani
Negoita Gheorghe - Marasesti
Meregiu Gheorghe - Tulcea
48 -- 57 0v gr.inf.
Manea Dorinel - Tecuci
Dumbrava Ovidiu - Focșani
Moisa Costel - Tecuci
Codreanu George - Tecuci
Ghitu Liviu - Onesti
Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
Stinga Ovidiu - Tecuci
Nestor Dan - Focșani
Avram Florin - Focșani
Chirita Vasile - Odobesti
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Gr.inferioara nr. 1 - Open
Gr.inferioara nr. 2 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BATRANU VLAD IASI 0-31-33-03-0232 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3-03-23-03-0413 TICU DORIN BACAU 3-12-33-13-0324 PEIU COSMIN BABADAG 0-30-31-33-1145 DIRDALA CATALIN FOCSANI 0-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 3 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BAIBURI LEVENT TULCEA 3-03-03-03-1412 MAROLA DAN BACAU 0-33-20-33-1233 STAICU DAN CONSTANTA 0-32-32-33-0144 LAZAR VASILE PUFESTI 0-33-03-22-3225 SERBAN LIVIU ONESTI 1-31-30-33-21
Gr.inferioara nr. 4 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 FRATEA AUREL CONSTANTA 0-32-33-13-0232 SILIVESTRU NICU TULCEA 3-01-33-23-1323 SAMOILA ION BABADAG 3-23-12-33-1314 GAITAN TIBERIU Brăila 1-32-33-23-0245 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI 0-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 5 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI 2-33-23-23-03-0412 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-22-30-33-13-2343 POSTELNICU CIPRIAN TECUCI 2-33-23-22-33-0324 OSMAN METIN TULCEA 2-33-02-33-13-0335 NICOLA MARIAN CONSTANTA 0-31-33-21-33-126 OANCEA MARIAN BACAU 0-32-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 6 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 PIZLARU IONEL FOCSANI 3-03-22-33-03-2412 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 0-33-23-20-33-1333 ORAC TEODOR SLOBOZIA 2-32-33-11-33-2244 BODIN ION TECUCI 3-22-31-32-30-315 IORDACHE EUGEN Brăila 0-33-03-13-23-0426 CIURUSNUC COSTEL Galați 2-31-32-33-00-31
Gr.inferioara nr. 7 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI 3-12-33-23-23-0412 SPOIALA CRISTINEL FOCSANI 1-33-13-03-13-1423 TROCARU REMUS TULCEA 3-21-33-22-33-1334 NISTOR FLORIN COMANESTI 2-30-32-33-23-0245 LETEANU MARIUS BACAU 2-31-33-22-33-226 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT 0-31-31-30-32-30
Gr.inferioara nr. 8 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 MITREA SILVIU NAVODARI 3-03-20-33-03-0412 STOLEARENCO IGOR Galați 0-33-21-32-33-2243 VISAN BOGDAN TARGOVISTE 2-32-33-23-21-324 BURUIANA MIHAI MARASESTI 3-03-12-32-33-0325 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 0-33-22-33-22-326 STROE IONEL BACAU 0-32-33-10-33-223
Gr.inferioara nr. 9 - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAINESCU CORNELIU Galați 1-30-32-33-2142 BRANISTE GEORGE BACAU 3-11-30-33-0233 CHETRONIE LIVIU TECUCI 3-03-11-32-3224 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 3-23-03-13-1415 POSTELNICU MIHAI FOCSANI 2-30-33-21-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GHERASIM IULIAN TULCEA 0-32-31-33-23-0242 CAPUS GIANI Galați 3-03-23-23-03-0513 PINZAR ALIN SUCEAVA 3-22-32-33-03-1334 URSULESCU IOAN BACAU 3-12-33-23-13-0425 BABUS LIVIU PLOIESTI 2-30-30-31-31-306 TICU MIHAI FOCSANI 0-30-31-30-33-11
Eliminatorii Open
1. Istrate Cristian
-------------------- Istrate Cristian 3-0
64. Bye
----------------------------------- Rosu Gabriel 3-2
33. Rosu Gabriel
-------------------- Rosu Gabriel 3-1
32. Orac Teodor
-------------------------------------------------- Rosu Gabriel 3-2
17. Lazar Vasile
-------------------- Lazar Vasile 3-0
48. Bye
----------------------------------- Lazar Vasile 3-2
49. Bye
-------------------- Silivestru Nicu 3-0
16. Silivestru Nicu
----------------------------------------------------------------- Rosu Gabriel 3-2
9. Capus Giani
-------------------- Capus Giani 3-0
56. Bye
----------------------------------- Trocaru Remus 3-1
41. Bye
-------------------- Trocaru Remus 3-0
24. Trocaru Remus
-------------------------------------------------- Bubulac Cristi 3-1
25. Stroe Ionel
-------------------- Stroe Ionel 3-0
40. Bye
----------------------------------- Bubulac Cristi 3-0
57. Bye
-------------------- Bubulac Cristi 3-0
8. Bubulac Cristi
-------------------------------------------------------------------------------- Rosu Gabriel 3-0
5. Pizlaru Ionel
-------------------- Pizlaru Ionel 3-0
60. Bye
----------------------------------- Gherasim Iulian 3-0
37. Bye
-------------------- Gherasim Iulian 3-0
28. Gherasim Iulian
-------------------------------------------------- Gherasim Iulian 3-2
21. Fratea Aurel
-------------------- Fratea Aurel 3-0
44. Bye
----------------------------------- Fratea Aurel 3-0
53. Bye
-------------------- Buruiana Mihai 3-0
12. Buruiana Mihai
----------------------------------------------------------------- Zainescu Corneliu 3-1
13. Spoiala Cristinel
-------------------- Spoiala Cristinel 3-0
52. Bye
----------------------------------- Marola Dan 3-0
45. Bye
-------------------- Marola Dan 3-0
20. Marola Dan
-------------------------------------------------- Zainescu Corneliu 3-0
29. Zainescu Corneliu
-------------------- Zainescu Corneliu 3-1
36. Peiu Cosmin
----------------------------------- Zainescu Corneliu 3-1
61. Bye
-------------------- Dumbrava Daniel 3-0
4. Dumbrava Daniel
------------------------------------------------------------------------------------------ Rosu Gabriel 3-1
3. Samoila Ion
-------------------- Samoila Ion 3-0
62. Bye
----------------------------------- Stolearenco Igor 3-0
35. Staicu Dan
-------------------- Stolearenco Igor 3-2
30. Stolearenco Igor
-------------------------------------------------- Iordache Eugen 3-2
19. Batranu Vlad
-------------------- Batranu Vlad 3-0
46. Bye
----------------------------------- Iordache Eugen 3-1
51. Bye
-------------------- Iordache Eugen 3-0
14. Iordache Eugen
----------------------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-0
11. Chetronie Liviu
-------------------- Chetronie Liviu 3-0
54. Bye
----------------------------------- Osman Metin 3-1
43. Bye
-------------------- Osman Metin 3-0
22. Osman Metin
-------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-0
27. Pinzar Alin
-------------------- Pinzar Alin 3-0
38. Bye
----------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-1
59. Bye
-------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-0
6. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
-------------------------------------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-1
7. Mitrea Silviu
-------------------- Mitrea Silviu 3-0
58. Bye
----------------------------------- Braniste George 3-1
39. Bye
-------------------- Braniste George 3-0
26. Braniste George
-------------------------------------------------- Braniste George 3-2
23. Zamfiroaia Sorin
-------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
42. Bye
----------------------------------- Ursulescu Ioan 3-2
55. Bye
-------------------- Ursulescu Ioan 3-0
10. Ursulescu Ioan
----------------------------------------------------------------- Braniste George 3-2
15. Postelnicu Ciprian
-------------------- Postelnicu Ciprian 3-0
50. Bye
----------------------------------- Ticu Dorin 3-1
47. Bye
-------------------- Ticu Dorin 3-0
18. Ticu Dorin
-------------------------------------------------- Baiburi Levent 3-2
31. Nistor Florin
-------------------- Gaitan Tiberiu 3-0
34. Gaitan Tiberiu
----------------------------------- Baiburi Levent 3-1
63. Bye
-------------------- Baiburi Levent 3-0
2. Baiburi Levent
Clasament Open
1. Rosu Gabriel - Comănești
2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iași
3 -- 4
Zainescu Corneliu - Galați
Braniste George - Bacău
5 -- 8
Bubulac Cristi - Piatra Neamț
Iordache Eugen - Brăila
Gherasim Iulian - Tulcea
Baiburi Levent - Tulcea
9 -- 16
Lazar Vasile - Pufesti
Osman Metin - Tulcea
Marola Dan - Bacău
Ursulescu Ioan - Bacău
Trocaru Remus - Tulcea
Stolearenco Igor - Galați
Fratea Aurel - Constanța
Ticu Dorin - Bacău
17 -- 32
Istrate Cristian - București
Pinzar Alin - Suceava
Dumbrava Daniel - Focșani
Mitrea Silviu - Navodari
Stroe Ionel - Bacău
Batranu Vlad - Iași
Pizlaru Ionel - Focșani
Gaitan Tiberiu - Brăila
Silivestru Nicu - Tulcea
Chetronie Liviu - Tecuci
Spoiala Cristinel - Focșani
Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
Capus Giani - Galați
Samoila Ion - Babadag
Buruiana Mihai - Marasesti
Postelnicu Ciprian - Tecuci
33 -- 36
Orac Teodor - Slobozia
Peiu Cosmin - Babadag
Staicu Dan - Constanța
Nistor Florin - Comănești
37 -- 40 2v gr.inf.
Visan Bogdan - Targoviște
Nicola Marian - Constanța
Lovin Eusebiu - Comănești
Leteanu Marius - Bacău
41 -- 45 1v gr.inf.
Bodin Ion - Tecuci
Serban Liviu - Onesti
Postelnicu Mihai - Focșani
Ciurusnuc Costel - Galați
Ticu Mihai - Focșani
46 -- 50 0v gr.inf.
Dirdala Catalin - Focșani
Munteanu Octavian - Tecuci
Babus Liviu - Ploiești
Oancea Marian - Bacău
Turcu Viorel - Piatra Neamț
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.iul.2009
- 2167
- Focșani
- 45
Likes given: 5Likes received: 62
Gr.inferioara nr. 1 - Elite
Gr.inferioara nr. 2 - EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 TERNA DENIS REP. MOLDOVA 3-03-03-03-0412 CHISCOP BOGDAN Galați 0-30-33-13-0233 VASILACHE SEBASTIAN IASI 0-33-03-03-0324 NITU VICTOR SLOBOZIA 0-31-30-33-2145 TOMA IULIAN Brăila 0-30-30-32-30
Gr.inferioara nr. 3 - EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANILOV ION TRANSNISTRIA 3-13-03-03-1412 MOSNEAGU MARIUS Fălticeni 1-33-13-13-2323 NECULAI ALEXANDRU TULCEA 0-31-33-13-2234 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA 0-31-31-30-305 FINNA GABOR TARGU SECUIESC 1-32-32-33-014
Gr.inferioara nr. 4 - EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROMAN IULIAN BRASOV 2-33-03-03-0322 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA 3-20-33-13-2313 RADU COSTICA Galați 0-33-00-33-2244 PAVUNEV DAN BUCURESTI 0-31-33-03-1235 CARPOVICI BORIS Fălticeni 0-32-32-31-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HAREA VASILI REP. MOLDOVA 2-33-03-03-1322 ION MARIUS Brăila 3-23-23-20-3313 MOROSANU VASILE SUCEAVA 0-32-33-20-3144 ZARINSCHI CATALIN Galați 0-32-32-33-215 OPINCARU MARIUS PIATRA NEAMT 1-33-03-02-323
Eliminatorii Elite
1. Terna Denis
-------------------- Terna Denis 3-0
16. Finna Gabor
----------------------------------- Terna Denis 3-1
9. Opincaru Marius
-------------------- Roman Iulian 3-0
8. Roman Iulian
-------------------------------------------------- Terna Denis 3-0
5. Mosneagu Marius
-------------------- Chiscop Bogdan 3-1
12. Chiscop Bogdan
----------------------------------- Ion Marius 3-1
13. Radu Costica
-------------------- Ion Marius 3-1
4. Ion Marius
----------------------------------------------------------------- Terna Denis 3-1
3. Enciu Alexandru
-------------------- Enciu Alexandru 3-0
14. Morosanu Vasile
----------------------------------- Vasilache Sebastian 3-1
11. Neculai Alexandru
-------------------- Vasilache Sebastian 3-0
6. Vasilache Sebastian
-------------------------------------------------- Vasilache Sebastian 3-0
7. Harea Vasili
-------------------- Harea Vasili 3-1
10. Pavunev Dan
----------------------------------- Danilov Ion 3-2
15. Nitu Victor
-------------------- Danilov Ion 3-0
2. Danilov Ion
Clasament Elite
1. Terna Denis - Rep. Moldova
2. Vasilache Sebastian - Iași
3 -- 4
Ion Marius - Brăila
Danilov Ion - Transnistria
5 -- 8
Roman Iulian - Brașov
Enciu Alexandru - Slobozia
Chiscop Bogdan - Galați
Harea Vasili - Rep. Moldova
9 -- 16
Finna Gabor - Targu Secuiesc
Neculai Alexandru - Tulcea
Radu Costica - Galați
Nitu Victor - Slobozia
Opincaru Marius - Piatra Neamț
Morosanu Vasile - Suceava
Mosneagu Marius - Fălticeni
Pavunev Dan - București
17 -- 1v gr.inf.
Zarinschi Catalin - Galați
18 -- 20 0v gr.inf.
Toma Iulian - Brăila
Vlase Gheorghe - Slobozia
Carpovici Boris - Fălticeni
Comentariu
senior- 14.feb.2017
- 378
- Targu Neamț
- 53
Likes given: 56Likes received: 112
Un turneu reușit, cu super jucători la fiecare categorie
Felicitări câștigătorilor de la fiecare categorie !
Felicitări copiilor din Galați de la categoria începatori.
Foarte mari progrese în jumătate de an,bravo lor și antrenorului.
Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
Comentariu
senior- 05.sep.2012
- 481
- Tecuci, Romania
- 65
Likes given: 952Likes received: 154
Felicitari si celor cu zero victorii.Mai jos de atat nu se poate!Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower
Comentariu
organizator local- 28.feb.2016
- 2977
- Piatra Neamț
- 48
Likes given: 4208Likes received: 1722
Echipa din Piatra Neamț mulțumește organizatorilor pentru această desfășurare frumoasă cu jucători puternici la toate categoriile, felicitări Roșu Gabi dai o berePrimorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
fh tenergy 05
bh rakza 7 soft
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 14:09.Procesare...X
Comentariu