Rog Comitetul Director sa dea un Mp pt.Munteanu Diana.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Tabăra de tenis de masă din Bucovina", Gura Humorului - 29/30.06.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Coordonator Onorific
- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Tibirna Andrei Istinian din Iași la incepatori si sistem elvetian.
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Chirap Dan - Open, Pogorevici Mircea - Avansati
la dublu Chirap Daniel & Pogorevici Mircea
Sistem elvetian Chirap Daniel si Pogorevici Mircea
Comentariu
Echipa AmaTur- 10.ian.2019
- 383
- Romania
- 18
Likes given: 86Likes received: 761
Postat în original de Zosim1 Vezi postRog Comitetul Director sa dea un Mp pt.Munteanu Diana.Postat în original de Regulament Amatur 20194.1.3. Pentru stabilirea categoriei valorice, jucătorul care nu figurează în clasamentul AmaTur, se repartizează astfel:
- dacă provine din rândul Divizionarilor prima participare va fi la categoria "Elite", MP-ul cu care intră în circuit urmând a fi stabilit de către Comitetul Director;
- dacă provine din rândul foștilor Divizionari prima participare va fi la categoria "Elite" sau "Elite/Open", MP-ul va fi zero, după care media obținută va avea efect de repartiție;
- dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de specificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul "E", "O", "A" sau "?" și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim categoria imediat superioară;
- la turneele B, organizatorul are dreptul să modifice media jucătorilor cu MP=0 în funcție de valoarea apreciată a acestora, pentru a evita situațiile când un jucător valoros care nu participă la Turnee A este repartizat pe ultima poziție în grupa inferioară;
- la turneele A și A+, organizatorul are obligația să modifice media Divizionarilor care au MP=0 în funcție de valoarea apreciată de către Comitetul Director, pentru a evita situațiile când un jucător valoros care nu participă la Turnee A este repartizat pe ultima poziție în grupa inferioară;
P.S.
La calculul punctajului va fi încadrată la limita inferioară a categoriei Mp=33. Ultimul Mp cu care a fost înregistrată în AmaTur a fost Mp=32 în Octombrie 2017.
Comentariu
senior- 27.mar.2012
- 1077
- Piatra Neamț
Likes given: 742Likes received: 93
Se retrage echipa de dublu Turcu Viorel/ Ivanov Sorin.
Se inscrie la dublu Opincaru Marius/ Turcu Viorel.😁blade: btf amultart
fh: acuda blue p1
bh: rasanter r37
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1498
Stoian Nicolae Brăila Avansati dublu si elvetian
Vasile Razvan Brăila Incepatori dublu si elvetian
Comentariu
organizator local- 28.feb.2016
- 2990
- Piatra Neamț
- 48
Likes given: 4310Likes received: 1743
Se retrage ivanov sorin-openPrimorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
fh tenergy 05
bh rakza 7 soft
Comentariu
senior- 27.mar.2012
- 1077
- Piatra Neamț
Likes given: 742Likes received: 93
Se retrage Turcu Viorel -Piatra Neamț- open.blade: btf amultart
fh: acuda blue p1
bh: rasanter r37
Comentariu
senior- 25.nov.2008
- 940
- Botoșani
- 31
Likes given: 56Likes received: 146
Se reinscrie Gagea Marian-avansați. Și-a rezolvat problemele. Mulțumesc de înțelegere
Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1498
Inscrieri Elite - sambata, 12:00 - on 6/28/2019 at 7:58:41 PM
1. Hasna Cosmin, Straja, 140 - 42.71 - EL
2. Ursulean Florin, Straja, 166 - 40.04 - E
3. Cojocaru Stefan, Suceava, 105 - 36.18 - E
4. Beltechi Dumitru, Victoria, 1328 - 22.1 - O
5. Muntean Diana, Mediaș, 4110 - 0 - ELF
Inscrieri Open - sambata, 09:00 - on 6/28/2019 at 7:58:08 PM
1. Duceac Catalin, Botoșani, 232 - 31.26 - O
2. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 448 - 28.86 - OW
3. Ursulean Vasile, Straja, 121 - 28.47 - O
4. Rosu Gabriel, Comănești, 531 - 28.45 - O
5. Bulubasa Nicusor, Comănești, 83 - 28.33 - OW
6. Gheorghe Nicolae, Călărași, 95 - 28.06 - O
7. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 207 - 27.38 - O
8. Morosan Marian, Suceava, 229 - 27.1 - O
9. Pinzar Alin, Suceava, 144 - 26.39 - O
10. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 194 - 25.63 - O
11. Nicu Constantin, Iași, 284 - 25.05 - O
12. Grosu Alexandru, Botoșani, 359 - 23.59 - O
13. Volostiuc Catalin, Suceava, 1347 - 22.7 - O
14. Peta Octavian, Cluj Napoca, 282 - 22.57 - OW
15. Petrescu Claudiu, Putna, 453 - 18.45 - A
16. Chirap Dan, Gura Humorului, 2947 - 0 - OW
Inscrieri Avansati - sambata, 09:00 - on 6/28/2019 at 8:05:06 PM
1. Puscasu Calin, Botoșani, 572 - 19.91 - A
2. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1270 - 19.8 - A
3. Iacob Gabriel, Iași, 261 - 19.73 - AW
4. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 231 - 19.25 - A
5. Donisan Costel, Pascani, 455 - 19.03 - AW
6. Padurariu Ciprian, Roman, 1027 - 18.6 - AW
7. Balau Laurentiu, Fălticeni, 607 - 17.85 - AW
8. Kurennoi Andrei, Moldova, 551 - 17.53 - A
9. Sofian Corneliu, Suceava, 397 - 17.31 - AW
10. Tanase Gabi, Suceava, 710 - 16.24 - A
11. Lupu Cristian, Botoșani, 868 - 16.23 - A
12. Morosan Ionel, Granicesti, 700 - 16.1 - A
13. Stoian Nicolae, Brăila, 1273 - 16.1 - A
14. Gagea Marian, Botoșani, 638 - 15.73 - A
15. Morosan Mihai, Granicesti, 1189 - 15.45 - A
16. Zepciuc Marius, Granicesti, 827 - 15.44 - A
17. Ilie Aurelian, Botoșani, 628 - 15.13 - A
18. Olteanu Gabriel, Vaslui, 851 - 12.43 - A
19. Sandu Andrei, Sibiu, 643 - 12.37 - A
20. Cervicescu Laurentiu, Botoșani, 767 - 11.65 - A
21. Boariu Timofte Danut, Borsec, 736 - 11.53 - AW
22. Comsa George Alexandru, Tulcea, 939 - 10.78 - A
23. Ghitu Liviu, Onesti, 555 - 10.33 - A
24. Suciu Andrei, Borsec, 738 - 10.25 - A
25. Zamfirache Ioan, Botoșani, 656 - 8.16 - IW
26. Robu Valentin, Botoșani, 1337 - 7.36 - IW
27. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1704 - 5.73 - I
28. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1091 - 5.55 - IJ
29. Sahlean Alexandru Silvestru, Partestii de Jos, 2410 - 4.6 - I
30. Bugarin Fabian, Lugoj, 5006 - 0
31. Burcea Daniel, Lugoj, 5007 - 0
32. Gherman Mihai, Lugoj, 5008 - 0
Inscrieri Incepatori - duminica, 10:15 - on 6/28/2019 at 8:14:52 PM
1. Baciu Adrian, Pascani, 2305 - 9.6 - I
2. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 1515 - 9.05 - I
3. Grusca Narcis, Gura Humorului, 747 - 8.71 - IW
4. Barabancea Lili, Iași, 820 - 8.64 - IF
5. Nistor Andreea, Botoșani, 1084 - 7.57 - IF
6. Stavarache Florentin, Pascani, 1338 - 7.5 - I
7. Vasile Razvan, Brăila, 2120 - 7.35 - I
8. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1517 - 6.03 - I
9. Lazar Lavinia, Salcea, 1678 - 5.9 - IF
10. Ciobanu David Florin, Suceava, 1808 - 5.7 - IJ
11. Titiliuc Alesia, Dersca, 1858 - 4.75 - IF
12. Grosu Gheorghita, Targu Neamț, 1296 - 4.57 - I
13. Pauca Cosmin, Botoșani, 1798 - 4.42 - I
14. Burdujoc Andrei, Prelipca, 3803 - 4 - I
15. Gora Madalin, Rădăuți, 2363 - 0 - I
16. Titirig Corneliu, Gura Humorului, 3237 - 0
17. Morar Marcel, Câmpulung Mold, 5006 - 0
18. Tibirna Andrei, Iași, 5007 - 0
19. Tibarna Petru, Iași, 5008 - 0Ultima editare de Zosim1; 28.iun.2019, 20:15.
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati - sambata, 09:00
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUSCASU CALIN Botoșani 2 MOROSAN IONEL GRANICESTI 3 GAGEA MARIAN Botoșani 4 GHITU LIVIU ONESTI 5 SUCIU ANDREI BORSEC
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 2 LUPU CRISTIAN Botoșani 3 STOIAN NICOLAE Brăila 4 COMSA GEORGE ALEXANDRU TULCEA 5 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IACOB GABRIEL IASI 2 TANASE GABI SUCEAVA 3 MOROSAN MIHAI GRANICESTI 4 MITA AUGUSTIN DOROHOI 5 ROBU VALENTIN Botoșani 6 GHERMAN MIHAI LUGOJ
Gr.inferioara nr. 5 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT 2 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 3 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI 4 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC 5 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 6 BURCEA DANIEL LUGOJ
Gr.inferioara nr. 6 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DONISAN COSTEL PASCANI 2 BALAU LAURENTIU Fălticeni 3 ILIE AURELIAN Botoșani 4 SANDU ANDREI SIBIU 5 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 6 BUGARIN FABIAN LUGOJ
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PADURARIU CIPRIAN ROMAN 2 KURENNOI ANDREI MOLDOVA 3 OLTEANU GABRIEL VASLUI 4 CERVICESCU LAURENTIU Botoșani 5 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 6 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Gr.inferioara nr. 1 - Open - sambata, 09:00
Gr.inferioara nr. 2 - Open - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUCEAC CATALIN Botoșani 2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 3 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
Gr.inferioara nr. 3 - Open - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 2 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS 3 PINZAR ALIN SUCEAVA 4 PETRESCU CLAUDIU PUTNA
Gr.inferioara nr. 4 - Open - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 URSULEAN VASILE STRAJA 0-33-03-1222 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 3-03-03-0313 NICU CONSTANTIN IASI 0-30-33-0134 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 1-30-30-304
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 2 GHEORGHE NICOLAE CALARASI 3 GROSU ALEXANDRU Botoșani 4 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati - sambata, 09:00
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUSCASU CALIN Botoșani 3-23-23-13-0412 MOROSAN IONEL GRANICESTI 2-33-13-03-0323 GAGEA MARIAN Botoșani 2-31-33-13-0234 GHITU LIVIU ONESTI 1-30-31-32-305 SUCIU ANDREI BORSEC 0-30-30-33-214
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 3-13-03-03-0412 LUPU CRISTIAN Botoșani 1-32-33-13-1223 STOIAN NICOLAE Brăila 0-33-22-33-0234 COMSA GEORGE ALEXANDRU TULCEA 0-31-33-23-0245 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS 0-31-30-30-30
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IACOB GABRIEL IASI 1-33-13-03-03-0422 TANASE GABI SUCEAVA 3-13-03-13-03-0513 MOROSAN MIHAI GRANICESTI 1-30-33-13-03-0334 MITA AUGUSTIN DOROHOI 0-31-31-33-03-0245 ROBU VALENTIN Botoșani 0-30-30-30-33-016 GHERMAN MIHAI LUGOJ 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 5 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT 3-03-12-33-03-0412 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 0-33-13-03-03-0423 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI 1-31-33-23-03-0334 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC 3-20-32-33-03-2345 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 0-30-30-30-33-116 BURCEA DANIEL LUGOJ 0-30-30-32-31-30
Gr.inferioara nr. 6 - Avansati - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DONISAN COSTEL PASCANI 3-03-12-33-03-0412 BALAU LAURENTIU Fălticeni 0-33-13-13-03-0423 ILIE AURELIAN Botoșani 1-31-33-13-03-0334 SANDU ANDREI SIBIU 3-21-31-33-03-0345 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 0-30-30-30-33-016 BUGARIN FABIAN LUGOJ 0-30-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PADURARIU CIPRIAN ROMAN 0-32-33-03-13-0322 KURENNOI ANDREI MOLDOVA 3-03-02-33-03-0413 OLTEANU GABRIEL VASLUI 3-20-31-33-03-0344 CERVICESCU LAURENTIU Botoșani 0-33-23-12-33-2335 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 1-30-30-33-22-316 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS 0-30-30-32-33-21
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Gr.inferioara nr. 1 - Open - sambata, 09:00
Gr.inferioara nr. 2 - Open - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DUCEAC CATALIN Botoșani 3-23-23-1312 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 2-33-23-1223 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT 2-32-33-2134 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI 1-31-32-304
Gr.inferioara nr. 3 - Open - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 3-02-33-1212 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS 0-33-03-2223 PINZAR ALIN SUCEAVA 3-20-31-3144 PETRESCU CLAUDIU PUTNA 1-32-33-113
Gr.inferioara nr. 4 - Open - sambata, 09:00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 URSULEAN VASILE STRAJA 0-33-03-1222 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 3-03-03-0313 NICU CONSTANTIN IASI 0-30-33-0134 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 1-30-30-304
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 0-32-33-2132 GHEORGHE NICOLAE CALARASI 3-03-03-1313 GROSU ALEXANDRU Botoșani 3-20-33-0224 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA 2-31-30-304
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 11:37.Procesare...X
Comentariu