Se retrage Bozga Lucian.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 04.05.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Coordonator Onorific
- 01.aug.2010
- 8036
- Brașov
Likes given: 1517Likes received: 2931
se retrage Bacanu Paulian..open..Bv
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4513
- Târgoviște, DB
Likes given: 377Likes received: 1244
P?nă m?ine seară poate, poate...
Numarul de locuri alocate fiecarei categorii ramane neschimbat.
Comentariu
organizator tehnic- 15.sep.2011
- 3048
- Giurgiu
- 56
Likes given: 506Likes received: 491
Vad ca nu mai este pe lista de la Open/Elite Gheorghe Nicolae - Călărași, deși el nu s-a retras.
Comentariu
Postat în original de Brulea Petre Vezi postDaca nu se retrage nimeni pana maine seara, ma retrag eu. Esti bine venit la Valeni
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4513
- Târgoviște, DB
Likes given: 377Likes received: 1244
Postat în original de Cornel 67 Vezi postVad ca nu mai este pe lista de la Open/Elite Gheorghe Nicolae - Călărași, deși el nu s-a retras.
Inscrieri Elite/Open - on 03.05.2019 at 07:32:49
1. Fratila Robert, Baicoi, 5 - 43,17 - E
2. Iancu George, Ploiești, 102 - 39,88 - EW
3. Neagoe Costin, București, 38 - 37,02 - E
4. Pascal Raul, Targoviște, 229 - 36,03 - EW
5. Grigore Alexandru, Campina, 31 - 35,65 - E
6. Sencu Victor, Targoviște, 124 - 34,87 - E
7. Dumitrescu Cornel, București, 49 - 34,8 - EW
8. Hutanu Alin, Brașov, 128 - 34,49 - E
9. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 414 - 34,43 - E
10. Galiu Mihai, Brașov, 233 - 33,69 - E
11. Retegan Cosmin, Plopeni, 120 - 32,21 - O
12. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 69 - 31,75 - OW
13. Stefan Patrick, Brașov, 62 - 30,51 - O
14. Dracea Gabriel, Sinaia, 130 - 29,73 - O
15. Mihaila Nicolae, Breaza, 149 - 29,72 - OW
16. Voicu Ionut, Ploiești, 154 - 29,67 - O
17. Voin Doru, București, 84 - 29,48 - O
18. Laur Boro, Sinaia, 401 - 29,03 - O
19. Sorescu Mircea, Paulesti, 66 - 29,02 - OW
20. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 206 - 28,79 - O
21. Bozga Razvan, Baicoi, 157 - 28,57 - O
22. Balaban Catalin, București, 485 - 28,38 - O
23. Dascalasu Viorel, București, 256 - 28,31 - OW
24. Craciun David Mihai, București, 113 - 27,74 - OJ
25. Gheorghe Nicolae, Călărași, 93 - 27,71 - O
26. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 122 - 27,59 - O
27. Corbu Darius, Valenii de Munte, 131 - 27,39 - O
28. Potarniche Bianca, Buzău, 199 - 27,37 - OLJF
29. Vladoiu Gelu, Brașov, 87 - 27,15 - OW
30. Darmaz Ion, Targoviște, 90 - 27,15 - OW
31. Istrate Cristian, București, 89 - 26,93 - OW
32. Orac Teodor, Slobozia, 99 - 26,69 - O
33. Brulea Petre, Paulesti, 252 - 26,64 - OW
34. Padurariu Costel, Brașov, 106 - 26,62 - O
35. Ivan Valentin, Campina, 225 - 25,64 - OW
36. Antal Denes, Brașov, 260 - 25,16 - OW
37. Sarbu Dan, Ploiești, 169 - 24,85 - OW
38. Gavrila Aurel, București, 236 - 24,04 - OWH
39. Panait Genu, Teisani, 258 - 24,02 - O
40. Sorescu Gabriel, Pitești, 426 - 23 - O
41. Popa Mircea, Brașov, 164 - 22,89 - OW
42. Anita Dorel, Brașov, 948 - 22,7 - O
43. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 472 - 22,43 - O
44. Niculescu Daniel, Pitești, 580 - 19,69 - AW
45. Marin Marian, București, 959 - 19,1 - A
46. Pop Alexandru, Campina, 664 - 18,96 - A
47. Bivolaru Stelian, Targoviște, 297 - 17,78 - A
48. Rusea Gheorghe, Breaza, 521 - 16,61 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Motoroi Costin, București, 497 - 30,1 - OW
2. Radu Costica, Galați, 57 - 39,4 - E
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4513
- Târgoviște, DB
Likes given: 377Likes received: 1244
Inscrieri Incepatori - on 03.05.2019 at 07:34:58
1. Sterczer Zalan, Sanzieni, 960 - 9,98 - I
2. Moldovan Mircea, Campina, 2332 - 9,2 - I
3. Fusca Georgian, Targoviște, 671 - 8,48 - I
4. Sezciuc Codrin, Slobozia, 796 - 8,46 - I
5. Lungu Mihai, Targoviște, 992 - 7,56 - I
6. Stoian Sebastian, Slobozia, 1808 - 7,35 - I
7. Balasescu Ionut, Campina, 3441 - 7,2 - I
8. Nedelcu Mihai, Azuga, 863 - 7,18 - I
9. Carpinis Petre Danut, Targoviște, 1094 - 6,29 - I
10. Radu Bogdan Florin, Campina, 2683 - 5,7 - I
11. Vilcu Dragos, București, 2167 - 5,37 - I
12. Militaru Alexandru, Targoviște, 1689 - 5,2 - I
13. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1420 - 5,18 - I
14. Movileanu Adrian, Brașov, 1552 - 5,04 - I
15. Ene Adrian, Ploiești, 2265 - 5 - I
16. Popa Florin, Slobozia, 2455 - 5 - I
17. Radulescu Catalin, Ploiești, 1447 - 4,81 - IH
18. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1164 - 4,6 - IF
19. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1466 - 4,38 - I
20. Popa Silviu, Slobozia, 1983 - 4,33 - I
21. Constantinescu Daniel, Azuga, 3831 - 4 - I
22. Craja Gina Alexandra, București, 3832 - 4 - I
23. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 3317 - 0 - A
24. Brabeceanu Ionel, Plopeni, 5001 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Rusu Andrei, Strejnicu, 2372 - 9,7 - I
2. Lambru Iustinian, Ploiești, 901 - 8,36 - I
3. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1123 - 7,4 - I
4. Apopei Rares Gabriel, Brașov, 2601 - 4 - I
5. Negulescu Cristi, Sinaia, 1533 - 5,2 - I
6. Tanasov Marius, București, 1257 - 9,65 - I
Inscrieri Avansati - on 03.05.2019 at 07:35:06
1. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19,85 - A
2. Alexandru Marius, București, 318 - 19,56 - A
3. Coman Emil, Breaza, 470 - 19,5 - A
4. Nitu Serban, Paulesti, 240 - 18,35 - AW
5. Ene Florin, Ploiești, 262 - 18,33 - A
6. Sursilov Constantin, București, 300 - 18,28 - A
7. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 432 - 18,16 - A
8. Socaci Sorin, Panciu, 417 - 18,01 - AW
9. Marandici Adrian, Brașov, 1906 - 18 - AW
10. Visan Victor, Slobozia, 451 - 17,83 - A
11. Constantin Cristina, București, 295 - 17,75 - AF
12. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 393 - 17,73 - AW
13. Loghin Florin, Brașov, 273 - 17,38 - A
14. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 685 - 17,26 - A
15. Botoc Ovidiu, Paulesti, 380 - 17,23 - A
16. Lazar Dumitru, Mizil, 322 - 17,14 - A
17. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 700 - 17,12 - A
18. Covataru Loredan, Brașov, 758 - 16,93 - A
19. Dinu Adrian, Darmanesti, 495 - 16,82 - A
20. Acriva Marian, Mizil, 402 - 16,74 - A
21. Amarinei Sorin, Galați, 542 - 16,64 - AW
22. Sterczer Sandor, Sanzieni, 387 - 16,15 - A
23. Panait Adrian, Brăila, 429 - 16,13 - AW
24. Marin Iulian, Campina, 930 - 16,08 - AW
25. Veris Dumitru, Brașov, 925 - 15,63 - A
26. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 841 - 15,62 - A
27. Dinu Gheorghe, București, 315 - 15,58 - AW
28. Guluta Florin, București, 434 - 14,96 - A
29. Mihu Florin, Pitești, 341 - 14,9 - A
30. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13,95 - AW
31. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 617 - 13,84 - A
32. Dragos Marian, București, 500 - 13,79 - A
33. Piperea Florin, Campina, 1155 - 13,78 - A
34. Ipate Virgil, București, 527 - 13,54 - A
35. Banuta Dumitru, Ploiești, 478 - 13,42 - A
36. Popa Andrei Mihai, București, 2068 - 13,4 - A
37. Mihaila George, București, 514 - 13,31 - A
38. Botea Marian, Fieni, 2173 - 13,25 - A
39. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1014 - 12,84 - A
40. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1106 - 12,8 - A
41. Marica Dan, Brașov, 1308 - 12,7 - A
42. Vajeu Ionut, Busteni, 560 - 12,25 - A
43. Movileanu Neculae, Brașov, 540 - 11,95 - A
44. Cornita Mario, Campina, 2254 - 11,5 - A
45. Chivoiu Alexandru, Motaieni, 3056 - 11,4 - A
46. Gheorghe Daniel, Brăila, 603 - 11,07 - A
47. Marinescu Nelu, Targoviște, 559 - 10,59 - A
48. Trandafir Catalin, Slobozia, 1059 - 10,5 - A
49. Boboc Viorel, Slobozia, 740 - 9,51 - I
50. Moraru Marius, București, 1088 - 9,13 - I
51. Bizga Romeo, Galați, 804 - 8,8 - I
52. Haralambescu Andrei, București, 932 - 8,79 - I
53. Matei Mircea, Targoviște, 616 - 8,7 - IW
54. Neagu Costin, Targoviște, 914 - 8,25 - I
55. Popa Sandu, Slobozia, 1276 - 8,13 - I
56. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1755 - 8 - I
57. Mihaila Robert, Breaza, 1939 - 7,75 - I
58. Moise Viorel, Brăila, 872 - 6,75 - IW
59. Boboc Adam, Slobozia, 1973 - 0 - A
60. Rusea Ionut, Breaza, 2005 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Apostu Laurentiu, Focșani, 2956 - 12,1 - A
2. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 430 - 16,31 - A
3. Avram Razvan, Focșani, 3073 - 5 - I
4. Catana Claudiu, București, 396 - 18,74 - A
5. Constantin Filip, Sinaia, 947 - 7,7 - I
6. Popescu Horia, Sinaia, 1224 - 6,57 - I
Comentariu
senior- 28.feb.2019
- 214
- Sinaia
- 43
Likes given: 192Likes received: 174
Buna dimineata. Se retrage Negulescu Cristi / Sinaia - Incepatori, de pe lista de asteptare. MultumescBlade : Harimoto Tomokazu Innerforce Super ZLC;
FH: Glayzer 05;
BH: Glayzer 05;
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4513
- Târgoviște, DB
Likes given: 377Likes received: 1244
Inscrieri Incepatori - on 03.05.2019 at 21:08:11
1. Sterczer Zalan, Sanzieni, 960 - 9,98 - I
2. Rusu Andrei, Strejnicu, 2372 - 9,7 - I
3. Moldovan Mircea, Campina, 2332 - 9,2 - I
4. Fusca Georgian, Targoviște, 671 - 8,48 - I
5. Sezciuc Codrin, Slobozia, 796 - 8,46 - I
6. Lambru Iustinian, Ploiești, 901 - 8,36 - I
7. Lungu Mihai, Targoviște, 992 - 7,56 - I
8. Stoian Sebastian, Slobozia, 1808 - 7,35 - I
9. Balasescu Ionut, Campina, 3441 - 7,2 - I
10. Carpinis Petre Danut, Targoviște, 1094 - 6,29 - I
11. Radu Bogdan Florin, Campina, 2683 - 5,7 - I
12. Vilcu Dragos, București, 2167 - 5,37 - I
13. Militaru Alexandru, Targoviște, 1689 - 5,2 - I
14. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1420 - 5,18 - I
15. Movileanu Adrian, Brașov, 1552 - 5,04 - I
16. Ene Adrian, Ploiești, 2265 - 5 - I
17. Popa Florin, Slobozia, 2455 - 5 - I
18. Radulescu Catalin, Ploiești, 1447 - 4,81 - IH
19. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1164 - 4,6 - IF
20. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1466 - 4,38 - I
21. Popa Silviu, Slobozia, 1983 - 4,33 - I
22. Craja Gina Alexandra, București, 3832 - 4 - I
23. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 3317 - 0 - A
24. Brabeceanu Ionel, Plopeni, 5001 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1123 - 7,4 - I
2. Apopei Rares Gabriel, Brașov, 2601 - 4 - I
3. Tanasov Marius, București, 1257 - 9,65 - I
Inscrieri Avansati - on 03.05.2019 at 21:08:24
1. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19,85 - A
2. Alexandru Marius, București, 318 - 19,56 - A
3. Coman Emil, Breaza, 470 - 19,5 - A
4. Nitu Serban, Paulesti, 240 - 18,35 - AW
5. Ene Florin, Ploiești, 262 - 18,33 - A
6. Sursilov Constantin, București, 300 - 18,28 - A
7. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 432 - 18,16 - A
8. Socaci Sorin, Panciu, 417 - 18,01 - AW
9. Marandici Adrian, Brașov, 1906 - 18 - AW
10. Visan Victor, Slobozia, 451 - 17,83 - A
11. Constantin Cristina, București, 295 - 17,75 - AF
12. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 393 - 17,73 - AW
13. Loghin Florin, Brașov, 273 - 17,38 - A
14. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 685 - 17,26 - A
15. Botoc Ovidiu, Paulesti, 380 - 17,23 - A
16. Lazar Dumitru, Mizil, 322 - 17,14 - A
17. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 700 - 17,12 - A
18. Covataru Loredan, Brașov, 758 - 16,93 - A
19. Dinu Adrian, Darmanesti, 495 - 16,82 - A
20. Acriva Marian, Mizil, 402 - 16,74 - A
21. Amarinei Sorin, Galați, 542 - 16,64 - AW
22. Sterczer Sandor, Sanzieni, 387 - 16,15 - A
23. Panait Adrian, Brăila, 429 - 16,13 - AW
24. Marin Iulian, Campina, 930 - 16,08 - AW
25. Veris Dumitru, Brașov, 925 - 15,63 - A
26. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 841 - 15,62 - A
27. Dinu Gheorghe, București, 315 - 15,58 - AW
28. Guluta Florin, București, 434 - 14,96 - A
29. Mihu Florin, Pitești, 341 - 14,9 - A
30. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13,95 - AW
31. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 617 - 13,84 - A
32. Dragos Marian, București, 500 - 13,79 - A
33. Piperea Florin, Campina, 1155 - 13,78 - A
34. Ipate Virgil, București, 527 - 13,54 - A
35. Banuta Dumitru, Ploiești, 478 - 13,42 - A
36. Popa Andrei Mihai, București, 2068 - 13,4 - A
37. Mihaila George, București, 514 - 13,31 - A
38. Botea Marian, Fieni, 2173 - 13,25 - A
39. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1014 - 12,84 - A
40. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1106 - 12,8 - A
41. Marica Dan, Brașov, 1308 - 12,7 - A
42. Vajeu Ionut, Busteni, 560 - 12,25 - A
43. Apostu Laurentiu, Focșani, 2956 - 12,1 - A
44. Movileanu Neculae, Brașov, 540 - 11,95 - A
45. Cornita Mario, Campina, 2254 - 11,5 - A
46. Chivoiu Alexandru, Motaieni, 3056 - 11,4 - A
47. Gheorghe Daniel, Brăila, 603 - 11,07 - A
48. Marinescu Nelu, Targoviște, 559 - 10,59 - A
49. Boboc Viorel, Slobozia, 740 - 9,51 - I
50. Moraru Marius, București, 1088 - 9,13 - I
51. Bizga Romeo, Galați, 804 - 8,8 - I
52. Haralambescu Andrei, București, 932 - 8,79 - I
53. Matei Mircea, Targoviște, 616 - 8,7 - IW
54. Neagu Costin, Targoviște, 914 - 8,25 - I
55. Popa Sandu, Slobozia, 1276 - 8,13 - I
56. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1755 - 8 - I
57. Mihaila Robert, Breaza, 1939 - 7,75 - I
58. Moise Viorel, Brăila, 872 - 6,75 - IW
59. Boboc Adam, Slobozia, 1973 - 0 - A
60. Rusea Ionut, Breaza, 2005 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Avram Razvan, Focșani, 3073 - 5 - I
2. Catana Claudiu, București, 396 - 18,74 - A
3. Constantin Filip, Sinaia, 947 - 7,7 - I
4. Popescu Horia, Sinaia, 1224 - 6,57 - I
Inscrieri Elite/Open - on 03.05.2019 at 21:08:33
1. Fratila Robert, Baicoi, 5 - 43,17 - E
2. Iancu George, Ploiești, 102 - 39,88 - EW
3. Radu Costica, Galați, 57 - 39,4 - E
4. Neagoe Costin, București, 38 - 37,02 - E
5. Pascal Raul, Targoviște, 229 - 36,03 - EW
6. Grigore Alexandru, Campina, 31 - 35,65 - E
7. Sencu Victor, Targoviște, 124 - 34,87 - E
8. Hutanu Alin, Brașov, 128 - 34,49 - E
9. Galiu Mihai, Brașov, 233 - 33,69 - E
10. Retegan Cosmin, Plopeni, 120 - 32,21 - O
11. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 69 - 31,75 - OW
12. Stefan Patrick, Brașov, 62 - 30,51 - O
13. Motoroi Costin, București, 497 - 30,1 - OW
14. Dracea Gabriel, Sinaia, 130 - 29,73 - O
15. Mihaila Nicolae, Breaza, 149 - 29,72 - OW
16. Voicu Ionut, Ploiești, 154 - 29,67 - O
17. Voin Doru, București, 84 - 29,48 - O
18. Laur Boro, Sinaia, 401 - 29,03 - O
19. Sorescu Mircea, Paulesti, 66 - 29,02 - OW
20. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 206 - 28,79 - O
21. Bozga Razvan, Baicoi, 157 - 28,57 - O
22. Balaban Catalin, București, 485 - 28,38 - O
23. Craciun David Mihai, București, 113 - 27,74 - OJ
24. Gheorghe Nicolae, Călărași, 93 - 27,71 - O
25. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 122 - 27,59 - O
26. Corbu Darius, Valenii de Munte, 131 - 27,39 - O
27. Potarniche Bianca, Buzău, 199 - 27,37 - OLJF
28. Vladoiu Gelu, Brașov, 87 - 27,15 - OW
29. Darmaz Ion, Targoviște, 90 - 27,15 - OW
30. Istrate Cristian, București, 89 - 26,93 - OW
31. Orac Teodor, Slobozia, 99 - 26,69 - O
32. Brulea Petre, Paulesti, 252 - 26,64 - OW
33. Padurariu Costel, Brașov, 106 - 26,62 - O
34. Ivan Valentin, Campina, 225 - 25,64 - OW
35. Antal Denes, Brașov, 260 - 25,16 - OW
36. Sarbu Dan, Ploiești, 169 - 24,85 - OW
37. Gavrila Aurel, București, 236 - 24,04 - OWH
38. Panait Genu, Teisani, 258 - 24,02 - O
39. Sorescu Gabriel, Pitești, 426 - 23 - O
40. Popa Mircea, Brașov, 164 - 22,89 - OW
41. Anita Dorel, Brașov, 948 - 22,7 - O
42. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 472 - 22,43 - O
43. Niculescu Daniel, Pitești, 580 - 19,69 - AW
44. Marin Marian, București, 959 - 19,1 - A
45. Pop Alexandru, Campina, 664 - 18,96 - A
46. Bivolaru Stelian, Targoviște, 297 - 17,78 - A
47. Rusea Gheorghe, Breaza, 521 - 16,61 - A
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4513
- Târgoviște, DB
Likes given: 377Likes received: 1244
Inscrieri finale Incepatori si Avansati:
Inscrieri Incepatori - on 04.05.2019 at 09:47:23
1. Sterczer Zalan, Sanzieni, 960 - 9,98 - I
2. Rusu Andrei, Strejnicu, 2372 - 9,7 - I
3. Moldovan Mircea, Campina, 2332 - 9,2 - I
4. Fusca Georgian, Targoviște, 671 - 8,48 - I
5. Sezciuc Codrin, Slobozia, 796 - 8,46 - I
6. Lambru Iustinian, Ploiești, 901 - 8,36 - I
7. Lungu Mihai, Targoviște, 992 - 7,56 - I
8. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1123 - 7,4 - I
9. Stoian Sebastian, Slobozia, 1808 - 7,35 - I
10. Balasescu Ionut, Campina, 3441 - 7,2 - I
11. Carpinis Petre Danut, Targoviște, 1094 - 6,29 - I
12. Radu Bogdan Florin, Campina, 2683 - 5,7 - I
13. Vilcu Dragos, București, 2167 - 5,37 - I
14. Militaru Alexandru, Targoviște, 1689 - 5,2 - I
15. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1420 - 5,18 - I
16. Movileanu Adrian, Brașov, 1552 - 5,04 - I
17. Ene Adrian, Ploiești, 2265 - 5 - I
18. Popa Florin, Slobozia, 2455 - 5 - I
19. Radulescu Catalin, Ploiești, 1447 - 4,81 - IH
20. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1164 - 4,6 - IF
21. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1466 - 4,38 - I
22. Popa Silviu, Slobozia, 1983 - 4,33 - I
23. Craja Gina Alexandra, București, 3832 - 4 - I
24. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 3317 - 0 - A
25. Brabeceanu Ionel, Plopeni, 5001 - 0
Inscrieri Avansati - on 04.05.2019 at 09:47:43
1. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19,85 - A
2. Alexandru Marius, București, 318 - 19,56 - A
3. Coman Emil, Breaza, 470 - 19,5 - A
4. Nitu Serban, Paulesti, 240 - 18,35 - AW
5. Ene Florin, Ploiești, 262 - 18,33 - A
6. Sursilov Constantin, București, 300 - 18,28 - A
7. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 432 - 18,16 - A
8. Socaci Sorin, Panciu, 417 - 18,01 - AW
9. Marandici Adrian, Brașov, 1906 - 18 - AW
10. Visan Victor, Slobozia, 451 - 17,83 - A
11. Constantin Cristina, București, 295 - 17,75 - AF
12. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 393 - 17,73 - AW
13. Loghin Florin, Brașov, 273 - 17,38 - A
14. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 685 - 17,26 - A
15. Botoc Ovidiu, Paulesti, 380 - 17,23 - A
16. Lazar Dumitru, Mizil, 322 - 17,14 - A
17. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 700 - 17,12 - A
18. Covataru Loredan, Brașov, 758 - 16,93 - A
19. Dinu Adrian, Darmanesti, 495 - 16,82 - A
20. Acriva Marian, Mizil, 402 - 16,74 - A
21. Amarinei Sorin, Galați, 542 - 16,64 - AW
22. Sterczer Sandor, Sanzieni, 387 - 16,15 - A
23. Panait Adrian, Brăila, 429 - 16,13 - AW
24. Marin Iulian, Campina, 930 - 16,08 - AW
25. Veris Dumitru, Brașov, 925 - 15,63 - A
26. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 841 - 15,62 - A
27. Dinu Gheorghe, București, 315 - 15,58 - AW
28. Guluta Florin, București, 434 - 14,96 - A
29. Mihu Florin, Pitești, 341 - 14,9 - A
30. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13,95 - AW
31. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 617 - 13,84 - A
32. Dragos Marian, București, 500 - 13,79 - A
33. Piperea Florin, Campina, 1155 - 13,78 - A
34. Ipate Virgil, București, 527 - 13,54 - A
35. Banuta Dumitru, Ploiești, 478 - 13,42 - A
36. Popa Andrei Mihai, București, 2068 - 13,4 - A
37. Mihaila George, București, 514 - 13,31 - A
38. Botea Marian, Fieni, 2173 - 13,25 - A
39. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1014 - 12,84 - A
40. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1106 - 12,8 - A
41. Marica Dan, Brașov, 1308 - 12,7 - A
42. Vajeu Ionut, Busteni, 560 - 12,25 - A
43. Apostu Laurentiu, Focșani, 2956 - 12,1 - A
44. Movileanu Neculae, Brașov, 540 - 11,95 - A
45. Cornita Mario, Campina, 2254 - 11,5 - A
46. Chivoiu Alexandru, Motaieni, 3056 - 11,4 - A
47. Gheorghe Daniel, Brăila, 603 - 11,07 - A
48. Marinescu Nelu, Targoviște, 559 - 10,59 - A
49. Boboc Viorel, Slobozia, 740 - 9,51 - I
50. Moraru Marius, București, 1088 - 9,13 - I
51. Bizga Romeo, Galați, 804 - 8,8 - I
52. Haralambescu Andrei, București, 932 - 8,79 - I
53. Matei Mircea, Targoviște, 616 - 8,7 - IW
54. Neagu Costin, Targoviște, 914 - 8,25 - I
55. Popa Sandu, Slobozia, 1276 - 8,13 - I
56. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1755 - 8 - I
57. Mihaila Robert, Breaza, 1939 - 7,75 - I
58. Moise Viorel, Brăila, 872 - 6,75 - IW
59. Boboc Adam, Slobozia, 1973 - 0 - A
60. Rusea Ionut, Breaza, 2005 - 0 - A
Absenti nemotivati:
Chivoiu Alexandru
Stoian Sebastian
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4513
- Târgoviște, DB
Likes given: 377Likes received: 1244
Grupe inferioare Incepatori
1 Sterczer Zalan Mocanu Luca Stoian Sebastian Movileanu Adrian Necsoiu Georgiana Pantelimon Alexandru Brabeceanu Ionel 2 Rusu Andrei Lungu Mihai Balasescu Ionut Grigore Madalin Radulescu Catalin Popa Silviu 3 Moldovan Mircea Lambru Iustinian Carpinis Petre Danut Militaru Alexandru Popa Florin Craja Gina Alexandra 4 Fusca Georgian Sezciuc Codrin Radu Bogdan Florin Vilcu Dragos Ene Adrian Stoicescu Gheorghe
Grupe inferioare Avansati
1 Nedescu Adrian Acriva Marian Amarinei Sorin Mocanu Georgian Moraru Marius Rusea Ionut 2 Alexandru Marius Dinu Adrian Sterczer Sandor Grigore Marian Vajeu Ionut Boboc Adam 3 Coman Emil Covataru Loredan Panait Adrian Botea Marian Apostu Laurentiu Haralambescu Andrei 4 Nitu Serban Trif Florin Marin Iulian Mihaila George Movileanu Neculae Mihaila Robert 5 Ene Florin Lazar Dumitru Veris Dumitru Popa Andrei Mihai Cornita Mario Olaru Viorel 6 Sursilov Constantin Botoc Ovidiu Preda Gheorghe Banuta Dumitru Chivoiu Alexandru Popa Sandu 7 Popescu Apreotesei Mihai Tobosaru Gheorghe Dinu Gheorghe Ipate Virgil Gheorghe Daniel Neagu Costin 8 Socaci Sorin Loghin Florin Guluta Florin Piperea Florin Marinescu Nelu Moise Viorel 9 Marandici Adrian Simion Silviu Mihu Florin Dragos Marian Boboc Viorel Matei Mircea 10 Visan Victor Constantin Cristina Stoica Mihai Vlasceanu Valentin Marica Dan Bizga Romeo
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 05:24.Procesare...X
Comentariu