Cirje Radu/Rm.Valcea/Incepatori.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Râmnicu Vâlcea - 25.05.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Echipa AmaTur
- 01.nov.2009
- 4639
- Pitești
- 65
Likes given: 404Likes received: 1373
Postat în original de Cristian Istrate Vezi postSalutare, intrucat mai sunt 9 zile si ritmul inscrierilor la unele categorii este mult inferior (in mod special la avansati) ma gandesc ca ar trebuii de pe acum sa modificati repartizarea pe categorii. Stima
Oricum, avind in vedere ca esti ultimul pe lista de asteptare la Open, stii cum se spune..cei din urma vor fi cei dintai.....
P.S. Nu-ti face probleme..ai locul asigurat.....asa ca poti pregati harnasamentul....
Comentariu
organizator local- 12.ian.2015
- 823
- Rm, Valcea
- 49
Likes given: 3Likes received: 67
Inscrieri INCEPATORI - on 17.05.2019 at 20:09:03
1. Popa Vali, Ramnicu Valcea, 2545 - 9,9 - I
2. Avramescu Bogdan, București, 756 - 8,78 - I
3. Fusca Georgian, Targoviște, 671 - 8,48 - I
4. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 2137 - 8,35 - IF
5. Nemteanu Victor, Ramnicu Valcea, 1965 - 8 - I
6. Popovici Mircea, Caracal, 815 - 7,69 - I
7. Balasoiu Liviu, Novaci, 1901 - 7,1 - I
8. Ontoiu Catalin, Pitești, 769 - 6,92 - IW
9. Patrascu Dorin, Pitești, 2069 - 6,9 - I
10. Pralea Constantin, Alba Iulia, 787 - 6,77 - IW
11. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1333 - 6,4 - I
12. Tudose Ilariu, Drăgășani, 1264 - 6,23 - I
13. Georgescu Cristian, Pitești, 889 - 6,02 - I
14. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 1732 - 6 - I
15. Gherase Eugen, Drăgășani, 3250 - 5,5 - I
16. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1164 - 4,6 - IF
17. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1366 - 4,42 - I
18. Florescu Ioan, Ramnicu Valcea, 1872 - 0 - A
19. Olaru Cosmin, Ramnicu Valcea, 3424 - 0 - I
20. Balasoiu Maria, Novaci, 4653 - 0 - IF
21. Nicolaescu Tudor, Ramnicu Valcea, 5001 - 0
22. Sosoaca Diana, Ramnicu Valcea, 5002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Tanasov Marius, București, 1257 - 9,65 - I
2. Militaru Alexandru, Targoviște, 1689 - 5,2 - I
3. Mitu Nicolae, Pitești, 1167 - 6,77 - I
4. Toader Petru, București, 1858 - 5,9 - I
5. Caranfilian Migo, București, 878 - 6,05 - I
6. Popescu Teodor, Ramnicu Valcea, 3645 - 0 - A
7. Cirje Radu, Ramnicu Valcea, 3585 - 0 - A
Inscrieri AVANSATI - on 17.05.2019 at 20:09:41
1. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19,85 - A
2. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 624 - 18,98 - A
3. Nicoara Ovidiu, Curtea de Argeș, 2477 - 18,9 - A
4. Morariu Marius, Sibiu, 441 - 18,35 - A
5. Benyovski Bela, Sibiu, 456 - 17,68 - AW
6. Chivu Cornel, Craiova, 339 - 17,31 - A
7. Stoian Sorin, Curtea de Argeș, 336 - 17,3 - A
8. Preda Nicolae, Curtea de Argeș, 663 - 16,94 - AW
9. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 338 - 16,2 - A
10. Stanciu Marian, Drăgășani, 776 - 16,13 - A
11. Burlan Catalin, Drăgășani, 911 - 15,97 - A
12. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 346 - 15,94 - A
13. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 1304 - 15,9 - A
14. Dinu Gheorghe, București, 315 - 15,58 - AW
15. Filea Adonis, Sibiu, 999 - 15,5 - A
16. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 375 - 15,18 - A
17. Mihu Florin, Pitești, 341 - 14,9 - A
18. Melinte Eleodor, Ramnicu Valcea, 1601 - 14,1 - A
19. Badulescu Gheorghe, Ramnicu Valcea, 1936 - 14,1 - A
20. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 986 - 14,07 - AF
21. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13,95 - AW
22. Dumitru George, Targoviște, 491 - 12,95 - A
23. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 1221 - 11,7 - A
24. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș, 611 - 11,11 - A
25. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 726 - 11,06 - A
26. Marinescu Nelu, Targoviște, 559 - 10,59 - A
27. Varbanescu Radu, București, 1080 - 5,11 - I
28. Petrescu Mihai, Drăgășani, 3230 - 0 - I
Inscrieri OPEN - on 17.05.2019 at 20:10:21
1. Gorum Adrian, Topoloveni, 204 - 31,89 - OW
2. Mitzea Alexandru, Sibiu, 243 - 29,5 - O
3. Rada Florin, Pitești, 264 - 29,34 - O
4. Cinca Daniel, Craiova, 141 - 28,51 - O
5. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 100 - 27,95 - OW
6. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 1102 - 27 - O
7. Stan Catalin, Curtea de Argeș, 308 - 26,76 - O
8. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 871 - 26,5 - OW
9. Vasilescu Remus, Curtea de Argeș, 371 - 26,36 - O
10. Cioboiu Dan, Craiova, 410 - 25,69 - O
11. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 194 - 25,45 - OW
12. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 443 - 25,03 - O
13. Trocan Nicolae, Mioveni, 162 - 24,9 - OW
14. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 416 - 24,43 - O
15. Valcea Daniel, Pitești, 283 - 23,94 - O
16. Rosca Florin, Ramnicu Valcea, 1237 - 23,9 - O
17. Stancalie Doru, Craiova, 291 - 23,55 - OW
18. Cretu Marian, Craiova, 466 - 23,3 - O
19. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 572 - 22,13 - OW
20. Chirita Nicolae, Curtea de Argeș, 1098 - 21,95 - O
21. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 1238 - 21,95 - O
22. Railean Vlad, Ramnicu Valcea, 2363 - 21,5 - O
23. Tuca Cristi, Slatina, 504 - 20,27 - O
24. Moldovan Flavia, Târnaveni, 461 - 18,54 - AF
25. Bozosan Petre, Sibiu, 286 - 18,06 - A
26. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 281 - 17,88 - A
27. Radu Constantin, Sibiu, 412 - 17,18 - AW
28. Vaida Gheorghe, Sibiu, 2003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Barac Marius, Sibiu, 355 - 23,45 - OW
2. Ursulean Vasile, Straja, 136 - 28,67 - O
3. Beches Andrei, Sibiu, 271 - 28,84 - O
4. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 29,48 - OW
5. Butoi Aurel, Caracal, 1005 - 25 - O
6. Negrila Cristian, Caracal, 946 - 19,7 - A
7. Buciu Catalin, Bals, 1423 - 12,2 - A
8. Comsa Dan, Sibiu, 693 - 24,03 - O
9. Stingaciu Alexandru, Vulcana Bai, 956 - 23,85 - O
10. Tuta Radu Ionut, Pitești, 218 - 21,65 - O
11. Istrate Cristian, București, 89 - 26,93 - OW
Inscrieri ELITE - on 17.05.2019 at 20:10:47
1. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 88 - 43,23 - E
2. Toma Florin, Pitești, 3 - 41,14 - EW
3. Mocean Dan, Cluj Napoca, 64 - 40,61 - EL
4. Raducan Bogdan, Craiova, 101 - 39,28 - E
5. Govoreanu Florin, Cisnadie, 12 - 37,56 - EW
6. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 230 - 37,46 - E
7. Temelie Dragos, Selimbar, 490 - 37,43 - E
8. Neagoe Costin, București, 38 - 37,02 - E
9. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 880 - 34,5 - E
10. Ciuca Dan, Pitești, 48 - 32,65 - OW
11. Iancu Sorin, Sibiu, 362 - 32,5 - O
12. Motoroi Costin, București, 497 - 30,1 - OW
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 330 - 22,61 - OW
Comentariu
senior- 12.oct.2017
- 262
- Târgoviște
- 64
Likes given: 71Likes received: 298
Ma inscriu la Open, sper sa se echilibreze optiunile: Bivolaru Stelian - TargovișteBlade Joola Carbon SWE
FH Butterfly Tenergy 05
BH Giant Dragon Talon Special
Comentariu
Tanasov Marius, București -> va rog sa ma stergeti din lista de incepatori. nu pot ajunge , din pacate.
Comentariu
Echipa AmaTur- 01.nov.2009
- 4639
- Pitești
- 65
Likes given: 404Likes received: 1373
Avind in vedere ca am intrat in ultima saptamina de inscrieri, locurile pentru fiecare categorie se modifica, si mai jos lista finala:
Incepatori.........36 de locuri
Avansati............60 de locuri
Open.................48 de locuri
Elite..................18 locuri
In cursul zilei de astazi se vor actualiza si inscrierile, in functie de locurile repartizate.
Comentariu
Coordonator Onorific- 08.mai.2007
- 1705
- Constanța, Romania, Romania
- 59
Likes given: 258Likes received: 279
La un turneu și un oraș foarte drag mie, în acest an nu pot participa. Din Craiova se retrage Raducan Bogdan categoria Elite.
Comentariu
organizator local- 12.ian.2015
- 823
- Rm, Valcea
- 49
Likes given: 3Likes received: 67
Inscrieri INCEPATORI - on 20.05.2019 at 12:48:24
1. Popa Vali, Ramnicu Valcea, 2545 - 9,9 - I
2. Avramescu Bogdan, București, 756 - 8,78 - I
3. Fusca Georgian, Targoviște, 671 - 8,48 - I
4. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 2137 - 8,35 - IF
5. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1194 - 8,01 - I
6. Nemteanu Victor, Ramnicu Valcea, 1965 - 8 - I
7. Popovici Mircea, Caracal, 815 - 7,69 - I
8. Balasoiu Liviu, Novaci, 1901 - 7,1 - I
9. Ontoiu Catalin, Pitești, 769 - 6,92 - IW
10. Patrascu Dorin, Pitești, 2069 - 6,9 - I
11. Pralea Constantin, Alba Iulia, 787 - 6,77 - IW
12. Mitu Nicolae, Pitești, 1167 - 6,77 - I
13. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1333 - 6,4 - I
14. Tudose Ilariu, Drăgășani, 1264 - 6,23 - I
15. Caranfilian Migo, București, 878 - 6,05 - I
16. Georgescu Cristian, Pitești, 889 - 6,02 - I
17. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 1732 - 6 - I
18. Toader Petru, București, 1858 - 5,9 - I
19. Gherase Eugen, Drăgășani, 3250 - 5,5 - I
20. Militaru Alexandru, Targoviște, 1689 - 5,2 - I
21. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1164 - 4,6 - IF
22. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1366 - 4,42 - I
23. Florescu Ioan, Ramnicu Valcea, 1872 - 0 - A
24. Olaru Cosmin, Ramnicu Valcea, 3424 - 0 - I
25. Cirje Radu, Ramnicu Valcea, 3585 - 0 - A
26. Popescu Teodor, Ramnicu Valcea, 3645 - 0 - A
27. Balasoiu Maria, Novaci, 4653 - 0 - IF
28. Nicolaescu Tudor, Ramnicu Valcea, 5001 - 0
29. Sosoaca Diana, Ramnicu Valcea, 5002 - 0
30. Dirinea Medeea Stefania, Ramnicu Valcea, 5003 - 0
Inscrieri AVANSATI - on 20.05.2019 at 12:49:02
1. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19,85 - A
2. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 624 - 18,98 - A
3. Nicoara Ovidiu, Curtea de Argeș, 2477 - 18,9 - A
4. Morariu Marius, Sibiu, 441 - 18,35 - A
5. Benyovski Bela, Sibiu, 456 - 17,68 - AW
6. Chivu Cornel, Craiova, 339 - 17,31 - A
7. Stoian Sorin, Curtea de Argeș, 336 - 17,3 - A
8. Preda Nicolae, Curtea de Argeș, 663 - 16,94 - AW
9. Mihaescu Nicola, Pitești, 1144 - 16,6 - ALF
10. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 338 - 16,2 - A
11. Stanciu Marian, Drăgășani, 776 - 16,13 - A
12. Burlan Catalin, Drăgășani, 911 - 15,97 - A
13. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 346 - 15,94 - A
14. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 1304 - 15,9 - A
15. Dinu Gheorghe, București, 315 - 15,58 - AW
16. Filea Adonis, Sibiu, 999 - 15,5 - A
17. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 375 - 15,18 - A
18. Mihu Florin, Pitești, 341 - 14,9 - A
19. Melinte Eleodor, Ramnicu Valcea, 1601 - 14,1 - A
20. Badulescu Gheorghe, Ramnicu Valcea, 1936 - 14,1 - A
21. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 986 - 14,07 - AF
22. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13,95 - AW
23. Nuta Mario, Pitești, 1139 - 13,4 - A
24. Dumitru George, Targoviște, 491 - 12,95 - A
25. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 1221 - 11,7 - A
26. Simion Cristi, Targu Jiu, 1030 - 11,56 - A
27. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș, 611 - 11,11 - A
28. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 726 - 11,06 - A
29. Marinescu Nelu, Targoviște, 559 - 10,59 - A
30. Orosanu Alexandru, Pitești, 1721 - 6 - I
31. Varbanescu Radu, București, 1080 - 5,11 - I
32. Ion Ana Stefania, Pitești, 2520 - 4 - IF
33. Petrescu Mihai, Drăgășani, 3230 - 0 - I
Inscrieri OPEN - on 20.05.2019 at 12:49:27
1. Gorum Adrian, Topoloveni, 204 - 31,89 - OW
2. Mitzea Alexandru, Sibiu, 243 - 29,5 - O
3. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 29,48 - OW
4. Rada Florin, Pitești, 264 - 29,34 - O
5. Beches Andrei, Sibiu, 271 - 28,84 - O
6. Ursulean Vasile, Straja, 136 - 28,67 - O
7. Cinca Daniel, Craiova, 141 - 28,51 - O
8. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 100 - 27,95 - OW
9. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 1102 - 27 - O
10. Istrate Cristian, București, 89 - 26,93 - OW
11. Stan Catalin, Curtea de Argeș, 308 - 26,76 - O
12. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 871 - 26,5 - OW
13. Vasilescu Remus, Curtea de Argeș, 371 - 26,36 - O
14. Cioboiu Dan, Craiova, 410 - 25,69 - O
15. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 194 - 25,45 - OW
16. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 443 - 25,03 - O
17. Butoi Aurel, Caracal, 1005 - 25 - O
18. Trocan Nicolae, Mioveni, 162 - 24,9 - OW
19. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 416 - 24,43 - O
20. Comsa Dan, Sibiu, 693 - 24,03 - O
21. Valcea Daniel, Pitești, 283 - 23,94 - O
22. Rosca Florin, Ramnicu Valcea, 1237 - 23,9 - O
23. Stingaciu Alexandru, Vulcana Bai, 956 - 23,85 - O
24. Barac Marius, Sibiu, 355 - 23,45 - OW
25. Cretu Marian, Craiova, 466 - 23,3 - O
26. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 572 - 22,13 - OW
27. Chirita Nicolae, Curtea de Argeș, 1098 - 21,95 - O
28. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 1238 - 21,95 - O
29. Tuta Radu Ionut, Pitești, 218 - 21,65 - O
30. Railean Vlad, Ramnicu Valcea, 2363 - 21,5 - O
31. Nicula Florin, Constanța, 438 - 20,79 - OW
32. Tuca Cristi, Slatina, 504 - 20,27 - O
33. Negrila Cristian, Caracal, 946 - 19,7 - A
34. Moldovan Flavia, Târnaveni, 461 - 18,54 - AF
35. Bozosan Petre, Sibiu, 286 - 18,06 - A
36. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 281 - 17,88 - A
37. Bivolaru Stelian, Targoviște, 297 - 17,78 - A
38. Radu Constantin, Sibiu, 412 - 17,18 - AW
39. Buciu Catalin, Bals, 1423 - 12,2 - A
40. Vaida Gheorghe, Sibiu, 2003 - 0 - A
Inscrieri ELITE - on 20.05.2019 at 12:49:52
1. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 88 - 43,23 - E
2. Toma Florin, Pitești, 3 - 41,14 - EW
3. Mocean Dan, Cluj Napoca, 64 - 40,61 - EL
4. Govoreanu Florin, Cisnadie, 12 - 37,56 - EW
5. Dondera Marius, Targu Jiu, 686 - 37,5 - E
6. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 230 - 37,46 - E
7. Temelie Dragos, Selimbar, 490 - 37,43 - E
8. Neagoe Costin, București, 38 - 37,02 - E
9. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 880 - 34,5 - E
10. Ciuca Dan, Pitești, 48 - 32,65 - OW
11. Iancu Sorin, Sibiu, 362 - 32,5 - O
12. Fratea Aurel, Constanța, 50 - 31,12 - OW
13. Motoroi Costin, București, 497 - 30,1 - OW
14. Peta Octavian, Cluj Napoca, 330 - 22,61 - OW
Comentariu
senior- 21.feb.2011
- 1176
- Târgoviște
- 46
Likes given: 1193Likes received: 957
se inscrie Ivan Sorin Ioan la Open din Targoviște
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind TapatalkBlade:Butterfly Innerforce ZLC
FH: Donic Bluefire JP 01 max
BH:Yasaka Rakza X max
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 05:47.Procesare...X
Comentariu