Poate juca la ce categorie vrea. Trebuie sa va orientați un pic atunci când dați peste un jucător cu mp 0, care nu este cu E, O sau M in clasament ... îl căutați pe amatur.ro si vedeți ce palmares are ... dl. Vaida are două B-uri si este la prima participare la un A.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Râmnicu Vâlcea - 25.05.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator local
- 12.ian.2015
- 823
- Rm, Valcea
- 49
Likes given: 3Likes received: 67
Postat în original de FlorinBN Vezi postPoate juca la ce categorie vrea. Trebuie sa va orientați un pic atunci când dați peste un jucător cu mp 0, care nu este cu E, O sau M in clasament ... îl căutați pe amatur.ro si vedeți ce palmares are ... dl. Vaida are două B-uri si este la prima participare la un A.
Comentariu
Comșa Dan,Sibiu,,Open
Sent from my iPhone using Tapatalkblade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx
Comentariu
Toader Peru, București, incepatoriBlade DHS W968 ( Hurricane Long 5 National)
FH Victas V22 Double Extra
BH Victas V22 Double Extra
Comentariu
cadet- 21.iun.2007
- 37
- mun. Drăgășani - Vâlcea
- 54
Likes given: 4Likes received: 8
Petrescu Mihai , avansați , DrăgășaniLong live rock 'n' roll ! Bucură-te de viață ?n fiecare zi !
Comentariu
organizator local- 12.ian.2015
- 823
- Rm, Valcea
- 49
Likes given: 3Likes received: 67
Inscrieri INCEPATORI - on 13.05.2019 at 22:42:39
1. Popa Vali, Ramnicu Valcea, 2545 - 9,9 - I
2. Avramescu Bogdan, București, 756 - 8,78 - I
3. Fusca Georgian, Targoviște, 671 - 8,48 - I
4. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 2137 - 8,35 - IF
5. Nemteanu Victor, Ramnicu Valcea, 1965 - 8 - I
6. Balasoiu Liviu, Novaci, 1901 - 7,1 - I
7. Ontoiu Catalin, Pitești, 769 - 6,92 - IW
8. Patrascu Dorin, Pitești, 2069 - 6,9 - I
9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 787 - 6,77 - IW
10. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1333 - 6,4 - I
11. Tudose Ilariu, Drăgășani, 1264 - 6,23 - I
12. Georgescu Cristian, Pitești, 889 - 6,02 - I
13. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 1732 - 6 - I
14. Gherase Eugen, Drăgășani, 3250 - 5,5 - I
15. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1164 - 4,6 - IF
16. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1366 - 4,42 - I
17. Nistor Mirela, Cisnadie, 2341 - 4 - I
18. Florescu Ioan, Ramnicu Valcea, 1872 - 0 - A
19. Olaru Cosmin, Ramnicu Valcea, 3424 - 0 - I
20. Balasoiu Maria, Novaci, 4653 - 0 - IF
21. Nicolaescu Tudor, Ramnicu Valcea, 5001 - 0
22. Sosoaca Diana, Ramnicu Valcea, 5002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Popovici Mircea, Caracal, 815 - 7,69 - I
2. Tanasov Marius, București, 1257 - 9,65 - I
3. Militaru Alexandru, Targoviște, 1689 - 5,2 - I
4. Mitu Nicolae, Pitești, 1167 - 6,77 - I
5. Toader Petru, București, 1858 - 5,9 - I
6. Caranfilian Migo, București, 878 - 6,05 - I
Inscrieri AVANSATI - on 13.05.2019 at 22:43:17
1. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19,85 - A
2. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 624 - 18,98 - A
3. Nicoara Ovidiu, Curtea de Argeș, 2477 - 18,9 - A
4. Morariu Marius, Sibiu, 441 - 18,35 - A
5. Benyovski Bela, Sibiu, 456 - 17,68 - AW
6. Chivu Cornel, Craiova, 339 - 17,31 - A
7. Stoian Sorin, Curtea de Argeș, 336 - 17,3 - A
8. Preda Nicolae, Curtea de Argeș, 663 - 16,94 - AW
9. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 338 - 16,2 - A
10. Stanciu Marian, Drăgășani, 776 - 16,13 - A
11. Burlan Catalin, Drăgășani, 911 - 15,97 - A
12. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 346 - 15,94 - A
13. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 1304 - 15,9 - A
14. Dinu Gheorghe, București, 315 - 15,58 - AW
15. Filea Adonis, Sibiu, 999 - 15,5 - A
16. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 375 - 15,18 - A
17. Mihu Florin, Pitești, 341 - 14,9 - A
18. Melinte Eleodor, Ramnicu Valcea, 1601 - 14,1 - A
19. Badulescu Gheorghe, Ramnicu Valcea, 1936 - 14,1 - A
20. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 986 - 14,07 - AF
21. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13,95 - AW
22. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 1221 - 11,7 - A
23. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș, 611 - 11,11 - A
24. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 726 - 11,06 - A
25. Marinescu Nelu, Targoviște, 559 - 10,59 - A
26. Petrescu Mihai, Drăgășani, 3230 - 0 - I
Inscrieri OPEN - on 13.05.2019 at 22:44:02
1. Iancu Sorin, Sibiu, 362 - 32,5 - O
2. Mitzea Alexandru, Sibiu, 243 - 29,5 - O
3. Rada Florin, Pitești, 264 - 29,34 - O
4. Cinca Daniel, Craiova, 141 - 28,51 - O
5. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 100 - 27,95 - OW
6. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 1102 - 27 - O
7. Stan Catalin, Curtea de Argeș, 308 - 26,76 - O
8. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 871 - 26,5 - OW
9. Vasilescu Remus, Curtea de Argeș, 371 - 26,36 - O
10. Cioboiu Dan, Craiova, 410 - 25,69 - O
11. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 194 - 25,45 - OW
12. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 443 - 25,03 - O
13. Trocan Nicolae, Mioveni, 162 - 24,9 - OW
14. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 416 - 24,43 - O
15. Valcea Daniel, Pitești, 283 - 23,94 - O
16. Rosca Florin, Ramnicu Valcea, 1237 - 23,9 - O
17. Stancalie Doru, Craiova, 291 - 23,55 - OW
18. Cretu Marian, Craiova, 466 - 23,3 - O
19. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 572 - 22,13 - OW
20. Chirita Nicolae, Curtea de Argeș, 1098 - 21,95 - O
21. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 1238 - 21,95 - O
22. Railean Vlad, Ramnicu Valcea, 2363 - 21,5 - O
23. Tuca Cristi, Slatina, 504 - 20,27 - O
24. Moldovan Flavia, Târnaveni, 461 - 18,54 - AF
25. Bozosan Petre, Sibiu, 286 - 18,06 - A
26. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 281 - 17,88 - A
27. Radu Constantin, Sibiu, 412 - 17,18 - AW
28. Vaida Gheorghe, Sibiu, 2003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Gorum Adrian, Topoloveni, 204 - 31,89 - OW
2. Barac Marius, Sibiu, 355 - 23,45 - OW
3. Ursulean Vasile, Straja, 136 - 28,67 - O
4. Beches Andrei, Sibiu, 271 - 28,84 - O
5. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 29,48 - OW
6. Butoi Aurel, Caracal, 1005 - 25 - O
7. Negrila Cristian, Caracal, 946 - 19,7 - A
8. Buciu Catalin, Bals, 1423 - 12,2 - A
9. Comsa Dan, Sibiu, 693 - 24,03 - O
10. Stingaciu Alexandru, Vulcana Bai, 956 - 23,85 - O
11. Tuta Radu Ionut, Pitești, 218 - 21,65 - O
12. Istrate Cristian, București, 89 - 26,93 - OW
Inscrieri ELITE - on 13.05.2019 at 22:44:55
1. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 88 - 43,23 - E
2. Toma Florin, Pitești, 3 - 41,14 - EW
3. Raducan Bogdan, Craiova, 101 - 39,28 - E
4. Govoreanu Florin, Cisnadie, 12 - 37,56 - EW
5. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 230 - 37,46 - E
6. Temelie Dragos, Selimbar, 490 - 37,43 - E
7. Neagoe Costin, București, 38 - 37,02 - E
8. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 880 - 34,5 - E
9. Ciuca Dan, Pitești, 48 - 32,65 - OW
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:03.Procesare...X
Comentariu